О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Интервью  4 января 2010 18:07:19

Знакомая незнакомка - Наталия Безсонова!!!

 

Разорван ветром небосвод. Снежинки, ёлки, лёд и вьюга…
С зимою мы давно подруги… Что мне подарит Новый Год?
Стихи, надежды, предсказанья… Друзья, шампанское, салют…
Читатели ХайВея ждут о новом авторе сказанья!


Я надеюсь, что правильно поняла значение этих всех зелёных звёздочек и рекомендаций! Вам понравилась серия интервью с авторами-друзьями сайта ХайВей. А значит, я продолжаю… Хочу представить вам знакомую незнакомку — Наталия Безсонова!!!

   

З Новим роком і з Колядами!
З Новим роком і з Колядами!


— Наталья, я знаю, что Вам ближе украинский язык. Ничего, что я обращаюсь к Вам на русском?

Я виросла у родині, де спілкувались українською; навчалась в українській школі, де російську мову вивчали з 5-го класу.  Вдома настільною книгою був «Кобзар» Шевченка, але мій батько читав у сімейному колі і  Пушкіна, Лермонтова,  Єсеніна, Маяковського. Любив Роберта Бернса у перекладі на російську. Ще тоді я відчула, що посилання душі сприймається  серцем, а для серця не має значення, якою мовою воно звучить.

Давайте все-таки я теж перейду на українську, щоб не плутати наших читачів. Які ще Ви знаєте мови?

Я закінчила Київський інститут іноземних мов у 1982 році, де склала на «відмінно» екзамени з російської, французької та англійської мов. Французькою не доводилось на практиці серйозно користуватися, і її витіснила англійська, яка стала моєю професією.

На початку викладацької діяльності я працювала у школі, де були російські і українські класи. Отож, в одних граматичний матеріал з англійської мови я пояснювала російською, в інших — українською.

Відвідуючи інші країни, з задоволенням вивчаю місцеві слова та фрази. У Сербії, наприклад, на «філологів» кажуть «філолошки», а вираз «Ласкаво просимо» звучить «Добро дошлі».


— Ви
любите спогади про своє дитинство? Хто такі діти-індіго?

Дуже люблю. Я була  найменшою у сім’ї з усіма позитивними наслідками цього. Крім того, наш дім знаходився у розкішному парку, закладеному на початку 20 століття. Під час грози падала одна із багатьох старих лип. Прибігали діти. Це була така розкіш підлізти під її гілля і будувати „халабуду”.

Бувало також, що півдня після школи стрибали з подругою на скакалках за певними правилами, а коли темніло, то з вулиці переходили у хату і продовжували, хто довше протримається.

Я  залюбки з однокласниками відвідувала шкільні гуртки: англійської, української мови, малювання, танцювальний, хор, спортивні секції.

А чого варта ялинка до самої стелі у спортзалі на Новий рік, яку привозили прямо з лісу, і запах хвої наповнював усю школу. А також вечори та вогники, сценарії яких готували учні.

Мені є багато чого пригадати.

Щодо дітей-індіго, то я вважаю, що всі діти талановиті по-своєму, а у сучасному світі їхні здібності розкриваються швидше, оскільки стосунки з батьками і вчителями базуються на демократичній основі, що сприяє формуванню розкріпаченої особистості.

 

Дитинство у родинному колі
Дитинство у родинному колі

— Хто був Вашим маленьким принцем?

Мій однокласник у 4-6 класах. Це було таке трепетне захоплення, що я і зараз пам’ятаю дотик його рук і записки, які отримувала на уроках. Однак, він був за мене нижчий, і я намагалася уникати його, а однокласники — якось звести нас. Зараз посміхаюсь, пригадуючи, а тоді це були страждання.


— Вам подобається
Гаррі Каспаров?

Я люблю шахи. Це одне з моїх  захоплень у  школі та інституті. Друге по силі після читання книг.

За виступи  у змаганнях з шахів за інститут мене звільнили від заліку з плавання,  проте це закінчилось тим, що якось на Дніпрі за кілька кроків від берега я дістала дно і не зуміла випірнути, і добре, що мене врятував випадковий відпочиваючий.

Піонерський галстук, це — ?..

Піонерський галстук був для мене ознакою приналежності до дитячої піонерської організації, яка навчала працювати в команді. Як піонер я була учасником тимурівської команди і відповідала за те, щоб принести хліба з магазину жінці, яку називали  «землеміриха». Казали, що чоловік у неї був землемір. Пригадую, як вона показувала мені старі дореволюційні фотографії.

У піонерському загоні класу я також відповідала за навчання оскільки вчилась на „4” і «5». Дуже серйозно ставилась до цього піонерського доручення. Нікому не давала списувати домашнє завдання, але на  перервах пояснювала його перед кожним уроком по кілька разів, тому що коли одні однокласники відходили, підходили інші. В результаті розвинула  зорову пам’ять, оскільки завжди пояснювала з опорою на підручник, уміння коротко висловлювати головні думки, і за рік сама перетворилась на «відмінницю».


Скільки Ви могли з'їсти помідорів, коли були студенткою Київського інституту іноземних мов?

Їла я  їх  до схочу, оскільки на 1-му курсі була у складі студентської бригади по їх збору. На полі вони великі і особливо солодкі. В інституті ж любила пити томатний сік після  пар.

 

На 1-му курсі інституту
На 1-му курсі інституту


— Ви пишете вірші у потязі? У Вас є свій
особистий «вагонний»?

Пишу. Особливо, коли їду вдень. Спочатку милуюсь краєвидами. А потім рука тягнеться до ручки.

У мене є також «вагонний», хоча написаний і не у вагоні. Це спогади про те, як я працювала після 2 курсу у складі студентського загону «Стріла» провідницею. Їздила у Новосибірськ, Ригу, Мурманськ.

В купе душнувато й тісно.

Сусід виклада припаси.

«Спортивні» дістали звісно.

І черги стоять, як в каси.

 

Втікають села і дачі,

Лісів та річок картинки.

«Гарячі млинці без здачі!» —

П’ятихвилинні зупинки.

 

Заснула вранці розмова.

Дрімає зморена втома.

Не сплять лиш чотири слова:

«Я скоро буду вдома!»

http://h.ua/story/42974/


Чим Вам запам'яталися XXII-і Олімпійські ігри в Києві? 

Влітку 1980 року я була у складі гідів-перекладачів комсомольського студентського загону «Меркурій» на XXII Олімпійських Іграх. Готували нас за окремою програмою: цікаві місця Києва,  блюда, психологія спілкування з іноземцями . Пригадую, як нам розповідали, що щира посмішка триває певну кількість секунд; жаль, не пригадую вже скільки :-). Я працювала у ресторані. Американці бойкотували тоді Олімпіаду через введення радянських військ у Афганістан у 1979 році, тому моя робота в основному зводилась до смачних обідів у ресторані.

 

Моє посвідчення гіда-перекладача та комсомольське направлення на Олімпіаду
Моє посвідчення гіда-перекладача та комсомольське направлення на Олімпіаду


— Автором яких видань Ви
є?

Їх небагато. Я автор методичних посібників з англійської мови «ABC Book», «ABC Grammar», «English Land», Українсько-англійського та англійсько-українського словників для початківців видавництва «Літера», а також журналу для підлітків «English Teen Club» видавництва Едіпресс Україна.

 

Мої видання
Мої видання


— Вам подобається подорожувати?

Дуже. Цікаво відкривати для себе світ. Берлін хотілося відвідати саме у травневі дні . http://h.ua/story/196301/

Мандрівка «Лондон — Париж» була мрією. http://h.ua/story/46112/

Чорногорія і Хорватія — надзвичайні чистим морем, http://h.ua/story/39941/

Туреччина — можливість побувати у старогрецьких міста Галікарнас, Ефес, Ієраполіс. http://h.ua/story/110842

У минулому році я здійснила серію мандрівок «Гетьманськими столицями» Україною.

http://h.ua/story/231619/


— Я знаю, що Ви були в Голландії. Бачили парад квітів? А травку
палити пробували?

Парад квітів бачила. Травку не пробувала, хоча вразило, що маріхуана — легалізований наркотик, як і легалізована проституція. http://h.ua/story/46952/

Місцевий екскурсовод сказала, що не всі ж стають алкоголіками, так і наркоманами. Те, що я не захотіла пробувати траву, Світлано, живий доказ її слів. Сподобалась велика кількість велосипедистів на вулицях. Саме в Голландії я довідалась про теракт у Лондоні, куди наша група вирушала через 3 дні. Ми були чи не єдиною групою, яка їхала до Лондона у липні 2005 року...

 http://h.ua/story/48053/

Чим запам'яталася Вам Америка?

Влітку у Скелястих горах сніг на перевалі вище мого росту, спілкування з американськими вчителями і школярами, бейсбол як вид національного відпочинку американців, повага до прав людини. http://h.ua/story/119307/

Приклад. Я їхала у рейсовому  автобусі по місту Денвер. Автобус раптом зупинився. Запитую: ”Що сталося?” Водій відповідає, що прилади зафіксували дим.  „Коли ми поїдемо?” — знову запитую. Відповідь: „Зараз прийде дозвіл або інший автобус”. За кілька хвилин подали інший  автобус.

 

У складі української делегації серед американських викладачів у Денвері
У складі української делегації серед американських викладачів у Денвері


— Якому алкогольному напою Ви надаєте перевагу? Де смачніше пиво?

Грузинські вина. Пива не п’ю зовсім.


— Ви збираєте календарики або листівки з
різних країн?

У мене колекція чашок з різних країн.


— Що таке для Вас
родина?

Все. Корені. Захист і підтримка. Майбутнє.


— Книга спогадів Вашого батька видавалася тільки як пам'ять про нього? Вона буде доступна широкому загалу?

У цьому році 10 років з дня смерті мого батька Павленка Івана Івановича, і це видання присвячене його пам’яті. http://h.ua/story/78144/

Наша сім’я дарує книгу „Від роду до роду”  великій родині, друзям, у бібліотеки, де працював і жив Іван Іванович.

 

Іван Павленко „Від роду до роду”
Іван Павленко „Від роду до роду”


— Книги яких авторів Ви читаєте?

Я більше перечитую те, що читала давно, і зовсім по-іншому сприймаю Гоголя, Толстого, Грибоєдова.

Люблю Валер’яна Підмогильного, Богдана Лепкого. Після закінчення школи цікавилась історією за Соловйовим, зараз є можливість читати „Історію України-Руси” Грушевського.


— Ви дивилися фільм Федора Бондарчука «Населений острів»? Сподобався?

Не дивилась. Останній фільм, який я переглянула у кінотеатрі, — це „2012”. Вразила продемонстрована безпомічність релігій і  суспільства перед глобальними катаклізмами.


— Письменник Борис
Стругацкий звинуватив режисера фільму «Аватар» у плагіаті. Що думаєте про це?

Все нове — це призабуте старе.


— Чого Ви очікуєте від життя в
Новому тигрячому  році?

Я думаю над тим, що я можу зробити для себе, для своєї родини, щоб спокоєм і радістю був наповнений сьогоднішній день.

Дякую, Світлано, за запитання, за можливість повернутись у далекі 70-80 роки. Вам і усім читачам бажаю  здоров’я і нехай збуваються задумані  у Новорічну ніч бажання! Веселого Вам Різдва у сімейному колі. А настрій і стан душі насправді у наших руках!

 

У перукарні — за настроєм
У перукарні — за настроєм

Розмовляла з Наталією Безсонової Світлана Балагула. Спеціально для сайтів Хайвей і RT.KORR. 04.01.2010 рік. Тюбінген-Київ

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 11568
Отредактировано: 05-01-2010 [19:08]
delete
Светлана Балагула
Светлана Балагула, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +43
Всего комментариев: 133, Всего рецензий: 38
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:18 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Alexey Rata Киев
Очень интересно!
Спасибо!!!
23:12 04/01/10
Alexey Rata Киев
smile best bravo
23:54 04/01/10

Вдячна, Олексію, за слова рецензії.


 Гарних Вам Різдвяних свят! smile


13:16 05/01/10
18:30 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Эргус Ростов-на-Дону
Спасибо!!!
23:12 04/01/10

Дякую за зірочки. smileРіздвяного настрою!

13:24 05/01/10
18:42 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
23:12 04/01/10
пожалуйста wink
15:05 05/01/10

Дякую за інтерес до бесіди. Рада Вам. smile


Гарних Різдвяних свят! smile

13:27 05/01/10
Дякую, вам теж! best
15:05 05/01/10
18:51 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
23:12 04/01/10

Дякую. Гарних Різдвяних свят! smile


13:29 05/01/10
19:06 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
23:12 04/01/10

Дякую, Миколо. Рада Вас бачити серед читачів. smile


Сніжного і веселого Вам Різдва! smile


13:31 05/01/10
Навзаєм, пані Наталя! Навзаєм!
13:43 05/01/10
19:33 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Маю за честь особисто знати цю дивовижну жінку!
Гармонія її душі просто неповторна!
Відмінна робота Світлано.
Наталці довгих років життя, здоров"я та наснаги!
Спасибо!!! Наталья очень интересный человек!!!
23:13 04/01/10

Дякую, Світлано. Кожна людина цікава по-своєму.


smile smile smile

13:38 05/01/10

read Дякую, В'ячеславе, за побажання і зворушливі слова. Приємно було з Вами познайомитись у реальному житті. best


Теж бажаю Вам радості і натхнення у житті! Щасливих Вам Різдвяних свят у сімейному колі! smile


13:35 05/01/10
Щиро дякую Вам за все сказане!
Нехай щастить Вам!
21:18 05/01/10
19:41 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Я бажаю щастя, успіхів і всього-всього найкращого!

Спасибо!!!
23:13 04/01/10

 read Дякую, Ларисо, за побажання щастя. Воно за постійними турботами умудряється тікати, хоча ми намагаємось тримати його за хвіст. smileРадісного Вам Різдва у колі дітей і внуків. smile

13:44 05/01/10
20:14 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересная беседа двух интересных людей
Спасибо, Алёша!!!
23:13 04/01/10

Дякую. smile Я з інтересом чекаю продовження цього циклу з іншими Хайвеївцями.


Гарного Вам Різдва. smile

13:51 05/01/10
20:53 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Человеческие судьбы трогают душу...
Спасибо!!!
23:14 04/01/10

 read Дякую, Катю. smile


У нас  багато спільного, тому і чіпляє якась сторінка життя за душу. smile


Гарних Вам Різдвяних свят! smile

13:54 05/01/10
Дякую smile
Вам також гарних Різдвяних свят!
23:19 05/01/10
23:18 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Дякую. Гарного Різдвяного настрою. smile


13:56 05/01/10
Спасибо!!!
18:13 05/01/10
23:28 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Віктор Марініч Энергодар
Просто і зо смаком! Поздоровляю!
З Новим роком!

read Дякую, Вікторе. Радісних Вам Новорічно-Різдвяних свят!


smile smile smile 

13:59 05/01/10
Спасибо!!!
18:14 05/01/10
09:07 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Наталія - унікальна людина...
Інтерв'ю просто чудове.

read Дякую, Лєно. Кожна людина унікальна. Не всі про це знаютьsmile


Світлана справді молодець. Ці бесіди роблять крок назустіч у чисто людських стосунках. Чекатимемо слідуючої зустрічі. smile


Радісного Вам Різдва!

14:11 05/01/10
Й Вам мої найкращі побажання!
14:52 05/01/10
read Дякую smile smile smile
15:02 05/01/10
Мне кажется, что зная друг о друге чуть больше, мы становимся ближе... И отношения на сайте будут более реальными, чем виртуальными...

Ну я так думаю...
18:16 05/01/10

Гарно думаєте! best smile

19:34 05/01/10
Дякую!!!
18:14 05/01/10
А интервью с тобой сейчас на стартовой висит... wink
17:02 06/01/10
09:35 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Марія Солтис Кузнецовск
Цікаво.
Люблю переклади дитячих англійських віршиків у виконанні Наталії. Мабуть, бо сама не можу вивчити англійської.

read Дякую, Маріє smile


Напишіть у приват, які у Вас проблеми з вивченням англійської. Може, я Вам щось підкажу. smile


Гарних Різдвяних свят!


14:14 05/01/10
Спасибо, Мария!!!
18:17 05/01/10
09:50 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Бах Винница
Щиро дякую Вам, Світлано, за знайомство із Наталею! Цікаво більше знати про доброго і дуже цікавого автора і перекладачку!

read Дякую, Тетяно, за щирість Вашої рецензії і теплі слова. Мені було приємно разом із Світланою повернутисяся у роки дитинства і юності і поділитись спогадами. smile


Радісного Вам Різдва! smile


14:21 05/01/10
Бах Винница
Вітаю обох моїх улюблених авторок з Різдвом!
Щастя, здоров'я, цікавих подорожей у житті і в літературі!

20:26 05/01/10

Дякую. Так красиво. bravo best smile

20:29 05/01/10
Спасибо!!!
18:17 05/01/10
12:28 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Воспоминания о прошлом " - вы так прекрасны,
что слезы на глазах...

read Вдячна Вам, Надю, за те, що знайшли особливі слова.


smile smile smile


Радості Вам від Різдвяних свят і у Новому році!


14:25 05/01/10
Спасибо!!!
18:17 05/01/10
13:10 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дякую, Світлано, за тепло бесіди.
Сейчас на стартовой есть и наше интервью, и материал с Леной Лазаревой... УРА!!!
17:03 06/01/10
Спасибо, Наталья!!! Вы очень хороший и интересный человечек!!! Счастья Вам и везения во всём!!!
18:19 05/01/10

Дякую, Світлано, за побажання.  smile


Ваша серія зустрічей з різними людьми дуже цікава. best


Коли буде наступна? І хто Ваш наступний гість?


smile smile smile

20:58 06/02/10
13:47 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Sveta Rybalko Харьков
Світланко, так тримати! Гарна розмова, змістовна, цікава. Дуже рада познайомитися з п. Наталєю ближче.

Дякую Вам, Світлано, за ідею  таких бесід. Суспільство стомилось від негативу у житті. Приємно просто спілкуватись. Психологи кажуть, що конфліктів можна уникнути за 3-х умов:


-спілкування,


-співпраця і


-позитивне утвердження особистості.


Все це є у цих бесідах. best smile


З Новим роком Вас і з Колядами!


14:40 05/01/10
Спасибо Вам за идею этих интервью, и за внимание к моим материалам!!!
18:22 05/01/10

read Дякую. Сьогодні я відчуваю себе іменинницею. confused  І голова крутиться, як від вина. smile


15:41 05/01/10
Ух ты, какой танцор!!!
18:23 05/01/10
Спасибо, Светлана!!! Опечатки счас гляну...
18:22 05/01/10
15:07 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Larisa Potapova Днепропетровск

Дякую. .Приємно. smile


Гарних Вам свят! smile


smile smile smile

15:42 05/01/10
Larisa Potapova Днепропетровск
СО СВЕТЛЫМ РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ! smile
12:52 06/01/10
Спасибо!!!
18:23 05/01/10
Larisa Potapova Днепропетровск
СО СВЕТЛЫМ РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ! smile
12:53 06/01/10
Спасибо!!! И Вас!!!
17:03 06/01/10
15:47 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Дякую. Рада Вам. smile


Гарних Вам свят! smile


smile smile smile

15:52 05/01/10
Спасибо!!!
18:23 05/01/10
16:45 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Михаил Блатник Запорожье
У вас, Світлано, гарні виходять інтерв"ю. Щиро вдячний.
Спасибо!!! Надо бы и у Вас взять интервью... Мы мало о Вас знаем!!!
18:24 05/01/10
Михаил Блатник Запорожье
smile Я весь в моих опусах! wink smile Начните read мою страничку с самого начала и мне добавить больше практически нечего. dknown smile
20:34 05/01/10
Всегда есть что добавить!!! Подумайте... wink ...
17:04 06/01/10
Михаил Блатник Запорожье
smile Спасибо, Светлана! ДУМАЮ!!! smile
22:28 06/01/10
Замечательно!!! wink
00:09 08/01/10
18:45 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересное интервью. Отличная идея

Дякую. Приємно читати Ваші рядки. Молодець Світлана! Скільки позитиву!


Гарного Вам Різдвяного настрою! smile


19:37 05/01/10
Спасибо!!! confused ...
19:47 05/01/10
20:45 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
цікаво!
Дякую!!!
17:04 06/01/10

Дякую, Святославе. smile Рада, що зацікавило.


Радісних Вам Коляд!


20:11 06/01/10
20:57 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Ялинка Киев
Спасибо!!!
17:04 06/01/10

Дякую, Ялинко. Рада Вам. smile


Смачної Вам куті.


20:39 06/01/10
00:18 06/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Край Днепра+ Днепродзержинск
Спасибо!!!
17:04 06/01/10

Дякую. Приємно Вас бачити серед читачів.


Радісного Вам Різдва і смачної куті.


 


20:42 06/01/10
Край Днепра Днепродзержинск
Дякую за побажаня.
Вам також гарних свят. smile wink
10:01 08/01/10
11:23 06/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо Свете за новое интересное знакомство, а Наташе за то, что она есть!
Спасибо!!! В Киев хочу...
17:05 06/01/10

Дякую, Жанно, за гарні слова.


Свтлих і радісних Вам свят! smile


20:43 06/01/10
14:33 06/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо, Нестор!!!
17:05 06/01/10

Рада Вам, Несторе. smile


Рарного Вам Різдва!


20:48 06/01/10
Дякую, пані Наталю... smile
20:55 06/01/10
16:02 06/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Оце так! А я зовсім інакше уявляла Наталію. Не скажу, як саме, але дуже рада познайомитися з особистістю однієї з улюблених авторок ХайВей!!!
Значит не зря мы делаем эти материалы!!! Спасибо...
17:06 06/01/10

Цитата:

А я зовсім інакше уявляла Наталію. Не скажу, як саме


read wow confused smile


Заінтригували. smile


Дякую за "улюблену авторку". smile


Гарного Вам Різдвяного настрою.


20:53 06/01/10
10:41 07/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
22:53 07/01/10

Дякую за увагу до матеріалу.  smile


10:29 08/01/10
Наталья, наконец я и на РТ.Корре опубликовала это интервью... http://www.rtkorr.com/news/2010/01/10/84769.new
16:19 10/01/10
10:49 07/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
22:53 07/01/10

Рада Вас, Богдане, бачити серед читачів. smile 

10:32 08/01/10
15:52 08/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Подяка автору за серію інтерв"ю з авторами-друзями сайту ХайВей! Дякуючи такому підходу, ми взмозі дізнатися чим "дишуть і живуть" наші друзі! Ось і тепер, з цікавих тактичних запитань автора і щирої розповіді героїні ми дізнали хто ж така Наталя Безсонова!
Наталя Безсонова - цікава, талановита особистість;
щира, добра, розумна жінка!
Нехай щастить їй в Новому році!

Дякую, Ганко за гарні слова і щирі побажання. smile


Нехай Новий рік несе Вам тепло, спокій, радість і благополуччя у дім.


smile smile smile

22:14 08/01/10
Спасибо, Ганка!!! Можно будет и с Вами интервью сделать... Что думаете на эту тему?
16:20 10/01/10
smile smile smile

А почему бы и нет? Только чуточку позднее...
17:23 10/01/10
Ещё время не пришло?
12:04 18/03/10
12:21 09/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Вот и познакомились! Очень приятно!

Дякую, Ірино. Мені теж приємно бачити Вас серед читачів.


ХайВей - це озеро, в якому ми і риба, і наживка, і рибаки. smileЗ Новим роком! smile

12:36 09/01/10
Картинки у Вас - СУПЕР!!!
16:21 10/01/10
Спасибо!!!
16:20 10/01/10
18:47 09/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ksanya Киев
Цікаво! Світлого Різдва та щасливого Нового Року!

Приємно.


І Вам радості у  Новому році! smile


23:09 09/01/10
Спасибо!!!
16:20 10/01/10
22:57 09/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Олександр Марков Мелитополь
И действительно, совершенно не важно, на каком языке говорит сердце.

Дякую, Саша! bravo


Як давно Вас не було на Хайвеї! 


Де Ваші кумедні вірші і серйозні статті?smile smile smile

23:15 09/01/10
Олександр Марков Мелитополь
Я тоже соскучился )) Ничего, наверстаем!
06:31 10/01/10
Спасибо!!!
16:21 10/01/10
21:29 12/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
13:44 13/01/10

Дякую за інтерес до матеріалу. smile


smile smile smile

18:23 16/01/10
17:39 15/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Svet Киев
Спасибо за интервью, а Наталии - новых свершений!
Спасибо, Светлана!!!
19:52 15/01/10

Дякую за побажання. smile


Зараз більше хочеться  внутрішнього спокою, малої, але відчутної радості. smile smile smileВам тепла і радості. smile

18:20 16/01/10
17:00 15/03/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
прекрасная тёплая статья! светочка, спасибо!!!
Спасибо!!!
12:04 18/03/10
10:11 09/06/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Пётр Потапов Тегусигальпа
Було дуже цікаво!!!
Спасибо!!!
20:14 24/06/10
Пётр Потапов Тегусигальпа
smile
13:45 15/07/10

Комментарии

Alexey Rata Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Содержательно!
18:18 04/01/10
Спасибо!!!
23:14 04/01/10
Alexey Rata Киев
smile best bravo
23:53 04/01/10
Рекомендует этот материал.
18:25 04/01/10
Спасибо!!!
23:14 04/01/10

Вдячна Вам за рекомендацію. smile


Гарних вам Різдвяних свят!


smile

14:43 05/01/10
Эргус Ростов-на-Дону
Рекомендует этот материал. Почему? интересно и познвательно
18:30 04/01/10
Спасибо!!!
23:14 04/01/10
Рекомендует этот материал.
18:42 04/01/10
Спасибо!!!
23:14 04/01/10
Рекомендует этот материал.
19:06 04/01/10
Спасибо!!!
23:15 04/01/10
Рекомендує цей матеріал. Чому? Ще і як рекомендую!
19:33 04/01/10
Дякую!!!
23:15 04/01/10
Рекомендует этот материал.
19:41 04/01/10
Спасибо!!!
23:15 04/01/10
Lu Киев
Рекомендує цей матеріал. Чому? :)))
20:07 04/01/10
Спасибо!!!
23:15 04/01/10

Дякую! Веселого Вам Різдва! smile


14:45 05/01/10
Радий знайомству! Не прочитав вподобання пані Наталії в музиці. Рекомендую творчість української оперної співачки Ольги Басистюк(http://music.tonnel.ru/?l=music&alb=34628)- на днях слухав і ще все під впливом чудового вокалу. З Різдвяними святами!
20:12 04/01/10
Спасибо!!! И Вас!!!
23:16 04/01/10

Дякую Вам, Юрію, за посилання. Чудовий голос. best smileА це для Вас  Лариса Макарська із репертуару Анни Герман.


www.youtube.com/watch


Гарного Вам Різдвяного настрою.


smile smile smile


 

14:51 05/01/10
Рекомендует этот материал.