О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  4 октября 2008 14:14:16

Автор: Василишин

Вороги України

Вороги України

 

 

Василишин Роман, керівник Фонду соціально-політичних ініціатив, автор книги "Брат"

Вороги України
Текст інтерв’ю:

Скажіть, за які провини Вас, свого часу, вигнали з Народного Руху? Чи може це – державна таємниця?

Тут немає жодних секретів. Просто я, будучи членом політради чорноволівського уламку Руху у 2000 – 2001 роках за статусом входив до об’єднаного виборчого штабу Нашої України. А беручи участь у нарадах, я прямо говорив, що два рухівських недобитки – Костенківський і Удовенківський, разом з ПРП, яку очолював Пинзеник, повинні йти на вибори без Ющенка. Нікому це не подобалось, бо тоді вважалося гарним тоном – лизати зад «майбутньому спасителю нації». Мене звинуватили в тому, що ніби то такі виступи – це ледь не блюзнірство і «московський проект». Всі тепер розуміють, що ми були праві. Проте, вибачатись вже не залишилось кому. Рух благополучно здох.

Ну про «московський проект» – це можливо занадто. Але чому вони мали йти без Ющенка? Що в цьому раціонального? Адже у Віктора Андрійовича рейтинг в ті часи зашкалював?

Казочка про Ющенка гарно звучала для простих людей, особливо у 2004-му році, коли гуділа революція. Проте всі, про кого я говорю, ще тоді, у 2000-му році, прекрасно знали, що насправді собою являє Ющенко. Кожна собака і у Верховній Раді, і на Грушевського, і у Кучми знала, що Ющенко зі своїм братом – патологічні шкурники. А згадайте кого він привів і призначив своїми, як тепер говорять, «шнирями»! Я вам нагадаю про таких патріотів України, як Безсмертний, Порошенко, Червоненко, Третяков… Продовжувати? Ці люди з першого дня почали встановлювати навколо Ющенка свій лад, обтираючи ноги і об Рухи, і об ПРП. От я і виступав за те, що представники патріотичних партій не повинні шакалити місця у списку Ющенка, а об’єднатись і йти блоком самостійно. Бар’єр виборчий все одно би здолали, проте не ганьбилися б самі, і не дали б зганьбити українську ідею. Звісно, що не я один про це говорив. Але на той момент всі так звані націонал-демократи вже втратили стержень, перетворившись на запопадливих холуїв у холуїв Ющенка. А до сьогодні ситуація ще більше погіршилася.

Добре, бог з ним, з Рухом. Говорять, що Ваша нова книжка «Брат» закликає Україну вступати в Союз і «лягати» під Путіна?

Це зовсім не так, якщо бути точним. Книгу «Брат» ми написали не для оспівування минулих часів. Ця книга скоріше про те, як використати досвід Путіна у нас в Україні. Я би нашу ситуацію сьогодні в Україні порівняв з тою, що була в Росії у 1812 році. Наполеон одночасно вважався і російським ворогом №1, а також був самою популярною постаттю в тогочасній Росії. Так і з Путіним. На перший погляд – «москаль». «Чути гуркіт залізного чобота». «Стережися, ненько!». А з іншого боку – це наглядна демонстрація повної нашої жалюгідності в порівнянні з сучасною Росією. І тут українцям, аби виправити ситуацію, багато що із путінського досвіду не зашкодить використати.

Що ви маєте на увазі, говорячи про нашу жалюгідність?

Жалюгідність наша полягає в тому, як Україна виглядаємо під проводом неадекватного президента, стоячи на задвірках Євросоюзу із протягнутою рукою. Ми, неначе самі останні жебраки, котрих всі тицяють ногами, і на кого презирливо плюють. А в цей час нам накинули ярмо не москалі чи там іудеї, чи китайці. В цей самий час над українцями чинить наругу ціла орда корупціонерів, спекулянтів і коритників, на чолі яких стоїть президент та цілий «пантеон» таврованих крадіїв. І всі вони, зверніть увагу, займають найвищі державні посади у нас в Україні. Не де-небудь у Гондурасі, а саме тут, на батьківщині Бандери та Мазепи. І не треба думати, що ці люди коли-небудь самі вдавляться накраденим. Не вдавляться. Будуть жерти доти, доки не вдавимося ми з вами під їхнім ярмом.

