О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  1 декабря 2008 19:58:02

Автор: Василишин

Триста спартанців.

Василишин Роман, руководитель Фонда социально-политических инициатив

Триста спартанців

Самміту НАТО у Брюсселі присвячую

Триста спартанців.
Від гуркоту вибухів та канонади здригалась навіть підлога у підвалі. Російські війська, готуючись до вирішального штурму, рвались до серця нашої Батьківщини – Секретаріату Президента України на Банковій. Президент героїчно очолив спротив разом зі своїми соратниками.

«Добре, що тато Льоня цей схрон викопав»,- подумав Глава – «Від Америки хотів заховатись. Це коли гомін пішов, ніби то тато Льоня – у якійсь секті разом із сатанистами. Ніби вони людей вбивали, а потім кров пили і танцювали. Та це все, звісно, брехня. Он у тата Льоні зять – такий порядний чоловік, мільярдер, патріот, мусульманин православний, шиїт. Шиїт чи суніт? От чорт, забув. Треба у хлопців запитати. Які ж з них сатанисти? Обоє православні. Єдиної помісної церкви нашої. Перші прихожани. Зрозуміло, що із грузином тим – провокація була московська. Вони ще тоді на Грузію збирались напасти. І ось тобі маєш. Даремно лише три поверхи під землею викопали. Треба було глибше рити.

- А в тім, яка різниця? Невже все втрачено? Невже ненависний москальській чобіт і надалі товктиме нашу землю, а люті північні варвари знову руйнуватимуть наші європейські святині – Хоружівку та Безрадичі? Що ж ми не врахували? - запитував себе президент, - Ех! Це єврокомісари довбані нам на допомогу не прийшли. Кинули мене, мудаки! Сказали, що в них усе літо гей-паради йдуть по всіх столицях. А солдати у них у Європі, ну ви самі розумієте! Така вже у них, кажуть, нова європейська орієнтація. Не лишилося кому воювати до самої зими!!!»

За дверима чекали соратники, готові радше померти за Вітчизну, аніж здатися кремлівському ворогові. Справжні герої. Президент уявив зосередженні обличчя бойових побратимів, що не змикали очей вже четверту добу поспіль, тримаючи оборону Києва. Хвиля тепла та любові до цих видатних людей, українців, патріотів, затопила президента і він крадькома стер злодійську сльозу, що скотилась із його правого ока. Он там, біля вікна, тихо схиливши голову на долоні, сидить Петька. Він увесь цей час, звідколи Росія прорвалась під Харковом, піднімав партизанський рух у донецьких степах. Зі своїми диверсійними загонами, тихо, щоночі розкидали попід кущами по два вагони цукерок та шоколадок. І не простих, а начинених пургеном та коньяком. Москалі, вони як відомо, до дармівщинки ласі. Позбирають ті цукерки, пооб’їдаються ними та падають спати п’яними. Ось тут і вилазять з кущів Петрові партизани. Вискакують та й давай чоботи з них стягувати та штани. Кацапи, вони ж голими воювати не будуть! От в полон і здаються цілими дивізіями.

Триста спартанців.
- А он і Рая. Унікальная женщіна. Всі ще сміялись, коли я її поставив військом керувати. Приходили до мене та говорили, що краще вже нехай і надалі абортами калимить. Ну то й що з того, що вона акушеркою колись працювала? Ось і я також працював у колгоспі… А проте. Рая, вона, коли Мєдвєдєв з півночі вдарив, не розгубилась. Мужики здорові тоді за голови хапались. Кінець! - кричали. А вона ні. Швидко створила головне управління вертольтно-гінекологічних військ спеціального призначення – і гайда під Крути. Москалі аж подуріли, коли на них із окопів голі баби почали вискакувати і давай їх у оберемок хапати та в кущі тягнути! Здається ще й досі та дивізія воює. І кроку далі не зробила. Ось і Рая тільки-но вчора повернулась. З півночі ворог не пройшов.

Несамовито б’є варварів московських гвардійський курінь відважних партизан-галичан під проводом святої Лілії - діви нашої Орлеанської! Відважна жінка. Пам’ятаю, як вона підпалювала себе запальничкою, коли у список її брати не схотіли. Вогонь-баба! А он і хоробрий Стецько – за кущами із вилами заховався! Польовий командир! Так от, цей загін українських брюссельських націоналістів намажеться бувало гноєм або багном для маскування кращого, та й заховається у канаві понад дорогою. А коли танки московські їдуть мимо, то наші вояки беруть, та й обстріляють їх з рогаток, а бувало й камінцями закидають. А якщо набої закінчаться, то беруть і «Калину» голосно співають, щоб кацапам дошкулити якнайбільше. Це називається – «Галицька Інтифада». Попадуть кацапові по кумполу, коли він «на броні» їде, а той потім кричить і матюгаєтся. Навіть ганятися пробували москалі. Так хіба наших наздоженеш! А по-ночах підкрадається Ліля, святая діва, до танка московського і тихо, поки сплять кацапи, замазує зірки їхні та орлів двоголових, а на їх місці тризуби наші малює масляною фарбою. Прокинуться гади, а на танку замість зірок большовицьких, прапори українські золотом горять і тризуби виблискують. Ось і доводиться москалям танки свої покидати. Не будуть же вони під прапорами українськими воювати.

Юрка лише підкузьмив. Говорив же я йому, щоб ті два останні СУ-25 не продавав Мишкові. А він мені: «Вітя! Та він же нам заплатив. Пам’ятаєш ту цистерну вина, що ми випили на Паску? Ми ж тоді домовились вином замість грошей взяти. Де ж у Міші ті гроші?» Ну і на чому нам тепер втікати? Як до кордону добиратись? Хіба лише, партизани проведуть нас таємними стежками?

Не вистачило нам трохи щастя козацького. Якби ж то естонці, коли рушили до нас на допомогу, карту догори ногами не тримали. Тоді би вони не сплутали, де Північ, а де Південь. Вже третій місяць до Північного полюсу пробиваються бронетанковою групою. Думають що на Москву йдуть.

Зате із флотом російським ми гарно владнали. Коли москаль свою морду з Криму висунув та захотів у Одесу прорватись, то ми із херсонських плавнів і вдарили по ньому козацькими чайками. Доки вони там у Грузії воювали, ми всю флотилію запорізьку із дна дніпровського попідіймали і гармати на неї поставили, що у київській фортеці від Петра І залишились. Ще й досі палає той їхній крейсер, який нам очі у Севастополі мозолив. Назва в нього мерзенна така – «Москва».

А відьма де поділася? Зникла, разом зі скарбницею. Мабуть десь у Парижі шинкаркою засіла та самогонку жабоїдам та гомикам їхнім продає. Із перцем!

Вітька ще зі своїми босяками свиню підклав. Божився мені, що поїдуть за Дніпро та почнуть ворога з тилу турбувати. А самі що? Вже третій тиждень, як банк якийсь у Запоріжжі грабанули та й залишились там горілку пити. Тепер на Хортицю перебрались. Листа прислали, що віднині вони – запорізькі козаки, а Вітька тепер вже не Вітька, а кошовий отаман війська Запорозького і звати його Вовк. Ви тільки послухайте, що вони пишуть, подонки:

«Гетьману українському і всього Запорозького війська!

Ось що ми тобі скажемо. Ніякий ти нам не Гетьман, а ляший ти сажотрус, у ковбасників чоботар, а у французького племені золотар!

Кажуть люди, що зрікся ти нашої віри православної і молишся тепер новому богу заморському! Гомін йде, що цілуєш ти нині не ікони православні, а ноги лобизаєш цариці заморської Кондолізи – гаспидової дочки. Виділи її браття наші запорожці. Очі горять і морда чорна, неначе смола у бісівському казані. А сама – така гарна, як свиня в дощ.

Знаємо, служиш ти нині вірно, як пес, ляхам, ксьондзам та уніатам, а православній братії одне поруганіє від тебе. Хочеш ти сарацинові татарському і турчаку-тюрбаннику Кримську волость на гвалтування віддати, а православних братів та сестер – знову в татарську неволю. Знаємо, вражий ти сину, що селян та козацьке товариство у кріпаки продаєш французам-орендарям.

Каже братія православна, що бог твій новий заморський над Христом глумлєніє робить. Що не буде тепер ні мужа, ані жони, і діти родитись не будуть, а клонів будуть робити бісівських. Будуть содоміти всякі й мужеложці, і скотоложці у церквах православних вінчатись, як у землях голландських, бо так бог твій новий звелів чинити, а діти щоб у православних були із чорними та жовтими пиками.

