О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Экономика  16 октября 2008 15:59:49

Світова фінансова криза… на теренах України

Світова фінансова криза… на теренах України

ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Введення американської моделі адміністративно-капіталістичного «соціалізму» цими днями у США наткнулося на суттєву перепону. Регіональні банки США не хочуть приймати допомогу від уряду країни, пише The Washіngton Post. Представники банківських кіл США вважають, що рятувати фінансові установи від власних помилок "нечесно". Проте, держава має намір нав’язати підтримку значній кількості банків незалежно від їхнього бажання.

Американське міністерство фінансів раніше представило програму допомоги банківській сфері США. Мінфін викуповуватиме привілегійовані акції кредитних організацій на загальну суму 250 мільярдів доларів. Половина цих грошей витратиться в найближчі дні на акції дев’яти найбільших американських банків, включаючи Cіtіgroup, Bank Of Amerіca і Wells Fargo.

Інша сума піде на рекапіталізацію дрібніших банків. У програмі може взяти участь будь-який банк, хоча кращі й гірші за своїми фінансовими показниками структури не зможуть розраховувати на допомогу. Поки що жоден з місцевих і регіональних банків за підтримкою в міністерство фінансів не звертався.

Частина банкірів обурена втручанням держави в банківську сферу. Глава банку Chaіn Brіdge Пітер Фітцджералд (Peter Fіtzgerald) висловив невдоволення через те, що банки, які проводять необережну кредитну політику, отримають винагороду у вигляді субсидій від держави.

зазначимо, що такі кроки уряд США вживає вперше із часів Великої Депресії 1930- х років.

В 2008 р. в США зникли вже 15 банків. Цей показник виявився максимальним за останні 20 років.

В цей час українські експерти все ще вважають, що банківська система України має більше шансів вийти із кризи, ніж американська.

Про це йдеться у переданому в УНІАН експертному опитуванні Київського інституту проблем керування імені Горшеніна, проведеного в рамках програми Пульс кризи щодо ефективності дій держави щодо порятунку банківської системи, зокрема введення мораторію на дострокове зняття депозитів фізичними особами.

Зокрема, президент Асоціації українських банків О. Сугоняко висловив думку, що кроки, які вживає Національний банк України, є набагато ефективнішими, ніж ті, що вживає Федеральна резервна система США.

За його словами, Нацбанк вже зробив досить багато - це стосується й рефінансування, і змін у валютній політиці, і змін технології здійснення розрахунків і платежів. "Ми мали успішний досвід подолання кризи 1998 р., коли в Україні не збанкрутував жоден банк, в 2004 році ми мали успішний досвід у застосуванні мораторію на дострокове зняття депозитів. Отже, заходи НБУ своєчасні, ефективні й дають головний ресурс - час для уряду, і я сподіваюся, уряд діятиме адекватно", - зазначив А. Сугоняко.

Заборона НБУ на дострокове зняття депозитів є ефективним, але надто твердим кроком.

Президент аналітичного центру Академія, заслужений економіст України Олександра Кужіль назвала дії НБУ, у тому числі щодо введення мораторію на дострокове зняття депозитів фізичними особами, превентивним заходом проти паніки. Але, на її думку, це не вихід із ситуації з погляду економіки.

"Національному банку, по-перше, потрібно змусити банки надавати інформацію про несумлінних платників у кредитних бюро, по-друге - прийняти закон про споживчі кредити на виконання європейського стандарту про захист споживача, і, по-третє - ми з радою інвесторів при Кабінеті міністрів розробили пакет документів, які необхідно зараз прийняти, щоб не дати банкам померти в період неповернення кредитів", - підкреслила А.Кужіль.

Народний депутат України, член фракції НУНС Ксенія Ляпіна висловила думку, що крок НБУ є ефективним, але надто твердим. "З іншого боку, люди не зможуть знімати більші суми, і це зменшить паніку, але це жорстоко відносно вкладників. Я не беруся радити Нацбанку", - сказала вона.

Раніше повідомлялося, що 25 вересня 2008 р. агенство Fіtch оцінило економічні перспективи України вкрай негативно. Головні економісти України не згодні із цими оцінками. Для багатьох з них макроекономічна політика України високопрофесійна. Вони вважають, що нинішня світова фінансова криза вплине на економіку України незначною мірою, якщо взагалі вплине.

"Глави держав підтверджують намір тісно співробітничати і заявляють, що найближчим часом відбудеться зустріч глав держав ключових країн для прийняття порядку денного реформ, що відповідають викликам 21-го століття", - говориться в заяві лідерів "вісімки".

У той же час, найбільший швейцарський банк UBS залучить у капітал 6 млрд. франків ($5,24 млрд.) шляхом розміщення конвертованих облігацій на користь держави.

Як говориться в повідомленні UBS, банк досяг угоди з Національним банком Швейцарії про переклад неліквідних цінних паперів на суму до $60 млрд. у капітал нового фонду.

"Це рішення істотно знижує невизначеність серед акціонерів і клієнтів UBS, а також збільшує стабільність фінансової системи", - говориться в повідомленні.

UBS внесе в капітал фонду $6 млрд, ЦБ Швейцарії - $54 млрд. Для того, щоб оплатити свою участь у фонді, UBS розмістить конвертовані ноти на користь Швейцарії.

А в США заступник голови ради керуючих Федеральної резервної системи Дональд Кон думає, що відновлення економіки малоймовірне до кінця 2009 р.

"Протягом довгого часу фінансовим фірмам необхідно буде підтримувати прибуток, щоб відшкодувати втрати і залучити капітал, а також скорочувати відношення боргу до капіталу й у багатьох випадках консолідуватися за рахунок злиттів і поглинань", - говориться в тексті повідомлення, з яким він виступав у середу в одному з університетів Нью-Йорка.

"Усе це вказує на тривалий період обережного кредитування і високу вартість капіталу щодо основних процентних ставок, таких як базова ставка ФРС, навіть при поліпшенні функціонування ринку", - думає Кон.

"Ціни на нерухомість, швидше за все, продовжать падати якийсь час, і запаси непроданих будинків, хоча і будуть зменшуватися, залишаться значними. У якийсь момент, однак, ціни на нерухомість почнуть стабілізуватися, попит буде підтриманий більш низьким рівнем цін і низьких процентних ставок, і відношення запасів і продажів стане більш рівним", - заявив він.

За словами Кона, ситуація в економіці буде залишатися гіршою належного рівня в наступному році і може покращитися тільки наприкінці 2009 р. й у 2010 р.

Генеральною прокуратурою України за фактом замаху на доведення до банкрутства Промінвестбанку порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.15, ст.219 КК України. Відповідне рішення було ухвалене за результатами проведеної перевірки, повідомляє прес-служба ГПУ.

Нагадаємо, що 15 жовтня 2008р. Рада НБУ підтримала ідею націоналізації Промінвестбанку. Раніше в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що Служба безпеки України викрила схему руйнування фінансової стабільності Промінвестбанку.

Як повідомлялося, тимчасова адміністрації, введена НБУ в Промінвестбанк, збирається продати банк. До того Національний банк України повідомив, що має намір урятувати Промінвестбанк від можливого банкрутства. Генеральною прокуратурою за фактом замаху на доведення до банкрутства "Промінвестбанку" порушено кримінальну справу.

Як раніше повідомлялося, у зв’язку з намаганням певних рейдерських структур вплинути на стан фінансово-банківської системи держави, і зокрема на стабільність у діяльності "Промінвестбанку" за вказівкою Генерального прокурора О. Медведька проводилася перевірка додержання Закону "Про банки і банківську діяльність".

Як заявив в. о. голови СБУ В. Наливайченко, група осіб за цей рік вивела за кордон близько 400 млн. грн., зокрема через банк "Унікомбанк", власником якого є громадянин України О. Шепелєв (депутат БЮТ).

Шепелєв у відповідь обіцяв подати позов на Наливайченка, звинувативши СБУ у причетності до "дутих" банків.

Справу порушено за ч. 3 ст. 15, ст. 219 КК України (доведення до банкрутства), що карається штрафом від п’ятисот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Крім того, прокуратурою Донецької області порушено дві кримінальні справи за ч. 5 ст. 191 КК України за фактами заволодіння чужим майном посадовими особами ТОВ "Петрол" та ТОВ "Дон вуглезбагачення", які отримали кредити без наміру їх повернення у філії "Головне Управління Промінвестбанку в Донецькій області" на загальну суму 60 млн.грн.

