О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  24 сентября 2008 11:58:51

Якщо завтра....

Розвал демократичної коаліції, союз БЮТу з Партією регіонів, намір нової більшості підвищити прохідний бар’єр у ВР до 10%, сюрреалістичні заяви Тимошенко про необхідність дружби з Росією. «Що буде далі?» – на це запитання намагаються відповісти цілі центри з численними штатами політологів. Можна було б жадібно ловити кожне пророцтво цих інституцій. Але вони керуються логікою, а логічний спосіб пізнання завжди обмежений. Тиждень вирішив піти іншим шляхом. За допомогою стародавніх практик Тибету ми відправили нашого кореспондента Антона Зікору в майбутнє, де він проглянув стрічки інформаційних агентств і анонси періодичних видань. Ми пропонуємо їх до вашої уваги.

01.02.2012. 08:49. Президент України Віктор Янукович узяв участь у щоденному вранішньому молебні. Молебень відбувся в Успенському соборі Києво-Пе черської лаври, тобто безпосередньо на території резиденції глави держави. В богослужінні також узяв участь митрополит Володимир та інші ієрархи Української єпархії Російської православної церкви.

02.03.2012. 10:49. Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко підписала Указ про призначення Євгенії Тимошенко на посаду голови українсько-російської компанії «УкрГазЕнерго». Своє рішення Юлія Володимирівна мотивувала тим, що Євгенія Тимошенко – високопрофесійний керівник нового покоління, яких зараз дуже бракує країні. «Я давно знаю Женьк... Євгенію. Це дуже обдарована людина», – заявила Юлія Володимирівна. Євгенія Тимошенко вже фа ктично почала виконувати свої обов’язки. Сьогодні ввечері вона проведе дві зустрічі з послом України в Британії Шоном Карром на яхті «Батьківщина» у вільній економічній зоні в затоці поблизу острова Мен.

03.04.2012. 16:49. Виступаючи на святкуванні Дня національної єдності, президент України Віктор Янукович спростував повідомлення закордонних ЗМІ про те, що станція Лозова в Харківській області перейменована в місто Путінськ на честь російського імператора Владіміра Путіна. «По-перше, рішення про це було ухвалене не мною, а місцевою міськрадою. По-друге, вважаю це за правильне,оскільки в Лозовій сходиться безліч залізничних колій. Там живуть багато шляховиків, і ми маємо шанувати їхню нелегку пра цю. Тому я особисто дав вказівку Лозовській адміністрації виступити з ідеєю про перейменування», – заявив президент.

04.05.2012. 09:49. Сьогодні в центрі Києва відбудеться мітинг Опозиційного фронту під гаслом «Ні диктатурі!» З критикою влади виступить лідер неканонічних християн київський мер Леонід Черновецький. Як повідомляють зі столичної мерії, заблокованої правоохоронними органами, головною темою виступу стане затримання в ужгородському аеропорту імені Балоги духівника Черновецького Сан дея Аделаджі.

Нагадаємо. Блокада Київської мерії співробітниками МВС триває два тижні, після того, як там були виявлені речовини, які зараховують до класу психотропних. Черновецький заперечує свою причетність до знахідки.

Довідка: Аеропорт імені Віктора Балоги – найбільший аеропорт у Закарпатті. Названий на честь колишнього глави Секретаріату пре зидента Віктора Івановича Балоги, трагічно загиблого під колесами автомобіля при сходженні на Говерлу.

 

05.06.2012. 20:49. Анонс!!! Сьогодні в програмі Савіка Шустера «Свобода в законі» будуть порушені найактуальніші для України питання. «Чи залишиться Юлія Тимошенко вір на Луї Вюїттон, або віддасть перевагу іншій фірмі?» У програмі візьмуть участь найкращі експерти в галузі моди. «Як врятувати психічне здоров’я лідерів фракцій колишньої ВР?» Репортаж зі столичної «павловки»: Литвин критикує «режим Януковича-Тимошенко», але йому заважає гамівна сорочка. «Симоненко вже не буйний!» Прорив вітчизняної фармакології: один укол – і ти вже не комуніст, а банальний слинько. «Двопартійна система – вантаж тоталітарного минулого». Як подолати дво партійність? – на це запитання відповідають політики й соціологи. Своє вирішення проблеми пропонує міністр правди Микола Томенко. Уперше представить широкому загалу проект «Позапартійна систе ма – оце воно!»

 

06.07.2012. 17:49. Увазі глядачів телеканала «Рада»! Всім охочим надалі мати доступ до трансляції засідань парламенту слід оформити спецдозволи до 01.08.2012. Повідомляємо також: щомісячна плата за користування каналом зросла до 5040 грн (без урахування ПДВ), оплату можна здійснити в будьякому відділенні «Приватбанку». Парламентська Комісія з інформації та свободи слова також нагадує: копіювання і розповсюдження відеопродукції з записами роботи парламенту карається законом.

07.08.2012. 13:49. Мер міста Батурина Віктор Ющенко піддав різкій критиці уряд і президента за порушення прав україномовного населення. «На нещодавній нараді з представниками місцевого самоврядування в уряді від мене вимагали розмовляти російською!» – обурювався екс-президент.

 

08.09.2012. 00:49. Президент України Віктор Янукович спростував заяви деяких правозахисних груп про те, що в Україні заарештовують членів національно-демократичних організацій. «Ми не проводимо ніяких арештів, просто прибираємо деяких козлів» – зазначається в офіційній заяві президента.

