О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  6 ноября 2008 13:43:54

Журавський, проїзд: чим нагліша брехня, тим легше в неї повірять люди.

Журавський, проїзд: чим нагліша брехня, тим легше в неї повірять люди.
Хочеться рвати на шматки все КМДА й Черновецького, а заразом й опозиційного цербера в особі БЮТ і Блоку Кличка. Перших за те, що "виконали" свої обіцянки й підняли проїзд одразу в чотири рази (щоб життя медом не здавалось), других - за те, що дозволили це зробити.

А тепер про все про-порядку й без емоцій.

1. 4 листопада - історичний день для столиці. Найдешевше у світі метро перестало таким бути. Проїзд у ньому, а також у іншому міському транспорті виріс одразу в чотири рази, і становить тепер замість 50 копійок 2 гривні.

2. Головний інформаційний удар узяв на себе заступник Черновецького Віталій Журавський. Вдень на відкритті реконструйованого парку "Відрадний" перед телекамерами він заявив, що ціна на проїзд насправді не виросла (вірніше виросла вона тільки для гостей міста). Тут же Журавський поклав усю вину за рішення КМДА на опозиційну фракцію БЮТ у Київраді.

3. Увечері він з’являється в ефірі свого каналу "Київ" і "5 каналу" де, знервовано покашлюючи, продовжує свою пісню. Проїзд насправді не виріс, а у всьому винувата БЮТ: "Ініціатива підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті належить керівнику фракції БЮТ у Київраді Олександру Зінченку".

4. Зранку 5-го листопада Журавський уже в телеефірі "Ери" говорить про те ж саме.

У результаті на початок дня 5-го листопада на запит в інтернет-пошукачах "підвищення проїзду фракція БЮТ" всесвітня мережа видає новини про те, що ініціатором підвищення тарифів, здійсненого рішенням Київської міської державної адміністрації, є опозиційна фракція БЮТ, яка перебуває в меншості. А в голови людей які вистоювали черги за новими жетонами по 2 грн частково вклали думку, що проїзд, виявляється, "не підвищився". Що ж, хочеться кричати "браво"! Команда Черновецького вміє працювати не тільки з виборчими технологіями, вона вміє проводити блискучі піар-бомбардування опонентів, які від шоку просто витріщають очі.

Чим нахабніша брехня, тим швидше в неї повірять маси (один із законів пропаганди, за Геббельсом)

 

Питання №1: Яка логіка опозиційним фракціям, завдання яких - критикувати й знижувати рейтинг дійсної влади заради зростання власного так підтримувати дії тієї ж влади? Та нема тут логіки. "БЮТ вважає незаконним рішення Київської міської державної адміністрації підвищити вартість проїзду в громадському транспорті до 2 грн з 1 листопада ц.р.", - про це сказано у заяві фракції БЮТ у Київраді, розповсюдженій її прес-службою. Відчуваєте різницю: "бомбардування" Журавського всіх телеканалів проти заяви прес-служби фракції…

"У зв’язку із цим БЮТ звернувся до Антимонопольного комітету України із проханням перевірити всі підстави прийнятих КМДА рішень та скасувати їх. Більше того, фракція БЮТ у Київраді звернеться до Антимонопольного комітету України в зв’язку з підвищенням Київською міською державною адміністрацією тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці. Про це на прес-конференції (31.10.2008) повідомив голова фракції в Київраді Олександр Зінченко.

"Я офіційно заявляю - депутати не голосували за підвищення вартості проїзду. Це не належить до їхньої компетенції згідно з рішенням Кабінету Міністрів України від 1996 р.", - сказав тоді ж. Щоправда, це не завадило Журавському на всіх ТБ розповідати що БЮТ голосували за свою ж ініціативу про підвищення тарифів.

Наголошуємо, підняття тарифів здійснене згідно з рішенням КМДА, головою якого є Черновецький, призначив якого туди президент України. Лише далеко внизу цього рішення, "десятим" пунктом значиться, що здійснене воно з урахуванням позиції Київради.

А що буде далі?

