О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  1 октября 2008 00:08:47

ДИКТАТУРА БЕЗҐЛУЗДЯ. І. Політика і триндіння

ДИКТАТУРА БЕЗҐЛУЗДЯ. І. Політика і триндіння
"... і тоді пили всі ту отруйну воду, і божеволіли, а один чоловік не божеволів, бо пив свою, чисту воду. А всі казали, що він – божевільний, а вони – здорові. Тоді вилив він свою воду і випив отруйну, і збожеволів..."

І. Політика і триндіння

Чому викладаю політику першою, думаю, зрозуміло. Вона в нас всім керує. А якщо нічим не керує – то це і є дурість. На даний момент про політику в нас знають всі, але ніхто не може точно сказати, що ж в ній робиться. З 24 серпня 1991 року по осінь 2004 року був впевнений поступ України до олігархії. Від неї, за Арістотелем, можна би було спуститися все нижче і нижче – до тиранії, згодом – підйом до аристократії. Але не так сталось, як гадалось. Відомі події Помаранчевої революції зробили зміни не тільки у всіх українцях (бо позитивні зміни таки настали), але й у державній системі управління.

Після сімдесяти років керівництва кухарок до влади прийшли вчителі історії, економісти-банкіри і прості триндюки, причому останніх – найбільше. Триндіти люблять всі і завжди, причому це називають "публічністю". Не триндиш – не публічна людина, не "демократичний". А що таке управління державою і що таке взагалі "держава" – то справа десята.

З запалом піонера-початківця новий Президент взявся організовувати "українську народну" Україну, але виявилося, що найбільше розкидається словами саме він. Через роки (а вже майже чотири) вже ніхто не зважає на жодне слово Гаранта. Бо на то він і Гарант, щоб за словами не слідкувати. Він просто Гарантує. Про бандитів – то таке, бо сказане було в стані афекту, для трохи затурканих людей – вже не хвилює. Але дещо він сказав міжнародній спільноті – а вона все-таки чогось вартує. А саме – що вивчить англійську мову до кінця 2005 року. Здається, вже 2008 закінчується...

З минулими подіями – звільненнями-призначеннями Тимошенко і Януковича на прем’єра – теж пройшли. З ким не буває? Ну, затемнення, не та карта лягла. Але вирішив Президент на останній рік свого першого (як сам думає) терміну відзначитись. І, нарешті, об’єднати країну під декількома гаслами – "Не віддамо Грузію і Крим агресорам", "Не віддамо президентське крісло зрадниці-Тимошенко". І пішло-поїхало...

ДИКТАТУРА БЕЗҐЛУЗДЯ. І. Політика і триндіння
Апогей дій – в США. Треба ж комусь пожалітись? Тоді краще друзям-емігрантам, бо вони далеко, не в курсі подій. А державне управління і безпека, плюс обіцянки-цяцянки – самі якось справляться.

Щоправда, виникає одне логічне запитання: якщо президент якоїсь країни говорить іншій, що його прем’єр-міністр – зрадниця, що ніхто його, бідного, в країні слухати не хоче і всі погані... то хто насправді зрадник і поганий? Чи це як, старшина йде в ногу, а рота не в ногу? І навіть це було б прийнятно в нас, в Україні нашій бідній, але говорити на весь світ про СВІЙ уряд, СВОЮ країну – це безпечно? Тепер будь-хто, не тільки російські "друзі", а кожна з двохсот з лишком країн може бути впевненою, що в Україні влада розрізнена, є усобиці, а отже – напад будь-якої хвилини буде несподіваним і успішним. Багато людей знає, хто саме і що робить в Польщі і хто не подобається Качинському чи Туску? Чи зчиняють ґвалт президенти з того, що разом голосують різні партії Німеччини, Австрії, Італії? Ні.

Тому що внутрішні проблеми – це внутрішні проблеми. Сміття з хати не виносять. Хоча, якщо вірити колишньому кумові Віктора Андрійовича, то в Президента – дві хати. От він до другої і поїхав...

А в першій – своє. Куди не глянь – жах. Корупцію так побороли, що потім догнали і ще раз побороли. На жодному рівні влади ніхто не знає, кому підкорядкований/що робити/що за це буде/що буде, якщо нічого не робити. А Голова Верховної Ради далі з трибуни анекдоти розказує.

Партія нашого чільника не знає, куди дітись. Бо так вже сталось: наказ відданий, треба виконувати. А як - Віктор Андрійович не сказали. Тому "Наша Україна" з коаліції сама вийшла і сама ж до неї запрошує. Це як анекдот:

Покурив наркоман і зайшов у під’їзд, подзвонив у двері. Відкрила бабуся. Дивиться на нього. А він на неї. Вона – на нього, він – на неї. Дивиться на неї, дивиться і говорить: "Ну заходь, бабусю, якщо прийшла".

Так що вся партія подружилася з Черновецьким остаточно. Причому тут триндіння вже професійне. І особи – показові. Парубій, якого не розбереш, Зварич, який з дипломом, Ляпіна, яка Ляпіна, Костенко, який Рух об’єднав, і Григорович, яка єдина ще вірить, що 2004 року прийшов наш месія. Єдиний, хто не вписується – Кириленко. Але йому напевно пороблено.

Безґлуздя даної ситуації не втому, що вона є, а в тому, що керівництво держави реально опинилося у недалеких і знахабнілих людей. Не бачачи далі за свій ніс, вони ладні Україну вкинути у вир дійсно страшних подій – ситуація з Кримом і Росією в обмін на другий термін, або просто нова революція, але справжня, з кров’ю (бо дочекаються-таки).

І спостерігаючи за недолугістю керівництва, люди всіх мастей продовжують красти, давати хабарі, при цьому абсолютно не замислюючись над мораллю, бо вона і так вже практично зникла. По всій Україні розпродують задарма землі і будинки, і навіть просто надра, скоро повітря почнуть.

Залишається тільки одне – вірити, що Бог милосердний, і ту бідну країну таки спасе. Безґлуздя вже косить наші ряди масово. Політичні божевільні вже гасають по державних будівлях, скоро можуть вийти на вулицю. Бережіться!

 

30.09.2008

 

Продовження - ДИКТАТУРА БЕЗҐЛУЗДЯ. ІІ. Культура і шоу. Бізнес.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4468
Отредактировано: 06-10-2008 [12:16]
delete
Максим Колиба
Максим Колиба, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 11, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

09:50 01/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Добре написано. Але не треба всі турботи наші Богу на вирішення віддавати. Самим треба вирішувати і ось тоді Бог нам справді допоможе. Бо Бог допомагає ти що прагнуть, а не тим що зі всім згодилися.
Мається на увазі, щоб помагав і сили давав це змінити :)
10:57 01/10/08
Тоді добре. ‘best‘ ‘smile‘
10:59 01/10/08
20:36 01/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Странно было бы наблюдать сохранение государственной тайны про того-же премьера-предателя. А почему-бы и не пожаловатся прямому начальнику? Тут несколько иная ситуация - если Украину ещё рано рассматривать как полноценный американский штат - то как негритянскую колонию самое время!
Игорь Марков Днепропетровск
Не согласен. Не негритянскую. Белую.
20:44 01/10/08
К. Юрченко Одесса
Мне показалось, что был намек на Кондолиз и Аделаджей.


Мы то белые... ‘LOL‘


А колоонизаторы - черные ‘cool‘
10:21 02/10/08
20:40 01/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересная работа, грамотно изложенная ...
22:44 02/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
плеханов Киев
Автор пишет очевидные глупости:"Після сімдесяти років керівництва кухарок"
думаю, очевидно, що вказана цитата має переносне значення. кухарки як представники пролетаріату
00:58 03/10/08
плеханов Киев
Нет, не очевидно. Лидеры партии КПСС НИКОГДА НЕ ПРЕДСТАВЛЯЛИ РАБОТАЮЩИХ ПО НАЙМУ, а представляли авангард промышленной буржуазии России и Украины,
пришедший к власти в результате вооруженного переворота в 1917 году. ‘cool‘
Другое дело, что они о себе болтают, так и современные политики, представляющие финансовый капитал и разгромленную им промышленную буржуазию говорят, что они представители народа. ‘cool‘
11:06 03/10/08
плеханов Киев
Логика в вашем посте, похоже, отсутствует. ‘cry‘ ‘cry‘
09:30 04/10/08
22:55 02/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Юрій Данилець Ужгород
интересно

Комментарии

Миколи Томенка:
– Це майже нереально – відновити такий формат в четвертий раз (НУ-НС – ред.). Це були коаліції ультиматумів. Прийшов час створювати коаліції розвитку, – заявив він в інтерв’ю газеті "24".
– з Партією регіонів? – уточнила журналістка.
– Особисто я до цього емоційно не готовий. Хоча багато моїх колег підтримують такий підхід, – відповів депутат.

Ганна Герман: Коментуючи відмовки Андрія Портнова (БЮТ) про відсутність жодних домовленостей між БЮТ і ПР, пані Ганна пригадала, як неодноразово бачила Портнова у центральному офісі ПР. "Знаєте, я так часто зустрічаю пана Портнова у нас на Липській. Якщо він приходить туди лише випити кави, тоді, мабуть, на Липській найсмачніша кава у Києві", – пожартувала вона.
13:23 04/10/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Дійсно дістали вже ці політики-триндюки.
09:51 01/10/08
глядач Одесса
Авгієва конюшня.Та невдячна робота - політика. ‘read‘
10:06 01/10/08
К. Юрченко Одесса
Рекомендує цей матеріал
Чому? Хоррошо
13:15 01/10/08
К. Юрченко Одесса
Цитата:
Покурив наркоман і зайшов у під’їзд, подзвонив у двері. Відкрила бабуся. Дивиться на нього. А він на неї. Вона – на нього, він – на неї. Дивиться на неї, дивиться і говорить: "Ну заходь, бабусю, якщо прийшла".
‘LOL‘ ‘LOL‘


Ага есть еще про мужа-алкаша. Утром жене - "уходи, где всю ночь шлялась" ‘LOL‘
13:18 01/10/08
Можливо я надто суб‘єктивний у своїх судженнях, але коаліція - то не шмат паперу з визначеними зобов‘язаннями, розподілом посад і прерогатив спільної діяльності, це є спільна політична дія з реалізації всього що там написано, це комунікація між суб‘єктами про узгодження позиції і т.д., тому твердження про те що НУНС самі вийшли з коаліції,а зараз запрошують БЮТ повернутися.....це фрагмент політиичного позиціонування саме БЮТ, тобто лінгвістична складова політичної технології. Докази: підніміть статистику кількості проголосованих законопроектів Демократичної коаліції. Крім закону про Кабмін (того першого, що голосували весною), і ще якийсь там законопроект по ГУАМ чи що....більше нічого коаліція спільно не приймала, а так, ще бюджет на швидкоруч..... решту ж законів, достатньо принципових і визначальних (про держазкупівлі, який потім скасували), ну і звісно "пакет" законопроектів (облишмо їх зміст, то окрема історія) проголосований 2-5 вересня без попереднього погодження, ба навіть інформування, що ось ми збираємося голосувати за то і то, це по Вашому що......???? Але нехай, припустимо, що я сліпо вірю в невинність Президента і НУНС, таке також не треба виключати. І саме НУНС вийшов з коаліції. Тоді виявляється, що коаліційна угода вже не дія, тим папірцем можна дупу підтерти..... Чому ж тоді Тимошенко не йде у відставку? там стоїть її підпис, мандат прем‘єра, яким вона досі користується, даний їй коаліцією, якої вже не існує....Забіжу наперед. Звісно по різному можна оцінювати вчинок Яценюка. В дечому він був провокативний, мовляв я йду (хоча офіційно ви мене фіг знімете), черга за Вами пані Юліє....Але тут питання політичних символів та маніпуляцій змістом. Підпису Яценюка під коаліційною угодою немає, а ось Тимошенко є. І у випадку з прем‘єром діє пряма логіка коаліція-посада......
09:35 03/10/08
Знаєте, як правило я на такі дурниці не відповідаю.....але Ви мене спровокували....навіть якби Тимошенко вчинила за положенням коаліційної угоди і подала у відставку, то нікуди вона б з поста премєра не ділася. Вона продовжувала виконувати свої повноваження до формування наступного уряду тепер лише з приставкою в.о.

Аргумент чому вона не йде: не через мене, чи Вас, чи ще когось, а тільки через себе..... вона заварила цю кашу, коли на публіку були винесені переговори з ПР і переформатування політичного поля. Саме врезультаті цього дійшла справа до розвалу коаліції (і тут не стільки важливо хто правий хто ні, хто куди вийшов і т.д.). Тому заява про її відставку, що виглядала б логічно, означала б одночасно її поразку у цій міні-битві..... а так можна з екранів розповідати, що все канєшно хреново, але я тут ні до чого, то всьо вони (і тут на вибір хто саме)...але при найскладніших умовах і шаленому опорі уряд і далі продовжує працювати на благо України, на благо кожному громадянину і далі за текстом...... Ну, що якщо Ви ще досі в це все вірите (я не тільки про Тимошенко), то мені дуже прикро за ВАс....
11:22 04/10/08
"вона заварила цю кашу, коли на публіку були винесені переговори з ПР і переформатування політичного поля "

моє зауваження стосуєтсья цього. зрозуміло, що вони всі спілкуються. в тому числі щодо можливих коаліцій. Але питання "публічности" переговорів - це питання до НУНСу. Бо якби БЮТ щось таке почав, то Тимошенко загнала би себе у пастку довіри виборців. А почали це обговорювати нашоукраїнці, в осносну черу - Кирилено.
Це і називається "політика". Таємні домовленості не є загрозою. Загрозою є розхитаність держави.
13:31 04/10/08
Гiсть
Звичайно, завдання кожного політика, як і кожної партії - захопити владу, і це нормально, природньо. Інша справа в тому, що одні люди, коли її отримують (як Ющенко), відразу починають боятися, що її втратять. Тому починаються безґлузді дії проти своїх же ж більш-менш прихильних людей. Бо саме Президент на противагу Юлі витягнув фактично з підпілля Януковича Ахметова, саме він укладав з ними союзи. А те, що Тимошенко постійн о бореться за владу - це, повторююся, природньо. І можливо немає там всякої "доброти до народу", але принаймні вона - політик, причому стратегічно важливий для України. В неї є погляд на розвиток Держави, а не декількох кумів чи олігархів (хоча їх вона також, напевно, не оминає). А Ющенко з його фобіями скоро може догратися, бо людина абсолютно відійшла від керівництва державою (що мало би бути), а керує власним амбіціями. Безґлуздя в тому, що на противагу дійсно НАЦІОНАЛЬНИМ інтересам ставляться інтереси групки бізнесменів, які прикриваються "правими" ідеями. Бо ж насправді Ющенко такий самий націоналіст, як і Янукович.
А націоналісти справжні мають найперше зважати не на "патріотизм" тої чи іншої людини (це можна робити після встановлення цілісної унітарної держави), а на інтереси нації, що дорівнює інтересам держави. Формування держави як сильної, авторитетної у світі > а потім (або одночасно) - формування національної ідеї.
Не можна формувати єдину дераву, кожного дня опускаючи власний уряд. Бо в країні немає "своїх" чи не своїх урядів. Всі - українські. Треба вчитися дійсно об‘єднуватися. Навіть "ніби" русофільські Регіони відкинуть свої ідеї заради вигідного бізнесу. І стануть дуже проукраїнкими, якщо їм показати пряник. Основне - сформувати державну систему, з певним порядком, а не розхитаний механізм, як зараз.
Перше можливо з Тимошенко, у якої з головою поки що все гаразд, друге відбувається з Ющенком, що затуманений власною постаттю.
Плюс БЮТу в тому, що вони вміють майже всі події показувати як свій плюс, також вміють "плавати" у цьому політичному морі, виважуючи вигідні для себе умови. Регіони зациклені на бізнесі, в цьому їх мінус як партії, але плюс для держави. Президентські партії зациклені на власних іменах, і на маніпулюванні "національними " ідеями, як питання з Грузією. І це погано, бо національні ідеї не можна змішувати з багном.
Тому зараз необхідно виважувати корисні саме для країни можливості, ане вузькі питання партій чи осіб.
вона заварила цю кашу, коли на публіку були винесені переговори з ПР і переформатування політичного поля
Хто виносив питання? БЮТ НІКОЛИ не голорили, що хочуть об‘єднуватися з регіонами, про це весь час говорила Наша Україна (тобто про БЮТ ПР). Вони просто побачити, що тимошенківці можуть легше домовитися з ПР, ніж вони. От і злякалися.

І взагалі, зараз спитайте людей (але не західняцьких бабусь, що сліпо вірять в Ющенка), а середнього віку, молодих. Що важливо для України зараз - щоб далі була коаліція БЮТ НУ, чи нарешті впорядкування державної машини, розхитаної Ющенком?
Думаю, відповідь Ви знаєте...
13:13 04/10/08
Гiсть
Сообщение скрыто.
13:15 04/10/08
Гiсть
Сообщение скрыто.
13:15 04/10/08

Live

4 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

4 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

4 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

4 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

4 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

4 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

4 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

4 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от