О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  23 марта 2011 08:47:12

На місце! В гараж?

Балачки та збурення про підняття тарифів на проїзд у міському транспорті вже не перший місяць збурюють Кіровоград. Але почалися вони вже після виборів,так би мовити, при "новій владі" у місті, другу позицію в якій, ніби пішак що дострибався до рангу ферзя, зайняв колишній працівник автотранспортної галузі Василь Дзядух. "Кому що, а курці просо..." – кажуть в народі. Це мабуть про Василя Онисимовича. Майже ні про що, як про транспорт перший заступник міського голови публічно не висловлюється. До виборів майбутній міський посадовець підступно і вперто мовчав про "недосконалі тарифи". Мабуть дуже кортіло вперше отримати депутатський мандат та крісло в "білому домі". Нині коли "справу зроблено", настав час і потрусити кишені виборців. До пікетів перед міською радою йому байдуже. Але це не байдуже обласній владі, яка не бажає організації штучних збурень.

Після критики голови ОДА Сергія Ларіна міська влада притихла та відклала підвищення плати за проїзд в маршрутках. Міський голова Олександр Саінсус, і його перший заступник Василь Дзядух, які неодноразово публічно заявляли про невідворотність підвищення плати за проїзд у міському пасажирському транспорті, тимчасово принишкли. Нещодавно, за ініціативи міської влади, навіть відбувся круглий стіл за участі перевізників, де фактично були підтверджені такі намагання міського керівництва. Проте в понеділок, на апаратній нараді в облдержадміністрації, голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін досить жорстко вказав, присутньому на цій нараді, першому заступнику міського голови Василю Дзядуху на проблему пасажирських перевезень в місті. І доручив навести в транспортній галузі міста, нарешті, лад. Але під цим поняттям у Василя Онисимовича криється, мабуть, щось інше і особливе, і зовсім не те про що думають прості кіровоградці.

На своїй останній прес-конференції Василь Дзядух, очевидно під впливом критики губернатора, повідомив журналістам, що питання підвищення тарифу на проїзд відкладається і міська влада уважно вивчивши це питання прийме виважене рішення, з урахуванням думок мешканців міста та перевізників. Здається, що остання подія вплинула на "знаного транспортника", як остання "жовта картка" перед "червоною". Аналітики вважають такий хід подій можливим. Адже посада першого заступника міського голови не виборна, і дострокові рокіровки після невдалого "пускання бульбашок" є дуже можливими. То що, на місце! В гараж? Знову доведеться шановному посадовцю, як і раніше у своєму АТП вдало схрещувати кам'яний вік з ХХІ сторіччям, комп'ютерні технології з неопалювальними гаражами та продовжувати балачки про реорганізацію транспорту на нижчому рівні.

А тим часом в місті водії не бажають безкоштовно возити "дітей війни", з забитих маршруток випадають та гинуть пасажири, а влада тим часом говорить... Одну тему тимчасово зняли з порядку денного, але чи надовго? А ще в пікети незабаром пийдуть і водії того АТП, яким керував Василь Онісимович, бо після нього оперативно за три місяці організували... заборгованість з заробітної плати. То ж робота для Вас знайдеться, Василю Онисимовичу.

Отака робота "нових професіоналів" у міській раді, що підвищує міжнародний імідж, зі слів міського голови. Але в чому і для чого? От і зараз міський голова Олександр Саінсус, кинувши всі тяготи на Василя Дзядуха, сам подався у французький Страсбург у складі якоїсь делегації. А ЗМІ зразу написали, що... це успіх! А як же з проблемами міста: з дорогами, ліфтами, дахами, освітленням та боргами? До цього руки ще не дійшли, не на часі – "успіхи" заважають?
 

На місце! В гараж?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 929
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

16:29 23/03/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
19:20 23/03/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

Рекомендует этот материал.
19:21 23/03/11
Богдан Горгота Запорожье
Рекомендує цей матеріал.
22:54 23/03/11
Впервые в Украине!
Международная школа политтехнологий в Украине открывает завершающий набор в Киеве в 2011 году. Уже осенью школа откроется в Москве!

PolitPR-2 ( www politpr com ua) - обучение политтехнологиям, манипуляциям и политическому PR. Курс - 1,5 месяца. По окончанию лучшие выпускники пройдут практику и будут трудоустроены у спикеров и партнеров программы.
13:21 27/03/11

Live

32 мин. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Научит ли жить в мире ПокровА

1 час. назад

Алексей Лупоносов публикует статью Скандальный олигарх Бахматюк, обокрав вкладчиков, хочет растянуть возврат долгов Нацбанку еще на 10-12 лет?

3 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Украина на приёме у психолога

4 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Украина на приёме у психолога

6 час. назад

Сологуб публикует статью Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от