О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  9 октября 2008 09:31:54

Політика та п’ять стихій

Ви не повірите й будете сміятися, та з погляду фен-шуй найкращі символи в Партії Регіонів і БЮТ

Політика та п’ять стихій
Езотерика все більше проникає в наше життя. На відміну від початку дев’яностих, прихильниками таємних знань про природу явищ сьогодні стають не просто маргінали у рваному взутті, а великі бізнесмени й політики. Серед езотеричних учень китайський феншуй посідає особливе місце, оскільки розглядає закони потоків енергії в просторі. Знання про цей рух, у свою чергу, дає можливість досягати нових рівнів влади й знаходити нові ресурси. Тому Тиждень вирішив дізнатися, наскільки правильним є рух енергії у символіці тих або інших політичних партій України.

 

Ми зібрали логотипи декількох найбільш впливових сил і попросили прокоментувати їх фахівця з фен-шуй Ольгу Діткову. Сьогодні Ольга практикує в Києві, а свого часу навчалася у доктора Шентана Сю, який був засновником інституту фен-шуй Blue Mauntain (США). «В основі вчення фен-шуй лежить теорія «У-сін», що в перекладі означає п’ять стихій: Дерево, Вогонь, Земля, Метал і Вода», – говорить Ольга. Й рух енергії у просторі залежить насамперед від форми, кольору та якості цих стихій. Отже:

НАРОДНА САМООБОРОНА

Політика та п’ять стихій
Самооборона викликає агресію. В цьому логотипі ми бачимо два кольори: червоний – Вогонь – і білий, Метал. Логотип має квадратну форму, що символізує собою стихію Землі.При цьому виникає контроль однієї стихії над іншою – Вогню над Металом. У результаті стихії не отримують додаткового живлення і як наслідок виснажуються, а потім можуть і загинути! Відчуття, викликані цими кольорами, з погляду «п’яти елементів», – це радість, ейфорія (червоний) і печаль (білий). Партія, створена на таких суперечностях в емоціях, не має основи, тобто третього кольору. Образ кулака символізує не єдність, як може здатися на перший погляд, а покарання.

НАША УКРАЇНА

Політика та п’ять стихій
Вельми не погана ідея. Тут присутній і жовтий колір, який символізує Землю-фундамент, і червоний, а це Вогонь, що дає живлення для Землі. Все скріплено металевою підковою – стихія Металу, яка вказує на фінансову складову. З давніх часів підкови вважаються символом небесного успіху. Їх вішали при вході в будинки, щоб допомагали господарям, тільки направлені вони були не вниз, а в небо, для більшого насичення енергією Сонця. Тобто в цьому випадку підкова має бути перевернутою.

КОМПАРТІЯ

Політика та п’ять стихій
Червоний колір як основа символізує енергію Вогню, білий – Металу. Вогонь контролює Метал, але несе в собі конфлікти. Зірка й напівсфера – символ Всесвіту, це виявляє бажання бути єдиним розумом у світі.

 

БЮТ

Політика та п’ять стихій
Дуже вдалий символ. Червоне серце – стихія Вогню, який стримує стихія Води (чорні букви). Все це розташовано на білому фоні – стихія Металу, який породжує собою Воду, а вона, в свою чергу, контролює надлишок Вогню. На рівні емоцій це сприймається як злиття розуму, життєвого потенціалу й напрямку руху.

Теж напрочуд вдалий символ. Ми маємо три кольори, де жовтий є основою, Землею, на якій усе розвивається. У цьому разі Вогонь (червоний квадрат) не викликає агресії, а робить Землю родючішою. Крім того, білий колір букв – Метал, символізує фінансову підтримку.

НАРОДНА ПАРТІЯ (все того ж Литвина):

Політика та п’ять стихій
Ми тут бачимо колосся, яке символізує життя в поєднанні з кольором Землі. Разом із тим тут немає акценту на житті, а є тільки на обмеженні (півсфера), яке чекає людей на шляху.

 

 

БЛОК МИ:

Політика та п’ять стихій
Зелений колір, Дерево, – вказує на одного сильного лідера. Квадрат, що означає Землю, разом із колом, яке вказує на Метал, начебто повинні підсилювати дії один одного. Насправді вони лише послаблюють особу свого лідера, бо в символі немає третього елемента. (Цікава річ: із логотипом блоку «МИ» Литвин не пройшов до парламенту, а з логотипом Блоку Литвина пройшов – Тиждень).

 

ЄЦ НАГАДУЄ «РЕГІОНИ» ПАРТІЯ РЕГІОНІВ

Політика та п’ять стихій
Тут синій колір у поєднанні з білим (букви) свідчить про те, що Метал контролює Дерево. Квадратна форма показує, що Земля підсилює дії Металу і є основою для процвітання Дерева. При цьому блакитний колір – Дерево – контролює Землю та облямовує її особисті риси.

 

СОЦПАРТІЯ

Політика та п’ять стихій
Логотип не містить у собі ні важливої форми, ні особливого змісту. Тут ми бачимо символ квітки – але хіба вона може квітнути на Вогні?

 

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР

Політика та п’ять стихій
Трикутник відображає розвиток, що дає насичення вогнянною енергією Ян. Синій колір, Дерево, в поєднанні з жовтим, Землею, та білим, Металом, указує на наявність життя, грошей і процвітання для капіталу. Але Метал контролює Дерево, чим обмежує його розвиток. Символіка ЄЦ і Партії регіонів дещо подібна.

Слід визнати, що, за словами Діткової, логотипи більшості наших партій дуже бідні. Багатьом не вистачає третього кольору або додаткових форм. Ще цікаве спостереження: фен-шуй має справу з п’ятьма стихіями, в попередній ВР було п’ять партії, в цій – також п’ять. Збіг?