Добре. Тоді про що ваша книга?

Наша книга про те, як Україна загубилась по дорозі невідомо куди, а її ніхто не шукає. Ось про це.

Цікаво. Продовжуйте.

Ми вирішили видати цю книгу окремо, як перший том більш масштабної роботи про українську перспективу в часи прийдешньої глобалізації. А саму книгу «Брат» присвячено взаємостосункам у трикутнику: Україна – Росія – Євросоюз. Ну звичайно і проблему НАТО ми зачіпаємо, а також взаємостосунки зі США.

А про що тут писати? Для багатьох і так все зрозуміло. Москаль – лютий ворог. Америка – спаситель. Євросоюз – українська мрія. А НАТО – це «наше все!»

Я розумію Вашу іронію. Ми також намагались зробити цю книгу цікавою, легкою та додати гумору і перцю, щоб читати її було не нудно. У такому підході, як про це ви говорите, є певна логіка, звична і мила серцю багатьох українців. Та Ви і самі мабуть розумієте, що таких людей в Україні все одно переважна меншість. Цей підхід до справи, що не важко зрозуміти, є у великій мірі спрощеним та шкідливим саме для збереження української державності.

Чому ви так вважаєте?

Погляньте, як виглядає нині Україна в очах всього світу. Бідна корумпована країна на чолі із ексцентричним дилетантом. Ми стоїмо на порозі так званої «Європи» та клянчимо, аби нас записали у «європейці» десятої категорії разом із неграми та «косоокими». А нам у відповідь говорять – ну добре, років через двадцять ми вам дамо «статус сусіда по асоціації» чи ще якийсь там більш ідіотичний титул. І наша так звана еліта тішиться сама і тішить цими побрехеньками український народ. Як колись, пам’ятаєте, радянський народ тішили байками про настання ери Комунізму. Українцям говорять – ну ви потерпіть ще трохи. Може зараз і не все гаразд, та коли вже ми «увірвемося» до НАТО чи «європейської сім’ї», ось тоді на нас проллється дощ мільярдів та всі європейські блага. І найкумедніше те, що знаходяться мільйони людей, кого вдається ошукати цими колисанками. А проповідують такі дурниці якраз ті самі люди, котрі жодного разу у своєму житті не говорили народу правди, а завжди одну лише брехню. А в цей час, доки ми там обтираємо штанами задвірки Європи, всередині країни зграя корупціонерів доруйновує державу та веде Україну прямою дорогою до розвалу.

Ви твердо переконані? Адже уряд звітує про зростання виробництва і доходів населення?

В Україні немає жодного зростання. Вся статистика повністю фальшована у масштабах багато більших, аніж навіть при радянській владі, коли приписками займались всі установи. Уряд заморочує українцям голови неіснуючими успіхами, аби приховати маніфестацію факторів національної катастрофи. Сьогодні Україна переживає найстрашнішу системну кризу з часів отримання незалежності. Ще не було такого, коли всі головні фактори стабільності було би одночасно поруйновано.

Про які фактори Ви говорите?

Мова йде про такі речі:

По-перше, держава стоїть на порозі фінансового краху, коли скоро не стане чим платити зарплати та фінансувати бюджетні статті. Перекрити дефіцит можна лише одним засобом – розпочати масову конфіскацію колишньої державної власності, вкраденої колись мільярдерами. І от саме тут, нам би прийшовся до двору досвід Владіміра Путіна в цьому питанні.

