array(2) { ["id"]=> int(247629) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Знакомая незнакомка - Наталия Безсонова!!! | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Интервью  4 января 2010 17:07:19

Знакомая незнакомка - Наталия Безсонова!!!

 

Разорван ветром небосвод. Снежинки, ёлки, лёд и вьюга…
С зимою мы давно подруги… Что мне подарит Новый Год?
Стихи, надежды, предсказанья… Друзья, шампанское, салют…
Читатели ХайВея ждут о новом авторе сказанья!


Я надеюсь, что правильно поняла значение этих всех зелёных звёздочек и рекомендаций! Вам понравилась серия интервью с авторами-друзьями сайта ХайВей. А значит, я продолжаю… Хочу представить вам знакомую незнакомку — Наталия Безсонова!!!

   img-1


— Наталья, я знаю, что Вам ближе украинский язык. Ничего, что я обращаюсь к Вам на русском?

Я виросла у родині, де спілкувались українською; навчалась в українській школі, де російську мову вивчали з 5-го класу.  Вдома настільною книгою був «Кобзар» Шевченка, але мій батько читав у сімейному колі і  Пушкіна, Лермонтова,  Єсеніна, Маяковського. Любив Роберта Бернса у перекладі на російську. Ще тоді я відчула, що посилання душі сприймається  серцем, а для серця не має значення, якою мовою воно звучить.

Давайте все-таки я теж перейду на українську, щоб не плутати наших читачів. Які ще Ви знаєте мови?

Я закінчила Київський інститут іноземних мов у 1982 році, де склала на «відмінно» екзамени з російської, французької та англійської мов. Французькою не доводилось на практиці серйозно користуватися, і її витіснила англійська, яка стала моєю професією.

На початку викладацької діяльності я працювала у школі, де були російські і українські класи. Отож, в одних граматичний матеріал з англійської мови я пояснювала російською, в інших — українською.

Відвідуючи інші країни, з задоволенням вивчаю місцеві слова та фрази. У Сербії, наприклад, на «філологів» кажуть «філолошки», а вираз «Ласкаво просимо» звучить «Добро дошлі».


— Ви
любите спогади про своє дитинство? Хто такі діти-індіго?

Дуже люблю. Я була  найменшою у сім’ї з усіма позитивними наслідками цього. Крім того, наш дім знаходився у розкішному парку, закладеному на початку 20 століття. Під час грози падала одна із багатьох старих лип. Прибігали діти. Це була така розкіш підлізти під її гілля і будувати „халабуду”.

Бувало також, що півдня після школи стрибали з подругою на скакалках за певними правилами, а коли темніло, то з вулиці переходили у хату і продовжували, хто довше протримається.

Я  залюбки з однокласниками відвідувала шкільні гуртки: англійської, української мови, малювання, танцювальний, хор, спортивні секції.

А чого варта ялинка до самої стелі у спортзалі на Новий рік, яку привозили прямо з лісу, і запах хвої наповнював усю школу. А також вечори та вогники, сценарії яких готували учні.

Мені є багато чого пригадати.

Щодо дітей-індіго, то я вважаю, що всі діти талановиті по-своєму, а у сучасному світі їхні здібності розкриваються швидше, оскільки стосунки з батьками і вчителями базуються на демократичній основі, що сприяє формуванню розкріпаченої особистості.

  img-2

— Хто був Вашим маленьким принцем?

Мій однокласник у 4-6 класах. Це було таке трепетне захоплення, що я і зараз пам’ятаю дотик його рук і записки, які отримувала на уроках. Однак, він був за мене нижчий, і я намагалася уникати його, а однокласники — якось звести нас. Зараз посміхаюсь, пригадуючи, а тоді це були страждання.


— Вам подобається
Гаррі Каспаров?

Я люблю шахи. Це одне з моїх  захоплень у  школі та інституті. Друге по силі після читання книг.

За виступи  у змаганнях з шахів за інститут мене звільнили від заліку з плавання,  проте це закінчилось тим, що якось на Дніпрі за кілька кроків від берега я дістала дно і не зуміла випірнути, і добре, що мене врятував випадковий відпочиваючий.

Піонерський галстук, це — ?..

Піонерський галстук був для мене ознакою приналежності до дитячої піонерської організації, яка навчала працювати в команді. Як піонер я була учасником тимурівської команди і відповідала за те, щоб принести хліба з магазину жінці, яку називали  «землеміриха». Казали, що чоловік у неї був землемір. Пригадую, як вона показувала мені старі дореволюційні фотографії.