09.10.2012. 16:49. Мізантроп Ахметов: «Це я її!» Колишній олігарх Рінат Ахметов, який перебуває зараз під слідством, зізнався в убивстві Прасковії Королюк, відомої як баба Параска. В інтерв’ю нашому виданню Ахметов розповідає в усіх подробицях, як він розправлявся з революціонеркою. Про мотиви свого злочину Ахметов каже так: «Ненавиджу людей!»

Довідка: Прасковія Королюк – героїня Помаранчевої революції 2004–2005 років. За активну участь у вуличних акціях проти авторитарного режиму була нагороджена прем’єром Юлією Тимошен ко орденом княгині Ольги першого ступеня. Як відзначають оглядачі, вбивство Королюк багато в чому змінило світогляд українського суспільства й сприяло розвитку демократичних реформ. В результаті в Україні нарешті запанувала стабільність.

10.11.2012. 12:49. Сьогодні президент України Віктор Янукович зустрівся з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко. Деталі зустрічі не розголошуються, відомо тільки, що вона відбувалася на одному з кораблів Чорноморського флоту Росії. Під час зустрічі була піднята низка питань, по кожному з яких досягнуті домовленості. «Ми продовжуємо лінію на зміцнення єдності», – мовиться в заяві президента і пре м’єра. Також Юлія Володимирівна повідомила журналістам: «Ще раз повторюю. Спроба якихось політичних сил в Україні підняти питання про доцільність присутності в Криму Чорноморського флоту РФ може призвести до негативних наслідків у розвитку відносин Києва і Москви».

11.12.2012. 15:49. На столичному майдані Незалежності знову збираються люди. Кілька десятків тисяч осіб, одні з яких – прихильники Юлії Тимошенко, інші – Віктора Януковича, стоять, скандуючи, один навпроти одного. Свідки говорять, що десь у районі вулиці Володимирської чути брязкіт гусениць танків. «Кієв – мать городов русскіх, і он должен возвратіться в лоно Імперіі. Наші міротворчєскіє танкі кієвлянє встрєчают цвєтамі», – коментував події в українській столиці особистий блазень російського імператора Алєксандр Дуґін.

"Український тиждень"

Якщо завтра....

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 3857
delete
Антон Зікора
Антон Зікора, Киев, свободный журналист "ХайВей"

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 6, Всего рецензий: 14
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

12:02 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Стьобно, професійно та на злобу дня. Але не дай Бог, щоб таке сталося насправді)
Рада вітати нового талановитого автора на ХВ!
12:11 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Местами забавно...
12:22 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ЮРИЙ РУДЕНЯ 'Одесса'
12:33 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Ариэль 'Киев'
12:36 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Пропозиція - відправити (послати) кореспондента Антона Зікору ще далі :) Для продовження огляду майбуття..
15:16 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
С Дебютом. Начало многообещающее.
16:00 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
В 2005 році не встиг опублікувати статтю "Україна -2007"... Зараз знайшов і прочитав - все збулося крім одного пукту про газ...
17:47 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
18:16 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересно, как вариант развития событий! Несколько сгущены краски, но, как знать - может к ЕВРО -2012 - это будет нормой?
19:07 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Любопытный анадиз
19:16 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
19:28 24/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"…Мер міста Батурина Віктор Ющенко піддав різкій критиці…" - Туда ему дорога, а ещё лучше назначить старостой Крыжополя – так прикольнее!
03:56 25/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra 'Киев'
Без війни стало вже нудно комусь...
Причина світових воєн завжди були імперії.
18:02 25/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
К. Юрченко 'Одесса'
Местами слабенько но за этот абзац поставил все 5-ки:

"Віктор Янукович спростував повідомлення закордонних ЗМІ про те, що станція Лозова в Харківській області перейменована в місто Путінськ на честь російського імператора Владіміра Путіна. "По-перше, рішення про це було ухвалене не мною, а місцевою міськрадою. По-друге, вважаю це за правильне,оскільки в Лозовій сходиться безліч залізничних колій. Там живуть багато шляховиків, і ми маємо шанувати їхню нелегку пра цю. Тому я особисто дав вказівку Лозовській адміністрації виступити з ідеєю про перейменування", – заявив президент."


Антон, вам что сам Янукович тексты писал? Чувстуется и манера и стиль )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Короче сходство разительное ))) на этом абзаце чуть не сполз под стол.

Комментарии

Рекомендує цей матеріалЧому? Стьобно, професійно та на злобу дня.
12:02 24/09/08
Станислав Ковтун Днепропетровск
14:35 25/09/08
Рекомендує цей матеріал
23:49 25/09/08
Андрій Лисенко Кіровоград
прикольно-))
00:47 26/09/08
Oleksa Livinsky Мукачево
Рекомендує цей матеріалЧому? годіЦЦо :)
21:09 03/10/08
Гiсть
Спасибо! Ты на этой фоте такая красивая!
09:49 25/09/08

Live

...

1 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

2 час. назад

Наша Версия публикует статью Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

7 час. назад

ABC публикует статью Дьявол остался незамеченным

7 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью София Киевская Благословила Единую Христианскую Церковь Украины

.....................

9 час. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

......

9 час. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

9 час. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

......

9 час. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

...

9 час. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Дзвінок у двері от Бат Кешет

...