По-друге, ще жодного разу анархія в України не сягала такого розмаху. Державний апарат повністю паралізовано стосовно виконання ним хоч би якихось його прямих функцій. Погляньте-но лише на те, як і президент, і уряд, і депутати покинули напризволяще більшість людей у постраждалих від повені районах Галичини. Можете не сумніватись, що всі кошти, які виділялись на подолання наслідків, уже вкрадено і не без співучасті керівників держави першого ешелону. Вони, до того ж, всі свої корупційні справи вирішують, прикриваючись цинічною демагогією про Голодомор та українську мову.

І по-третє, ще жодного разу в попередні роки нашу державу не піддавали прямому силовому тиску ззовні. Україна сьогодні безпосередньо перебуває на «лінії вогню» великих держав, між якими точиться геополітичний конфлікт небувалого масштабу. Україна стала «боксерською грушею», на якій Росія та США з’ясовують стосунки. Замість того, аби товкти один одного, вони дають «в морду» нам із вами. Наша країна стала розмінною монетою, яку кожна наддержава намагається використати самим брутальним та безсоромним чином. До того всього, насувається і небувала в історії світова фінансова криза.

Ну і якими будуть наслідки?

Точно вгадати звісно ми не можемо. Проте чисто теоретично, у нашої держави майже не залишилось шансів вийти із цього розлому, зберігши суверенітет над усією власною територією. Державна верхівка про реальний стан речей прекрасно знає, а тому підтримує пропагандистську істерику про НАТО та «російську загрозу». Всі верховні корупціонери намагаються прилаштуватися самі та прилаштувати вкрадені мільярди під захистом НАТОвських багнетів. А прості люди, усвідомлюючи прийдешню катастрофу на інстинктивному рівні, намагаються всіма силами втекти закордон при першій ліпшій нагоді. Ніхто не веде обліку того, скільки мільйонів наших громадян виїхало з України без усякої перспективи на повернення, а скільки на їхнє місце прибуло чорного та жовтопикого імігрантсько-кримінального контингенту.

То може праві ті, хто говорить, що під парасолькою НАТО нам буде безпечно, затишно та комфортно? Та і Росія не буде забирати наш Крим, остерігаючись гніву Америки?

Те про що ви говорите – це офіційна доктрина Ющенка, та купки його алілуйщиків. Крім того, так вважає процентів 15 українців. Для цих людей, москаль – ворог, а німець та лях – брати. В цьому то вся проблема. Адже є ще відсотків 40-50 таких самих українців, хто думає навпаки. «Янкі» – супостат, а «кацапи» – брати. І що в цьому випадку робити? Не будемо ж ми їх піддавати репресіям. Ні тих, ні інших. А доповнює картину «лідер–імбецил», який вискакує, як «Пилип з конопель», та провокує війну з росіянами, виконуючи вказівки посольства США.

Ну то може треба провести референдум?

Справа не у референдумі. Справа в тому, що Україні насправді доведеться робити свідомий вибір між Росією і так званою цивілізованою Європою. І вибір цей мають зробити люди, які не зовсім розуміють, чим принципово відрізняється світ 80 – 90-х років від світу нинішнього. З цим в Україні проблема. Коли ви послухаєте промови націонал-демократичних недобитків, таких як, наприклад, Іван Заєць, Юрій Костенко чи Ярослав Кендзьор, а потім порівняєте з тим, про що вони віщали 20 років назад, то зі здивуванням побачите, що вони говорять всі ті старі дурниці і сьогодні, навіть не міняючи слова місцями. Ці люди застигли мізками у видуманому світі і прямо шкодять державі, підтримуючи неадекватного президента та зганьбивши своїм шкурництвом та пристосуванством Українську ідею. Та ми нині говоримо про людей, котрі колись хоч декалог націоналіста бачили в очі. А що вже говорити про лихварів та торгашів із президентського оточення. Ті вміють лише гроші рахувати: складати та множити. А ідеологією та економікою відають в державі люди, котрі вчилися по підручниках, де за чисту монету видають такі нісенітниці, як «справжня» демократія чи «справжня» ринкова економіка. Є навіть такі, хто і Ющенка, аби полизати йому зад, називають «визначним економістом». Тому ми, аби хоч трохи скресла крига догматизму та брехні, наводимо всі можливі сценарії найближчої перспективи саме про те, яким може бути перебіг конфліктів та військових дій між Росією, Україною та НАТО.

Тема дійсно нетрадиційна. Не думаєте, що для нашого суспільства занадто буде гостра та перчена?

Такої книги в Україні ще ніхто не писав, тому ми вважаємо, що її залюбки прочитають і прихильники тих ідей, які ми проповідуємо, а також і наші ненависники, які звикли обстріпувати свої справи тиражуючи брехливі та фантастичні теорію про НАТО та Європу. А вибір новій українській владі «пост-ющенківського» періоду доведеться робити у найближчий час, тому що з Росією у нас вже на порозі війна, а НАТО кличе Ющенка побути у ролі півника-дурника, який цю саму Росію буде задирати, а ми з вами будемо отримувати від «москаля» по голові. Адже Єхануров проповідує ідею, що українська армія краще воюватиме з «кацапами» без зброї та з голим задом. Європа ж та Америка в цей час будуть гучно таврувати імперські амбіції Росії та виказувати жаль з приводу того, що «імперський чобіт топче молоду українську демократію». А воювати з Росією будуть «малі українці», тому що жоден син жодного депутата Верховної Ради, жодного міністра чи глави облдержадміністрації, на чолі із нащадком президента Андрієм Ющенком, в Українській армії не служили і служити видно не збираються. А тим більше – воювати. Бо вони знають, що батьки їх на війну не пошлють, аби «боронити неньку від москаля». Коли ж треба буде, то й «відмажуть» від армії та сховають закордоном. І найогидніше, що такий самий «патріотизм» виявляють і найбільш екзальтовані «націоналісти», які можуть навіть образитись, коли б ми їх назвали зрадниками, дезертирами, шкурниками чи лицемірами. Наприклад, народні депутати України Костенко, Кедзьор, Гудима, Кріль, Григорович, Зварич, Єхануров та інші. Про таких ми також написали у цій книзі, коли розглядали сценарій війни «За неньку» з «москалями».

Ви керівник «Фонду соціально-політичних ініціатив». Скажіть, чим закінчиться криза в парламенті?

Я не знаю чим закінчиться криза. Ми такими угадуваннями не займаємось. В сфері наших інтересів питання світової глобалізації та місця України в цій системі. Якщо Вас цікавлять олігофренічні прогнози – то настав час звертатись до «політолога» Вадима Карасьова. Я можу лише розказати, яким би мені хотілося бачити закінчення цієї історії.

Ну давайте так.

Для України сьогодні, коли обвалюється вся державна конструкція, не так важливо чи «пронатовська» буде риторика у влади, чи «проросійська». Найтяжча зараз ситуація в тому, що інститути державної влади перетворилися на інструмент пограбування населення, розкрадання держави та шаленого особистого збагачення представників політичного керівництва. Перші особи країни не керують державою, а фактично символізують собою це саме пограбування. Це по-перше. А друга сторона катастрофи – це повна десоціалізація мільйонів українців, котрі не мають ні роботи, ні бізнесу, ні перспективи хоч колись придбати житло. Окремо стоїть прямий геноцид сільського населення, у якого керівники держави всіма засобами намагаються забрати землю, щоб потім продати західним компаніям. Так, як це було зроблено з банківським сектором. Для сільського населення ще гірша склалася ситуація. Вони не мають ні роботи, ні доходів, а також ані найменшої можливості змінити місце проживання, коли їм за сорок років. Це справжній покинутий клас «умирання», де процвітає масовий голод, алкоголізм та злочинність.

Для України було би прекрасно, аби БЮТ та Партія Регіонів створили коаліцію хоча б на рік, щоб зупинити анархію і конфіскувати майно та активи хоч у когось із ненависного українцям класу мільярдерів та розкрадачів майна. Україна не зможе відродитись чи модернізуватись, доки не буде відновлено елементарний порядок та не буде покарано публічно перших осіб держави, а також всіх інших, хто винен у масовому розкраданні державної власності. Я навіть скажу більше. Для найбільш крупних розкрадачів державної власності слід повернути у кримінальний кодекс смертну кару, та застосувати її заднім числом, як це зробив колись Хрущов до валютних спекулянтів.