У піонерському загоні класу я також відповідала за навчання оскільки вчилась на „4” і «5». Дуже серйозно ставилась до цього піонерського доручення. Нікому не давала списувати домашнє завдання, але на  перервах пояснювала його перед кожним уроком по кілька разів, тому що коли одні однокласники відходили, підходили інші. В результаті розвинула  зорову пам’ять, оскільки завжди пояснювала з опорою на підручник, уміння коротко висловлювати головні думки, і за рік сама перетворилась на «відмінницю».


Скільки Ви могли з'їсти помідорів, коли були студенткою Київського інституту іноземних мов?

Їла я  їх  до схочу, оскільки на 1-му курсі була у складі студентської бригади по їх збору. На полі вони великі і особливо солодкі. В інституті ж любила пити томатний сік після  пар.

 img-3


— Ви пишете вірші у потязі? У Вас є свій
особистий «вагонний»?

Пишу. Особливо, коли їду вдень. Спочатку милуюсь краєвидами. А потім рука тягнеться до ручки.

У мене є також «вагонний», хоча написаний і не у вагоні. Це спогади про те, як я працювала після 2 курсу у складі студентського загону «Стріла» провідницею. Їздила у Новосибірськ, Ригу, Мурманськ.

В купе душнувато й тісно.

Сусід виклада припаси.

«Спортивні» дістали звісно.

І черги стоять, як в каси.

 

Втікають села і дачі,

Лісів та річок картинки.

«Гарячі млинці без здачі!» —

П’ятихвилинні зупинки.

 

Заснула вранці розмова.

Дрімає зморена втома.

Не сплять лиш чотири слова:

«Я скоро буду вдома!»

http://h.ua/story/42974/


Чим Вам запам'яталися XXII-і Олімпійські ігри в Києві? 

Влітку 1980 року я була у складі гідів-перекладачів комсомольського студентського загону «Меркурій» на XXII Олімпійських Іграх. Готували нас за окремою програмою: цікаві місця Києва,  блюда, психологія спілкування з іноземцями . Пригадую, як нам розповідали, що щира посмішка триває певну кількість секунд; жаль, не пригадую вже скільки :-). Я працювала у ресторані. Американці бойкотували тоді Олімпіаду через введення радянських військ у Афганістан у 1979 році, тому моя робота в основному зводилась до смачних обідів у ресторані.

  img-4


— Автором яких видань Ви
є?

Їх небагато. Я автор методичних посібників з англійської мови «ABC Book», «ABC Grammar», «English Land», Українсько-англійського та англійсько-українського словників для початківців видавництва «Літера», а також журналу для підлітків «English Teen Club» видавництва Едіпресс Україна.

 img-5


— Вам подобається подорожувати?

Дуже. Цікаво відкривати для себе світ. Берлін хотілося відвідати саме у травневі дні . http://h.ua/story/196301/

Мандрівка «Лондон — Париж» була мрією. http://h.ua/story/46112/

Чорногорія і Хорватія — надзвичайні чистим морем, http://h.ua/story/39941/

Туреччина — можливість побувати у старогрецьких міста Галікарнас, Ефес, Ієраполіс. http://h.ua/story/110842

У минулому році я здійснила серію мандрівок «Гетьманськими столицями» Україною.

http://h.ua/story/231619/


— Я знаю, що Ви були в Голландії. Бачили парад квітів? А травку
палити пробували?

Парад квітів бачила. Травку не пробувала, хоча вразило, що маріхуана — легалізований наркотик, як і легалізована проституція. http://h.ua/story/46952/

Місцевий екскурсовод сказала, що не всі ж стають алкоголіками, так і наркоманами. Те, що я не захотіла пробувати траву, Світлано, живий доказ її слів. Сподобалась велика кількість велосипедистів на вулицях. Саме в Голландії я довідалась про теракт у Лондоні, куди наша група вирушала через 3 дні. Ми були чи не єдиною групою, яка їхала до Лондона у липні 2005 року...

 http://h.ua/story/48053/

Чим запам'яталася Вам Америка?

Влітку у Скелястих горах сніг на перевалі вище мого росту, спілкування з американськими вчителями і школярами, бейсбол як вид національного відпочинку американців, повага до прав людини. http://h.ua/story/119307/

Приклад. Я їхала у рейсовому  автобусі по місту Денвер. Автобус раптом зупинився. Запитую: ”Що сталося?” Водій відповідає, що прилади зафіксували дим.  „Коли ми поїдемо?” — знову запитую. Відповідь: „Зараз прийде дозвіл або інший автобус”. За кілька хвилин подали інший  автобус.

  img-6


— Якому алкогольному напою Ви надаєте перевагу? Де смачніше пиво?

Грузинські вина. Пива не п’ю зовсім.


— Ви збираєте календарики або листівки з
різних країн?

