О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Экономика  1 ноября 2008 23:53:32

Не лякайте їжака вашою здоровою глуздою, пани політики

Отой ґвалт про „економічну кризу”, отой ентузіазм у ЗМІ про це: що буде погано, як буде погано, куди буде погано... з усіх боків все так вже буде погано, що чи й виживе хто-небудь.

Це явно демонструє кому вигідна оця паніка. Видно це настільки просто, як ото два Пинзеника "об-асфальт". Аж самі закучкувалися на екрані бо перестарались гойдалку цю на валютних курсах розгойдувати, та гроші народні під цю сурдинку у свої кишені перезапихувати.

Все не напихаються. Дехто любить казати, що хай напихаються вже „на повну” оці відомі до болю в очах, а тоді вже й про народ почнуть думати. Оце останні події показують – марні такі сподівання. Воно не напихається ніколи. Бо міри не відає...

Та оце жахаючи інших (пересічних) - само оце елітне таки перелякалось. Бо що ото розмахуєте руками перед екраном, шоу показуєте у повному складі. Не керівники, а естрадні артисти. Економісти вони, банкіри та політики державного рівня. Оці варіанти пояснень щодо фінансової ситуації в країні: „батько, досить торгувати, бо не має чим „сдачі” давати”.

З дачі воно видніше, звичайно. В Америці кредитні відсотки з 4-5% (як правило було) понизили до 1% у зв’язку із кризовими явищами... А в Україні банкіри-управлінці що роблять – підвищують кредитні відсотки... Був практично єдиний в Україні варіант отримати кредит під 6%. В першу чергу, приоритетно для підприємств, які є вітчизняними виробниками. Лише у Києві, за варіантом, що з міського бюджету йшла компенсація по кредитним відсоткам банка у 25%. Тому пільговий кредит для виробника, який випускає конкурентно спроможну продукцію... і все таке інше.

Але ж тут криза впала і що має робити державні структури? Державні мужі, обласного рівня міст, що як і американські держслужбовці нібито піклуються, глотку рвуть за народ свій. От міська адміністрація відмовляється надавати компенсацію. По вже укладеним договорам між адміністрацією, банком і підприємством, що взяло кредит під інноваційні проекти, які пройшли відбір через аналіз проектів та всю іншу процедуру. Така державна гарантія підтримки виробника? І ніякої відповідальності щодо недотримання умов договора.

Про цю дуру просто говорити – не дивом, а даром дивуватись. В однім місці знижують відсотки, а в другому – збільшують. І на цих пензениках, загибаючи їх перед камерою – нараховують пункти, що треба робити.

Тут треба бути економістом, банкіром з великим досвідом роботи у фінансовій сфері, що оцей механізм перекачування зрозуміти? Від кого відбирається і куди воно переливається. Закон збереження енергії працює для грошової системи – це не є новина. Це не теорія вже навіть щодо різниці т.зв. політичної економіки та фізичної економіки...

Колись було, що один перспективний кандидат у владу, ще й з досвідом банківських механізмів, ключові слова наче промовив: енергія прогресу за Руденко... Та пропало те розуміння десь в сумнівах сумління.

Що гроші – це певний засіб для механізмів перерозподілу (розсіяння) саме енергії. І якщо в якомусь місці вона зменшується, до в іншому – вона прибуває. Енергія сонця, яку людська праця дозволяє накопичувати на планеті земля. Причому, не будь яка діяльність може бути віднесена до поняття праця.

У чистому вигляді – накопичення енергії сонця здійснюється лише завдяки тих, хто займається землеробством, тобто селян. Всі інші види діяльності так чи інакше відносяться до тих, які пов’язані з розсіянням енергії, її перерозподілом та використанням для забезпечення власного існування. Гроші – це спосіб розсіювання цієї енергії. А якщо слідувати за науково обґрунтованою теорією та термінологією С.Подолинського, який заклав головні підвалини саме фізичної економіки на відміну від політичної економіки за К.Марксом – можна говорити не розсіювання, а розкрадання енергію.

Фактично основоположник саме наукової теорії С Подолинський ще встиг надіслати для ознайомлення свої теоретичні обґрунтування та висновки К. Марксу за декілька років до його смерті. І є свідчення, що Маркс прийняв цю аргументацію і признав, що у своїй економічній теорії сформулював хибні початкові умови. Визнав що його „Капітал” треба перероблювати, оскільки помилкові початкові умови призводять до помилкових висновків.

Не читали „Капіталу” як і праці С.Подолинського? Воно нині і не треба.

Просто сьогоднішними очима подивіться як живуть ті, хто енергію накопичують на планеті (селяни, ті хто покладає своє особисту енергію для вирощування саме рослинної продукції) і ті хто займаються розсіюванням енергії, тобто зменшуванням запасів енергії на планеті. Планетарні поклади енергії (нафта, газ) - це природний запас все тієї сонячної енергії. Видобування цих покладів енергії та споживання - це відноситься до процесу розкрадання енергії сонця, яка наявна на планеті Земля.

Як живуть селяни і як живуть ті, хто „сидить” на нафті, на газі, на грошах? І не дуже принципово, читали ви „Праця людини і її відношення до розподілу енергії” С.Подолинського чи листування між Марксом та Енгельсом стосовно цього питання.

Економічна криза світова, кричите панове банкіри, нафто- газо-магнати? Лякаєте кризою світовою та у місцевому розливі? Смішно дивитись оцей паноптикум жахання ідіотів за думкою оцих адептів-фінансів, які „люблять тишу” та утаємниченість, аби відібрати у тих панікерів заощадження через прийом „заморозити” вклади, аби у своїх банківських руках притримати хоч трохи – бо воно „прокручується” з наваром. Який потім осідає не на рахунках тих, чия особиста енергія була „заморожена”. І чим воно буде для одних більше „морозитись” - для інших воно так буде припікати приємно та добре, бо добро побільшуватись має власне.

Оце підвищили вартість проїзду в метро. І будуть міняти старі жетони 1:4... Психологія дрібних людців, дрібних злодюжок за таким підходом – вже й дріб’язок, здавалось би, але психологічно людям, що не в „мерсах” їздять, здавалось би – як певна державницька шляхетність сорому управлінців, що не дотримали своїх обіцянок... Ні, все в свою кишеню добрати, що називається, в копійчаній справі – а вседно, до себе і все на себе потягнути навіть і ниточку тонку. Дріб’язкові особистості при державному управлінні та які рахуються на послугах у тих фінансових злодіїв, що граються світовими фінансовими потоками.

Бо гроші це не „время”, як любите дурити, це – енергія.

Не лякайте, як малих діток, „маленького українця”. Не треба дурити маленьких – пам’ятаєте таку приказку? Бо це залякування отими дуже страшними словами, типу як "криза", „дефолт” - для таких українців, як ото для того їжака, що голим задом лякають.

Не лякайте „маленьких” українців своїм глуздом, ні політичним, ні фінансовим.

Чи гадаєте своїм глуздом, що не зрозуміло, чому так залякуєте? Через усі ті ЗМІ можливості цю музику замовляєте?

Бо від власного жаху самі лякаєтесь насправді.

І таки є через що і чого таким як ви лякатись...

3.11.2008. P.S.

Ну, нікому не можна вірити... Ні-ко-му! Прямо біда. Те, що нікому, навіть собі не можна вірити – це я давно знаю. За отим варіантом, що наші оті політики голосом здорового глузду полюбляють згадувати та демонструвати: думав добре перданути, а... Сталося не так, як бажалося.

Але це щодо іншим та сам собі... А тут оце вже й своєму вищому розуму не можна довіряти. Це вже просто біда. Ото як тим селянам з пам”ятного фільму про Чапая – не знаю вже куди й податься. Всі дурять з усіх боків. Довіряти нікому не можна. Причому на мої претензії, що хай не по суті, але ж в оману суспільну думку ввожу (яке й без мене задурують) – відповідь: а чого це ти користуєшься інформацією “одна баба сказала”... Ні фіга собі – я це почув від вищого розуму і використав спокійно, бо ще й на братика зіслалась, що в тих америках проживає, добра наживає і наче підтвердив... Причому, посилалась, скільки пам”ятаю так: “... Яценюк казав по “ящику” і братик підтвердив, що до 1% в Америці...

А коли я при розмові розпитав свого ще зі школи товариша - то на тобі: інформація на рівні одна баба сказала. То мої намагання-питання, чому використав неперевірену інфу - а навіщо перевіряти, якщо це каже "вищий розум" - то вийшло, що все рівно я винний... Вищий розум воно куди не кинь все рівно правий..

Оскільке одна з читачок дала більше ніж приємну рекомендацію на цей матеріал (Рекомендує цей матеріал Чому? Бо правда!), то не можу промовчати...

Мушу додати до цього матеріалу.... Оце зі спілкування із своїм товарищем, щодо питання про отой 1%... А справа в тім, що в Америці понизили до 1% не зовсім так, як ото подано в моему матеріалі. Чи то Яценюк так сказав, чи то та вищий розум так зрозумів – це розсідування вже до добра не доведе. І не так важливо по суті тої неточності в інформації, що було опубліковано.. А тепер: чи то він так сказав, чи то вона так зрозуміла - але ото я винний бо довірився тому, що "одна баба сказала"... це так вищий розум визначив, не без самокритики... чи то якийсь натяк?

Щодо того, що треба уточнити. Фактично ті 4-5% залишились. А цей 1% - це якийсь варіант нововведення - "кредит на добу". І наче для банків між собою (тобто якийсь механізм міжсобойчику банківського - один банк дає іншому на добу).

Взагалі тут є своє !?! - бо вказує, що за 24 години ці банкири щось можуть "закрутити".

А друга помилка в тексті - що американські 4-5% - це для фізичних осіб кредитні ставки, а оті % щодо України - це для підприємств. В Америці для "малого бізнесу" десь 14-15% "працюють" на банкірів.

Як здається мені, оце не ввело в принципову оману громадськість - суть питання залишилась, але.. Американські банкіри-державники не такі вже "добряки", як ото я подумав... довіряючи вищому розуму.. Ну, нікому вірити не можна... Прям біда..

Тобто по суті питання оце уточнення - мало що змінює. Хоча свої нюанси є за цими “романсами” про фінанси. З розряду вже не фінансових механізмів, а механізмів психологічних настроїв.

Проте залишилось незмінним головне:

Якщо глузду добру маєш, та не знаеш Гопака - не лякай їжака, бо спо-знаеш дурака.

Не лякайте їжака вашою здоровою глуздою, пани політики

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4823
Отредактировано: 04-11-2008 [16:46]
delete
Євген Чорний
Євген Чорний, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +9
Всего комментариев: 35, Всего рецензий: 15
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

06:30 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra Киев
"У чистому вигляді-накопичення енергії сонця здійснюється лише завдяки тих, хто займається землеробобством,тобто селян.Всі інші види діяльності так чи інакше відносяться до тих, які пов"язані з розсіянням енергії,її перерозподілом та використанням для забезпечення власного існування."
Дуже мудрі слова,надзвичайно мудрі. я часто задумуюсь над тим,що варті люди,якщо б люди не займались землеробством?
шана простим людям,які трудяться на Землі.
Дякую, шановна. В цьому та мудрість орачів як наша народна традиція, яка отримала науковий виклад з точки зору фундаментальних законів сучасної фізики (закон збереження енергії, ентропія та інше - це подано жокладніще ц Подолинського)
08:53 02/11/08
06:49 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже влучне і своєчасне слово.
Піднятий інформаційний шум про "кризу світову" - це завіса "димова" не тільки для населення України.
Я ще при ознайомлені з Вашою публікацією "Орійська Ідеологія" звернув увагу щодо наукового обгрунтування про вчення Сергія Подолинського - закони економіки в поєднані із фундаментальними законами фізики. Фактично це закони природи, тобто встановлені Бігом.
І цікава ілюстрація, те ж ще за Вашою "Ковчег Духу" звернув увагу. Дуже характерний типаж. Це здається скульптура?
Так, теоретичні основи фізичної економіки (на відміну від т.зв політичної), закладені С.Подолинським - це серйозний пласт, який приховується. Причому, навіть, у СРСР вчили саме політичну економіку - хай як, але "Капітал" штудіювався для всіх, хто проходив вищу школу (ВУЗи).
І не прийнято було ‘LOL‘ навіть ‘LOL‘ щось сказати про варіант, що у Маркса є, що називається в науці при розробці наукової теорії, фундаментальна помилка. Тобто у самому фундаменті - а це і є т.зв. вихідні умови, як базові дані постановки завдання - було закладено помилкове твердження. Причому у тому, що подавалось як "краеугольний камень" таким як ми. Це стосується поняття "додаткова вартість" - а це не тільки наріжний камень, це виступає у всіх логічних побудовах Маркса як центрова ідея. І саме в цьому він помилився, вважаючи, що природною причиною її існування є людська праця (надмірна іфд природних потреб самої людини та вагалі людства). І саме це є основа "маржи", багатства тих, хто експлуатує людський труд, примушуючи їх працювати понад міри...
Подолинський показав, науково обгрунтував, що таке визначення природної причини є принципово помилковим. І Маркс, що називається, "сів на глузд" як теоретик-економіст. Взагалі важко уявити з одної сторони ту трагудію науковця такого рівня як Маркс, хто провів справді титанічну роботу - і в кінці цього до нього "доходить", що він помилився у самому фундаменті. Відомо, що певні останні частини "Капіталу" саме написані і останні роки мають "дивний" характер із всім попереднім. Фактично він кинувся змінювати через уточнення, бо переглядати весь труд вже розумілось, що не реально. І кинувся, представляється, саме під впливом того, що подається як гіпотеза Подолинського.
Втім ідеї Подолинського мають прояв саме Орійського світогляду (традиції Орачів) настільки очевидно, що трактувати це гіпотезой можуть тільки... юристи. ‘LOL‘
А зображення - це скульптура "Суто" авторства Бадьо. Основа є постать козака-характерника Нечая. Відомо, що у битві під Берестечком загін десь з 300 козаків опинився в оточені всього польського війська. Коли Нечай залишився один, то відбулася дивна подія. Для спостерігачів (король Польщі та його світа) це бачили в той спосіб, наче все польське військо з усіх сторін сцнеться в якийсь незрозумілий вирій, в якому зникає. Лава за лавої воїни круля в якомусь вирії наче пропадали, бо сунули і сунули, як переповідають на протязі не менше 3 годин. Король наказав зупинити отряди, бачачи таке.. Фактично Нечай відпрацював як... сучасна кавамолка дає уявлення яким чином польські жовніри йшли як зерна і куди вони ото дівались, зникали.
Ото деякі, що люблять так говорити, що складається враження наче запоріжці постійно пиячили ( тобто були подібеі отим хронікам під ганделиками, ще й свою власну перерастію до козацтва тулять, бо їм таке бачиться скрізь) і таке дуже полюбляють розносити по всім усюдам-головам.
Людина будь-яка, хоч трохи бувшая в якихось походах туристичних, якимось чином хоч на декількох треніровках бувшая з карате, боксу - може собі зрозуміти аби оце казаки вели образ життя оцих "синюшни", то в яких походах на битвах вони б мали змогу та сили діяти.. А на папері пишуть оці ‘LOL‘ людці-розумники ‘LOL‘ і наче їх жодний сумнів не бере... Впадання в стан ідіотизму (не як образа, а як клінічне визначення) подібне можна сприймати. Іншого не існує пояснення такому сприйняттю та заплямовуючому опису козацької доблесті та звитяги.
08:49 02/11/08
глядач Одесса
Дякую Євгене, що згадали про ідеї Подолинського.Бо колись поверхово прочитав і забув -,,Капітал,,затьмарив. ‘read‘
17:32 02/11/08
а у мене якось вийшло навпаки. Ну, з "Капіталом" я знайом на рівні... на "5"балів здав екзамени, бо на дві сесії то було діло ‘LOL‘ ‘LOL‘ зрозуміло, думаю.. А Подолинського вже "взяв у руки" не так давно - і просто "він мене прибив" своїми думками та аргументами. Наскільки ясно і просто викладено та пояснено..
Якось мені розповідали, як одні (вже від ФСБ ‘smile‘ ) аналітики, взяв гроші на розробку "нових ідей" щодо фінансової системи та "что делать" - відоме питання ‘LOL‘ коли дізнались, що є така наукова праця, то приїхали, бо на той час ще не було тих хай і маленьких, але певних видань... І те що воно українською мовою їх не дратувало - бо вони раділи, що тепер їм зарахують виконану роботу, і не відірвут... за марно витрачені декілько років гроші... Наука справа така ‘smile‘

Між іншим є "Товариство ім.Подолинського" - певні науковці у Києві ще за життя М.Руденко таке зібрання створили.
23:29 02/11/08
глядач Одесса
З класиками м-л-ма, в період розвинутого соціалізма, у мене було добровільно-примусово.Щоб не коннспектувати їхні твори(а це було обовязково і з перевіркою), то записувалися в різноманітні м-л-кі університети щоб ,,сачканути,,Як говориться 5 хвилин страму але два роки безнаказного життя.Отож, там і коротко розповіли, що є така теорія. ‘read‘
08:33 03/11/08
так, це, швидше, "ознайомлення", а не вивчення у вищій школі саме давало ефект як ото ви зобразили: "м-л-ма".
Я потім років через сім після закінчення коли взявся за ту філософію за принципом "Я не дочекаюсь, що хтось прийде розумний і нам всім радянським і мені все пояснить, що й чому "все не так"... Чи зрозумію сам чи надурили всіх і, включно, мене оті бородаті мудні, чи самі ми і я включно дурні - але я спробую знайти відповіді сам..." - то те ж сів на глузду. Коли зрозумів, що я зовсім нічого таки і не зрозумів і не второпав - а 5 балів мав... То була для мені своя кумедія. Певний її початок... ‘LOL‘
11:22 03/11/08
Добре, шановний... завтра постараюсь. Якщо "маразм крепчает" та щось виробниче "заб"є Мікі бакі" ‘LOL‘ - то ще раз нагадайте
Щодо Подолинського в Ін-те (правда це років вже ...декілько) я знаходив на російській мові. Десь пошукаю адресу в архиві. Втім, ситуація могла змінитись. Якщо Вам треба посилання видавничі - то напишіть. Бо я з працями С.Подолинського знайомився не через ін-нет. Маю два варіанта видання 2000р та 2004р. Не берусь сказати, де можна зараз купити, але є у Києві "Наукового товариство ім. С.Подолинського" - я через них отримав можливість купити ті книжки.
Якщо треба - то можу постаратись дати координати Володимира Шевчука, д.е.н - голова Товариства ( вони "бідують" при Київ. економічному ун-ті, - Ін-т народного господарства раніше - Шевчук там викладає). Але це ін-фа має давніст в декілька років. Може зараз не зовсім так..

Щодо Нечая - то це в пошуковій системі наберіть "Бадьо Нечай" - вискочите на сайт Звичаєвого козацтва. Є інтерв"ю з тим Бадьо - і є ще своє цікаво про звитяжність характерників, яку я не "святив" в даному випадку... Але яка ще цікавіше і дивніше, включаючи і щодо оцього способу "принцип мясорубки" - думаю зустрічали такі за варіантом кавамолки. І бачили, що така мясорубка робить не фарш (коли традиційна мясорубка з спіралевидною направляючою крізь дірочки-лезо), а практично пасту з м"яса.

Але іне-т посилання постараюсь не забути кинути завтра ‘smile‘
23:59 02/11/08
Оскільки Ви питали, і обіцяно було ‘smile‘ (ще не зовсім впав у морозливий стан пам"яті ‘LOL‘ ):

Подолинский С.А. Труд человека и его отношение к распределению энергии / Мыслители отечества. С.А.Подолинский. - М., 1991.
http://marxists.narod.ru/works/pl1881.htm
С.А.ПОДОЛИHСКИЙ. СОЦИАЛИЗМ И ЕДИHСТВО СИЛ ПРИРОДЫ
(Перевод из La Plebe NN 3,4, 1881 г.)

"Суто" козака-характерника
http://kharakternyk.in.ua/?id=51&rating=views
Олесь Бадьо: Характерники не вмирають!
Характерницькі езотеричні практики в Україні http://kharakternyk.in.ua/?id=49&rating=views
11:30 03/11/08
‘smile‘ відсилка на Подолинського - то результат пошуку років 5 тому. Можливо, сьогодні є інші адреси й українською мовою текст. Бо саме українською мовою - воно має... інше смислове звучання. Як на моє чуття Слова, звичайно, коли я після вкраїнського варіанту знайшов російською мовою основну працю Подолинського. І доречі там, схоже не дуже вправний переклад здійснен. Хоча, між іншим, перше видання цієї праці Подолинський здійснив саме на російській мові. Втім оригінал видання - не зберігся. А залишились тільки італійською та французською, якими сам Подолинський і робив переклад.. Німецької те ж сам... Ото були випускники Київського університету фізичного факультету.. Він ще й як лікар працював, бо був навчен
13:29 03/11/08
Вельми Вам дякую.
21:44 06/11/08
06:58 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Бо гроші це не „время”, як любите дурити, це – енергія.
!!!!!!!!!!!!!!!
Приємно, що Вам було цікаво і знайшли для себе "цікавинку"-думку ‘smile‘
08:54 02/11/08
09:58 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Юрій Данилець Ужгород
"Оці варіанти пояснень щодо фінансової ситуації в країні: „батько, досить торгувати, бо не має чим „сдачі” давати”". такі керівники можуть перивести не лише до кризи, а й повного банкрутства держава
Маємо включити Правило справді народног добору відповідної особистості для відповідного місця уПравління.
Хай Буде!
00:02 03/11/08
10:39 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Традиційне моє Вам - спасибі
00:03 03/11/08
10:52 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Напрямок правильний...
Отже рухаємось далі..
00:04 03/11/08
13:09 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Марія Солтис Кузнецовск
Маленького українця не залякаєш кризою, бо, як працював, так і далі поратиметься в своєму господарстві і отримуватиме від матінки-землі за любов до неї
Це Правильно... Але треба звільнитись від тих, хто живе як упирі. Тобто розсіюють енергія і за цю, науково кажучи, "зло-дію" отримують ті блага, які не можна порівняти з тими доходами, які отримують ті, хто працює, тобто здійснює "добро-дію".
Тому поняття пОратись, як і Орачі... Взагалі тому й веду мову щодо Орійська Ідеологія
00:11 03/11/08
13:40 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"...Воно не напихається ніколи. Бо міри не відає..." - жадность порождает бедность!
Подібна "ненажерність" породжує ницість духу самих цих "ненажер". При цьому працює "правило 3-го покоління" - можливо пригадаєте, його сформулював Максим Горький свого ще часу
00:15 03/11/08
15:16 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Уля Киев
Цікаво, скільки коштуватиме проїзд у маршрутці...
‘smile‘ а справді ‘LOL‘
00:17 03/11/08
Уля Киев
Пару годин тому картина на Фрунзе - 251 тролейбус Петрівка-Виноградар = 2 гривні, 558 маршрутка З/вокзал - Виноградар - 1,50 грн, при тому, що маршрут до вокзала більше ніж вдвічі довший. ‘dknown‘
00:23 03/11/08
Уля Киев
ой, 25й
00:23 03/11/08
ой, 25й
Уля, дивлячись на Вашу гарнюню, оце просто боюсь питати від чого оте "вйой" ‘LOL‘ ‘LOL‘
00:44 03/11/08
Уля Киев
Багато будете знати - ... ‘confused‘
00:54 03/11/08
18:48 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Наші "великі" надто часто брешуть - вже й самі майже повірили у свлю брехню. Але ж "маленькі" - не сліпі...
‘smile‘ Дякую
00:17 03/11/08
19:18 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Реалии капитализма… Почему миллионеры не бросают всё после своего первого миллиона, а работают с тройным усердием? Причина проста – жадность! Думаю, что кормить дармоедов хватит, но как теперь их выбить из корыта, в которое Мы же их и посадили?
Треба думати і... діяти. У мене на Вас, доречі, дуже великі тепер сподівання, коли оце дізнався недавно яка Ви ре-еволюційно мисляча особистість ‘smile‘
00:20 03/11/08
21:59 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Народ, кажется просыпается, и начинает понимать, кто является истинным виновником всех его бед...
Як на мене то народ вже розумніший, чим ті, хто при владі опиняються.
Тут є своя дурилка - оці варіанти "народ має тих правителів які відповідають...".
Це формально правильно. Але прийоми шулерства при оцій грі у "вибір" - варіанти оці "наперточников" - оце те, за що благородні люди без жодних сумнівів - "канделябром по морді" ‘LOL‘
Схоже, що це той метод який мають згадати оті всі "політолухи-юристи"
00:27 03/11/08
22:38 02/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Скіф Донецк
Спасибі
00:27 03/11/08
19:48 03/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
плеханов Киев
Смешались в кучу кони, люди, гопак и їжак.
Как видно, нацистам денежный голодомор не страшен, так как они являются активными участниками процесса.
Забавно, що ви перший цей матеріал "побачили"... І оце тільки дали оцінку - тобто не перша реакція, а - "читал пейджер, долго думал"...
Думаю, що ото "змішалось" воно у вашому сприйнятті в силу того, що те що в статі і те, що в коментах - вам як один текст... Це формально про "суміш". Але те що воно поєднано, як певні прояви єдиного, що ви не сприймаєте "на дух" - то, як кажуть, на те кожний має право.
Мати власну думку...
20:09 03/11/08
плеханов Киев
Деньги, Евгений, возникли из НАСИЛИЯ. Принудительного изъятия насильниками результатов труда, а не в результате обмена как писал Маркс. Далее, Конечным результатом развития денежного обращения стало появление ФИНАНСОВОГО КАПИТАЛА -могильщика капитала промышленного.

