О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  23 октября 2010 14:04:24

Кіровоградський мер продовжить свій термін при владі?

 

 

  Кіровоградський мер продовжить свій термін при владі шляхом зриву виборів. До «важкого» нового закону про вибори додаються важкі умови їх проведення. Певна частина виборчих дільниць ще й досі не телефонізована, де-інде відсутні сейфи, а ті що є не в змозі вмістити  від 7000 до 25000 бюлетенів. А ще час підрахунку голосів по семи різних бюлетенях займе не три-чотири години, а значно більше. Місто чекатиме вердикту майже добу, поки майже три тисячі напівсонних «виборчих комісарів» рахуватимуть як комусь треба.

 Кандидати в депутати зробили заяву про підготовку нечесних виборів шляхом будинків- двійників., але звинувачення в цьому міської ТВК безпідставні, по ті двійники створені органами державного реєстру виборців. Але як і на яку дільницю повести «виборців-привидів» точного рецепту немає… Який  він «механізм нечесності»?

 Іноді кандидати між собою сваряться та пишуть скарги, за якими вже два кандидати на міського голову отримали перші попередження. Це Олександр Нікулін та Володимир Ярошенко, які з цього приводу пішли позиватися до суду. Порушення закону під судовим захистом… що може бути несправедливішим та обсурднішим. Ще один кандидат на посаду міського голови Віктор Іванов піариться через ДТП, в яке потрапив та ходить по вулицях з оркестром. Але так містом не накермуєш. Оркестр оркестром, а проблеми музиками не залагодиш.

 Журналісти від голови ОДА  Сергія Ларіна почули таке, що майбутнім міським головою Кіровограда буде його однопартієць Олександр Саінсус, і сказали, що все як при Леонідові  Кучмі розплановано, і залишилося лише плани виконати, або зірвати. А як зірвати ? не дати спрацювати дільничним комісіям. За них ніхто не турбується. Гроші на дзвінки з власних мобілок їм не дають, ячк і членам ТВК.  Мимоволі першими спонсорами стають члени комісій, що по-спонсорськи працюють не державу, що їх не поважає задарма. Оттакий він справжній патріотизм.

 А тим часом зрив виборів означає продовження перебування у кріслі мера комуніста Пузакова. Може статись тиха «маленька жовтнева революція» від Володимира Тихоновича Пузакова, без пострілів та участі крейсера «Аврори», що не може увійти в кіровоградську акваторію Інгулу. Мер залишається в кріслі та чекає «другого туру» на хвилі власного PR-у. Підлити олії до вогню можуть і кандидатські скарги та «червоні картки» від міської комісії. Звернули на себе увагу перші «жовті картки» та волоння їх отримачів на кшталт - «…ми високорейтингові … на за це усувають». Але навіть у поганому житті мати високий рейтинг і за кілька разів ні разу не обиратися талант особливий, і до снаги він мабуть лише кіровоградцю Володимиру Ярошенку, що перебуваю в цьому стані вже добре десятиріччя.

 Минулі вибори в місті за рахунок загального розчарування взявши 4% зі   ста можливих голосів виграв Комуніст Пузаков. Виборці не пішли, тобто три з чотирьох відсиділись дома та отримали «червоне ретро». Чи повториться історія в той же спосіб чи в новий через зрив виборів у  день Хелоуіна?

Кіровоградський мер продовжить свій термін при владі?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 804
Отредактировано: 23-10-2010 [14:36]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

23:48 23/10/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев

Комментарии

Live

1 мин. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Научит ли жить в мире ПокровА

50 мин. назад

Алексей Лупоносов публикует статью Скандальный олигарх Бахматюк, обокрав вкладчиков, хочет растянуть возврат долгов Нацбанку еще на 10-12 лет?

2 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Украина на приёме у психолога

4 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Украина на приёме у психолога

6 час. назад

Сологуб публикует статью Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от