О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  24 ноября 2008 18:38:24

«Любі друзі» Юлії Тимошенко. Факти.

«Любі друзі» Юлії Тимошенко. Факти.
Щодня з екранів телевізорів та на шпальтах газет нам нав’язують думку: «Тимошенко - безкомпромісний борець з олігархами». Біло – сердечні політтехнологи роблять все, щоб цей міф всіляко підтримувався та підігрівався. Імідж борця за справедливість, такого собі Робіна Гуда в спідниці, який грабує багатих і роздає все бідним, є для Тимошенко дуже вигідним та дієвим. Тимошенко експлуатує цю тему на кожній виборчій кампанії і це дає їй непоганий результат.

«Влада має стояти між великими корпораціями і людьми. Сьогодні в Україні, на жаль, великі корпорації і є владою» – Про це Юлія Тимошенко заявила у місті Новоселиця Чернівецької області під час виборчого туру 2007 – му році. Під час тієї ж кампанії в ефірі телеканалу «Інтер» 3 червня Юлія Тимошенко пообіцяла відокремити владу від бізнесу після приходу до влади.

І люди їй повірили. Тепер Юля - Прем’єр – міністр. Здавалось би все - олігархів в українській владі не буде вже ніколи, бізнес відійде від політики, а всіх нас чекає розрекламована справедливість.

Уряд без олігархів?

Кадрові призначення до нового Уряду, зроблені за квотою Блоку Юлії Тимошенко, м’яко кажучи, не відповідали передвиборчим обіцянкам Леді Ю. Державну податкову адміністрацію очолив Сергій Буряк – співвласник одного з найбільших в Україні банку «Брокбізнесбанк». За даним журналу «Фокус» Сергій Буряк та його брат Андрій (нардеп – бютівець), знаходяться на 19 – 20 сходинці в рейтингу найбагатших людей України. Капітал братів Буряків сягає 1,040 млрд. доларів. Цікаво, що до входження Буряка у владні структури він володів 550 мільйнами доларів, тобто керуючи податковою він подвоїв власні статки. Керівником державної митниці Тимошенко призначила Валерія Хорошковського - власника медіа – групи "U.A. Inter Mediа». Капітал Хорошковського становить - $ 1,160 млрд. До призначення на посаду головного митника країни Хорошковський володів 690 млн. доларів. Хлібне ж місце ця митниця!

Міністром праці та соціальної політики призначено Людмилу Денисову, яка очолювала гігантську копроцію «Гуматекс».Міністерством промислової політики керує Володимир Новицький, пов’язаний з російським бізнесменом К.Григорошином, який дуже зацікавлений у приватизації українських державних підприємств. Міністром вугільної промисловості призначено Віктора Полтавця гендиректора ВАТ "Луганськгіпрошахт". Воістину, жодного представника «великих корпорацій»…

«Унікальна каманда» Тимошенко в парламенті.

Пропаганда БЮТ ліпить збірний образ команди Тимошенко, як об’єднання чесних, законослухняних та безкорисних патріотів. В теорії все просто – казка. Подивимось, як на практиці.

Портнов Андрій. Виконавчий директор "Антирейдерського союзу підприємців України" Андрій Семидідько вважає , що "Якщо Фонд Держмайна за уявленням БЮТ очолить Андрій Портнов, який є після Геннадія Корбана (група "Приват") другою людиною по рейдерству в Україні, то ситуація - непередбачувана".

Губський Богдан. Його вважають найбільшим латифундистом в Україні. Богдан Губський зумів отримати під контроль 80 га землі в районі будівництва мосту через Дніпро в рамках проекту будівництва Великої кільцевої дороги, яка належала Канівському рибоводному господарству.За тіньовими схемами люди наближені нардепа викупили у мешканців Васильківського району земельних ділянок (паїв) площею близько 130 га. У 2007 році на підконтрольні Губському 84 садових товариства у межах Бобрицької сільради Києво-Святошинського району було виділено близько 70 га земель лісового фонду.

Жеваго Костянтин. Замикає першу п’ятірку найбагатших людей України. Його капітал оцінюють у $5,2 млрд. В ЗМІ поширилась інформація, що Костянтин Жеваго обійняв посаду генерального директора Гірничорудної компанії Ferrexpo в якій він володіє 51% акцій. Як відомо Закон України «Про статус народного депутата України» забороняє народним депутатам входити до складу керівництва, правління чи ради
підприємства, установи, організації, що має на меті одержання
прибутку.

