array(2) { ["id"]=> int(249165) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Метод фальсифікацій – «попередня зачистка» ДВК | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  14 января 2010 04:08:12

Метод фальсифікацій – «попередня зачистка» ДВК

 

 Такі методики практикуються в основному штабами двох мегакандидатів на нинішніх президентських виборах.  Яскравим прикладом цього можуть слугувати попередні зачистки у горезвісному 100-му виборчому окрузі на дільниці №22 в Кіровограді. Голова дільничної комісії вирішила вправно здихатися свого заступника та секретаря, що представляли кандидатів у Президенти України Василя Противсіх та Юрія Костенка.      

   Почалося з того, що пані голова не покликала  на призначене у робочий час  перше засідання ДВК свого заступника.  Потім в порушення статті 27  Закону «Про вибори Президента України»  тихенько виключила свого заступника разом з трьома іншими «жертвами» свого свавілля з складу комісії. А попередньо на підставі «винюхування запаху алкоголю»  писалися разом з учасниками змови  про всяк випадок акти та за телефонним правом бомбардувалися дзвінками штаби. А заготовлені акти, здається до потрібного часу, змовницьки трималися «за пазухою».  Вигадки по телефону пані голови здивували і вразили штаб кандидата в Президенти України Юрія Костенка. Їм повідомили, що їх представник не працює в художньому музеї, а нібито є «адміністратором туалету» в одному з ресторанів міста. Далі пішли вигадки з посиланням нібито на дільничного міліціонера, який дивно чому навіть не знав складу родини та сімейного стану, про пияцтво з дружиною та виклики на сварки з сусідами. І чого пані голова замість підготовки до виборів дільниці спілкувалася з дільничним на такий предмет? А п’яницями виявилися сусіди, а жертва покльопу не одруженим при стареньких батьках.

А тим часом сплили три тижні дзвінки до штабу нічим не підтверджувалися, а голова ДВК  вдало ухилялася від зустрічі з представниками штабу на предмет з’ясування обставин та залагодження організованого нею конфлікту. А коли зустріч відбулася, то почалася не лише з повторення «компроматних відомостей», але і з «м’яких погроз» пожалітися  ЗМІ.  А звідки було  недолугій голові ДВК знати, що вона саме  невдало і спілкується з журналістами? За іронією долі ще і її ДВК №22 через коридор знаходиться від … обласного офісу НСЖУ.  На додаток виявилося, що у штучно розведеному руками голови багні намагалася виваляти члена НСЖУ, автора книжок та лауреата міжнародного кінофестивалю «Перемогли разом», багаторічного члена суддівського журі Фестивалю «Червона рута» Олександра Сікорського. До честі «забрудненого» журналіста, він сам звернувся до колег журналістів та спостерігачів від ОБСЄ з приводу конфлікту та толерантно відмовився бути заступником такого голови. А ще «поклеп нетверезості сільськими чутками» звели і на члена окружкому від того ж кандидата. Мовляв «заходили для з’ясування обставин двоє на підпитку», і нібито не закон пояснювали стосовно повноважень ДВК, а… скандал вчиняли. Гуляй брехня містом, відмивайтеся «друзі», а ми тут «свою справу робимо» та грошики відробляємо..

 На жаль, «зачистка» ДВК №22 горезвісного 100-го округу в Кіровограді, здається  як кажуть свідчі люди, для БЮТ та його маріонеток закінчилася успішно. Треба чикати рецидивів у вигляді довгого списку голосуючих вдома, «транзитних голосувальників» та  іншого, бо серед членів ДВК  двохтисячної  дільниці забезпечена  необхідна для прийняття потрібних рішень керована більшість. Не виключено, що така дільниця в Кіровограді є не поодиноким явищем. В місті змагатимуться два потужних адмінресурси від двох мегакандидатів. Друга іронія долі з ДВК№22 ще в тому, що на тому поверсі в цій же споруді «живе» штаб Віктора Януковича.

Метод  фальсифікацій – «попередня зачистка» ДВК

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 550
Отредактировано: 14-01-2010 [04:14]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал.
11:29 14/01/10
О фальсификациях
Украинское правосудие - самое скорое в мире. "Трупный синод" за два дня!
Не успела 12 января 2010 года Служба безопасности Украины передать в Апелляционный суд Киева уголовное дело "по факту" совершения геноцида украинского народа в 1932-1933 годах, как на следующий день этот суд в режиме нон-стоп успел рассмотреть все 253 тома, допросить больше 100 свидетелей, экспертов, оценить все судебно-медицинские и демографические экспертизы и вынести вердикт: "виновны в геноциде украинской нации" (забыли, правда, о заголодоморенных согласно добытым СБУ данным котам и собакам). Высокий суд подтвердил, что из зафиксированных Институтом национальной памяти 882 тысячи 510 человек погибло 10 миллионов. Ющенко, при котором население Украины сократилось более, чем на два миллиона и исчезло с карты больше 300 населенных пунктов, назвал знаковым решение суда по "геноциду" и заявил, что «Это решение восстанавливает историческую справедливость и дает шанс строить Украину на честных и демократических началах».


Апелляционный суд Киева в среду признал виновными в голоде 1932-1933 годов руководителей большевиков - Иосифа Сталина, Вячеслава Молотова, Лазаря Кагановича, Станислава Косиора, Власа Чубаря, Менделя Хатаевича.Видимо,согласно процессуальному кодексу,обвиняемым была предоставлена возможность высказаться в свою защиту и квалифицированная юридическая помощь адвоката,без чего решение суда не может приниматься демократической Европой.
16:12 14/01/10

Live

6 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

7 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

13 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

14 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

15 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля