О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  19 марта 2011 03:38:54

Вперед, від Гондурасу!

 


 В Україні знайшли… Гондурас! Це Вам не що небудь, а місто Новоукраїнка. Новий міський голова пан Олександр Корінний, вигравши вибори, навіть не здогадувався, що йому випала честь очолювати Гондурас, якби йому не відкрив на це очі директор місцевого музею добродій Микола Гаращенко. Чому цей добродій мовчав про це цілі одиннадцять років? Чому не зупинив від прийняття сесією міської ради такого прапора та не попередив тодішнього міського голову пана Валерія Хомутенка? Все це нині не то кримінал(не попередження або замовчування злочину) або загадка історії, а саме ним в районі нині опікується «краєзнавець» ( а за сумісництвом гондурасознавець) Микола Гаращенко.

 Та переходячи від таємниць до фактів, на весь  світ перед телекамерою журналістка Дєдушева, міський голова Корінний і зафіксовай вище гондурасознавець Гаращенко, показуючи зображення на ноутбуці прапора Гондурасу, все ж з п’ятьма синіми п’ятикутними  зірочками на білій смузі, які місцеві депутати колись не наважилися домалювати.. Потім згадали, про такі ж  прапори у Нікарагуа та Сальвадору, чомусь забувши  ще  про Аргентину. Але все ж там, в Південній Америці, чисто по-латиноамеріканськи, щоб їх не сплутали з Новоукраїнкою подомальовували хто «ясне сонечко», а хто власний герб на білій смужці.

  То чи є рукою Гондурасу пан Гаращенко? Звичайно, що ні, бо він так старанно в такий вексіологічний(прапорознавчий) спосіб через якісь пропозиції почав відводити від себе підозри.  Через це на його замовлення, а можливо його гондураських господарів в інтернеті з'явися метеріал під гучною назвою - «Микола Гаращенко: "Новоукраїнка немає нічого спільного з Гондурасом"(http://novoukrainka.ucoz.ua/publ/117-1-0-1306 ). Це круто! Але знаючі люди з Партії регіонів по секрету розповіли зовсім приголомшливу звістку. Директором районого  музею панові Гаращенку бути, але не дуже  довго. Кольори Гондурасу та Партії регіонів тотожні(однакові), і тому «агент помаранчевих» поставив себе на грань провалу. Навіщо це все йому?  Невже оплата за послугу така висока, що і пенсією можна задовільнитися чи допомогою по безробіттю?

 А ше згаданий «агент» та гондуросовід багато говорив подібних же смішних дурниць стосовно герба міста на вигаданих ним ,а може підказаними гондурасцями правилами геральдики. Там дурниць було більше, вже не на одну статью чи фейлетон.

 З історії вексіології, без іронії та жартів, слід відзначити, що кольори слуг та їх розташування у сусідніх держав однакові, але паніки, як Новоукраїнка там досі не посіяли, бо бідні вони на власних Гаращенків. А що Африка?  В Африку не проникнеш з метою подібної диверсії, бо провал спіткає через колір шкіри. А роботи там скількі…Сусідні Сенегал та Малі маючи таке ж горе з сполученням смуг та кольорів розійшлися за рахунок зеленої пятикутної зірки в центрі прапора Сенегалу. А Руанда з Гвінеєю владнали це за рахунок літери R на руандійському прапорі. А от у африканської країни Чад зовсім погані справи. Її державний прапор повтрює прапори Андорри, Молдови та Румунії.  Андорра та Молдова мають в центрі  прапора  держані герби, а Румунія і Чад мають оданакові прапори, але ні змінюють, ні війни один одному не оголошують, бо як тут навоюєшся з одаковими прапорами. Все це не вигадки… Загляньте до енциклопедії, або краще вексіологічних довідників, щоб подивуванися навіть співпадінням пропорцій  та відношенням сторін полотнищ.

 Пане Гаращенко, ви вже знаний гондурасознавець, то пишіть дисертацію з прапорознавства… Цю статтю додайте в список проробленої літератури, ну а інші джерела не лінуйтеся і шукайте самі, не чекаючи підказки від «друзів-фахівців» з Кіровограда, які Вам вже порадили молдовського бугая( хоча то зубр) на майбутній герб Новоукраїнки. Чим не черговий плагіат? А  офіційно в Росіїї зображення згадуватого вами герба з’явилося майже через 130 років після заснування Новоукраїнки, і ні у яких місцевих гусарів навряд чи могло бути.  А до  того в ХІV столітті у Молдовських князів. То що позичимо щось у Молдови замість гондурасців? Хіба ви забули, що у нас Україна? Ціково, а ця  ваша маячня теж по підказці «фахівців» чи щось авторське?

 «Гондураська  справа», здається, має ознаки, як горе від розуму чи його відсутності.

Вперед, від Гондурасу!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 906
Отредактировано: 19-03-2011 [11:51]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

10:23 19/03/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Севгелим Черкассы
Варто відредагувати текст!
11:54 19/03/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"«Гондураська справа», здається, має ознаки, як горе від розуму..."
02:43 20/03/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев

Комментарии

Рекомендует этот материал.
11:54 19/03/11
Рекомендует этот материал.
19:04 19/03/11
PolitPR-2 ( www politpr com ua) - обучение политтехнологиям, манипуляциям и политическому PR. Курс - 1,5 месяца. По окончанию лучшие выпускники пройдут практику и будут трудоустроены у спикеров и партнеров программы.

Политики управляют нами.. Хочешь управлять политиками?! Приходи и научись как выиграть выборы в 2012 года, как писать манипулятивные тексты, как управлять эмоциями общества. Лучшие политтехнологи, политологи, социальные психологи, журналисты тебя научат. 1,5 месяца интенсивных мастер - классов и тренингов. Политика сильно серьезное дело, чтоб доверять ее политиками ( Шарль де Голь)!
16:31 28/03/11

Live

1 час. назад

Олег Оранжевый комментирует материал Вынужденная реплика

1 час. назад

Олег Оранжевый комментирует материал Вынужденная реплика

2 час. назад

Олег Оранжевый комментирует материал Олигархи – убийцы Украины

7 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию Чекала все життя

9 час. назад

Вікторія Івченко рекомендует материал Микола Сядристий: Між Леніним, Муссоліні та Гітлером − жодної різниці немає!

9 час. назад

Вікторія Івченко пишет рецензию на публикацию Микола Сядристий: Між Леніним, Муссоліні та Гітлером − жодної різниці немає!

10 час. назад

Феликс Пресман Москаль комментирует материал "Я не поэт..." но лезу в ЛитСалон

10 час. назад

Феликс Пресман Москаль рекомендует материал Чекала все життя

12 час. назад

Белка Белкина комментирует материал "Народний голос" - нова премія для журналістів з'явиться в Україні

12 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Языковые квоты в СМИ – это вопиющее нарушение свободы слова! - считают европейские журналисты

12 час. назад

Белка Белкина комментирует материал В Украине нужно спасать остатки свободы слова

12 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Савченко поддержала создание журналисткой премии «Народный голос»

12 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Чекала все життя

12 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Чекала все життя

12 час. назад

Гануся публикует статью Представники ЄС урочисто відкрили Європейський тиждень сталої енергії 2018 у Чернівцях

13 час. назад

Жиго публикует статью Під променями давньої звізди...

14 час. назад

Виченд Тутс комментирует материал Чекала все життя

14 час. назад

Олександра Адамчук публикует новость Савченко поддержала создание журналисткой премии «Народный голос»

14 час. назад

Олександра Адамчук публикует новость В Украине нужно спасать остатки свободы слова

15 час. назад

Олександра Адамчук публикует новость Языковые квоты в СМИ – это вопиющее нарушение свободы слова! - считают европейские журналисты

15 час. назад

Олександра Адамчук публикует статью "Народний голос" - нова премія для журналістів з'явиться в Україні

16 час. назад

Дмитрий Соловьев публикует статью ИСПОВЕДЬ БЫВШЕГО «ВАТНИКА» . Предисловие. Часть первая.