У мене колекція чашок з різних країн.


— Що таке для Вас
родина?

Все. Корені. Захист і підтримка. Майбутнє.


— Книга спогадів Вашого батька видавалася тільки як пам'ять про нього? Вона буде доступна широкому загалу?

У цьому році 10 років з дня смерті мого батька Павленка Івана Івановича, і це видання присвячене його пам’яті. http://h.ua/story/78144/

Наша сім’я дарує книгу „Від роду до роду”  великій родині, друзям, у бібліотеки, де працював і жив Іван Іванович.

 img-7


— Книги яких авторів Ви читаєте?

Я більше перечитую те, що читала давно, і зовсім по-іншому сприймаю Гоголя, Толстого, Грибоєдова.

Люблю Валер’яна Підмогильного, Богдана Лепкого. Після закінчення школи цікавилась історією за Соловйовим, зараз є можливість читати „Історію України-Руси” Грушевського.


— Ви дивилися фільм Федора Бондарчука «Населений острів»? Сподобався?

Не дивилась. Останній фільм, який я переглянула у кінотеатрі, — це „2012”. Вразила продемонстрована безпомічність релігій і  суспільства перед глобальними катаклізмами.


— Письменник Борис
Стругацкий звинуватив режисера фільму «Аватар» у плагіаті. Що думаєте про це?

Все нове — це призабуте старе.


— Чого Ви очікуєте від життя в
Новому тигрячому  році?

Я думаю над тим, що я можу зробити для себе, для своєї родини, щоб спокоєм і радістю був наповнений сьогоднішній день.

Дякую, Світлано, за запитання, за можливість повернутись у далекі 70-80 роки. Вам і усім читачам бажаю  здоров’я і нехай збуваються задумані  у Новорічну ніч бажання! Веселого Вам Різдва у сімейному колі. А настрій і стан душі насправді у наших руках!

  img-8

Розмовляла з Наталією Безсонової Світлана Балагула. Спеціально для сайтів Хайвей і RT.KORR. 04.01.2010 рік. Тюбінген-Київ

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 11598
Отредактировано: 05-01-2010 [18:08]
delete
Светлана Балагула
Светлана Балагула, Киев, свободный журналист "ХайВей"

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +43
Всего комментариев: 133, Всего рецензий: 38
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

17:18 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Alexey Rata 'Киев'
Очень интересно!
Спасибо!!!
22:12 04/01/10
Alexey Rata Киев
22:54 04/01/10
Вдячна, Олексію, за слова рецензії.
 Гарних Вам Різдвяних свят!
12:16 05/01/10
17:30 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Эргус 'Ростов-на-Дону'
Спасибо!!!
22:12 04/01/10
Дякую за зірочки.

Різдвяного настрою!
12:24 05/01/10
17:42 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
22:12 04/01/10
пожалуйста
14:05 05/01/10
Дякую за інтерес до бесіди. Рада Вам.
Гарних Різдвяних свят!
12:27 05/01/10
Дякую, вам теж!
14:05 05/01/10
11:00 18/03/10
17:51 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
22:12 04/01/10
Дякую. Гарних Різдвяних свят!
12:29 05/01/10
18:06 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
22:12 04/01/10
Дякую, Миколо. Рада Вас бачити серед читачів.
Сніжного і веселого Вам Різдва!
12:31 05/01/10
Навзаєм, пані Наталя! Навзаєм!
12:43 05/01/10
18:33 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Маю за честь особисто знати цю дивовижну жінку!
Гармонія її душі просто неповторна!
Відмінна робота Світлано.
Наталці довгих років життя, здоров"я та наснаги!
Спасибо!!! Наталья очень интересный человек!!!
22:13 04/01/10
22:22 04/01/10
Дякую, Світлано. Кожна людина цікава по-своєму.
12:38 05/01/10
17:12 05/01/10
Дякую, В'ячеславе, за побажання і зворушливі слова. Приємно було з Вами познайомитись у реальному житті.
Теж бажаю Вам радості і натхнення у житті! Щасливих Вам Різдвяних свят у сімейному колі!
12:35 05/01/10
Щиро дякую Вам за все сказане!
Нехай щастить Вам!
20:18 05/01/10
18:41 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Я бажаю щастя, успіхів і всього-всього найкращого!

Спасибо!!!
22:13 04/01/10
  Дякую, Ларисо, за побажання щастя. Воно за постійними турботами умудряється тікати, хоча ми намагаємось тримати його за хвіст.

Радісного Вам Різдва у колі дітей і внуків.
12:44 05/01/10
19:14 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересная беседа двух интересных людей
Спасибо, Алёша!!!
22:13 04/01/10
Дякую. Я з інтересом чекаю продовження цього циклу з іншими Хайвеївцями.
Гарного Вам Різдва.
12:51 05/01/10
19:53 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Человеческие судьбы трогают душу...
Спасибо!!!
22:14 04/01/10
  Дякую, Катю.
У нас  багато спільного, тому і чіпляє якась сторінка життя за душу.
Гарних Вам Різдвяних свят!
12:54 05/01/10
Дякую
Вам також гарних Різдвяних свят!
22:19 05/01/10
22:18 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дякую. Гарного Різдвяного настрою.
12:56 05/01/10
Спасибо!!!
17:13 05/01/10
22:28 04/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Віктор Марініч 'Энергодар'
Просто і зо смаком! Поздоровляю!
З Новим роком!
Дякую, Вікторе. Радісних Вам Новорічно-Різдвяних свят!


 
12:59 05/01/10
Спасибо!!!
17:14 05/01/10
08:07 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Наталія - унікальна людина...
Інтерв'ю просто чудове.
Дякую, Лєно. Кожна людина унікальна. Не всі про це знають
Світлана справді молодець. Ці бесіди роблять крок назустіч у чисто людських стосунках. Чекатимемо слідуючої зустрічі.
Радісного Вам Різдва!
13:11 05/01/10
Й Вам мої найкращі побажання!
13:52 05/01/10
Дякую
14:02 05/01/10
Мне кажется, что зная друг о друге чуть больше, мы становимся ближе... И отношения на сайте будут более реальными, чем виртуальными...

Ну я так думаю...
17:16 05/01/10
Гарно думаєте!
18:34 05/01/10
18:46 05/01/10
Дякую!!!
17:14 05/01/10
Няв!
08:00 06/01/10
А интервью с тобой сейчас на стартовой висит...
16:02 06/01/10
08:35 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Марія Солтис 'Кузнецовск'
Цікаво.
Люблю переклади дитячих англійських віршиків у виконанні Наталії. Мабуть, бо сама не можу вивчити англійської.
Дякую, Маріє
Напишіть у приват, які у Вас проблеми з вивченням англійської. Може, я Вам щось підкажу.
Гарних Різдвяних свят!
13:14 05/01/10
Спасибо, Мария!!!
17:17 05/01/10
08:50 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Бах 'Винница'
Щиро дякую Вам, Світлано, за знайомство із Наталею! Цікаво більше знати про доброго і дуже цікавого автора і перекладачку!
Дякую, Тетяно, за щирість Вашої рецензії і теплі слова. Мені було приємно разом із Світланою повернутисяся у роки дитинства і юності і поділитись спогадами.
Радісного Вам Різдва!
13:21 05/01/10
Бах Винница
Вітаю обох моїх улюблених авторок з Різдвом!
Щастя, здоров'я, цікавих подорожей у житті і в літературі!

19:26 05/01/10
Дякую. Так красиво.
19:29 05/01/10
Спасибо!!!
17:17 05/01/10
11:28 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Воспоминания о прошлом " - вы так прекрасны,
что слезы на глазах...
Вдячна Вам, Надю, за те, що знайшли особливі слова.

Радості Вам від Різдвяних свят і у Новому році!
13:25 05/01/10
Спасибо!!!
17:17 05/01/10
12:10 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дякую, Світлано, за тепло бесіди.
12:12 05/01/10
Сейчас на стартовой есть и наше интервью, и материал с Леной Лазаревой... УРА!!!
16:03 06/01/10
Спасибо, Наталья!!! Вы очень хороший и интересный человечек!!! Счастья Вам и везения во всём!!!
17:19 05/01/10
Дякую, Світлано, за побажання. 
Ваша серія зустрічей з різними людьми дуже цікава.
Коли буде наступна? І хто Ваш наступний гість?
19:58 06/02/10
12:47 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Sveta Rybalko 'Харьков'
Світланко, так тримати! Гарна розмова, змістовна, цікава. Дуже рада познайомитися з п. Наталєю ближче.
Дякую Вам, Світлано, за ідею  таких бесід. Суспільство стомилось від негативу у житті. Приємно просто спілкуватись. Психологи кажуть, що конфліктів можна уникнути за 3-х умов:
-спілкування,
-співпраця і
-позитивне утвердження особистості.
Все це є у цих бесідах.
З Новим роком Вас і з Колядами!
13:40 05/01/10
Спасибо Вам за идею этих интервью, и за внимание к моим материалам!!!
17:22 05/01/10
Дякую. Сьогодні я відчуваю себе іменинницею.   І голова крутиться, як від вина.
14:41 05/01/10
Ух ты, какой танцор!!!
17:23 05/01/10
Спасибо, Светлана!!! Опечатки счас гляну...
17:22 05/01/10
14:07 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Larisa Potapova 'Днепропетровск'
Дякую. .Приємно.
Гарних Вам свят!
14:42 05/01/10
Larisa Potapova Днепропетровск
СО СВЕТЛЫМ РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ!
11:52 06/01/10
Спасибо!!!
17:23 05/01/10
Larisa Potapova Днепропетровск
СО СВЕТЛЫМ РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ!
11:53 06/01/10
Спасибо!!! И Вас!!!
16:03 06/01/10
14:47 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дякую. Рада Вам.
Гарних Вам свят!
14:52 05/01/10
Спасибо!!!
17:23 05/01/10
15:45 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Михаил Блатник 'Запорожье'
У вас, Світлано, гарні виходять інтерв"ю. Щиро вдячний.
Спасибо!!! Надо бы и у Вас взять интервью... Мы мало о Вас знаем!!!
17:24 05/01/10
Михаил Блатник Запорожье
Я весь в моих опусах! Начните мою страничку с самого начала и мне добавить больше практически нечего.
19:34 05/01/10
Всегда есть что добавить!!! Подумайте... ...
16:04 06/01/10
Михаил Блатник Запорожье
Спасибо, Светлана! ДУМАЮ!!!
21:28 06/01/10
Замечательно!!!
23:09 07/01/10
17:45 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересное интервью. Отличная идея
Дякую. Приємно читати Ваші рядки. Молодець Світлана! Скільки позитиву!
Гарного Вам Різдвяного настрою!
18:37 05/01/10
Спасибо!!! ...
18:47 05/01/10
19:45 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
цікаво!
Дякую!!!
16:04 06/01/10
Дякую, Святославе. Рада, що зацікавило.
Радісних Вам Коляд!
19:11 06/01/10
19:57 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Ялинка 'Киев'
Спасибо!!!
16:04 06/01/10
Дякую, Ялинко. Рада Вам.
Смачної Вам куті.
19:39 06/01/10
23:18 05/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Край Днепра+ 'Днепродзержинск'
Спасибо!!!
16:04 06/01/10
Дякую. Приємно Вас бачити серед читачів.
Радісного Вам Різдва і смачної куті.
 
19:42 06/01/10
Край Днепра Днепродзержинск
Дякую за побажаня.
Вам також гарних свят.
09:01 08/01/10
10:23 06/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо Свете за новое интересное знакомство, а Наташе за то, что она есть!
Спасибо!!! В Киев хочу...
16:05 06/01/10
Дякую, Жанно, за гарні слова.
Свтлих і радісних Вам свят!
19:43 06/01/10
13:33 06/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо, Нестор!!!
16:05 06/01/10
Рада Вам, Несторе.
Рарного Вам Різдва!
19:48 06/01/10
Дякую, пані Наталю...
19:55 06/01/10
15:02 06/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Оце так! А я зовсім інакше уявляла Наталію. Не скажу, як саме, але дуже рада познайомитися з особистістю однієї з улюблених авторок ХайВей!!!
Значит не зря мы делаем эти материалы!!! Спасибо...
16:06 06/01/10
Цитата: А я зовсім інакше уявляла Наталію. Не скажу, як саме

Заінтригували.
Дякую за "улюблену авторку".
Гарного Вам Різдвяного настрою.
19:53 06/01/10
09:41 07/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
21:53 07/01/10
Дякую за увагу до матеріалу. 
09:29 08/01/10
Наталья, наконец я и на РТ.Корре опубликовала это интервью... http://www.rtkorr.com/news/2010/01/10/84769.new
15:19 10/01/10
17:37 16/01/10
09:49 07/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
21:53 07/01/10
Рада Вас, Богдане, бачити серед читачів.

 
09:32 08/01/10
14:52 08/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Подяка автору за серію інтерв"ю з авторами-друзями сайту ХайВей! Дякуючи такому підходу, ми взмозі дізнатися чим "дишуть і живуть" наші друзі! Ось і тепер, з цікавих тактичних запитань автора і щирої розповіді героїні ми дізнали хто ж така Наталя Безсонова!
Наталя Безсонова - цікава, талановита особистість;
щира, добра, розумна жінка!
Нехай щастить їй в Новому році!
Дякую, Ганко за гарні слова і щирі побажання.
Нехай Новий рік несе Вам тепло, спокій, радість і благополуччя у дім.
21:14 08/01/10
Спасибо, Ганка!!! Можно будет и с Вами интервью сделать... Что думаете на эту тему?
15:20 10/01/10


А почему бы и нет? Только чуточку позднее...
16:23 10/01/10
Ещё время не пришло?
11:04 18/03/10
11:21 09/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Вот и познакомились! Очень приятно!
Дякую, Ірино. Мені теж приємно бачити Вас серед читачів.
ХайВей - це озеро, в якому ми і риба, і наживка, і рибаки.

З Новим роком!
11:36 09/01/10
Картинки у Вас - СУПЕР!!!
15:21 10/01/10
20:02 06/02/10
Спасибо!!!
15:20 10/01/10
17:47 09/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ksanya 'Киев'
Цікаво! Світлого Різдва та щасливого Нового Року!
Приємно.
І Вам радості у  Новому році!
22:09 09/01/10
Спасибо!!!
15:20 10/01/10
21:57 09/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Олександр Марков 'Мелитополь'
И действительно, совершенно не важно, на каком языке говорит сердце.
Дякую, Саша!
Як давно Вас не було на Хайвеї! 
Де Ваші кумедні вірші і серйозні статті?

22:15 09/01/10
Олександр Марков Мелитополь
Я тоже соскучился )) Ничего, наверстаем!
05:31 10/01/10
Спасибо!!!
15:21 10/01/10
20:29 12/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо!!!
12:44 13/01/10
Дякую за інтерес до матеріалу.
17:23 16/01/10
16:39 15/01/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Svet 'Киев'
Спасибо за интервью, а Наталии - новых свершений!
Спасибо, Светлана!!!
18:52 15/01/10
Дякую за побажання.
Зараз більше хочеться  внутрішнього спокою, малої, але відчутної радості.

Вам тепла і радості.
17:20 16/01/10
16:00 15/03/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
прекрасная тёплая статья! светочка, спасибо!!!
Спасибо!!!
11:04 18/03/10
09:11 09/06/10
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Пётр Потапов 'Тегусигальпа'
Було дуже цікаво!!!
Спасибо!!!
19:14 24/06/10
Пётр Потапов Тегусигальпа
12:45 15/07/10

Комментарии

Alexey Rata Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Содержательно!
17:18 04/01/10
Спасибо!!!
22:14 04/01/10
Alexey Rata Киев
22:53 04/01/10
17:24 05/01/10
Рекомендует этот материал.
17:25 04/01/10
Спасибо!!!
22:14 04/01/10
Вдячна Вам за рекомендацію.
Гарних вам Різдвяних свят!
13:43 05/01/10
Эргус Ростов-на-Дону
Рекомендует этот материал. Почему? интересно и познвательно
17:30 04/01/10
Спасибо!!!
22:14 04/01/10
Рекомендует этот материал.
17:42 04/01/10
Спасибо!!!
22:14 04/01/10
Рекомендует этот материал.
18:06 04/01/10
Спасибо!!!
22:15 04/01/10
Рекомендує цей матеріал. Чому? Ще і як рекомендую!
18:33 04/01/10
Дякую!!!
22:15 04/01/10
Рекомендует этот материал.
18:41 04/01/10
Спасибо!!!
22:15 04/01/10
Lu Киев
Рекомендує цей матеріал. Чому? :)))
19:07 04/01/10
Спасибо!!!
22:15 04/01/10
Дякую! Веселого Вам Різдва!
13:45 05/01/10
Радий знайомству! Не прочитав вподобання пані Наталії в музиці. Рекомендую творчість української оперної співачки Ольги Басистюк(http://music.tonnel.ru/?l=music&alb=34628)- на днях слухав і ще все під впливом чудового вокалу. З Різдвяними святами!
19:12 04/01/10
Спасибо!!! И Вас!!!
22:16 04/01/10
Дякую Вам, Юрію, за посилання. Чудовий голос.

А це для Вас  Лариса Макарська із репертуару Анни Герман.
www.youtube.com/watch
Гарного Вам Різдвяного настрою.

 
13:51 05/01/10
Рекомендует этот материал.
19:14 04/01/10
Спасибо!!!
22:16 04/01/10
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую
19:53 04/01/10
Спасибо!!!
22:16 04/01/10
Рекомендует этот материал.
22:18 04/01/10
Спасибо!!!
17:25 05/01/10
Віктор Марініч Энергодар
Рекомендует этот материал. Почему? На одному подиху!
22:28 04/01/10
Так і життя сторінки перегортаються на одному подиху.
Дякую за рекомендацію.
13:53 05/01/10
Спасибо!!!
17:25 05/01/10
Retliff Киев
Рекомендует этот материал.
02:56 05/01/10
Вдячна Вам за рекомендацію. Рада, що бесіда сподобалась.
Радісного Вам Різдва!
13:55 05/01/10
Спасибо!!!
17:25 05/01/10
yarina Киев
Рекомендує цей матеріал. Чому? Прекрасно!
07:32 05/01/10
Дякую. Смачної Вам куті і веселого Різдва!
13:58 05/01/10
Спасибо!!!
17:25 05/01/10
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую!
08:07 05/01/10
Спасибо!!!
17:26 05/01/10
Марія Солтис Кузнецовск
Рекомендує цей матеріал.
08:35 05/01/10
Спасибо!!!
17:26 05/01/10
Бах Винница
Рекомендует этот материал.
08:51 05/01/10
Спасибо!!!
17:26 05/01/10
Рекомендует этот материал.
11:28 05/01/10
Спасибо!!!
17:26 05/01/10
 
Гарних Вам Різдвяних свят!
14:44 05/01/10
Это точно!!! Спасибо...
17:26 05/01/10
Рекомендует этот материал. Почему? Наконец-то кто-то креативно подошел до безденежья ХВ и заменил его славным пиаром тех, кто заслужил это - своей жизнью. Светлана - молодец!
14:02 05/01/10
Дякую, що читаєте.
Радісного Вам Різдва!
14:46 05/01/10
Спасибо!!!
17:27 05/01/10
Гр.Бессонова для ХВЪ - просто находка. Ея комментарии - бессонныя и бессмертныя. Она пишетъ и пишетъ, комментируетъ и комментируетъ. И слава богу.И дай ей бог здоровья.
Светлана! Das ist good!
14:09 05/01/10
14:47 05/01/10
17:28 05/01/10
Рекомендует этот материал.
14:47 05/01/10
Спасибо!!!
17:28 05/01/10
Михаил Блатник Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Не сплять лиш чотири слова:

«Я скоро буду вдома!»
15:47 05/01/10
Спасибо!!!
17:28 05/01/10
Цитата: «Я скоро буду вдома!»
Дякую, що звернули увагу на ці рядки. Додому хочетьс я звідусюди, де б я не була.
Світлих Вам Різдвяних свят!
18:42 05/01/10
Михаил Блатник Запорожье
ДЯКУЮ!!! Навзаєм, Наталіє! Щастя! Любові!
19:27 05/01/10
 Дякую.    
19:33 05/01/10
vox populi Винница
Два слова:
ПРИЯТНО и СВЕТЛО!!
17:35 05/01/10
Приємно читати такі рядки. Дякую.
Гарних Вам Різдвяних свят!
18:38 05/01/10
vox populi Винница
І ,Вам, також Веселих свят!!!!!!!!
19:06 05/01/10
Спасибо!!!
18:48 05/01/10
Рекомендует этот материал.
17:45 05/01/10
Спасибо!!!
18:48 05/01/10
Рекомендує цей матеріал.
19:45 05/01/10
Спасибо!!!
16:07 06/01/10
Ялинка Киев
Рекомендует этот материал.
19:57 05/01/10
Спасибо!!!
16:07 06/01/10
Vita Vie Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Гарне інтерв'ю...а для мене, як неофіта ХайВею, і - відкриття цікавої людини, яскравої особистості, і... колеги))) (З "ABC Book" я-таки зустрічалась, хоча і не на довго) Дійсно чудова ідея - показувати "Who is Who in HighWay", беручи інтерв'ю у таких авторів)
20:14 05/01/10
Спасибо!!!
16:07 06/01/10
Vita Vie Киев
Веселого Різдва!
16:59 06/01/10
О, як приємно!
Привітання колезі від колеги і найкращі побажання у Новому році!

 
19:58 06/01/10
Vita Vie Киев
Хай у небі зорепад справджує бажання!
Щастя Вам, Веселих Свят, миру і кохання!
21:23 06/01/10
Ольга Т Львов
Рекомендует этот материал. Почему? цікаво!
22:21 05/01/10
Дякую!!!
16:07 06/01/10
Приємно, що Вам було цікаво. Гарних Вам свят і смачної куті!
20:01 06/01/10
Ольга Т Львов
Дякую! Веселих Вам свят!
20:14 06/01/10
Край Днепра Днепродзержинск
Рекомендует этот материал.
23:18 05/01/10
Спасибо!!!
16:08 06/01/10
Рекомендует этот материал.
01:47 06/01/10
Спасибо!!!
16:08 06/01/10
Дякую.
Гарного Вам Різдва!
20:03 06/01/10
Рекомендует этот материал.
10:23 06/01/10
Спасибо, Жанна!!!
16:08 06/01/10
Дмитрий Шилин Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Блестящая репортерская работа. Оперативная - что ни день, то новое интервью. Скоро на ХайВее нужно будет вводить новую кнопочку - "Знай наших".))
11:28 06/01/10
Спасибо!!! Только не каждый день я публикую интервью... Правда... ...
16:09 06/01/10
Дмитрий Шилин Запорожье
Наталья! Вы, кажется, нигде не назвали свою малую родину - но она очень того заслуживает.))
11:30 06/01/10
Я намагалась не перевантажити читачів інформацією. Відповідала лише на поставлені питання.  
Дякую Вам за пропозицію згадати малу батьківщину. Мені дуже приємно написати про село Яшники на Полтавщині, де я народилась, звідки моє коріння. Там народились мій прапрадід Герасим Красовський - кріпак, який був управляючим у пана Альбуковського, і прапрабабуся Катерина Дяченко - дочка професора математики Амоса Дяченка, який теж родом з Яшників.
З любов'ю я теж згадую село Тростянець на Волині, де пройшли мої шкільні роки, чудову школу, в якій працювали не байдужі, талановиті вчителі. Не раз мене в інституті запитували, де я вчилась, бо мала хороші знання зі школи.
Мій батько гарно описує Потавщину і Волинь у своїй книзі "Від роду до роду". Мені приємно буде її Вам подарувати.  Дайте знати, коли будете у Києві.
Гарних вам свят!

 
20:24 06/01/10
Рекомендует этот материал.
13:33 06/01/10
Спасибо!!!
16:09 06/01/10
Рекомендует этот материал.
09:41 07/01/10
Спасибо!!!
21:52 07/01/10
Рекомендует этот материал.
09:49 07/01/10
Спасибо!!!
21:52 07/01/10
Только Стругацкий такого не говорил.
Это - очередная журналистская утка.
http://gidepark.ru/News/Detail/id/27673/
13:18 07/01/10
Я читала то, что было раньше опубликовано. Ну и ладно...
21:52 07/01/10
Спок Сумы
Рекомендует этот материал.
20:42 07/01/10
Спасибо!!!
21:52 07/01/10
Приємно, що сподобалось.
22:14 08/01/10
Панас Мирний Тернополь
Рекомендует этот материал. Почему? Просто супер!
15:24 09/01/10
Дякую.
Життя кожного з нас - це захоплююча книга.
15:46 09/01/10
Спасибо!!!
15:23 10/01/10
Рекомендует этот материал.
21:06 10/01/10
Спасибо!!!
12:43 13/01/10
Рекомендует этот материал.
20:30 12/01/10
Спасибо!!!
12:43 13/01/10
Кочубей Ніна Прилуки
Як це я могла пропустити про Наталю Безсонову?! Наскільки багатогранна і душевно багата людина. Світлано, я вражена вашими публікаціями-інтерв'ю. Чудово!
Ще одне, які всі красиві на фото сім'ї Наталі! Читаєш такі матеріали, дивишся на такі фото і знову віриш в хороше і світле. Щастя усім!
17:38 14/01/10
Спасибо!!! Я рада, что Вам понравилось!!!
18:51 15/01/10
Кочубей Ніна Прилуки
Мені не просто сподобалося, а ДУЖЕ сподобалося!
21:03 15/01/10

Сім'я - це найдорожче, що у нас є.
Дякую, Ніно, за гарні побажання. І Вам радості у житті.
17:46 16/01/10
Кочубей Ніна Прилуки
Спасибі.
17:57 16/01/10
Кочубей Ніна Прилуки
Рекомендует этот материал. Почему? Про красиву світлу людину.
17:38 14/01/10
Спасибо!!!
18:51 15/01/10
17:50 16/01/10
Кочубей Ніна Прилуки
Чудові мульти.
17:58 16/01/10
Рекомендует этот материал.
00:56 03/02/10
 Дякую.
Приємно, що Вас зацікавила розмова. Рада Вас бачити серед гостей.
20:09 06/02/10
Спасибо!!!
18:06 09/02/10
Виктор Зайбер Полтава
Рекомендует этот материал.
10:48 22/03/10
мені теж що на сайті є цікаві особистості
20:33 06/02/10
11:05 18/03/10
Пётр Потапов Тегусигальпа
Рекомендует этот материал.
09:11 09/06/10
Пётр Потапов Тегусигальпа
12:35 15/07/10
Рекомендует этот материал.
15:41 15/03/10
Спасибо!!!
11:05 18/03/10
Пётр Потапов Тегусигальпа
12:35 15/07/10
Рекомендует этот материал.
16:00 15/03/10
Спасибо!!!
19:14 24/06/10
Спасибо!!!
12:31 22/03/10
Спасибо!!!
11:05 18/03/10

Live

7 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

8 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

11 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

14 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

15 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

16 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

16 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

18 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

18 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

19 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

19 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля