О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Экономика  30 октября 2008 12:48:44

Мої п’ять копійок до питання економічної кризи

Шановні пані та панове, вітаю вас: до нас тьотя Криза приїхала. Ой, лишенько, що ж нам робити? А що робить жінка, якщо в неї, вибачте, критичні дні – хіба хапається за зашморг та біжить вішатися? То годі репетувати – чи Всевишній наділив людину головою, аби на ній шапку носити? Ні, не можу не тицьнути свої п’ять копійок до питання економічної кризи. Може, комусь ця стаття видасться наївною та дурнуватою – то хоч посмієтеся, люди добрі.

 

Шкідливі поради: як залишитися під час кризи у самих трусах

Криза, кажете? Страшна? Тож усі повинні збанкрутувати, опинитися на вулиці й так інше? Зараз я вам розповім, як швидше й вірніше це зробити.

Спочатку треба вистояти у довжелезній черзі, нажити собі нервовий розлад й зняти з рахунків геть усі свої заощадження – аби «інфляція не зжерла» (про неї мова піде далі). Й на ті гроші, що залишаться після лікування нервового розладу, придбати щось дуже дороге й зовсім не потрібне. Наприклад, долари. Бо ж усім відомо, що такий товар, як долари, слід купувати, коли вони дешеві, й продавати, коли зростають у ціні. Отже, зараз саме час полювати на «бакси», й гребти їх якомога більше. Щоб, коли долар «раптово» (а в нас усі передбачувані події чомусь відбуваються раптово) обвалиться, лишитися з діркою від бублика.

Є ще непоганий варіант – придбати щось фундаментальне. Приміром, антикваріат. Диван у стилі Людовіка XIV виробництва ПП Мармиза – аби стояло оте одоробло посеред хати й муляло очі, аж поки років через сто (якщо не розвалиться) стане антикваріатом.

Не подобається? Галя балувана… Тоді купуйте пральну машину! Вже є? Нічого страшного. Подаруєте років через п’ятдесят онуці на весілля, а потім дорікатимете їй: «Чого, така-сяка, не користуєшся бабиною машинкою – вона ж зовсім нова!» Таким чином ми успішно позбавляємося грошей й маємо купу мотлоху та море сліз.

Взагалі, коли хочеш позбутися грошей – прислуховуйся до порад людей, які їх не мають. Вони мають багатий досвід марнування грошей. А ще краще – роби так, як робить натовп. Усі побігли купувати «бакси» – й ти собі біжи. Усі кинулися хапати різний непотріб – й ти собі хапай. Але ж краще все ж долари... Допоможемо дружній Америці подолати інфляцію – звільнимо бідолах від надмірної кількості доларів й наживемо інфляцію у своїй країні, бо нам усе мало. А таки наживемо. Долари купуємо – звільнена гривнева маса зростає. Отримуємо гарантовану інфляцію. Тим часом Америці трохи полегшає, й долар подешевшає...

Самообслуговування. Самі собі наживаємо халепу, самі себе шиємо у дурні, самі матюкаємо «кляту владу» (нами ж обрану) й самі бідкаємося увечері на кухні – в нас така інфляція, такі ціни… Стоп. Ціни. Формування цін залежить від багатьох чинників. З інфляцією ми майже розібралися – дивиться вище. На черзі – попит. А попит зростає. Бо величезний натовп народу, отримавши на руки гроші, кинувся «вкладати» їх в усіляке барахло – меблі, побутову техніку… Не дивлячись – чи потрібне воно саме зараз.

Немає психозу страшнішого за колективний психоз. Хто збанкрутував Промінвестбанк? Погані дядьки рейдери? А чиїми руками? Вкладників. Досить пустити у народі чутки, що банк на межі банкрутства, й вкладники, навчені гірким досвідом Ощадбанку СРСР, кинуться знімати з рахунків усе до копійчини. Ланцюжкова реакція. А спробуй-но, зупини. Й кожна публікація в пресі з закликами зберігати спокій буде мати зовсім протилежну дію – бо не буває ж диму без вогню.

