О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  18 сентября 2010 09:59:02

Ще й досі "на службі государєвой"...

 

Ще й досі ''на службі государєвой''...

В Кіровограді готуються до урочистого святкування 256-ї річниці російської окупації краю під назвою "день міста". З цього приводу Товариство Відродження Української Нації виступило з відповідною заявою, яку надіслало в електронні ЗМІ. Це пояснюється тим, що заяви національно-демократичним організацій у підконтрольних антукраїнським елементам ЗМІ не в пошані та лягають з нахабними посмішками "під сукно". В заяві йдеться:

"Заява

Товариство Відродження Української Нації з приводу святкувань дня міста Кіровограда

Всім кіровоградцям за командою "невидимого і невідомого дяді" довгий час розповідають про день міста та його вік з числом 256. Зомбування з підробною датою заснування міста, героїчною фортецею збудованою, за твердженням навіть Олександра Пашутіна, для оборони від татар та запорожців. Але ж це була не чия небудь земля, а саме Земля Війська Запорожського Низового... Але і ця дата дуже сумнівна, бо указ цариці Єлизавети був виданий у 1752 році, закладка самої фортеці і початок будівництва було здійснено у 1754, а юридично місто утворили лише у 1777 році. А до того, як пишуть тодішні історики та смачні дослідники та краєзнавці існували вже Кущівка, Інгульське (Лелеківка), Завадівка, Криничувата Балка (нині Велика), та інші населені пунти з яких і утворили місто 233 роки тому.

Писав про це у своєму щоденнику і академік Йоган-Антон Гільденштедт, що у 1773-1774 роках побував на території Новоросійської губернії. Влітку 1774 року він відвідав Єлисаветинську провінцію, залишивши унікальні за змістом спостереження про поселення, природні та економічні умови краю. Записи академіка є найпершим і повним історичним джерелом, яке дає змогу найбільш точно відтворити початковий період розвитку майбутнього міста. Але там ні слова про Єлисаветград, якому за літочисленням сучасних горе-істориків повинно бути... 20 років. Невже академік не помітив ціле місто? Помітив би, як би воно існувало. А була тоді лише фортеця та низка розрізнених поселень навколо, про що він і засвідчив. То чому відлік ведеться від закладки фортеці, а не від дати виникнення інших складових майбутнього міста. Відлік зі стелі? Здається, що ні. Саме у далекому 1754 році започаткована колонізація (окупація) краю Російською імперією.

Святкування подібних дат в незалежній Україні за сценарієм викривленої у Москві "української історії" не личить владі, що презентує себе перед нами українською. Про штучність свята та не ту "історію" не першій рік пишуть журналісти, історики, краєзнавці: Пивовар, Матівос, Рибченков, Авдєєв, Шевченко, Багацький та інші. Але зовсім інші хибні версії знову і знову лунають на радіо, телебаченні, мережі інтернет при повній мовчанці місцевої "української влади". Так і хочеться запитати у тих хто це організовує: "Кому прислуговуєте, панове?"

Почуття громадянина незалежної держави Україна в такій ситуації перебувають не у зовсім святковому стані. А для тих хто зовсім сірий та необізнаний, це раз на рік годування кашею, концертна дармовщина з зірками естради. А над цим всім витають міфи про "маленький Париж", святу Єлизавету-покровительку міста, найкращого міського голову Пашутіна, замовчуючи чорні сторінки його біографії (три перші і останні єврейські погроми в дожовтневий період). В той же час замовчуються факти масового виселення та переселення українського населення краю, позбавлення земельного володіння, покріпачення та практику національного приниження та зневаги до корінного населення.

Створення неукраїнської аури в центрі України на двадцятому році незалежності, зведення пам'ятників російським діячам та спротив будівництву пам'ятників українцям та храмів українських православних конфесій ганьблять чиновників місцевої влади та роблять очевидним антиукраїнську сутність її представників. Прикро, що подібними речами займаються не хто небудь, а представники місцевої влади на чолі з міським головою комуністом. Комуністично-російське ретро, що тимчасово взяло гору в Кіровограді ніяким чином не сприяє патріотичному вихованню молоді та ідеологічно калічить його душі."
 

Ще й досі

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1447
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 30, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:40 18/09/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Суттєва тема! Ще й досі історію намагаються писати непричетні до української історії, спираючись на дуже сумнівні факти і старанно змальовуючи все, що було реаліями. І робиться це куди не кинь: що на Дніпропетровщині, що в Кіровограді, Миколаїві Одесі і в багатьох місцях!

Журналистское мастерство

Язык и стиль

Форма подачи

Общее впечатление

Стаття саме там де треба!. Тут і вивчатимемо. Для недолугих віслюков, якщо вони помітили плагіат, то це робиться в спеціально передбаченому вікні з посилкою на джерело і хто дійсний автор! Якщо просто зміст не влаштовує опонента то це його проблеми. Якщо вважає - автор щось висловив не відповідаюче дійсності,    для цього - коментарі...


А ось ви пане незгодний ніяких ознак, навіть ніка не залишили - розумник. Звичайно ж я не адвокат авторові, але доводиться давати відсіч, бо відчуває просто, що автор починаючий. Тому деякі невеличкі недоліки не вважав за суттєві!

Ще зауваження, хто грається з коментарями і куди вони зникають?
08:03 23/09/10

ДУРНЮ!


Сам не те що дилетант, ще гірш, мерзота.


І взагалі «талант», бо іншим закриває рота!


А по загрозам судячи – і взагалі – сволота!
18:49 24/09/10

ДУРНЮ!


Сам не те що дилетант, ще гірш, мерзота.


І взагалі «талант», бо іншим закриває рота!


А по загрозам судячи – і взагалі – сволота!
18:49 24/09/10

ДУРНЮ!


Сам не те що дилетант, ще гірш, мерзота.


І взагалі «талант», бо іншим закриває рота!


А по загрозам судячи – і взагалі – сволота!
18:48 24/09/10

Комментарии

Кипиани Запорожье
А козак Мамай там покакал ще у 1728 роци. LOL
13:05 18/09/10
А що тут робить лихо з одною завивиною мозку у кишковик. Тому від цього псевдогрузину всюди смердить. Масанівська шавка...
18:44 18/09/10
Кипиани Запорожье
Перед тем, как тебя сделали, на дудку "ястребоок" забыл одеть презерватив, или его ему не выдали...Яка ты шавка, отметить козак Мамай... LOL LOL LOL
19:05 18/09/10
Хто мене помічати буде не знаю, ось дебіла під грузинським ніком, як вонючку підмоскальську помітили зразу і усі (бо тхне)!
20:29 18/09/10
Кипиани Запорожье
Аппа-здал!
19:06 18/09/10
Хто аппу сдал того під суд!
І там, і там -за це і строк дають!"
20:32 18/09/10
Кипиани Запорожье
Чтобы возродить нацию, надо разрешить гаремы и ввести карательный запрет на контрацептивы. Ослушникам - зашивать или отрезать место, причиняющее урон нации! smile
13:07 18/09/10
Що з однією завивиною весь мозок та через кишку вийшов?
18:45 18/09/10
Казаки и татары...
13:13 18/09/10
Російська дамочка заблукала. І здається горемичну оточують козаки та татари. Чи може хазарського роду-племені?
18:49 18/09/10
Кипиани Запорожье
Ни -украинско -татарськи LOL
19:14 18/09/10
Похоже, Вы правы: заблудилась.
Простите, не место мне тут, дамочке русской. dknown
19:53 18/09/10
Кипиани Запорожье
Вот и представьте, Алла, как нам в Украине живется! Эти хахлы своими памятниками так задолбали, что хочется им по "репе" настучать. Но, ведь, не поймут за что. Снова заорут, что ихнюю старовинную "мову" зничтожиють.

Жить в дурдоме - очень сложно. Эти эпилептичные придурки - не излечимы. smile
02:18 19/09/10
Кипиани Запорожье
Да итальянцы не лучше. Бабке Венерке взяли и, отшибли руки. smile
21:10 24/09/10
Кипиани Запорожье
Вспоминая историю, которую мне преподавали в школе СССР, я понимал гражданскую войну и террор белогвардейцев. Повзрослев, я понял, что гражданская война - это всеобщий террор. В нашем случае - красный и белый. Затем, я понял, почему Тухачевский и Буденый воевали с БЕЛОПОЛЯКАМИ. Так было выгодно. Поляки - братья. Но у них были свои белогвардейцы - белополяки. Вот с ними мы и воевали. smile

Ни кто не говорил, что Польша, пользуясь моментом, начала захватническую войну против России. Она у советских историков плавно превратилась в заключающую фазу гражданской войны.

А если говорили бы правду, то всем стало бы понятно, что в 1939 году Сталин и Буденый начали реванш против Польши. И, если бы в катыни нашли лагеря сдохнувших от голода и тифозных вшей трех тысяч поляков, все былобы ОК!

Ни кто на поляков не в обиде, за 6000 красноармейцев, которых они в плену заморили голодом! Все прекрассно! Да я сам, в то время, расстрелял бы польских генералов-резервистов. Это они воевали против Советской России в 1918-1921 годах. Да и после войны всех фашистов, попавших к нам в плен, гноил бы за то, что они были все захватчики.
10:38 25/09/10
Рекомендует этот материал.
16:24 18/09/10
Кипиани Запорожье
Спасибочки.
19:13 18/09/10
Кипиани Запорожье
Ещё раз спасибочки! Очень понравился "крик души науркомана"?
02:19 19/09/10
Пішов би ти до біса,
і лісои, лісом, лісом!
20:37 18/09/10
Кипиани Запорожье
Правильно рекомендуете. Народ должен читать и правое, и левое, и центральное. smile
21:11 24/09/10
Это центральное)))
21:14 24/09/10
Кипиани Запорожье
Правильно! Еще до возникновения современных религий, русские народные сказки учили о троице: налево пойдешь...
В любой ситуации - святая троица.
10:12 25/09/10
Ти диви, яке нещасне,
Клизму, скрізь шукає...
Кликни няню допоможе,
Очі зразу повилазять...
06:36 19/09/10
Якийсь нахабо на Мамая натякає,
А сам - воно таке в усім дурне,
Ні правди, ні історії, не знає!
07:33 24/09/10
Рекомендует этот материал.
21:29 24/09/10
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую небайдужим!
18:41 18/09/10
Кипиани Запорожье
Клизма у Вас слишком длинная. LOL
02:20 19/09/10
Кипиани Запорожье
Спасибочки.
19:13 18/09/10

Live

18 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

21 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

40 мин. назад

Сергей Кувалда комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

1 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Влочега рекомендует материал Друге Народження Душі

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Друге Народження Душі

3 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Санкции Путина

5 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Санкции Путина

5 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал В.Шекспір. Сонет 116

5 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Санкции Путина

5 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал В.Шекспір. Сонет 116

6 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Дозволь тобою милуватись

6 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Дозволь тобою милуватись

7 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

8 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

8 час. назад

Баргузин комментирует материал В.Шекспір. Сонет 116

10 час. назад

Pavel Gandyara комментирует материал Ублюдки у власти 5. Бойца АТО приговорили к пожизненному заключению.

10 час. назад

Pavel Gandyara комментирует материал Ублюдки у власти 5. Бойца АТО приговорили к пожизненному заключению.

10 час. назад

Pavel Gandyara комментирует материал Ублюдки у власти 5. Бойца АТО приговорили к пожизненному заключению.