Напевно, читачі пам’ятають день, коли бастували київські маршрутники. Тоді хотіли підвищити тарифи, а Черновецький не дозволяв. То було перед виборами. Після виборів "Богданчики" своє зробили. КМДА, громадські організації, усі форуми порятунку Києва, захисники прав бездомних собак промовчали. Відкати - велика справа…

Тепер же, коли проїзд в автобусі подекуди перевищує вартість маршрутки, закономірно чекати чергового підвищення проїзду й там.

Щоправда, можливе повернення назад. 4-го листопада, після звернення фракції БЮТ, Антимонопольний комітет звернувся до прокуратури Києва із проханням перевірити дотримання Київською міськдержадміністрацією положень нормативно-правових актів та передбачених законодавством процедур щодо введення нових тарифів на проїзд у міському транспорті. Про це повідомили в прес-службі АМКУ. Зрештою, будь-який киянин може оскаржити рішення КМДА в суді.

Спасибі товаришу Черновецькому за наш щасливий проїзд!

 

У день підвищення вартості проїзду в міському транспорті були неймовірні черги й штовханина. "Ну із владою зрозуміло, хочуть заробляти, але ж опозиція? Перші дні підвищення проїзду для них золоті. Де біг-борди з надписами типу: "Дякуємо товаришу Черновецькому за наш щасливий проїзд", де виступи громадських організацій, мітинги, протести? Обурення киян легко спрямувати на владу, і цим лише собі підняти рейтинги. Будь-яка опозиція покликана бути цербером влади. Ну не покинуть кияни свою щоденну біганину між роботою і домом заради мітингу. Той самий мітинг урешті комусь потрібно організувати. Народна енегрія є, її лише підбери!", - думав з обуренням втупившись у темне вікно переповненого тролейбусу. Увімкнувши телевізор, дізнався від Журавського, що це опозиція винувата у всьому. Браво Черновецькому і його команді!

А поки що вартість проїзних квитків у метрополітені складає: на 15 днів — 41 грн, на 30 днів — 80 грн, на другу половину місяця — 41 грн. Вартість місячного проїзного для студентів вузів і учнів ПТУ складатиме 41 грн, для учнів шкіл — 21 грн, на другу половину місяця — 11 грн. Разовий проїзд становить 2 гривні. Вартість проїзних квитків на рік на метро складатиме 365 гривень. За словами Журавського, з 22 листопада їх уже можна буде придбати. Справді, якщо купити за 365 на рік, то маємо 1 грн на день. Але ж до 22 листопада мусимо кататись по 2 гривні за один проїзд. Проїзні на автобус-тролейбус-трамвай - то вже інша історія, і, скажу вам, теж невесела.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4694
delete
Максим Плешко
Максим Плешко, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 17, Всего рецензий: 11
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

