О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  2 октября 2008 14:59:23

Автор: Oleksa

ХДС та ХДПУ об’єднуються в єдину партію

«Є час розкидати каміння, і є час збирати його» – так християнські демократи назвали прес-конференцію, на якій оголосили громадськості про створення нової партії шляхом об’єднання Християнсько-Демократичного Союзу і Християнсько-Демократичної Партії. Прес-захід відбувся 29 вересня в УНІАН. З журналістами спілкувались голови партій Володимир Стретович (ХДС) і Кирило Поліщук (ХДПУ).

Володимир Стретович підкреслив, що процес об’єднання переведено уже в практичну площину. Формально ініціатором такого кроку була Християнсько-Демократична Партія України на чолі з Кирилом Поліщуком. Відтепер, за статутом, партія матиме подвійну назву ХДПУ–ХДС, але робоча залишиться ХДС.

Офіційний прес-реліз двох політсил:

Християнські демократи об’єднуються в єдину партію

Є час розкидати каміння, і є час збирати його. (Екл; гл. 3). Дві провідні християнсько-демократичні сили України – Християнсько-Демократичний Союз і Християнсько-Демократична Партія України прийняли рішення про створення єдиної партії.

Символічно, що християнські демократи об’єднуються в той момент, коли в українській політиці панує розбрат та нездатність до компромісу, навіть перед обличчям загрозливих викликів суверенітету української держави. Своїм прикладом ми бажаємо показати українському суспільству та колегам-політикам, що християнські демократи здатні відкинути будь-які егоїстичні амбіції та колишні образи заради досягнення єдиної мети.

Сьогодні ми не словом, а ділом доводимо, що здатні зробити висновки не тільки з власних помилок, але і з помилок усього українського політикуму. Християнські демократи створюють єдину партію, яка об’єднає усіх прихильників цієї провідної світової ідеології. ХДС і ХДПУ вийшли на заключний організаційний етап об’єднання.

Остаточно процес об’єднання буде завершено 22 листопада 2008 року під час з’їзду наших партій. Об’єднавчий з’їзд затвердить новий статут партії та новий склад партійного керівництва.

Кількісний склад нової партії зросте орієнтовно на 10 тисяч членів та сягне загальної чисельності в 40 тисяч. Християнські демократи стануть більш помітною ідеологічною силою української політики, яка вже має своїх депутатів у Верховній Раді і широко представлена у місцевих радах різних рівнів.

Християнські демократи впевнені, що їхні об’єднавчі зусилля стануть прикладом перш за все для всіх здорових політичних сил з демократичного табору.

На нашу думку, єдина партія внесе новий вимір в українську політику та зробить реальністю політику, засновану на принципах християнської ідеології.

Ми переконані, що християнські демократи спільно з громадянами в недалекому майбутньому зроблять Україну потужною демократичною державою.

Довідка:

Християнсько-демократичний рух в сучасній Україні бере свій початок ще за часів Радянського Союзу – з 1989 року. Християнські демократи були серед дисидентів та брали активну участь у становленні незалежної української держави. Після здобуття Україною незалежності, у 1991 році було засновано першу офіційну політичну структуру – Українську Християнсько-Демократичну партію.

- У 1992 році зі структур УХДП відокремилась Християнсько-Демократична партія України.

- Протягом 1996-1998 років від ХДПУ відокремились партії Християнсько-Народний Союз та Всеукраїнське об’єднання християн.

- Процес об’єднання християнських демократів почався у 2003 році. Саме тоді відбувся перший етап об’єднання, коли Християнсько-Народний союз та найбільш потужні регіональні структури ВОХ та УХДП оголосили про об’єднання в єдиний Християнсько-Демократичний Союз.

- Сьогодні відбувається заключний етап об’єднання. Після об’єднання ХДС та ХДПУ в Україні залишиться тільки одна партія з назвою «Християнсько-Демократична».

- Християнсько-Демократичний Союз послідовно відстоює цінності демократії і з 2002-го року і є членом блоку «Наша Україна» (до 2003 р. – під назвою Християнсько-Народний союз).

- Після об’єднання єдина партія матиме понад 800 депутатів місцевих рад та двох депутатів Верховної Ради України.

- Християнсько-Демократичний Союз є єдиною українською партією – повноправним членом Світового Інтернаціоналу народних та християнсько-демократичних партій. Це найбільш впливова (разом із Соціалістичним Інтернаціоналом) світова політична організація.

 

Джерело: ХДС-Харків

Количество просмотров: 392
delete
Oleksa, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Читайте также

В результате авиаударов США в Ираке были уничтожены несколько главарей ИГВ результате авиаударов США в Ираке были уничтожены несколько главарей ИГ

Представитель Пентагона сообщил, что несколько главарей экстремистской группировки "Исламское государство" (ИГ) были уничтожены за последни ...

Тымчук: "Террористы продолжают обстреливать донецкий аэропорт"Тымчук: "Террористы продолжают обстреливать донецкий аэропорт"

В окрестностях донецкого аэропорта российско-террористические войска все также активно продолжали вести обстрелы по позициям сил антитеррористической ...

В МИД Украины рассказали о правилах получения Шенгенской визыВ МИД Украины рассказали о правилах получения Шенгенской визы

С конца января следующего года в Украине будет введена обязательная процедура, которая предусматривает сбор отпечатков пальцев при процессе оформления ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live

17 мин. назад

Надія Мартинова комментирует материал ДИТИНСТВО /оповідання/

18 мин. назад

Надія Мартинова комментирует материал ДИТИНСТВО /оповідання/

44 мин. назад

Дмитрий Шилин комментирует материал Великая Знаменка - Зима! Мое родное село в Запорожской области

51 мин. назад

Сергей Валентинович Лебедев комментирует материал Это - война торгашей. И попробуйте мне возразить!

1 час. назад

Петро Осипенко комментирует материал Роскошные пиры одиночества

1 час. назад

Юрась Адамов комментирует материал Это - война торгашей. И попробуйте мне возразить!

1 час. назад

Юрась Адамов комментирует материал Роскошные пиры одиночества

2 час. назад

Ирина Власенко комментирует материал Пишу на русском, русских проклиная...

2 час. назад

Ирина Власенко комментирует материал Пишу на русском, русских проклиная...

2 час. назад

Ирина Власенко комментирует материал Пишу на русском, русских проклиная...

2 час. назад

Ирина Власенко комментирует материал Пишу на русском, русских проклиная...

2 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Роскошные пиры одиночества

2 час. назад

Aleksandr Tork комментирует материал П.Порошенко и А.Яценюк, кому они служат.?? ( Взгляд со своей "колокольни")

2 час. назад

Aleksandr Tork комментирует материал П.Порошенко и А.Яценюк, кому они служат.?? ( Взгляд со своей "колокольни")

2 час. назад

Aleksandr Tork комментирует рецензию на публикацию П.Порошенко и А.Яценюк, кому они служат.?? ( Взгляд со своей "колокольни")

2 час. назад

Петро Осипенко комментирует материал Чого бояться "безкорисливі Шурочки"?

2 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Роскошные пиры одиночества

2 час. назад

Юрась Адамов комментирует материал Это - война торгашей. И попробуйте мне возразить!