О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Криминал  30 августа 2009 20:42:30

ЛЮДИНА НЕ ТЕРПИТЬ НАСИЛЛЯ !

           Взятися за статтю мене спонукали визнання Міністра МВС Луценко , що «Міліція теж не без гріха, а порушників Закону  звільняють з  МВС сотнями» – пряма мова, а також коментарі про «діяльність міліції Тернополя» з різних сайтів: ОРД, ZAXID.NET, Тернопільська правда, Kriminal.TV- news, UA.REPORTER.COM, Закарпаття online під загальною назвою теми – «Человек не терпит насилия!», у тому числи «Начальник УМВСУ в Тернополі генерал Віталій Максимов – мученик за честь мундиру», а також особиста увага та розслідування фактичного матеріалу по темі з різних достовірних джерел, включаючи співробітників ГУМВСУ Львова, Ужгорода , УМВСУ Тернополя. Особи бізнесменів, не вказуються з етичних та інших міркувань , крім  бізнесмена, мецената, почесного президента ФК «Говерла» –Ясіня Рахівського району Закарпатської області, бойового офіцера, який  має тяжкі поранення з Афганістану, росіянина, мешканця Києва — Максима Вольського (був згаданий у коментарях на декількох сайтах, де сотні коментарів та прикладів про корупцію Тернопільської міліції).         Як виявилося  , цукровий бізнесу Чорткові фактично належав міліції Чорткова і Тернополя. Бізнесмени з Ужгорода і Києва загрожували чорним кримінальним схемам цукрового бізнесу  Атаманчука, Кав`юка, Рака, Демборинського та їх покровителя генерал-лейтенанта  Максимова!

        Їм мало кар`єрів, СТО, проституток,  наркоманів, контрабанди, яку вони кришують та  знімають бабло по чорному! Необхідно будо терміново прибрати конкурентів  по  бізнесу цукру у Чорткові  любими засобами !
Слід особливо відмітити , що безпосередніх  договірних обов'язків з  заводом бізнесмени не мали.  Це ж треба було придумати такий ієзуїцький план   та підкинути у сумку хлопцям зброю, викравши з неї 300 тис. євро та 100 тис. грн. ,  які були призначені   для придбання   автобусу  типу «Неоплан» для  ФК «Говерла»  та оплати іншої партії цукру. Вилучений також комп`ютер засновника фірми — ноутбук з конфіденційною базою даних бізнесу та особистою інформацією, офісна техніка.Після міліцейського «шмону» з мерседесу «зник» і коштовний навігатор.
 
Основні діючі особи та виконавці замовної справи з безпределу:
-  Генеральний директор цукрового заводу м. Чортків — Атаманчук С.З.. – замовник, організатор та виконувач підстави та дискредитації бізнесменів.
- Загальна «криша» та покровитель (ОЗУММ) – начальник УМВСУ Тернополя генерал-лейтенант В. Максимов -  особистий друг Міністра Ю.Луценка  (два чоботи — пара). До речі, (дивись сайт МВС) з 28 керівників ГУМВС, УМВС до 20.08.09 р.. мали таке звання лише 4 особи – начальники ГУМВС Київський, Луганський Одеський та Львівський області) у тому числі Максимов, який «працював» з 22.07.2005 р. до 24.01.2007 р. у Львові . А як же, інакше не могло бути! Звання Максимову присвоїли за його «діяльність» у Львові за підтримки колишнього губернатора Олійника. Указ Президента  про присвоєння звання генерал-лейтенанта Максимову з’явився 04.12.06 р.. № 1021/2006 .
 
За що таке звання? За його «професійну роботу», в тому числі за нерозкриті резонансні вбивства?
Тільки за півтора року «правління» ГУМВСУ Максимовим у Львові розстріляли спочатку экс-губернатора, одного з впливових політиків регіону — С. Сенчука, після цього бандитами був спалений в особистому автомобілі начальник управління транспорту Львівської міської ради Я. Вовчак. При кримінальних розборах вбили директора фірми «Галімпекс» Б.Дацко.
 
Максимов! Ви розкриваєте тільки ці  «справи», які самі ж організовуєте! Ви такий же «професіонал», як Янукович — «проффесор».  Мундир – є , а нема у Вас ні честі , ні совісті!
У Максимова все схоплено  – МВС, суди, прокуратура і далі на дах, аж до секретаріату Президента та самого Президента, який направо-наліво підписує любі Укази , що йому підсовують.  
 
Як любить висловлюватися метреса журналістики Тетяна Коробова  — «Слышь,народ!»
 Це  ж Максимов —  професіонал (тут без лобків)  з кришування своїх підлеглих по викачуванню грошей з народу, фальсифікації документів та організації виконання замовних справ, майстер відмазування підлеглих зі скрутних становищ, в тому числі звільнених Колегією МВС, зокрема начальника обласного УДАЇ УМВСУ Кав`юка !
Максимов за допомогою вільно конвертованої валюти вирішує всі проблеми в МВС, прокуратурі, судах та секретаріаті Президенту!
 
 Заступник начальника УМВСУ — начальник УБОЗ полковник Я.РАК та його підлеглий підполковник П.В.Демборинський – безпосередній виконавець та куратор «справи» проти бізнесменів — особа, яка підлягає, на мою думку, освідченню у лікаря – психіатра.
-  Начальник Обл..ДАЇ – особистий «гаманець» Максимова – ненажерливий полковник Кав`юк, який також надавав наказ про затримання бізнесменів «своїм даїшникам».
-  Начальник РВ УМВСУ м. Чортків — майор Юрчак Б.Ф., УБОЗ – Дудковський Б.В. - тупі виконавці наказів Рака — Демборинського – Кав`юка.  
 
Почну з Рішення розширеного засідання колегії МВС України від 25.07.2008 р № 17 км/2 «Про стан та дотримання прав, законних інтересів затриманих i взятих під варту oci6 в ITT…..», у якому констатована відсутність належного контролю з боку керівництва  ряду областей ГУМВСУ – УМВСУ  в т.ч. Тернопільської обл., в результаті чого допускаються порушення законодавства України. Унаслідок незадовільної організації службової діяльності та низького професійного рівня особового складу продовжують мати місце надзвичайні події, в т.ч. смерті утримуваних. Керівники УМВС вважають цю діяльність другорядною.
 Гласні та негласні перевірки з питань порушення міліцією конституційних прав і свобод громадян, як сказано в рішенні, є одним з суттєвіших недоліків у Тернопільській міліції. Вони проводяться тільки у напрямку складання довідок про відсутність порушень з боку міліції.
  Все це продовжує мати місце і що підтверджує даний випадок.
 
Напрямок  «роботи» прокуратури   такий самий  – відсутність будь яких порушень з боку міліції. Словом все пов`язано!
 
З достовірних джерел по фактах та документам. На скарги засновника фірми «МААЛ» та її директора про порушення законів України працівниками УБОЗ, заступник прокуратура області Г. Гулевський надає відповідь від 14.08.09 р. № 04/3-74-09 у який визнає та підтверджує, що підстава та здача бізнесменів в УБОЗ організована та проведена Атаманчуком С.З. - Генеральним директором цукрового заводу м. Чортків. У цій «відповіді» скарги бізнесменів трактуються як “звернення” та констатується, що заходи адміністративного впливу проти бізнесменів не застосовувалися!  Повна   безглуздість!
Між тим «В порушенні кримінальної справи стосовно працівників УБОЗ та працівників Чортківської міліції відмовлено» — цитата з відповіді прокурора!!! Крім того, у відповіді дослівно написане — «Вас запрошували в УБОЗ для   з`ясування обставин»! «Запрошували»! Яке блюзнірство!!! В той же час коли засновник та директор фірми проходять по «справі» як свідки, так зване «запрошення» відбувалося з застосуванням заходів фізичного впливу та спецзасобів — наручників!!!
 Це чорним по білому написано у рапорті  інспектора  ДПС РВ УМВСУ Чорткова КОПЧУКА П.І. від 10.07.09! Прокурор навіть не читав цього рапорту  на момент затримання або умисно його  зігнорував!
 І це заступник прокурора області?! Як   це можливо? Свідки під фізичним та морально – психологічним впливом , в наручниках, з загрозою їх здоров`ю та життю!!!! Для цієї «міліції» можливо все!
 
Що це, як не повна безкарність та свавілля міліції Тернопілля, зловживання владою або службовим становищем,  перевищення влади або службових повноважень!
Так можна дожити і до репресій  30-х  років!
 
Де дії славнозвісного Міністра МВС  Луценка?
Луценко!  Звертаюсь до Вас особисто і не тільки я.
 Вам , після об`єктивної неупередженої перевірки, після службового розслідування необхідно негайно звільнити з посад таких «міліціянтів» з посад за дискредитацію МВС та віддати під суд.  А Ви особисто поновлюєте на посаді начальника УДАЇ УМВСУ Тернополя , звільненого з ваших лав колегією МВС та нагороджуєте його орденом (17 грудня 2008 року на підставі рапорту генерал-лейтенанта Віталія Максимова Указом Президента N 1172/2008 Олега Кав`юка нагородили орденом Данила Галицького, а  Максимову присвоюєте звання генерал-лейтенанта!
Вважаю, що тут коментарі зайві.
 
По усному наказу убозівця Демборинського, бізнесменів, у порушення всіх канонів Конституції  України, Закону про попереднє ув`язнення, Закону про міліцію, утримували без ухвали суду в приміщенні УБОЗУ під конвоєм підрозділу «СОКІЛ» три доби — з 10.07.09 по 13.07.09, де не передбачені навіть умови  приймання їжі та ні тапчан, ні ліжко!
 
Три доби двоє Ужгородських бізнесменів - свідків по сфабрикованій «справі»  жили у службовому приміщенні УБОЗ і, незважаючи на нічні допити до ранку , вижили дякуючи тільки вартовим – «соколятам»»,  які віднеслися до затриманих по – людські,   в той же час   були зобов'язані виконувати наказ убозівця  Демборинського по триманню бізнесменів під вартою!!!
Близькі та родичі про затримання бізнесменів не були проінформовані негайно або не пізніше двох годин (за Законом про міліцію). Інформація про місце знаходження затриманих поступила  тільки через три доби – 13.07.2009 р..  
Три доби родичі не знали де знаходяться і що сталося з їх близькими!  
Це грубе порушення законодавства України та прав і свобод людини!!
 
Слід також зазначити, що прокуратурі та  суддівському корпусу   Тернопільщини «все до лампочки». Прокурор відмовив у порушенні кримінальної справи по скаргам бізнесменів на протиправні дії міліції   проти порушників законів України!  
Злочинцям у погонах прикриття було байдуже – плювали вони на закони, на права та на людську гідність!
 
 Це знову докази про нечувану безкарність, вседозволеність, свавілля, корумпованість та кругову поруку у Тернопіллі у зв`язці міліція-прокуратура суд.
Напрошується висновок, що вище керівництво УМВСУ ( даному випадку Тернополя) — Злодії у законі!
 
Слід зазначити, що протоколи на місті затримання бізнесменів не складалися!!! Однак підстава для їх затримання була — це «сигнал» директора цукрового заводу Атаманчука в УБОЗ та ДАЇ Тернополя про те, що бізнесменам почали відвантажувати цукор, який не належав заводу, а зберігався у орендованих приміщеннях та належав іншому бізнесмену. 
Запрацювала заздалегідь підготовлена «максимівцями» схема затримання бізнесменів. На основі приписаної бізнесменам і спровокованій міліцією «непокори», всі документи по затриманню були сфабриковані не 10.07.09 р., а тільки 13.07.09 р.. Протоколи з адмінсправи підписані бізнесменами заднім числом під тиском фізичного та морального впливу, у стресовому стані (фіктивно вказано початок 10.07.09 , закінчення 11.07.09.). І тільки 13.07.09 р.. обидві адмінсправи № 3-353/09 та 3-354/09 були зареєстровані та передані у суд, де суддя Чортківського райсуду ТЕСЛЯ О.П. 13.07.09 р.  протягом хвилини  виніс Постанову  Іменем України – накласти адміністративний арешт на  двох  бізнесменів терміном   три  доби вже у спец закладі — ІТТ  (з 13 по 15.07.09 р..). 
 Максим Вольський  як підозрюваний у, якоби, «зберіганні» зброї  заарештований. За вироком суду 2 місяці у спец закладі. Вочевидь до закінчення так званого розслідування сфабрикованій та сфальсифікованій «справи.»
 Але, як кажуть, не на того натрапили! 
 
Максимов – Рак – Демборинський та їм підлеглі  — це «діло» буде Ваш постійний жах!!!
 
Ну  як Вам ці факти , панове?!  
 
Констатую, що внутрішня безпека УМВСУ — кишенькова по своїй суті і повністю контрольована Максимовим, якому надана кличка — «Скажений Макс» за його відношення до особового складу та до людей. Рахуйте, що ВБ у Тернопільській міліції просто нема. Міністерські перевірки «діяльності» УМВСУ  Тернополя закінчуються «полянами» та молодими дівчатами відомої поведінки, які виконують всі бажання присутніх. Всі комісії з МВС крокують на Київ повністю напаковані конвертами з баблом та подарунками.
Імідж, за який так печеться Міністр Ю. Луценко,  УМВСУ Тернополя  у населення не тільки нульовий, а різко негативний!!! Пане Міністре! Читайте відгуки, коментарі з вказаних сайтів особисто, знайди  час.
Там одне обурення та негатив з прикладами та фактами корупції у Тернопільській міліції !
 
Слід особливо зазначити, що   до теперішнього часу свідку по «справі»  — засновнику фірми «МААЛ» з Ужгорода не віддали ні мерседес, ні  комп`ютер – ноутбук, де зберігається, де зберігається вся база даних комерційних пропозицій та документів , які є суворо конфіденційними по Законам України!
 Є повна підстава підозрювати, що комп`ютер з комерційною таємницією  підрозділи УМВСУ Тернополя хочуть використати проти фірми «МААЛ» та особисто її керівника та засновника. Передбачаю, що   основна мета затримання та «роботи» з ноутбуком організованим злочинним угрупуванням міліції максимова (ОЗУММ), особливо Рака, Демборинського - це дискредитація фірми та введення у комп'ютер кримінальних файлів, «документів», які були б підґрунтям та спрямовані на термінове притягнення до кримінальної відповідальності керівництва фірми «МААЛ», заснованій у 2004 р.. (фірма багатопрофільна у своїй діяльності.
 Однак володар комп`ютеру точно знає, що у нього було в фалах та документах, а що, можливо, додано УБОЗОМ та іншими підрозділами, у т.ч.. управлінням з боротьби з економічною злочинністю.
Як запевнило джерело – дочекаємось до висновків Генеральної прокуратури з наступних скарг бізнесменів, а також відповіді  на скарги Верховним судом України. У разі незадовільної реакції МВС, Генпрокуратури, Верховного суду України, скарги з відповідними документами   будуть направлені у Міжнародний Европейский Суд.   Матеріал вже направлений у Українську Гельсінську спілку з прав людини.
Причому, відповідальними посадовими особами УМВСУ Тернополя   повинно бути повністю компенсовано:   збитки, які понесли бізнесмени за час фактичного безробіття, за втрату контрактів і передбаченого прибутку, за моральні тортури і за дискредитацію! Окремою строчкою, але у загальних вимогах повної компенсації, буде справа   крадіжки з сумки М.Вольського 300 тис. євро, та 100 тис. гривен.  
 
Ще дуже важливі подробиці!
У рапорті командиру ОВ ДПС м Чортків ст.. л-ту Максимчуку О.З з «затримки» мерседесу вказане, що мерседес 10.07.09р. не зупинився на вимогу інспектора ДПС мл. сержанта Венда І.Б. та продовжував рух. 
У дійсності у цей же час мерседес був на стоянці біля кафе «Казка» с. Орішківці. , яке, як стверджують місцеві мешканці, належить Кав`юку, що підтверджено свідками. Час затримання машин  фактично біля 14:00 у обох випадках.   По «документах» ДПС чомусь вказаний час - у 16:30 були зупинені і мерседес  і фольксваген – таурег.  Тобто повна фальсіфікація!
З «документів» міліції виходить, що власник мерседесу знаходився одночасно у двох різних місцях на відстані приблизно 25-30 км.!
Особливо важливо!  На стоянці біля кафе «Казка» , даїшник без пояснень відволік увагу директора фірми та наказав йому стояти біля капоту мерседесу. Декілька разів багажник відкривався «органами» без дозволу господаря та без свідків! Прибувши працівники УБОЗУ провели знаменитий «обшук»  з крадіжкою грошей та підкиданням зброї: 2 ТТ, наган, 227 патронів різного калібру для різної зброї» при тимчасовій відсутності власника мерседесу, який був вже біля Чорткова.
 
Це ще раз свідчить про заздалегідь сплановану акцію з документальною фальсифікацією подій у часі ! Ніяких пояснень про причини зупинки та огляду машин працівники ДАЇ не дали, протоколи зупинки на місті не складали, а відправили машини на штраф майданчик. Бізнесменів забрали в УБОЗ Чорткова без пояснень і тримали там декілька годин. Згодом з Тернополя приїхали працівники «Сокола» в масках, з автоматами під керівництвом заступника начальника УБОЗ Демборинського та повезли затриманих під охороною в УБОЗ Тернополя. Слід особливо відмітити , що головну роль в «спецоперації» грав та грає Демборинський, який виконував заказ Атаманчука за згодою голови (ОЗУММ) – генерала Максимова!
   НДЕКЦ надала висновок, що зброя бойова та є  придатною для застосування… Однак, кому належить підкинута зброя невідомо до теперішнього часу. НДЕКЦ свої висновки по повній програмі досліджень надає через 3-4 робочих дні.  Однак висновок наданий за вихідні дні! Хто проводив експертизу зброї по повній програмі?    Ніхто!  Тобто ця зброя i патрони у когось були вилучені раніше, чи спеціально « у когось» придбані для цього випадку заздалегідь! У ВГБ — відділі громадської безпеки чи в УБО3і все підкинуте вже давно напевно засвітилося, але ж на зброю та патрони мав би бути облік у журналах вилучення та випробування експертом, в т. ч. дактилоскопії!
 
Питання Раку Демборинському, Максимову, експертам.
Де об`єктивні, реальні не сфальсифіковані докази належності зброї та патронів  Максиму Вольському або іншим бізнесменам ? У Вас їх нема з 10.07.2009 р., та і не може бути!
Вже відомо, що відбитків пальців бізнесменів на підкинутій зброї нема, тому що вони до неї не торкалися. (крім зареєстрованої зброї Вольського, де його відбитки пальців є та і повинні бути). У зв'язку з такими обставинами «максимівці» почали «вивчати» увесь бізнес М. Вольського та ритись у вилученому комп`ютері засновника фірми «МААЛ».
Час втручання у ноутбук, можливо, підкинута «інформація» будуть точно встановлені незалежною експертизою. У цьому випадку, як завірило джерело, дочекаємось   висновків по наступних скаргах бізнесменів від Генпрокуратури і, по інстанціях, від Міжнародного Європейського Суду.  
 
Жах для    Максимова та його вірних «максимовцях» вже є та ще буде довго!
Безкарними вони не можуть бути вони не мають депутатської недоторканості, а можливо і мають. Глухий кут? Сумніваюся.  Максимов – Рак – Демборинський – Кав`юк – Юрчак - Дудковський Ви можете відкупитися від МВС, Прокуратури та Суду України, однак не відкупитеся від Міжнародного Суду та народу України!!!
 
ДІЙСНО — ЛЮДИНА НЕ ТЕРПИТЬ НАСІЛЛЯ!!!
 
Пане Міністре МВС України ЛУЦЕНКО, пане Генеральний прокурор України МЕДВЕДЬКО, шановна пані Уповноважений з прав людини ВР України Карпачова!
 
Вважаю, що необхідно негайно перевірити та вивчити всі викладені в статті факти та документи УМВСУ та скарги бізнесменів по «справі», порушити кримінальні справи до вказаних службових осіб міліції Тернополя   за Статтями КК 364. Зловживання владою або службовим становищем; 365. Перевищення влади або службових повноважень; 366. Службове підроблення відповідно до їх відповідальності по ст.. 25 Закону про міліцію.
Примітка. Як стало відомо, всі протиправні дії посадових осіб на даний час оскаржуються у встановленому законом порядку.   «Процес» резонансної «справи»   продовжується.
 
 
Аналітик ОРД .
 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 9243
delete
аналітик ОРД
аналітик ОРД, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 153, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Круто аналитик дал!!! После помаранчевой революции всё перевернулось с ног на голову. Луценко “своими орлами” гребут со всех деньги, одстёгуют БЮТу, и живут как на Сицилии. Если бы таких как аналитик было больше, то можно было бы раскрутить этот спрут. Хотя если уже и появляются такие достойные люди как аналитик с своим мнением и жизненной позицией, которые на фактах и грамотно могут преподнести народу правду, то может ещё не всё в нашей задолбаной стране потеряно… Здоровья ВАМ аналитик!!! Крепитесь!!! Народ Украины Вас поддержит!!! А бизнесменов надо выручать — это бесспорно, но тут уже должны помогать адвокаты. Надо уже поднимать народ с сплячки, пока оранжевое быдло во главе ГринБджолами и главным бджоляром не продали страну, а коса не приватизировала страну, а проффесор не украл…
17:24 31/08/09
Я в шоке! Неужели у нас такой беспредел творится? Это просто ужас какой-то, что милиция творит! Неужели нельзя найти на них управу? Такую милицию надо судить публично и жестоко! Чтобы другим неповадно было! Неужели правительство у нас слепое? Или деньги уже всем глаза закрыли?!
17:34 31/08/09
максимов Виталька ще той прихвостень!він буде блефувати і дурити всіх!А тости він підіймає в основному за картавого алкоголіка-дебошира.свого пяницю міністра!Цей перевертень кине всіх як завжди!але на хитру дупу є болт з гвинтиком!Може йому і неповезти!А кавюк на нього компру готовий вже продати кому треба,аби лиш не сидіти на нарах!Йому там ДУПУ прочистять йоржиком!Ото потіха буде!!ПОЧЕКАЄМО!
17:50 31/08/09
Хто дав вказівку по проведенню “спецоперації” по підставі закарпатських бізнесменів? Навірно сам Максимов.
Це ж надо, що творять падлюкі!
Вертаються часи Сталина - Берії? Не дай Боже!
Дуже сумніваюсь що Вам щось получиться, адже Луценко (криша Максимова), не дасть в обіду свого підлеглого, який дає йому неабиякі прибутки. “Язичник” Луц, тобто жополиз Луценко буде все лизати Юльці, аби лиш Тернопільські “князьки” залишились на волі і на своїх посадах.
Проведемо маленьке “збіговисько” у центрі міста. Благо, керівництво міста і області ще не спилося — дасть добро. Цікаво, чи цей генерал зможе сміливо вийти і щось сутнє відповісти на це питання.
Допригалися гади, їх час спливає. Нутром відчуваю, що дійсно Максимов не на тих нарвався. Правильно хлопці - бізнесмени, що не лишаєте це напроізволяще. Ми з вами. Дійте по Закону так як написано у статті, візьміть серьезних, нормальних, тямущих в ціх справах, адвокатів, які не побояться ментяр. Вкрасти стілько грошей та підсунути зброю, щоб засадити і кінці у воду? ПОВНИЙ БЕЗПРЕДЕЛ! Всіх ціх падлюк треба саджати терміново, інакше не буде нашої неньки України! В мене вобще предложення - заарештувати, судити показово, з вироком довічного увязнення з бандитами на зоні та з конфіскацією всього майна. А бандитам післати муляву хто вони такі. Вони з ними розберуться по їх законах зони. Надіюся, що справедливість восторжествує.
21:04 31/08/09
Прочитавши статтю аналітика ОРД про беспредел міліції Тернополя вважаю за необхідність на шпальтах вашого сайту викласти свою думку та звернення до керівника УМВСУ Тернополя.