15:21 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Марія Солтис Кузнецовск
Тим, хто приймав рішення про подорожчання наплювати на простих людей, вони ж не їздять громадським транспортом.
15:34 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra Киев
Нічого веселого. актуальна публікація.
15:48 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Хіба Черновецькому та компанії є справа до міського транспорту? Воно ж "Майбах" має й, мабуть, на бензин витрачає гроші не з власної кишені...
Они подонки - их личный транспорт не мешало бы сжечь! В отместку за Вечный Город, из которого их надлежит просто ИЗГНАТЬ.... Они от зажратости не ведают что творят? Так повесить их головами вниз на лобном месте, где вешали гитлеровцев... В назидание потомкам... ‘cool‘
16:19 06/11/08
Я - за то, чтобы сжечь. Публично. ‘cool‘
16:22 06/11/08
Дело в том, Елена, что команда Черновецкова привікла уже делать свои неприглядніе подлости с привкусом черного клоунизма... Вот почему повесить их в шутовских черніх наголовніх носках - єто просто адекватно отреагировать на их подлейший цинизм и говённую демогогию... ‘cool‘
17:32 06/11/08
О, да... Тошно слушать их низкопробные "репризы". Я - не киевлянка, но когда увижу эту морду по телевизору - дебильно-слащавую - сразу тошно становится.
08:46 07/11/08
16:41 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
18:11 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дурные примеры всегда заразительны! В Москве такое безобразие ввели уже давно! Я даже удивляюсь, это ж сколько нужно было иметь силы воли нашим столичным чиновникам, что они так долго терпели такой соблазн в очередной раз стянуть с миру по нитке! Но чиновник... всего лишь слабый человек, не бить его надо, а пожалеть, бедненького, убогого!
Мы всегда чисто идеологически театрально дистанцируемся от барыжных московских месседжей, но только не тогда, когда дело не доходит до удавления простого народа. Вот тут бандиты России и Украины являют завидное классическое единение...
Давайте обратим внимание на пражский опыт МНГОЛЕТНИЙ с ЕЗДЕНКАМИ. Единый компостер на все виды транспорта на час передвижения по городу и наземный и метро. Вот тогда бы 1 грв. 50 коп. было бы не уголовной, а объективной ценой... Но... Киев не готов быть европейской столицей азиатско-угловатый, криминально евразийский он скорей жесточайшая каррикатура Москвы-матушки, чем сам стольный град и мать городов русских! Он безумно уродлив и держит его в ОБЩАКЕ сегодня криминальная сектантская антинародная власть клики Черновецкого. И сегодня киевляне просто должны ОЧНУТСЯ.... ‘confused‘
19:58 06/11/08
18:59 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Актуально и я соглоасна с мнением автора.
20:49 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Я хоть и не киевлянин, но тема для меня актуальна. Не так давно в Харькове метро стоило дороже, нежели в Киеве - 0,75 грн. Теперь столица показала класс:) А Виктор Журавский на показной распродаже автопарка все правильно сказал. Он купил Мерседес за 100 с лишним тысяч долларов. Это выход, дорогие киевляне. Покупайте автомобили!
Но прежде разберитесь с Журавскими... Не пальцато по роже, а по закону... Как говенній чиновник мєрии так лихо прикупил мерседес? Видно не преуспел, как академик и пришлось идти служить в мєрию... Воровать и приворовівать... ‘confused‘
00:29 07/11/08
Веле, он экономил, недоедал, недосыпал. ‘wink‘
08:58 07/11/08
tomasch Харьков
Чтобы придумать схему, по которой умыкнуть из казны города недостающих 99 тыс. долларов, и чтобы ему за это ничего не было ‘smile‘ ‘sad‘ А сколько таких журавских у власти... ‘evil‘
15:11 08/11/08
Боюсь, что много.
16:27 08/11/08
21:24 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Скіф Донецк
21:27 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Хорошая информация! Спасибо.
23:09 06/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Четко и актуально. Спасибо.
01:13 07/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Уля Киев
І що найбільше обурює, криза в Україні: банківські депозити заморозили, заробітну плату підвищувати заборонили, чому ніхто не заборонив підвищення комунальних тарифів та проїзду у громадському транспорті? Нонсенс. У такі моменти я жалкую, що не знаю іноземної мови в такому обсязі, щоб вийти на міжнародні ЗМІ.

Комментарии

Рекомендує цей матеріал
Чому? інформативно та справедливо
13:59 06/11/08
Дуже цікаво було б додатково дізнатися про причини, за якими ціни на проїзд було підаищено. Бо які-небудь причини мають існувати ххоча б на словах, чи не так?

Стосовно матеріалу - прочитала із задоволенням, дуже інформативно та зрозуміло написано.
‘best‘
14:27 06/11/08
Викторя Киев
Да, причины повышения платы за проезд действительно существуют. И вот они. Перед повышением цен на коммунальные платежи, Черновнцкий "ПРИХВАТНУЛ" "Киевводоканал". И когда он стал уже ЕГО, Черновецкий "решил": "Почему кияНЕ должны платить меньше?!?!" и тут же поднял цены за коммунальные платежи. Сейчас тот же случай. Черновецкий через "подставных лиц" "ПРИХВАТНУЛ" киевское метро и тут же последовала все та же "АКЦИЯ ОТ ЧЕРНОВЕЦКОГО" - "ЗАЧЕМ ПЛАТИТЬ МЕНЬШЕ?!?" Вот и все. Ответ так прост до банальности... ‘wink‘
16:09 07/11/08
Рекомендує цей матеріал
15:06 06/11/08
Жителі столиці вирішили організувати акцію проти підвищення цін на проїзд - як у метро, так і в маршрутках, повідомляє газета 15 хвилин.
Як зазначають організатори акції, збір протестуючих намічений на неділю, 9 листопада, на станції метро Хрещатик о 17:00, звідки народ вирушить до мерії.

