О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Культура  11 апреля 2010 15:40:41

Автор: Sunna

"Ліна. Інша акустика. Поезія в стилі РОК і не лише..."

"Ліна. Інша акустика. Поезія в стилі РОК і не лише..."
   Кожна людина глибоко у серці має таємничий потяг до прекрасного, до того що здатне сповнити душу і відновити гармонію. Мистецтво, зокрема музика та поезія, завжди притягували людей, об'єднували, і це проходить крізь час, хоча дедалі стає все менш виразнішим. Але є, і це радує. Так, творча група "Своєрідне коло" - досить непоганий приклад об'єднання людей заради спільної мети - пробудти інтерес до всього українського, і, зокрема, до рідного українського слова. Тут на допомогу приходить і поезія і музика. Тому не випадково в учасників колективу виникла ідея створення концерту на честь відомої української поетеси Ліни Костенко - "Ліна. Інша акустика. Поезія в стилі РОК і не лише...". Захід, який відбувся 2 квітня в стінах палацу культури ім. Кірова, по праву можна назвати одним із перших та вагомих кроків до високої мети, яку перед собою ставить "коло" однодумців.
   Ця подія, без сумніву, не могла не привернути увагу широкої публіки, тим більш, представлена програма була у досить незвичному форматі. Мала зала палацу культури буквально за лічені хвилини була заповнена. Зібралися люди різних поколінь, з яких переважною більшістю була молодь.
 
"Ліна. Інша акустика. Поезія в стилі РОК і не лише..."
   Слід зазначити те, що до свого виступу колектив підійшов досить нетрадиційно та творчо. Це був не просто музичний виступ гурту, до яких ми всі, зазвичай, звикли, а дещо на зразок вистави. Так, на самому початку, до уваги гладачів були представлені 2 відеоматеріли на вірші поетеси: "Доля", - у вигляді мультиплікації, та "Ван Гог", за мотивами фільму "Lust for Life". Це стало своєрідним прологом, в якому за допомогою символів, було зображено нелегке життя та творчий шлях поета, творця.
   За весь вечір пролунало близько двадцяти віршів, які декламувались у супроводі електрогітар, клавіш, бандури, саксофону, труби та барабанів. Музика воєдино злилась з поезією і кожна композиція слухалась на одному диханні. А завдяки жвавому, енергійному виступу команди в залі одразу ж створилась дуже позитивна атмосфера, і та енергетика, яка йшла зі сцени від учасників колективу, без сумніву, мала шалену віддачу. Публіка відповідала активними оплесками, висвистуванням та захоплено викрикувала "Браво!". Ті ж, хто стояв, навіть підтанцьовували відповідно до енергійних музичних ритмів. Було також приємно дивитись і на усміхнені обличчя людей, які підспівували рядки давно знайомих віршів. А судячи з найбільш бурхливих та часом нестримних авацій, присутнім більш припало до душі музичне декламування віршів: "Моя любове", "Напитись голосу твого", "Фінальна". Завершився виступ на мажорній "ноті" - "Хай буде легко". Публіка аплодувала стоячи і довго не вщухали дружні вигуки "Молодці!", на честь колективу.
   Що ж, вийшов доволі вдалий і феєричний дебют - все як у справжніх зірок - повна зала шанувальників, автографи в кінці виступу, але різниця лише в тому, що все це вперше.  
творча група "Своєрідне коло" (фото з архіву гурту)
творча група "Своєрідне коло" (фото з архіву гурту)

   Отже, можна ствердно сказати, що виступ не лишив жодного байдужим, і кожен знайшов частинку себе, частинку того, що дійсно є близьким до душі. А що стосовно самої мети, то вважаю, що вона була виконана стовідсотково, оскільки ті, хто навіть сумнівався йти, у результаті не пошкодували про те, що все-таки з'явились.
   За словами головної героїні вечора - Поліни Сергеєвої, виконавиці ролі Ліни, стало приємною несподіванкою те, що прийшло набагато більше людей, ніж передбачалось: "Реклама була подана лише через інтернет, але прийшло набагато більше людей ніж очікували. Люди приходили самі - за власним бажанням, самі купували квитки, приводили своїх друзів, знайомих. Тобто це свідчить про те, що вони не байдужі, і це певною мірою їм близьке до душі".
   У творчого "кола" ще багато ідей та планів - одними з них є запис повноцінного альбому пісень на вірші Ліни Костенко, а також розкриття творчості невідомих письменників рідного краю. І дивлячись на те, як группа майстерно підходить до виконаня своєї справи, у них є велікі шанси повторити свій тріумф ще не один раз. А нам, в свою чергу, залишається чекати на втілення нових творчих і нестандартний ідей у життя та побажати успіху команді.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 2617
Отредактировано: 12-04-2010 [17:56]
delete
Sunna
Sunna, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

17:15 11/04/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ХОРОШИЙ ПОЗНАВАТЕЛЬНЫЙ МАТЕРИАЛ!!!

Комментарии

Рекомендует этот материал.
17:15 11/04/10
Sunna Киев
Дякую! smile
19:28 13/04/10
Олександра Сергієнко (керівник проекту, творча група "Своєрідне
Дякую, пані Sunna, від імені всіх учасників "Своєрідного Кола"!
Приємно було випадково знайти цей матеріал в інеті).
Ми раді, що наш перший проект виявився досить вдалим і не лишив байдужими людей. Будемо і надалі працювати, щось вигадувати, радувати і вас, і себе!)))
21:41 20/04/10

Live

18 мин. назад

Вікторія Івченко публикует статью ЖИТТЯ НЕ ДЛЯ ВКРАЇНИ

20 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

44 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

53 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Перундень

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Перундень

2 час. назад

Александр Шмыго комментирует материал Перундень

2 час. назад

Александр Шмыго комментирует материал Перундень

2 час. назад

Александр Шмыго комментирует материал Перундень