Який прогноз вашого фонду по результатам дочасних виборів?

У тому випадку, якщо будуть передчасні вибори, то прогноз нашого фонду такий:

• Янукович із Симоненком наберуть на двох близько 45% голосів та зможуть самостійно, після перерозподілу мандатів, сформувати більшість.

• БЮТ скільки би не набрав, потрапить у опозицію. А набрати може від 25 до 30%.

• Блок Ющенка, чи як його там назвуть, набере 5 - 7%.

• Блок «Свобода» зможе взяти бар’єр, забравши голоси у прогнилої «Нашої України», якщо десь знайде 30 – 40 мільйонів доларів на телерекламу.

То що, Ви прогнозуєте повну зміну влади?

Звісно що зміна буде. І попри неоднозначність ситуації, буде жаль, якщо БЮТ у цій ситуації повністю втратить вплив у владних структурах через надуманий страх перед союзом із Регіонами. Адже в альтернативному випадку перевага регіоналів з комуністами буде такою самою нетривкою, що сприятиме продовженню анархії. А тенденція, що БЮТ наробить організаційних помилок, вже рельєфно проглядається. Треба лише згадати заяву Юлії Тимошенко, де вона проголосила, що бере до себе у блок Народний Рух. Коли ми обговорювали з колегами таке абсурдне рішення голови уряду, то я особисто виказав думку, що Тимошенко даремно намагається витягти жалюгідні рухівські недобитки зі скрині з нафталіном. Проте мене виправив один поважний патріот та бувший народний депутат. Він сказав, що Рух дістають не з нафталіну. Тимошенко всіма силами намагається викопати Рухівські рештки з могили. Адже за цим Рухом, який жевріє сьогодні в стані «мертвого тіла», тягнеться карма нескінченних розколів та загнивання. Це стосується також будь-якого блоку, куди Народний Рух вступає. Тимошенко не матиме від Тарасюка та купки коритників, котрі залишились в цій партії і ганьблять ім’я Чорновола, жодного додаткового голосу на Галичині, про що вона мріє. Проте отримає в союзники скандальну розколоту партію, що може стати каталізатором розвалу самого БЮТ.

Матеріал підготовлено

Інформаційним Агентством «ПРАВДА».

Текст цього інтерв’ю із незначними скороченнями опубліковано на сторінках часопису «Велика Україна» від 02.10.08.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 6576
delete
Василишин, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +9
Всего комментариев: 20, Всего рецензий: 13
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

14:23 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
К. Юрченко Одесса
Мысли настоящего патриота
14:25 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Поздоровляю автора з вдалим дебютом!
Тема ворогів і друзів України на "Хайвеї" актуальна як ніколи!
Щодо самого Василишин Роман, керівника Фонду соціально-політичних ініціатив, то він зробив сміливий прогноз!
Тепер почекаемо, як будуть розвиватись плодіїї в Україні і тоді десь в груні можна й булоб повернутись до тем які підняті у статті та зрозуміти,вдався Романа новий Ностардамус чи ні!

То що, Ви прогнозуєте повну зміну влади?

Звісно що зміна буде. І попри неоднозначність ситуації, буде жаль, якщо БЮТ у цій ситуації повністю втратить вплив у владних структурах через надуманий страх перед союзом із Регіонами. Адже в альтернативному випадку перевага регіоналів з комуністами буде такою самою нетривкою, що сприятиме продовженню анархії. А тенденція, що БЮТ наробить організаційних помилок, вже рельєфно проглядається. Треба лише згадати заяву Юлії Тимошенко, де вона проголосила, що бере до себе у блок Народний Рух. Коли ми обговорювали з колегами таке абсурдне рішення голови уряду, то я особисто виказав думку, що Тимошенко даремно намагається витягти жалюгідні рухівські недобитки зі скрині з нафталіном. Проте мене виправив один поважний патріот та бувший народний депутат. Він сказав, що Рух дістають не з нафталіну. Тимошенко всіма силами намагається викопати Рухівські рештки з могили. Адже за цим Рухом, який жевріє сьогодні в стані "мертвого тіла", тягнеться карма нескінченних розколів та загнивання. Це стосується також будь-якого блоку, куди Народний Рух вступає. Тимошенко не матиме від Тарасюка та купки коритників, котрі залишились в цій партії і ганьблять ім’я Чорновола, жодного додаткового голосу на Галичині, про що вона мріє. Проте отримає в союзники скандальну розколоту партію, що може стати каталізатором розвалу самого БЮТ.
15:06 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
15:22 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Брат Киев
15:34 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тетяна Крупа Харьков
Интересный взгляд и новый :)
С дебютом!
15:37 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Вячеслав Чорновол в данный временной отрезок должен был представлять Украину на посту президента - это моё мнение и расчёты... Очень "своевременно" ушёл великий Украинец из жизни... Только вот для кого своевременно? Видимо для тех, кто сейчас при власти...
Tsisar
Де ж ти чурка кацапський бачив западников при владі. Ти б давно китайцям-братам своїм жопи підтирав би в кацапстані.
Поширше очі свої косі розкрий ‘evil‘
В шахту бидло і арбайтен, а то мені ще багато чого треба ‘LOL‘
13:40 07/10/08
15:45 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Каха Афилу Днепропетровск
17:04 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
з дебютом!
Тільки не вірю, що:
Для України було би прекрасно, аби БЮТ та Партія Регіонів створили коаліцію хоча б на рік, щоб зупинити анархію і конфіскувати майно та активи хоч у когось із ненависного українцям класу мільярдерів та розкрадачів майна.
17:15 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Станислав Ковтун Днепропетровск
Этот тот интересный случай когда я по всем пунктам согласен с националистом . Почему? Оказывается я и автор мыслят одним и тем же об одном и том же почти одними мыслями , высказываевыми ранее в ст. http://h.ua/story/12650/ http://h.ua/story/16820/ http://h.ua/story/82531/ http://h.ua/story/87848/ http://h.ua/story/136098/
23:38 04/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Напоминает "Свадьбу в Малиновке" - "…Опять власть поменялась…". Видимо такая доля Украины – ждать своего диктатора, который порядок наведёт.
01:43 05/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Гос-пади... манипуляции сташнейшие...
02:12 05/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Наша країна стала розмінною монетою, яку кожна наддержава намагається використати самим брутальним та безсоромним чином.
Автору - респект.
05:58 05/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra Киев

Комментарии

К. Юрченко Одесса
Рекомендує цей матеріал
14:23 04/10/08
Рекомендує цей матеріал
15:07 04/10/08
Тетяна Крупа Харьков
Рекомендує цей матеріал
15:34 04/10/08
Рекомендує цей матеріал
15:37 04/10/08
Каха Афилу Днепропетровск
Рекомендует этот материал
15:45 04/10/08
Рекомендує цей матеріал
17:03 04/10/08
Де-факто - мі потрафим Путину и половине политиков откроют премиум туркласс... В Сибирь... Реально, важно оценить опіт Путинских резекций постсоветской єкономики. В 2003 г. он окончательно превратил её, Россию, в огромній ріночній механизм. Олигархи, брокері и прочие манипуляторі общественнім доверием біли жестко пристегнуті к государству. Захотели гнать олигархи газовод в Китай и один теперь в Англии, а второй на зоне...Это прекрасный пример для подражания.
Вопросов к нашим родненьким олигархам тьма...
Но вот ПРЕЗИДЕНТ... Вы на кого батон крошите в общей камере? Что сделали ВЫ лично, кроме манипулирования процентной эквилибристикой. За Ющенком простые украинцы. Не более 42%, но если прилошадить парочку олигархов - дело пойдет на нормальный для европейской политической практики срок.
Что вы прогнозируете? Что обещаете? На каких биржах отбиваете Ваше бабло. Что конкретно готовы рассказать как политик-рыночник массам. ВЫ лгун по большому счету. Ладно хоть толковый врун, накачаный кем-то за денежку служивую... Но это не страшно. Так даже резонней смотреть мимо Вас на реальный процесс отмывания и отбивания бабла.
Крыть осколки Рухов, не говоря о своем месте в строю, о своей личной боли - только доказывать, что Вам на РУховсколм поле неудобно было функционировать... Хотите, предложу реальное новостное аналитическое украинское агентство при Вашей фундации. Без стеба над персоналиями. Мы просто начнет правильно перебирать фактаж и тянуть его за ниточки, чтобы увидать все краски монистовые украинского политического и экономического намист. Предлагайте меня главой такого новостного аналитического агентства, дайте штат сотрудников и я заставлю этот механизм крутиться как сумасшедший и экспрополировать реальные тенденции. Но увольте меня от всяческой партийности и оставьте при мне мою веру в народно избранного Президента страны. Заключите со мной контракт на полгода и вы увидите, что я сумею. Точно, броско, достойно и эффективно перетрясти расслабленную засыранием мозгов Украину, и тогда, сидя на банке информационного меда, вы, наконец, перестанете хаять Народного Президента и займете свое собственное, а не чужое место в строю тех, кто поднимает и развивает Украинский мир. Поговорим и о ворах, и о законах и о подзаконном беспределе. Поговорим многопрофильно и доказательно, да так, что на Украину рванут! А пока, прусить бы вам язычок.... Что толку от трепа пустопорожнего, дядя! ‘read‘ ‘fuuu‘ ‘clever‘
02:00 05/10/08
ДА! ‘bravo‘
14:30 05/10/08
Хрен уж больно низко висит. Не выше 4% от роста.
И уж больно простые эти "простые украинцы".
Проще не бывает. Где-то даже схематичные.
Существуют только в качестве абстракции.
14:36 05/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Рекомендую
02:13 05/10/08
глядач Одесса
А, що може сказати ображений та відсторонений? Дешевий піар, для деяких, про милу серцю мрію.‘read‘
11:59 05/10/08
глядач Одесса
А що, ще сказало криве дзеркало російської пропаганді?Чи можливо з мумба-йомбу?І, з яких пір герой статті став східняком - мабуть як виперли від корита.Мрійте, мрійте, про ширку наркота, до добра не доведе. ‘read‘
15:17 05/10/08
глядач Одесса
Наснаги. ‘read‘
15:19 05/10/08
глядач Одесса
На відміну від Вас, для мене українці всі свої, незалежно від етнічного походження.А чужі, це вороги України, незалежно від етнічного походження.От і вдумайтеся. ‘read‘
21:22 05/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Тому що актуальний.Хоч з дечим не згодний.


Слава Ісусу Христу!-як кажуть у нас,на Заході.Колись,до 17-го,напевне й на східній...
З кожним днем я дедалі більше переконаний у тому,щоб Пресвята Трійця,слава Їм навіки,призначили нам Самі,нового Бандеру,- це єдиний спосіб зберегти суверенітет України.

Крім власного суб"єктивного переконання,-треба спитати наших глав Церков,чи не має в нас святих,котрі б запитали У Господа Бога Ісуса Христа,-слава і подяка Йому за все,навіки,-що Він би хотів,щоб ми ,українці,зробили,щоб отримати від Нього,гарантію нашої тер.цілісності,від сьогодні,й до кінця світу!!!-ми все-таки христяни,а не якісь прокляті(юдаїсти,мусульмани,буддисти,крішнаїти і т.д. і т.п.),-бо "хто просить,той отримує,хто стукає,тому відкривають,хто шукає-той знаходить"-вчить нас,глухихи на вуха,і тугих на голову,наш Спаситель...

Сімейці Ющенків,потрібно брати приклад приклад з сімей найдостойніших українських правителів-від Кия до Кука!

