О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Мир политики  5 мая 2009 11:26:00

ІНТЕРВ’Ю. Сергій Мельникофф – людина, котра публічно називає президента Росії “дегенератом на троні”

ІНТЕРВ’Ю. Сергій Мельникофф – людина, котра публічно називає президента Росії “дегенератом на троні”

05.05.2009р.

«Ми маємо справу не просто з політичною шантрапою. Ми маємо справу зі злочинною державою. Злочинною впродовж всієї новітньої історії!..».

Грузія очікує на приїзд знаменитого фотохудожника і найскандальнішого авантюриста сучасності. Місяць тому головна газета Іспанії «Нова Іспанія» розмістила на першій шпальті портрет цієї людини на фоні водоспаду Вікторія в Південній Африці з великим заголовком:

ІНТЕРВ’Ю. Сергій Мельникофф – людина, котра публічно називає президента Росії “дегенератом на троні”

«Найзнаменитіший авантюрист відкриває Астурію. Сергій Мельникофф летить через океан своїм літаком через одну фотографію…» В Іспанії Сергій отримав престижну нагороду «Планета Земля – 2008» за фотографію, виконану ним в горах Південного Китаю. Сьогодні оригінал цієї роботи пропонується однією з галерей в Маямі за 100 тисяч доларів. Його роботи прикрашають колекції Елтона Джона і Джоржа Буша, Султана Брунею і короля Непалу…

Фотограф, котрий належить до світової еліти супер-професіоналів, представляє у власних галереях і на персональних виставках роботи, які відображають грандіозні ландшафти дикої природи і проникливі портрети представників чисельних куточків Землі. Знімавши в 150 страїнах світу, наділений витонченим смаком, вибагливий художник створив безліч прекрасних образів нашої планети – від вічно засніжених, кам’янистих схилів гір до болотистих драговин джунглів.

Нема фотографій прекрасніше, ніж розкішні панорами дикої природи, виставлені в галереях «MELNIKOFF». Здійснивши чергове навколосвітнє турне (є ж люди з такою роботою!), Сергій усамітнюється у власній лабораторії, неподалік від Маямі. Метафізика фотографій Сергія Мельникофф – це дещо невловиме, що не піддається опису. Те, що стоїть за колосальною по вартості технікою, майстерністю «постановки» натурного світла в природі, багатоденними очікуваннями «променя сонця». За всім тим, що має префікс «фото» і за тим, що не має раціонального пояснення. Це дещо духовне, можливо, привезене майстром із загублених куточків Тибету, що несе надсильний присмак таємниці. Не дарма ж Сергій десяток років тому пройшов дорогою Реріха в Гімалаях. Вся ця сукупність і складає специфіку його творчості.

При цьому, міжнародно визнаний майстер заявляє, що не є класичним фотографом. Людина, яка користується унікальною апаратурою, наймає для зйомки єдиного кадру групу асистентів і літальні апарати, стверджує, що працює, спираючись не на базові знання фотосправи, котрих ніде і ніколи не отримував, а дослухається до поклику серця і до власної інтуїції. «Я чекаю, коли народиться те, що я хочу показати на фотографії», - каже він.

Про гірського фотографа наполегливо ходять чутки, що неосяжним для простих смертних чином «вічний мандрівник» вміє розгонити обложну хмарність, одним лише бажанням «пересувати» хмари і зупиняти зливу на ту мить, коли він встановлює на треногу свою величезну камеру. Ці розповіді передаються чисельні відомі альпіністи, котрі зустрічали людину з десяти кілограмовим фотоапаратом на різних вершинах світу. Про це ж пишуть і журналісти, котрим пощастило брати участь в експедиціях IPV News USA.

Мельникофф лише за паспортом американець. За покликанням він – громадянин світу, котрий подовгу жив і працював в таких екзотичних країнах, як Непал, Індія, Малайзія, Перу, Зімбабве, Індонезія, Бруней, Філіппіни, Китай, Японія, Мексика, Корея, Таїланд… Мало хто в нашу добу живе таким насиченим на пригоди життям. Гімалаї і Тибет, Кордильєри і Анди, Тянь-Шань і Памір, Альпи і гори Антарктиди – немає на Землі гірської країни, в котрій би він не побував.

І ось, автор супер-скандального сайту «ГУЛАГ – з фотокамерою таборами», американський фотограф Сергій Мельникофф, везе в Тбілісі трагічну виставку «Хроніки Пекла».

Пропонуємо нашим читачам інтерв’ю з Сергієм Мельникофф.

КОР. – ЗМІ Грузії щойно інформували читачів про виставку робіт Алли Дудаєвої. І ось знову її прізвище на афішах разом з Вашим ім’ям. Що пов’язує Вас із вдовою легендарного президента Ічкерії?

МFF. - Глибока дружба. І ще більш глибока ненависть до росіян.

КОР. – Ви хотіли сказати, до правителів Росії?

МFF. - Висловився саме так, як хотів. Я не політик. Мені немає потреби вклонятися всякому негіднику, якщо той високо заліз. Я освічена людина, яка має власні ЗМІ. Тому я уважно слідкую за власною мовою. Але при цьому називаю чорне чорним. Не сірим, не білуватим і сіро-буро-малиновим, а чорним! Якщо від цього когось тягне виблювати – його проблеми.

КОР. – Але, виходить, що Ви звинувачуєте весь народ…

МFF. - Безумовно. Російськомовна популяція зведена до скотинячого стану. Мені думається, що моральних виродків в Росії не менше, ніж 60 - 70 відсотків. Якщо у фермера поголів’я худоби буде складатися наполовину зі скажених особин, що він з таким стадом зробить? Росію необхідно розчленувати на множину дрібних держав і в більшій частині з них вести зовнішнє управління.

КОР. – Але Ви ж самі носите російське прізвище…

МFF. - Я американець. А моє прізвище давно стало торговою маркою. Тому змінювати його мені не з руки. І в Росії я ніколи не жив. Я втік разом з сім’єю з країни під назвою Радянський Союз…

КОР. – Але, можливо, все-таки винен не народ, а його правителі?

МFF. - Ми судимо про народ із дій його уряду – чи не так? Скільки в Росії злочинців? Весь чиновницький клас. Вони в сто разів більші злочинці, ніж ті, хто сидить по російських тюрмах. Ви згодні зі мною? Тоді як ми охарактеризуємо цей, з дозволу сказати, народ?

Російський народ – повністю деградована більша частина населення, котра вбога морально, етично, розбещена до повної втрати понять добра і зла. Врешті-решт, вони просто дурні. Найпримітивніші дурні. Якщо ви сумніваєтеся в цьому, - критично почитайте внутрішні новини Росії, послухайте партійних глашатаїв, подивіться їхнє вбоге телебачення – воно ж орієнтоване виключно на даунів. Це гола констатація факту, а не моя інтерпретація бачення місця Росії в світі. Немає цього місця. Росія - країна нечисті. Країна рабів. І навіть ці слова не я написав, а ще Гоголь. Вважаєте його теж русофобом і людиноненависником?

КОР. – Тим не менш, президент Барак Обама нещодавно зустрічався з президентом Росії…

МFF. Про Обаму і його зустрічі з Медвєдєвим. Він би ще з Путіним зустрівся… мені глибоко боляче і соромно за свого президента з дипломом однієї з провідних світових юридичних шкіл, котрий знаходить за можливе зустрічатися з кримінальним непотребом. Медвєдєв – це Петрушка. Він не більш легітимний президент, ніж я в якості японського Мікадо.

Ціна путінсько-медвєдєвської Росії сьогодні – 1 Євро. Необхідно констатувати очевидну істину, що російська держава твердо стоїть на фашистських позиціях. Ідеологія совків ніколи й не відрізнялася від фашизму. Ми маємо справу не просто з політичною шантрапою. Ми маємо справу зі злочинною державою. Злочинною упродовж всієї новітньої історії! Світовому співтовариству необхідно знайти вирішення російського питання.

Войнович геніально описав цих «патріотів» в Чонкіні: вони бухаються на коліна, щойно відчувають спротив. Самі-то вони вмирати бояться до втрати свідомості, накладають повні штани, лижуть чоботи, на все готові, аби зберегти свої шкури. А от в розстрільних командах російські «патріоти», як риба в воді.

Проблема в тому, що всі ми це прекрасно розуміємо, але продовжуємо посміхатися крадію і пройдосі, який уособлює ще більшого пройдоху і військового злочинця. А в цілому, який уособлює весь російський народ. Саме про діяння цих «політиків» і російського народу виставка «Хроніки Пекла».

КОР. – Ви творець гучного сайту «ГУЛАГ – з фотокамерою таборами», який різко засуджує час правління Сталіна, грузина за національністю…

МFF. – Ви хочете задати мені провокаційне, в певному сенсі, питання про Сталіна на території Грузії. Я відповім Вам наступним чином: - Фільм великого Абуладзе був каяттям за всю грузинську націю. (мається на увазі фільм Тенгіза Абуладзе «Каяття» - примітка редакції).

КОР. – Цього року виповнюється двадцять років з моменту падіння “залізної завіси” в Європі, що супроводжувалось руйнуванням Берлінської стіни і чергою “оксамитових революцій”. Що ви можете сказати про політику Путіна стосовно Грузії?

МFF. – Ви застосовуєте слово «політика» стосовно кого? Бандита з підворіття? Стосовно цього слизня вагоме слово повинен сказати товариш «Маузер». Вові більше пасує псевдонім «Чаушеску». До речі, на багатьох сайтах рибоокого так і називають.

КОР. – Але як журналіст і громадський діяч, неможна заперечувати очевидного факту, що Ви стоїте на крайніх позиціях.

MFF. – Ви хочете вжити нині модне слівце «екстреміст»? Я вам запропоную кращий варіант – ВОРОГ. Це слово найбільш повно характеризує моє ставлення до проституйованих російських політиків. Що ж стосовно народу цієї країни, то до рабів я можу відчувати лише бридливість і зрозумілу жалість.

Хочете пояснень? Давайте звернемося до цитати Валерія Федорова, директора ВЦІОМ, з його кандидатської дисертації. Ось воно:

«В 90-х роках, в рамках лібертаріанської моделі, російські журналісти вважали себе “сторожовими псами демократії”, вважаючи за свій обов’язок критикувати владу з усякого приводу. Критицизм стосовно влади був невід’ємною рисою ЗМК (засобів масової комунікації. - Ред.) 90-х років. Але такий підхід суперечив традиціям російської політичної культури, в котрій вища влада має сакральні основи. Жорсткий критицизм ЗМК руйнував ці основи, позбавляв владу сакральності, а значить, і легітимності. Тому лібертаріанська модель журналістики підривала авторитет не лише окремих політиків і чиновників, але і держави в цілому… Завдяки популярності президента Путіна, впорядкуванню політичної та економічної систем країни в результаті реформ, зростанню економіки, більшій соціальній орієнтованості уряду поступово став зростати престиж влади і її представників в суспільстві. Найавторитетнішим представником влади є В. Путін. І багато в чому це пов’язано з тим, що він повернув російській владі її сакральні основи, тим самим відродивши російську державність».

Вам потрібні ще якісь докази про неповноцінність цього народу? Мені ні.

Про нашого співбесідника.

З довідника “Хто є хто в Америці”

Сергій Мельникофф народився в Ленінграді в 1955 р. в сім’ї льотчика WWII, генерала авіації. Вищу освіту здобув в океанографії і біології (PhD в морській біохімії). Колишній член правління Радянського Фонду культури. Більше 30 років працює в професійній журналістиці. Один із найдорожчих фотохудожників.

Дисидент, відбував тривалий строк ув’язнення в радянських таборах (1981 – 1987). Автор виставки “Звинувачення СРСР в дослідах над людьми”, котру демонстрував в найбільших університетах Японії, Південної Кореї і США. Читав курс лекцій з історії ГУЛАГУ в “Кунгамському” університеті Сеула, в університеті “Сока” в Токіо і ряді американських університетів.

В 1989 році втік з СРСР разом з дружиною і малолітньою донькою. Перебуваючи у нелегальному становищі в Китаї, де сім’ю переховувала американська CBS News, отримав статус політичного біженця спеціальним рішенням ООН. Посольством США був переправлений до Таїланду, звідки іммігрував до Америки.

Громадянин США з 1990 року. Працював незалежним консультантом в воєнній розвідці США, займаючись пошуками військовополонених американців, які пройшли радянський ГУЛАГ. Брав участь в ряді секретних місій Пентагону на території Росії і СНД. Автор книги “Полонені американці - завжди товар”, яка різко критикує роботу комісії POW/MIAs міністерства оборони США.

Засновник і власник двох американських корпорацій, які замаються експедиційними і знімальними роботами під водою і на високогір’ї; а також галерейним арт-бізнесом. Ідеолог космічного туризму; ще в 1995 році проходив підготовку до польоту на орбітальну станцію “Мир”.

В 2002 році, за дорученням президента Киргизії Аскара Акаєва, здійснив зйомочну експедицію і привласнив ім’я безіменній горі на Тянь-Шані “Пік 11 вересня”, як данину поваги народу Киргизстану в пам’ять про найбільшу американську трагедію.

Один з найсильніших у світі фото і телеоператорів в екстремальних природних умовах. Володіє в Мережі десятками web-сайтів. Творець відомого сайту “ГУЛАГ: з фотокамерою таборами”. Співавтор і виконавчий директор міжнародного проекту-виставки «Хроніки Пекла – звинувачення Росії в геноциді кавказьких народів».

Творець телевізійних серіалів “Година пригод”, “Мисливці за скарбами” і “Для диких тварин місця в світі немає”. Працював як режисер-оператор в 150 країнах світу на всіх континентах Землі.

Переклад з російської здійснено сайтом «Стопком».

Оригінал статті міститься за адресою:

Праві новини, РФ

 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4805
delete
Володимир Бровко
Володимир Бровко, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Рекомендует этот материал
22:45 05/05/09
Рекомендует этот материал
Почему? Цікаво .. в будь-якому разі.
Хоча не сприймаю я оці варіанти "гражданин мира".. Хоча як "громадянин світу" тут є своє "!!!"
05:02 06/05/09

Live

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Ни в зуб мудрости

4 час. назад

глядач цирку комментирует материал Тимошенко и Коломойский: новый курс со старыми друзьями. Выдержит ли Украина…

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Как Нашей ракетой сбить Наш самолет вместо Нашего

5 час. назад

Светлана Андреева публикует статью Тимошенко и Коломойский: новый курс со старыми друзьями. Выдержит ли Украина…

5 час. назад

Светлана Андреева публикует статью Тимошенко и Коломойский: новый курс со старыми друзьями. Выдержит ли Украина…

5 час. назад

Светлана Андреева публикует статью Тимошенко и Коломойский: новый курс со старыми друзьями. Выдержит ли Украина…

5 час. назад

Stas Cherkas публикует статью Представляете, как может себя чувствовать в тюрьме гражданин Украины в чужой стране – бесправный и беззащитный?! – Олег Володарский

8 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Как Нашей ракетой сбить Наш самолет вместо Нашего

13 час. назад

Alik Bahshi публикует статью О том, как Эрдоган спас Путина от позора

14 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Ни в зуб мудрости

17 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Евробляхеры, вы согласны терпеть?

17 час. назад

viktor trigub публикует новость Ірина Суслова: Вибори ректора Національної музичної академії під загрозою зриву!

19 час. назад

Егор Сыроид публикует статью Большая приватизация: еще ничего не продали, а "схемы" уже наладили

19 час. назад

Sveta Rybalko комментирует материал Ни в зуб мудрости

20 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал Ни в зуб мудрости

20 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал From my Library of Jazz Romances / Star Dust

20 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал From my Library of Jazz Romances / Star Dust

20 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал From my Library of Jazz Romances / Star Dust

20 час. назад

viktor trigub публикует новость 40 років Музею історії сільського господарства Волині

21 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Как Нашей ракетой сбить Наш самолет вместо Нашего

21 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Как Нашей ракетой сбить Наш самолет вместо Нашего

22 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Евробляхеры, вы согласны терпеть?