О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Интервью  5 апреля 2011 14:46:47

Автор: Юлия Балка

Станіслав Сотніков: «Я можу піти від фрістайлу, фрістайл від мене – ніколи»


 

-          Футбольний фрістайл наразі є дуже розповсюдженим. Скажи, які труднощі постали перед тобою на початку кар`єри?

-          Знаєте, коли я прийшов, мені було важко прилаштуватись до того, що у фрістайлі зовсім інші «правила гри». Там від тебе ніхто не вимагає повної віддачі і якщо ти маєш поганий настрій, то ніхто не змусить тебе тренуватись у повну силу. Фрістайл взагалі дуже складний вид спорту. Наприклад, до нього я займався футболом, боротьбою, а тут все інакше. Все побудовано на тому, що ти повинен втримати м`яч. Вся твоя увага зосереджується тільки на ньому, ти відчуваєш як працюють твої ноги і ти отримуєш таке задоволення. Тож, фрістайл достатньо непростий вид спорту.

 

-          Ви розповіли про свої відчуття, але скажіть, як ви повинні працювати у фрістайлі та яким правилам слідкувати?

-          Я наведу лише висловлювання «гуру» російського футбольного фрістайлу Amico і Ви все зрозумієте.

 

-          Спробуйте!

 

-          Фрістайл - це шлях, через який ти можеш висловити свої емоції. Це потік твоєї творчості, який виражається через рухи, не тільки фізичні але й духовні. Фрістайл - це щось в твоїй свідомості, у нього немає форми або оболонки. Немає ніяких рамок, якщо ти, звичайно, їх не збудував. Фрістайл дасть тобі зрозуміти, якщо чогось хочешь домогтися в житті - ти повинен попотіти, постаратися, вичавити з себе максімум. Фрістайл покаже тобі, що таке повага. Фрістайл - це розуміння, ніхто не розуміє тебе краще ніж він. Фрістайл - це віра, віра в себе, перш за все.
Я можу піти від фрістайлу, фристайл від мене - ніколи.

 

-          Нічого собі, невже кожен з фрістайлерів так вважає? Чи такі речі Вам промовляють на кожному тренуванні?

-          Ні, насправді, нічого такого не відбувається. Цей чоловік сам дійшов до цієї думки, а я просто намагаюсь його зрозуміти. І, знаєте, в мене виходить.

 

-          В Україні достатньо важко розвиваються нові види спорту. Чи є якісь змагання, турніри серед фрістайлерів?

-          Дуже мало змагань в Україні, більше проводиться в Європі.Наприклад, EuropeanFootballFreestyleChampionship. А в Україні проводяться у таких містах, як Київ (Первая Всеукраинской сходка футбольных фристайлеров, «FootStreetSpirit», «USEOPEN», RedBullStreetStyle), та Одеса («F.L.A.G. FSOpen»).

 

-          Для того, аби потрапити на ці змагання, необхідно тренуватись. Як довго?

-          Взагалі на ці конкурси запрошують абсолютно всіх фрістайлерів, але деяких не у якості учасників (посміхається). Насправді для того, щоб поїхати у ту ж саму Прагу чи навіть в Одесу необхідно роки 2-3 не виходити з тренувального майданчику.

 

-          А де у нас в Донецьку знаходиться тренувальна база? Де ви збираєтесь?

-          У теплу пору року ми завжди тренуємось біля РСК «Олімпійський», а взимку підшукуємо собі якийсь тренувальний зал або якусь велику підігрівану площу для відпрацювання елементів.

 

-          Скільки часу кожен день забирає тренування?

-          Раніше я вже казав, що тренуватись можна стільки, на скільки вистачить сил, тому що тебе ніхто не примушує це робити. А так взагалі я тренуюсь по 3 години на день.

 

-          Яких матеріальних витрат потребує фрістайл?

-          О, це дуже особисте питання. (посміхається). Насправді, необхідно придбати м`яч і тільки й всього. Потім можна все більше і більше розширювати кількість фрістайл-аксесуарів, наприклад, купити класні кеди, а потім вже й повністю форму: футболка, шорти. Взагалі не так дорого, як хокей.

 

-          Як я бачу, ви вже «укомплектований», так би мовити. А вистачає Вам досвіду займатись тренерством?

-          Я займаюсь цим видом спорту лише 2 роки, тому вважаю себе ще молодим та не зовсім реалізованим. Тому, ні, поки що не готовий до цього.

 

-          Я знаю, що минулого року ви виступали на відкритті «Донбас Арени». Чи є у вас така можливість, аби показати свою майстерність цього року на 75-річчя команди «Шахтар»?

-          На жаль, цього року нас не запрошували. На скільки я знаю, буде щось нове, кардинально інше. Але, нас не буде.

 

-          Прикро. Талановитих фрістайлерів дійсно не вистачатиме на «Донбас Арені». Але не засмучуйтесь, ви навпаки матимете вільний час, аби більше потренуватись. До речі, чи не планує ваша команда «розширювати кордони»?

-          Нам це не потрібно через те, що нас і так багато. І приходять дійсно ті, хто хоче цим займатись, а не просто так «аби прийти».

 

-          І нарешті останнє запитання. Що Ви можете побажати майбутнім фрістайлерам. Або можливо поділитись професійною таємницею?

-          Любіть футбольний фрістайл і в жодному разі не створюйте собі кумирів. Будьте вільними, як птах і не бійтесь говорити, що ви першокласний фрістайлер.

 

Станіслав Сотніков: «Я можу піти від фрістайлу, фрістайл від мене – ніколи»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 10903
delete
Юлия Балка
Юлия Балка, Донецк, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 4, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:06 05/04/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
22:46 05/04/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Любіть футбольний фрістайл і в жодному разі не створюйте собі кумирів. Будьте вільними, як птах і не бійтесь говорити, що ви першокласний фрістайлер"
09:44 08/04/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Цікавий хлопець)))))))))

Комментарии

Рекомендует этот материал.
19:06 05/04/11
PolitPR-2 ( www politpr com ua) - обучение политтехнологиям, манипуляциям и политическому PR. Курс - 1,5 месяца. По окончанию лучшие выпускники пройдут практику и будут трудоустроены у спикеров и партнеров программы.

Политики управляют нами.. Хочешь управлять политиками?! Приходи и научись как выиграть выборы в 2012 года, как писать манипулятивные тексты, как управлять эмоциями общества. Лучшие политтехнологи, политологи, социальные психологи, журналисты тебя научат. 1,5 месяца интенсивных мастер - классов и тренингов. Политика сильно серьезное дело, чтоб доверять ее политиками ( Шарль де Голь)!
10:17 06/04/11
Рекомендует этот материал.
21:56 08/04/11
Рекомендует этот материал.
14:43 12/04/11

Live