А ще ліпше-з родини Бандери!!!-Царство йому Небесне...

А то, за крім вип лат на дітей,після революції,Ющенка більше фактично нема за шо хвалити,-1-бандити не в тюрмах,разом з антихристівською й антиукраїнською агентурою !!!,

2-Ненька не УКРАЇНСЬКА ні по змісту,ні по духу,

3-ядерний статус не відновлений,шоб будь-які "брати" чи "демократи" й полізти в українську хату боялися,

4-в бісівський Євросоюз пхаємся-де вже пам’ятники сатані (в Іспанії) стоять,содомія-гоми,лесби та інша пекельна мерзота,легалізована в багатьох країнах,-членами яких,до речі,і Швейцарія та здається Норвегія,також не є…,

5-вся велика і середня промисловість в неньці належить ні не українцям,ні не україномовним…,

6-Церква Українська не створена,хоч би й примусом-я б закрив 4-х глав укр.конфесій в одній кімнаті,(як італійці в середньовіччі кардиналів,котрі довго й нудно,безрезультатно,обирали папу-й тоді вони дууууже скоро його вибрали!,-чи німецького повоєнного президента Аденауера,який в подібній ситуації,закрив в кімнаті,міністрів,які не могли вирішити шляхи розвитку Німеччини, й не випускав доти,поки ті не прийшли до консенсусу)…

7-і так далі, і так далі…

Бог і Україна!!!,-має бути,як і було колись,гаслом кожного патріота…

А все,що проти суті гасла,-викрито і ЛІКВІДОВАНО!!!

Все це,що написав,я б давно зробив,коли б мав владу Ющенка,якому й на Майдані,пару слів сказав,біля сцени,-хоч би там Росії,Європи чи Америки піною сходили…

P.S.Моліться,браття,щоб Пресвята Трійця,слава Їм навіки,призначили нам Самі,нового Бандеру,на Гетьмана!!!

Тоді буде УКРАЇНА,тиш і благодать…

Слава Україні!

www.svidoctvo.lviv.ua(www.verkhola.narod.ru)-проч.,повідомте іншим.
Верхола Мар”ян,учасник революції,з першого дня до останнього.
[email protected]" target="_blank">http://www.google.com/search?hl=en&q=[email protected]
18:33 06/10/08
глядач Одесса
Я зрозумів, що на щі забракло капусти, то подарунок завжди готовий. ‘wink‘ ‘LOL‘ ‘read‘
22:10 05/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Хороше інтервю
01:20 31/10/08
Я "влезу" наверх самостоятельно ‘LOL‘
14:32 05/10/08

Live

2 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Pthsiкратия

44 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Pthsiкратия

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Pthsiкратия

2 час. назад

Влочега рекомендует материал НАМ НЕ ВДАЛОСЯ, ПУТЛЕР ВЕРЕЩИТЬ, ТОМУ ПРАВОСЛАВ'Я ТРІЩИТЬ!

3 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Pthsiкратия

3 час. назад

Юрий Ермоленко публикует статью Народ привык к чему угодно!

3 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал Шекспір сонет 116

3 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал В.Шекспір. Сонет 116

3 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал Шекспір сонет 116

4 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Керчь. Убийцей почти сотни людей есть Кремль

4 час. назад

Баргузин комментирует материал В.Шекспір. Сонет 116

5 час. назад

Баргузин комментирует материал Шекспір сонет 116

5 час. назад

antov публикует статью НАМ НЕ ВДАЛОСЯ, ПУТЛЕР ВЕРЕЩИТЬ, ТОМУ ПРАВОСЛАВ'Я ТРІЩИТЬ!

6 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

7 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

8 час. назад

Влочега публикует статью Путіна в Кремлі накрило

9 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКРЫ ЗИГМУНДА

9 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКРЫ ЗИГМУНДА

9 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКРЫ ЗИГМУНДА

9 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКРЫ ЗИГМУНДА

9 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

16 час. назад

Белка Белкина комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

16 час. назад

Белка Белкина комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"