Знаємо, що на православне царство Московське ти війною грозиш та військо збираєш, і козаків намовляєш, бо дурний тебе піп хрестив!

Не бувать ніколи, щоб на Січі чорна краля та царицею нам була!

Ми ляха й уніата били і будемо бить!

Ми француза-орендаря шморгали і будемо шморгать!

І діди наші, і отці німця - ковбасника різали, то й ми будем різать!

А мужеложцям і скотоложцям, і содомітам, що із королівства Брюссельського, буде товариство Запорозьке палю в гузно застромляти, щоб їм любилося гарячіше. А бодай тобі крота в зад!
А жеби ти люд український православний більше не ганьбив, над церквою православною – матір’ю нашою, блюзнірства та наруги не чинив, братство-товариство Запорозьке вирішило, що йдемо ми від тебе під руку царя московського Владіміра, оборонця всіх православних!
Зречися Вельзевула і помреш прощеним!

Вітька Вовк

Отаман кошовий низового Запорозького війська з усією отаманією і з усім старшим та меншим товариством»

Глянь, як розпатякалися смердюки! А ще цей самий Вовк почав на Крим набіги робити та грабувати кримських татарів і їхнього хана. Знову Бахчисарай спалили. Хан Мустафа – він же наш друг. Ми з ним домовились Севастополь разом захопити, а тут таке лихо з тими козаками. Нап’ються та їдуть сарацина полювати, православних з татарського полону визволяти. Коли б лише на цьому спинились. Тепер ще повадились в Польщу прориватись. Маєтки палять. Вчора вже й костьоли попалили десь там під Житомиром. А ще, переходять усім кошем під руку московського царя. От падло! А хто ж у них там в Москві тепер цар? Владімір ще, чи Лжедмітрій?

«Що ж сказати вірним своїм товаришам?» - подумав президент, міцніше стискаючи руків’я гвинтівки М-16 фірми «Кольт», – «Будемо вириватися з оточення та пробиватись до своїх», – твердо вирішив він, уявляючи себе Сальвадором Альєнде. Свобода або смерть! Спочатку – у Брюссель, а потім – у Вашингтон…»

Шалений гуркіт вдарив у вуха, відлунюючи страшним болем у скронях. Президент підскочив на своєму ліжку та з силою обхопив голову руками. «От чорт! Знову Ігор у горілку парфюмерного спирту намішав. Краде гроші, скотина. А говорили мені: «Житомирська на бруньках»! Чиста немов сльоза. Самі робимо. Силами секретаріату. Видно, наліво женуть, гади. Не дай бог, ще такого насниться. Вже цілий тиждень – один і той же сон, ніби москалі штурмують Київ. Ні, так далі не можна. Нам треба в НАТО!», - тихо сказав президент, допиваючи третю склянку «Цинандалі». «Подарунок від мого кума», – з гордістю подумав глава держави, - «Добре пробирає! Та й з головою вже легше…»

Київ, 01 грудня, 2008 р.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4903
delete
Василишин, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +12
Всего комментариев: 25, Всего рецензий: 13
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:12 01/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
И смех и грех:-))
21:15 01/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Скіф Донецк
21:51 01/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дотепно...
22:31 01/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тетяна Крупа Харьков
Смеялась с удовольствием!
Олекса Косар Чернигов
Таню, а буває, що і без задоволення смієтесь? smile Це, напевно, тоді, як начальство жартує. smile
23:27 01/12/08
06:32 02/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra Киев
гумор є гумор і доля правди в гуморі. сподобалось.
10:33 02/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Це треба на літературну сторінку. Гумор та сатира. Але на серйозну аналітику не тягне.
10:56 02/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Великолепно! Посмеялся от души.... Хоть и до грусти правдиво...
11:06 02/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Yana Gorbatko Черкассы
смішно... звичайно смішно, та чомусь так сумно і серце зжимається
11:41 02/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Злая сатира, однакоwink
14:47 02/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Произведение не очень уместно в рубрике политика т.к. по сути есть пародией, а по смыслу повествование о жалком неудачнике, а не о политическом деятеле...
23:00 02/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"…Невже ненависний москальській чобіт і надалі товктиме нашу землю…" с каких это пор для американца украинская земля стала "нашей"?

Комментарии

Павло Сокіл Шостка
Рекомендует этот материал
Почему? Ха-ха-ха-ах-ахахаха......
Дуже хвацько!!!
20:36 01/12/08
Рекомендует этот материал
21:12 01/12/08
Скіф Донецк
Рекомендует этот материал
Почему? рекомендую
21:16 01/12/08
Порфирий
Здравствуйте, Вы несомненно человек умный и многое знаете. Вот я решил спросить именно у Вас, - а вдруг и ответите. Объясните мне пожалуйста в двух словах - "ГОЛОДОМОР" - это что?! Я человек неграмотный - газет не читаю, радио не слушаю, а телевизора у меня нету. Работаю я сторожем в библиотеке. Вот Интернет бесплатный поставили - и я пользуюсь. Пока сторожил в течение недели искал по всем книгам и словарям, что же это такое - "голодомор". Нигде не нашел. В толковом словаре Даля - нету. У Ожегова - тоже нету. Ну думаю, наверное слово "Голодомор" - это иностранное слово, потому его и нету ни одном русском словаре. Оно ведь завсегда так - ежели словцо какое иноземное, значит нужен точный перевод того словца на русский язык и его полное, развернутое толкование. Чтобы прежде чем в споры да обсуждения пускаться, четко знать и понимать - что же сие словцо иноземное, конкретно обозначает. А иначе-то как? Ведь иначе и осрамиться можно перед иноземцами по незнанию, - коли уж это словцо не наше, а ихнее. А вобще, лучше споры вести по нашим - русским словам. Или по ихним, но в точном переводе на наш родной - великий и могучий. Тогда точно не осрамишься. Вобщем полез я по словарям иностранных слов. Перерыл их штук 40. Я и языков таких-то никогда не слыхивал и народов, так много словарей в нашей библиотеке. Но ни в одном из всех этих словарей, слова "Голодомор" тоже нету. До сих диву даюсь, - как же те немцы да англичане про ентот "голодомор" рассуждают, да ещё и нас поучают, коли нет у них такого слова в языках ихних супостаских!? Теперь я не знаю что делать. Все вокруг обсуждают какой-то "голодомор" и даже спорят о том, признавать его или нет. А я даже не знаю что это такое - "Голодомор" и ни в одном словаре мира не могу найти не только толкования этого слова, но и даже самого этого слова! Люди добрые, объясните пожалуйста простому неграмотному человеку - что такое "Голодомор"? Из какого языка это слово? Что конкретно обозначает слово "Голодомор" и какова его точная смысловая нагрузка? И наконец - где и в каком словаре какого народа и какого года выпуска, я могу найти точное толкование слова "Голодомор"? Я просто хочу понять - в каком году, при каких обстоятельствах и в каком языке появилось это слово? И что же конкретно оно обозначает? В русском язвке слова "Голодомор" точно нет - я по всем словарям уже проверил. И нерусские тоже все проверил - нету. Не хочу чувствовать себя дураком, на фоне нашей уборщицы бабы Кати - она вчера с завхозом про ентот "голодомор" разговаривала, а когда меня спросили, я и не знаю совсем что им ответить. Вот ежели бы я знал, что такое ентот "Голодомор", то тогда я бы даже смог с нашей уборщицей - бабой Катей поспорить - признавать его, али нет. А как же могу с бабой Катей спорить о том, о чем понятия никакого ни у меня самого, ни в словарях библиотечных нету? И как вобще можно обсуждать, признавать или не признавать то, чему никакого четкого и ясного определения нигде нету? Может кто-то, говоря "Голодомор" подразумевает хорошую диету для похудания. А кто-то - плохую ярмарку. Вот и будут бесконечно спорить они о разном, сами того не ведая. = Чтоб спорить да рассуждать неведомо о чем - надобно политиком быть или историком . А я - сторож. Не умею я неведомо о чем рассуждать да спорить. Видать так и помру не ведая, что же такое есть ентот "Голодомор" и что сие словцо конкретно обозначает и в каком словаре какого народа, про ентот "Голодомор" что-либо написано. С Уважением, дед Порфирий.
21:18 01/12/08
Олекса Косар Чернигов
Ех , діду, діду... Схоже, такому як ти ніякі словники не допоможуть... sad
23:26 01/12/08
Подивись у словнику, що таке цап сммердючий - то про тебе. cool
23:34 01/12/08
Богдан Горгота Запорожье
Ви не там сторожем влаштувались. Не на тих книжках спали.
08:13 02/12/08
dukh ruslan Бердичев
В толковом словаре Даля - нету. У Ожегова - тоже нету. Ну думаю, наверное слово "Голодомор" - это иностранное слово, потому его и нету ни одном русском словаре -слово то іноземне українське шукай у Грінченка і знайдеш,"хто хоче той знайде хто не хоче той не знайде,хто не може той дітей немає" smile
12:30 03/12/08
Тетяна Крупа Харьков
Рекомендует этот материал
22:32 01/12/08
Не вистачило нам трохи щастя козацького. Якби ж то естонці, коли рушили до нас на допомогу, карту догори ногами не тримали. Тоді би вони не сплутали, де Північ, а де Південь.
Очень весело и просто здорово! А печенеги почему-то молчат, и не ругают вас?
00:10 02/12/08
Богдан Горгота Запорожье
- Сасед, а сасед, пачаму презика сваего не ругаєш?
- Та люльку ось прикурив...
- А после люльки ругать будеш?
- На дорогу подивлюся...
- Пасмотриш, а потом ругать будеш?
- Висякаюся...
- Вісморкаешся, а потом ругать будеш?
- Заховаю люльку, та й піду холодець їсти...
...
08:19 02/12/08
Богдан Горгота Запорожье
Рекомендує цей матеріал
Чому? "...з головою вже легше..."
08:11 02/12/08
Вчера, по прочтению статьи, моё сердце наполнилось любовью и нежностью к моей бывшей учительнице укр. мовы Бабе Оле (6 кл.), одно время твердившей: "Кто-то один из нас двоих должен находиться в классе...".
09:58 02/12/08
Богдан Горгота Запорожье
Ви пошкодували, що залишились?
18:41 02/12/08
Я не пожалел, но пришлось идти за родителями. Ьудем считать, что таким образом, я ускользнул от прямого ответа.
19:52 02/12/08
Рекомендует этот материал
10:56 02/12/08
Крыся Беляева Черкассы
Рекомендует этот материал
13:54 03/12/08
Рекомендует этот материал
Почему? Цитата:
"Будемо вириватися з оточення та пробиватись до своїх", – твердо вирішив він, уявляючи себе Сальвадором Альєнде. Свобода або смерть! Спочатку – у Брюссель, а потім – у Вашингтон…"

