array(2) { ["id"]=> int(316978) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Новоукраїнка розбагатіла не надовго , бо грошам знайшли заст | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  18 февраля 2011 05:41:04

Новоукраїнка розбагатіла не надовго , бо грошам знайшли застосування.

 Новоукраїнка розбагатіла не надовго , бо грошам знайшли застосування.

  За повідомленням про відмову чиновників міськвиконкому  в Новоукраїнці від премій та економію коштів, надійшло і наступне – про їх використання. Виявляється, з подачі нікому невідомого геральдиста(крім кола друзів) директора краєзнавчого музею Новоукраїнського району Миколи Гаращенка, гроші вирішено спрямувати на заміну( повторну розробку та затвердження нового) герба та прапора міста.  Новоукраїнська міськрада прийняла рішення про відміну рішення міської ради від 26 квітня 2000 року № 205 «Про затвердження герба і прапора м. Новоукраїнки».
  Депутати прийняли це рішення, заслухавши інформацію директора краєзнавчого музею Новоукраїнського району Миколи Гаращенка, з метою створення символіки міста Новоукраїнка, що відповідає законам геральдики та відповідно до висновків геральдично-вексилологічної експертизи символіки міста.Документом передбачено замовити виготовлення герба та прапора Новоукраїнки Кіровоградському обласному відділенню
Українського геральдичного товариства з наступним обговоренням запропонованих варіантів громадою міста та розглядом можливості врахування внесених мешканцями міста змін та пропозицій.Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександру Руденку доручено оголосити конкурс на кращий девіз до герба.
Створена комісія з узагальнення громадської думки щодо символіки міста визначить переможця конкурсу на кращий девіз до герба.
Для чого громадська думка від людей, що зовсім не розуміються на геральдиці та знають її правила ще менше за пана Гаращенка невідомо. Все це виглядає, як консіліум лікарів, що навіть не намагалися вступити до медичного вузу.. А ще вартість наміченого дійства може обійтися місту мінімум в суму від 7 до 20 тисяч гривень, якщо у розробників не більші за цю суму апетити. Це перевершить витрати на розробку попереднього герба більше ніж у 15-20 разів. Але ціни за цей час на все інше так не зростали!

 Історія створення попереднього герба та шляху його заміни дуже цікава. Чинний  герб  міста проіснував вже 11 років, але був розроблений «не тією людиною». Саме тому останні   8-9 років робилися неодноразові спроби та пропозиції зміни герба з боку голови обласного відділення УГТ пана Віталія Кривенка, під голослівним приводом його невідповідності правилам геральдики(сам цей пан  є архітектором без диплома). Жодна попередня влада на заміну  не наважувалася, а нинішня, будь ласка.  По суті кошти міською громади нині підуть на задоволення чиїхось особистих амбіцій та улаштування приватних особистих розборок. А чи знають про це мешканці Новоукраїнки в таких наприємних подробицях?

  То ж Новоукраїнка розбагатіла не надовго, бо грошам громади зекономленим на чиновниках знайшли «нове» застосування. По суті кошти міської громади нині підуть на задоволення чиїхось особистих амбіцій та улаштування приватних особистих розборок між геральдистами.  А де гарантія, що не буде відкатів? Люди свідучі ( з Новоукраїнки) розповідають про  можливу попередню змову стосовно майбутнього переможця конкурсу з «фахівцями»  з Кіровограда. Ця група осіб вже робила спроби заміни гербів Гайворона, Голованівська та інших міст і селищ області, які вона не розробляла та  де не «стригла гроші».

  Навіть на геральдиці в Україні вчаться заробляти гроші по-брудному, самопроголосившись фахівцями. Уявіть собі таке явище, що кожні пять років новообрана міська рада за кошти громади буде міняти герби та прапори. Перед очима замерехтять нові та нові герби. Але ж за 20 років незалежності не всюди молотки з серпами поприбирали… Це смішно навіть для африканських країн. А Президент Віктор Янукович вчить заощаджувати народні кошти… Чому про це забули в Новоукраїнці?

Новоукраїнка розбагатіла не надовго , бо грошам знайшли застосування.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1321
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

12:31 18/02/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
В цьому і суть наших чиновників- коли не мені, то нікому...
Безглуздя у "всьмому" - міняють назви вулиць,історію, зносять пам*ятники,роблять багато дурниць і т.п.Народ бідніє і жевріє...
12:47 18/02/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Навіть на геральдиці в Україні вчаться заробляти..."
21:15 18/02/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Навіть на геральдиці в Україні вчаться заробляти гроші по-брудному, самопроголосившись фахівцями. Уявіть собі таке явище, що кожні п’ять років новообрана міська рада за кошти громади буде міняти герби та прапори.

Комментарии

Рекомендует этот материал.
12:31 18/02/11
Рекомендует этот материал.
21:14 18/02/11

Live

...

9 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

11 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

13 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

16 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

17 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

19 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

19 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

21 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

21 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

21 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка