О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Общество  29 декабря 2009 13:55:47

До міста задом, а до лісу передом…

 

За підсумками чергового земельного дерибану в Кіровограді зникне Парк Слави, де у радянські часи біля пам’ятника Героям громадянської та Великої Вітчизняної воєн був навіть міський пост №1 почесної варти піонерів та комсомольців. Нині, як і годиться парк руйнуватимуть та віддали частинами місцевим підприємцям під забудову магазинчиками. По-правді кажучи, місцеві лавошники  зганяють з парку «барахолку останньої надії», де пенсіонери та «діти війни» у одній особі приторговують на хліб своїм нехитрим крамом з уживаних речей. І це погано подвійно, бо грабують місто на землю, кривдять обездолених, але і це не все. Комуністи лише в Африці не комуністи, бо грають роль сировини для мясних блюд місцевих гурманів-канібалів. Комуніст-мер Пузаков не розгубився і запропонував підприємцям, для яких він влаштував таку ласку, розкошелитися на1 мільйон 200 тис. Грн. Місцеві ЗМІ пишуть лаконічно: «У Пузакова хваляться, що примусять забудовників парку Слави витратити зайвих 1,2 млн. грн. ізобов’яже міська вкласти у реконструкцію парку Слави ТОВ «АТБ – Інвест», яке має намір будувати там торговельний центр. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської міськради.

Виконавчими органами міської ради вже підготовлений проект інвестиційного договору, згідно з яким «АТБ – Інвест» має профінансувати демонтаж і перенесення пам’ятника Героям громадянської та Великої Вітчизняної воєн з розміщенням його лицем в бік дендропарку, переоблицювання стягу пам’ятника, облаштування зовнішнього освітлення, впорядкування доріжок, клумб та газонів з встановленням автоматичної системи поливу, заміну дерев та кущів, вимощення алей тротуарною плиткою, встановлення нових лавочок та урн для сміття. 
За словами начальника управління містобудування та архітектури міської ради Григорія Литвина, зусилля міської влади сьогодні спрямовані на те, щоб парк Слави відповідав своїй назві міської влади сьогодні спрямовані на те, щоб парк Слави відповідав своїй назві.
«Що стосується самого будівництва торговельного центру, то за інформацією Григорія Литвина воно розпочнеться не раніше весни наступного року. Прокладення газопроводу, яке відбувається нині на території парку жодного відношення до зведення супермаркету не має», — сказано в інформації мерії.
 Вимальвується картина, що без радянських монументів про совковій мерії на чолі з комуністом не прожити. «Дерібану землі і соковим монументам так!» - кажуть вони подумки і намагатимуться на тих символах виховувати нові покоління виродків для організації майбутніх колективізацій, експроприацій, червоних репресій та голодоморів.
Пам’ятник Героям громадянської та Великої Вітчизняної воєн за 1,2 мільйона повернуть доміста задом, а до «лісу» передом… А кажуть – криза… Так, криза, але в головах просолених совковим комунізмом. Гроші вкладаються не в місто, а  в «червоний вітер»
 Парк Слави, за виправданнями представників влади,  давно перетворився на занедбану земельну ділянку, на якій торгують непотребом. Свого часу - ще у 2004 році, - одну третину парку депутати міськради встигли віддати в оренду приватному підприємству на 49 років. Як розповідав сайту "весь Кіровоград" міський голова Володимир Пузаков, тоді на посаді мера була інша людина, але вимоги до підприємців були і залишаються з боку міської влади сталими - мова йде про будівництво гарного і комфортного торгівельного-центру, а також про обов'язкове облагородження решти території Парку Слави. У тому числі - про реконструкцію монументу, що розташований у парку, та перенесення центрального входу, якого насправді не існує.

 "Третину території Парку Слави віддали в оренду ще тоді, коли я не був мером, але я зроблю все можливе, щоб громада у результаті отримала максимум переваг - зокрема, облагороджений парк" - наголосив Володимир Пузаков. Як на словах все гарно, але і слова і діла у Кіровограді влада забуває поєднувати.


До міста задом, а до лісу передом…

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1317
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал.
20:50 29/12/09

Live