LOLbestbravo
11:40 02/12/08
Рекомендует этот материал
Почему? Пить, однако, меньше надо :-)
14:17 02/12/08
весело. Тільки я не пойняв, про якого Вітька там написано? Про балогу чи про яника?
11:52 03/12/08
spam
03:06 21/09/09
dukh ruslan Бердичев
Рекомендує цей матеріал
Чому? Автору респек вміє чувак сміятися на собою
12:19 03/12/08
Крыся Беляева Черкассы
Ох... LOL Хо-о-орошее произведение!
13:54 03/12/08

Live

9 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

1 час. назад

Влочега рекомендует материал ПУТИН ВСЕХ РОССИЯН В МУЧЕНИКИ ЗАПИСАЛ, ГРАЖДАНЕ?

1 час. назад

Элина Данилина рекомендует материал ПУТИН ВСЕХ РОССИЯН В МУЧЕНИКИ ЗАПИСАЛ, ГРАЖДАНЕ?

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ПУТИН ВСЕХ РОССИЯН В МУЧЕНИКИ ЗАПИСАЛ, ГРАЖДАНЕ?

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВЫСТРЕЛ В НОГУ

3 час. назад

sdv публикует статью Бойовики "ЛНР" під наглядом кураторів з РФ проводять навчання поблизу Алчевська

4 час. назад

публикует статью

4 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ВЫСТРЕЛ В НОГУ

11 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Керчь. "Теракт" или сведение счетов в колледже.?

11 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью В мире мнений легко потеряться...

13 час. назад

Володимир Бровко комментирует материал МІФОЛОГІЯ: ВИГАДКИ, ПЕРЕКРУЧЕННЯ І ЗНИЩЕННЯ ДЖЕРЕЛ ч.7 (продовження любих московитам міфів)

14 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Мне довелось бороться с "Иваном Грозным"