О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  10 февраля 2009 12:12:21

«Мильні бульбашки» правих

«Мильні бульбашки» правих
  На Кіровоградщині до політичного сектору правих партій слід віднести ВО «Свобода», КУН, УНП та НРУ. Умовно і практично поруч з ними перебувають НСНУ і можливо ЄЦ. Останню з названих недолюблюють за здійснені нею кадрові крадіжки, що обезкровили і без того малопотужні НСНУ, УНП та НРУ. Можливо до цього сектору є сенс віднести

Праві у області, розташованої у центрі України, завжди були чимось особливим, бо ці люди мало бігають з партії в партії, володіють нечисленними, але ідеологічно твердими кадрами. Але особливими успіхами ці партії ніколи не визначалися, не лише через постійний пресинг з боку не дуже української за державницькими переконаннями та сутністю місцевої влади.

Сьогодні про «успіхи» правих «говорять» лише бігборди з усміхненими обличчями Тягнибока та Костенка. Звідти і думка: Є бігборди — є гроші, або спонсори з ними. А от, що стоїть за цими посмішками? В чисельному кадровому плані згадані партії в області не налічують і по тисячі членів, і керують ними, ким з Києва, ким з Долинської, а ким місцеві кадри, що в політичному та організаційному плані не наводять ніякого жаху на ідеологічних опонентів. Відсутність яскравих місцевих лідерів та організаторів є значною вадою правих, що якщо не буде виправленим в найближчий час може мати негативні наслідки не лише для обласних партійних осередків, але для політичних розкладів та перебігу політичних подій.

ВО «Свобода» не вигадала нічого кращого, як зупинити погляд та обрати за обласного керівника бізнесмена з Долинської Олександра Ромащенка. І вийшло як завжди: з середнього бізнесмена не вийшло великого і успішного керівника. За зовнішніми ефектами по розписуванню парканів, розклейці наліпок та роздачі газет переховується бездіяльність, що полягає у повному неспротиві діяльності в області п’ятої колони. Уявіть собі, що будуються пам’ятники росіянам Кутузову та Пашутіну, до речі, другого широко піарять більше за любого героя України у місцевих ЗМІ, а місцева «Свобода» про це лише говорить пошепки при зашторених фіранках на власній кухні. Перейменовують місто, даючи ім’я російської цариці: галасує Молодий Рух та УНП, а ВО «Свобода» мовчить: ні заяв у пресі, ні листів до неукраїнського керівництва при владі Кіровограда. В народі вже після цього пішла навіть посилюється чутка про те, що ВО «Свобода» «працює за гроші Москви та за для її користі».

В УНП пішли іншим шляхом, і керують партійцями з Києва в прямому на переносному сенсі, бо на чолі обласної організації стоїть академік Ганна Скрипник. На щастя,  саме це прапороносне ім’я і рятує партійну організацію від повного занепаду. Його дуже просто могли б організувати місцеві кадри, серед яких повністю відсутні яскраві політики, і які ймовірно туди просто не допускаються. Коли пішов у ЄЦ колишній керівник Кіровоградської міської УНП Ігор Козуб, то забули обрати нового керівника провівши збори, а просто написали протокол про обрання нового, бо Київ далеко, і тому нічого не побачить і не почує.

Про місцевий КУН просто прикро і згадувати, бо він «тихий, як Дніпро у ясну погоду», хоча його прапор і майорить час від часу на масових заходах. А вперше він «потух» багато років тому, коли його керівництво теж «засіло» за межами обласного центру у Світловодську.

А Рух на Кіровоградщині мало не рухнув остаточно, і чикає відродження через свою дієву і активну молодіжну організацію. А як було непогано колись, поки «кращі кадри» не переманили калачами у ПРП, УНП, НСНУ, ЄЦ та інші партії

Серед всіх означених «мильними бульбашками» правих партій на Кіровоградщині попри всі вади найсильнішою є УНП, яка має і власних депутатів у радах різних рівнів і навіть керівників РДА. Партія найсильніша за кадровим складом, освітнім цензом та ініціативністю та ніби є центром уваги серед «мильних бульбашок» інших колег по правому сектору в політиці.

Лівою ногою політики на Кіровоградщині крокують краще, бо мають свого мера в обласному центрі, нечисельні, але дуже галасливі фракції і радах різних рівнів і дуже голосно верещать проти НАТО з червоними прапорами на мітингах. праві ні мітинги організувати не спроможні, ні вереск організувати, бо здається зазнали в регіоні політичної хрипоти.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1803
Отредактировано: 16-02-2009 [15:41]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

13:27 10/02/09
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Anton GonG Харьков
=========== Цитата ==========
лише бігборди з усміхненими обличчями Тягнибока
===========================
БиЛборд - правильно.
16:02 10/02/09
19:27 11/02/09
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

У матеріалі чимало помилок, але ситуація викладена, як на мене, досить виразно і образно. Політична хрипота - гарний обрах. Погано, що він правдивий.
18:28 10/02/09
Гость
Автор досить вдало обрав собі псевдонім, адже яку чорну душу потрібно мати, щоб писати ті пасквілі, які він пише... Та й приховати своє ім'я вкрай потрібно чоловіку, бо минулого разу, коли він обгадив Андрія Малика, мусив таки змінити тест свого пасквілю. Я розумію, аби це необізнана людина писала чи немісцева, скажімо зі Львова, мовляв у нас патріоти, а тут... Але все якраз інакше. Автор постійно "тусується" серед отих "мильних бульбашок" про яких пише, відвідує ледь не всі їх акції, збори, мітинги. Регулярно з'являється на "українському клубі" в примішенні УНП, стелиться перед кожним, мовляв - Ваш щирий прихильник до останньої краплі крові, а тоді йде і робить свою іудівську роботу...
Так, я приватний підприємець з Долинської. Мій магазин "Остапова Скриня", внаслідок "мудрого керівництва" осіб, які уособлюють собою державу, опинився на межі закриття. Тому автор дещо лестить, називаючи мене середнім бізнесменом, бо ще кілька місяців і мене та мільйони підриємців можна буде сміливо називати бомжами. Але ця тема автора не цікавить, за неї ж не дадуть оту смердючу десятку. Стосовно моїх якостей керівника, сперечатися не стану. Скажу лише, що у 2004 році очолював у Долинському районі "Нашу Україну". В нелюдських умовах, ми з простими хлопцями і дівчатами на виборах тричі зламали хребет злочинній владі, яка мала гроші, силу, нахабність... Але я не це...
Мені просто цікаво чому автор, такий "симпатичний, дотепний, освічений та авторитетний", і за Неньку йому боляче, то чому ж він не прийшов в одну з тих "мильних бульбашок", не очолив її врешті решт і не показав нам недостойним як потрібно працювати. І коли вже так за Неньку боляче, чому цей "крутий журналіст" не запропонував жодній "бульбашці" своєї допомоги, не прийшов до нас не розповів усьому світу про наші ініціативи, про наші звернення до органів місцевого самоврядування тощо... А все тому, що автор чудово знає, що тут ніхто не "забашляє"! То хто ж, і за чиї працює?
Олександр Ромащенко
22:10 15/02/09
Рекомендует этот материал.
10:14 04/09/09

Live

39 мин. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Научит ли жить в мире ПокровА

1 час. назад

Алексей Лупоносов публикует статью Скандальный олигарх Бахматюк, обокрав вкладчиков, хочет растянуть возврат долгов Нацбанку еще на 10-12 лет?

3 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Украина на приёме у психолога

5 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Украина на приёме у психолога

7 час. назад

Сологуб публикует статью Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

19 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от