Там активісти надягнуть на шию "транспортне ярмо" - автомобільні покришки увінчані написом 2 грн і пофарбовані в синій колір. "Скільки людей збереться - важко сказати, може сотні. Але не виключено, що підтягнеться кілька тисяч. Адже те, що влаштувала влада й Черновецький, у тому числі, - ні в які рамки не входить. Зараз ми активно займаємося поширенням листівок по столиці", - повідомив організатор заходу Андрій Мельников.

Як повідомлялося, сьогодні, 6 листопада, стало відомо, що перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов доручив Міністерству транспорту й зв‘язку разом з Міністерством ЖКГ перевірити обґрунтованість підвищення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту в Києві.

Раніше прокуратура Києва вже розпочала перевірку дотримання столичною міською державною адміністрацією законодавства при введенні нових тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Нагадаємо, що столична мерія видала розпорядження про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті. Починаючи з 4 листопада, проїзд у Київському метрополітені, а також у тролейбусах, трамваях і автобусах подорожчав у чотири рази - до 2 гривень за одну поїздку.
‘bravo‘
19:01 06/11/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Віталій Журавський - рафинированный подонок с академическим мало битым народом подзадником! За что нам, простым жителям города, ВЕчного Города, мерзость такая? Такое моральное убожество?... Таком мелкопробно-низкопробный цинизм?
16:16 06/11/08
И всё-таки Киев промолчал... Голодные обмороки на улицах - это прогноз на завтра. А вот на станции метро Т.Г. Шевченко при подходе к городскому элеватору уже продают котлеты в тесте куриные по цене 2 грв. 50 коп., потому что только привезены, и свинные позавчерашние даже со слов продавщицы, но зато за 2 грв. Каннибализм киевской власти УЖЕ СРАБОТАЛ... Остается ждать подтверждение, что в котлеты в тесто за 2 грн. начали запекать фарш из филе задних мест киевских усопших стариков и бомжей. Вожди беспредела уже изготовили мир, готовый принять и это ядовитое снадобье. Президет, ратарствующий за признание акта Голодомора во всем мире, ни слова не сказал о РЕАЛЬНОЙ ПРЕАМБУЛЕ КИЕВСКОГО ГОЛОДОМАРА осенне-зимнего периода 2008-2009 г. Власть БРОСИЛА КИЕВЛЯН. Лишенная политических и духовных вождей народ просто разорвет клику Черновецкого ЖИВЬЕМ. Почему молчит Кабмин, Прокуратура, Верховна Рада, Администрация Президента. Ситуация в Городе взрывоопасна и может выйти из-под контроля. Имя народному террору будет ВОЗМЕЗДИЕ. Пора власти перекрыть кислород уголовной клике Черновецких, Журавских и иже с ними подписавшимися под ЧЕРНОЙ ТРАНСПОРТНОЙ МЕССОЙ....Пора остановить уголовников от власти! Бей барабан!
17:41 06/11/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Полезная информация
21:28 06/11/08
Mary L Киев
Рекомендує цей матеріал
16:29 06/11/08
Цитата:

Перший віце-прем‘єр доручив профільним міністерствам перевірити обґрунтованість підвищення тарифів
Перший віце-прем‘єр-міністр Олександр Турчинов доручив Міністерству транспорту й зв‘язку разом з Міністерством ЖКГ перевірити обґрунтованість підвищення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту в Києві.

Зокрема , як повідомила прес-служба першого віце-прем‘єра, до робочої групи, що буде перевіряти доцільність збільшення тарифів на користування транспортом у Києві, увійшли міністр економіки Богдан Данилишин, міністр транспорту й зв‘язку Йосип Вінський, міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко, в.о. глави Антимонопольного комітету Олександр Мельниченко, глава Київміськдержадміністрації Леонід Черновецький, глава Держінспекції по контролю за цінами Наталія Немодрук, глава КРУ Микола Сивульський і глава Держкомстату Олександр Осауленко.

Про результати перевірки члени робочої групи повинні відзвітуватися першому віце-прем‘єр-міністрові України до 13 листопада.

Крім того, Турчинов доручив міністру юстиції призупинити процес державної реєстрації розпорядження КМДА Про заходи щодо покращення транспортного обслуговування киян, поки робоча група не надасть висновків про обґрунтованість підвищення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту в Києві.