Товаришу генерал-лейтенант міліції Максимов В.В.!
Друзі порадили почитати цю гілку заради інтересу. Мене вразило, що стільки задано питань стороною, так би мовити, обвинувачення, а захистом апелюються лише нікчемні образи в адресу всіх, кого знають і підозрюють у створенні тієї ситуації, яку самі собі нагородили.
Ви, пане генерале, як людина ще більш-менш тямуща, повинні розуміти, що посторонній нарід, який читає на сайті про тернопільську міліцію, про порушення законності її керівництвом хоче бачити якусь хоча б відносно розумну апеляцію, а не “це все брехня, тупий наїзд, Максимов — порядний мент”. Це дуже тупо. Ніхто в таку нісенітницю не повірить.
Дайте команду своїм підлеглим, щоб відповіли на наступні питання.
Хто дав вказівку по проведенню “спецоперації” по підставі закарпатських бізнесменів? Звідки в Кавюка гроші на “Лексус” (тепер — “Мерседес”)? Де чесний офіцер, що надав Максимову схемку “роботи” ДАІ під керівництвом Кавюка? Хто винен у смерті заступника начальника Державного метрологічного відділу ДП “Тернопільстандартметрологія” Миколи Андрійовича Омеляна — його начальник чи Кавюк, що все прикрив? За які кошти проводиться будівництво Кавюком власного будинку у с. Переходи Чортківського району? Яка правда в історії будиночка пана Максимова в Петриках? Де гроші, виділені У 2007 році через УМВСУ в області на ремонт МРЕВ ДАІ в Чортківському районі (близько 100 тис. грн.)? Кавюк перед виборами 2007 року особисто перед особовим складом ДАІ агітував за соцпартію і Цушка. Максимов на день народженні Деревляного тостував за майбутнє Тимошенко. Що, по Закону, ОВС вже політизовані? Чи насправді УМВСУ володіла інформацією про заплановані провокації представниками органів державної влади та СБУ під час перебування в області Патріарха Московського і всієї Русі Кирила? Чи брав участь Кавюк у злочинних схемах незаконної вирубки цінних порід деревини у Чортківському та Теребовлянському районах? Чи брав участь Кавюк у діяльності ОЗУ в Теребовлі, яке займалося контрабандою автомобілів? Хто встановив тариф поборів в ДАІ? На підставі чого Кавюк прикрив нетверезого інспектора ДПС, який навесні минулого року збив жінку поблизу другої міської лікарні? Чи була офіційно оформлена і чим зумовлена поїздка Кавюка з Максимовим в Санкт-Петербург? Чому всупереч Закону виділено батьку Кавюка земельну ділянку в межах міста Чорткова? Хто відповідатиме за відмивання грошей в особливо великих розмірах під “кришуванням” пана Максимова в службі ОВІР через приватне підприємство “Озон”? Хто отримував кінцеві прибутки від роботи злочинної схеми по проведенню державного технічного огляду? Хто відповів і як за те, що у лютому 2009 року загін спецпризначення міліції побив представників влади Бережанського району і заступника директора австрійської фірми — потенційного інвестора, яка планувала залучити в економіку області 45 млн. євро? Хто дав вказівку “липувати” високі досягнення міліції області в сфері боротьби із злочинністю та хабарництвом? Як “вчилася” Людмила Кавюк в Одеській консерваторії і як вона працевлаштована в райвно? Чи законно звільнили з роботи вчителя фізкультури ЗОШ № 7 за вказівкою Кавюка? Чи несе відповідальність за порушення ПДР секретар міської ради Бицюра? Чи законно отримали земельні ділянки і квартири Лупійчук і Дмитришин? Чи знайомі Максимов і колишній водій Москаля Мусич?
Тільки після цього я переконаюся, що Максимов на своєму місці. В іншому випадку буду вимушений поставити ці питання на засідання відповідного комітету Верховної Ради.
16:18 01/09/09
Уважаемый пенсионер
Луценко дал указание всех корупционеров отправить на пенсию!
А что скажет Луценко по статье аналитика ОРД???
Наверное клану предложат пойти на пенсию???
Не смешно министр!!!
У вас нет не совести не чести!!!
Ваше время ушло, и "Ты" ("Вы" сказать - это надо с уважением к человеку)должен сам уйти со своими ублюдками!!!!!!!!!!!!!!!1
18:58 01/09/09
В даній статі все написано з фактами, конкретними особами і виконавцями. Не указані правда потерпілі бізнесмени, крім одного котрий сидить. Можливо з етичних міркувань. Якби це все була не правда, що пишеться в статті, то ці особи вже давно би подали писаку до суду, або найшли інші методи. Але вони мовчать, тому що напевно знають, що неправі. Крім того напевно самі і бояться судових засідань, адже там можуть виникнути нові свідчення свідків тих подій, які будуть не на їх користь. Що стаття заказна, це теж питання, хоча вона побудована на хронологічних фактах з дійовими особами, які тут чомусь не пишуть свої коментарі. Що це означає? До міліції зараз всюди багато запитань. Що торкається Максимова, то особисто я його знаю, але не знаю людину, крім його оточення ( і це теж не факт) який про нього скаже хоч пару теплих слів. І я теж маю свою про нього думку. Раніше був напевно і непоханий, але генеральскі погони його змінили в дуже погану сторону! Не хочу тут нікого ображати, але я висловив свою незалежну думку.
21:59 01/09/09
Міністрові МВС України Ю.Луценкові.
За даними, отриманими від заявників, на території Тернопільскої області тривалий час дії банда “максимівців”. Її поводиром, що називає себе генерал-лейтенантом Грициан Чернівецьким (в миру — Віталієм Максимовим), створено централізовано підпорідковану, добре організовану ватагу злочинних елементів, котрі, використовуючи “рейдерську довірчу грамоту її високості королеви Юліанни”, постійними поборами з населення створили передумови до повного зубожіння жителів області і, як наслідок, знеможливили наповнення державної казни відповідними доходами для забезпечення існування Великої України. За своєї ієрархією банда “максимівців” нагадує первісно-общинну бригаду мисливців на здобич. Вожак висліджує велику здобич і розставляє своїх одноплемінників у засідки. Засідками керує певний Кавюк (в народі — “той, що відгодований кнуром”). Приманки розставляються Лупійчуком (в племені він виконує функції і Шамана. Він шаманить кількість впольованої здобичі, не залежно чи вона була впіймана). За контроль за здобиччю, її вирощенням і популяціями, відповідає Рак (в народі — Свистун). Головну небезпеку для суспільства “максимівці” створюють не тільки своїм розбоєм і розкраданням грошей з казни, а тим, що розробили і розповсюджують серед населення своє нове віровчення.
17:22 02/09/09
ШАНОВНІ, про що Ви тут усі мову ведете!!!!!! Ви бачили підпис на документах, яким підписується МАКСИМОВ ? завдовжки 12-15 см., по висоті близько 7 см. - діангноз — “ПАРОНОИДАЛЬНАЯ ШИЗОФРИНИЯ”!!!!! Він недарма у Нашого головного лікаря “Психушки” — Шкробота — постійно таємно проходить курс лікування! облиште хвору людину у спокії!!!
18:30 02/09/09
Рекомендует этот материал.
18:41 02/09/09
Спасибо за поддержку и Вашу рекомендацию.
Вполне вероятно, что будет дополнение к этой статье при дальнейшем появлении новых фактов и информации от источников, требующих полного доверия, в том числе свидетелей. Документы публиковать пока рано - тайна следствия по М.Вольскому. Но первоначальный срок ареста истекает 11.09.2009 г. Посмотрим, что скажет суд, если он уже не куплен.
Ответы прокуратуры на жалобы свидетелей - формальные ничего не значащие отписки для дальнейшего задержания манин и ноутбука.

С уважением.
19:25 02/09/09
Дорогі краяни,змушений поділитись наболілим, а саме тим, що в нас в Чорткові продовжується мєнтовський бєспрєдєл і нема йому кінця-краю. Маю на увазі всторію із незаконним затриманням даїшниками та убозівцями в липні п.р. трьох бізнесменів із Закарпаття, що планували налагодити співпрацю з Чортківським цукрозаводом та посміли зробити це без сплати відповідної мзди "правоохоронцям". І що маємо зараз? Бізнесмен М.Вольський, до речі людина хвора (і це підтверджено швидкою допомогою), колишній афганець, і досі перебуває під вартою, його автомобіль "Фольксваген Туарег", як і авто його компаньйонів "Мерседес" - на штрафмайданчику, а самому Вольському мєнтами пред'явлено звинувачення у незаконному носінні та зберіганні вогнепальної зброї, як якимось дивом опинилась в його авто під час затримання (хоча жодних доказів, що ця зброя дійсно належить закарпатцю немає).А всі біди закарпатців полягають в тому, що вони мали "наглість" спробувати обійти схеми начальника УДАІ Кавюка та начальника УБОЗу Рака, не сплативши належних "чайових" в кишеню міліціянтів. Історія ця набула значного розголосу на Чортківщині та докотилась до Тернополя, люди обурені мєнтовським бєспрєдєлом, і що найстрашніше - вже не вірять ні в який порядок, законність та інші байки для немовлят. І ще один момент, після таких мєнтовських "приколів" як би наша обласна влада мне розпиналась про залучення інвестицій, Тернопільсьска облась з такою "славою" навряд чи колись стане інвестиційно привабливим регіоном. А що ж з цього приводу каже керівництво обласної міліції і пан Максимов зокрема? А НІЧОГІСІНЬКО !!! Напрошується логічний висновок - від подібної діяльності "робінгудів" в погонах пан генерал має особистий зиск і тому, явно не зацівкалений дбати про "чистоту рядів" своїх підлеглих.
18:42 02/09/09
На мою думку щось почалося у логові Максимова.
З останніх даних: полковник, начальник обласного ДАЇ, який примав участь у спецоперації проти бізнесменів, став аж майором! У черговий раз прийміть, пане Кавюк, чорні привітання з нагоди присвоєння вам позачергового спеціального звання “майор міліції”. На цей раз без приколів.
19:50 02/09/09
Все це почалося після того, як кавюк дав вказівку найти компромат на голову тернопільської адміністрації та затриманя мерседеса. Почалася війна. навіть синка максимова звільнили з сбу, бо як може працювати син, коли на батька збирають компромат.
20:24 02/09/09
Шановний Олеже Михайловичу!

Співробітники Теребовлянського відділення ДАІ УДАІ в Тернопільській області щиросердечно вітають Вас з присвоєнням вже ВДРУГЕ чергового спеціального звання – МАЙОР МІЛІЦІЇ. З цього приводу, від усієї душі бажаємо Вам наснаги у вашій нелегкій праці на благо власної родини, міцного здоров’я, щоб рівненських та житомирських курвів ублажати, фінансового везіння, щоб наступні звання і посади купувати, нові маєтки собі та шефові Максимову будувати, друзів надійних та нових кумів багатих і впливових. А в загальному – так тримати товаришу МАЙОР. Якщо так і далі піде, а таке може статись, що справедливість таки “восторжествує”, то скоро Ви знову станете лейтенантом і повернетесь в наше рідне Теребовлянське ДАІ на посаду інспектора ДПС, і заживемо ми тоді як в старі добрі часи: будемо брити касу на трасі, рішати різні шкурняки лохам та брити з них регулярно бабло, гудіти з дівчатами в місцевих забігайлівках.

З повагою, співробітники Теребовлянського відділення ДАІ
16:53 03/09/09
А в цілому тут дійсно повний безпредел. давненько не було такої статті з конкретними фактами. Як правило все развозять, мовчки дивяться, бо бояться. А тут хтось не дав їм хабаря. Скоти, зажралися! А що, дійсно всю цю ментарську сволоту треба саджати та надовго. А де ж п'яниця Луц? Розібрався у Німеччині, в Одесі то їдь у Тернопіль на розборку з друзями, виявляй, заводь крим.справу, суді та саджай! Та мабуть Макс поiде у слiд за Лозиньським.Заведуть крiмiнальну справу, тiльки ви його i бачитиме.
Подивимось,як розгядатимуть справу куплені прокурори та судді типу Зварича. Однак голова апеляційного суду, кажуть, любовниця Максимова, так що у Тернополі у хлопів нічого не вийде. Там увесь проізвол прикриють. Цушка ж випустили, та він поліз у регіони. Знову хоче стати міністром.
А максимов шизоід, ви подивиться на його морду - типичне гестапо, підстать йому ржавий Рак та боров Кав'юк. Вот зібралася шобла е бла! Та нема на них управи?
21:07 03/09/09
Рекомендует этот материал. Почему? Это должен знать каждый...
21:32 03/09/09
Благодарю за рекомендацию. Это действительно должен знать каждый человек, уважающий свое достоинство.
21:48 03/09/09
Генерал-лейтенанту Максимову вторую звездочку во Львове помог “прицепить” личный друг –министр «очень внутренних своих дел» Луценко за “особые заслуги" по умелому добыванию криминальных денег , которые выливались взятками в МВС.
Младший состав на них пашут. Куда ни приедет "сладкая парочка" Максимов -Кавюк - везде «строят» себе дома. На ком зарегистрировано все, что «нажил» генерал - на его «мамочке», которая им руководит и собирает бабки! Говоря , что Максимов лично не берет. “Мамочка" фактически контролирует и руководит всей потусторонней "деятельностью" генерала. Она сборщик податей. Это обязывает его “делать” деньги любыми методами. Это же привело и к конфликтам с мэрами Львова, Ужгорода, Тернополя, беззаконию на дорогах, ловли на оружии бизнесменов -“преступников”, которые не захотели платить, крышеванию банд и своих беспредельщиков “максимовцев”,проституток, контрабанды. Кстати в Ужгороде и в Львове он «держал» границу по перемещению контрабанды. Так что же Вы хотите, чтобы этот “терминатор” Луценко, особенно после «ПИВА» сдал свого Максимова и Кавюка? Ну, понизили в должности полковника до майора но он по-прежнему начальник обл.ГАИ. МВС будет делать все (за большие деньги), чтобы МАКС остался нач. УМВСУ Тернополя, а Кавюк и дальше грабил народ — надо же им "жить" и собирать мзду на взятки Луценко, вышестоящим начальникам, проверяющим, судьям, прокуратуре. Мы по-прежнему нищие и вынуждены по Закону выполнять их беззаконные “просьбы”, фактически ПРИКАЗЫ начальников, забирая деньги из семей (на разные ремонты за свой счет, строительство их вилл, дач и пр.), или становясь такими как они преступниками по неволе. Это горькая правда, да ещё не вся.
В статье и комментариях примеры преступного беззакония, злоупотребления властью, попрания прав и свободы людей.
Это есть на самом деле.
ЛУЦЕНКО! В ОДЕССЕ ТЫ СДЕЛАЛ РАЗБОРКУ, СДЕЛАЙ И В ТЕРНОПОЛЕ, ТЕБЯ ТАМ ЖДУТ! ГЕНЕРАЛЬНАЯ ПРОКУРАТУРА! ПРОЧИТАЙТЕ СТАТЬЮ И КОММЕНТАРИИ, ПРИМИТЕ МЕРЫ ПО СТАТЬЯМ КРИМИНАЛЬНОГО КОДЕКСА. СМОТРИТЕ, ЧТОБ ЭТИ МОРДОВОРОТЫ НЕ СМЫЛИСЬ ИЗ УКРАИНЫ. А КУДА СМОТРИТ КАРПАЧОВА?
21:44 04/09/09
Что там вообще в Тернополе творится?
21:10 05/09/09
Я думаю все тоже что и по всей стране. Ничего хорошего. А Вы думаете в милиции легко? Начальству только деньги подавай…. У Луция совсем мозг усох… Глубоко возмущен “действиями милиции вообще и в частности по этому случаю.
21:50 05/09/09
Тут дело не в Луценко. А в системе. Меняйте систему. И тогда все изменится.
21:54 05/09/09
В нашей стране могут лишить свободы даже без прямых доказательств совершения преступления. Явку с повинной у подозреваемого нередко просто «выбивают». Ключевой принцип правосудия в цивилизованных странах гласит: «Лучше оправдать виновного, чем осудить невинного». Увы, у нас все наоборот. Попав в жернова милицейской системы, оправдаться крайне сложно. В Украине правоохранительные органы работают на рейтинг. «Раскрыл» преступление — получил повышение! Вот и здесь: подставили, сами сотворили "дело" бизнесменов,закинули в МВС и отрапортовали, прогремели по интернету с видео, где показано оружие, забрали в УБОП. Старались выбить нужные показания, иначе с чего бы делать ночные допросы. "Расследуют" как нужно милиции и будут старатся посадить - вот тебе и повышение, награда. Вся милиция так работает. Так к кому обращатся если действительно есть преступление, а оно не раскрывается милицией? Здесь явный перебор!
14:28 06/09/09
Доповідаючи про високі досягнення міліції області в сфері боротьби із злочинністю Максимов не повідомляє, що тільки впродовж 2008 року (в тому числі за зверненнями громадян) органами прокуратури скасовано 141 постанову працівників органів внутрішніх справ про відмову в порушенні кримінальних справ з одночасним порушенням кримінальних справ (за 1 півріччя 2009 року - 98 справ). Упродовж 2008 року органами прокуратури скасовано 691 незаконну постанову про призупинення досудового слідства і дізнання (за 1 півріччя 2009 року - 474 справи) та скасовано 88 постанов про закриття кримінальних справ (за 1 півріччя 2009 року - 58 справ). На даний час органами прокуратури порушено 7 кримінальних справ стосовно працівників органів внутрішніх справ в області. Впродовж 2007-2009 років судами області постановлено 21 вирок стосовно 27 працівників органів МВС України в області за підробку документів, хабарництво, перевищення службових повноважень, тілесні ушкодження та інше, але це всі шестірки. А тут явно ще треба додати вказаних у статті посадових осіб, які постійно відкупаються від правосуддя.
19:53 06/09/09
Известный адвокат Татьяна Монтян в интервью под заголовком «Луценко – подонок, мразь и предатель». Об этом и другом она рассказала корреспонденту ForUm’a в эксклюзивном интервью. http://for-ua.com Часть интервью, относящаяяся и характеризующая Луценко и его подчиненных. Вы жестко критикуете Луценко, чем он Вам насолил? - Луценко – подонок, мразь и предатель. Интересно, откуда в нашей милиции такая «тяга» к беспределу? - От безнаказанности, от того, что их никто не контролирует. Люди склонны злоупотреблять любой властью, тем более, если власть эта безгранична. Никаких ограничителей, предохранителей, вот они и злоупотребляют по полной программе. Они не трогают тех, кто в состоянии от них откупиться. Смысл закона в том, что он или один для всех, или это не закон, а чер-те что. Вот у нас он чер-те что, потому что для врагов закон, а для себя любимых – уход от закона. Так и живем. Татьяна поставила диагноз жизни милиции. Что ни говорите, но Кравчук был прав: "Маємо те, що маємо".
19:57 07/09/09
Слышал, что в связи з последними событыями Луценко дал Максимову срок до 5 октября уйти по доброй воле? Правда, али нет?
21:50 07/09/09
Как говорит Татьяна Коробова: «Так вас ждет такое, что это не слыхано!!! Это, уж не сомневайся, народ, нацеленность на полное нае балово по-закарпатски. Они в дурь, как в запой, входят легко. А выйти — ломка. Направо — абзац, налево — звездец, прямо — пи дец».Ну, и куда ехать? А голос откуда-то сверху: «Ну-у-у, ты-ы-ы, мужик, чиста определяйся, а то прямо здесь валить начнем». Эти все образные выражения двадцатой из 100 по рейтингу и влиянию на Украине неугасающей звезды , метра журналистики Т. Коробовой точно подходят к теме и статье :«Человек не терпит насилия! Безнаказанная милиция Тернопольщины. Дело было в ДІЛО БУЛО У ЧОРТКОВІ АБО ЗАМОВНА, ЗЛОДІЙСЬКІ СФАБРИКОВА А РЕЗОНАНСНА СПРАВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІЛІЦІЇ ПРОТИ БІЗНЕСМЕНІВ ФІРМИ «МААЛ» З УЖГОРОДУ». НОВАЯ ИНФОРМАЦИЯ по делу из надежных источников. Ответ на жалобы бизнесменов за подписью главного консультанта отдела Секретариата П.П. Господаренко № 10.2/8-М-134005.09/07-21 уже поступил. Взялся за это дело отдел уголовного права Секретариата Уполномоченного Верховного Совета Украины по правам человека, который взял на контроль и направил в МВД Украины и областную прокуратуру Тернополя материалы для проверки фактов жалоб бизнесменов на беспредел милиции. Б удут дожимать этих сволочей. Сладкой жизни уже для них не будет! Они уже на сковородке, осталось зажечь огонь. Не поможет, откупятся? Посмотрим. Все на контроле.
16:08 08/09/09
Пані та панове!
З джерел відомо, що у Тернопільську область України незабаром повинна прибути комісія Європейського комитету проти тортур (ЄКПТ).
Чи добереться вона до цієї справи? Подивимось.
19:45 09/09/09
З добре інформованого джерела: основна частина матеріалів справи бізнесменів, у т.ч. копії скарг бізнесменів,копії відповідей прокурора, як фількина грамота, відповідь секретаріату Уповноваженого ВР з прав людини та інш. направлені Верховному Комісару з прав людини ООН на розгляд. Адреса:/ United Nations High Commissioner for Human Rights (UNHCHR) OHCHR-UNOG 8-14 Avenue de la Paix 1211 Geneva 10 Switzerland
Юрист з Південноафриканської Республіки, суддя Міжнародного кримінального суду в Гаазі Наватем ПІЛЛАЙ стала новим Верховним комісаром ООН з прав людини. Як передає “Німецька хвиля”, її призначення одноголосно затвердила Генеральна асамблея ООН. Н.ПІЛЛАЙ приступила до виконання своїх обов’язків першого вересня і замінила на цьому посту канадійку Луїзу АРБУР.
21:08 09/09/09
ОГО, КАК ДАЛЕКО ЗАШЛО! Ребята, наверно, грамотные попались, знают даже такие международные подробности о Верховном комиссаре и вообще, что есть такая должность. Словом бизнесмены действуют, и правильно. Надо душить такую мразь за беспредел!
18:29 10/09/09
 НУ И ДЕЛА ЗАВАРИЛИСЬ!ЭТО ЖЕ НАДО! ЗАКАРПАТЦЫ ПОШЛИ ПРОТИВ СИСТЕМЫ НАСИЛИЯ И БЕСПРЕДЕЛА В ТЕРНОПОЛЕ!!!Да, этих бизнесменов на мыло не купишь. Желаю, чтобы им это удалось, а мафию в погонах отправили гнить на зону - там им место. Кстати, поговаривают, что Маскаль Г.Г., хочет взять к себе в Крым своего друга Максимова. А что, тогда Кавюк опять пристроится к нему в фарватер и тоже поедет в Крым, и опять где- то начальником ГАИ под патронатом Максимова? А как же их виллы? Опять Максимов будет продавать свою "хатынку" как в Ужгороде? Максимов!, в Крыму "хатынки" дороже, потянешь без Кавюка? ДУМАЮ, ЧТО ЭТИХ ТИПОВ НАДО УБИРАТЬ С ТЕРНОПОЛЯ ОДНОЗНАЧНО, как сказал - бы "класик" Жириновский!!! Для мафии нет предела возможностей беспредела. А куда денется Рак, которому, как минимум, тоже надо менять погоны на майора с снятием с должности? Кажется очевидным , что Закарпатские бизнесмены оказались не по зубам беспредельщикам под защитой милицейских погонов.
21:20 10/09/09
Уважать надо этих бизнесменов и точка. Одобряю. Поперли против генерал-лейтенантов, полковников и самого картавого, известного пивомана та пьяницу Луценко. У милиции картавого уже точно крыша поехала, как и у него самого!Он же не отсидел свое еще за дебош в Германии! Клоун, уже известный во всей Европе. Верховна Рада тут дала маху - недожали! Подлецов и беспредельщиков в милицейской форме - сажать, сажать и сажать!!!!!!!!!!!! Или расстреливать, правда это мягко,  - вешать привселюдно  или  сжигать  на  костре,  чтобы  помучались, как  мучаются  их  жертвы! 
15:31 11/09/09
Сам Ющенко заявил по поводу преступности, которая резко возрасла в действительности, но не по отчетам МВС - "не случайно параллельно к этому граждане подают в разные институции государства жалобы на самих правоохранителей". «Правоохранительная система живет сама в себе, сама себе отчитывается, сама себя и оценивает», - сказал Президент 11.09.09. Во всяком случае, пока только тут он прав. Однако коррупцию в МВС он не задел, засранец. Может бизнесмены напишут и Президенту как факты беспредела милиции? Это ему на руку будет в войне против Луценко. Правда и так уже много написали, но до Президента пока не дошли. Наверное дохлый номер. Подождем - посмотрим.
16:48 11/09/09
СЕГОДНЯ НА ЗАСЕДАНИИ РНБО ЮЩЕНКО НА ВЕСЬ МИР НАЗВАЛ: "ЛУЦЕНКА І ПРАВООХОРОНЦІВ ЗЛОЧИННОЮ ШАЙКОЮ, ПОГРЯЗШЕЙ В КОРРУПЦИИ ... "!!! КОРРУПЦИОНЕРЫ И ОРГАНИЗОВАННАЯ БАНДА ПРЕСТУПНИКОВ В ПОГОНАХ! Это подтверждает все, что изложено в статье, только с фактажом произошедшего беспредела как частного случая.Читатель новостей, видимо, прослушал этот эпизод или недочитал.
21:24 11/09/09
Сергей ГРУЗДОВ Симферополь
Рекомендует этот материал. Почему? Кого это еще не коснулось - не будьте благодушны.
01:04 12/09/09
аналітик ОРД
Благодарю за рекомендацию и поддержку.
Следующий материал о прокуратуре Тернопольщины, которая покрывает беспредел милиции уже на сайте ХВ.
19:01 20/09/09
Знайшов фото Максимова на сайті ZIK, де "зроблена за явною замовою та надрукована" стаття пенсіонерів та ветеранів у захист генерал-лейтенанту. Тепер пішить коментарі та своє відношення до «максимівців» і на цей сайт, де його хвалять. Ссилка http://zik.com.ua/ua/news/2009/08/26/193701 На кого схож? – типовий рудий гестаповець!!! Навіть форма схожа.! До відома читачив ОРД. Стаття Форуму "Генерал Максимов мученик за честь мундиру" знята з обговорення за заявою Максимова. В дійсності він "великомученик" дурью та бабками. Дуже багато читачів висловлюють своє негативне відношення та критику на його адресу. Наказ підлабузникам - треба зняти статтю, щоб не порочити генерала. Такі вот справи. Максимов тут вже все порішав з редакцією.Корупція в міліції цвете і воняє по всієї Україні. Бізнесмени правильно роблять,що пишуть іски - не треба давати "максимівцям" спокою. Може дійсно комісії щось допоможуть з питань суворої відповідальності міліції и зняття з посад керівників УМВС Тернополя.  Стаття  своєчасна та  правильна. Бізнесмени пішли  проти  системи корупційної  МВС! 
10:35 12/09/09
Хочу довести факти про те, як наш доблесний міліціонер Максимов мучається за честь мундиру. Щоб якось виглядати серед міліцейського “бомонду” цей псевдохенерал запровадив так звані особисті розкриття. Усе зводиться до того, що черговий “підготовлений” в застінках КПЗ “признається” особисто Максимову в скоєнні злочинів, яких не вчиняв. “Підготовка” заключається в наступному. Мужика в наручниках за спину піднімають за ті самі наручники над землею на крюк на висоту 10 — 15 см. І б’ють кондоми по пятках. До тих пір б’ють допоки не згодиться підписатися на любому протоколі допиту. Є ще такий вид допитів, як “протигаз”. Це коли людина немає змоги тривалий час дихати із-за надітої на голову пластикової торбинки. Таким чином Максимов планує до кінця 2009 року знайти в області Бен Ладена і вбивцю Іллі Муромця. Підлегля Максимова “резинові” на виконання наказів Макса так старалися, що знайшли 3 злочинці, які по черзі душили дитину в Заліщицькому районі. При цьому кожен зізнався, що душив сам з власних переконань. Це такий абсурд, що вже навіть в суді почали сміятися — при Берії був один визначений злочинець, а Максимов так організував роботу, що можна вибирати з трьох. Це вже не смішно — завтра на місці придуманих “душегубів” може бути кожен з нас.
09:26 13/09/09
Ви дивіться, ні одного коментаря за Максимова, а всі !! На другіх сайтах - всі коментарі також проти нього та його "команди максимівців", особливо після статті про безкарність міліції Тернопілля.
Крім того, вважаю, що зняття статті з ОРД, де Максимов виглядае як мученик за честь мундиру и де шла на його адресу маса невдоволення, суттево вплине на його і без того від'ємний рейтінг. Максимову треба вибіратися з Тернополя у резерв його друзів Маскаля та Луценка. МВС - зграя корупціонерів та беспредельщиків у всіх областях України "Відправили" на пенсію кадри, які мали досвід оперативної роботи, а самі набрали тількі тих, хто їм поставляє бабло та ліже задницю.
Максимов та його кішенькова преса не відповіли ні на одну статтю та ні на одине питання народного депутата.
15:42 13/09/09
Максимов безпредєл чинив і раніше. Ось для прикладу приводжу “Відкритий лист Віталію Максимову”, що був опублікований 21 березня 2006 року в львівських ЗМІ.
Це все абсолютно один в один твориться в Тернопільській області тільки ще більш у наглій формі. А все кругова порука та безкарність так званої міліції!
«Відкритий лист Комітету підприємців Львівщини з приводу масових порушень прав суб’єктів господарювання працівниками міліції».
Начальнику Львівського обласного управління внутрішніх справ п. В. Максимову. Комітет підприємців Львівщини висловлює своє глибоке обурення з приводу здійснення працівниками міліції, як правило співробітниками ДСБЕЗ, масових незаконних перевірок суб’єктів господарювання, проведення яких не лише не відповідає вимогам чинного законодавства України про міліцію, але супроводжується провокуванням хабарництва та містить ознаки інших злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України. Комітет підприємців Львівщини наголошує, що зазначені дії співробітників ДСБЕЗ носять не одиничний, а системний характер. Безпідставність проведення перевірок підтверджується відмовою перевіряючих назвати реквізити оперативно-розшукової справи, у зв’язку з якою здійснюється перевірка, а також відмова назвати конкретні факти порушень законодавства підприємцями, що стали підставою для проведення перевірки, що прямо суперечить п. 24 ст. 11 Закону України «Про міліцію». Як відкуп за не проведення перевірки співробітники міліції люб’язно погоджуються отримати суму в 150 – 300 дол. США.
Такі діла, та ще крутіше продовжуються корупціонерами ОЗУММ, як піше аналітик. ВІД БАБЛА ЗОВСІМ КРИШКА ПОЇХАЛА, разом з безвідповідальним у своїх діях п'яніцєю, дебоширом, любителем пива та матюків міністром Луценко.
20:13 13/09/09
То що, дійсно наступили часи Єжова - Берії у Тернопіллі? Максимов та його підлабузники зовсім подурили?
 Не вірять ні в БОГА, ні в черта. Режим тільки замінив призвіща "Єжов - Берія" на "Максимов-Рак". Куди дивіться знаменній п'яниця-міністр Луценко? Відповідаю - на бабки, які йому течуть ріками з усіх областей. Зате Луць і тримає таких покидьків, як Максимов.                       О-о-ой, як плаче та виє по них зона!!!
20:55 13/09/09
Відразу після призначення Максимова на начальника Львівської міліції під стінами обласного управління міліції організувався пікет, організатори якого засудили практику призначення на керівні посади правоохоронних органів працівників міліції, які були звільнені у минулому за дискредитацію органів.
А новопризначений в.о. начальника УМВСУ у Львівській області Віталій Максимов спробував спростувати таке твердження стосовно себе наступним чином. «Під час моєї роботи у Тернопільській області рівень довіри населення до міліції був дуже високим. Це, зокрема, засвідчили результати парламентських виборів 2002 року, коли понад 99% представників міліції, які балотувалися на виборах, пройшли до органів місцевого самоврядування. Натомість тодішній губернатор і четверо його заступників залишися за бортом. Такий розклад не влаштовував представників старого режиму і розпочалася кампанія з метою мене дискредитувати». Пане Максимов, Львів у це не повірив одразу, такого цинізму в Галичині нікому не прощали. Ви за часів Кучми уявляєте собі “незлагодженість” дій влади області і обласної міліції? А звільнили вас за компрометацію міліції — забрали в матері підозрюваного по справі її хату в одному з найпрестижніших районів Тернополя (грошей в людини не водилося) взамін за помякшення відподальності. Адже, з Ужгородом у Максимова також не все складалося. Зокрема, депутат ВРУ від Партії Регіонів Орест Муц, будучи ще депутатом Тернопільської облради, звертався до правоохоронних органів з проханням перевірити правдивість інформації про те, що п.Максимов, беручи активну участь у якихось непевних справах, пов’язаних із перемитництвом, був затриманий на одній з митниць Закарпаття і навіть провів певний час в одному з ізоляторів тимчасового затримання. Ні спростування, ні підтвердження згаданих фактів депутатові надано не було. Хоча, як видно, на посаді начальника Закарпатської міліції п.Максимов не затримався. Значить, компрометувати міліцію Максимов вміє. Що ж чекає його в Тернополі? Останнім часом вже почала помалу вилазити не те, що компрометація — створення ОЗУ!!!
21:23 15/09/09
ПРОКУРАТУРА ТЕРНОПІЛЛЯ ПОКРИВАЄ ЗЛОЧИНЦІВ У МІЛІЦЕЙСКИХ ПОГОНАХ! 
Аналітик ОРД видав нову статтю, де продовжується тема з безпределу міліції у Тернополі. Обіцяв — дав. Одобрямс.
Теперь черга корупційної прокуратури Тернополя. Дуже конкретно роздовбав. Пишуть, суки, у статті, що бізнесмени - "боєвики". Менти - це боєвики та бандити!
21:14 17/09/09
Недавно в нашій програмі „Слід”, що йде по ТВ-4, прозвучав витяг з виступу міністра Луценка на розширеній колегії МВС у Хмельницькому. Натхненник цієї передачі, керівник відділу зв’язків з громадськістю полковник Швондір дав пряму мову шефа. Цитую: „ на місцях керівники зажиріли, зростає корупція, хабарництво. Із 160 корупціонерів, виявлених в системі, звільнено лише 60. Що, решта куми чи постійні люди?” Ці слова кинув міністр в лице обласним начальникам УМВСУ, які сиділи в залі з опущеними головами та повними грошви кишенями. На цій колегії було оголошено Луценком про початок чергового очищення міліцейських рядів. Що ж, пане Максимов, вам і карти в руки. Всіх ваших постійних, тих, хто зажирів, від кого потрібно очистити наше управляння ви і ми добре знаємо, зверніться у ВВБ там подадуть цілий список, для зручності, уже складений в алфавітному порядку. Дійте! Виконуйте вказівку Міністра, чи і він вам по цимбалах?! Хоча. На мою думку, для позитивних змін в колективі, від вас першого й потрібно очиститись. Не переводити вас в Закарпаття, Львів, знову в Тернопіль, а, оцінити „заслуги” так, як того вимагає діюче законодавство.
16:03 18/09/09
Пора називати речі своїми іменами, для прикладу , чому підписується “аналітик ОРД” — писав би прямо “аналітик СБУ”, що людей в оману не вводити.
За такі статті добре платять,  десь від 3000 до 5000 умовних одиниць. Гадаю, що стаття замовна, але треба признати, що написано з фактажу. Саджати колег Міністра тяжко, бо вони друг друга не здають та за ними стоять прокуратура та продажний суд під керівництвом "зваричей". Однак, як кажуть "к этому стремится надо". Бажаю вдачі бізнесменам, а аналітку ОРД-СБУ давити ціх гадів у погонах своїм пером.
21:49 18/09/09
Коли ж Максимов пішов у безпредел?Де ж дивилися Тернопільчане, коли Максимов ще перший раз у Тернополі получив орден?Що ви не знали? Це ж шановна людина у золотий книзі з підвищеною персональною пенсією!
 ДЕКРЕТ / 2002 ПРО НАГОРОДЖЕННЯ ОРДЕНОМ СВЯТОГО СТАНІСЛАВА IV СТУПЕНЯ МАКСИМОВА ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА 1. На підставі відповідних статей (1.3, 1.4, 1.6 та 2.5) Положення про нагородження знаками Ордену Святого Станіслава в Україні нагородити МАКСИМОВА ВІТАЛІЯ ВІКТОРОВИЧА, — генерал-майора міліції, начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, — за визначні заслуги в становленні громадянського й правового суспільства в Україні, зміцненні законності й правопорядку, вірність лицарським ідеалам та сумлінну багаторічну державну службу, — Орденом Святого Станіслава IV ступеня з врученням йому Офіцерського Хреста. 2. Вписати ім’я В.В.Максимова, кавалера Ордену Святого Станіслава IV ступеня, до «Золотої книги кавалерів Ордену Святого Станіслава в Україні».
Що його так змінило та він пішов у орден жидо - масонів? Це ж по цьому ордену він стоїть разом з Кравчуком та Кирпою — дійсно з заслуженими та поважними діячами!!!
Судячи з коментарів та статей про нього він зганьбив ім'я поважних людей! Для нього ідеал — це бабло, бабло та ще раз бабло! Що максимівці творять з народом — жах! Саджати ненажерливих бандитів всіх разом на нари!
17:43 19/09/09
собкор
Луценко в Тернополі мав намір здійснити “східняк”.
Голова ОДА Юрій Чижмарь на брифінгу, який він провів 14 вересня 2009 р., зробив кілька резонансних заяв, які сколихнули не лише область, а й усю країну. У тому числі про міліцію: «Ви добре розумієте, що це корупція, причому найвища, це – мафія. Я вважаю, що Луценко не просто покриває безкарність органів МВС, а також примушує їх до виконання політичних замовлень. Також губернатор повідомив журналістам, що в липні було зафіксовано два випадки застосування зброї проти цивільного населення – у центрі Заліщиків і в Тернопільському районі: “Безкарність міліції, де використовується зброя без підстав, – це вже є порушення”. - пряма мова. Щодо ймовірного приїзду Міністра Луценка на Тернопільщину, то він дійсно планувався.
17:28 20/09/09
відвідувач сайту
Родичі прямих підлеглих Максимова в міжнародному розшуку за вчинення особливо тяжких злочинів! Цю інформацію щойно оприлюднили засоби масової інформації Російської Федерації. Рідний брат начальника Тернопільського міського відділу УМВСУ в Тернопільській області Денисовського М. Д — Денисовський А.Д. вчинив на території Росії тяжкий злочин — вчинив ДТП, що заподіяло смерть 2-ох і більше осіб, і втік… Любий може цю інформацію перевірити — кримінальна справа № 0610215, порушена Ростовським РВ УМВС РФ по Ярославській області. Як пояснить пан Максимов на всю Україну, чому в області не розшукують міжнародного злочинця, який спокійненько живе в себе в селі в Козівському районі? Невже Максимов думає, що Путін такий самий падкий на бабло як Тимошенко? Цей точно не простить такий безпрєдєл. Як ви думаєте, пане Максимов, вам разом з Денисовським хватить заплатити за викуп? А як видавалися різні документи цьому вбивці? Це ж найяскравіший прояв корупції! Коротше, піз.єц Максимову!!!
18:36 21/09/09
слідчий
Генерал Максимов – «князь» Тернополя у Петриківському замку! Звідки таке нахабство та неповага до людей? За які такі заслуги ваш син став достроково підполковником? Така ж схема була у Кав'юка - все достроково за бабки! Майор-підполковник-полковник на гору, а потім з гори у зворотному напрямку до майора! Так воно і буде. Звідки у вас взялася земля та «хатка» в Петриках, яку вам будували Кав'юки, Раки та інші вірні максимовці? А кругову поруку ви організували особисто, разом з прокуратурою та дуже відомою суддею апеляційного суду. Що бізнесмени порушили ваші корупційні схеми? «Рішалово» вас на цей раз не пройде! Ви йдете по трупах, як ваші улюбленці Рак та Кав'юк. Від вас плачуть ваші ж співробітники, які терплять вас за мізерну зарплату, бо іншої роботи нема. Ваша мета - посадити всіх, хто не дає хабара. Однак на цей раз це вам так не пройде! Не по ваших зубах опинилися бізнесмени з Ужгороду. Пишуть про вас багато негативу на всіх достойних сайтах. Йдіть геть з Тернопільщини, поки ще є час. Терпіти вас не будемо. Дивися сайти, там вже люди закликають до непокори вашій владі як керівника УМВСУ з зібранням на центральній площі!
З дуже великою неповагою до вас - слідчий відомого вам підрозділу.
21:30 21/09/09
Посетитель
Начальником Тернопольского городского отдела милиции назначили брата неоднократно судимого гражданина, который сейчас находится в розыске. Об этом секретариат президента поинформировал губернатор Тернопольской области Юрий Чижмарь.
По представлению начальника УМВС Украины в Тернопольской области генерал-лейтенанта Виталия Максимова в начале июня 2009 года на должность начальника Тернопольского городского отдела УМВС Украины в области назначен полковник милиции Михаил Денисовский.
"При этом родной брат Денисовского - Денисовский Андрей Дмитриевич, 14 марта 1969 года рождения, неоднократно привлекался к уголовной ответственности за совершение хулиганских действий и на данный момент за совершение преступления, предусмотренного уголовным кодексом России Федерации находится в розыске на территории России", - сказал он.
Ему инкриминируют совершение ДТП, которое причинило смерть 2-х и больше человек.
По его данным, при назначении на должность Денисовский заполнил анкету о родственных связях, однако указаны сведения о своем брате скрыл.
"Вместе с тем Денисовский А.Д. открыто проживает в селе Купчинцы Козивского района Тернопольской области. Никаких мероприятий по его розыску или задержанию органы внутренних дел не проводят".
В своем обращении в секретариат президента он просит "дать оценку работе начальника управления Министерства внутренних дел Украины в Тернопольской области генерал-лейтенанта милиции Максимова".
Это уже не первый конфликт губернатора с милицией. Весной председатель Тернопольской госадминистрации обвинил работников ГАИ в том, что его служебный автомобиль несколько лет ездил с поддельным свидетельством о регистрации.
22:08 22/09/09
Іван з Чорткова
Прочитав статті про міліцію та прокуратуру Тернопілля. Бере жах, що міліція та прокуратура творить!!! Я б всіх їх повисів! ВО сволота! Ще мало їм бабла? Вже і так розділі!
Понавідбудовували хижі, п'ють та жеруть за чужий гаманець, мають привілеї до проституток, яких покривають, та ще чіпляються до народу, скоти!!! Максимов хоче йти у президенти? Та ви що, люди! Таку мразь треба гноїти на кореню!
17:05 23/09/09
псіхотерапевт УМВСУ
Наш шеф Максімов йде в президенти! Перший біг-борд зявився в районі залізничного вокзалу над центральним входом в саме приміщення. У формі диктатора Піночета гордий погляд Макса з піднятою у формі дулі правою рукою та написом: “Він працює, Чижмарь — руйнує”. На задньому плані стоїть затриманий “Мерседес” голови ОДА, а позаду генерала, у зменшеному вигляді на встеленій доларами доріжці стоїть його рать: Кавюк, Лупійчук, Рак, Романюк і решта, зовсім дрібненькі, яких можна побачити хіба що під лупою. Боротьба за владу розпочалася! Зараз, в ритмі “алярм”, Погрібний зобовязує кожного автоперевізника вліпити на переднє скло портрет Максимова, а на заднє — його довіреної особи Кавюка. Останній, найближчої ночі, залучивши всі сили нарядів ДАЇ, має розклеїти місто лозунгами: “Дешеві ліцензії автоперевізникам — через ДАЇ!”, “Безкоштовний техогляд із сплатою в благодійний фонд УМВСУ!”, “Зарплату Максимова — на квиток Чижмарю!” та іншими, подібного глибокого змісту. Уявити що таке може бути, жах бере. До речі, цей ідіот в генеральських пагонах, заявляв: “я готовий оплатити дорогу Чижмарю на Закарпаття”. Дурне, та й годі. Уявило себе сербським генералом періоду етнічних чисток і сіє зерна міжрегіональної неприязні. Віталіє Вікторовичу! Не знаю звідки ваше "козацьке" коріння Максімових і якого ви роду-племені, але в одному переконаний (як і більшість співробітників), гнати вас треба з Тернопільщини сраною мітлою, разом з хабарниками, яких так вміло прикриваєте. От тільки де вам місце знайти? Не хочуть вас там, де уже добре знають: на  Закарпатті, Львівщині, Тернопільщині, не чекають і на Кіровоградщині, Вінничині, Запоріжжі. Хіба що є, правда, одне місце на Тернопіллі, яке не потребує витрат на переїзд, ну те, де головним доктором працює пан Шкробот. Зверніться, там вас дійсно приймуть як майбутнього кандидата в президенти.
18:07 23/09/09
Гость
Ты чо это Максимов со своими идиотами вытворяешь?
Все равно не получишь генполковника, тебя пора уже на свалку хреновой истории вместе с Раком, Кавюком, и рыжекартавым очкариком. Видно точно ТЫ снял статью с интернета за себя, где тебя откровенно все отпиз..ли. Навонял ты здорово, теперь срешь после ужгородцев. Дают они тебе по самое немогу. И поделом. Беги в Черновцы, пока не поздно на родину, может она тебя примет со своей явно постарелой "красавицей" Валентиною. Память у народа о себе и своих сволочей максимовцев ты оставил в Тернополе уж очень хреновую. Что поделать - какой у тебя картавый начальник так ты картаво и живешь. Насобирал бабла с Кавюком и Раком - и вали пока не поздно! Юлька тебе не поможет, она  счас  постарается стряхнуть такую грязь и мразь.
17:41 25/09/09
Посетитель
Прокурори, судді, міліціянти — все це одна банда нашої влади.
Оце ми хотіли, щоб стало краще, думали наш президентінтелігентна людина, яка вибере собі таке ж оточення, і нашою державою буде керувати інтелігенція! А що вийшло? Маємо те, що маємо, як сказав Кравчук! Оце Ющенко набрав команду разом Юльою.
Треба всіх звільняти, і садити за грати, за цей безлад, корупцію та хабарництво в державі!
Що торкається вільного журналіста з ОРД, то тут дійсно людина заслужила велику шану, за таке росслідування! Це ж скільки було потрачено часу і грошей, щоб отримати таку інформацію, крім того так конкретизовано викласти матеріал?! Видно і юридичну грамотність журналіста. Оце таких би людей та патріотів як цей журналіст набрав Ющенко та Юля до себе, той і порядок би був в державі!
А так знову будем чекати вибори та на щось надіятись…
Журналіст - молодець!!!
21:58 25/09/09
поветитель
Милицейская система находится в руках полупьяного министра. Депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов звинувачує міністра внутрішніх справ Юрія Луценка: «В стране, где милицейская система находится в руках полупьяного министра, ожидать от судебной системы каких-то реальных решений нельзя» . При цьому депутат говорить, що сам Луценко "своєю п'яною мордою ганьбив країну у Франкфурті, коли в п'яному чаду кидався на поліцейських, плювався, кидався – поводився як покидьок – і це стало відомо усьому світові". "Адже слідча комісія ВР визначила, що міністр МВС та його родичі чинили дії, які мають ознаки корупції. Але прокуратура, незважаючи на звернення депутатів, не проводить розслідування", - додав "регіонал". 25.09.2009 Генеральний прокурор Олександр Медведько нагадав, що серед справ про корупцію фігурують понад 300 працівників міліції, прокуратури, СБУ, а також порушено 30 справ щодо корупції в судовій системі, 23 з яких вже спрямовано на суддівський розгляд. І це вже говорять не коментатори статей на сайтах, а люди, які точно знають що твориться на вищому рівні у міліції, прокуратурі та суддівському корпусі. Виходячи зі статей про Безкарну міліцію Тернопілля та що Прокуратура покриває злочинців у міліцейських погонах, треба додати ще конкретно УМВС, прокуратуру та судій Тернопільській області. Ці висловлювання Медведька та Лук'янова тільки підтверджують факти, які викладені у статтях аналітика ОРД. Ганьба всієї «правоохоронній» системі!
10:35 26/09/09
Гонта
Оцінка роботи Максимова прокуратурою. Координувати роботу правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю стало неможливим. НАЧАЛЬНИКА УМВС МАКСИМОВА БАЧУТЬ ТІЛЬКИ НА ТЕЛЕЕКРАНІ ТЕЛЕВІЗОРА ТА ПЕРЕДОВИХ СТОРІНКАХ ГАЗЕТ. Органи внутрішніх справ не тільки практично нічого не робиться, але допускаються порушення законів. З початку поточного року прокуратурою скасовано 36 незаконних постанов про порушення кримінальних справ, 60 — про їх закриття, 19 справ через неякісне слідство повернуто для проведення додаткового розслідування. Прокуратурою також виявляється значна кількість прихованих міліцією злочинів, шляхом прийняття працівниками органів міліції необгрунтованих рішень про відмову в порушенні кримінальних справ. У цьому році уже скасовано 82 (!) таких постанови з одночасним порушенням кримінальних справ, майже половину з них (36) надіслано досуду. А за цим усім — люди зі своїми бідами, незахищені і зневірені у справедливому вирішенні їх проблем. За поданнями і постановами прокуратури до дисциплінарної відповідальності притягнуто 247 працівників міліції. Дійсно, як висловлювався Максимов в інтервю газеті “Зеркало недели”, тернопільська міліція за переважною більшістю показників на перших місцях в Україні. Щоправда, ззаду… ТЕПЕР, НА ПІДСТАВІ ОФІЦІЙНОЇ ОЦІНКИ РОБОТИ УМВСУ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ГАЗЕТА “НОВА ЕРА” МАЄ ПОВНЕ ПРАВО ТА УСІ ПІДСТАВИ ПОДАТИ В СУД НА “ДОБРОДІЯ” МАКСИМОВА ЗА ДОВЕДЕННЯ ДО НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТІ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЯКІСНУ РОБОТУ МІЛІЦІЇ ПІД ЙОГО НАЧАЛОМ. Панове журналісти! Тільки суд вибирайте виважено, тому що в тернопільському, особливо апеляційному, вам доведуть, що Максимов особисто розробляв операцію і брав участь у затриманні Саддама Хусейна.
10:44 27/09/09
Той, що колись вірив в міліцію
       Панове, взагалі складається враження, що міліція в Тернопільській області тільки тим і займається, що прикриває своїх, збирає гроші і “пускає мильну великі бульбашки”.
Якщо не поміняють керівництво УМВС в області і місті, то скоро , напевно, необхідно буде купувати собі пістолет і захищати свої права самому….
15:59 27/09/09
журналіст
НАЧАЛЬНИКА УМВС МАКСИМОВА БАЧУТЬ ТІЛЬКИ НА ТЕЛЕЕКРАНІ ТЕЛЕВІЗОРА ТА ПЕРЕДОВИХ СТОРІНКАХ ГАЗЕТ.
Прокуратура Тернопільської області дала належну оцінку роботі УМВСУ в області. Ось приблизний текст такої оцінки, озвучений на колегії 24.09.2009 р. Досить замітні тенденції до зростання рівня злочинності, яка спостерігається в області вперше за кілька останніх років. За 8 місяців цього року кількість вчинених злочинів зросла на 8 процентів (Бережанському, Збаразькому, козівському, Монастириському і місті Тернополі) від 19 до 30 процентів. Питома вага скоєних в області крадіжок зросла на 42 проценти, збільшилась кількість грабежів (на 16,5 відсотків) та розбійних нападів (на 29,4 відсотки). На половину більше випадків незаконного заволодіння автомобілями (на 50 відсотків). “Ефективність” розкриття таких злочинів низька. Практично кожна друга крадіжка в області залишається нерозкритою. Не набагато кращий стан викриття викрадачів автомобілів — розкрито практично лише кожен другий такий злочин (41 процент) і цей показник найнижчий серед областей. Турбує зростання у нашому відносно спокійному регіоні кількості тяжких злочинів, тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі із смертельним наслідком. Якщ упродовж 8 місяців минулого року вчинено лише 3 таких злочини, то у цьому уже 11 (ріст практично утричі). Було б логічним пояснення причин зростання злочинності, якби цю цифру нам формували дрібні крадіжки, суми яких для карної відповідальності законодавством значно зменшені. Але за цим заховатись Максимов не може, оскільки за 8 місяців поточного року, наша порівняно невелика Тернопільська область, серед інших областей посіла після Одеської і Кмївської областей 3-тє (!!!) місце по питомій вазі тяжких та особливо тяжких злочинів у структурі загальної злочинності (це 40,6 відсотків!), 6-те місце по росту загально-кримінальної злочинності. Cпостерігається в області ріст рецидивної злочинності, раніше судимими скоєно злочинів на 28 відсотків більше, ніж у минулому році, на 12 відсотків — у громадських місцях, на 17,8 процентів — на вулицях. Значна кількість злочинів скоюється у стані спяніння. До речі, виділяється наша область серед інших і по показнику скоєних злочинів у громадських місцях — 3-тє(!) місце після Донецької області і міста Києва, раніше судимими — 2-ге (!) місце після Закарпаття, 6-те місце — в стані спяніння. Втрачено наступальність у боротьбі зі злочинністю, згорнуто попереджувально-профілактичну роботу серед населення. А якщо щось і робиться, то здебільшого формально, для показника, епізодично. Міліція перестала працювати на попередження правопорушень, а лише констатує їх наслідки. Міліція перестала вести належний облік і роботу з раніше судимими, неблагополучними сімями, особами, у тому числі неповнолітніми, схильними до правопорушень, наркозалежними особами. Міліція не контролює і не реагує на незаконну реалізацію алкогольних напоїв, не проводить спільних рейдів. А варто, тому що приведена статистика — результат усього цього. Координувати роботу правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю стало неможливим.  Органами внутрішніх справ не тільки практично нічого не робиться, але допускаються порушення законів. З початку поточного року прокуратурою скасовано 36 незаконних постанов про порушення кримінальних справ, 60 — про їх закриття, 19 справ через неякісне слідство повернуто для проведення додаткового розслідування. Прокуратурою також виявляється значна кількість прихованих міліцією злочинів, шляхом прийняття працівниками органів міліції необгрунтованих рішень про відмову в порушенні кримінальних справ. У цьому році уже скасовано 82 (!) таких постанови з одночасним порушенням кримінальних справ, майже половину з них (36) надіслано досуду. А за цим усім — люди зі своїми бідами, незахищені і зневірені у справедливому вирішенні їх проблем. За поданнями і постановами прокуратури до дисциплінарної відповідальності притягнуто 247 працівників міліції. Не можливо не зупинитись на злободенній темі, яка не сходить зі сторінок ЗМІ — роботи ДАІ. Ця тема привертає нашу увагу не політичним забарвленням, а проблемами, які існують у діяльності цього підрозділу. Саме цей підрозділ, як ніякий інший, в переномному і прямому розумінні має найбільший безпосередній контакт з правами людей. Достатньо зауважити, що судом закрито кожну восьму (або 601) адміністративну справу про порушення правил дорожнього руху за відсутністю в діях водіїв складу правопорушення. Понад 2000 постанов працівників ДАІ скасовано за скаргами і позовами громадян. Лише за перше півріччя цього року прокурорами опротестовано 167 незаконних постанов та за актами реагування до відповідальності притягнуто 66 працівників Державтоінспекції. Адекватного реагування з боку керівництва УМВСУ на відповідні подання не відбулось. Обмежились формальною відпискою. Мабуть тому і відбувається на дорогах беззаконня. Не на повну потужність сьогодні працює підрозділ з протидії організованій злочинності і корупції (УБОЗ), в першу чергу на пріоритетних напрямах економіки. Результат практично нульовий. І мабуть завдячуючи включно тому, що ОКРЕМІ КЕРІВНИКИ ПІДРОЗДІЛІВ, ТА Й РЯДОВІ ПРАЦІВНИКИ УМВСУ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА МІСЦЯХ НЕ ЗАХВОРІЛИ ПОЛІТИЧНИМИ ІНТРИГАМИ, А ДОБРОСОВІСНО ВИКОНУЮТЬ СВОЇ СЛУЖБОВІ ОБОВЯЗКИ, МІЛІЦІЯ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ЩЕ НЕ ПОВНІСТЮ ПЕРЕТВОРИЛАСЯ НА ПОЛІТИЧНО ОРІЄНТОВАНЕ ОРГАНІЗОВАНЕ ЗЛОЧИННЕ УГРУПОВАННЯ.
16:41 28/09/09
журналіст
Ситуація, котра наразі складається навколо УМВСУ в Тернопільській області, дає підстави вважати, що головним розсадником корупції і організованої злочинності в області залишаються саме органи внутрішніх справ!
18:52 29/09/09
наівний
СБУ ! Починайте щось робити! Ото прочитав всьо, що написано за керівників так званої “міліції”, стало страшно. Невже все це правда?. Виходить у керівництві міліціїї окопались комерсанти, хабарники, фальсифікатори та тому подібна погань. І якщо головний міліціянт купив посаду у Луценка, то може витворяти таке, як описано вище?. Це все дискредитує у першу чергу Луценку та його так звану “Самооборону”. Невже цей діяч цього не розуміє?.А отже, рикошетом дисредитує і ЮВТ.Якщо ВВБ така безсила, то може хоча б СБУ взяло за руки цих “захисників” прав громадян? Хлопці, хватить сидіти у кущах. починайте хоть щось робити!
21:28 02/10/09
слідчий
Поки що є одна приємна новина!
 Бізнесмену з Ужгороду - засновнику фірми «МААЛ» після 3-х місяців слідчих дій міліція вимушено віддала мерседес , в якому був так званий "арсенал" підкинутої зброї. Однак мерседес вже без коштовного навігатору, котрий «зник» в напрямку «ритуальної команди» Кав'юка "таємним" способом, тобто точно був вкрадений кавюківцями !!!  ЩОСЬ  НА  НИХ  ЦЕ  НЕ  СХОЖЕ.
ЩОБ  ЦЕ  ЗНАЧИЛО?
18:57 03/10/09
lisichka
И всё же боятся менты огласки.
Наверно поэтому начинают возвращать хоть что-то.
17:49 04/10/09
Гость12345
Цитаделями коррупции в регионах Украины являются областные управления МВД, они на “острие” правоохранительных услуг.
17:56 06/10/09
антибеспредельщик
МИЛИЦИЯ - БАНДИТСКАЯ ОРГАНИЗОВАННАЯ ПРЕСТУПНАЯ ГРУППИРОВКА ТЕРНОПОЛЬСКОЙ ОБЛАСТИ!
 Да что - ж такое творится с милицией? Плачут, что мало получают, а самих престижные машины, особняки - хоромы! Конечно, это относится прежде всего к руководящему составу, который "решает" дела, начиная с Максимова, Рака, Кавюка.
Генерал Максимов! Как можно такую сволочь оставлять при должности после полной компроментации милиции через корупцию, поборы, фальшивые досрочные звания подполковника и полковника! Правда говорят, что и вы далеко не ушли с вашим сынком, особенно в досрочных званиях. И чем же вы это так отличились? А отличились взятками, за которые вас, к сожалению не посадили, да и не посадят. Большие звания за большие деньги, которых у вас как мусора.
Из источника в Тернополе - за закрытие дела и освобождение бизнесмена Вольского "просили" 200 тысяч долларов! Это до чего - же дошло!!! ПОДЛЕЦЫ - ЭТО МАЛО СКАЗАТЬ! Задача - задержать подольше Максима Вольского, чтобы воспользоваться его бизнесом, пока он сидит! Наглость у них второе счастье!
Но жадность фраера сгубила - помните об этом, менты!
По наводке состряпали "дело", поняли, что бизнесмен крутой, ну и запустили свою репрессивную машину, подставив заодно и Ужгородских ребят из ТОВ "МААЛ". Но машина беспредела застряла на этих ужгородских свидетелях, которые жестко огрызнулись жалобами в различные инстанции и на которые надо как - то отвечать. Ответы милиции и прокуратуры безграмотно стандартные, покрывающие беспредел. Даже проффесор Янек написал бы грамотнее, правда при помощи специалиста.
Вы посмотрите - ни одного коментария или опровержения статей аналитика ОРД со стороны милиции и прокуратуры! А ведь статей про оружие и сахар со стороны ЦГС УМВС нет уже 3 месяца! Им просто нечего писать, да и не о чем.
В то же время корупция и беспредел - это их жизнь. А вот ее нам всем и необходимо ломать, и начинать с Луценко, Максимова и их бандитов в погонах, типа Рака, Кавюка, Демборинского, Дудковского, Чорного, Лупийчука и им подобных (таких как они в милиции 90%!) ОРГАНИЗОВАННАЯ ПРЕСТУПНАЯ ГРУППИРОВКА ТЕРНОПОЛЬСКОЙ ОБЛАСТИ! Вот тут работка для СБУ - этой конторе и карты в руки, если она еще что - то может!!!
СБУ и Генпрокуратура - вскройте этот гнойный очаг корупции и беспредела, судите народным судом, по закону надо их садить - пожизненно с конфискацией личного имущества и имущества, записанного на родственников!!!
21:05 07/10/09
посетитель из Тернополя
Рассуждения по теме.
ПРОКУРТУРА, КОНЕЧНО, ПОЛНОЕ ДЕРЬМО. Но, интересно, чем закончится это дело для бизнесменов, а чем - для оборзевших бандитов в погонах из организованной преступной группировки Максимова-Рака-Кавюка.
Как говорят:"вопрос, конечно, интересный". Полностью осуждаю противозаконные методы задержания бизнесменов, беззаконие и полный беспредел так называемой "милиции". Насколько стало известно, что следствие по "делу" Вольского продолжено еще на месяц - пошел четвертый месяц заказного беспредела от момента задержания и ареста Вольского. Говорят, что заказ на задержание в Тернополе поступил из Одессы, где у Вольского есть бизнес, ведь недаром ноутбук из мерседеса вдруг забрали для "изучения" в Одессу.
Не исключено, что бизнес Вольского в Одессе оказался под давлением рейдерской атаки и значит именно его кто - то подставил через директора сахарного завода, который дал информацию в УБОЗ, а бизнесмены ТОВ. "МААЛ" попали под раздачу и оказались свидетелями, к которым были применены сила, наручники и психологическое давление.
13:18 10/10/09
відвідувач сайту
БЕЗКАРНІСТЬ!
Кругова порука та безкарність - це система чітко відпрацьована у «правоохоронних органах». Прочитав статті про безпредел Тернопільської міліції та так звану "прокуратуру". Корупція є і буде! Безпредел є і буде, поки прокуратура буде покривати міліцію. Подивіться хто іде у міліцію - 85% - хлопці з села, яким у життю у теперішній час нічого не світіть, 10% - не працевлаштовані військові дембеля, 5% - діти начальників, яких відразу направляють до навчальних центрів, академію МВС для отримання звання офіцера, потім дострокові звання за хабар, а не за розкриття резонансних справ. Фактично співробітники не мають нормальної фахової освіти – безграмотні. Середня освіта нижчої та середньої ланки співробітників вкрай низка - просто ніяка! Документи з їх рук виходять нижче критики. Це така наша міліція. У ДАЇ, напевно, не беруть з нормальною вагою, тільки 80 - 120 кг. Подивиться хто стоїть на дорогах - бики та відгодовані свіні! Даїшників, які не беруть хабар просто нема. Тернопіль не виключення, особливо Кав'юк. Так воно є, так воно і буде. Система правоохоронних органів - це система збагачення, особливо керівного складу, який дає нелегальні вказівки , у тому числі з відкриття заздалегідь замовних карних справ, які волокитять та по яких збагачуються. МІЛІЦІЇ ТА ПРОКУРАТУРІ ТРЕБА ВЕЛИКІ ГРОШІ ТА ПОКАЗНИКИ - В ЦЬОМУ СУТЬ ЇХ ТАК ЗВАНОЇ «РОБОТИ» і це відноситься до всіх підрозділів МВС в усіх областях. Найбільш доходні "робочі" місця: ДАЇ, УБОЗ, відділ з торгівлі людьми. Тут найбільше є можливості з підстав з наркотиками, зброєю. Методи відпрацьовані на всі 100 %. Найбільш широко використовуються завербовані проститутки, які знаходяться під дахом міліції. «Незалежні» слідчі та їх дії залежать від начальника УМВС, у якого є затверджені тарифи поборів. Початкова Схема вимагання грошей з фальсифікованих справ по УМВС: сержант (в основному по підрозділу ДАЇ) - лейтенант-капітан-майор-підполковник-полковник - генерал УМВС, далі - начальники Департаментів - Міністр. На місцях в УМВС сидять виконавці. Справа в тому, що їм вже відкрито ніхто не дає вказівок про хабар. Начальники УМВС самостійно визначають тарифи поборів, які з кожним днем ростуть у вільноконвертованій валюті. Накази - "прохання" ідуть зверху. Кожному треба «жити» та щось собі залишити, крім встановленого тарифу. Широко розповсюджена підстава проституток та інших завербованих осіб, яких потім підсаджують у камери до затриманих, заарештованих. Така метода обумовлена наказами МВС. У теперішній час особлива увага звертається на бізнесменів всіх рівнів, які мають "друзів", та поводяться необережно, довіряючи свої ідеї шляхом "порад" з ними. Внаслідок - "колеги" по бізнесу здають бізнесмена, щоб прибрати к рукам його бізнес. Фактично статті аналітика та коментарі до них підтверджують цей коментар.
.Хто дав команду підставити п.Вольського з самого початку?
ХТО ДІЙСНИЙ ЗАМОВНИК «СПРАВИ»? Навіщо бізнесменів - свідків тримали в УБОЗі три доби, включаючи суботу та неділю, щоб потім «оформити» (сфальсифікувати) протокол непокори? Відповідь на це питання потребує часу.
Однозначно, що УБОЗ Тернополя діяв по "проханню" Атаманчука, який підставив бізнесменів за хабара. Однак міліція Тернополя та Чорткова спрацювала напрочуд не професійно, явно порушуючи всі закони України, хоча прокуратура не спромоглася завести карні справи проти міліції. Кругова порука, що зробиш. Чекаю розв'язку цієї справи.
21:12 11/10/09
кадровик
Тарифна сітка грошових поборів при вирішенні в УМВСУ кадрових питань складає від 200 гривень до 250 доларів США, це, коли мова йде про дрібні платні послуги для підлеглих.
Про це співробітники говорять офіційно, відкладаючи бабки на отримання звань, посад і таке інше. Все купляється, як в супермаркеті!
А дія принципу торгівлі розпочинається з часу оформлення кандидата на службу, проходження комісії в медичному закладі, направленні на навчання. Про це знають всі. Яким буде тернопільський міліціонер і що від нього чекати — не важко здогадатись, страшно про таке подумати.
20:19 13/10/09
секретар колегії
Урочисто пройшла чергова колегія УМВСУ в Тернопільський області. Весь ментовський бомонд, у випрасуваних сорочках, із понадмірною увагою слухав монолог начальника Максімова про шалені здобутки, імітуючи конспектування виступу свого поводиря і годувальника. Ох, крутий Максімов! Для нього немає авторитетів: що Чижмарь, що міністр Луценко, а що й сам Президент. Він, саме ВІН – центр Всесвіту, воістину не кишеньковий генерал. Таке враження склалося в окремих лохів, коли пан Віталій висловив незгоду із наказом МВС про зняття з посади начальника         Заліщицького РВ міліції Стьопки Кіндрата, звинувативши в причетності до «спецоперації» ВВБ. Чому така реакція шефа на рішення міністра? А істина в грошах. За 20 тисяч доларів, через Кавюка, купив Кіндрат посаду у не кишенькового Максімова, а за одно і ліцензію бомбити район та відбивати затрати. До справ взявся активно і одного разу, не розрахувавши можливості, в стані максимально наближеному до білої гарячки розгаратав службовий автомобіль. Це було вершиною походеньок, пов’язаних із поборами та збиранням каси цим максимівцем. Пану генералу шкода втрачати свою віддану людину, яка могла йому і по Чернівцях дещо порішати, привезти та передати. А як же з принципами? У Луценка, хоч і сам пияк, але вони є – пияків звільняє. Це декларує і вчиняє в області інколи і сам Максімов, але то по відношенню до тих, хто не касовий, не кишеньковий, як кажуть менти «не в тємі», а значить не несе доляка. Все геніальне – просто! Хоча, дай на посаді міністра справжнього професіонала, критикував би Максімов його рішення уже за межами МВСУ, знову десь у філії банку чи страхової компанії «Провідна».
20:29 14/10/09
Гость
У Тернопіллі ВСЕ  будується  на  розроблених  схемах  реєстрації кримінальних справ, їх закритті, щирій  винагороді та тройній вигоді для зв'язки - міліція,прокуратура та суд!!!
                                                                                                                 
21:48 14/10/09
Патріот
Для генерала Максімова все, що його оточує – це засоби і епізоди. Колись Кучма з Кравченком, згодом, Помаранчева революція і її учасники, тепер БЮТ разом з Тимошенко, Луценком і Москалем — це все засоби для Максімова. На сьогодні для нього Кучма, Кравченко, Білоконь, Цушко, Стойко – це вже епізоди.
18:25 15/10/09
Гость
В Тернополі даішник побив міліціонера з Києва!!!
ДАЇ КАВ'ЮКА Б'Є ВЖЕ СВОЇХ!!!!!!!!       БЕЗПРЕДЕЛ ПОВНИЙ!!!
"Працівник управління ДАІ Тернопільської області застосував фізичну силу до представника одного із столичних підрозділів МВС, який здійснював на Тернопільщині перевірку роботи органів Державтоінспекції". Про це повідомляє прес-служба Тернопільської облдержадміністрації. Голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь зазначив, що обидва учасники інциденту, який стався у Тернополі, були при виконанні своїх службових обов’язків. «Перевіряючий, побачивши на узбіччі порожній відчинений автомобіль зі службовими міліцейськими номерами, здійснив огляд авто. У цей момент підійшов працівник обласного управління ДАІ, який і використовував даний автомобіль. Незважаючи на те, що перевіряючий пред’явив своє службове посвідчення, державтоінспектор грубо, із застосуванням сили, витяг його з машини та завдав тілесних ушкоджень. Після того він доставив киянина у наручниках на обстеження в один з медичних закладів, інкримінуючи йому алкогольне сп’яніння чи розлади психіки. «Діагноз» не підтвердився. Потерпілий подав заяву у прокуратуру. Є свідки», – повідомив голова ОДА. Чижмарь сказав, що шокований цим інцидентом. І просить обласну прокуратуру розслідувати інцидент та дати йому правову оцінку.
Виявляється, що бізнесмени - це ще квиточки! А ЩО ТОДІ БУДЕ З НАМИ???
 КА'ЮКА ЗВІЛЬНИЛИ, ПОНОВИЛИ, НАГОРОДИЛИ - ЦЕ ВСЕ ЮЩЕНКО-ЛУЦЕНКО-МАСКАЛЬ-МАКСИМОВ-!!!
НУ ПОВНИЙ ЗВІЗДЕЦЬ!!!
19:34 15/10/09
відвідувач сайтів
За словами Н.КАРПАЧОВОЇ, через процедуру затримання працівниками правоохоронних органів упродовж року в Україні проходить близько мільйону громадян, які наражаються на потенційну загрозу порушення своїх законних прав, у тому числі із застосуванням фізичної сили - про це свідчать численні звернення потерпілих до Омбудсмена.
Як відмітила Омбудсмен «у правоохоронців вже виробилося повне почуття безкарності»
20:56 16/10/09
из Тернополя
До каких пор гестаповцы в лице Максимова и максимовцев в Тернополе будут править бал? Действительно ОПГ милиции и их произвол распространены по всей Украине. Ни при одном Министре профессионале такого явного беспредела не было. Главарь бандформирования Максимов, как и главари сицилийской мафии остаются как бы в тени. Сами они только организаторы и покровители преступных дел "офицеров" Рака, Кавюка, Демборинского, Чорного, Дудковского.
 Безмозглый пьяница Луценко! Останови беспредел своей мафии в Украине!
Это о какой чести мундира печется Максимов, которого выгоняли с уже с Тернополя, Львова, Ужгорода. Опять присосался к Тернополю, и опять с Кавюком. Видимо надо проводить уже отстрел подонков в мундирах, раз они уже беспощадно бьют и одевают наручники даже сотрудникам внутренней безопасности МВД. Докатились скоты! Минимум суд и приговор с конфискацией. На зону бандитов в погонах пожизненно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19:50 17/10/09
посетитель
Аналитику ОРД, независимому журналисту ХВ.
Хотелось бы узнать дальнейшие ваши действия. Что вами сделанно и как отреагировали органы на ваши жалобы?
Если сейчас вы остановитесь;то стоило ли начинать? Мы за вас переживаем и поддерживаем вас! Боритесь! Страшно за детей-как им жить? Надо же найти управу на Максимова! Когда у вас суд?
Надо устроить акцию в поддержку бизнесменов!!!
15:08 18/10/09
аналітик ОРД
Відповідь на прохання коментатора. C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка\Мои рисунки\1-T7IHuY1nq0.png
Було 2 суду проти бізнесмена з Києва М.Вольського, на яких приймалися рішення суду про продовження терміну арешту спочатку до 3 місяців, потім до 4 - місяців, тобто до 10 листопада 2009 р. Призначення точної дати поки що невідомо. «Відповіді» по скаргах бізнесменів ТОВ «МААЛ» з Ужгороду поступили з обласної прокуратури Тернополя, суду та відділу внутрішньої безпеки УМВС. Всі «відповіді» аналогічні по своєму змісту – відсутність складу злочину з боку працівників УБОЗу. На скарги бізнесменів з приводу безпідставного затримання 10.07.09 р. та незаконного утримання впродовж з 10.07 .09 р. до ранку 13.07.09 р. в приміщенні УБОЗ УМВС, застосування психологічного тиску, перешкоджання повідомленню родині про місце їх перебування, незаконне вилучення належного їм майна і коштів та вчинення інших неправомірних дій працівниками УБОЗ, надіслана відповідь 20-го відділу внутрішньої безпеки УБОЗ УМВС в Тернополі від 12.08.09 р. № 18/20-М-67. Зміст: скарга бізнесменів розглянута, матеріали направлені у прокуратуру Тернополя. З повагою Т.в.о начальника підполковник М.В. Гданський (вик. Волощук В.І.) Прокуратура Тернопільської області заявникам – бізнесменам надала відповідь від 14.09 09 р. № 04/3-74-09 за підписом начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами УБОЗ - старшого радника юстиції В.Вершигора. Суть відповіді - відмова у порушенні кримінальної справи стосовно працівників УБОЗ за відсутністю складу злочину ( п.. 2 ст.6 КПК з статті 365 КК України. Прокуратура та внутрішня безпека умисно не врахували та обійшли стороною питання застосування проти бізнесменів сили та спецзасобів – наручників, зникнення коштовних навігатору та окулярів при затриманні бізнесменів. Міліція стверджує, що нічого «такого» не бачила. Однак з рапорту інспектора ДПС Копчука П.І. від 10.07.2009 р. слідує, що «проти бізнесменів були застосовані сила та спецзасоби - наручники»! Видумати про коштовності, навігатор та окуляри, знаходячись у стресовому стані, логічно та об'єктивно бізнесмени не могли, тим більш фальшиві претензії не змогли би пред'являти у листах і скаргах Уповноваженому ВР з прав людини Н Карпачовій. Поки що висновки робить самі. В той же час слід відмітити, що численні скарги бізнесменів не пройшли без уваги - слідчий УБОЗу вимушено, але таки повернув Мерседес – Бенц бізнесмену, у якому була «виявлена» зброя. Що це означає? То що беззаперечно Мерседес виявився не речовим доказом у сфабрикованій «справі»!!! Ще залишається на експертизі ноутбук, який чомусь переданий в Одесу і пов'язаний з діяльністю бізнесмена М.Вольського (інформація з компетентного джерела). «Підозрілі файли» можуть бути тільки підкинутими шахраями з ментовки. До речі копія акта чи протоколу з вилучення ноутбуку для «розслідування» не була надана бізнесмену. Його претензії та прохання надати копію такого акту зігноровані! Нема ніякої гарантії з повернення ноутбуку. Все робиться щоб нейтралізувати М. Вольського як крупного бізнесмена, який відмовив у дачі хабара у 200 тис. доларів за своє звільнення. Готується матеріал для послідуючої статті, в який буде деталізоване перебування бізнесменів 3 доби в УБОЗі під попередньою назвою: БЕЗКАРНІ «ПРАВООХОРОННІ» ОРГАНИ - МІЛІЦІЯ, ПРОКУРАТУРА ТА СУД ТЕРНОПІЛЛЯ МІЦНО СИДЯТЬ НА ІГЛІ КОРУПЦІЇ, БЕЗПРЕДЕЛУ ТА КРУГОВОЇ ВІДОМЧОЇ ПОРУКИ!!!
Після суду по суті «справи» над М. Вольським, компаньоном ужгородських бізнесменів, з придбання цукру у Чорткові, вочевідь буде продовження загальної теми ОРД - «Людина не терпить насилля».
Відмічу, що всі статті на дану тему підготовляються з першоджерел без домислів та тільки з фактів. Далі буде …
15:57 18/10/09
аналитик ОРД, свободный журналист ХВ
БЕСЧЕЛОВЕЧНОСТЬ, ПРОИЗВОЛ, БЕСПРЕДЕЛ, ВСЕДОЗВОЛЕННОСТЬ, БЕЗНАКАЗАННОСТЬ И КОРРУПЦИЯ – ВОТ ЧЕРТЫ ТЕПЕРЕШНЕЙ МИЛИЦИИ, ПРОКУРАТУРЫ И СУДОВ!!!
В четверг 08.10.09. состоялся "СУД" над М. Вольским, на котором был продлен срок его содержания под стражей еще на один месяц. Следующее «продление» может давать только Верховный Суд Украины. Апелляционный суд Тернополя оставил апелляцию адвокатов М. Вольского без удовлетворения.
Отец Максима Вольского очень надеялся на возвращение сына и закрытие сфабрикованного «дела». Юрий Вольский, не выдержав такого поворота событий скончался от инсульта, став жертвой произвола «правоохранительных» органов и «судов» по Тернопольски.
Узнав о смерти отца Максим хотел обязательно поехать на похороны, однако не смог этого сделать.
Причина: - ему иезуитски «не отказали», однако ОН ДОЛЖЕН БЫЛ ЕХАТЬ И БЫТЬ НА ПОХОРОНАХ ОТЦА В НАРУЧНИКАХ!!!! Этого он не мог допустить! Похороны отца прошли без любимого сына.
ПОДУМАЙТЕ! КАК МОГ МАКСИМ ВОЛЬСКИЙ - БОЕВОЙ ОФИЦЕР, ИМЕЮЩИЙ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД РОДИНОЙ, НАГРАЖДЕННЫЙ ОРДЕНАМИ ЗА БОИ В АФГАНИСТАНЕ, ПРОВОЖАТЬ В ПОСЛЕДНИЙ ПУТЬ ОТЦА В НАРУЧНИКАХ ПОД ОХРАНОЙ Тернопольского УБОПу? КАКАЯ РЕАКЦИЯ БЫЛА БЫ ДЕТЕЙ МАКСИМА, РОДСТВЕННИКОВ, ДРУЗЕЙ И МНОГОЧИСЛЕННЫХ ЗНАКОМЫХ НА ТО, ЧТО ИХ ОТЕЦ И ДРУГ СТОИТ У МОГИЛЫ ОТЦА В НАРУЧНИКАХ КАК ПРЕСТУПНИК, СОВЕРШИВШИЙ ТЯЖКОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ???
Присоединяюсь к соболезнованиям, высказанным в адрес Максима Вольского и его семьи по невосполнимой потере его отца.
Аналитик ОРД.
18:42 18/10/09
Гость
вот это дич
18:43 21/10/09
мешканець Тернополя
Бездіяльність, безкарність, участь в кримінальних угрупованнях, позаяк, керування останніми – ось основні ознаки, за якими можна ідентифікувати любе управління чи підрозділ УМВС України в Тернопільській області.
Причини в цьому можна називати різні – ситуація в державі, низька заробітна платня в ОВС, відсутність як таких соціальних гарантій в працівників міліції, мінусовий престиж … Однак, усі ці причини називаються керівництвом УМВСУ в Тернопільській області ЗМІ і громаді не з метою загострити увагу та викликати хоча б почуття жалості до міліції, а, виключно, з метою прикриття своєї бездіяльності, а також організації та безпосередній участі в ОЗУ. Загалом, такий стан справ став наслідком тотального прикривання, відверто, злочинної діяльності генерал-лейтенанта міліції Максімова з боку міністра внутрішніх справ України Ю. Луценка. Знахабніла поведінка очільника УМВСУ в Тернопільській області пояснюється також і надійним прикриттям його безчинств згаданим головою ТОО «Батьківщина» Деревляним. Маючи такий потужний тил і практично 4 тисячі озброєних зголоднілих підлеглих, можна творити історію краю як заманеться. Впродовж літа-осені 2009 року населення області почало сильно відчувати безкарність і беззаконня тернопільської міліції. Лише простими співробітниками ДАІ нанесено побої 5 жителям області. За усім цим стоїть зрозуміле почуття вседозволеності, адже, поведінка керівництва ОВС завжди була прикладом для наслідування. І нещодавнє звіряче побиття (за вказівкою свого начальника) даішниками представника внутрішньої безпеки МВС України за те, що останній виявив в їх діях злочини, — тому підтвердження. Ситуація в УМВСУ в Тернопільській області по лінії роботи управління по боротьбі з організованою злочинністю доходить до кумедної. Нещодавно звільнений за причетність до діяльності міжрегіонального ОЗУ з посади начальника УБОЗ УМВСУ полковник міліції Рак підкупив свого родича, яким є все той же Деревляний, з метою лобіювання перед Ю.Тимошенко питання про своє відновлення на службі і хлібній посаді. І проект наказу появився!!! Таке чудо здатна робити тільки добра Фея!!! Тільки в простого пересічного тернополянина виникає питання: «Що ж тоді буде робитися після перемоги цієї Феї на президентських виборах?». Придумали товариші Деревляний та Максімов і механізм доставки «лівака» на вибори Ю.Тимошенко. Щоб не кидати тіні на блок прем’єр-міністра, цим зайнялися функціонери з «Народної самооборони» (їм втрачати нічого, навіть, совісті) і, традиційно, співробітники міліції. Генерал-лейтенант міліції В.Максімов спеціально виділив для цією мети інший свій підрозділ – карний розшук. Щомісячну мзду з обласної міліції в розмірі 100 тисяч американських доларів в центральний розподільчий центр, яким являється ВГО «Народна самооборона» на чолі з братом міністра МВСУ Сергієм Луценком, завозять координатор діяльності тернопільського осередку «Народної самооборони» Олександр Смик та заступник начальника обласного карного розшуку Квасневський Віталій Владиславович. У подальшому, гроші в різних варіаціях і формах йдуть на «підтримку» тієї самої «доброї Феї». Тепер стає зрозумілою позиція міністра МВС України Ю.Луценка стосовно відсутності альтернативи Юлії Володимирівні на виборах. Будь-яка інша альтернатива – на зону!!!
19:19 22/10/09
Вісті з Тернополя
ВСІ НА МІТИНГ!!!
В суботу, 24 жовтня, в Тернополі відбудеться мітинг-парад незгідних з поглядами та поведінкою керівництва тернопільської міліції.
Початок о 10-00 годині.                 Приєднуйтесь!!!
18:44 23/10/09
журналіст
Міністр МВС України Ю.Луценко програв суд своєму підлеглому, майору міліції з Тернопільщини, не знаючи про те, що до нього взагалі існує позов.
 Те, що відбувається на даний момент в нашій державі, є наслідком тотальної зневаги її громадян до Закону. І, як не дивно, починається все з людей, які повинні цей Закон захищати.
 При цьому, така зневага активно розвивається в умовах безкарності, тобто, виходить замкнуте коло – кожен злочин без кари породжує ще тяжчий злочин.
Можна довго, обгрунтовано сперечатися, що призводить до такого стану речей, однак, головну роль, як завжди, відіграють гроші, точніше, їх кількість. На початках – трохи історії. 27 червня 2004 року наказом УМВС України в Тернопільській області № 154-о/с начальнику відділу ДАІ Теребовлянського РВ УМВСУ в Тернопільській області Кавюку О.М. присвоєно спеціальне звання «майор міліції». Через 5 місяців 13 днів (!) тому ж громадянину Наказом МВС України від 10.12.2004 року № 645-о/с присвоюють спеціальне звання «підполковник міліції». При цьому, в якості підстави для цього «заохочення» було використане подання, в якому свідомо було введено в оману керівництво МВСУ щодо дати присвоєння Кавюку О.М. попереднього спецзвання «майора міліції» — 27.06.2002 (!) року. Крім того, в поданні також сфальсифікували граничне спеціальне звання за посадою, що її обіймав на той момент Кавюк О.М. – з «майора міліції» на «підполковника міліції». Практично, ідентично, одержав Кавюк О.М. і звання «полковника міліції» (наказ МВС України від 23.08.2007 р. № 1104-о/с), перебуваючи вже на посаді начальника УДАІ УМВСУ в Тернопільській області. В обох випадках, попри відверте шахрайство, грубо порушено вимоги Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, затвердженого Постановою КМ України від 29.07.1991 р. № 114. Зазначені порушення були виявлені і 05.02.2009 року на підставі висновку МВС України про результати службового розслідування Наказом МВС України № 138-о/с скасовано згаданий Наказ про присвоєння Кавюку О.М. спеціального звання «підполковник міліції». Певна сума грошей з кишені Кавюка О.М. і Міністр МВС України Ю.Луценко забуває про свій наказ, а сам документ рвуть і вважають, що його, взагалі, не існувало. До справи взялася прокуратура Тернопільської області, і, на підставі її протесту від 30.07.2009 р. № 07/1-1138, Ю.Луценко видає свій новий наказ від 28.08.2009 р. № 2062-о/с, яким скасовує обидва накази МВСУ про присвоєння Кавюку О.М. спецзвань «підполковник міліції» і «полковник міліції». Тобто, приводить зазначену ситуацію у відповідність до вимог чинного законодавства. Залишилося тільки призначити службове розслідування з приводу з’ясування обставин і винних осіб у підробленні згаданого вище подання. Але ось тут грошовитий Кавюк О.М. до справи залучає самий гуманний у світі український суд. За небезплатною порадою голови Тернопільського апеляційного суду Л.Деркач, майор міліції Кавюк О.М. вирішує подати на свого прямого начальника Міністра МВС України Ю.Луценка до суду. Проте, знову ж таки, за чималу оплату праці, вказана Л.Деркач розробляє безпрограшний для Кавюка О.М. план судового рішення питання про повернення на його погони раніше чесно куплених великих зірочок. За планом – 1. Суд відбувається в Чернівецькому окружному адміністративному суді (там все прихвачено, та й шуму буде менше). Для відповідного узаконення процесу, Кавюка О.М. на один день (!!!) реєструє в одному зі своїх замків на Буковині його безпосередній патрон – начальник УМВСУ в Тернопільській області генерал-лейтенант міліції Максимов В.В. 2. Майбутнього головуючого суддю Р.Ватаманюка Кавюк О.М., традиційно, кілька разів щедро «засіяв». 3. В якості відповідача на суді виступає юрист УМВСУ в Тернопільській області Стукало Марина Святозарівна. У неї є відповідна довіреність МВС України № 07/2008 представляти інтереси органів внутрішніх справ в судах. Цю особу не потрібно «засівати», — вона діє на підставі вказівки шефа – генерала Максімова В.В. Щоб хоча б якось віддячити такому потужному «представнику відповідача», Кавюк О.М. «бере» до себе в УДАІ УМВСУ на посаду юриста доньку Стукало М.С., яка не те, що юридичної, взагалі, належної вищої освіти не отримала! 4. Інші реальні сторони судового засідання навіть не знають про його існування. Ні прокуратура, за протестом якої скасовано накази, ні МВС, яке ці накази видавало, ні сам Міністр, який їх підписував, не знали, що відбувається в Чернівецькому окружному адміністративному суді. 5. З постановою суду на користь Кавюка О.М. ознайомлюються посторонні особи і організації після того, як вона набрала законної сили (після 12.10.2009р.) Шановні громадяни України! Як вам план! З таким судом грошовитий Кавюк О.М. може відсудити для себе в Польщі усі історичні землі лемків, а в Медвєдєва посаду Президента Росії. Тепер щодо самого судового засідання. «95 квартал» повинен вчитися, вчитися і ще раз вчитися! Кавюк О.М. в ролі клоуна повідав суду наступне. «В оформленні, підготовці, перевірці матеріалів (поданні) на присвоєння мені спеціальних звань я участі не приймав, своїх підписів не ставив. За, нібито, незаконне присвоєння мені звання «підполковника міліції» не притягнуто до дисциплінарної відповідальності жодної посадової особи УМВС-МВС». Значить, Кавюк О.М. нічого не знав. Суд свідомо опустив сам себе, повіривши в цю нісенітницю. Якщо офіцер отримує звання позачергово в якості заохочення, йому перед підготовкою відповідного подання це урочисто оголошують. А те, що ніхто вчасно не поніс відповідальності за це шахрайство – це не заслуга Кавюка О.М., а недопрацювання людей в МВС України, які в той час (2004 р.) були зайняті виборами, і їм було все рівно, хто крутить «каруселі» під виборчими дільницями – «майор міліції» чи «генерал міліції». А як вам твердження Кавюка О.М. про те, що «з моменту прийняття наказу про присвоєння йому звання «майор міліції» пройшло 5 років 2 місяці. За цей час мені було двічі позачергово присвоєно спеціальні звання, для яких встановлено відповідні строки вислуги 4 та 5 років. Оскільки, згідно з п. 35 Положення …, достроково звання присвоюються після закінчення не менше половини строку вислуги в даному званні, необхідні 4 роки 6 місяців мною витримані. Це – край цинізму і зухвалості по відношенню до суду. У принципі, який заявник, такий і суд. Ці ж два звання були «куплені» і офіційно оголошені як дострокові, але ж по Положенню … достроково можна отримувати спецзвання лише один раз за службу! А, по-друге, чому молодим, перспективним міліціонерам одразу, наперед, не дають хоча б «майорів міліції», все рівно за років 8-10 дослужиться. Саме така логіка і в поясненнях Кавюка О.М. Смішно виглядає як суд заглотнув і пізніше використав в якості підстав для скасування наказу МВС, твердження Кавюка О.М. про те, що, у відповідності до п. 38 Положення, … особи начальницького складу можуть також бути позбавлені спецзвань у випадках та порядку, передбаченому законодавством: середнього і старшого начальницького складу – за вироком суду, що набрав законної сили, або за рішенням Кабінету Міністрів. А чому усі промовчали, у тому числі потужний представник відповідача, що п. 38 Положення є своєрідним продовженням п. 37, в якому чітко зазначено, що зниження в спеціальному званні провадиться у визначеному Дисциплінарним статутом органів внутрішніх справ (узагальнюючи, — особами, які мають право присвоювати чергові звання, тобто, Міністром МВСУ). А те, що зазначені накази Ю.Луценко скасував як такі, що видані незаконно, на судовому засіданні взагалі не згадували. У подальшому, суд остаточно довів, що членів колегії суддів або дуже рясно «засіяли» або їм взагалі не місце в судовій системі із-за недолугості. 1. Суд звернув увагу (!) на те, що відповідачем (Стукало М.С.) не надано суду матеріалів перевірки, яка мала передувати прийняттю такого наказу та містити обґрунтування його правомірності. Звідки в юриста УМВСУ в Тернопільській області можуть бути матеріали перевірки, яку проводила прокуратура і МВС України?! Вона могла пред’явити суду лише куплений диплом і трудову книжку своєї дочки. 2. Суд зазначив, що приймаючи рішення про скасування наказів, Ю.Луценко фактично позбавив Кавюка О.М. спецзвань «підполковника і полковника міліції», що унеможливлює (!) подальше проходження ним служби в займаній посаді. Виходить, майор міліції не має права очолювати управління в складі регіонального органу внутрішніх справ?! Це щось нове. Можливо, в Чернівцях свої Закони і Положення … 3. Найсмішніше ! «В ході судового розгляду Відповідач (Стукало М.С.), як суб’єкт владних повноважень (!), не довів належним чином правомірність прийнятого ним рішення (!)».
Шановні громадяни України! Якщо наш суд за гроші проводить такі, як описана, процедури з Міністром внутрішніх справ України, то кожного з нас, навіть не як маленького українця, а як маленьку мурашку, він може легко задавити своїм рішаловом «від імені України». Шановний пане Ю.Луценко! Якщо Ви це пробачите і забудете, гріш ціна Вам як людині з чіткою громадянською позицією!!!
15:55 24/10/09
вісті з Тернополя
СХОДНЯК  КРИМІНАЛУ  БЕЗПОСЕРЕДНЬО  У  ІТТ ТЕРНОПОЛЯ !!!!
Таке не присниться і у страшному сні, щоб генерали та полковники обслуговували злодіїв у законі у своєму закладі!!!
Як стало відомо, у приміщеннях Тернопольскоого ізолятора тимчасового тримання (ІТТ) відбувся сходняк кримінальних авторитетів СНД у кількості 40 осіб, які приїхали на «коронування» новоспеченого «ВОРА У ЗАКОНІ»!
Для цього, претендента на коронування тимчасово перевели з СІЗО (тюрма) у ІТТ МВ УМВС Тернополя.
Тернопільська міліція, під безпосереднім керівництвом генерал-лейтенанта В. Максимова, обслуговувала сходняк. Причому супровід «транспорту» авторитетів забезпечував відомий «підрозділ» ДАЇ полу – майора, полу - полковника (по суду) Кав'юка, а «ресторанне харчування» «воров у законі» та охорону забезпечував начальник УБОЗ ГУМВС полковник Рак!!!
Це ж до чого докотилися оборотні у погонах – керівники УМВСУ Тернополя!!!
У Києві про це вже відомо. Подивимося на реакцію МВС та безпосередньо Міністра Луценка.
Дозволю собі припустити, що Максимов вже засвітився і у кримінальному світі як «надійний мент», бо ще "жити" хоче та неабияк!     О ЦЕ ТАК ЗВ'ЯЗКА!!!  
17:29 24/10/09
Миша Черновицкий
Ну, полный пиз*ец!!!
МАКСИМОВ, ДА ЧТО Ж ТЫ ТВОРИШЬ В ТЕРНОПОЛЕ?
Луценко, куда, падла, ты сморишь, где твоя гребаная внутренняя безопасность???
Это же страшное дело! Милиция обслуживает воров в законе, и где?    В изоляторе временного содержания!
Правы были бизнесмены из Ужгорода — беспредел корупция и безнаказанность правоохранительных органов системы МВС , прокуратуры, судебной власти привели к полному развалу системы.
Правильно мыслите — таких подонков надо ставить к стенке и расстреливать без суда и следствия, как они сажают тех, кто не дает им взятки!
Кстати, статья правильная.
21:57 24/10/09
псіхіатр Макса
  Знову начальник УМВСУ Максімов на лікарняному. Ріст інфекційних захворювань з плачевним кінцем, погане самопочуття не на жарт налякали міліцейського генерала.
Одначе, керує і з теплого ліжечка. Це відчутно, коли його підлеглі, прийнявши виділений зі створеного на хабарах фонду «Правопорядок» антидот, ризикуючи власним життям, нишком-тишком починають проявляти неабияку активність. Так, служба міліцейського спостереження, як себе називають «служба розвідки», намагаючись зробити приємне хворому шефу, цілий день 27 жовтня тримала під ковпаком святкування дня народження голови Тернопільської адміністрації Чижмаря. До пізнього вечора зашмаркані міліцейські «розвідники» з служби, яку колись очолював вбивця журналіста Гонгадзе, корєш Максімова генерал Пукач, лазили по болоті в кущах біля ресторану та фіксували хто і, по можливості, з чим приходив вітати губернатора. Молодці! От якби так злочинців випасали, чи крадіїв машин знаходили.
20:45 28/10/09
Еней. Народна правда
Наша міліція нас береже???!!!
Для пересічного громадянина України органи внутрішніх справ стали асоціюватися з чимось абстрактним і незрозумілим, існуючим спеціально для протидії державі і її народу. Якщо в часи тотальних репресій НКВС боялися і нишком ненавиділи, в період недорозвинутого соціалізму з радянською міліцією вимушено рахувалися, то на разі українську міліцію прирівнюють до злочинного угруповання.
У розмовах українців все частіше звучить: "Менти наїхали на бізнес", "Ментам платити за кришу", "Бандити ходять під ментами", "Магазин (фірма) ментів", "Заплатити ментам, бо посадять" і т.д. і т.п. Ці вислови чути набагато частіше, ніж, для прикладу, "люблю Україну" чи "вірую". А все це внаслідок того, що вся менш-більш пов'язана з бізнесом злочинність повністю асимілювалася в органи внутрішніх справ (чи навпаки) – хто працює для власного самозбагачення, хто самоутвердження.
Загалом, принцип роботи міліції наступний – "не можеш побороти злочинність – треба її очолити". Ось і виходить, – відділи БНОН організовують збут наркотиків, УБОЗи – координують "роботу" ОЗУ, УДАІ – "відповідають" за викрадення авто, перебивку номерів кузовів і так далі. А керівники органів і підрозділів МВС України, як в Центрі так і на місцях, взагалі, пішли в політику...
Мабуть, найбільш яскраво таку картину видно на прикладі УМВС України в Тернопільській області та його начальника – генерала міліції Максимова В.В.
А ось з провокацією хабара керівництво тернопільської міліції може захищати докторську дисертацію. Поза штатом УМВСУ перебувають два усім відомих аферисти, котрі не тільки відверто провокують чиновників аж до примусового засування хабара за пазуху, але й виступають по кожній справі свідками в суді. Нормальний суддя мав би задуматися, чому по міліцейських справах постійно одні й ті ж свідки.
За аналогією, відбувається "підкидання" речових доказів, особливо, наркотиків та зброї.
 Ось, для прикладу, ситуація з бізнесменами з ужгородської фірми "Маал". Хлопці приїхали вирішити з керівником одного з чортківських підприємств бізнесові питання. В якості авансу привезли значну суму коштів. Якщо бути відвертим, то і для підкупу директора і відповідних посадовців також були виділені гроші, так би мовити, зі "спецфонду". Доблесний директор, маючи в якості "криші" Максимова і знаючи про заплановане "прибуття" значних коштів, пропонує генерал-лейтенанту міліції ґешефт – підставити бізнесменів, а бабло поділити. Так все і вийшло. За що не береться Максимов, гроші так і липнуть до рук. А підстава була серйозна – в машині закарпатців виявили зброї на цілий взвод в умовах військового часу. Не вдалося підкинути хіба що ракети класу "земля-повітря" – банально не знайшли серед зданого в місячник добровільної здачі зброї...
Повний текст на http://www.narodnapravda.com.ua/local/4ae98a4b157b1/
20:15 29/10/09
перекладач
Нещодавно на Тернопільщині з офіційним візитом перебував 1 секретар Посольства Франції в Україні Гійом Наржоле.
Будучи водночас координатором спостерігачів за майбутніми президентськими виборами в Україні, речник Франції в нашій державі провів ряд робочих зустрічей з керівниками обласних організацій провідних політичних партій. Відбулася така розмова і з головою ТОО партії ВО «Батьківщина» Василем Деревляним.
Постороннім виявиться дивним, однак “виступ” Деревляному у цій зустрічі готував начальник УМВСУ в Тернопільській області генерал міліції Максімов В.В.
До офіційного представника іноземної держави В.Деревляним (за текстом В.Максімова) було доведено неправдиву інформацію стосовно масових порушень чинного законодавства України, які, нібито, мали місце під час підготовки та проведення позачергових виборів до Тернопільської обласної ради у березні 2009 року. В якості підтвердження було названо число порушених за ці «злочини» кримінальних справ – більше десяти (насправді – 1, порушена за фактом недотримання законодавства під час виборів на одній з виборчих дільниць).
Французький громадянин привик чути від посадовців такого рівня лише правду. Тому іноземець офіційно висловився про те, що він доведе до керівництва Франції проблеми, які слід очікувати в Україні під час Президентської виборчої кампанії. З окремими витягами з викладеного, в якості підтвердження, можна ознайомитися на офіційному сайті ТОО партії ВО «Батьківщина» від 21.10.2009р.
Хто нестиме відповідальність за нанесену шкоду авторитету України на міжнародній арені? За таку «політичну позицію» і поведінку посадовця рівня В.Максімова в любій країні світу, навіть в Гондурасі, вже б засудили, причому, можливо, до довічного ув’язнення або четвертування. Не служив би і не отримував державну пенсію – це стовідсотково. Що про нас будуть думати в світі?!
До яких пір ми вимушені терпіти таких «генералів», та ще й годувати їх і їхні сім’ї?! 
18:40 31/10/09
Гость
Интересно, кто знает вести с фронта бизнесменов и когда закончится следствие по Вольскому. Что ему вменяют кроме оружия? Что - то долго следаки мучаются, наверно по существу нечего предъявить. А ведь хотели, по моему разумению, накрыть его бизнес интересы. Иначе чего бы забирать ноутбук и его базу исследовать в Одессе?
А на фирму ТОВ " МААЛ" ничего видимо не накопали, раз отдали мерседес, в котором "нашли" оружие.
19:02 03/11/09
Гость сайта
Щас милиция тоже будет работать под грип и одновременно сажать.
А статья классная, на фактах. Милиция сейчас действительно как гестапо, особенно исходя из статьи.
В Тернополе есть генерал-гестапо Максимов и его подручные. Гестаповец Мюллер ему и в подметки не годится!
Предвыборная компания Юльки уже пошла под знаменем подонков максимовцев.
18:00 04/11/09
просто Леся из Черткова
Менты Тернополя - мразь!
Смотрю, что Чертков стал известным народу Украине и "прославился" благодаря сфальсификованному ментами "делу" бизнесменов из Ужгорода. Акции ТОВ "МААЛ" в глазах бизнеса повысились, однозначно. Эту фирму уже многие знают по названию. Как там дела, ребята? Мы за вас. Держитесь и не давайте подонкам ментам Тернополя жить спокойно.
20:20 05/11/09
Гость
Менти та прокурори грабують нас. Прочитав статтю та коментарі. Дійсно наведені конкретні факти знущання над бізнесменами. Але я ніколи не бачив, щоб затримання свідків було з застосуванням сили та наручників, та що взагалі свідків затримують без підстав. Ну, а що не надали інформацію родичам де їх діти - взагалі нісумісно з ніякими законами. Прокуратура ніколи не порушить кримінальні справи з цього приводу проти ментів - вони для них свої, та разом нас грабують.
19:37 07/11/09
федір
Кара небесна чекає ментів!!!
Так, факти приведені у статті дійсно кричущі. Кожен з нас може опинитися у цій ситуації. Як з цими ментами та цім злом боротись, коли вони друг друга покривають?
Прочитав обідві статті. Дай бог хлопцям побороти зло ціх максимовців, здоров'я їм та наснаги у цій боротьби за справедлівість.
19:58 08/11/09
Романюк
Порушено кримінальну справу за ст. 368.
 З “Тернопільських новин”.     08.11.1009 року затримано заступника начальника Кременецького РВ УМВС України в Тернопільській області Бабія Володимира Михайловича під час одержання ним хабара у розмірі 1500 доларів США від одного з керівників Тернопільської обласної державної адміністрації. Отримані у ході документування цього факту відомості засвідчили, що міліціонер діяв по плану свого керівництва, який передбачає активну компрометацію підконтрольних діючому Главі держави органів виконавчої влади. Того ж дня прокуратурою Тернопільської області порушено кримінальну справу за ст. 368 Кримінального кодексу України”. Шановні ! Серед Вас, здебільшого, розумні люди. Як Ви можете пояснити дії цього придурковатого мента? Для людей з нормальною психікою цілком зрозуміло, що так діяти можна лише за вказівкою керівництва або перед “виходом на пенсіон”. Оскільки, це чадо природи — лише капітан, залишається лише версія “ПІДСТАВИ”. Усім відомо, що Президент України В.Ющенко здобував вищу освіту в м.Тернополі. Саме тому наш край став своєрідним штрафмайданчиком для політичних сил, котрі, в силу своєї недолугості і українонетерпимості, постійно сіють розбрат серед населення. Особлива роль, при цьому, відводиться органам внутрішніх справ. Адже, саме їх керівники є нічим іншим як живими Іудами по відношенню до свого ж народу. Офіційно хворий на грип, а, за даними “Клініки Шкробота”, й на те, що тримає шия, генерал Максімов придумав наступний план. Дикоростущий Вова Бабій з Кременця підставляє сина заступника голови Тернопільської ОДА Якубовського і тихенько цим самим схиляє останнього до “тісної” співпраці під час виборів, а, заодно, має компромат на людину, яка вчилася з Президентом. План не вдалося реалізувати, оскільки в Прокуратурі Тернопільської області ще залишилися розумні люди. Усе це вчасно виявили, задокументували і порушили по заробітчанину-співробітнику УМВСУ кримінальну справу.
20:23 09/11/09
Гость на сайте ХВ
ОБОРОТНИ В ПОГОНАХ ДОЛЖНЫ СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ!!!
Меня интересует, читали ли прокуроры Тернополя и Черткова эту статью. Скорее всего нет, так как от них нет никаких известий и коментариев, а хотелось бы знать почему они покрыли преступников в погонах. Все же рука руку моет - правильная поговорка на этот случай. Скорее всего будет что - то менятся только после выборов и смены руководства прокуратуры и милиции, которые покрывают своих бандитов по всей стране, в том числе в Тернополе. ОБОРОТНИ В ПОГОНАХ ДОЛЖНЫ СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ!!! И, как говорит Жирик, - ОДНОЗНАЧНО.
19:51 10/11/09
vadfas
Очень интересно, а что сейчас с этими бизнесменами?
17:30 11/11/09
Черговий УМВС
Для тернополян не таємниця, що МАКСИМОВ —ХВОРИЙ НА ГОЛОВУ!!!!!!!!!!
Усі лікарі між собою вже жартують, що після “грипа” у ньго ускладнення та прогрес “ПАРОНАЙДАЛЬНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ”.
Знаходячись на лікарняному, зі слів водія, на днях обматюкав та побив власну дружину, погрожуючи зброєю!
Скажіть, як тримають хворого на такій посаді та дозволяють знущатися над підлеглими? ПРОСИМО НА ДОПОМОГУ!!!!!!!!!!!!!!!!
17:41 11/11/09
пенсіонер
Головна причина безпредела ментов на сьогодні — Максімов.
Його “команда” долбодятлів, які, крім того що красти і брити бабло, нічому не навчені, практично розвалила управу. Всіх неугодних, хто не вмів брати, хто не хотів, кому не давали, всіх або звільнили або поставили на посади, де не можливо урвати “на кусок хліба Максимову”. Звільняли також по-різному, — кого за пянку, кого за низькі “показники”. Зате Придуркуватий Макс на любій колегії в Києві вихваляється, як він вміло почистив міліцейські ряди (!). Худоба. Докерувався, що нема кому наркомана чи притон взяти. Когось на голку з родини з дітвори присадять, ти там в Петриках відразу і представишся, тільки не перед апеляційним судом області, що вже практично твій, а перед всевишнім. Забрати цю тварину зі стайні — і решта самі втічуть. Я не кажу, що буде відразу краще, але ось в Львові повідхаркувалися після цього мало не месії в пагонах і зараз нормально!!!
19:43 11/11/09
chelovek
Был ли уже суд над М.Вольским?
 В первую очередь, меня интересует был ли суд над М.Вольским и как его здоровье, а также как дела у бизнесменов - свидетелей из Ужгорода, которые не пошли на условия ментов и предательство друга и компаньена. Кажется истек срок содержания его под стражей в ИВС. Прошло уже 4 месяца. Что менты и прокуроры еще ему подстроили? Кто знает что либо - напишите.
А теперь тоже близко к теме: Скажите,господин Ющенко, где на Украине размещены тюрьмы для высокопоставленных бандитов , в том числе и в милицейских погонах полковников типа Рака,Кавюка,генералов типа Максимова,и кто из них сидит за корупцию и издевательства над людьми? Макс - заслужил быть первым претендентом на тюремные нары и очень хочет знать свое место у параши.
Россия для нас, конечно,не пример,но там руководство жесткое. Правильно говорил Президент РФ Медведев «Должны быть приняты самые энергичные меры для очищения рядов милиции от недостойных сотрудников. Таких следует предавать суду», — заявил президент. Так там это и будут выполнять!!!
А у нас? ДА НАШ МЯГКОТЕЛЫЙ ПЧЕЛОВОД - ДЕМАГОГ,ЧМО КОРЯВОЕ КАК -ТО ТОЛЬКО "СЛУЧАЙНО ОТКРЫЛ ИСТИНУ" - ОКАЗЫВАЕТСЯ В МИЛИЦИИ ЕСТЬ КОРУПЦИЯ!! ТАК ОНА, РОДИМАЯ, ОХВАТИЛА НЕ ТОЛЬКО ВСЕ ОРГАНЫ ВЛАСТИ - ВСЯ СТРАНА, ПО ПРИМЕРУ ВЫСШИХ ДОЛЖНОСТНЫХ ЛИЦ, СИСТЕМНО ПРОГНИЛА НАСКВОЗЬ. МЕНЯТЬ НАДО ВСЮ СИСТЕМУ И РУКОВОДСТВО!!! ПОЧЕМУ ПРЕЗИДЕНТ НЕ УКАЗЫВАЕТ НА БЕСПРЕДЕЛ И ИЗДЕВАТЕЛЬСТВА МИЛИЦИИ НАД ЛЮДЬМИ, ВПЛОТЬ ДО УБИЙСТВ?????
 Какой поп - такой и приход. Так и в стране. Какой президент - такая и страна. Так пока и живем. А живем хреново.     
19:39 12/11/09
аналитик ОРД
МАКСИМ ВОЛЬСКИЙ НА СВОБОДЕ И НАКОНЕЦ ТО ДОМА ПОСЛЕ 4-Х МЕСЯЦЕВ ПОД СТРАЖЕЙ У ОЗУММ УМВС!!!!!!!
 ИТАК, ПЕРВЫЙ ЭТАП ЭПОПЕИ БЕСПРЕДЕЛА ОРГАНИЗОВАННОЙ ПРЕСТУПНОЙ ГРУППИРОВКИ ТЕРНОПОЛЬСКОЙ МИЛИЦИИ ПОД РУКОВОДСТВОМ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА МАКСИМОВА ЗАКОНЧИЛСЯ. СЕЙЧАС НАЧНЕТСЯ САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ, В ТОМ ЧИСЛЕ РАЗОБЛАЧЕНИЕ ЭТОЙ ГРУППИРОВКИ.
 Как указано в статье" Жах для Максимова та його вірних «максимовцях" вже є та ще буде довго!
ДЕЙСТВИТЕЛЬНО - ЧЕЛОВЕК НЕ ТЕРПИТ НАСИЛИЯ!!!! Продолжение следует...
19:05 14/11/09
місцевий
В одному з інтерв'ю генерал Максимов зокрема, сказав: “Кладучи руку на серце, можу сказати, що в міліцію пішов з меркантильних інтересів.
Річ у тім, що після одруження у 1977 році жити довелося у гуртожитку. Уявіть собі ці умови… Тому постало питання, де можна знайти роботу, щоб отримати квартиру. Знайомі підказали, що у міліції з цим проблем немає, а якщо є гроші, то питання можна швидко вирішити. За таких обставин і опинився на роботі в органах внутрішніх справ”.
Добре, що хоча б правду сказав, що пришив пагони заради квартири. Таки меркантильні генерали і діють по безпределу, безкарно для отримання квартир, льгот та хабарів по своїм неписаним законам. А кому у першу чергу надають квартири, земельні участки - керівникам всіх ланок.
А те, що відпустили М. Вольського - то це вже на цьому етапі успіх бізнесменів та  поразка міліції та прокуратури.
09:59 16/11/09
gsm
Преступления оборотней-ментов необходимо разоблачить.
 Меня уж очень интересует будет ли ответный ход Вольского против ментов. Ведь 4 месяца его заставили быть на нарах без нормальных бытовых условий и нормального питания. А ведь писали в коментариях, что он болен. У него, наверно, железные нервы и выдержка. Думаю, что придет в себя и начнет действовать. Нельзя же оставлять преступления ментов Максимова безнаказанными.
20:04 17/11/09
обозреватель сайтов
ВОНЬ ИДЕТ ОТ МЕНТОВ ТЕРНОПОЛЯ, САЖАТЬ ИХ НАДО!
Реакция народа на беспредел ментов естественная. Давать такое интервью полковнику начальнику УБОЗа Раку без доказательств принадлежности оружия - это должностное преступление. Прочитайте статьи аналитика ОРД по этому поводу и вы поймете всю сущность беспредела милиции Тернополя и его руководителей во главе с Максимовым, Раком, Кавюком и прочими бандитами, оборотнями в погонах, которые подставляют все, что угодно, а потом фабрикуют так называемые "криминальные " дела.
Так призошло и с бизнесменами Ужгорода и их компаньоном из Киева М. Вольским, которого держали в ИВС 4 месяца и недавно выпустили. Если бы правы были менты, то они бы никогда не выпустили Вольского домой, и для бизнесменов из Ужгорода они сшили бы "дело".
Так что, менты? Почему вы не пишете нигде результаты "выяснения" - имело ли пребывание бизнесменом на сахарном заводе Черткова криминальный характер. Вы же прогремели с этим резонансным делом на всю Украину. Вбросили сенсацию на несколько сайтов для Киева, показали по телевидению и .. - замолчали.
Как видно из статей аналитика ОРД и сотен коментариев вы полностью облажались и сейчас ищите выход из дерьма, в которое залезли. Посмотрим, удастся ли вам выбраться, но вонь от вас, подонки, идет и по Тернопольской области и по всему Западному региону.
 Максимов ваш ход закончен - все бизнесмены на свободе несмотря на ваши попытки их засадить. Теперь их черед делать ход, особенно М. Вольскому. Они вам не простят ни оружие, ни украденые вами деньги, ни попрание чести и достоинства, ни угроз, ни моральных издевательств.
21:56 18/11/09
громада
ЦЕ КРАЙ!!!!
ЛУЦЕНКО — ДЕ ТВОЯ ПРИНЦИПОВІСТЬ!!!
ПАНЕ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР- ДЕ КРИМІНАЛЬНА СПРАВА ПРОТИ ЗЛОДІЯ МАКСИМОВА!?????  
 
21:03 19/11/09
читатель новостей
Из интервью Геннадия Геннадиевича Москаля "ОБОЗРЕВАТЕЛЮ".
"Сегодня такая ситуация в органах внутренних дел, что ее надо не терапевтическими, а хирургическими методами лечить. Но я этого не боюсь абсолютно. Пускай останется 30% личного состава – но те, кто действительно работает. Остальные зачем? Чтобы я с утра приходил в кабинет и читал одну сводку, что наделал криминалитет, и вторую, что наделал личный состав? Такого мне абсолютно не надо. Поэтому, как могу, так и очищаю.
 Есть криминал в органах, к сожалению. Потому что такое общество. Не может быть в больном обществе здоровый внутренний орган – это абсурд."
21:46 19/11/09
сайтолог
ВЗЯТОЧНИКИ МИЛИЦИИ МАКСИМОВА.
Вот это и есть “работа” милиции под руководством генерал-лейтенанта В. МАКСИМОВА.
В Тернопольской области менты «избавляли» от уголовной ответственности за 125 долларов.
При получении взятки задержали оперуполномоченных райотдела милиции.

Как сообщила пресс-секретарь прокурора области Леся Долишная, во время доследственной проверки, проведенной прокуратурой вместе с отделом внутренней безопасности милиции, установлено, что оперативные работники требовали и получили от тернополянки взятки в сумме 100 дол. и 200 грн. за непривлечение ее к уголовной ответственности за то, что она якобы предоставила заведомо неправдивую информацию о преступлении.
Передача денег состоялась 18 ноября в салоне автомобиля работников милиции в Тернополе, после чего их сразу задержали.

19 ноября, следователь прокуратуры Тернопольского района возбудил уголовное дело по факту вымогательства и получения взятки оперуполномоченными райотдела милиции.
11:30 20/11/09
володимир
"Перевертні в погонах" будуть каратися максимальним терміном ув’язнення з конфіскацією майна" - з програми кандидата у президенти Ющенко.
А КУДИ п. ПРЕЗИДЕНТЕ ДИВИВСЯ РАНІШЕ, ЦІЛИХ 5 років??? Це тільки одна твереза мисля за 5 років.
12:33 23/11/09
тернополянин
Бандюки  та   перевертні  у  міліцейських  погонах  Тернопілля!
Шикуйтеся  у  чергу  до  зони  під  керівництвом  генерала Максимова!!!
19:37 23/11/09
читач
Свавілля і безкарність міліцейських чиновників дійшли краю.
Ми, співробітники управління оперативної служби та карного розшуку Управління МВС України в Тернопільській області, у такий спосіб доповідаємо Вам, що ситуація, яка складається в нашому управлінні, стає загрозливою для життя та здоров'я окремих його співробітників; злочинні вказівки керівництва УМВС унеможливлюють виконання наших прямих функціональних обов'язків та здатні призвести до непоправимого.
У тривалому протистоянні нашого начальника, генерал-лейтенанта міліції Максимова В.В. з керівництвом Тернопільської ОДА, прокуратурою та СБУ області починається період повного нехтування законом і елементарних відомчих нормативних актів МВС України. За вказівкою Максимова В.В., зі співробітників наших підрозділів, що перебувають у відпустках, на лікарняних, таємно створено мобільні групи. До складу цих груп увійшли навіть вірні пенсіонери. Зазначені групи, спільно з УДАІ області, виїхали на територію міста Хмельницького та Хмельницької області для з'ясування матеріальних статків, наявності у власності нерухомості, автотранспорту тощо в прокурора Тернопільської області Мельничука І.І. Доручено збір такого компромату і на членів його сім'ї. Окрім, збору відповідної інформації, проводиться фотографування чужих великих маєтків та дорогих автомобілів з метою подачі їх, у подальшому, як власність Мельничука І.І. та членів його сім'ї. З аналогічним завданням до м. Києва та на Закарпаття відряджено такі ж 3 групи, укомплектовані співробітниками з найближчого оточення керівництва УМВСУ та УДАІ, які і до цього виконували незаконні вказівки нашого керівництва, зокрема, в участі в мітингах на підтримку різних політичних партій в других регіонах держави, а також в інших гострих політичних акціях. Сюди ж увійшли люди незрозумілої профорієнтації, дуже підозрілі на вихідців з кримінального середовища. Зазначені екіпажі мають зібрати таку ж компру на керівництво Тернопільської ОДА, прокуратури та СБУ області. Усі мобільні групи забезпечені автомобілями невідомого нам походження, з підозрілими номерними знаками та техталонами з інших областей, виданими начальником УДАІ Кавюком О.М. Крім цього, хлопцям не видано будь-яких посвідчень про відрядження, готівкою за бензин та номери старші нарядів розраховуються коштами, отриманими від Кавюка О.М. Авто, швидше за все, крадені, оскільки, на їх кузовах спиляні заводські номери. Так, серед інших, наші товариші виїхали на двох автівках «Шкода», яких у нас в Тернополі за останні 2 тижні викрадено 18 машин. «Допомогу» нам на території інших областей забезпечують товариші одного з наших керівників Квасневського В.В., раніше судимі Є. Стєпанов, А. Матвіїв, М. Міланович та В. Лавренчук. Через відомих на Тернопіллі «Кірпіча» та «Чуню» Квасневський В.В. відпрацьовує завдання цим «хлопцям». Відчуття ліктя свого непримиримого ворога в таких ситуаціях дуже негативно впливає на психіку та надзвичайно боляче відображається на мікрокліматі в колективі, хлопці не впевнені в законності своїх дій, сварки з дружинами за причин тривалої відсутності вдома переросли в буденність. Ненависть нашого керівництва до практично усіх владних структур області призводить до банального зведення рахунків. Екіпажі та опера, які не задіяні по Хмельницькому та Києву, забезпечують, по усній вказівці Максимова В.В., цілодобове візуальне спостереження за головою ОДА Чижмарем, його заступниками Наливайком, Шевчуком та Якубовським, прокурором області Мельничуком, його заступниками Люшненком та Комуніцьким, начальником обласного СБУ Радецьким, його заступником Юликом. Якщо у випадку спостереження за відвідувачами на дні народження Чижмаря О.В. пояснювалося документуванням фактів дорогих подарунків посадовцю; затримання і огляд службового автомобіля заступника прокурора області Люшненка - необхідністю перевірки шляхових листів, то безпідставна зупинка і годинна хамська перевірка нарядом ДАІ документів і багажу матері заступника голови ОДА Наливайка, яка спішила на весілля до сина - це навіть бувалі офіцери міліції називають лицемірством та підлістю, з якими така людина як генерал Максимов не має права перебувати на керівній посаді в системі МВС України. Слід зауважити, що під час роботи на території Тернопільської області перевірки ВВБ ГУБОЗ МВС України, по «гостях» нас задіювали також, причому, майже у повному складі. Ми були свідками і побиття киянина нашим даішником і усіх обставин цього інциденту, однак, правду нас керівництво заставило забути ... Перелічені нами вище факти порушення законодавства, своєрідне штучне «об'єднання» наших підрозділів з елементами з кримінального середовища стали основною причиною суттєвого зростання рівня злочинності в області, скоєння крадіжок, особливо, незаконного заволодіння автомобілями, збільшення кількості грабежів та розбійних нападів. А у цей час підрозділи, які покликані боротися зі злочинністю, змушені порушувати Конституцію України, Закони України, йти на зговір з власною совістю тісною співпрацею зі злочинцями і ризикувати бути в любий момент звільненим з органів внутрішніх справ. Просимо Вас звернути на викладену нами інформацію увагу та прийняти заходи по приведенню діяльності УМВСУ в Тернопільській області у відповідність до вимог чинного законодавства України. Будь-яке зволікання може призвести до непоправимого!
З надією на порядність адресатів, подаємо підписами свої дані. У варіанті з друком в ЗМІ прізвища не подаються, оскільки, у разі оприлюднення імен, кожен із заявників і його сім'я можуть зазнати переслідування.
19:47 25/11/09
відвертий читач
Звернення співробітників управління оперативної служби та карного розшуку Управління МВС України в Тернопільській області написане дуже лояльно до Максимова та й всієї нашої прогнившої міліцейської системи.
Напевно хлопці в інші дєла були дуже сильно «залучені», бо навіть не згадали про них, бо стидно і боязно. Це так якби наші колєги, які «працювали» по Гонгадзе, жалілися ще живому тоді Кравченку, що їх заставляють стежити і вивчати приватне життя Ющенка і Тимошенко. Напевно хлопаки тримають вагому інфу на про всяк випадок, щоб хоча б мати потім якусь пенсію. Насправді все виглядає набагато цікавіше і простому перехожому може здатися вигадками шизофреніка. Хоча цей перехожий і мав би рацію, бо така «цікава» ситуація є наслідком вказівок справді шизофреніка, Максимова. Те, що пасемо начальство з білого дому, прокурорських і кагебістів, це всьо із-за фараонських замашок Максимова – щось винюхати, най смішно незначне, але на цей контингент людей. Потім виступити в типу «Нічній казці» на ТіВі-4 чи написати в Досьє-02 (майже то саме шо і ТВ4) і на весь Тернопіль протрубіти, як ми боремося з владним криміналом. А після цього Максимов разом з Кавюком і Раком полюбляє поїхати на вечерю, замовлену справжньою бандотою, окремих представників з якої хлопці згадали у заяві. Головне, чого побоялися згадати у зверненні наші товариші, є те що працювати заставляють, так би мовити втіхаря, по інших людях, правда меншого калібру, але цікавіших в плані політики і виборів. Найбільше потерпів сто процентів від цього голова Партії регіонів Муц. Цей чоловік ще кілька років тому першим просік Максимова-царя і його принцип: “Можу служити хоч дідьку, лиш би надійно прикривав, була перспектива і гроші”. Але щось таки Макс назбирав на основного регіонала і той вже давно мовчить. А може, з Максимовим в долю увійшов. А жаль, по Муцу працювали вдень і вночі, і деколи всіма живими людьми. Зараз тільки періодично, і то коли Вася Деревляний щось захоче чи почує, то починаєм рити. По Демидасю почали взагалі щось робити після того як він себе поніс як активний ворог Тимошенчихи. Добре, що цей по бабах не активно виступає, бо так треба би було ще курвів вивчати і фоткати. На цього до цих пір нічого немає, ось і пише про патрона Максимова все що інші активісти говорять пошепки, боючись що вона стане президентом. На цьому прикладі можна зрозуміти усім людям так — хто довго і невимушено виступає проти Тимошенко, значить Максимов або нашими руками ще не накопав грязі або людині Макс по барабану. Окремо хочу зупинитися на Щепановських. Я та й більшість наших до цих пір не знаємо на кого з них кримінал. Під ту справу працюємо то по одному то іншому. Найбільше замахує ні з того ні з сього пасти і цікавитися зовсім посторонніми людьми. Начальство каже, що то клієнти Щепана. Так можна і весь Тернопіль записати в наші “клієнти”! Але як ми працювали, коли “Нова Ера” полізла “під шкірку” Максимову! Навіть деколи було таке враження, що її головний редактор особисто висрався в тарілку Максимову, причому, під час їди. Навіть премію в 1000 баксів встановив Квасневський за бабу, бажано його журналістку, під главредом. До речі я так бачу що директора “Нової Тернопільської” тоже вже допез.ілися. Єдине хто може спати спокійно, то колектив “Номер один”. В нас на диво навіть простої установки на жодного з них немає. Тарашевський тоже я думаю фігню впоров що пішов проти Макса. Там правда не ми задіяні, а Денисовський і Кавюк, але я чогось так думаю, шо Тарашевський ще не раз буде шукати свою машину. Але це всьо ще можна легко пояснити — на кого кримінал, хто з криміналом звязаний, хто просто мордою не вийшов. Політику тут бачать тільки добре обізнані з методами роботи Максимова. Я переживаю за інше. Якщо президентом стане не Тимошенко, нам усім прийде кіндець за інше. І ось за шо. Макс давно практикує, як писали пацани, виїзди наших мобільних груп в інші регіони. Але не для того щоб слідкувати чи цікавитися і вивчати “клієнтуру”, а для участі в мітингах, зрозуміло під чиїми прапорами, навіть бувало пару разів, в акціях непокори і захопленню головних офісів якихось заводів чи фірм. Получали від своїх же беркутят причому в голову. А основною причиною, що спонукала мене хоча б в такий спосіб але висловити своє незадоволення Максимовим став візит в область таких же як ми з Чернівецької управи для “участі” в місячної давності концерті де виступала Тимошенко. Приймали хлопців нормально, гідно попили за бабки Деревляного. Але моя прихильність до гостей закінчилася, коли вони за маяком того ж Деревляного для їхнього “старшого” на Театральній площі перед самим концертом почали валити стареньких ветеранів УПА. Хлопаки без башні. Так же ж і вбити старих можна було. Я після цього забив на них і не пішов, як і більшість з наших, їх провожати. Є ще одна специфічна стаття доходу Максимова. Він з бандюками порішав, щоб ті контролювали вивезення того злощасного мусору з Тернополя. Пообіцяв їм костомельний, а ті “організували” народ Малашівців. Так ця скотина в генеральських пагонах класно маніпулює думкою народу про владу. А на ті, як казав Янукович, динозаври, шо скоро будуть бігати Тернополем, йому начхати, як і на наших дітей, які цим мусором дихають.
18:30 27/11/09
Романюк
Прокуратура почала - таки виловлювати хабарників міліції Максимова.
Хто б що не казав, але знову міліцейські верховоди влетіли зі своєю “честю і гідністю” — прокуратура затримала двох наших колег з Тернопільського райапарату міліції на вимаганні та отриманні хабара. А чого так? Бо дурні!
Іде война міліції з прокурою, СБУ та адміністрацією Чижмаря. Наближаються вибори. Максимов та Тимошенко у корупційній зв'язці.
11:20 29/11/09
отставник
МИЛИЦИЯ САМА ПРЕСТУПНА. ЕЁ БЕСПРЕДЕЛ УЖЕ ВЫЗЫВАЕТ НЕ ТОЛЬКО ТРЕВОГУ!
Что - то много преступлений стало в Украине со стороны самой милиции, которая работает прикрытием для действительных преступлений, явно крышует особенно наркобаронов и проституток, от которых получают крупный процент выручки. А для обычных бизнесменов милиция делает разные подставы, чтобы скачать бабло. Это уже отработанные варианты системы, как и в случае с бизнесменами "МААЛ".
В милиции надо менять "органы", особенно руководящие, повысить ответственность за малейшие преступления, особенно над личностью. Установить срок заключения от 3 лет - до пожизненного, в зависимости от тяжкости их преступлений. ВР надо срочно принимать такой закон, иначе народ сам будет разбираться с бандитами и рекетирами в погонах.
20:00 29/11/09
журналіст
Скільки в Віталія Максімова стягнень?
Нещодавно з таким запитом я звернувся до Центру громадських звязків УМВСУ в Тернопільській області. Добродій Шворніков повідомив, що з моменту другого приходу в органи (з 2005 року) генерал Максімов отримав лише одну догану за неналежний контроль за роботою працівників структурних підрозділів УМВС, що призвело до конфліктної ситуації та неправомірного застосування підлеглими заходів фізичного впливу та спеціальних засобів. Я так зрозумів, що це за ситуцію із незаконним затриманням бізнесменів фірми “Маал”. Але, ні.
Це стягнення за побиття співробітника СВБ ГУБОЗ МВС України майора міліції Коваленка. Так мені пояснив пан Шворніков. А хіба В.Максімов не мав жодної догани за мало не масові вбивства в ЛЬвові?
Товаришу Максимов! Поясніть, будьласка, ваша особова справа “чиста”, як завжди, чи є все таки ”грішки”?

 
11:04 30/11/09
він
На виїздах з Тернополя почали розміщувати біг-борди з написом „Вона – працює, вони помагають”.
Хто така „вона” нарід здогадується, а „вони” – у всій величі красуються на полотнищі: файно вбраний в нову міліцейську форму міський начальник тернопільської міліції Денисовський на виїзді в сторону Кременця; мордяка вгодованого начальника обласної ДАЇ Кавюка – красується на біг-борді в Теребовлі, Романюк висить біля Петриків, над озером – розмістили Максімова, через раз з опонентами її політичної сили. Раки, паки, лупійчуки, терещуки поки що входять в образ і до кінця тижня мають здати фотографії менеджеру ЇЇ передвиборної компанії варгатому вуйкови Деревляному, якого самі ж, по-синівськи, кличут „семий” чи „шестий”.
Передвиборна компанія набирає обертів і менти в ній беруть активну участь на стороні кандидата в Президенти, якого їм чітко визначив „Картавий” та „Бєшений” (міліцейські „авторитети в Законі”).
18:15 01/12/09
Фірташ
Це все добре, що хоч десь можна дізнатись хоча б правду про сьогоднішню міліцію Тернопілля, але хвилює той факт, що така велика армія особового складу терпить та мовчить,” дурні на панщину ідуть та діточок своїх ведуть…” .
Можливо бракує сміливості до честі панове офіцери?!!!
 Чи сміливість полягає лише в тому щоб застрілитись?
20:06 01/12/09
креатор
Дані міліції Тернополя про підлог документів або аферу бізнесменів на цукровому заводі м. Чертков не підтвердилися.
Всі бізнесмени на свободі, в тому числі Максим Вольський. Суда по суті справи ще не було. Далі буде ...
21:17 02/12/09
прес-центр УМВСУ
05 грудня 2009 року прокуратурою Тернопільської області порушено кримінальну справу № 1681251 за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України («одержання хабара») стосовно начальника Бережанського ВДАІ УДАІ УМВСУ в Тернопільській області підполковника міліції Музички В.Я.
Співробітник органів внутрішніх справ обклав даниною станції технічного обслуговування за їх «безперешкодне» функціонування. Згідно зі встановленим «тарифом», підприємці зобов’язані були сплачувати данину начальнику ВДАІ району у розмірі 200 гривень за кожен технічний засіб, що пройшов державний технічний огляд на СТО. 04 грудня 2009 року за вимагання хабара у розмірі 110000 гривень в директора однієї з таких СТО підприємливого міліціонера затримано «на гарячому» при спробі отримати першу частину (1100 дол. США та 2200 гривень) хабара.
Нагадаємо, що на даний момент прокуратурою Тернопільської області розслідуються 4 кримінальні справи, порушені за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами УДАІ УМВСУ в Тернопільській області, які протиправно зобов’язували власників автотранспортних засобів перераховувати кошти на рахунки підконтрольних суб’єктів господарювання за перевірку технічного стану автомобілів.
 Коло, так би мовити замкнулося. За такою схемою Максімов має лише з СТО 30-40 млн. грн. лівака в рік !!!
Коментарі зайві.
17:38 05/12/09
Капітан міліції Відважний
 Начальник УМВС України в Тернопільській області генерал-лейтенант міліції Віталій Вікторович Максімов створив практично безвідмовний механізм отримання надприбутків з діяльності підлеглого йому органу внутрішніх справ.
Це стало можливим не тільки завдяки мовчазної згоди жителів області і підлеглих, але й завдяки “вивіреній” кадровій політиці та могутнім покровителям як в самому МВС України, так і серед лідерів окремих політичних сил України. Щодо кадрової політики, то вона у Максімова ґрунтується виключно на принципах особистої матеріальної зацікавленості і «вірності» приручених підлеглих. “Справжнім професіоналом своєї справи” в УМВСУ може бути лише один чоловік — Максімов.
Своєрідна “криша” Максімова в особі добродіїв Ю.Луценка і Г.Москаля неодноразово “спішили на допомогу” горе-генералу, і допомагали… Це стало основною причиною критичних змін в криміногенній ситуації в усіх регіонах, куди призначався на посади начальника УМВС України В.Максимов та, згодом, «перетягував» членів своєї так званої «команди».
Невдовзі після приходу на посаду начальника УМВСУ в Львівській області В.Максимова кримінальна обстановка в регіоні склалася вкрай гострою. Було скоєно ряд резонансних злочинів. Зокрема, було вбито екс-губернатора регіону Степана Сенчука; начальника управління транспорту Львівської міської ради Ярослава Вовчака; директора фірми «Галімпекс» Богдана Дацко. Чудом залишився живим депутат міськради і власник базару «Шувар» Роман Федишин. За це В.Максимова звільнили з посади. Однак, він це пояснив усім як політичне переслідування. Практично, за аналогією почали розгортатися події і в Тернопільській області.
Після призначення В.Максимова в червні 2007 року на посаду начальника обласного УМВСУ ним було змінено керівництво УБОЗ, УДСБЕЗ, слідства, міськ- і райвідділів. Особлива роль, як і в Львівській області, була відведена УДАІ, яке очолив кум сина В.Максімова – Олег Кавюк. Зазначене призвело до жахливої кримінальної обстановки.
Загалом, повна байдужість, а, в окремих випадках, особиста зацікавленість керівника УМВСУ в Тернопільській області у злочинній діяльності його підлеглих, відсутність реакції керівництва МВС України на це призвела до вчинення підлеглими Максимова злочинів проти людини, її честі та гідності.
На даний момент прокуратурою Тенопільської області порушено 8 кримінальних справ за нанесення тяжких тілесних ушкоджень жителям області співробітниками міліції під час несення ними служби. Має В.Максимов і свій окремий заробіток. Упродовж 2007-2009 років генерал Максимов незрозумілими маніпуляціями отримував порожні військові квитки і за відповідну оплату таких послуг «оформляв» проходження строкової військової служби дітям своїх підлеглих, або майбутнім співробітникам. Загалом, на даний момент в УМВСУ в області таких військовозобов’язаних близько 20-ти чоловік. Ще стільки ж на «гражданці». На даний момент питання проходження строкової військової служби співробітниками УМВСУ в Тернопільській області перевіряється прокуратурою.
На сьогодні Максімов проживає в приватному будинку, ринкова вартість якого складає близько 1 млн. доларів США. Власником цього маєтку Максімов став, вимагаючи від матері одного із затриманих за скоєння тяжкого злочину, в обмін на відмовлення в порушенні кримінальної справи, переписати будинок на нього чи когось із членів сім’ї.
Підсумовуючи, можна з впевненістю стверджувати, що поки такі як генерал міліції Максімов перебувають на керівних посадах, поки його підлеглі та громадськість держави перебуватимуть в ролі бандерлогів перед ним як удавом, до тих пір питання покращення життя в Україні можна не ставити.
19:25 06/12/09
оглядач сайтів
Приїзд до Тернополя кандидата в Президенти Інни Богословської в УМВСУ в Тернопільській області чекали з нетерпінням!!!
Ще б пак, завдяки її нещодавній офіційній заяві в загальноукраїнських ЗМІ про те, що в Тернопільській області лютує не «свинячий грип», а «легенева чума», матеріальні статки в окремих керівників обласного органу внутрішніх справ суттєво покращилися. У кого за рахунок аптечного бізнесу, хто на ринку нерухомості піднявся, хто з вихідців з країн Африки і Азії збрив за умовну депортацію, а дехто вилученим свинячим м’ясом запасся, а ось Віталій Вікторович Максімов став справжнім героєм за підтримку урядової програми «Західну Україну вилікувала ВОНА».
Саме завдяки йому, містом а, згодом, і областю миттєво розповсюдилася інформація про невідому хворобу, яка має дуже високий показник летальності.
 Завдяки «команді Максімова», яка володіє значною частиною фармацевтичного ринку Тернопільщини, у регіоні було створено штучний дефіцит медпрепаратів. Відомо, що єдиний офіційний представник Інни Богословської в області, відомий підприємець Дрозд з самого початку своєї зіркової бурхливої фінансової діяльності заручився «кришою» Максімова.
Дуже багато в чому завдячуючи саме Максімову в Дрозда на даний момент є його бізнес. Звідси цілком зрозумілою є взаємини між тернопільськими міліцейськими чиновниками та Інною …. Як очікувалося, в Тернопільську область Богословська приїхала під добрячим «шафе». Напевно, щоб ніяка «чума» і «чумка» не вчепилася. Відразу по приїзду прибула в свій обласний штаб на «Гранд-базар». Оскільки, було дуже зраненьку і її ніхто не очікував у такій порі, приміщення було закритим. Не розуміючи такого хамського відношення до месії усіх східнославянських народів, не сприймаючи реальності, пані Інна зробила спроби самостійно прорватися до офісу. У результаті спрацювання сигналізації за декілька секунд прибув наряд міліції. Терміновість такого приїзду пояснюється декількома рядками вище – об’єкт захисту в долі з Максімовим.
Хлопці традиційно почали вимагати від «злочинця» покоритися і сісти в «Луноход». Після того, що вони почули у відповідь, міліціонери зрозуміли, як мало ще вони орієнтуються в матюках і образливих словосполученнях. Зрештою, конфлікт було вичерпано незабаром, після приїзду власників «Гранд-базару», тобто членів команди Богословської.
Однак, вибрики гостя на цьому не закінчилися. У самому приміщенні пані Інна, не справившись з керуванням, побила декілька виставкових столів та експонатів. Дрозд почав розуміти, що його політичний вибір досить матеріально збитковий.
Після цього, на «Радіо-Тоні», чітко виголошуючи кожен звук, пані Інна образила кілька разів добродійку «ВОНУ», але пропіарила Максімова, так як це було попередньо обумовлено з Дроздом.
За цей жест міліція «віддячить» впродовж наступного року.
Стан душі Богословської гарно змалювали лікарі 2 лікарні, яку з відомою лишень їй метою пані Інна відвідала в другій половині дня. Медики порадили «охоронцям» мужнього борця з чумою положити і прокапати їхню месію. Хоча б на 2 годинки, оскільки, на вигляд відвідувачка представляла собою п’янючий розмальований старенький манекен для примірки париків.
Висококалорійна їжа і чумні напої в «Європі» придали Богословській остаточної впевненості в собі і вона пішла в пляс з Максімовим у танок з хустинкою «7-40».
От, на всю оставшуюся жизнь залишаться спогади в генерала міліції про таку жінку… Дізналась би про це Ю.Тимошенко, на одного діючого генерала міліції в Україні стало би менше.
А може, навпаки, так все задумано?
17:28 08/12/09
оглядач сайтів ОРД
ТАК ЩО-Ж ЦЕ РОБИТЬСЯ З ОРД ???         
ДЕ МАТЕРІАЛИ ТА СТАТТІ АНАЛІТИКА ОРД ПРО БЕСПРЕДЕЛ ТА БЕЗКАРНІСТЬ ОРГАНІЗОВАНОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПУВАННЯ МІЛІЦІЇ МАКСИМОВА (ОЗУММ)???????????
ЯК СТАЛО ВІДОМО, АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТА ОРД ПРИКРИЛА ЩЕ ОДНУ СТАТТЮ АНАЛІТИКА ОРД ПРО БЕЗКАРНУ МІЛІЦІЮ ТЕРНОПІЛЛЯ ТА АНУЛЮВАЛА ВСІ МАТЕРІАЛИ ПРО БЕЗПРЕДЕЛ ТА ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ МІЛІЦЕЙСЬКОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПУВАННЯ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА МАКСИМОВА.
 РАНІШЕ ВОНА АНУЛЮВАЛА СТАТТЮ АНАЛІТИКА ПРО ПОКРИВАННЯ БЕСПРЕДЕЛУ МІЛІЦІЇ З БОКУ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ.
МОДЕРАТОРИ-АДМІНІСТРАТОРИ!  
 ДЕ ЦІ СТАТТІ ТА КОМЕНТАРІ ДО НИХ ?????    ТЕМАТИКА ТЕРНОПІЛЛЯ ДУЖЕ АКТУАЛЬНА ЯК ПОЛІГОН ПЕРЕДВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ ТА УЧАСТІ В НЕЇ МІЛІЦІЇ, ЯК ПРИКЛАД ПО ВСІЙ УКРАЇНІ.
ДУЖЕ  ПРИКРО  ЗА  ОРД  !!!!
20:40 08/12/09
7777
Читаючи публікації про генерала Максимова диву даєшся чому мовчить Президент України, Голова Верховної Ради, Секретар РНБО, адже звір в генеральській формі і його підлеглі, які перед виборами можуть створити антинародний заколот, якщо президентом не буде Ю. Тимошенко.
Для збагачення себе і своєї родини він готовий продати не тільки совість та честь а навіть Україну. І поки такі падонки як Масимов будуть при владі до того часу Україні не бачити ні долі, ні волі.
14:12 09/12/09
Гость
ЛЮДИ хочу розказати про свою біду Є  У НАС В ТЕРНОПОЛІ такий ІВАН ВАСИЛЬВИЧ таке ПАДЛО НАВІТЬ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ писати нехочеться номер 80968452355 ВІДПРАВЛЯЕ людей на заробітки ОФІС в готелі УКРАЇНА 3 ПОВЕРХ РОЗПИСКИ ПИШЕ ВСІМ КОЛИ БЕРЕ ГРОШІ АЛЕ ні грошей ні виїзду ви непобачитею
 А якщо ЗВЕРНИТИСЬ В МІЛІЦІЮ під аркою звас посміються бо вони його знають він ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ 80968452355 БАЛАТУЕТЬСЯ В ДЕПУТАТИ правда незнаю яка партія в нас настільки КОРУМПОВАВНА внаю скажу  А ГРОШІ ТАК І НЕВІДАВ ЗАТЕ МАГАЗИН НА ЖЕДЕ ВІДКРИВАЄ . МОЖЕ ХТОСЬ ХОЧЕ ДОПОМОГТИ?80968452355
 
 
  
22:57 11/12/09
тернополец-антимаксимовец
Аналитик ОРД !!!            А ты повтори свою статью на  том же  сайте  ОРД  про  злодеев  милиции  в Тернополе. Интересно, сниму т- ли  опять они эту ветку или нет. Тогда будет ясно, что проплата за снятие статьи со стороны милиции действительно была и прошла, и делай так все время пока не выкачают с Максимова и его прихлебателей солидную сумму денег.
А комментарии по этому поводу будут. Насколько я помню, ранее сняли и статью с комментариями о Максимове ” Генерал Максимов — мученик за честь мундира”. Сняли,скорее всего, из-за комментариев отрицательно характеризующих генерала В.Максимова и его банду — организованную преступную группировку милиции Тернопольщины. 
 ЗНАЧИТ ДОСТАЛИ СТАТЬИ И КОММЕНТАРИИ максимовскую ОГП, а это фактически цель всех статей! РЕЗОНАНСНОЕ “ДЕЛО ОБ ОРУЖИИ У БИЗНЕСМЕНОВ ИЗ УЖГОРОДА” РАЗДУЛА САМА МИЛИЦИЯ НА 4-х САЙТАХ И В ЭФИРЕ ТЕЛЕВИДЕНИЯ С ВЫСТУПЛЕНИЕМ НАЧАЛЬНИКА УБОЗ — ПОЛКОВНИКА Я.РАКА, НО ПОСЛЕ ЭТОГО ОНИ ЗАМОЛЧАЛИ. А НАРОД ХОЧЕТ ЗНАТЬ ДО КАКОГО БЕСПРЕДЕЛА ДОШЛА МИЛИЦИЯ.
 Правильно сделал “мужик” ШУФРИЧ, что дал Луценко в морду. Теперь дело за генералом Максимовым. Интересно, какой депутат даст ему в морду? Ведь депутаты имеют право делать, что угодно — они неприкосновенны, их нельзя даже “взять” за руку.
НАРОД  ВПРАВЕ  ЗНАТЬ  СВОИХ  "ГЕРОЕВ",  В  ТОМ  ЧИСЛЕ БАНДИТОВ   В   ПОГОНАХ   МИЛИЦИИ!
20:36 13/12/09
влад
Статьи про беспредел милиции Тернополя убрали с сайта ОРД не просто так, а с умыслом и за деньги, большие деньги!
 Поработали мракобесы проклятые. Но уже появляются другие ветки на ОРД, где все равно будут высказывать свое "ФЕ" Тернопольской милиции в лице Максимова, кавюка, Рака и им подобных. Готовятся к выборам, и Максмову явно не в масть, чтобы о нем писали правду про его беспредел. Он привык угоджать и лизать задницу покровителям, давать им ценные подарки и бабло, за это и держат властьимущие при власти. Ничего, осталось ждать недолго - поменяем этих подонков непременно.
 Як зазначали, свого часу народні обранці від Львівської області, після призначення на посаду очільника обласної міліції пана В. Максимова «правоохоронна система починає працювати не на захист прав і свободи людей, а обслуговує кримінальний світ».
18:06 20/12/09
досье
Характеристика на Максимова Виталия Викторовича, группен -фюрера МВС, члена БЮТ с 2005 года, украинца с 2004 года.
Истинный неариец - похож только мордой. Преданный Юреру. Характер педерастический, стойкий. С товарищами по партии поддерживает интимные отношения, с друзьями высокомерен и мало общителен. Безукоризненно исполняет свой партийный долг.
Имеет отличные сфальсифицированные показатели в работе. Спортсмен. Чемпион Черновцов по преферансу. Беспощаден к врагам Юли. Женат, периодически  наказывает ее битьем.
Неоднократно замечен в порочащих его криминальных связях. Отмечен наградами Тигрюли и благодарностями Юрера… В работе зарекомендовал себя незаменимым мастером сбора денег для себя, Юрера и в партийную кассу.
СВОЛОЧЬ  РЕДКАЯ!
18:38 25/12/09
спостеригач
Все підстроєно ментами. Не таки бізнесмени дурні, щоб на контракти з цукровим заводом їхати з арсеналом зброї. Тут явно є підстава ментів.
 До того часу поки керувати МВС буде Луценко, нічого не зміниться. Міліціонерів як і раніше, за часів СРСР будуть заставляти давати показники любою ціною, підставляючи зброю, наркоту.
16:38 26/12/09
тернополец
Ребята! ПОЗДРАВЛЯЮ С НОВЫМ ГОДОМ!!!

А фашистов, типа Максимова, Рака — с тюрьмою!!!
22:35 31/12/09
cлідчий
Статті про безкарність міліції Тернопілля під керівництвом генерала В.Максимова є на других сайтах, де є вже тисячи відвідувачів цієї теми та сотні коментарів під загальною темою ЛЮДИНА НЕ ТЕРПИТЬ НАСИЛЛЯ !
«Діло було у Чорткові або замовна, злодійські сфабрикована резонансна справа Тернопільської міліції проти бізнесменів фірми «МААЛ» з Ужгороду».
http://www.infoteka.info/News-view-13962.html http://h.ua/story/221320/# http://www.ua-reporter.com/novosti/63315#comment-59944
До відома небайдужих до сфабрикованої справи проти Максима Вольського та бізнесменів ТОВ " МААЛ" з Ужгороду: 29.12.09 р. Відбулися слухання суду у справі М.Вольського, де своє слово сказали свідки-бізнесмени ТОВ "МААЛ" з Ужгороду. Присутні, як виявилося, у т.ч. начальник УбОЗу полковник Я.Рак, не очикували таких прикладів беспределу їх "діяльності".
По суті свідки підтвердили всі свої покази та все, що було написано у скаргах провідним посадовим особам України, які фактично не зреагували на скарги даючи відписки та захищаючи Максимова та його підопічних.
У зв'язку з відсутністю експерту НДЕКЦ суд перенесений для слухання на 15 січня 2010 р. Далі буде ...
17:22 07/01/10
еней
Начальник УВС в Тернополі генерал – хабарник Максимов подає до суду на Президента України за те, що останній публічно озвучив корупційні діяння генерала.
04 січня 2010 року Президент України В.Ющенко перебував на Тернопільщині. Під час виступів перед громадами міст Бучача і Чорткова, коли мова зайшла про кругову поруку, яка існує в Уряді та Парламенті, високий гість, в якості прикладу, назвав відомого злодія в пагонах начальника УМВСУ в Тернопільській області генерала міліції В.Максимова і описав механізм прикривання протиправної діяльності цього бандюгана Міністром МВС України та далі, – Прем'єр-Міністром України.
Усе це відбувається по схемі піраміди, коли за прикриття злочину і залишенні на посаді нижча ланка цієї уявної геометричної фігури зобов'язана виконувати роль лакея і раба найвищої.
Конкретно по В.Максимову, то показово було наведено приклади забезпечення свого сина підробленими військовим квитком та дипломом про вищу освіту, присвоєння ним позачергових звань не по заслугах і у відповідності до вимог наказів МВС України, а за родинними і кримінальними ознаками (знову ж своєму сину і його куму – начальнику ДАІ Тернопільської області Кавюку О.М.).
Також показово були приведені неодноразові подання і протести прокуратури на неправомірну діяльність як ватажка тернопільської міліції так і окремих з його особливо наближених, причому, за таку діяльність, за яку прості смертні сідають в тюрму, не виходячи з КПЗ і СІЗО.
22:07 08/01/10
оглядач сайтів
ГЕНЕРАЛ-ШИЗОФРЕНІК!!!
Давно ні для кого на Тернопільщині не є дивним, що наша міліція з приходом генерала Максимова взагалі перестала захищати простий люд області від різного роду злочинних посягань. Всі сили особового складу кинуті на “нелегку” боротьбу Максимова з “ворогами”. А ворогів в нього виявилось в області багато і всі хочуть знищити його і членів його сім”ї, це вже стало нав”язливою ідеєю генерала і викликає неаби який сміх в особового складу та й в жителів області. Через те напевно і прізвисько йому влучне придумали ГЕНЕРАЛ-ШИЗОФРЕНІК, тай “КАМАНДУ” собі підібрав гідну, як кажуть в народі “по собі”.
Хай перестане себе генерал Максимов називати принциповим генералом, його принциповість теж всім давно відома. А то нам прийдеться написати і про неї. Почнемо з того: — як він “принципово” став начальником УВС; — як “принципово” став генерал-майором, та генерал-лейтенантом; — як “принципово” бігав від партії до партії змінюючи кольори, як повія; — як “принципово” забирає в особового складу всі можливі доплати, щоб роздати членам “каманди”; — як “принципово” в Тернопільській області форму працівникам міліції по декілька років не дають, і ми змушені купляти за свої мізерні зарплати; — як генерал “принципово” бізнесово спілкується з представниками криміналу, як за гроші покриває їхню діяльність; — як “принципово” взяв декілька квартир в міліції собі і своїй каманді, а люди ютяться по чужих квартирах з дітьми; — як “принципово” фальсифікуються дані по злочинах в області; — як “принципово” порозганяв міліціонерів, які служили Народу України а не генералу; — як “принципово” свого водія Михальського Володю зробив начальником господарського відділу УВС, без вищої освіти, який рахуючись на посоді в управлінні оперативної служби Львівського УВС, отримав три звання менше як за два роки, при цьому постійно був водієм Максимова. Тоді з його принциповості не залишилося б сліду. І виходить що в нього ворогами є вся міліція крім прикормленої каманди.
Переконані, що такі як наш генерал Максимов ніколи добровільно з теплого місця не підуть, доки їх не виженуть сраною мітлою. До речі 14 січня 20010 року планується приїзд міністра Луценка на Тернопілля, де він буде захищати Максимова і його каманду і наставляти особовий склад УВС та жителів області голосувати за Тимошенко. Тому задумайтеся Українці чи варто голосувати за Тимошенко коли в її каманді такі керівники.
20:37 12/01/10
тернополь
В черговий раз Максімов протиставив себе, розумного непотопляємого професіонала, придурковатому і випадковому в системі Луценкові.

За той конфлікт між нашими даішниками і київськими з внутрішньої безпеки всі більш-менш активні учасники получили по шапці.

П’ятьох стрілочників з УДАІ вигнали (майже всі сержанти. Справді, «Закон – один для всіх», особливо в міліції), одного зама Кавюка (Левицького) звільнили з посади, ще пороздавали пару доган і неповних службових.
Кавюк отримав сувору догану, а Максімов – догану. І тут генерал з арійською заточкою і жидівською натурою зрозумів, що після догани може бути і переміщення або звільнення. Так як це було в 2003 році…

Назбирав Максімов черговий раз позапланову дань з Денисовського, Рака, Лупійчука, Кавюка, районні трохи помогли, і домовився з Москалем, що той його запише на приватний захід до Луценка і, заодно, «похлопоче» з допомогою данини. Певна частина бабла пішла за іншим призначенням – на дарунок Юлії Володимирівні на уродини від вдячних міліціянтів.

Окремо від себе Макс повіз набір золотої кухонної утварі – копія 1912 року з власної колекції дружини імператора Австро-Угорщини. Це Максу за труди на благо «Райффайзен банку» (він у 2003-2005 роках працював там начальником внутрішньої безпеки тернопільської філії) презентував офіційний представник цього банку в Україні десь рік чи два тому за подальшу «плідну» співпрацю. Чи дійшов дарунок адресату, чи винахідливий Луценко «приберіг» для своєї дружини – таємниця для самого Максімова. Разом з тим, — головне, що Луценко почув молитви Макса про не накладення на нього, професіонала, умнічки, готового на все заради ІДЕЇ однієї з політичних партій, догани за те злощасне побиття киянина.

Кажуть, після виходу від міністра МВС, Макс довго чистив штанці на колінах. Не з церкви ж вийшов – це зрозуміло…

По приїзду на свою, власну Тернопільщину Максімов усім зустрічним посадовцям, у тому числі, і УМВСУ так змалював свою поїздку, що усім почало здаватися, нібито, Луценко вже призначений начальником УМВСУ в Тернопільській області, а Макс – на його місце міністром. Подейкують, що Максімов, коли повністю увійшов в роль «професіонала і мученика за честь міліцейського мундиру», почав балаболити про відсутність будь-яких розумових здібностей в теперішнього керівництва української міліції, сказав, що Юлія Володимирівна з такими долбойобами стовідсотково програє.

Немає єдиноначалія, немає розуміння того, що в даний час від них вимагається – це практично пряма мова генерал-хабарника.

Може Макс знову почав щось пити з галюцегенними побічними наслідками?
11:55 16/01/10
Романюк
Тільки що закінчилася оперативка в Максимова, на якій наш шеф офіційно оголосив про те, що за даними МВС України, отриманими через канали Інтерполу з МВС Білорусі, Федір Володимирович Янукович,1923 року народження, рідний батько Віктора Федоровича, служив начальником поліції Радошковицького району на території окупованої фашистами Білорусії і по закінченні війни був висланий у Сталінську область УРСР, у 1960 році перейменовану в Донецьку область.
Максимов дав вказівку провести короткі наради в підпорядкованих підрозділах і осудити факт співробітництва батька Януковича з фашистами, дати юридичну оцінку і підготувати відозву від імені співробітників органів внутрішніх справ з вимогою відсторонити Януковича В.Ф. від участі в президентських виборах.
09:48 19/01/10
кавюк
Віталію Вікторовичу Максимов!     Це Кав'юк!    
   Усьо пропало, шеф!
19:52 19/01/10
посетитель сайта
Кто в курсе дела по существу статьи и когда закончится судебный процесс на М.Вольским, которому вменяют якобы незаконное хранение оружия - автомат, на который у него есть разрешение МВС.
Поделитесь информацией,а то опять уже выборы та выборы.
То, что Максимов и его приспешники мразь и подонки - сомнений уже ни у кого нет.
19:13 27/01/10
ERA
За принципову позицію та висвітлення корупції в правоохоронних органах області, очільники тернопільської обласної міліції та ДАІ Віталій Максимов та Олег Кав’юк подали в суд на газету «Нова Ера» за образу честі та гідності, відповідно, оцінивши її по сто тисяч гривень кожен.
Проте суд навіть не збирався вивчати цю справі, аби встановити істину. Не взявши до уваги заперечення газети про те, що поширена інформація була передрукована з Інтернет-видання ХайВей з посиланням на нього, відтак газета «Нова-Ера» є неналежним відповідачем по справі, адже не можна поширити те, що вже кимсь поширено, відхиливши заявлене нашим адвокатом клопотання про допит свідків, суд дуже оперативно прийняв рішення на користь міліціянтів.
Також суд не врахував надану нами можливість позивачам щодо позасудового спростування опублікованої про них інформації в наступному номері нашого видання. Так ні, вирішили підзаробити.
Звичайно, ні для кого не секрет, що наші доблесні міліціянти у питаннях набивання власних кишень не гребують жодними засобами. Нащо працювати, якщо можна подати до суду, який їх однозначно підтримає, і виграти справу. Такі собі робін гуди навпаки: забирають у бідних і лишають собі. Хоча може й справді передадуть якимсь дитячим будинкам, як обіцяли. Проте в це мало віриться, адже до цього часу про благодійну діяльність жодного з них нічого не відомо.
Не погоджуючись з даним рішенням суду, «Нова Ера» 1 жовтня 2009 року подала заяву про його апеляційне оскарження в Апеляційний суд Тернопільської області. Але тут взагалі почався повний «безпредєл». Так, розгляд цієї апеляційної скарги призначили на 24 грудня 2009р. Однак через неявку позивачів в судове засідання, розгляд даної справи відклали на 14 січня 2010р. На судове засідання апеляційного суду 14 січня представник газети не зміг прибути, проте він завчасно подав клопотання про відкладення розгляду апеляційної скарги. Але в цьому випадку, без присутності представників газети(!), проігнорувавши їх законне право на безпосередню участь у судовому процесі, суд розглянув справу та виніс ухвалу, якою відмовив у задоволенні нашої апеляційної скарги, а рішення Тернопільського міськрайонного суду залишив без змін.
Виникає запитання: чим викликана така поспішність? Невже у суду не було більш нагальних і важливіших справ для розгляду? Звісно були, проте, наш «найгуманніший» суд у світі вирішив у такий спосіб зайвий раз догодити «шановним» панам Віталію Максимову та Олегу Кав’юку.
Судовиконавча служба теж не забарилася. В середу, 3 лютого, у редакцію газети «Нова Ера» увірвались троє осіб і почали описувати усе майно, яке було в приміщенні. Не будемо на разі вивчати питання наявності у Максимова і Кавюка честі, гідності і совісті.
Залишимо це для справді народного суду, до якого ще не довго. Як зауважив лідер Партії регіонів в Тернопільській області пан Орест Муц, Віктор Янукович пообіцяв особисто зайнятися питанням притягнення цих “шанованих” бандитів до кримінальної відповідальності. Поки кримінальну справу будуть розглядати, пригодована генералом міліції голова Тернопільського апеляційного суду піде на пенсію годувати птахів на Театральному майдані. А судовиконавцями, які прийшли описувати майно газети, були переодягнені підлеглі Максимова.
Перед відльотом в Хайфу підприємливий міліціонер рішив забрати все, що ще можливо. Журналісти-дівчата, які були присутніми під час цього візиту, кажуть, що впродовж двох годин непрохані гості заносили до свого списку кожну дрібницю, не погребували заглянути навіть у холодильник та мікрохвильову піч. Підозріло дивилися навіть на недоїджену піцу трьохденної свіжості. З ящиків столів витягували напівпорожні упаковки жіночих прокладок і акуратно їх описували, штучка до штучки. Заперечень журналісток з приводу того, що техніка і речі належить приватним особам, ніхто не взяв до уваги, заявивши, що це співробітники “Нової Ери” повинні довести в суді.
А в цей час Кавюк з понівеченими журналістами честю і гідністю наказав нести службу нарядам ДПС в режимі воєнного часу до моменту остаточної зміни влади. Побори, відповідно збільшилися практично вдвічі. Тернопільські водії, починаючи з 8 лютого, такої кількості даішників на дорогах ще не бачили з часів приїздів в область лідера української апазиції Юлії Володимирівни. Знайшли ці, практично, моральні інваліди і ринок збуту майна журналістів “Нової Ери” — заступник Максимова по кадрах Романюк і кадровик Кавюка — Тоха Терещук, домовилися з оптовиками на ринку вживаних речей навпроти “Золотого півника” про скупку цього краму за символічну ціну.
Проте, ці гроші дуже необхідні сім’ї Максимова, адже, в Ізраїлі глава цього клану вже не буде мати ДАІ, УБОЗ, ВДСБЕЗ, ВБНОН, паспортні столи, ВВІРИ, СТО. Прийдеться самим. Та ще й за законами цієї країни, любі робини, що заїхали на ПМП чи в будь-який інший спосіб намагаються стати повнокровними громадянами Ізраїлю, повинні дати одного члена сім’ї для проходження обов’язкової служби в армії. Оскільки, зятя нагрузити не вдасться, а син Олег вже “служив” в Україні, прийдеться старому генералу цілий рік задурно мочити палестинців і моджахедів. Щоправда, може Віталій Вікторович скористатися можливістю пройти альтернативну службу, підтираючи і обмиваючи немічних євреїв.
Можливо, саме тому генералу потрібні були прокладки в шуфлядах приміщення “Нової Ери”? А може, все таки, син поборе в собі страх і піде повоює. За те, отримає право на безплатне навчання в Іудейському університеті. Але тут прийдеться вчитися цілих 5 років. Нічого не вдієш, потрібно привикати жити по Закону, нехай і чужої країни.
(в статті використано матеріали офіційного звернення до громадськості колективу газети “Нова Ера”).
20:29 12/02/10
Аналитик ОРД
ПОСЛЕДНИЕ  НОВОСТИ.
Вольському дали три года условно.
Фактически претензии предъявили за переделывание охотничей "Сайги" - автомата, копии "Калашникова", на боевое оружие. Никаких вопросов о пистолетах, патронах и тому подобное даже не рассматривали в суде - все была липа от ментов, которые еще за это ответят через апеляционный суд. Следствие по этому "делу" практически закончено, но, как стало известно из источников, М. Вольский решение суда обжалует в соответствующей высшей инстанции. Все действующие лица, в т.ч. бизнесмены ТОВ " МААЛ" с Ужгорода занимаются своими делами. Милиция в принципе в полном дерьме. То - ли еще будет... Посмотрим.
Но Максимова в Тернополе в качестве начальника УМВД точно не будет.  Попрет за ним и его слуга Кавюк, правда  пока точно неизвестно куда, не  исключено, что  действительно, как  предполагают, - в  Израиль, если  пустят такое  дерьмо. 
20:44 01/03/10
Мустафа
Старый анекдот: вопрос судье – "Можете ли вы осудить невиновного?", ответ: "Нет, никогда. Я дам ему условный срок!" – недалек от истины как и в случае с М. Вольским.
 Если дело совсем пустое и нет четкого заказа, то суд может назначить условный срок, выпустить "за отсиженным" или даже вернуть дело прокурору. Система отстроена и работает так, что судья, вынесший оправдательный приговор, рискует не только оказаться в ней изгоем, но и получить ярлык "подозрительного" по части коррупции.
Для поколения судей, воспитанных самой же Системой и ощущающих себя чиновниками в определенной вертикали скорее, чем вершителями правосудия, это реальный и высокий риск. Поэтому оправдательный приговор (если это не суд присяжных) – из разряда легенд, и ничтожная (0,8%) доля таких приговоров именно отсюда.
18:24 08/03/10
Гость-МАРФА
УКРАИНА, ВСТАНЬ З КОЛЕН! *****10**
Чтоб страну освободить,
Нужно всех жидов забить,
А жидов, что у руля,
Всем им головы срубить!

Украина – украинцам,
А при чем здесь Москали,
Допустили их в кормушку,
А самим, хоть хрен соси!

Раньше Вы были мудрей,
И ходили в Мавзолей,
Там Вы Ленину хамили,
А Вот Путину-не смей!

Путин еще тот жидок,
Украинцам - он царек,
Тут Медведев прискакал,
Украину ободрал!

Но не падайте Вы духом,
Путин жид, ему - КАПУТ,
Есть и Киллер в Мовзолее,
Морду Путину снесут!

Вот Медведев хоч из леса,
Он с жидами чесно врет,
Савастополь – Вава Путин,
Хочет газом побороть!

Москали на Украине,
Не без помощи МОСАД,
Янукович – жид во плоти,
Он Базуку пустить в ход!

Янукович хохарится,
Могилев его спасет,
Янукович - Могилеву похер,
Киллер точно попадет!

Не таких уничтожали,
Вот Кеннеди – был человек !,
Киллер, где ТЫ? Ты в засаде,
Януковича все ждешь?

Вот пришел конец Януки,
Люди видели в кино,
Януковичу - венком по роже,
Была б Базука! И…, нет Януко!

Вот Черти плачут по Януке,
В котле давно смола кипит,
В смолу посадим мы ЯНУКО,
И вечно будем капятить!
(Поэт-писатель:Шуфрич-жид)
09:59 19/05/10
оглядач
За підсумками півріччя міліція спромоглася почати чистити свої ряди.
 "Особливо актуальним залишається питання дотримання дисципліни і законності серед особового складу.
 Так, лише цього року порушено 342 кримінальні справи стосовно працівників особового складу органів внутрішніх справ. Звинувачувальні вироки вже отримали 174 колишніх працівників міліції. Серед засуджених майже третина хабарників і фактично кожен шостий – фальсифікатор. Найбільше справ порушено стосовно працівників служби дільничних інспекторів – 61 справа, представників карного розшуку – 48, державтоінспекції – 39, охорони громадського порядку – 25, слідства – 23, представників служби боротьби з незаконним обігом наркотиків – 15" відмітив 1 - й заст. Міністра МВС - Попков.
 Стверджую достеменно (оглядач), що при збільшенні зарплати міліціонерам збільшилася відмазка (хабар ментам) удвічі - за ризик.
18:57 13/07/10
Гость
В беседе с журналистами (Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, УП Понеділок, 06 вересня 2010, 21:10) Могилев сказал прямой речью:
 «Вы не путайте понятия: МВД и Могилев. Это же разные вещи !» Значит, Министр МВД Украины не отождествляет себя с МВД и, таком случае, не причастен к действиям МВД и его сотрудников ! Вот это дааааал... ТАК ЧТО ЭТО ЗА МИНИСТР ТАКОЙ, ИЛИ ОН НАЧАЛ ДЕЛАТЬ КОНФУЗЫ КАК ЯНУКОВИЧ (к примеру Чехов - украинский поэт!) ???
За даними Держкомстату, протягом січня-липня 2010 зареєстровано 299,8 тисяч злочинів (без урахування злочинів, зареєстрованих податковою міліцією), що на 28,2% більше, ніж у січні-липні 2009, серед яких 36,3% (як і у відповідному періоді 2009) - тяжкі та особливо тяжкі. Тобто зростання по тяжких і особливо тяжких злочинах також становить більше 28% (хоча генерал Москаль говорив про 40%, але віритимемо рідному Держкомстату). Якщо цю тенденцію не зупинити, то у 2020 році буде вчинено 3 мільйона 597 тисяч злочинів.
А за ці роки кримінал буквально "почує кожного". Це вже не кажучи про те, що Кучмі треба було шість років "царювати", щоб почали зникати журналісти, а Януковичу вистачило півроку.
09:56 08/09/10
Гость
Анна Герман:  Милициейские начальники тупые...
 Заместитель главы Администрации Президента Анна Герман критикует милицию за то, что она не пустила участников акции памяти журналиста Георгия Гонгадзе 16 сентября к зданию Администрации.
Об этом она сказала в эфире "5 канала".
«Это тупость милицейских начальников,и я убеждена, что за эту тупость они должны понести наказание. Я буду ставить этот вопрос в понедельник перед Президентом», - сказала Герман.
Она сообщила, что в тот день Президент Виктор Янукович поручил ей встретиться с участниками этой акции. «Когда мне сказали, что милиция не пустила пикетирующих, я была возмущена и удивлена», - отметила Герман. Она добавила, что это была мирная акция, и никакого вреда ее участники, которое шли со свечами к Администрации, не нанесли бы никому.
Напомним, что ранее Министр Внутренних Дел Украины Анатолий Могилев сообщил, что в милиции полно преступников.
Пресс-группа проекта <<РЕГИОНАЛЬНАЯ ПРАВОЗАЩИТНАЯ ГРУППА <<ПОЛУОСТРОВ КРЫМ>>
18:43 18/09/10
самоха
А чё, правильно Могилев говорит, что в милиции полно преступников, будет ещё больше. За этим бандиты и идут в милицию.
18:18 21/09/10
Гость
Страшно. 2010 год.
Генерал Анатолий Могилев — начальник крымского штаба кандидата в президенты Виктора Януковича назначен Министром МВД Украины. Началась новая фаза беспредела и безнаказанности милиции, но в более изощренных формах.
 «Как гласил вывод судмедэксперта, <<смерть наступила в результате кровоизлияния в мозг, вызванного черепно-мозговой травмой от падения Р. с высоты собственного роста...>> И так каждый раз. Наша милиция установила рекорд. Черный рекорд. Неприведигосподний рекорд. Рекорд по трупам в райотделах. 10 сентября 2010 года. После ночи, проведенной в Львовском райотделе внутренних дел, умирает задержанный Михаил Стадник. По версии милиции, <<причиной смерти стала черепно-мозговая травма, полученная вследствие падения>>, якобы задержанного по подозрению в краже вели на допрос, а по дороге он упал и умер. Может быть, и так. Только в таком случае падал Михаил 51 раз -- на теле мертвеца родные и правозащитники насчитали 51 поврежденное место. Мать Михаила говорила, что выглядел сын так, как <<если бы был в бетономешалке>>, синяки обнаружили даже на пятках (палкой по пяткам практиковали еще средневековые палачи: от ударов опускаются почки, и в голове такая отдача, будто бьют молотом по мозгам). У убитого остался 6-летний сын. Никто из сотрудников райотдела не наказан. ...
Такие и подобные случаи продолжаются. Страшно, что для нас с вами УБИЙСТВО (или калечение) человека СТРАЖАМИ ЗАКОНА становится уже привычным. Как ДТП или град, что побил урожай на поле. А еще страшнее оттого, что <<повешения на резинках>> в милицейских камерах и кабинетах, к сожалению, БУДУТ ПРОДОЛЖАТЬСЯ. Почему? А вам знакомо слово <<безнаказанность>>? Никто не то что из руководителей райотделов, но даже рядовые исполнители, хотя бы для <<галочки>>, хотя бы ради показухи, не понесли уголовного наказания (уголовные дела либо не возбуждали вообще, либо по-тихому сворачивали). Хотя что говорить о тюремных сроках, когда начальники <<смертельных>> подразделений даже кресел не лишились? А ведь первое, что должен сделать министр внутренних дел, когда ему докладывают о ЧП с летальным исходом в райотделе, -- снять с должностей начальника РО и всех его замов. К такой-то матушке -- на пенсию! Не дожидаясь никаких результатов расследований: ни внутренней безопасности, ни прокуратуры.
Ежели в любое территориальное подразделение милиции человек входит живой, а выносят его вперед ногами -- ответственен начальник этого подразделения. Независимо от причин смерти -- бился ли он головой об стенку, падал <<с высоты собственного роста>>, <<ударялся основанием черепа о тупой предмет>>, да хоть захлебнулся собственной блевотиной.
Словом, с того момента, как сотрудники милиции ограничили свободу гражданину (задержали), они несут ответственность за его здоровье и жизнь. ...Страшно. Но самое страшное, что никто из нас не застрахован от получения повестки в райотдел милиции. Мертвецы в райотделах станут появляться с периодичностью дежурства милиционеров - сутки через трое. Рекорд. Но никто уже не <<берет на контроль>>, не <<докладывает лично>>. Уже не пикетируют райотделы студенты с транспарантами, не делают громких заявлений политики по телевизору. К слову, уже даже не все трагические случаи в милицейских застенках попадают в телевизионные новости. А ежели и попадают, то где-то между сюжетом об очередной светской тусовке и погодой на завтра. Страшно. Пресс-группа проекта <<РЕГИОНАЛЬНАЯ ПРАВОЗАЩИТНАЯ ГРУППА <<ПОЛУОСТРОВ КРЫМ>> http://groups.google.com/group/markbennayim
Бен-Наим Марк Моисеевич
18:44 25/09/10
Гость
Тернопільський УБОЗ, це організоване злочинне угрупування яке займається грабіжництвом, рекетом, залякуванням, здирництвом... І це далеко не повний
перелік діяльності цього "елітного" підрозділу МВС.
З приходом до влади президента-гопника їм взагалі розв'язали руки. Що ж хотіти - кримінал не скривдить кримінал.УБОЗівці відверто заявляють - прокуратура і суди наші.Хочете пишіть скарги, але ми повернемось і тоді ціна вашого питання подвоється. Це просто жах, садисти і вбивці, катюги
- звірюги основа УБОЗу, причому озброєна зграя.
22:59 06/02/11
громадянин
СТАТТЯ ДУЖЕ АКТУАЛЬНА, особливо у теперішній час!!!!!
До Міністерства внутрішніх справ з початку цього року надійшли повідомлення про 28 випадків смертей громадян в установах органів внутрішніх справ. Про це повідомив на брифінгу директор Департаменту зв’язків з громадськістю МВС Дмитро Андреєв, передає УНІАН.
Бачите, до МВС надійшли повідомлення!!!!!, а вони і не чули раніше. За даними фактами порушено всього 4 кримінальні справи, зокрема 2 у Києві та по одній у Запорізькій і Кіровоградській областях.          У 22 випадках у порушенні кримінальних справ відмовлено, ще у 2 випадках рішення не прийняті - ЧОМУ????
 За 9 місяців цього року МВС виявлено 1 тис. 841 правопорушення за участю правоохоронців, порушено 520 кримінальних справ (це – ж аж 17,3 % всього особового складу МВС по всій Україні!!! Добавити вже засуджених 280 працівників органів внутрішніх справ і це буде 26,6% !!!!! ТОБТО 800 «бандитів - правоохоронців» вже офіційних.
 ЩО БУДЕ ДАЛІ? Далі буде громадянська війна.
18:17 10/10/10
pressa
Статья подтверждает, что бандитская милиция  еще больше стала на путь преступлений.  Оказывается при Луценко злодейские  задержания - это были только цветочки по сравнению с  тем, что творится сейчас при Могилеве- это уже море красных кровавых ягод. 
В 2010 году по сравнению с 2009 годом количество преступлений общеуголовной направленности увеличилось на 30%, сообщает "Зеркало недели". Так, уличная преступность за прошлый год возросла на 13%. На треть увеличилось количество преступлений, совершенных ранее судимыми, на 16% - совершенных группой лиц, на 13% - несовершеннолетними. Одновременно значительно ухудшилась раскрываемость: на 52% увеличилось количество нераскрытых преступлений, в том числе на 44% - тяжких и особо тяжких. Количество установленных фактов взяточничества, совершенных в составе ОПГ, уменьшилось вдвое. Отметим, что за год не было ни одного заявления о миллионных взятках. В отношении работников органов внутренних дел возбуждено 123 уголовных дела, 108 - за служебный подлог.
 Не страна, а спошное кудло преступников, которые уже почти 20 лет уничтожают народ репрессивными машинами милиции, прокуратуры, судей, которые без взяток ужу не могут жить. Все идет по кругам и вся правоохранительная система покрывает друг друга и этим покрывает взяточнитство. Иначе откуда, даже при больших зарплатах, у них были-бы настоящие роскошные виллы, собственная охрана, супермашины, яхты, самолеты ? А народ пока (до времени) еще терпит. Думаю осталось не долго- ниточка терпения разорвется!!!!! Статья подтверждает беспредел так называемой "милиции, прокуратуры и судей". Все партии и правительства, которые были и теперишние - все сволочи, которые наживаются на народе и его - же уничтожают. Как говорил Лукашенко " будем жить плохо, но не долго. Народ, если он не быдло, должен восстать против так называемой власти  бандитов и преступников ради своих сыновей и дочерей, внуков. ПОРА ПРЕКРАЩАТЬ ЭКПЕРИМЕНТЫ НАД НАМИ!!!              Терпению приходит конец!!!
14:16 14/02/11
Гость
Лидер "Народной самообороны" Юрий Луценко может получить до восьми лет лишения свободы в связи с карьерой, которую сделал его личный шофер Леонид Приступлюк в системе Министерства внутренних дел с 2005 по 2010 год.
 Экс-главу МВД подозревают в причастности к хищению бюджетных средств в крупных размерах. Как сообщает газета "Сегодня" со ссылкой на источники в МВД, уроженец Ривного (родного города Ю.Луценко) Л.Приступлюк, 1958 года рождения, почти 20 лет проработал водителем на Ривненском радиотехническом заводе. Продолжалось это до 2003 года, пока Ю.Луценко (тогда нардеп) не сделал его своим шофером. После "оранжевой революции" Ю.Луценко стал Министром внутренних дел, а Л.Приступлюк был устроен на службу в МВД, но не шофером, а старшим оперуполномоченным департамента разведывательно-поисковой деятельности МВД с присвоением звания капитана милиции. Причем на тот момент у него не было не то что специального высшего образования, а и вообще высшего образования. Незаконным, с точки зрения экспертов МВД, было и то, что Л.Приступлюк был принят на службу в 47 лет, а, согласно правилам, милицейские чины ниже полковника служат только до 45 лет. Как рассказал источник в МВД, внутренняя проверка уже установила, что Л.Приступлюк в свое подразделение не являлся, поручений никаких не выполнял, а если и приходил, то только за зарплатой. С декабря 2006 по декабрь 2007 года Л.Приступлюк не служил в МВД, так как Ю.Луценко был отправлен в отставку. Однако по возвращении последнего в Министерство туда снова трудоустроился и его водитель - и опять на должность старшего оперуполномоченного. После повторного увольнения Ю.Луценко он также уволился из МВД, но уже в звании подполковника и с пенсией почти 6 тысяч гривень в месяц. Такая пенсия начислена благодаря тому, что в 2008 году Ю.Луценко обратился с письмом к тогдашнему Премьер-министру Юлии Тимошенко с просьбой засчитать водительский стаж Л.Приступлюка (22 года) в выслугу лет. Тогдашний Первый вице-премьер Александр Турчинов наложил одобрительную резолюцию. В итоге пенсионный стаж шофера составил 29 лет. Кроме того, ему при увольнении выплатили 27,7 тысяч гривень единоразовой помощи.
Внутренняя проверка уже показала, что общая сумма выплат Л.Приступлюку в центральном аппарате Министерства составила 165,5 тыс. грн. Также, по информации источников, Ю.Луценко наградил Л.Приступлюка семью отличиями, среди которых "Рыцарь Закона". В МВД начата служебная проверка относительно Л.Приступлюка. Руководитель департамента общественных связей МВД Дмитрий Андреев заявил: "Министр Анатолий Могилев после того, как в Министерство поступил депутатский запрос, а в СМИ появились материалы об особенностях служебной карьеры шофера Юрия Луценко, распорядился начать служебную проверку. Ее ведет Служба внутренней безопасности МВД.
Пока не закончено расследование, мы не можем ничего вам рассказать. Однако мы подтверждаем, что действительно Леонид Приступлюк служил с системе МВД с 2005 по 2010 год". Источник в МВД сказал, что сумма в 165,5 тысяч гривень была выплачена Л.Приступлюку незаконно, то и шоферу, и Ю.Луценко грозит статья за хищение бюджетных средств в крупных размерах, предусматривающая от 5 до 8 лет заключения.
Пресс-группа проекта <<РЕГИОНАЛЬНАЯ ПРАВОЗАЩИТНАЯ ГРУППА <<ПОЛУОСТРОВ КРЫМ>>
18:12 27/10/10
Гость
Надо на такого как Саакашвили, который разогнал эту мразь-бандитскую коррумпированную милицию и набрал новых нормальных людей. 
Януковичу и Могилеву это не надо. А народ уже стонет!!!
Образовывается в полном смысле полицейское государство!
НЕТ СЕРЬЁЗНЫХ ЛИДЕРОВ СОПРОТИВЛЕНИЯ, КОТОРОЕ МОЖЕТ И  ДОЛЖНО УНИЧТОЖИТЬ САМУ ПРОГНИВШУЮ НАСКВОЗЬ   СИСТЕМУ!
18:55 23/02/11
света
Луценко должны посадить за весь беспредел,который творила его "милиция", а не только за хищение бюджетных средств.
СЛЕДУЮЩИЙ - МОГИЛЕВ! ОБОИХ НА ЗОНУ!!!
19:42 04/04/11
оля з тернополя
Слухайте!
Читаєш статтю та відгуки-коментарі то страшно стається! У якій державі ми живемо! Наша «міліція» уперто стає на шлях ГЕСТАПО! Куди дивиться «наш» Президент?
Вже не тільки народ, правозахисники, а й депутати ВР, уповноважена з прав людини п. Карпачова Н.І. обурюються бандитською міліцією МОГИЛЬОВА.
Фактично всі бандити повернулися в Україну та з новою силою почався перерозподіл влади та кришування бандитів «правоохоронними» органами.
 А що творять міліція, прокуратура та судді? За вбивство матері та 2-х дітей у ДТП дають аж 6 років та 6 місяців? ГАНЬБА!!!
Словом – бандитська могильовщина це ГЕСТАПО в Україні. Напевно цій владі це вигідно - тримати народ за бидло та у страху.
09:21 04/04/11
Гость
В СИЗО ждут Юрия Луценко...

Следователи прокуратуры возбудили дело против экс-министра Юрия Луценко и взяли с него подписку о невыезде.

Об этом корреспонденту <Обозревателя>> сообщил источник в прокуратуре.
Источник также добавил, что <все серьезно и дело движется>>.
13:13 09/11/10
Гость
Дійсно могилевщина і гестаповщина одне і теж. Скільки треба ще смертей українців у міліції, щоб Могильова та його бандитів познимали би з посад та посадили? Кожен день сводки з областей про знущання та смерть українців у міліції! Просто жах! А прокуратура та суд виправдовують оборотней у погонах.
Бандитська влада - бандитська міліція. Що-ж буде далі? Коли та хто зупинить беспредел бандитів у погонах.
Це вже схоже на 1937 рік.
19:22 04/04/11
Гость
"Основні діючі особи та виконавці замовної справи з безпределу: - Генеральний директор цукрового заводу м. Чортків — Атаманчук С.З.. – замовник, організатор та виконувач підстави та дискредитації бізнесменів".
Тернопольское областное территориальное отделение Антимонопольного комитета Украины оштрафовало на 7 тыс. грн.. ООО "Чертковский сахарный завод" за злоупотребление монопольным положением.
Об этом сообщили в пресс-службе АМКУ. Как установило Отделение, завод взимал с потребителей различную плату за услуги по приему и переработке сахарной свеклы, которые осуществлялись при одинаковых давальческих условиях. По выводам расследования, такие действия завода привели к ущемлению интересов хозяйствующих субъектов. В ходе рассмотрения дела завод прекратил нарушения. На заседании административной коллегии отделения генеральный директор ООО "Чертковский сахарный завод" признал факт совершения нарушения и обязалось уплатить штраф в государственный бюджет. "Укррос", по словам аналитиков рынка, рассматривает возможность продажи своего Чертковского сахарного завода.
 Как указано в статье о ментовском беспределе, милиция крышевала этот завод. А 7 тыс. грн. для Атаманчука С.З., если он еще при директорстве, – вообще не деньги.
09:19 26/04/11
Гость
«Могилевщина».
За год правления Януковича менты замучили до смерти в 2,7 раз больше людей, чем за предыдущий.
В Лозовой милиционер сбил девушку.
В Луганске освободили из-под стражи водителя, который сбил на смерть трех людей.
Из окон горотдела милиции Лозовой выпадают все новые и новые люди.
5 милиционеров в Сумской области до смерти избили человека.
«Правомерное» убийство: на Днепропетровщине работник милиции застрелив подростка, еще одного — ранил.
ЯНУКОВИЧ  МОГИЛЕВА держит при себе  – он ему нужен как цепной пес на случай чрезвычайных обстоятельств при назревающем бунте народа
20:54 29/01/11
Гость
МАЖОРОВ ОПЯТЬ ХОТЯТ ОТМАЗАТЬ!!!
СРОЧНО ! Очередным мажором, сбившем пять человек в Симферополе оказался молодой сожитель высокопоставленной чиновницы паспортной службы Крымской милиции Елены Старопуло. Об этом газете <<Крымские Ведомости>> сообщил источник в Крымском главке милиции. Около трех часов ночи начальник сектора ГИРФЛ ГУМВД Украины в АР Крым Елена Ставропуло и ее молодой сожитель , в пьяном виде возвращались из ночного клуба. На улице Данилова водитель не справился с управлением и на огромной скорости совершил наезд на пешеходов. От полученных травм трое скончались на месте, а двое госпитализированы в тяжелом состоянии. Водитель до настоящего времени не задержан благодаря стараниям чиновницы и это не смотря на то, что при наличии двух и более трупов милиция обязана задерживать водителя и доставлять в суд для избрания ареста в виде меры пресечения. Так же до настоящего времени не решен вопрос с помещением автомобиля на штрафплощадку ГАИ, так как Елена Ставропуло пытается доказать, что автомобиль принадлежит ей. Так как дело попало в следственный отдел Симферопольского управления милиции, сотрудники Симферопольского управления предпринимают усилия для того, что бы информация не попала к руководству Крымского главка. При этом сообщение пресс-службы Крымского главка МЧС стало неожиданностью для сотрудников Симферопольского горуправления, которые теперь думают как исправить ситуацию и объяснить причину поблажек к водителю. При этом назначенный недавно исполняющим обязанности начальника Крымского главка милиции полковник Сергей Резников вряд ли станет покрывать Елену Ставропуло и ее сожителя, так как в ближайшее время должен решаться вопрос о его назначении на должность начальника ГУМВД Украины в АРК без приставки И.О., сообщил источник. По данному факту Региональная Правозащитная Группа <<ПОЛУОСТРОВ КРЫМ>> направила факсимильные обращения в адрес Генерального прокурора Украины, Прокурора АР Крым и Службы Внутренней Безопасности МВД Украины с просьбой поставить дело на контроль и недопустить, что бы убийца трех человек избежал наказания. Напомним. что сегодня в Симферополе по ул.Данилова напротив дома N60 водитель легкового автомобиля <> 1986 года рождения в 2:50 сбил пять человек. Как сообщает пресс-служба ГУ МЧС в Автономной республике Крым, вследствие ДТП погибли молодой человек 1989 года рождения, мужчина 1975 года рождения и мужчина 1972 года рождения. Кроме того, был травмирован подросток 1994 года рождения. Ему был поставлен диагноз: политравма, закрытая черепно-мозговая травма, закрытый перелом 7 и 9 ребер слева, осколочный перелом левой голени, травматический шок 2-й степени. Также был госпитализирован мужчина 1984 года рождения с диагнозом политравма, компрессионный перелом шейного и грудного позвонков, закрытая черепно-мозговая травма, тупая травма живота.
10:02 03/05/11
тернопіль
Точнісінько як відображено у статті аналітика ОРД - таки-ж самі методи, а саме:
Заарештованим тризубівцям менти підкинули зброю
Під час одного із арештів членів Всеукраїнської організації «Тризуб» імені Степана Бандери затриманим було підкинуто автоматичну зброю.
Про це повідомив колишній перший заступник голови центрального проводу організації Валерій Чоботарь.
За його словами, нині заарештована практично вся верхівка «Тризубу».
«Арешти проходили брутально. Є інформація, що під час одного з затримань хлопцям підкинули зброю в машину. Але їздити по Західній Україні з автоматичною зброєю — це взагалі дебілізм. Ми люди з вищою освітою, нормальними мізками і повністю адекватні. Розуму у нас вистачає, аби не робити цього — ми вже проходили арешти у 90-х роках», — відзначив політик.
10:28 30/01/11

Live

..................

26 мин. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

......

26 мин. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

26 мин. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

......

28 мин. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

...

46 мин. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

...

47 мин. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

47 мин. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

......

48 мин. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

...