Досудове слідство у цих справах доручено слідчому відділу прокуратури області.

Рада Національного банку України (НБУ) виступає за проведення націоналізації "Промінвестбанку" (ПІБ), в якому 7 жовтня 2008 р. була введена тимчасова адміністрація, заявив голова Ради НБУ Петро Порошенко.

За його словами, така операція може бути проведена шляхом збільшення статутного капіталу одного з державних банків з подальшим вкладенням коштів однією з цих кредитно-фінансових установ в акції ПІБу.

Нагадаємо, тимчасова адміністрація, введена НБУ в "Промінвестбанк", збиралася продати банк. До того Національний банк України заявив, що має намір врятувати "Промінвестбанк" від можливого банкротства

ЗАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" ("Промінвестбанк") засновано 1992 р. До липня 2008 р. серед його акціонерів не було осіб, що володіли більше 10% статутного капіталу банку.

На 1 жовтня 2008 року його активи склали 27,7 млрд. грн., власний капітал - 3,6 млрд. грн., чистий прибуток - 438,3 млн. грн.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2008 р. за розміром спільних активів (27,539 млрд. грн., або 3,94% сукупних активів банківської системи) "Промінвестбанк" посідав 6 місце серед 178 банків, що діяли в країні.

У вересні "Промінвестбанк" оприлюднив інформацію про те, що на нього чинять тиск рейдерські угрупування і власників банку намагаються примусити до його продажу.

Пізніше НБУ повідомив про виділення "Промінвестбанку" рефінансування розміром 5 млрд. грн., проте, незадоволений роботою керівництва, 7 жовтня ввів до банку тимчасову адміністрацію на один рік і наклав мораторій на виконання вимог кредиторів терміном на шість місяців.

Наразі Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що світова фінансова криза не має сильного впливу на економіку України в порівнянні з іншими країнами, але Кабмін завтра на засіданні РНБО висловить пропозиції щодо виходу України з кризи.

"На сьогодні прояв світової фінансової кризи в жорстких умовах на Україну не діє", - сказала вона.

При цьому Тимошенко наголосила на суттєвій проблемі в гірничо-металургійному комплексі, що, на її думку, найближчим часом повинна розв’язатися завдяки прийнятими урядом заходами.

Прем’єр також підкреслила, що за підсумками січня-вересня ріст ВВП склав 6,9% при тому, що в аналогічний період 2007 р. цей показник становив 5,5%.

Це, на думку Тимошенко, свідчить про те, що Україна справляється з викликами, пов’язаними із кризою світової економіки.

Також вона заявила, що ще одним фактором, який нівелює кризові тенденції на світових ринках є те, що українська фінансова система не інтегрована у світову.

Крім того, Тимошенко вважає послідовними дії Кабінету Міністрів і Національного банку щодо запобігання впливу світової фінансової кризи на Україну.

Прем’єр зазначила, що вона 15 жовтня 2008 р. в Брюсселі зустрічалася з європейськими політиками, з якими обговорювала світову фінансову кризу.

"На цьому саміті я дуже чітко сказала про те, що уряд й НБУ та інші державні інституції абсолютно правильно, послідовно й логічно діють", - сказала вона.

Прем’єр повідомила, що під час обговорення світової фінансової кризи лідери європейських країн надали їй свої пропозиції щодо її подолання.

Тимошенко зазначила, що уряд проаналізує ці пропозиції й викладе їх на засіданні Ради національної безпеки й оборони 17 жовтня 2008 р.

Перед тим як зробити ще один сумний підсумок, варто нагадати, що той же ПІБ має перед тим пройти ще одну незалежну аудиторську перевірку, перш ніж хтось зважиться продати його чи передати, приміром, в Український ОЩАДБАНК. Бо то є ПРИЛЮДНИЙ ЗЛОЧИН, а народ вже призвичаївся не тільки спостерігати за прилюдними злочинами рідненьких можновладців, але й інколи і все частіше брати їх за руку. 7 жовтня 2008 р. Банк ПІБ тільки перейшов під контроль НБУ, але не оприлюднивши звіт перед народом України, бо 400 млн. доларів – не дещиця, тільки після цього і незалежної аудиторської експертизи, щоб ніхто не посмів хутко, жваво і прилюдно перепродали Пром Інвест Банк без зиску для українського народу. Тому кожне наступне засідання РНБО має все більш і більш цікавити широкі версти вітчизняних гравців на економічному полі, який дехто давно вже перетворив на ринг з канатами зі справжнього колючого дроту. Тому народ має отримати звіт, а не прикриту поспіхом дещо спрощену правду, яка насправді може виявитися ще одними кабінетними побрехеньками. В часи Світової кризи українці мусять казати на кожне запевнення доморощених «експертів» тверде народне: «НЕ ВІРЮ!». Бо Світова економічна криза триває… І вже на теренах України

 

 

 

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України  Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua
© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 12386
Отредактировано: 22-10-2008 [18:46]
delete
Веле ШТИЛВЕЛД
Веле ШТИЛВЕЛД, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 18, Всего рецензий: 8
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:02 16/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Иногда одной лишь информации, которая являет собой чистый блеф, достаточно для значительного улучшения обстановки. Подозреваю такими пустышками очень часто нас кормит нацбанк Украины...
21:17 16/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Уж очень напоминает красивый спектакль с плохой актёрской игрой… Хотя такие президенты как Буш, Ющенко и Саакашвили могут легко привести к краху не только Грузию и Украину, но и бесстрашную Америку!
Уже привели. Вы помните 90-ые? У нас даже тогда заводы не останавивались. Сейчас 2 батареии коксохима в Мариуполе остановились. Перезапуску не подлежат. Это крах.
09:33 18/10/08
00:02 17/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Не осилила, но чувствую - все правильно))
02:09 17/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Воровали, воруют и воровать будут! И никакой мониторинг этому не воспрепятствует! Разве что новая Великая Октябрьская...
10:43 17/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
10:55 17/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
05:45 18/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra Киев
19:30 19/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

Ви добре та оперативно акумулюєте економічні та фінансові новини.
16:19 16/10/08
Відносно ж тих, хто займається спрощено-перевертневим деформаційним інформуванням простих українців, то вони за особливим станом країни перед світовими інформаційними та економічними ризиками мусять відповідати по Закону.
Саме в ці часи мають піднятися тюремні строки за ксенофобію, зневагу до державних символів і державного устрою тощо...
І найголовніше. В Україні НЕГАЙНО мусить бути оголошений особливий економічний та інформаційний стан. Такі справжні реалії і коли вже бевзі з НБУ готові штурнути Пром Інвест Банк у, звиняйте, але не в дуже не дружні економічні обійми, без низки оприлюднених перевірок, то треба казати, що цей банк мусить брати під охорону УКРАЇНСЬКА АРМІЯ. Саме такі сьогодні реалії.
І якщо 17 жовтня РНБО ще так сяк відцурається від цих непопулярних дій, то вже в листопаді вона матиме одностайне рішення, бо новітні українські БТР-3Е патрулюватимуть вулиці українських міст. Бо в наступ пішла грошовита тіньова всесвітня мафія. Тобто тероризм наразі використував саме її. І наслідки мають буди АДЕКВАТНИМИ.
16:44 16/10/08
плеханов Киев
Почта, банки, телеграф телефон .. и земельную биржу . все что необходимо фашистам для победы. ‘cool‘
15:25 19/10/08
Маю це робити, щоб не слухати загально відомі дещо зрідженні побрехеньки панів ойтців віддемократичних та їх аналітичних проріджувачів загально відомої інформації.
Окремо маю сказати, що в часи, які можна порівняти з військовим станом в країні, бо йде світова хвиля знищення національних економік малих країн, і коли вже Ісландія за 200 млрд. національного боргу пішла в кабалу до Росії, що згодом перетворить її на першу англомовну республіку майбутньої Російської імпериї, в цей самий час наші спритні живжики від неділової гламурної інформації перетворили нацЬональне телебачення з усіма комерційними прилаштуваннями на загальнонаціональне збитковище... Інколи вони хапають кінцівки економічних чуток, перетворюючі їх на гламурне спліткарство, в той час як Україну вже дивним чином трясе і мають вже почати працювати загально відомі національні запобіжники. Серед яких щоденне інформування журналістів провідних ЗМІ, як це почалося вдало робитися за часів Горбачова... Як можуть у теперішньому розізванному і рознесеному на шкамаття українському інформаційному просторі відсліддковуватися національні та всесвітні новини. А ніяк... Навіть постанови Нацбанку спочатку стають відомі національним економічним кривдникам, які ж самі і поширюють вигідні собі інформації...
Що має бути... Має йти єдина українеська аналітична стрічка новин на окремому Інтернет-каналі з позначкою державної реєстрації новинного контенту. Тобто кожна новина має перевірятися в найкоротші строки. А здебільше новини економічні...
Я також вважаю, що провідні журналісти УаНЕт, прикладом, такі навіть як я, який тільки на ХайВей прочитаний більш 525 тис. разів мають не тільки бути прийнятими до Національної Спілки Журналістів України, а отримати певний час у тамошньому просторі для проведення особистого майстер-класу.
Повірте, мені є що казати. Не поцурався би я і відзнаки від самого Президента... Це, між іншим, зміцнило би статус тих джерел інформування, які має визнавати держава, хоча вони - ті джерела - і суто громадські.
Особливо у загрозливі для країни часи інформаційних ризиків під приводом Світової фінансової та економічної кризи. ‘read‘ ‘clever‘
16:36 16/10/08
мар Киев
Тоді може Ви скажете нам правду - чи варто знимати зараз свої депозити (особливо з Надра Банку)до кращих часів? ‘confused‘ Завчасно дякую!
17:20 16/10/08
Вперше народ не тільки спостерігає з непевних інформпрошарків за світовими подіями, а з певним очікуванням контролює перебіг світових економічних подій, очікуючи на ПЕВНІ ОПЕРАТИВНІ ЗРУШЕННЯ ПО ПОДОЛАННЯ БАНКІВСЬКОЮ КРИЗИ З БОКУ УРЯДУ, НБУ ТА УКАЗІВ ПРЕЗИДЕНТА.... Збочення НБУ від 11 жовтня цього року, коли народні кривдники дізналися першими про стан речей у банківській сфері дає наснагу СТАВИТИ ПИТАННЯ ПРО ПОКАЗОВЕ ЗМІЩЕННЯ ПРАВЛІННІ КРИМІНОГЕННОГО НБУ. До речі й таке відбувалося в світі... Але приклади хай пошукають інші журналісти ХайВею. Правління НБУ має піти у відставку рішенням РНБО. Це я бачу як активний спостерігач за перебігом подій... Але... Може бути доцільним використи який-небуть більш втішний для вкладників конституційний чи інституційних запобіжник. Сьогодні народ очікує, але певної інформаційної політики у керівництва країни НЕМАЄ. То ж чекатимемо на завтра. То є крайній строк виявлення дій ДЕРЖАВНИХ СОВІСТНИКІВ, якщо вони є.
Чи вже понеділок бестрокова урядова криза, а за тиждень-два перша після часів Скоропадського і друга за історію незалежної України ХУНТА. ‘confused‘ ‘confused‘ ‘read‘ ‘best‘
18:02 16/10/08
мар Киев
Та все це зрозуміло! І кожен день приходиться спостерігати за діями уряду, перелопачувати купу статей і звісток про стан банків. Зараз кожен вкладник не за своєю волею став трохи економістом-аналітиком ‘sad‘ Не хочеться бути панікером, ставити банк у критичне становище вийняттям коштів з депозиту, але ж в нашій країні все через одне місце робиться ‘confused‘ Хто дасть гарантії, якщо банки масово збанкрутують (борони Боже!), то НБУ не розведе ручками і не скаже: "Звиняйте гражданє, грошей на всіх не вистачить!"? ‘sad‘
09:05 17/10/08
Такой вопрос не должен біл бі возникнуть, если бі игрокам Кабмина удалось усиленной рекламой сброса цен на недостройки перередать их полулегальнім структурам (инвесторам), но достраивать качественно и оперативно, отдавая долю квартирами, паркингами, полупустіми из-за перебора чувст и планов логистическими комплексами... Воров в законе в любом обществе перестоют гонять и доить, но дают право віпустить пар в некий открівшийся сектор єкономики...
Американская ипотека віглядела заманчиво.
Заемщик по ипотеке строил прибільній дом и сдавал его в оренду... Чтобі я мог рекомендовать єтой категории граждан под гарантии государства, коль скоро у них бабла пустого немеренно. Верьте, нет рекомендовал бі им через опітніх юристов-бизнес-хозяйственников обратится к тому же господину Пархаладзе. С ним им можно біло бі сіграть на равніх, просто войдя в его строительную ассоциацию, но с одним но! Государство должно ввести один единственній "запобижнік", деньги вложенніе в строительство не имеют біть права забрані в течении года! И всё! Сметка єтого класса людей колоссальная, авторитет неприрекаемій, а законное поле с одной заглушкой заставит работать на результат.
Мне стыдно за беззубость потомков железного Феликса. Все знают, что он расстреливал... И девочек наших вели в кабинет.
Но Ленин не выдерживал его напора ХОЗЯЙСТВЕННИКА. Как и многие в аппарате ЦИК...
Относительно метробезумия безумного мэра киевского... Метробезумие ещё отольется. Не удивительно, что КРУПНЕЙШАЯ ПАРТИЯ СТРАНЫ ПАРТИЯ РЕГИОНОВ при всех неприемлемых пока для меня измах выступает за недопущение этого безумного уровня цен.
Вполне понятен и киевский энергомиллиард должников...
Так вот... Отбивать бабки на киевлянах структурами Киевэнерго - дело одно. Мы, киевляне, настаиваем на ежегодном общественном аудите деятельности Киевэнерно, Водоканал, Киевгаз на предмет, сколько средст изымается руководителями данных структур из оборотных в свою разгуляй-пользу... Это факт теперь уже общеизвестный и если на любой форме предприятия, бизнес-учреждения более 10% оборотных средств изымается помимо заявленной прибыли, такая структура должна быть идентифицирована в стране как крайне уголовная и предсказуемо деструктивная.
Господа журналисты, еще раз прошу, владейте информацией снизу, говорите с рабочими, клерками, малыми и средними предпринимателями и вы обнаружите сквозную диструктивно-криминальную пирамиду, которую я как журналист "хунтовик" буду постепенно оголять. Хотя... И вам не меньше моего ведомо... ‘cool‘ ‘confused‘ ‘read‘
10:55 17/10/08
Сергей, умение убрать лишние абзацы пока вам не вполне... Но вами сгенерирован вполне нормальный текст если не одно но... В нем вместо одного-двух - несколько акцентов... Это еще не жесткая аналитика по материалам, но уже близко к желаемому. Хотите для первого разу оценку "ХОРОШО"? ‘LOL‘ ‘best‘ ‘crazy‘
22:41 16/10/08
Срочная отмена в УНИАН утренней профильной пресс-конференции о состояния дел в ПИБ с точки зрения тех, кто уже посчитал его легкой добычей, говорит о том, что я прав... Удалось побеседовать и с милыми юными журналистами, которые не представляют, что депозиты - это не более половины всех закрываемых счетов. Снятие с денег со счетов мелких вкладчиков,могут остановить гарантиии средних вкладчиков. Если вчера они "сидели" на планке 50 тыс. грн., то сегодня подвинулись на планку 200
тыс. грн. Изменилась и стратегия хранения средств. Люди устали прятатся от своего воровитого государства, разнося сбережения по разным банкам. Многим это не выгодно и из целей представительности... Люди те, кто вырвался больше не хотят даже виртуально продуцировать на себя тень нищеты, оставляя эту репродукцию тем, кто их раздевал более двадцати лет от еще советской павловской реформы и далее по тексту.
Де факто укранский средний класс подвинулся по стоимости от 10 до 400 тыс. долларов. Этот клас - становой хребет экономики Украины. И ему Государство обязано гарантировать, что его номинально БАЗОВЫЕ 40 тыс. долларов не пропадут. Будут даны гарантии на 200 тыс. долларов возврата вложенных в банки средств, установится на новой отметке рынок банковских услуг и сервисов, которые затем можно будет СКООРДИНИРОВАННО для страны регулировать и подтягивать... Но При этом мелкие вкладчики возвратятся в стационарный режим. Из первых 3 миллиардов денег НБУ по слухам, которые так никто и не опроверг - два миллиарда тут же откачали региональные миллионеры и частично вывели капиталы в офшоры... Вот вам и 3 млр. долларов кипрских инвестиций в первой половине года... Сам дьявол пришел за своим переметным золотом и чиновники НБУ слили ему ситуацию на рынке банковских услуг напрочь...
После всего этого заявления о снятии даже крох своих накоплений не напишет только ленивый. Тем более что малые и средние предприятия Киева приостановили выплаты зарплат еще в августе. И если люди до сих пор не обратились в установленном порядке в суды, так это чудо. И это чудо - конверт. Но если и он истощился до нуля, то с первых чисел ноября взорвутся самые незащищенные. В этой связи спрашивается, кого пытается обмануть украинское правительство. Класс новых предприимчивых работодателей? То их локаут обернется национальной трагедией украинцев. Столица выйдет на голодный бунт.
То есть, сегодня грош цена СБУ, если оно не сумело об этих подводных пока тенденциях проинформировать правительство, обязанный работать еще по Конституции парламент и Президента.
В отличие от своей близорукой власти, народ по-житейски проинформирован не только хорошо, но и более чем достаточнло!
Если же и придурочный столичный горсовет поведется на внешнее раболепие киевлян, то бунт может принять муниципальные формы...
Кто нами управляет, если ВСЕМ ОЧЕВИДНЫЕ ВЕЩИ господам управителям так и не очевидны....
10:34 17/10/08
Якщо чесно і суто по-українськи, то заява, яку ви напишите сьогодні матиме зист лише через місяць. Тобто неодмінно писати, щоб кляті хлоп‘ята не прихватили. Але, саме ці заяви навіть в нереалізованому в недоконаному стані будуть загрозливим попередженням владі - не чіпати не нею надбане, бо за цими грошима криваві сльози... Якщо напишуть усі, то влада буде на гачку, а не народ. І народові не заважатимуть легкі бронепанцирики українського виробництва БТР-3Е, які охоронятимуть народні гроші.
Це по-перше...
А по-друге, людина з грошми на руках дуже бажана до криміногенних прошарків суспільства. Я б вже зараз вислав найперших звитяжців у Чорнобильську зону ремонтувати для спільників житло на цю зима. Це зима має задля блага народного пройти під контролем вісйськової хунти. Я в цьому впевен. А ось у триманні зелених коров удома - ні. Може статися, що це буде найкримінальніша зима в історії незалежної України. Тому уряд має надати гарантії вкладникам і припинити спровоковому падінням навмисним Пром Інвест Банку істерії. Сам банк негайно до ранку має ПОКАЗОВО перейти під військову охорону.
Отакі реалії... Напевне у бандюків вже є списки найбільш гладких вкладників. Тож РНБО має поквапитися... Бо такого разбою, який має статися за цих обставин Україна не знала з 1918 року!
17:41 16/10/08
У нас Россия и Китай прекратили заказывать металл, Европа тоже отозвала заказы - у них кризис, в США нас с продажами металла и так не пускают, повышают цены на газ, другими словами - металлургии Украины пришел конец. Заводы закрываются, с ними в упадок приходят целые города, регионы, и паразитирующий пока на сворованом у регионов и бездарно растраченным на собственную недвижимость и памятнники Голодомору Киев! Если не будут предприняты экстренные шаги, этот сценарий - только вопрос времени. Мы сейчас можем наблюдать начало развала Украины, как государства. Господи, почему Ленин и Сталин скроили это государство так неаккуратно?!
09:31 18/10/08
Які ж гарантії забажав під себе середній клас, до якого я аж ніяк не належу... Вони класово, розумієте, КЛАСОВО прохають у Уряду гарантія під повернення 200 тис. грн. тобто 40 тис. доларів, що й характеризую їх статки, як статки середнього класу. І гроші при цьому капіталізуються і акумулюються в українську економіку. Але брехлива парадігма заяв від відомих суспільству панів та пані свідчать - влада не готова гарантувати державних чесснот приватним вкладникам, а по суті приватним інвесторам в українську економіку. То ж грошенята почнуть як за часи радянщини закупорювати у трьохлітрові банки-бляшанки і закопувати у землю. Економічний процес призупинеться, криміналітет здійме голову, а далі відомо... Білі міліцейськи бригади, точковий відстріл бандюків, перевертні у міліціянських строях і таке інше. Від усього цього статки матимуть тільки ГРОБОВНИКИ.... Ось чому завтра після засідання РНБО Уряд певними діями і постановами має негайно звітувати перед народом України чи піти у повному складі у відставку. ‘read‘ ‘cool‘ ‘sad‘
17:54 16/10/08
Меры, говорите... Гражданская война... Лозунги, говорите... ДОлой депутатский криминалитет! Долой правительство жулья-пофигистов! Даешь военную диктатуру не придурочных генералов, а молодых армейских полковников! Ноябрьский военный переворот, призванная народом хунта, экспроприяция у 20 тысяч грабителей, высылка их на два года в бараки в Чернобыльскую зону. При попытке побега из зоны - расстрел на месте именем народа Украины ограбленного... Только призыв к военным, прошедшим курс миротворцев с блок-постами в городах, с перекрытием правительственной хоны, с прелюстрацией чиновничества, с высылкой в офшорный Кипр без копья всех нвнешних олигархов. Немедленно! Чем быстрея эту идею примут казармы, тем скорее мы получит национальный ответ КАК ИЗБАВИТСЯ ОТ НИЩЕТЫ И ПОЗОРА. ВОЕННЫХ К ВЛАСТИ!!! ХУНТУ К ВЛАСТИ! ДОлой партии грабитилей! Через два года возвращение простой и понятной можаритарной системы! ‘evil‘
11:09 18/10/08
Летов всегда истину глаголил - лучше стучать, чем перестукиваться....
15:50 19/10/08
Завтра в 9.30 в УНИАН обсуждают все проблемы падения ПИБ... Прошу всех свободных на коллективные слушания. Естественно, при удостоверениях корреспондентов ХВ либо любых украинских или зарубежных изданий... ‘read‘
22:45 16/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? интересно
15:51 19/10/08
рок-музыкант Егор Летов, умерший в провинциальном российском Омске 19 февраля 2008 г. в возрасте 44 лет как-то спел:
всё, что не анархия — то фашизм!

Но ты хочешь быть фюрером,

Он хочет быть фюрером,

Я хочу быть фюрером,

Мы все хотим быть фюрером!

Я не верю в анархию…

(с)

‘cry‘ ‘read‘ ‘cry‘ ‘cool‘
11:19 18/10/08

Live

10 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Pthsiкратия

24 мин. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Pthsiкратия

31 мин. назад

Наталія Безсонова комментирует материал В.Шекспір. Сонет 116

38 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Pthsiкратия

50 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Pthsiкратия

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Pthsiкратия

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Pthsiкратия

3 час. назад

Влочега рекомендует материал НАМ НЕ ВДАЛОСЯ, ПУТЛЕР ВЕРЕЩИТЬ, ТОМУ ПРАВОСЛАВ'Я ТРІЩИТЬ!

4 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Pthsiкратия

4 час. назад

Юрий Ермоленко публикует статью Народ привык к чему угодно!

4 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал Шекспір сонет 116

4 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал В.Шекспір. Сонет 116

4 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал Шекспір сонет 116

5 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Керчь. Убийцей почти сотни людей есть Кремль

5 час. назад

Баргузин комментирует материал В.Шекспір. Сонет 116

6 час. назад

Баргузин комментирует материал Шекспір сонет 116

6 час. назад

antov публикует статью НАМ НЕ ВДАЛОСЯ, ПУТЛЕР ВЕРЕЩИТЬ, ТОМУ ПРАВОСЛАВ'Я ТРІЩИТЬ!

7 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

8 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

9 час. назад

Влочега публикует статью Путіна в Кремлі накрило

10 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКРЫ ЗИГМУНДА

10 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКРЫ ЗИГМУНДА

10 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКРЫ ЗИГМУНДА