Також ми попросили оглянути логотипи партій одного китайського майстра, який добре знається на традиційних китайських ученнях, зокрема і на фен-шуй. Не знаючи наших реалій, він також зазначив, що найвдаліша символіка – в Партії регіонів, БЮТу, Блоку Литвина та ЄЦ і зовсім недоладна – в Самооборони та соціалістів. Але щоб повністю пізнати, що «світить» тій або іншій силі, треба враховувати розташування літер на логотипі, їх кількість. А ще треба знати час виникнення політичного угруповання. Наш китайський експерт перерахував букви, відкрив якусь товстезну книгу й довго щось мудрував, потім дав свій політичний прогноз. «Але цього нікому говорити не можна, бо, розкриваючи майбутнє, ви порушуєте задум Бога. За це можна дорого поплатитися».

 

ІНЬ І ЯНЬ

АНДРІЙ ОРЛОВ, РОСІЯ

у перекладі Тижня

Б’є дзвіночок – динь-динь-динь,

Мчиться трійка, їде п’янь!

В трійці – ти сидиш, як Інь,

Поруч я лежу, як Янь.

Завтра буде неба синь,

І краса яка – поглянь:

Ти – такий Чорнявий Інь,

Я – сп’янілий Білий Янь!

Як же я люблю фен-шуй!

З неба зірочка летить,

І в кишені в мене – Інь,

А у тебе – гарний Янь.

Це ж яким є збіг, прикинь!

Ти – не дура, я – не дрянь.

Просто я – відмінний Інь,

Ти ж бо – загадкова Янь.

Простирадла шурхотять,

П’ята ранку, повна рань…

Втомлений заснув мій Інь,

І твоя заснула Янь.

Вранці краще тихо згинь.

(І раніше, звісно, встань)

Якщо чесно, я – не Інь,

Але й ти – давно не Янь.

"Український тиждень"

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 5009
Отредактировано: 09-10-2008 [09:33]
delete
Антон Зікора
Антон Зікора, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 7
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

09:47 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересно.
Лаконично.
Наглядно с красочными рисунками.
И конец отличный - стих просто чумовой!
12:06 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Марія Солтис Кузнецовск
Цікаво інформація, яка не була відома всім.
Та й оформлення хороше.
12:09 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Есть над чем почесать репу политтехнологам! А ведь подобные мероприятия в наше время не обходятся без участия подобных специалистов!
19:55 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
є явні недоречності й повтори...
це:
"виявляє бажання бути єдиним розумом у світі" - сподобалося. в точку.
АҐ от:
Крім того, білий колір букв – Метал, символізує фінансову підтримку.
викликає запитання.
де у БЮТ білі букви?
є ще недоречності, але ліньки писати...
ну с тройкой, вы, Богдан, по-моему, перегнули... ‘sad‘
20:34 09/10/08
надо же было Ваши промахи уравновесить ‘wink‘
20:38 09/10/08
Тю, странный вы. ‘dknown‘
При чем тут мои промахи к материалу Антона Зикоры? ‘wow‘
20:41 09/10/08
при чем, при чем... ‘cool‘
а се нипонятнаго? ‘read‘
Вы - переоценили, я - недооценил... ‘wink‘
20:55 09/10/08
да уж...ну логика у вас. ‘wow‘
Умываю руки.Конец связи. ‘cool‘
20:57 09/10/08
20:53 09/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Очень хотелось, чтобы хоть что-то соответствовал своей символике. Даже упомянутая компартия уже давно забыла, что означает красный флаг в первоначальной задумке…
14:13 10/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
14:23 10/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Савинський Полтава
А чи не могли б Ви, Антоне, таким самим чином зробити аналіз державних прапорів? Здається, ми б дізналися багато цікавого.

Комментарии

Рекомендує цей матеріал
Чому? Читать всем.
Интересно и познавательно.
09:48 09/10/08
В. Кремінь
Вірно Ян, а не Янь.
Подібне зображення та використання для аналізу стихій не є правильним. Ключові стихії чотири. Це повітря та вода, вогонь і земля. Напрямок синьої стрілки вказує тільки на мотивацію прцесів матеріального світу.
Не рахуйте, що китайський підхід є істинним.
Прогноз! Якщо опиратися на ідею статті, то партія регіонів має привнести гармонізуючу складову у розвиток суспільства.
Залишається тільки дочекатися цього часу.
Гарантую, з його настанням ті, у кого ще залишилися сльози в очах, гірко їх проллють. І майбуть через це потрібно пройти, щоб цілковито визначитися у псевдо демонократичних уявленнях, відображених існуючою об"єктивною реальністю циклу темряви
11:02 10/10/08

Live

12 мин. назад

Фима Адамович комментирует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

13 мин. назад

Фима Адамович комментирует материал Украина на приёме у психолога

17 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

20 мин. назад

Вікторія Івченко публикует статью Чорнобиль – точка відліку

29 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога

47 мин. назад

Ишак Мельник комментирует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

50 мин. назад

Ишак Мельник комментирует материал Украина на приёме у психолога

53 мин. назад

Ишак Мельник комментирует материал Украина на приёме у психолога

54 мин. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

2 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Украина на приёме у психолога

10 час. назад

Наша Версия публикует статью Віктор Доротенко зумів не злитися з тінню, він проніс через своє життя гордість і честь степняка – Олег Володарський

14 час. назад

sdv публикует статью Хроніка окупації. Футбольний матч в Луганську під прицілом снайпера

17 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога

17 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"