О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  15 сентября 2010 17:21:42

Тому що... блазень

 

Тому що... блазень

Вибори на порозі, і дешевий PR з рогу достатку посуне з більшою швідкістю. Через Кіровоградську ОТРК окрім перших осіб області в найпомітнішу PR -зону  іноді  потрапляють блазні (клоуни- росйською). Таких найпомітніших шоу-менів місцеві ЗМІ помітили двох. Якщо про мера міста Кіровограда комуніста Володимира Пузакова написано багато, а точніше пам'ятники він сам дає команду підписувати, то його дружок та екс-комендант міста пан Іванов пре під телекамери з власного "безбашенного" нахабства. Деяких журналістів це здається тішить, а можливо вони і самі такі, і тому малограмотна людина, що верещить на місцевому суржику часто попадає на телекрани, про нього багато пише міська "Вечірня газета", за командою мера звичайно, інтернет-ресурс "весь Кіровоград". І це так подобається, що красування на шпальтах та теле і радіоефірі переросла в зіркову хворобу типу "нарцис". Обидва, здається наввпипередки вирішилим податися в мери на виборах 31 жовтня.

Правда, яку вони віщають в народ виглядає так: "Губернатор Ларін заборонив телебаченню нас показувати..." Хоча здається, що ті блазні та брехуни і глядачам набридли. Тому є інша версія: "Тому що... блазень!"

А тим часом згаданий сайт "весь Кіровоград" розміщає чергове розвіншування. Тому пише: "Віктора Іванова заборонили показувати по обласному телебаченню?!

Начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов заявив, що обласне телебачення отримало вказівку не згадувати його прізвища і не показуавти його обличчя у своїх передачах. У зв'язку із цим він надіслав на адресу голови ОДА Сергія Ларіна звернення такого змісту.

"Голові Кіровоградської

облдержадміністрації

Ларіну С.М.

Звернення

Шановний Сергію Миколайовичу!

Я, як начальник спеціалізованої інспекції з питань благоустрою Кіровоградської міської ради, звертають до Вас від імені територіальної громади міста.

Наголошуючи на Вашому особистому внеску в налагодження благоустрою міста, відзначаючи Ваше персональне доброзичливе ставлення до кіровоградців щодо вирішення гострих соціальних проблем – звертаю Вашу увагу, що цього тижня відбулося блокування інформаційних каналів висвітлення успішної діяльності спеціалізованої інспекції і виконання моїх професійних обов'язків в інтересах мешканців м. Кіровограда, що дотепер не мало місця і, звичайно, прикро мене здивувало.

Сергіє Миколайовиче, Вам відомо, який масив скарг, що надходить по "гарячій лінії" і здебільшого пов'язаний з благоустроєм і санітарним станом міста, переадресовується на моє ім'я і виконання яких я безпосередньо контролюю. Тому швидке реагування на усунення отриманих скарг потребує оперативного втручання, щоб ці порушення не переростали у системне явище.

Знаючи Вас, як мудрого і толерантного політика, вірю у Ваше щире розуміння та сподіваюсь на активну підтримку з Вашого боку, адже за таких обставин складається враження, що робота спеціалізованої інспекції у такому форматі не потрібна і не влаштовує обласну владу, що в свою чергу йде в розріз з інтересами територіальної громади.

На мою думку жодна передвиборча кампанія не повинна підривати спокою і порядку у місті, а відтак має постійно висвітлюватись засобами масової інформації. Тому прошу Вас втрутитись до ситуації і відновити режим нормальної колишньої співпраці між начальником спеціалізованої інспекції та засобами масової інформації, який існував до теперішнього часу без блокувань і упереджень.

З повагою

начальник спеціалізованої інспекції Віктор Іванов"

Помилки та описки навмисне не виправлені, але здається пан Іванов, в наслідок малограмотності писав те звернення не сам. Звіернкення надрукувала і згадана "Вечірня газета", про що пише і сайт.

Згаданий пан Іванов мріє про щось "зіркове", знущається на кіровоградцями, і пенсіонерами зокрема. Нещодавно з йогго вини одну з пенсіонпрок швидка допомога доправила у лікарню з приймальні міського голови. Той спецінспектор оштрафував стареньку одразу на дві місячні песії, хоча комісія на яку він чинив тиск йому не радила цього робити, а на ті гоші пропонувала просто причипурити, до речі, приватну територію.

Для розправи над нею по наводці, і, мабуть за хабар, інспектора возили на приватнному авто, що свідчить про корумпованість дій. А от з губернатором через приписи та власну інспекцію Іванов боротися не може, тому пише листи, які можливо і не надсилає нікуди, але друкує у міській газеті та мережі інтернет.

Як не пригадати віршик: "А Моська, знать она сильна, коль лаeт на слона..."

Незабаром, мабуть, по місту з'являться і білборди з портретами Іванова, але слогана "тому що блазень" там, на жаль, не буде.

Тому що... блазень

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1567
Отредактировано: 17-09-2010 [00:51]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 4, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

23:08 15/09/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
07:23 16/09/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

Рекомендует этот материал.
17:45 15/09/10
Рекомендует этот материал.
20:56 15/09/10
Рекомендует этот материал.
23:08 15/09/10
Рекомендует этот материал.
07:23 16/09/10

Live

15 мин. назад

Алексей Лупоносов публикует статью Скандальный олигарх Бахматюк, обокрав вкладчиков, хочет растянуть возврат долгов Нацбанку еще на 10-12 лет?

2 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Украина на приёме у психолога

3 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Украина на приёме у психолога

5 час. назад

Сологуб публикует статью Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от