Васадзе Таріел. Власник концерну – «Укравто». Капітал - $2,1 млрд. Уряд планує підняти мито на на імпортовані в Україну автомобілі для того, аби «підтримати національного виробника». Тобто, Тимошенко хоче помогти бізнесу одно партійця Васадзе. Неозброєним оком видно прояви лобізму з боку БЮТ. Навіть під час боротьби з фінансовою кризою.

Яценко Антон. Фактично керував сумнозвісною Тендерною палатою. яка заробляла величезні кошти на тінізації державних закупівель. Яценко був засновником майже всіх підприємств, які надавали послуги у сфері держзакупівель. БЮТ на догоду Яценку дуже довго зволікав з скасування Тендерної палати. Боротися було за що, адже в місяць тендерна мафія заробляла понад 300 млн.доларів.

«Найкращі у світі кучмісти»

Під час виборчих перегонів у 2006 році коментуючи докори в тому, що прем’єр узяла в парламентську фракцію і органи влади «кучмістів», Ю.ТИМОШЕНКО відзначила: «Мої кучмісти – найкращі у світі. Вони роблять те, що потрібно країні. Вони потрапили в команду, в якій вони у форматі».
До «унікальної каманди» дійсно потрапило чимало представників олігархічних партій та фракцій, які були опорою режиму Л.Кучми. Наведу прізвища тільки найвідоміших біло – червоних кучкістів. прізвища
СДПУ (о): Губський Богдан, Абдулін Олександр, Сігал Євген, Баграєв Микола, Лукашук Олег. «За Єдину Україну!" Васадзе Таріел, Фельдман Олександр, Веревський Андрій, Осика Сергій. У 2002 Іван Кириленко, сьогоднішній керівник фракції БЮТ у парламенті, році очолював штаб цієї головної прокучмівської сили. «Відродження регіонів» :Жеваго Костянтин, Сергій Буряк.

Знаючі люди кажуть: «Перемогти мафію можна, лише очоливши її». Як ми бачимо Тимошенко бореться з мафією саме таким способом. «Воїни світла та справедливості» з фракції БЮТ це черговий міф, який нав’язують нам біло – сердечні піарщики. За гарними словами і символами ховаються справжні олігархи, рейдери, земельні барони, тендерні мафіозі та кучмісти. І саме вони, а не жменька націонал – демократів визначають курс БЮТ, а отже і стратегію урядової політики. І якщо, не дай Боже, вони отримають повноту влади в Україні, смутні часи 90 – х для нас стануть гарною, доброю казкою про стабільність, справедливість і добробут.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4935
delete
Левус Андрій, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +8
Всего комментариев: 18, Всего рецензий: 11
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

ідея дуже непогана, гарний фактаж, але от з мовою трошки недопрацювали....тому вибачте, трошки знижую оціночку, і до речі, другий абзац перше та друге речення - двічі підряд повторюється "під час"... може якось "згладьте". ну і та мще пару моментиків. Але беру статтю до бібліотеки
18:52 24/11/08
19:20 24/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Скіф Донецк
10:27 25/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
плеханов Киев
Довольно аргументированная публикация.
10:36 25/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Правда!
12:06 25/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Див. коментар‘smile‘
12:52 25/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
А зачем олигарху бороться с олигархами? Разве что в рамках внутрених личных разборок... но глобально... , не вижу смысла.
12:59 25/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересно....а есть такой пример....когда человек без капитала попадал в правительство(не на короткое время)
Да, уборщица.
20:38 26/11/08
18:07 25/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Юрій Данилець Ужгород
цілком правильні думки
18:23 25/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Автору следует обратить внимание на более качественную обработку текста…
Думаю, что Робин Гуды, по большому счёту, в каждой партии – разве кто-то обещал грабить народ и кошмарную инфляцию?
23:44 25/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Правда - свет! И этот свет просто глаза режет!
15:02 26/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Мирослав Ветер Евпатория
Острая статья с фактами, а не домыслами.
20:35 26/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