Не треба нам навіть ворогів з-за кордону – самі усе розвалимо. Своїми руками. Бо залякані. Боїмося усього – навіть власної тіні. Особливо втратити гроші. Яких не маємо. А, може, тому й не маємо, бо насправді не знаємо, що з ними робити? Одна моя знайома поскаржилася: «Скільки живу – усе в злиднях. Нещодавно статтю читала – одному хлопчині з Молдови дядько, що мешкав у Германії, мільярд у спадщину залишив. Уяви собі, мільярд! Мені б й мільйону для щастя вистачило…» Питаю, що б вона зробила з тим мільйоном. Каже, що купила б собі будинок, машину, купу одягу, дітям, онуці допомогла б… Не дослухала я – каюся, бо усе зрозуміла з перших слів. Тому й не дає тобі Всевишній грошей, любонько – для твоєї ж власної безпеки. Бо через півроку лишилася б ти біля розбитого корита. Й будинок свій продала б за безцінь, й машину – бо їх утримувати треба. Або ще гірше – розпатякала б усім знайомим й незнайомим про своє щастя, а якась «добра душа» тебе за твої грошики у темному провулку сокирою по голівці б погладила. Образилася на мене пані. А даремно. Бо для розумної людини гроші – це не кінцева мета усього життя, а лише робочий інструмент – як для муляра кельня. У вправних руках кельня здатна чудеса робити, а дай невдасі – й пальця собі вкоротить. То й не дає Бог такому «горе-майстрові» грошей, аби він сам собі не зашкодив. А бува й дає. Аби інші дивилися та вчилися.

Казка про писану торбу

Був собі завод. А в заводу був господар. Випускав той завод продукцію – скажімо, газові плити. Такі собі – середньої ціни та якості. Так-сяк вони розкупалися. Потім почув господар гарне слово «модернізація» й вирішив собі модернізувати виробництво. Уліз в кредити по самісінькі вуха. Придбав на ті гроші круту лінію – «імпортну». Й почав на ній виробляти… ті ж самі плити, але у значно більшій кількості! Аж розперло його від гордощів – ми вже майже рівня радянських часів за обсягом виробництва досягли. А про те, де зараз той Радянський Союз з його обсягами виробництва – не подумав. Йому б подбати про розширення асортименту продукції, освоїти виробництво хоча б тих же газових водонагрівачів – враховуючи те, що з гарячою водою зараз проблеми. А він склади забив тими плитами, й стоять вони, пилюкою заростають… Грошей – катма. Кредити чимось віддавати треба. А тут тітонька Криза у гості завітала…

Інший невдаха мав собі стабільний бізнес – декілька продуктових магазинів. Доки криза не настала, й не прогорів кум, що теж мав свою справу – будівельну фірму. Бачить наш розумник – кум бізнес продає, можна сказати, майже задарма віддає. Що ж він робить, бідолаха? Вилучає гроші зі свого бізнесу, позичає в приятеля під проценти й купує цю будівельну фірму. А під час кризи усі так й кинулися будувати. Купувати – купують, а будувати – зась. От, халепа! А новий товар у магазини завезти нема за що. Ще й приятель – колишній бандюга – вимагає повернути борг…

Далі, мабуть, можна не розказувати, бо й так усе зрозуміло. Коли в людини є статки, а в голові вітер гуде – Бог її лікує… від грошей. Аби лиха не накоїла собі та іншим. Бо дурневі більше писана торба до лиця, аніж купа грошей. Отака вам казочка, а мені – бубликів в’язочка. Доларами не беру - дурних нема, а тих, що були, вже здихалася.

 

Про паперову ковбасу й бузкові панталони

Інша знайома мало не в істериці – що ж це за часи такі кляті настали? А от коли Радянський Союз був, усі були одягнені, нагодовані, зарплати та пенсії мали, усі рівні були… А зараз на господаря працюємо, живемо з копійки… Стоп. Чим нагодовані – дешевою ковбасою з туалетного паперу? Справді, туалетний папір тоді був трохи дешевший. В що одягнені? У ситцеві сукенки, бузкові панталони до колін з резинками та гумові чобітки? Бо на більш-менш пристойну сукню з магазину «Берізка» чи гарну білизну пересічна трудівниця навряд чи заробляла. Рівні були? Геть усі? Але чомусь навіть у школі сини завідувача магазином або начальника цеху були рівніші за синів простого слюсаря чи токаря. А за інститути вже мова не йдеться.

Зарплати та пенсії мали? Навіть у колгоспах? Навіть ті нещасні, на чиїх кістках побудовані шахти й заводи? Але ж то фактично були раби. Чи слід дивуватися, що згинула держава, у якій практикувалася рабська праця? Он, Римська імперія зазнала краху, й це чомусь видається цілком логічним. А розпад СРСР дивує… Зараз працюємо на господаря. А тоді на кого працювали – хіба на себе? Ні, той, хто намагався працювати на себе – хай навіть соняшникового насіннячка насмажив не продаж – автоматично у спекулянти попадав. Тому ганьба або ще краще – ґрати! На кого ж працювали - на дідька лисого? Таки на нього, бо не мала та держава Божого благословіння... Й те, що ми зараз маємо - спадок саме тієї держави, до якої дехто так прагне повернутися...

* * *

То що, назад – до дешевої ковбаси, бузкових панталон та рабської праці?.. Ось зараз маємо економічну кризу. Припустимо, ти втратив роботу – скорочення штатів. Але ж основний твій капітал, даний тобі Богом – твій розум, здібності, ті знання й досвід, що ти здобув, лишилися з тобою. Ти вважаєш зараз, що від тебе нічого не залежить. Що ж, це дуже зручна позиція. Легше клясти владу, рюмати від ностальгії за часами щасливого рабства, аніж підняти сідниці й пошукати – може, зараз хтось потребує саме твоїх здібностей або знань. Бо одним криза, а іншим – мати рідна.

Доки ти живий, маєш капітал, що завжди буде у ціні – треба лише з розумом його вкласти. Займатися тією справою, до якою в тебе лежить душа та серце – лише у такому випадку ти зможеш стати кращим у своїй галузі. А на кращих завжди є попит. Складно? Страшно? То сиди дома у запічку й свари владу, Бога, увесь білий світ. Й усе твоє життя буде – суцільна криза.

Photo-4

Фото з мережі Інтернет

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4967
Отредактировано: 01-11-2008 [17:16]
delete
Елена Лазарева
Елена Лазарева, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +21
Всего комментариев: 72, Всего рецензий: 25
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

13:28 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Молодец! Весьма оптимистично! А это радует!
Оптимизм - это наше всё! ‘wink‘ ‘smile‘
Спасибо, Жанна!
13:30 30/10/08
13:33 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Припустимо, ти втратив роботу – скорочення штатів. Але ж основний твій капітал, даний тобі Богом – твій розум, здібності, ті знання й досвід, що ти здобув, лишилися з тобою. Ти вважаєш зараз, що від тебе нічого не залежить. Що ж, це дуже зручна позиція. Легше клясти владу, рюмати від ностальгії за часами щасливого рабства, аніж підняти сідниці й пошукати – може, зараз хтось потребує саме твоїх здібностей або знань. Бо одним криза, а іншим – мати рідна.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Замечательные строки.
Спасибо. ‘smile‘
Так ведь и есть - проверено на собственной шкуре.
13:35 30/10/08
На моей тоже не раз! Вернее, всю жизнь!
Не шикуем, но и с голоду не пухнем ‘smile‘
13:37 30/10/08
Самый лучший вариант! ‘smile‘
И на жизнь хватает, и успеваешь замечать, что листья на деревьях, оказывается, меняют цвет...
13:39 30/10/08
13:39 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
і то правда! всенародна паніка гірша від самої кризи!
Дякую, Дано!
Так і є. Менше паніки - менше збитків. ‘smile‘
13:44 30/10/08
13:43 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Гарний стиль. Чудово написано.
Дякую, Наталіє! ‘smile‘
Думки вголос...
13:47 30/10/08
14:07 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
задає бадьорість настрою, хоча самі поради...

І оце залишилось якось не зрозуміло, сумніви беруть: "тьотя Криза" вона на першій світлині зображена чи на останній?
На першій - вона у дитинстві, а на останній - вже повнолітня. :)

Дякую за увагу, пане Євгене!
14:09 30/10/08
Тьотя Криза, мабуть, має коріння з Ізраїлю? ‘wink‘
21:10 30/10/08
Это доподлинно неизвестно, но то, что у украинского кризиса женское лицо - совершенно точно. ‘smile‘
13:04 03/11/08
16:59 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Думаю, что именно потому, что умеем находить забавное во всём, ещё наша страна не учавствует в войнах, нет внутренего кровопролития и прочих катаклизмов, которые свойствены аналогичным осколкам СССР...
Точно! ‘best‘
17:26 30/10/08
Точно! ‘best‘
17:27 30/10/08
17:13 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Чудово!
Дякую!!! ‘smile‘ ‘wink‘
17:27 30/10/08
До речі, спілкувався з однією постійною читачкою нашої газети. так вона каже, що газету тепер починає читати з вашої "Женщины". Ще на два номери поставимо. І цей матеріл дуже сподобався мені, якщо вийде, ставим?
18:11 30/10/08
Ой, це так приємно... ‘confused‘
Ставимо! Може, комусь у нагоді стане. ‘wink‘
08:49 31/10/08
18:16 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
прочитав на одному диханні.
дуже і дуже!
Дякую! ‘smile‘
08:49 31/10/08
18:25 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тетяна Крупа 'Харьков'
За прагматизм
Спасибо, Татьяна! ‘smile‘
08:50 31/10/08
18:47 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Марія Солтис 'Кузнецовск'
Написано дуже легко, та й правду кажете.
Дякую, Маріє! ‘smile‘
08:50 31/10/08
18:53 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влучно і дотепно...
19:46 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Думаю, что если бы Ваш текст попал Юлии Тимошенко во время её обращения к нации вместо того бреда, что Она несла – то человеческий фактор кризиса можно было бы просто свести к минимуму…
Может, предложить ей себя в советники? ‘wink‘
Спасибо, Наталья!
08:52 31/10/08
21:08 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Приємний стьобний гумор. Браво, Олено, - отримав задоволення. По всіх пунктиках тверда "п"ятірочка".
Дякую за такі слова! ‘smile‘
08:52 31/10/08
21:53 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Ілля Абель 'Киев'
супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Приємно, що сподобалося! ‘smile‘
08:53 31/10/08
23:25 30/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Svet 'Киев'
Отличная статья!Иронично и разумно - прекрасное сочетание!!!
Спасибо, Светлана! ‘smile‘
08:54 31/10/08
04:14 31/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra 'Киев'
Деякі поради можна й взяти.жартома,але істина.
молодчинка,Оленка. дуже сподобалася стаття.
Дякую, Мирославочко!
Жарт - найкраща зброя проти "тьоті Кризи" ‘smile‘
08:55 31/10/08
09:02 31/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
За оптимізм. Не лякайте Україну кризою, - вона уже заматеріла!
Я ж не лякаю - я навпаки. ‘smile‘
Дякую, пане Валентине!
09:07 31/10/08
Та то я так вас підтримую, - не ви лякаєте, а вас лякають. Чим україку можна налякати, після усього, що вона уже бачила?!
09:14 31/10/08
Нас вже нічим не налякаєш й не залякаєш. Наша історія - наша сила!
09:21 31/10/08
Золоті слова і вчасно мовлені! ‘smile‘
09:30 31/10/08
Так, треба про це пам‘ятати кожної миті - зараз, коли ми наршеті вільні... ‘smile‘
Мої прабабуся та прадідусь не встигли цього побачити...
Зробивши перший крок, слід йти до кінця.
Слава Україні!
09:44 31/10/08
Героям слава!
11:48 31/10/08
09:59 31/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ЮРИЙ РУДЕНЯ 'Одесса'
Понравилось :).
Спасибо, Юрий!
Приятно! ‘smile‘
10:07 31/10/08
14:29 31/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Если б біла русская версия, то это можно было процетировать на эконом ресурсах
Спасибо!
В русской версии читалось бы иначе... ‘smile‘
15:03 31/10/08
Вам спасибо. Так давно не читал столь хорошего и легкого материала, у Вас талант... ‘bravo‘ ‘bravo‘ ‘bravo‘
15:17 31/10/08
13:55 01/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Олекса Косар 'Чернигов'
Дуже гарно, а головне -- правильно. :)
Дякую, Олексо! ‘smile‘
17:13 01/11/08
18:39 01/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже добре! За винятком... "паперової ковбаси". "Й те, що ми зараз маємо - спадок саме тієї держави, до якої дехто так прагне повернутися..." занадто прямолінійно! Багато хто пране повернутися, та тільки не до тої самої держави, як Ви зволите писати, а до подібної їй, яка була б без тих мінусів, про які тут у Вас йде мова! Ось, комуністи у своєї Програмі зазначають, що є тільки Копіталізм та Коммунізм, все, третього не дано! Але це є великою брехнею! По аналогії з цим і у Вас, звиняйте, виходить брехня...
Але держава такого типу неможлива без наведених вище мінусів... Бо вони зумовлені самою її сутністю.
Це - утопія... ‘dknown‘
17:31 02/11/08
"Це - утопія...", ну, це як для кого! Є люди, які вірять у існування інопланетних цивілізацій, є такі, що в це не вірять! Є такі, що вірять у Бога, є атеїсти! Вище я зазначив про "треттє", у що не вірять комуністи (Ви, часом не з їхніх лав?), але ж приклад Китаю доводить, що то помилкове твердження! Я впевнений, що у нашому випадку не я помиляюсь, а Ви... ‘smile‘
18:03 02/11/08
Цитата:
Вище я зазначив про "треттє", у що не вірять комуністи (Ви, часом не з їхніх лав?)


Борони Боже... Де я, а де - комуністи... ‘LOL‘
18:09 02/11/08
‘smile‘
18:32 02/11/08
22:52 01/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
плеханов 'Киев'
Автор вольна писать что угодно, но желательно маненько поучится, а то на одной свидомости далеко не уедешь. Даже деревянному Буратино понятно, что кризисы присущи капитализму и повторяются переодически. Кризис 2008 года происходит в период господства финансового капитала и банкиры, отстаивая свои интересы устроили в Украине денежный "голодомор". Отбирают свой самый ценный и необходимый для спасения финансового капитала ресурс -деньги.

Они не оригинальны. Во времена мирового кризиса 1929 года промышленная буржуазия отбирала у населения хлеб( те же деньги) для спасения своей промышленности. Методы одинаковые. Так какое моральное право имеет финансовая буржуазия и ее холуи хаять промышленную буржуазию за зерновой голодомор, ведь, сами устроили денежный.
плеханов Киев
Если вы ко мне на прием, то мой ник ПЛЕХАНОВ. Где вы видели в газете "Коммунист", или другом издании, чтобы КПСС называли партией промышленной буржуазии СССР? Лазить на Гаверлу, бить в бубен, дуть в трембиту - вот на что,пока, вы способны. А для того, чтобы писать , а не писять необходимо маненько подучиться. ‘smile‘ ‘smile‘
05:58 03/11/08
Не я первая завела речь о Нюрнбергском процессе:

http://h.ua/story/148491/ ‘LOL‘
07:41 03/11/08
Г-н Розенберг волен писать всё, что ему угодно. ‘LOL‘
Кстати, Вы тоже не оригинальны - не комментарий, а передовая статья газеты "Коммунист". Времена проходят, штампы - вечны... ‘dknown‘
17:30 02/11/08
плеханов Киев
На этом процессе судили людей, идеологию которых, как мне показалось, вы разделяете. ‘cool‘
07:53 03/11/08
Это Вы себя со мной спутали. ‘LOL‘
07:54 03/11/08
плеханов Киев
Если вы со своей сворой не фашисты, то кто? ‘sad‘
18:24 03/11/08
Если бы Вы были верующим человеком, я бы Вам посоветовала перекреститься, когда кажется. А так... Даже не знаю, что и посоветовать. ‘dknown‘ Может, валерьяночки выпьете - и баиньки? Не уверена, что поможет. Но, возможно, полегчает. ‘smile‘
07:31 04/11/08
плеханов Киев
Значит, все - таки я прав. ‘cool‘
11:23 04/11/08
Хаспадин Плеханов
Ви навіть назву української гори без гавкоту не можете вимовити. Гавкайте, гавкайте, а український караван іде. ‘smile‘
12:56 03/11/08
‘dknown‘ ‘smile‘
13:27 03/11/08
12:47 03/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже гарно написано. І головне з сарказмом. А поки ми не розучилися сміятися ми не те що якусь там "кризу" побємо, а будь який султан нам буде по зубам. Зїмо і навіть не помітимо.Ось так то друзі.
Сміх нам допоможе!
‘best‘
13:14 03/11/08
‘smile‘
13:27 03/11/08
плеханов Киев
Что, достал, фашистская морда? ‘smile‘ ‘smile‘
18:22 03/11/08
Мабуть що все таки вас дістав, якщо ви так грубити стали. А на рахунок фашистів...Вони були соціалістами(націонал-соціалістами), а так як ви взяли собі псевдо першого російського соціаліста-теоретика то фашист це швидше ви, бо я не поділяю соціалістичних поглядів на розбудову суспільства, я скоріше демократичний прагматик... ‘dknown‘ ‘smile‘
08:45 04/11/08
14:57 03/11/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Актуально і грамотно написано.
Змушує вдуматись навіть тих, хто читає все поверхнево - допомагаюсть яскраві приклади та порівняння.

А криза то, - більш надумана. І якщо кожен припинить панікувати, а оптимізує свій потенціал - то вийдемо на якісно новий виток розвитку!

Моє захоплення Вашим талантом, Оленко!
Дякую, Уляночко!

Приклади - то з життя... Зараз декілька моїх знайомих у шоці - нагреблися доларів, а вони дешевшають... Коли казала - не слухали: мовляв, що може розуміти в економіці "затуркана мусульманська жінка". ‘LOL‘

Ми ж прорвемося! Бо криза - вона у головах, та не у наших. ‘wink‘
15:03 03/11/08
Цілком згодна! Прорвемось! ‘best‘
14:39 04/11/08
09:19 31/12/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

Mary L Киев
Рекомендує цей матеріал
Чому? Лишь бы не было войны и голода, остальное переживем ‘cool‘
12:59 30/10/08
Та це не якісь там п"ять копійок, це вже ціла гривня!!!
Із великим задоволенням прочитала цю гарно написану та іроничну статтю.

Автор, дякую Вам ‘best‘
13:06 30/10/08
Й Вам щиро дякую за увагу! ‘smile‘
13:07 30/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Гарно й іронично написаний матеріал про злободенне...
13:06 30/10/08
Дякую за рекомендацію! ‘smile‘
13:07 30/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Гарно написано. Правдиво.
13:26 30/10/08
Дякую за рекомендацію!
З життя писала... ‘smile‘
13:27 30/10/08
Рекомендує цей матеріал
13:28 30/10/08
Спасибо за рекомендацию, Жанна! ‘smile‘
13:29 30/10/08
Рекомендує цей матеріал
13:33 30/10/08
Спасибо за рекомендацию, Катерина! ‘smile‘
13:34 30/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? "...одним криза, а іншим – мати рідна."
13:42 30/10/08
Дякую за рекомендацію, Наталіє!
Прорвемося! ‘wink‘
13:43 30/10/08
‘best‘ ‘smile‘
13:50 30/10/08
Рекомендует этот материал
Почему? ‘best‘
13:48 30/10/08
Щиро дякую, пане Олексію! ‘smile‘
13:50 30/10/08
Немає в нас панів! (Хіба що влада, але, на щастя, це тимчасово) ‘wink‘
14:29 30/10/08
глядач Одесса
‘best‘ За, доступні поради в час кризи.Я, за те, щоб не було кризи в головах.
Фінансова криза - переливання фінансових річок, в вигідне положення, для одержання нових зверхприбутків. ‘read‘
14:51 30/10/08
Згодна на всі сто! ‘best‘
17:25 30/10/08
Цитата:
зверхприбутків
‘evil‘ ‘evil‘ ‘evil‘
надприбутків
18:18 30/10/08
глядач Одесса
Богдане погоджуюсь.Зарусифікувався. ‘read‘
18:46 30/10/08
‘wink‘ нічо
18:56 30/10/08
А я не погоджуюся. Бо зверхприбуток - не русизм.Бо прибуток і те що зверху на ньому і те що над ним одне й те ж і все вірно на українській мові. ‘smile‘
12:52 03/11/08
глядач Одесса
І Вам дякую. ‘read‘
16:29 03/11/08
‘smile‘
08:41 04/11/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? За оптимизм и трезвый взгляд!
16:59 30/10/08
Спасибо, Александр! ‘smile‘
17:26 30/10/08
Рекомендує цей матеріал
18:16 30/10/08
Дякую за рекомендацію! ‘smile‘
08:37 31/10/08
Тетяна Крупа Харьков
Рекомендує цей матеріал
18:25 30/10/08
Спасибо, Татьяна! ‘smile‘
08:37 31/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Бо і про кризу треба писати смішно. Тоді ми її переживемо, дасть Бог.
19:09 30/10/08
Звісно ж, переживемо. Бо коли Криза - "тьотя Криза", це вже не страшно.
Дякую! ‘smile‘
08:38 31/10/08
Віктор Марініч Энергодар
Є ось такий Указ Президента України № 965/2008 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 жовтня 2008 року "Про невідкладні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку України", в якому, зокрема:
-передбачається зробити стабілізаційний фонд;
-доручається Кабінету Міністрів України "вжити заходів щодо невідкладного скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення";
-вимагається "разом із Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями забезпечити у місячний строк вільний продаж земельних ділянок на аукціонах для реалізації інвестиційних проектів".
У мене таке враження, що Ви талановито, простими, зрозумілими всім словами, дивлячись на цей Указ, написали статтю, в якій камня на камені не залишили від того "смішного" документу, розробленного, до речі, високопосадовими фахівцями, не обділенними нагородами, ученими ступенями та званнями.
А ми дивуємось, чому дії Уряду та Нацбанку не адекватні викликам часу?
Дякую! Класно!
20:10 30/10/08
Дякую й Вам, Вікторе!
Давно визначила для себе "золоте правило": хочеш, щоби тебе почули - пиши про серйозні речі просто та смішно. Проте... чи багато в наш час лишилося серйозних речей? ‘smile‘
08:47 31/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Приємно, стьобно.
21:09 30/10/08
Дякую! ‘smile‘
08:47 31/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? !!!!супер!!!!!!!!!
21:53 30/10/08
Дякую, приємно! ‘smile‘
08:48 31/10/08
Любомира Віденська Белая Церковь
Рекомендує цей матеріал
Чому? !!! Дуже дохідливий і зрозумілий стиль написання!
09:25 31/10/08
Дякую, Любомиро! ‘smile‘
09:27 31/10/08
Рекомендует этот материал
Почему? Здорово, Елена. А то утомило это нытье - все вокруг плохо...! Хочешь лучшего - берись и делай!
10:05 31/10/08
Jeff Lennox Харьков
Рекомендує цей матеріал
Чому? Дуже корисний антикризовий матеріал!
11:00 31/10/08
Дякую за рекомендацію! ‘smile‘
11:02 31/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Розумно і стильно!
18:52 31/10/08
Дякую! ‘smile‘
17:12 01/11/08
глядач Одесса
Одна з багатьох причин фінансової кризи - деривативы!
http://www.rg.ru/2008/10/27/dengi.html ‘read‘
19:00 31/10/08
Цікаво, дякую! ‘best‘
17:13 01/11/08
‘read‘ ‘LOL‘
Класно про тьотю Кризу. Посміялася.
Треба було порадити другу правльну машинку не просто так купувати, а в кредит. ‘smile‘
10:46 01/11/08
Лена, мне очень импонирует твой трезвый и неистеричный взгляд на проблемы. ‘smile‘
Умница! ‘best‘
18:09 01/11/08
‘confused‘
Спасибо, Марина!
18:12 01/11/08
Тебе спасибо! ‘smile‘
То, что доктор прописал.
Читается на одном дыхании.
18:19 01/11/08
плеханов Киев
Автор вольна писать что угодно, но желательно маненько поучится, а то на одной свидомости далеко не уедешь. Даже деревянному Буратино понятно, что кризисы присущи капитализму и повторяются переодически. Кризис 2008 года происходит в период господства финансового капитала и банкиры, отстаивая свои интересы устроили в Украине денежный "голодомор". Отбирают свой самый ценный и необходимый для спасения финансового капитала ресурс -деньги.

Они не оригинальны. Во времена мирового кризиса 1929 года промышленная буржуазия отбирала у населения хлеб( те же деньги) для спасения своей промышленности. Методы одинаковые. Так какое моральное право имеет финансовая буржуазия и ее холуи хаять промышленную буржуазию за зерновой голодомор, ведь, сами устроили денежный. ‘cool‘
22:54 01/11/08
Ответ см. под "рецензией". ‘wink‘
17:32 02/11/08
Правнук Ровно
Рекомендує цей матеріал
Чому? Попереджений - значить озброєний...
14:06 02/11/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? За логіку і розумний виклад матерілу!!!
14:52 03/11/08
Дякую! ‘smile‘
17:32 02/11/08
Прошу Оленко! ‘wink‘
Взаємно, скучилась... та все ніколи заходити... аж сумно...
14:58 03/11/08
Правнук Ровно
І два маленьких, але дуже суттєвих доповнення:
http://tribuna.com.ua/articles/politics/169326.htm
http://tribuna.com.ua/articles/politics/169329.htm
14:11 02/11/08
‘confused‘ Зашарілась...
14:40 04/11/08
Й за це теж дякую! ‘smile‘
17:32 02/11/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Це чудово. А кризи...що там кризи, вони приходять і відходять...А ось світле майбутнє завжди попереду - на горизонті маячить...Йдеш йдеш до того горизонту, а воно все маячить і маячить і не на йоту не стає ближче. А може досить до світлого майбутнього йти, може просто слід зупинитися і просто жити по людському і не звертати уваги, а ні на кризу, а ні на те що на горизонті...Бо криза - хвороба, після якої завжди - одужання, а горизонт він на те і горизонт щоб бути попереду.
12:50 03/11/08
Що тут можна додати? Просто - ‘best‘
‘smile‘
13:10 03/11/08
‘smile‘
13:26 03/11/08
Рекомендует этот материал
09:19 31/12/08
Це - від душі! ‘smile‘
14:41 04/11/08
Дякую, Уляно! ‘smile‘
Давно не бачилися... Скучила!
14:54 03/11/08
В мене на душі теплішає, коли бачу Вашу вишукану аватарку... ‘smile‘
15:00 03/11/08

Live

array(8) {
 [11]=>
 NULL
 [4]=>
 NULL
 [5]=>
 NULL
 [6]=>
 NULL
 [7]=>
 NULL
 [12]=>
 NULL
 [13]=>
 NULL
 [8]=>
 string(10) "1544448752"
}

string(2) "13"
...