О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Общество  5 ноября 2006 23:20:45

П’янству – бій!

Ця розповідь про те, як я лікувався від алкоголізму. Вирішивши всерйоз зайнятись своїм здоров’ям, я зібрався покинути всі шкідливі звички, почавши з боротьби проти „зеленого змія”.

Почувши від знайомих, що від алкоголізму можна вилікуватись за один день, я пішов на сеанс лікування, і ось що з цього вийшло...

Алкоголік у сім’ї – це велике нещастя. Жити у одній квартирі з людиною, яка зловживає спиртним, досить тяжко. У вирву горілчаної пляшки затягує гроші, речі та людські долі. Зрозуміло, що рідні алкоголіка намагаються врятувати близьку людину. Заради цього люди готові випробувати будь який метод, а попит, як відомо, народжує пропозицію. Реклама пропонує нам багато способів, як вилікуватись від алкоголізму. Це і чудодійні краплі, які треба підливати хворому у чай, і підшивання та кодування. Існують також досить сумнівні народні методи, наприклад насипати у мешти пияка посвяченої солі чи напоїти заговореною ворожкою водою.

Метод, який я випробував на собі, скоріш за все привезли звідкись з півночі, підгледівши його в оленєводів. Та не буду забігати наперед. До самого методу ми ще повернемось.

Алкоголік поневолі

Хто з нас любить перехилити келишок-другий на свята? Буває, що і нап’ємось так, що мордою в салат, з ким не буває – про кращі часи свого життя ми, як правило, дізнаємось від очевидців. Затятих тверезників, які не п’ють ні при яких умовах, не так вже і багато. Всі ми розуміємо: головне – не втягнутись у цей процес, знати свою міру. Розуміти – то розуміємо, та от наші жінки цього розуміти не бажають. Варто випити кухоль пива, і вас уже називають алкоголіком. А коли до наїздів вашої половини підключається ще й теща – чекай біди!

Саме це і сталося з моїм другом Анатолієм. Пив він не менше, але і не більше за інших, та перелякані жахливими історіями про алкоголіків теща та жінка вирішили, що Толік уже перейшов небезпечну межу, і прийшла пора його лічити. Через знайомих вони взнали, що існує доктор, який лікує від алкоголізму за один день. Я як один з благонадійніших, лояльних до жінки та тещі колег був обраний супроводжувати жертву до місця лікування.

Анатолій спочатку спробував сперечатись, та перекричати двох жінок йому, звісно, не вдалося. Прийшлось підкоритись. На прощання я отримав чіткі інструкції, як вести себе з алкашами, і ми відправились лікуватись. Тут-то мені і прийшла в голову ідея піти на лікування замість Анатолія. Він відразу погодився і залишився чекати мене у найближчому до „клініки” пивбарі.

Клуб не анонімних алкоголіків

Про доктора Козельського, який нібито винайшов цей новий революційний метод лікування, мені раніше чути не доводилось. Реклами його метода я також ніде не бачив. Коштує сеанс 70 доларів, і попасти на нього можна тільки по рекомендації когось із знайомих.

Адреса, яку мені дали, була адресою звичайного житлового будинку у районі привокзальної. Біля входу в будинок стояли п’ятеро мужиків характерної зовнішності. По червоних носах і неосяжній тузі у погляді я зрозумів, що це і є пацієнти доктора Козельського.

– Ви на лікування? – запитав я в чоловіків і, отримавши позитивну відповідь, приєднався до компанії.

Чоловіки тихо переговорювались між собою.

– Може, дійсно вилікує, – казав один з них, – я вже і сам змучився. Я ж слюсар-сантехнік, а з такою роботою – попробуй не пий. Зремонтуєш – господарі наливають. Ні щоб зайву гривню дати, вони, сволочі, горілки. Прийду додому, жінка в крик, а я їй боксу. Її інакше не заткнеш. Буде рипіти, доки в тебе голова не лусне. Шкода її, а що робити? Змучився.

– То ще нічого, – розповідав другий, – жінка – вона для того і є, щоб кричати. Ну, луснув по лобі – велика справа. Я от всі меблі в хаті переламав – шкода. Прийшла „біла мама”, я взяв молоток і все в хаті роздовбав.

Кажуть, що перший крок до одужання – це визнати, що ти хворий. Саме на цьому побудована американська методика клубів анонімних алкоголіків. Зберуться американці у кімнаті, сядуть у коло, а потім по черзі встають і заявляють: „Я алкоголік!”. Всі аплодують. Сповіді двох чоловіків нагадали мені саме такий клуб. Ось тільки решта їх не підтримала. Вони не бажали визнавати себе хворими, називаючи божевільними своїх родичів. Сім’я одного з них якраз стояла неподалік, контролюючи, щоб клієнт не втік.

– Он наглядають, фашисти. 70 доларів викинули, рагулі. По чому зараз долар? По п’ять? Це ж скільки можна було горілки купити?

Компанія зайнялась підрахунками, скільки горілки різних марок та самогону можна було купити за ці гроші.

Алкаш-хакер

Під час підрахунків до нашої компанії приєдналось ще три чоловіки. Один з них, маленький, вертлявий, із золотим переднім зубом, теж включився у розмову і дуже швидко став центром уваги.

– Ну що, вріжемо по палтасі, поки чекаємо? – запитав він. – В мене є.

– Ти що, здурів, ми ж на лікування прийшли, – сказав хтось з присутніх.

– Та туфта це все ваше лічення. Я вже другий раз йду. Не помагає. Я коли після сеансу додому повернувся, то майже місяць за столом у хаті ні грама не випив. Тільки на роботі. Жінка і подумала, що помогло. Правда, все одно спалився. Вона до мене на роботу на Сільмаш прийшла, а в бейті. Знову відправила. Там весело, зараз посмієтеся.

Мужичок з золотим зубом дістав з кишені штанів фляжку і пластмасовий стаканчик. Два чоловіка, що самі вирішили лікуватись, відійшли у сторону. Разом з ними, зло стріляючи очима, відійшов мужик, якого патрулювало власне сімейство. Решта з задоволенням випила, передаючи стаканчик по колу.

– Мене вже як тільки не лікували, – розповідав золотозубий, – спочатку кодували – нічого, два дні протримався, а потім ми з кумом як почали код підбирати, то ледве до синіх бандуристів не допились. Вирішили мене підшити. Вживили капсулу з отрутою, яка від алкоголю розчиняється, і тоді торба. Я походив, походив, випити хочеться, а страшно. Став експерименти проводити. Вип’ю двадцять грам горілки і до себе прислухаюся. Ніби нічого. Вип’ю півсклянки вина – теж нормально. Через тиждень систему, як пити, придумав. Зранку, якщо добре поїсти, можна півсклянки «Альмінської долини», а на ніч 50 грам горілки. Поступово став проміжки часу зменшувати. Дійшов до того, що по 50 грам горілки кожні півтори години накатував – нормально, капсула витримувала. Почав я поступово дози збільшувати.

– І що? – запитав я. – Що з капсулою сталося?

– Через два місяці розсмокталась, – махнув рукою розповідач.

Повезу тебе я в тундру

Коли нас зібралось 12 чоловік, з будинку вийшла дівчинка, яка повела нас на другий поверх, де і повинно було відбуватись дійство. Підлога звичайної кімнати була застелена паласом, з магнітофону линула музика чукотських шаманів.

Самого доктора не було. Нам пояснили, що він зараз в Росії, збирається клініку відкривати, тому сеанс буде проводити його найкращий учень.

Нам запропонували роздягтись до пояса і сісти на підлогу. Музика зробилась голосніше, і кращий учень почав вигукувати якісь фрази, щось на зразок ахалай-махалай, які ми повинні були голосно повторювати. Продовжувалось це хвилин двадцять.

Перед наступним етапом нас попередили, що нам може стати погано і дехто, можливо, втратить свідомість. Тому як тільки хтось з нас відчує, що йому зле, то він негайно повинен був сказати про це ведучому.

Ми повинні були лягти на спину, витягнути вгору праву руку, а потім, зробивши глибокий вдих, різко видихнути, стискаючи руку у кулак. У тому, що людям робилося погано від такої вправи, немає нічого дивного. Глибоко дихаючи, ви насичуєте кров киснем, від чого може почати крутитись голова. Один за одним хлопці виходили з строю, і кращий учень саджав їх, сперши на стінку, щоб оговтались. Щоб не здаватись підозрілим, я зійшов з дистанції шостим чи сьомим. Найдовше протримався чоловік, який не міг пробачити собі потрощені меблі. Напевно, він дійсно вирішив кинути пити, тому що справно виконував всі вказівки лікаря і в кінці таки знепритомнів. Ведучому прийшлося приводити його до тями за допомогою нашатирного спирту.

Закінчився сеанс взагалі унікально. Доктор підходив до кожного з нас і з криком: „Чу!” бив долонею у лоб. Мені дуже кортіло встати і вигукнути: „Білі брати, шаман ірокезів бреше вам! Хай-йя!!!”

Мені вдалось стриматись, і, отримавши свого стусана, я „оздоровлений” вийшов на вулицю.

Почувши мою розповідь, Анатолій реготав до сліз.

– Слухай, – запитав він мене, – а, може, ти тепер дійсно пити не зможеш?

Ми вирішило провести експеримент. Я заказав собі келих пива і на очах у Толіка із задоволенням випив його. Зелений змій виявився сильніший за шамана у білому халаті.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 17526
delete
Братья Балагановы, Львов, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Inna Strochyk Киев
хорошо, ахалай-махалай!!!
5!
23:10 09/11/06
ОК
пидерасы !!!!! хуйню пишите !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!напишите чтота реальное ! а не хуйню которая мозги пудрит а них.... не помогает!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УДАЧИ СУКИ"
22:35 05/07/11

Live

12 мин. назад

Виченд Тутс комментирует материал Допрос

30 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Русский язык происходит от украинского

1 час. назад

Евгений Татьянов комментирует материал Русский язык происходит от украинского

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Допрос

11 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Русский язык происходит от украинского

14 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Русский язык происходит от украинского

15 час. назад

Влочега комментирует материал Русский язык происходит от украинского

16 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу Русский язык происходит от украинского от Белка Белкина