Павло Сокіл Шостка
Рекомендует этот материал
Почему? Перемогти мафію можна, лише очоливши її". Як ми бачимо Тимошенко бореться з мафією саме таким способом. "Воїни світла та справедливості" з фракції БЮТ це черговий міф, який нав’язують нам біло – сердечні піарщики. За гарними словами і символами ховаються справжні олігархи, рейдери, земельні барони, тендерні мафіозі та кучмісти. І саме вони, а не жменька націонал – демократів визначають курс БЮТ, а отже і стратегію урядової політики. І якщо, не дай Боже, вони отримають повноту влади в Україні, смутні часи 90 – х для нас стануть гарною, доброю казкою про стабільність, справедливість і добробут.
18:48 24/11/08
Скіф Донецк
Рекомендует этот материал
Почему? рекомендую
19:20 24/11/08
Не зачипаю моральність подвоєння своїх статків учасників влади... Але й питання - призначати на посади кого? бомжів? секретарок? столярів? сантехніків? Людина має кар"єру від свого хисту, таланту. Інша справа - в чому цей хист. Отже й питання до Автора публікації, пана Андрія (питання без контексту): ну, міністром освіти, мабуті, наприклад, ставити якогось заслуженого вчителя з села? А прем"єр-міністром кого? Голову голкоспу, який досяг надоїв 10 тис. л. сливок за рік з корови? Згодний, що така кадрова тема - окрема тема... Але, сказавши "а", треба і... Стаття прецікава. ‘best‘ З повавгою. ‘smile‘
10:21 25/11/08
плеханов Киев
Рекомендует этот материал
Почему? Такова реальность.
10:27 25/11/08
Рекомендует этот материал
10:36 25/11/08
Виправте, будь ласка:

Біло – сердечні => Біло–сердечні
2007 – му => 2007–му
нардеп – бютівець => нардеп–бютівець
медіа – групи => медіа–групи
Капітал Хорошковського становить - $ 1,160 млрд. => дефіс не потрібний, бо є слово "становить"
Як відомо Закон України "Про статус народного депутата України" забороняє народним депутатам входити до складу керівництва, правління чи ради
підприємства, установи, організації, що має на меті одержання
прибутку. => приберіть зайві "ентери"
Власник концерну – "Укравто" => також без "-"
…Тендерною палатою. яка заробляла… => стоїть крапка замість коми
зволікав з скасування => можливо, "зі скасуванням"?‘clever‘
біло – червоних => біло–червоних
після цього слово "прізвища", мабуть, треба з великої літери
90 – х => 90–х

Це те, що кинулося в око‘read‘‘smile‘
12:05 25/11/08
Рекомендует этот материал
12:06 25/11/08
Дякую
12:09 25/11/08
Рекомендует этот материал
Почему? Да, но зато очень красивая женщина!
23:46 25/11/08
Андрей ЧУБ Донецк
ОЧПУИТЕЛЬНАЯ аргументация! crazy
Бабам она нравится из-за женской солидарности, а дедам она, видите ли, красивая женщина! fool Вот на таком "слепом" электоратом она и въедет в президентши, добряче вытерши об них ноги! evil
18:51 26/11/08
Рекомендует этот материал
15:55 26/11/08
Прочитавши, вельми цікаву , насичену просто статистичними даними статтю, розумієш, людина обробила не один Гб інформації. Андрій, на Вашу думку :" Кухарка может править государством? crazy ." Якщо людина зробила кар'єру, в тій чи іншій галузі, то варто, мабуть, не дооцінувати її(чи його) розумових здібностей.Адже непрофесійних "руководителей", і на Ваш і на мій вік вистачило.
18:12 26/11/08
spam
03:07 21/09/09
Андрей ЧУБ Донецк
В парламенте 433 миллионера (из 450)! И вы наивно думаете, что они только о народе и думают??? fool
Или днем и ночью о нас думает наша Юлия-Владимировна-АБРАМОВНА?!
А помогают ей чистые УКРАИНЦЫ - Турчинов и Фельдман!!! LOL
Люди, ОЧНИТЕСЬ!!!
Неужели украинцы неспособны руководить своей страной, или ПОЛУКРОВКИ самые хитровые@аные??? sick
18:57 26/11/08
Андрей ЧУБ Донецк
Рекомендует этот материал
Почему? А помогают ей чистые УКРАИНЦЫ - Турчинов и Фельдман!!!
19:35 26/11/08
Особенно Фельдман smile
20:38 26/11/08

Live