О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Общество  17 августа 2010 14:59:32

Кіровоградська спецінспекція грабує пенсіонерів

Все фото Показать все 5 фото
Кіровоградська спецінспекція грабує пенсіонерів Кіровоградська спецінспекція грабує пенсіонерів Кіровоградська спецінспекція грабує пенсіонерів Кіровоградська спецінспекція грабує пенсіонерів

 

«У Кіровограді є загроза виникнення надзвичайної ситуації.» -таку сенсаційну заяву зробив  керівник Кіровоградської спецінспекції на прізвище Іванов. За його словами вКіровограді існує загроза виникнення надзвичайної ситуації, можливе виникнення інфекційного захворювання. Таку заяву на сьогоднішній прес-конференції зробив Віктор Іванов, начальник спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради.  Потім інформація з’явилася на сайті «Весь Кіровоград»

  Насправді все це є «операцією прикриття», що має на меті відкрите нахабне пограбування пенсіонерів на призвіще Сікорські. Няікого смітника насправді немає. Під невиликою купкою хмизу замасковані будівельні матеріали, які їх власники мають намір використати для майбутнього господарського будівництва.  Спецінсектори, здається по наводці бажаючих заволодіти матеріалами чи сусідів-недоброзичлиців  вже організовували два  скандальних «наїзди» інспекторів спецінсекції. Самого пана  Іванова дехто з сусідів на приватному автомобілі особисто привозив скандалити на місце подій. Звичайно через це пан Іванов не бачив справженього смітника, що за рогом, де тижнями сміття не вивозиться, і який повинні прибирати міськ комунальні служби.

  Сюжет про новий скандал навколо Іванова вже зняло місцеве телебачення. Дивно, що інспекція несанкціоновано вдирається у межі приватного володіння, порушуючи чинне законодавство.

 За  брехливими словами Віктора Іванова така ситуація пов’язана із сміттєзвалищем, що розташоване за адресою вулиця Леніна, 82, у самому центрі Кіровограда. Пан Іванов також відмітив, що сміттєзвалище там накопичується вже близько 25 років і є чудовим місцем для розведення пацюків. Тож, вже в п’ятницю планується  нове виїзне засідання адміністративної комісії з цього приводу та чергова провокація у песіонерів та учасників війни передінфарктного стану. Невідомо лише чому за згадані 25 років епідемія, якої бажає Іванов, слава Богу, не трапилася ?

 На фото знятих на місці подій наглядно видно манеру поведінки екс-коменданта міста та пригрітого мером-комуністом  свіжоспеченого чиновника Іванова, що розважає з екранів телевізорів громаду своєю безграмотністю та різними нахабними  погрозами на адресу всіх кого йому заманеться лякати. До цього кола іноді потрапляє навітьміліція. Ну чим не «санітарний диктатор», як в часи революції?  На тих же фото смітник за рогом та сміття на грядках від ЖЕКу №4, до яких «санітарам міста та лісу» від Іванова чомусь немає діла… Невже  через те, що замовлений скандал  не проплачено?

 Щоб відібрати у пенсіонерів назбирані бувші в ужитку будматеріали винахідливий екс-солдафон оголосив навіть «надзвичайну ситуацію»… Чого тільки не вигадують чиновники  для прикриття  свого беззаконня?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1187
Отредактировано: 17-08-2010 [16:31]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

16:59 17/08/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
… Чого тільки не вигадують чиновники для прикриття свого беззаконня?
17:54 17/08/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? рекомендую.
16:59 17/08/10
Рекомендует этот материал.
17:54 17/08/10

Live