Нагадаємо, що столична мерія видала розпорядження про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті. Починаючи з 4 листопада, проїзд у Київському метрополітені, а також у тролейбусах, трамваях і автобусах подорожчав у чотири рази - до 2 гривень за одну поїздку.

Прокуратура Києва вже почала перевірку дотримання столичною міською державною адміністрацією законодавства при введенні нових тарифів на проїзд у громадському транспорті.То ж 10 днів чекайтиме Київ скривджених у Кабнінівського моря погоду... Так не буде... Кияни збуряться... І же не по-помаранчовому...
19:00 06/11/08
Влада Киев
Ну Вы же понимаете, что 50 коп. - это уже была слишком долго старая цена, которая никак не оправдывалась. Повышать конечно надо было, это естественный шаг. Вот только меня взбесил тот факт, что об установленной дате подорожания не было сказано ни в метро, ни в тр. и т.д. Надо было за 2 недели предупредить как минимум, и может тогда уже начать продавать новые жетоны - "в будущее". А именно такая внезапность сделала такую толкучку, хаос и возмущение. И еще один негативный момент - скачковое подорожание. Надо было бы плавненько. Сначала до 1 грн, потом 1,50... ну и т.д.
19:13 07/11/08
tomasch Харьков
Цитата:
"Зокрема , як повідомила прес-служба першого віце-прем‘єра, до робочої групи, що буде перевіряти доцільність збільшення тарифів на користування транспортом у Києві, увійшли міністр економіки Богдан Данилишин, міністр транспорту й зв‘язку Йосип Вінський, міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко, в.о. глави Антимонопольного комітету Олександр Мельниченко, глава Київміськдержадміністрації Леонід Черновецький, глава Держінспекції по контролю за цінами Наталія Немодрук, глава КРУ Микола Сивульський і глава Держкомстату Олександр Осауленко".

Можна вже уявити, яка буде перевірка, бо досі продовжується хибна практика ще з радянських часів, де перевіряючим назначають того, кого треба перевіряти. Це як би козлу, який охороняє город з капустою, доручили перевірити його діяльність,яка пов"язана з охороною цього городу. Я майже на 100% впевнений, що ніяких порушень не буде виявлено.
14:18 08/11/08
Бандитизм был начат тогда, когда не были проведены согласования ни с профсоюзными, ни с общественными организациями... Уголовная властная клика, увы, будет изгнана но только в 2010 г. С кровью... Черновецкому разорвут руками кадык простые украинские тетки. Киевлянки. А череп разобьют об асфальт. Он это видит не хуже меня. Парапсихические возможности у полукровок в крови... Он пытается бежать, но за боль киевлян никуда не денется со своего места... Он обречен... А вот верховная власть... Она должна иметь у себя на службе куда более сильных паропсихологов и свою участь в 1912 г. она должна знать... Я же промолчу... Черновецкий, вызванный временем проходимцев, как самый безотносительный к той репродукции зла, которую он совершает ежеминутно, менее всех ответен за ту казнь, которую уже в мыслях устроили ему киевляне... Но он примит её... Ренально или виртуально... Это карма...
Что же сделала г-жа Тимошенко? Она просто этим поступком киевской власти констатировала: один доллар в январе 2009 г. ТОЧНО будет стоит восемь гривен. И вот упредили.... На свою голову... Тем самым подтвердив свое экономическое бессилие, свою несостоятельность, свой исторический проигрыш. В 2009 г. большинства из них прочно не будет!
Но и мы, киевляне, из-за подлейшего расчета власти на завтра - ноябрь и декабрь выдохнем кровью и преумножится столица усопшими... Печально всё это видеть и знать... Но власть окончательно отмежевалась от раздавленного ею народа и обрекла себя на бесславный конец.... ‘fuuu‘
14:43 08/11/08
tomasch Харьков
Дай Бог, чтобы быстрее был этот конец ‘fuuu‘ И возродилось новое здравое начало в нашей стране ‘best‘
23:52 08/11/08
tomasch Харьков
Хорошая статья, актуальная, нашему народу пора бы уже дозреть до гражданского общества и контролировать чиновников. А поднятие цен, на мой взгляд, вызвано выборами нового мэра, до которых не так много и осталось времени. Вот, с киевлянина, а также гостей, по нитке (1,5 грн. с каждой поездки) - глядишь, и будет Черновецкому и его окружению по рубашке, с парой сменой белья. Так сказать, пенсионное обеспечение. ‘confused‘ ‘evil‘
15:25 08/11/08
tomasch Харьков
Влада, не совсем с Вами согласен. За длительный период времени Киевский метрополитен дотировался из городского бюджета. За этот же период времени Киевский годовой бюджет возрос в разы, возможно в десятки раз. Откуда, каким образом? Вводятся новые местные налоги, общегосударственные, спроители вносят в бюджет города до 25-30% от стоимости объекта строительства(заметьте - на развитие инфраструктуры, в том числе и транспорта), парковка автомобилей(деньги из воздуха на ровном месте) и т.д. Вопрос в другом, куда деваются бюджетные средства? Кстати Черновецкий как-то в одной из телепередач центрального какого-то канала говорил, что после Омельченко, будучи уже мэром Киева, увеличил бюджет города то ли в 5, то ли в 10 раз. И еще добавлю, это все налоги, в основном с киевлян, налоги за торговлю, за аренду зданий и земли. Кстати, общественным транспортом пользуются мелкие предприниматели и средние, которые своими налогами этот транспорт оплатили на годы вперед. Но они-то могут платить, а неработающие, или получающие нищенскую зарплату? А другие категории населения, не имеющие нормального дохода? А как Вы думаете, почему у всех ветвях нашей власти техническое и финансовое обеспечение(включая недвижимость, автотранспорт) на европейском уровне при обнищании 60-70% населения? Пока бюджет не будет прозрачным(не только в Киеве, но и по всей Украине), он будет разворовываться. А это наши с Вами день - налогоплательщиков. И если я зарабатываю намного больше, я и налогов должен платить намного больше. И пусть тот, кто мало зарабатывает, имеет возможность проехать за пятьдесят копеек, а не стоять в очередях социальных служб, вымаливая себе, как милостыню, подачку в виде определенной льготы. А после униженно выслушивать оскорбления от водителей за льготный проезд. Так что, проблема намного глубже, чем казется. С уважением ‘smile‘
15:02 08/11/08
Вы что, в самом деле ТАМ во власти с ума посходили? Будет КРОВАВОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ! Отменяйте решение Киеврады по средним украинским расценкам! Это следует сделать немедленно дикретом Правительства. На время КРИЗИСА заморозить тарифы на уровне максимальных областных. 1 грн. проезд в метро 75 коп. проезд в транспорте наземном.
Кто забыл, что 3 ноября Президент подписал АНТИКРИЗИСНЫЙ ПАКЕТ ПО СПАСЕНИЮ ЭКОНОМИКИ УКРАИНЫ. Переводите КИев под ПРЕЗИДЕНТСКОЕ УПРАВЛЕНИЕ. ДОЛОЙ ВЛАСЬ СЕКТАНСКО-УГОЛОВНОЙ КЛИКИ ЧЕРНОВЕЦКОГО В ВЕЧНОМ ГОРОДЕ!
Обращаюсь к ВЛАСТИ - не допускайте до беспорядков! Не позднее этих суток с 20.00 6 ноября до 8. 00 7 ноября объявите ПРАВИТЕЛЬСТВЕННЫЙ МОРАТОРИЙ И УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА на предельные цены в метро и наземном транспорте во всех областных городах УКРАИНЫ НА ЕДИНОМ ПРЕДЕЛЬНОМ УРОВНЕ до 1 января 2011 года! НЕ ДОВЕДИТЕ СТРАНУ ДО КРОВИ И ПОЛИТИЧЕСКОГО БЕЗУМИЯ! Повышения цен после принятия ПАКЕТА АНТИКРИЗИСНЫХ МЕР В СТРАНЕ - НАЦИОНАЛЬНОЕ ЭКОНОМИЧЕСКОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ!!! ‘evil‘
20:09 06/11/08

Live

56 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

3 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Дозволь тобою милуватись

3 час. назад

Влочега комментирует материал Путіна в Кремлі накрило

3 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Дозволь тобою милуватись

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

3 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Тарифы и собачий хвост

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись