О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Политика  20 декабря 2010 11:16:35

Як «вилучити милостиню» з міліціонера

 

 

 Здирства даїшників на шляхах України вже давно стали легендою, заполонили ніші української народної творчості  в жанрі анекдота. А чи можна щось витиснити з простого і непростого міліціонера? Теоритично так. Ніні цю теорію, наприклад на Кіровоградщині,  взялися здійснювати на практиці.

Увять собі, що прийшли одного ранку міліціонери на службу і дізналися, що віднині заробітну плату вони будуть отримувати по-новому… Тобто у новому банку, який дуже хороший, і немає своїх відділень на на теріторії області, а саме Брокбізнесбанку. Це висновок можна зробити з реквизитів банку, що зазначені в «добровільно» запропонованій для підписання  угоді. За смислом голова, а скоріше не голова, а справжній господар банку «своя людина», а за чутками сам премєр. Звичайно, що офіційно це зовсім інші люди:МИШТА Сергій Петрович голова  правління, а СКИДАН Володимир Анатолійович перший  заступник голови правління.

 Але до чого таке брутальне переспрямування грошових потоків державного бюджету? Відповідь можлива лише одна - для фінансового зиску певної зацікавленої особи,  яка настільки потужна в Україні, що навіть береться за міліцейські зарплати. Звичайно, що це не президент, а «погані люди з під його парасольки». Навіть при банкірові Ющенку до таких оборудок ніхто не припускався…

 Хтось скаже, що від того, що міліціонерові змінили місце отримання заробітної плати гірше не стало. Навпаки. Уявіть, що знімати її в банкоматах інших банків, бо немає таких у Брокбізнесбанку на Кіровоградщині, це втрата додаткових відсотків на користь інших банків.

 А чи може міліціонер відмовитись від запропонованих послуг  згаданого банку, якщо це йому пропонує його начальник,а гроші все одно вже «загнали куди треба» ?  Навіть теоритично – проблематично.  Дисципліна – раз, працювати ще треба – два, а багато всякого іншого – три. Але корупційна схема з використанням бюджетних коштів за участю МВС очевидна. Чому міліція поміняла банк обслуговування, і чому він приватний з відсутністю філій у шести областях? Чому «грішми крутить» недержавна структура?

 То ж даїшники на дорогах шести неосвоєних Брокбізнесбанком областей віднині компенсуватимуть втрачені відсотки з вини когось вгорі за рахунок самі розумієте чого.

Як  «вилучити милостиню»  з  міліціонера? Мафія знає, і вже прийла до нього. На заході мафія наймає поганих продажних поліцейських… А в Україні?

Післяслово: Коли угоди були підписані міліціонерами області, їх керівник з полковників «перейшов» в генерали… А ви кажете… Мовчіть, як ті міліціонери! Віддайте відсотки з посмішкою, і виходьте на дорогу, де вас чекають нові захоплюючі пригоди.

Як  «вилучити милостиню»  з  міліціонера

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1116
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:24 20/12/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Як «вилучити милостиню» з міліціонера? Мафія знає, і вже прий(ш)ла до нього. На заході мафія наймає поганих продажних поліцейських… А в Україні?"
04:10 21/12/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"вже прийла до нього"-тут, певне помилка. Може "прийшла до цього", чи якось інакше. А загалом стаття непогана

Комментарии

...трошки б поредагували... теорИтично wink
14:27 20/12/10
Рекомендует этот материал.
02:28 21/12/10
Рекомендует этот материал.
04:10 21/12/10

Live