Деньги В НАСТОЯЩЕЕ ВРЕМЯ ЭКВИВАЛЕНТ СОЦИАЛЬНОЙ ЭНЕРГИИ, что и позволяет их накапливать и целеноправленно использовать. Что до человека, то его суть состоит в преобразовании БИОЛОГИЧЕСКОЙ энергии в СОЦИАЛЬНУЮ, и СОЦИАЛЬНОЙ в биологическую. Вот и вся хитрость общественного прогресса. ‘cool‘
21:38 03/11/08
плеханов Киев
Евгений, человек Вы серьёзный, основательный, а от денежного голодомора саблей отмахиваетесь. Уж не хотел указывать на некритическое восприятие Подолинского. Деньги являются эквивалентом СОЦИАЛЬНОЙ энергии, и плясать гопак во время кризиса.... ‘sad‘
20:27 03/11/08
Таке враження, що працю Подолинського ви не читали. Наводити цитати - швидше марнувати час... Бо те, що обгрунтовано показав Подолинський - що людство (оце ваш варіант "соціальна енергія" - різними словами одне й те ж, про одно й те ж) це фактично утворено таким чином, що задовольняє вимогам "ідеальної машини Карно"... Для якої саме сонячна енергія є необхідним "паливом"... Ви ж граєтесь у слова якось: "соціальна" - "біологічна".
Наче оте визначення "соціальна тварина" не відомо і не зрозуміло, що то є різні грані однієї суті - людство. Енергія лідської діяльності (праці та роботи) утримує соціальну та біологічну бо "соціальна тварина"..
Як ви самі своєї власної сутності соціальну складову через гроші в біологічну переводите й навпаки.. Ваша сутність (соціально-біологічна, соціально-тварине) гроші не роз"єднують чи об"єднують..
Мені здається це досить ясно. А оця соціальна-біологічна сутьність людства в умовах рослиного світу на планеті як єдина система - з точки зору енергії фінкціонує як "ідеальна машина Карно". Не "вічний двигун", але "енергетична машина" що має цикл роботи "ідеальної машини" за Карно.
22:05 03/11/08
не надо оце.. Це варіанти, Михайло, "передергивание".
Гроші є засіб механізмів розсіювання саме Сонечної енергії переведення її у соціальні енергію. А не еквівалентом.
Гроші дозволяють зробит соціальну енергію певної особи еквівалентної потужності 0,05% річної сонячної енергій, чи 0,000001% та по подібне. Таким чином гроші дозволяють саме певну частину енергії сонця переводити у соціальну енергію певної особистості (чи группи).
Ви продовжуєте саме ту лінію Маркса , що камнем було йому. Змінюючи трохи слова.
А щодо шаблі - то це до того, що ото спосіб двох шаблей у руках козака характерника - то те ж включалась енергія... І воно саме показує, що то не просто сонячена енергія а вже енергія ВсеСвіту (або за грецьким стилем Космосу), де енергія Сонця - лише перше наближення до поняття загальна Енергія... І її накопичення та розсіяння черех шаблі-провідники перетворюють (причому без грошей) у соціальну енергію (супротивник гине не від леза), не сталь ріже, а енергія.. Це фізичні явища і зафіксовані документально.
21:03 03/11/08
плеханов Киев
Именно на принципах машины и были основаны первые фабрики, что было настоящим чудом для рабовладельцев. Однако, это только для эксплуатации. Рабочим телом являются рабочие, топливом -социальная энергия в форме денег. Поршни -технологические процессы и холодильником сами товарно - денежные отношения, отбирающие деньги в результате рабочее тело остывает и снова повторяет цикл. Индивидуальный человек преобразовывает биологическую энергию своего тела в процессе труда в социальную, так как результат труда -общественный (социальный продукт). Существующее общественное распределение осуществляет обратный процесс - социальный продукт -деньги потребляется индивид умом для пополнения своей биологической энергии. В моей схеме циклу Карно места нет, как нет места и эксплуатации. ‘cool‘
22:40 03/11/08
Знаєте, в цій схемі не має місце не тільки циклу Карно, але й значно більшій кількості того, що вже на протязв декількох століть визнється як певні фундаментальеі знання. Які мають рівень законів - як вище досягнення людського розуму...
Занятно те, що взагалі як цикли Карно так й ті принципи Карно саме щодо фізики існування "машиного способу" дії - загальні. Не важливо чи це на парі, вуглі, електрична машини - вони підпорядковані цим принципам і відповідно певним варіантам циклів Карно...
коли ж Ви промовляєте "на принципах машины" а потім поняття "циклу Карно места нет" - то тут наявний якийсь розумовий ступор...
Колись прочитав на ХВ мої логічні побудови у "Орійська Ідеологія" ви висловили думку про те, що "в основі своєму мої думки мають помилковість". Не пояснюючи і мене оця "оцінка фундаменту" дещо здивувало та зацікавило.. Коли ви надали на ХВ свою роботу стосовно енергії і перспектив розвитку події космічного характеру саме на основі енергетичного розвитку (скільки пам"ятаю не переглядуючи зараз) - то я з зацікавленністю прочитав в силу тієї своєї цікавості. Щоб зрозуміти, чому для вас мої основи помилкові - треба зрозуміти а які тоді ваші "основи".
Тоді до вашої роботи я писав свої зауваження, певно мірою подібна дискусія виникла і тоді. Ваші логічні побудови для мене помилкові, бо ви об"єднуете те, що не підлягає такому об"єднанню, скільки я орієнтуюсь щодо закону збереження енергії, ентропії... А ось тут розділяєте на дві окремешні якісь частини те, що виступає "єдиною машиною" за С.Подолинськім. При цьому стверджуєте, що створили таку "машину", для якої циклу Карно места нет, как нет места и эксплуатации.
Як на мене подальший обмін уявленнями просто марнування часу. Поради типу зніміть окуляри (через той фейс) бо вони мають якусь властивість подібно тим окулярам з казки про Смарагдове місто і якийсь чаклун ото вам одяг... Здається вже не доречним. Як то кажуть "колупати" першооснови з вами крок за кроком - з"ясовуючи, біднімаючи певні джерела, різних авторів і т.п. - це не для ХВ-спілкування. Це десь в тайзі чи викинутими на острів і від "немає більше чого робити" було б можливо предатись такій утісі - колупатися з цитатами, формулами...
А так наш обмін думками мені нагадує такий варіант. Уявіть що двоє біля певної машини (побачивши її вперше) починають говорити як їхати на ній в силу свого знання використання певних схожих засобів. Нова машина - впала "з неба" і не відповідає "звичній логіці". І оці два... мудрегаля починають обговорювати. (тут я перехожу до схеми нам звичної машини) Один сідає на капот спереду і розповідає як то рулити. Другий сидить на капоті позаду і розповідає, як він бачить і що то є керувати. Хтось з них в силу того, що йому з його місця видно (самі вирішишуйте для себе -який) говорить, що йому розповідали, що є такі ричаги руками торкать, педалі ногами сучить, а ото кругленьке те ж руками й воно має крутитись бо цикло - то коло, колесо, а був дід у ного чумак то він розповів що колнсо отаке і ось рухається, то і є що називається - крутится. Інший каже що "кола" не існує а оце що він бачить крізь скло воно ніяк циклиться...
Оце наші з вами і тоді і зараз обмін думками на таки двох знавців схожі. Як для мене я з"ясував, чому ви тоді щодо основ, що надані в "Орійська Ідеологія" висловились, що вона "в корне не права" чи щось таке. В якій "корень" ви дивитесь і наскільки то корень, а не верхівка того "древа знань", що так бачиться в силу ‘cool‘ ... Я все що міг на даний момент сказав. Ви своє бачите... Отже... Хто з нас хто з того порівняння про "машину чудну й невідому" - кожний має свою думку.
Можливо хтось третій (поки отой відомий з біблії Nemo, ‘LOL‘ про якого були у середньовіччя свої богословські дебати) - такий три-тейський прочитає і підкаже... Чомусь дуже сподіваюсь, що це буде щось на кшталт: оба ви чудаки, але ось щодо букви М чи м, то у кожного вона своя ‘LOL‘
Бо він буде знати, що треба не на капотах сидіти, а сісти на місце водія...
Це що стосується питання ГетьМана за принципами у Орійській Ідеології...
02:24 04/11/08
плеханов Киев
"скільки я орієнтуюсь щодо закону збереження енергії, ентропії... А ось тут розділяєте на дві окремешні якісь частини те, що виступає "єдиною машиною" за С.Подолинськім. При цьому стверджуєте, що створили таку "машину", для якої циклу Карно"

Маркс, поэтому и советская школа обществоведов исключали приложение закона равномерного распределения энергии(материи) в Космосе к общественному прогрессу. Исключаете и Вы. Это является основным расхождением. Вы не видите в истории человечества действие этого закона, а я вижу.
Как видно из мною написанного никакой машины я не изобретал, а Вы пытаетесь,как и многие в истории -нацистская Германия пример, сотворить из народов рабочее тело и запустить их машину Карно, хозяином которой желаете быть. Но, не выйдет, так как это противоречит равномерному распределению(энтропии по вашему). ‘cool‘
13:00 04/11/08
так Подолинський саме ж на основі фізичних уявлень щодо ентропіїї: розіювання енергії до рівномірного стану і надає це обгрунтуванням до соціального розвитку.. Ну, просто ‘LOL‘ нацизм ‘LOL‘ затьмарив вам...

І порівняйте в якому варіанті більша неточність , бо неточності формулювання думки (часто через помилковість застосування понять) породжує хибність мислення:
"равномерному распределению"
"розіювання енергії до рівномірного стану"

Сучасні наукові знання дозволяють стверджувати, що енергія не равномірно розсіюється, але розсіювання відбувається до стану равномірного розподілу... А ви ото єдино: нацист, нацисти - головний аргумент...
Взагалі стидоба, як для того, хто на запит Голосу просив "ума", як ви розповідали колись.. але то ваше діло чи "коза ностра"..
13:28 04/11/08
плеханов Киев
" равномерное распределение" это термин физиков, второе является просто другим определением равновесия. Применимо к социальной сфере это справедливость и стабильность, которые выныривают всегда во времена революций, когда господствующий класс, увлекаясь своей стабильностью забывает о социуме. Нацисты потому, что решают свои проблемы за счёт народа другой национальности, стараясь засунуть его в историческую топку. ‘cool‘
17:21 04/11/08
це ми з вами пішли по тому колу слів, яке я давно вже для себе визначив як "дурне коло", або Коло дурні...
Про острів нелюдимий з книжками і де прямо у рот буде падати їжа - вже було мовлено...
Хоча по правді щодо такого "незаселенного острова", то волів би опинитись наодинці не з вами чи будь яким подібним опонентом думок, а з, практично згоден, щоб будь яка жінка... Майже без обмежень ні по віку, ні по вазі чи росту... А як беззаперечна згода - то з будь-якою жінкою на прикладі всіх тих, кого вбачаю на ХВ ‘LOL‘ Хоча ще б краще аби вони усі, що вбачив на ХВ і ще трохи, яки вбачаю поза - і всі на тому острові... і я один... Оце справді були б... дебати. Прям оце увилось, то пригадалось відоме, але для мого випадку мрій воно звучить трохи по-іншому:
Эх, ма! И денежек не нужна тьма... Была бы баб деревенька, да гулял бы помаленьку... ‘LOL‘
23:36 04/11/08
плеханов Киев
"ми з вами пішли по тому колу слів, яке я давно вже для себе визначив як "дурне коло", або Коло дурні..."

Вы, Евгений, вы никак из гопака выйти не можете, вот и танцуете по кругу, в бубен стучите и в шаровары ветры пускаете. ‘smile‘ ‘smile‘
07:08 05/11/08
Цитата:
вы никак из гопака выйти не можете, вот и танцуете по кругу, в бубен стучите и в шаровары ветры пускаете.

аби дійти оцього... кон-сенсу-су ‘LOL‘ з цим буду згоден лише за такої редакції:вы никак из Го-пака выйти не можете, вот и наМаГаюсь танцювати у колі, в бубен стучите и в шаровары ветры пускаете, тобто подаю голос глузду для тих, хто оце бідкається вже 17 років, що ніяк його не можуть почути ‘LOL‘
09:26 05/11/08
плеханов Киев
Если Вам так удобнее скушать... ‘clever‘
20:16 05/11/08
23:12 05/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Цікавенько написали... Дещо так, дещо - не зовсім так. Але тут місця не досить, тож прошу читайте мої наступні статті, там і вам відповідь буде :)
Не обіцяю, що буду слідкувати щоденно за появою, але якщо впаде в око, то постараюсь ознайомитись з подальшим ходом Ваших думок ‘smile‘
12:12 06/11/08

Комментарии

Рекомендує цей матеріал
Чому? Дуже влучне і своєчасне слово.
06:49 02/11/08
Дякую. шановний, за такі слова визначення
08:00 02/11/08
глядач Одесса
Підтримую автора за корисні пояснення. ‘read‘
07:59 02/11/08
Спасибі, щановний за увагу й підтримку. Схоже, маємо певну згоду думок..
08:57 02/11/08
глядач Одесса
Так. Бо, це вигідно для тих фінансових злодіїв, що граються світовими фінансовими потоками. ‘read‘
09:14 02/11/08
глядач Одесса
Це в фінансистів називається ,,деривативи,,до речі є однією з складових(несплата по паперовим зобовязанням) фінансової кризи. ‘read‘
15:49 02/11/08
Я теж повністю із Вами погоджуюся: не треба мати "семь підей во лбу", щоб зрозуміти, що відбувається у країні. А послухати наших політиків... Їм нічого, а людям, які розуміються на цьому, і хвилюються за долю країни, за долю своїх рідних і близьких? Від цих хвилювань і маразматиком можна стати... ‘crazy‘
11:02 03/11/08
Оце Ваше: "семь пі-ідей во лбу" ‘best‘ ‘LOL‘
12:34 03/11/08
глядач Одесса
Сірожа, я особисто не згоден.Потрібно брати кредит, що дають під малий відсоток.Так, гроші є в Україні.Але, взявши кредит, Україна більшу частину їх витратись, вже сьогодні, на погашення боргів.А остаток, та ті кошти, що є в Україні, задіють на протистояння економічної кризи.А, в Вашому варіянті (не брати), то від затягнутих пасків, протягнули б і ноги.Не подобаеться мені, протягнута пропозиція ПР -спонсувати комерційні банки(звісно, що вони приватні і це лобіювання) ‘read‘
16:04 02/11/08
глядач Одесса
До речі, я теж не бачу ідеально святих. ‘read‘
17:13 02/11/08
Михайло
‘smile‘ ‘read‘
17:21 02/11/08
глядач Одесса
Тільки не підкиньте кота. ‘read‘
17:29 02/11/08
глядач Одесса
Для миші. ‘read‘
07:58 03/11/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Бо правда!
18:47 02/11/08
Дякую, шановна. Оскільке так визначили, то на Вашому "посту" - це, здається, так зветься? ‘LOL‘ - мушу додати до цього матеріалу.... Оце спілкувався із своїм товарищем, що живе в Америці і торкнувся питання про 1%... Оце з"ясовував питання зі своїм "вишнім розумом", від кого почув цю інфу вперше. То мої намагання-питання, що через те, що використав неперевірену інфу - а навіщо перевіряти, якщо це каже "вищий розум" ‘LOL‘ - то вийшло, що все рівно я винний... Вищий розум воно куди не кинь все рівно правий ‘LOL‘
А справа в тім, що в Америці понизили до 1% не зовсім так, як ото подано в моему матеріалі. Фактично ті 4-5% залишились. Оце про 1%, що "розтрубили" - і воно, здається, мій вищий розум так зрозумів Яценюка ‘LOL‘ чи то він так сказав, чи то вона так зрозуміла - але ото я винний бо довірився тому, що "одна баба сказала"... це так вищий розум визначив, не без самокритики ‘LOL‘ - так цей 1% це якийсь варіант нововведення - "кредит на добу" і наче для банків між собою (тобто якийсь механізм міжсобойчику банківського - один банк дає іншому на добу).
Взагалі тут є!!! - бо вказує що за 24 години ці банкири щось можуть "закрутити".
А друга помилка в тексті - що 4-5% американські - це для фізичних осіб кредитні ставки, а оті % щодо України - це для підприємст. В Америці для "малого бізнесу" десь 14-15% "працюють" на банкірів.
Мені здається я ввів в оману громадськість не принципово - суть питання залишилась, але.. Американські банкіри-державники не такі вже "добряки" як ото я подав... довіряючи вищому розуму.. Ну, нікому вірити не можна ‘LOL‘ Прям біда.. ‘LOL‘
23:12 02/11/08
Оце завдяки Вашої такої рецензії навіть додав сьогодні біля 6 ранку (совість мучала ‘LOL‘ а також "жадно й довго" пив холодну воду з лимоном ) до самого тексту певну PS (може вибачьте, та якийсь ото настрій у мене, бо вже на роботу преперся і треба "довбатись"; і відповідно, язик розв"зався - це до того, що PS я озвучую як "пісе"... Коли його маю сам використати, або інші щось важливе ‘LOL‘ недосказали ‘LOL‘ , бо ото таки варіанти при викладані певних думок саме.. Це з розряду відомого: "Пробачьте, але я не можу вже втриматись бо дуже хочу" - думаю знайомі варіанти стосовно того як на "першому" побачені коли всі кайфові настрої затуляють певні потреби фізіологічні..) ‘LOL‘
Так що ще раз дякую, за рекомендацію ‘smile‘
11:13 03/11/08
Вам щира дяка - за гарний настрій та пробуджений мій мозок, що ганяв, наче футбольного м‘яча, одну думку... А завдяки Вашій статті - гол!!! ‘LOL‘
А щодо правди... Взагалі-то - правда! ‘wink‘
11:32 03/11/08
І мене оце Ви порадували своїм: Цитата:
мозок, що ганяв, наче футбольного м‘яча, одну думку... А завдяки Вашій статті - гол!!!

Бо тоді, якщо і не 1:0 на нашу користь, то - якщо ще й програємо - то мінімум вже програємо не "в суху"... ‘LOL‘ Не "позорно"...
Хоча чогось мені здається, скільки я в "шахмотьях" розбираюсь, що таки змінився рахунок, який був до цього 0:0 ‘smile‘
Шануймось браття, бо на варті Того!!! - колись ще у 1989р. писав на закінчення першої редакції "Орійська Ідеологія вКраїни", а оце завдяки Вам маю приємність вже внести уточнення:
Шануймось браття-сестри, бо на варті Того!!! ‘smile‘
12:45 03/11/08
‘best‘

Цитата:
Хоча чогось мені здається, скільки я в "шахмотьях" розбираюсь, що таки змінився рахунок, який був до цього 0:0
- отут наші думки співпадають! ‘smile‘
12:59 03/11/08
Рекомендує цей матеріал
22:00 02/11/08
Дякую за рекомендацію
23:13 02/11/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Цікаво...
19:50 03/11/08
Хоча є інша "мисля"http://h.ua/story/149345/
20:15 03/11/08
Рекомендує цей матеріал
11:00 03/11/08
Дякую за увагу
17:35 03/11/08
Точно піранья. Тут і вправду Кучму згадаєш. Шакал, але ж зрозумілий
20:48 03/11/08
Рекомендує цей матеріал
14:25 03/11/08
Дякую за увагу
17:34 03/11/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Мені подобається, що Автор згадав про фізичну економію, що вкотре згадав про Руденка. Взагалі, мені подобаються матеріали, які "волають в пустелі". Хтось же цей Голос чує...
19:39 03/11/08
Маєте рацію.. втім оце "капля камень" - що для подібних випадків, про що Ви вказали, більше для мене зараз звучить як таке: гвардія гине, але не здається.
19:57 03/11/08
Дякую...
19:57 03/11/08
воно мисля різна буває.
Щодо Тимошенко, то не так давно свою мислю надавав тут: "Юлька-сублімація" http://h.ua/story/145470/
пані Юля - постать цікава. Але оце - вона "єдина рятувальниця щира" - цей ефект потребує свого ще аналіза та визначення. Схоже. що вона дуже сильна як акторка. Акторські здібності.. Хоча акторство у таких сферах це своя психологія..
Ю. Тимошенко - не акула, вона рибка-піран"я. Вона не перекусує зразу навпіл, але обжирає до кісток і швидко. Я її якось так сприймаю і така думка склалась поки їх розглядав тоді на сцені серед отих, що їм зі сцени бачились як "сяючі очі в темряві" ‘LOL‘
20:44 03/11/08
тою "куч-му" якщо й згадаєш, то слова доброго не дуже скажеш.. Взагалі, звичайно оце із погреба завжди "розумників" багато... Якщо бували, приймали участь у певних рішеннях того КБ, чи президента - думаю зрозумієте. Що дегко зі сторони казати і зовсім інше, коли ти в тому механізмі сам..
Втім тут є і інше, інша аргументація - це стосується поняття "лідер нації", Вождь...
21:12 03/11/08

Live

14 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

42 мин. назад

Сологуб публикует статью Активісти подадуть позов до ГПУ на силове правосуддя судді Чванкіна

47 мин. назад

Александра Треффер комментирует материал Отрывок из романа "Шизофрения". Книга первая одноимённой серии. Главы 1-7

48 мин. назад

Александра Треффер удаляет комментарий к материалу Отрывок из романа "Шизофрения". Книга первая одноимённой серии. Главы 1-7 от Александра Треффер

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Украина на приёме у психолога

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Украина на приёме у психолога

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Украина на приёме у психолога

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога

3 час. назад

АВСередюк комментирует материал Украина на приёме у психолога

3 час. назад

YURIY MELNIK комментирует материал Украина на приёме у психолога

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Украина на приёме у психолога

4 час. назад

YURIY MELNIK комментирует материал Украина на приёме у психолога

4 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Песня про мамин рушник

4 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Украина на приёме у психолога

4 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Песня про мамин рушник

4 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Две дыры

4 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Две дыры

4 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Две дыры

4 час. назад

Юрий Ермоленко публикует статью Pthsiкратия

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога