О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  27 октября 2010 10:31:56

Як проковтне виборець «регіональну нарізку»

 

 

  Ресторанна нарізка ковбаси чи балику справа тонка. Здається стоїть задача  трохи привити смаку, не розгодувати, але конкретно вкрасти для себе. Організатори солів- фуршетів різних корпоратирів стверджують, що до рота присутніх  потрапляє лише четверта частина заготовленого, а три чверті розходиться по «кухарях».

 Подібна кухня, але політична застосована штабітами-регіонавлами і на місцевих виборах в Кіровограді. Першою була «нарізка округів» Міська виборча комісія, як стверджують свідучі люди, голосувала за ту нарізку «в темну», бо її члени могли читати лише назви вулиць та номери будинків та запевнення  члена відповідної партії, що там «все чотко». А для кого? В додатках не було ні складу дільниць в середені округів, ні фрагментів з карти-плану міста… Коментувати щось зайве, але коментарі не забарилися і надійшли у вигляді здувованого обурення кандидатів-мажоритарників. НаприкладЮ кандидат від ЄЦ Андрій Перевозник з подивом дізнався, що третя дільниця в його окрузі №7 чомусьодна з дільниць розташована майже в іншому кінці міста, та й номири дільниць  про це свідчать: 23008, 23018, 23022.

 Другим сюпризом нових місцевих виборів була методика та процедура формування складу дільничних комісій. Форма у вигляді таблиці від ЦВК не передбачає  вказання субєкту подання члена комісії, а висування на  керівні посади в тих комісіях належить лише одній особі… голові ТВК, які за праквили репрезентують керівну і спрямовуючу силу суспільства – Партію регіонів.  Але «фокусникові фокус не вийшов»… В кіровограді багато голів та секретарів відмовилися від високих посад, майже п’ята частина з тих «кому довірили». А що вже говорити про тих хто не знає або ігнорує державну мову? В цивілізованій країні вони вважалися б непісьменними, і навряд чи змогли б на щось претендувати, а от в «країні переляканих хохлів», і в Кіровограді конкретно, їм виказана шана, повага та довіра.

 В плані кандидатів та суперечок між ними особливої напруженгості не помічено, хоча дивним чином пишуться скарги проти рейтингових кандидатів та опонентів Партії регіонів з любого найменшого приводу. На стовпах та дверях, що недозволено законом наклеїли листівки проти чого багато галасував спецінспектор, а нині і кандидат у міські голови  Віктор Іванов. А нині, після потрапляння у ДТП якось дивно притих та заспокоївся.. А що робити, коли вся його інспекція  поголовно «посунула у депутати» і мабуть їй не до того… Але чому під приводом закону вона про це скарги не пише?  Невже теж боїться ДТП чи щось має за своє «мовчання ягнят» ?

 І в цьому затишку напередодні бурівсі чекають, що для перемоги регіонала Олександра Саінсуса міська комісії зниме з реєстрації рейтингових кандидатів, що вже мають попередження або використовуюють бюджетний ресурс Олександра Нікуліна, Володимира Ярошенка та Володимира Пузакова. Без цього перемоги регіоналам не бачити! Але все тихо… Ще не вечер 30 жовтня…

 Як проковтне виборець «регіональну нарізку» покаже час. Чи здивується місто Кіровоград своєму вибору цього разу?

Як проковтне виборець «регіональну нарізку»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 652
Отредактировано: 27-10-2010 [10:34]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал.
12:49 27/10/10

Live

2 мин. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Научит ли жить в мире ПокровА

50 мин. назад

Алексей Лупоносов публикует статью Скандальный олигарх Бахматюк, обокрав вкладчиков, хочет растянуть возврат долгов Нацбанку еще на 10-12 лет?

2 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Украина на приёме у психолога

4 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Украина на приёме у психолога

6 час. назад

Сологуб публикует статью Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от