array(2) { ["id"]=> int(229515) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php В Кіровограді знову захоплюватимуть міське майно… | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Общество  8 октября 2009 16:38:49

В Кіровограді знову захоплюватимуть міське майно…

 

В Кіровограді, здається. знову захоплюватимуть міське майно… Сигналом для цього, за народними прикметами, може бути стаття «Суд усунув перешкоди в управлінні водоканалом «Водним господарством»!»  на сайті "весь Кіровоград". Саме це видання дуже дружить з цією структурою-орендарем та  з березня 2006 року  «щиро виказує свою любов» до цієї здирницької структури.

  Сайт повідомив, що кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград» зустрівся з Олександром Чернявським, директором ТОВ «Водне господарство», який пояснив ситуацію, що склалася на сьогоднішній день між ТОВ «Водне господарство» та КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради».
   А далі по тексту: «Буквально вчора Дніпропетровський апеляційний господарський суд виніс постанову, яка вступає в силу з моменту проголошення її в суді. В цій постанові мова йде про те, що комунальному підприємству «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради» та виконавчому комітету Кіровоградської міськради відмовлено у задоволені апеляційних скарг, які вони подали до суду на рішення господарського суду Кіровоградської області від 28 липня 2009 року у справі №3/198 про усунення перешкод у здійсненні права користування орендованим майном.
  Нагадаємо про що саме йшлося в рішенні господарського суду Кіровоградської області. Суд задовольнив позовну заяву ТОВ «Водне господарство» до КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради» про зобов'язання цього комунального підприємства усунути перешкоди у здійсненні ТОВ «Водне господарство» права користування орендованим цілісним майновим комплексом комунального підприємства «Кіровоградводоканал», переданим у користування товариством, згідно договору оренди та акта прийняття-передачі. А також - утримання від будь-яких дій, які б створювали перешкоди у здійсненні ТОВ «Водне господарство» права користування зазначеним цілісним майновим комплексом КП «Кіровоградводоканал».
  Олександр Чернявський: «Після того, як ми знову виграли суд, нашим опонентам слід виконувати рішення суду, і вони не мають права перебувати на територій водоканалу і чинити будь-які перешкоди мені, як директору та товариству з обмеженою відповідальністю «Водне господарство». Тому, що невиконання рішень суду карається згідно Кримінального Кодексу України!»
  Згідно Кримінального Кодексу, Стаття 382. Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
  Олександр Чернявський: «Вся ця волокіта з судами вже триває дуже довго. Попередньо ТОВ «Водне господарство» позивалось до господарського суду Кіровоградської області з тим щоб він відмінив рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради №990 «Про передачу майна в господарське відання» та визнав недійсним рішення Кіровоградської міської ради №788 затвердження рішення виконавчого комітету №990.
  Хочу пояснити про що саме йшлося в тих рішеннях і коли вони були прийняті. Рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради №990 було винесено 26.06.2008 року «Про передачу майна в господарське відання» КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міськради», що є у власності територіальної громади міста, за даними бухгалтерського обліку ТОВ «Водне господарство». А потім на сесії міської ради, яка відбулась 5.08.2008 року, депутати проголосували «Про затвердження рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «Про передачу майна у господарське відання» під номером 788.
  І ось господарський суду Кіровоградської області виніс рішення про те, що наші позовні вимоги слід задовольнити повністю і визнати недійсними ці два протиправні рішення №990 та №788. Зрозуміло, наші опоненти на погодились з таким рішенням суду і подали апеляційні скарги до Дніпропетровського апеляційного господарського суду. Який ми теж виграли. Але рішення суду мало того, що не виконували, а ще й перешкоджали нам. Тож ми були вимушені звернутись знов до господарського суду про усунення перешкод у здійсненні права користування орендованим майном.
  І як я вже згадував раніше ми виграли позов, який подавали до господарського суду Кіровоградської області і буквально вчора дізнались про те, що і апеляцію подану нашими опонентами до Дніпропетровського апеляційного господарського суду на рішення господарського суду Кіровоградської області теж було відхилено.»

   Все було б добре, якби це «шановане ЗМІ» описало рейдерські атаки на міський водоканал та повідомляло об’єктивно про стан речей. Уявіть, що повернутий водоканал працює цілий рік, коли зявляються «представники орендаря забирати комп’ютери, які вони нібито придбали за свої гроші.  При цьому до приїзду міліції  всі відвідувачі стають заручниками рейдерів.А головна родзинка ще в тому, що ТОВ «Водне господарство», як орендар нічого не сплачувало місту і навіть брало субвенції на свій розвиток. Про користувачів і говорити годі. Знущання над ними можна описати в окремому романі… Чого там тільки не було: кількаразове підвищення тарифів, плата за повірку лічильників в порушення постанови кабміну, крадькома зірвані пломби при контрольних перевірках і багато іншого.

   Нині знову про це пише «Весь Кіровоград»…  За народними прикметами незабаром слід очікувати нападів, раз про ТОВ «Водне господарство» написали. Дивні судові рішення виколядовують  в України – орендарі-боржники з судовими виконавцями разом можуть навіть міське майно захоплювати!

В Кіровограді  знову захоплюватимуть міське майно…

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1291
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал.
21:54 08/10/09

Live

6 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

7 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

12 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

13 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

14 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля