О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  9 октября 2008 09:31:54

Політика та п’ять стихій

Ви не повірите й будете сміятися, та з погляду фен-шуй найкращі символи в Партії Регіонів і БЮТ

Політика та п’ять стихій
Езотерика все більше проникає в наше життя. На відміну від початку дев’яностих, прихильниками таємних знань про природу явищ сьогодні стають не просто маргінали у рваному взутті, а великі бізнесмени й політики. Серед езотеричних учень китайський феншуй посідає особливе місце, оскільки розглядає закони потоків енергії в просторі. Знання про цей рух, у свою чергу, дає можливість досягати нових рівнів влади й знаходити нові ресурси. Тому Тиждень вирішив дізнатися, наскільки правильним є рух енергії у символіці тих або інших політичних партій України.

 

Ми зібрали логотипи декількох найбільш впливових сил і попросили прокоментувати їх фахівця з фен-шуй Ольгу Діткову. Сьогодні Ольга практикує в Києві, а свого часу навчалася у доктора Шентана Сю, який був засновником інституту фен-шуй Blue Mauntain (США). «В основі вчення фен-шуй лежить теорія «У-сін», що в перекладі означає п’ять стихій: Дерево, Вогонь, Земля, Метал і Вода», – говорить Ольга. Й рух енергії у просторі залежить насамперед від форми, кольору та якості цих стихій. Отже:

НАРОДНА САМООБОРОНА

Політика та п’ять стихій
Самооборона викликає агресію. В цьому логотипі ми бачимо два кольори: червоний – Вогонь – і білий, Метал. Логотип має квадратну форму, що символізує собою стихію Землі.При цьому виникає контроль однієї стихії над іншою – Вогню над Металом. У результаті стихії не отримують додаткового живлення і як наслідок виснажуються, а потім можуть і загинути! Відчуття, викликані цими кольорами, з погляду «п’яти елементів», – це радість, ейфорія (червоний) і печаль (білий). Партія, створена на таких суперечностях в емоціях, не має основи, тобто третього кольору. Образ кулака символізує не єдність, як може здатися на перший погляд, а покарання.

НАША УКРАЇНА

Політика та п’ять стихій
Вельми не погана ідея. Тут присутній і жовтий колір, який символізує Землю-фундамент, і червоний, а це Вогонь, що дає живлення для Землі. Все скріплено металевою підковою – стихія Металу, яка вказує на фінансову складову. З давніх часів підкови вважаються символом небесного успіху. Їх вішали при вході в будинки, щоб допомагали господарям, тільки направлені вони були не вниз, а в небо, для більшого насичення енергією Сонця. Тобто в цьому випадку підкова має бути перевернутою.

КОМПАРТІЯ

Політика та п’ять стихій
Червоний колір як основа символізує енергію Вогню, білий – Металу. Вогонь контролює Метал, але несе в собі конфлікти. Зірка й напівсфера – символ Всесвіту, це виявляє бажання бути єдиним розумом у світі.

 

БЮТ

Політика та п’ять стихій
Дуже вдалий символ. Червоне серце – стихія Вогню, який стримує стихія Води (чорні букви). Все це розташовано на білому фоні – стихія Металу, який породжує собою Воду, а вона, в свою чергу, контролює надлишок Вогню. На рівні емоцій це сприймається як злиття розуму, життєвого потенціалу й напрямку руху.

Теж напрочуд вдалий символ. Ми маємо три кольори, де жовтий є основою, Землею, на якій усе розвивається. У цьому разі Вогонь (червоний квадрат) не викликає агресії, а робить Землю родючішою. Крім того, білий колір букв – Метал, символізує фінансову підтримку.

НАРОДНА ПАРТІЯ (все того ж Литвина):

Політика та п’ять стихій
Ми тут бачимо колосся, яке символізує життя в поєднанні з кольором Землі. Разом із тим тут немає акценту на житті, а є тільки на обмеженні (півсфера), яке чекає людей на шляху.

 

 

БЛОК МИ:

Політика та п’ять стихій
Зелений колір, Дерево, – вказує на одного сильного лідера. Квадрат, що означає Землю, разом із колом, яке вказує на Метал, начебто повинні підсилювати дії один одного. Насправді вони лише послаблюють особу свого лідера, бо в символі немає третього елемента. (Цікава річ: із логотипом блоку «МИ» Литвин не пройшов до парламенту, а з логотипом Блоку Литвина пройшов – Тиждень).

 

ЄЦ НАГАДУЄ «РЕГІОНИ» ПАРТІЯ РЕГІОНІВ

Політика та п’ять стихій
Тут синій колір у поєднанні з білим (букви) свідчить про те, що Метал контролює Дерево. Квадратна форма показує, що Земля підсилює дії Металу і є основою для процвітання Дерева. При цьому блакитний колір – Дерево – контролює Землю та облямовує її особисті риси.

 

СОЦПАРТІЯ

Політика та п’ять стихій
Логотип не містить у собі ні важливої форми, ні особливого змісту. Тут ми бачимо символ квітки – але хіба вона може квітнути на Вогні?

 

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР

Політика та п’ять стихій
Трикутник відображає розвиток, що дає насичення вогнянною енергією Ян. Синій колір, Дерево, в поєднанні з жовтим, Землею, та білим, Металом, указує на наявність життя, грошей і процвітання для капіталу. Але Метал контролює Дерево, чим обмежує його розвиток. Символіка ЄЦ і Партії регіонів дещо подібна.

Слід визнати, що, за словами Діткової, логотипи більшості наших партій дуже бідні. Багатьом не вистачає третього кольору або додаткових форм. Ще цікаве спостереження: фен-шуй має справу з п’ятьма стихіями, в попередній ВР було п’ять партії, в цій – також п’ять. Збіг?

Також ми попросили оглянути логотипи партій одного китайського майстра, який добре знається на традиційних китайських ученнях, зокрема і на фен-шуй. Не знаючи наших реалій, він також зазначив, що найвдаліша символіка – в Партії регіонів, БЮТу, Блоку Литвина та ЄЦ і зовсім недоладна – в Самооборони та соціалістів. Але щоб повністю пізнати, що «світить» тій або іншій силі, треба враховувати розташування літер на логотипі, їх кількість. А ще треба знати час виникнення політичного угруповання. Наш китайський експерт перерахував букви, відкрив якусь товстезну книгу й довго щось мудрував, потім дав свій політичний прогноз. «Але цього нікому говорити не можна, бо, розкриваючи майбутнє, ви порушуєте задум Бога. За це можна дорого поплатитися».

 

ІНЬ І ЯНЬ

АНДРІЙ ОРЛОВ, РОСІЯ

у перекладі Тижня

Б’є дзвіночок – динь-динь-динь,

Мчиться трійка, їде п’янь!

В трійці – ти сидиш, як Інь,

Поруч я лежу, як Янь.

Завтра буде неба синь,

І краса яка – поглянь:

Ти – такий Чорнявий Інь,

Я – сп’янілий Білий Янь!

Як же я люблю фен-шуй!

З неба зірочка летить,

І в кишені в мене – Інь,

А у тебе – гарний Янь.

Це ж яким є збіг, прикинь!

Ти – не дура, я – не дрянь.

Просто я – відмінний Інь,

Ти ж бо – загадкова Янь.

Простирадла шурхотять,

П’ята ранку, повна рань…

Втомлений заснув мій Інь,

І твоя заснула Янь.

Вранці краще тихо згинь.

(І раніше, звісно, встань)

Якщо чесно, я – не Інь,

Але й ти – давно не Янь.

"Український тиждень"

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4849
Отредактировано: 09-10-2008 [09:33]
delete
Антон Зікора
Антон Зікора, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 7
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

09:47 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересно.
Лаконично.
Наглядно с красочными рисунками.
И конец отличный - стих просто чумовой!
12:06 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Марія Солтис Кузнецовск
Цікаво інформація, яка не була відома всім.
Та й оформлення хороше.
12:09 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Есть над чем почесать репу политтехнологам! А ведь подобные мероприятия в наше время не обходятся без участия подобных специалистов!
19:55 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
є явні недоречності й повтори...
це:
"виявляє бажання бути єдиним розумом у світі" - сподобалося. в точку.
АҐ от:
Крім того, білий колір букв – Метал, символізує фінансову підтримку.
викликає запитання.
де у БЮТ білі букви?
є ще недоречності, але ліньки писати...
ну с тройкой, вы, Богдан, по-моему, перегнули... ‘sad‘
20:34 09/10/08
надо же было Ваши промахи уравновесить ‘wink‘
20:38 09/10/08
Тю, странный вы. ‘dknown‘
При чем тут мои промахи к материалу Антона Зикоры? ‘wow‘
20:41 09/10/08
при чем, при чем... ‘cool‘
а се нипонятнаго? ‘read‘
Вы - переоценили, я - недооценил... ‘wink‘
20:55 09/10/08
да уж...ну логика у вас. ‘wow‘
Умываю руки.Конец связи. ‘cool‘
20:57 09/10/08
20:53 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Очень хотелось, чтобы хоть что-то соответствовал своей символике. Даже упомянутая компартия уже давно забыла, что означает красный флаг в первоначальной задумке…
14:13 10/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
14:23 10/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Савинський Полтава
А чи не могли б Ви, Антоне, таким самим чином зробити аналіз державних прапорів? Здається, ми б дізналися багато цікавого.

Комментарии

Рекомендує цей матеріал
Чому? Читать всем.
Интересно и познавательно.
09:48 09/10/08
В. Кремінь
Вірно Ян, а не Янь.
Подібне зображення та використання для аналізу стихій не є правильним. Ключові стихії чотири. Це повітря та вода, вогонь і земля. Напрямок синьої стрілки вказує тільки на мотивацію прцесів матеріального світу.
Не рахуйте, що китайський підхід є істинним.
Прогноз! Якщо опиратися на ідею статті, то партія регіонів має привнести гармонізуючу складову у розвиток суспільства.
Залишається тільки дочекатися цього часу.
Гарантую, з його настанням ті, у кого ще залишилися сльози в очах, гірко їх проллють. І майбуть через це потрібно пройти, щоб цілковито визначитися у псевдо демонократичних уявленнях, відображених існуючою об"єктивною реальністю циклу темряви
11:02 10/10/08

Live

32 мин. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Как военная прокуратура Украины, "ломает" добровольцев

8 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

9 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Лежачая стена

10 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Дуэли Великих Людей и нелепых путиноидов

10 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

11 час. назад

lusi комментирует материал Как военная прокуратура Украины, "ломает" добровольцев

11 час. назад

Петруха Гивчик комментирует материал Интересные факты о Египетских пирамидах

11 час. назад

Антон Кучко комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

12 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Романс о сумасшедшей Любви

12 час. назад

Антон Кучко комментирует материал Интересные факты о Египетских пирамидах

12 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

12 час. назад

AirAdvisor публикует статью Интересные факты о Египетских пирамидах

12 час. назад

Оксана Михайлова публикует статью Украинцы признали лифты завода «Евроформат» лучшими в стране

12 час. назад

Саньков Сергей публикует статью ПРОГУЛКИ ПО ЛОНДОНУ. Образ женщины в экспозиции Tate Britain – London

12 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Огонь,горящий у стены...

12 час. назад

Жиго публикует статью Далеко-далеко, за краєм Землі...

13 час. назад

Петруха Гивчик комментирует материал Как защищать Украину, - вперёд!.. А в благодарность, - позор и забвение...

13 час. назад

Антон Кучко комментирует материал Крым-это яйца меж ног России

13 час. назад

Петруха Гивчик рекомендует материал Как защищать Украину, - вперёд!.. А в благодарность, - позор и забвение...

13 час. назад

Петруха Гивчик рекомендует материал Как военная прокуратура Украины, "ломает" добровольцев

13 час. назад

Петруха Гивчик рекомендует материал Крым-это яйца меж ног России

13 час. назад

Петруха Гивчик рекомендует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

13 час. назад

Антон Кучко комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?