О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  4 сентября 2008 16:29:13

Автор: Anatolij Avdeev

Кого змете політичний ураган ?

  Єдиний центр блискавично зреагував на події під дахом Верховної Ради. Навіть в Кіровограді через півтори години після заяви Президента України відбулася прес-конференція обласної організації ЄЦ . Складається враження, що «зради коаліції» чекали, а дехто настирно твердить - «організовували та підштовхували». Наяву складна політична шахова партія. Але невідомо, хто отримає політичний мат у підсумку закручених багатоходівок. У шахах можливі пастки, і не завжди виграє той хто у білому...

Забарилися з заявами інші гравці, що мають види на Верховну Раду нового, можливо позачергового скликання. Та якщо за шахівницею гросмейстери, то нових позачергових виборів точно не буде. Хіба що через “велике” бажання Президента України. Але слід зауважити, що якщо Верховну Раду можна міняти раз на рік, як раніше міняли і українські уряди, то український народ заміні не підлягає, пане Президенте!

Пересічні українці стомилися від того що можна назвати, як завгодно: брехня, порожні обіцянки, чвари чи нахабне блюзнірство. Немає свіжих облич та свіжих думок, в тумані і напрямок шляху України, тобто невідомий той тунель, через який підемо до світла. Народ голосує за одне, а його як стадо, через певний час після вибору напрямку на виборах починають гнати у інший бік. Та є ще така прикмета - переможена на виборах меншість завжди не бажає, після збудження програвшими політиками, ходити за більшістю, як те трапляється в нормальних цивілізованих демократичних країнах. Європейська цивілізації, здається, не про нас. За підлим звичаєм українські переможені політики завжди підступно нападають ззаду та боляче кусаються. Все це нагадує політичні бої без правил. Навіть лідер «кучмізму», пригадується, Леонід Кучма грав завжди за певними правилами, тобто за конституцією, і ображався, що і після референдуму не давали міняти правила гри. Зараз цього пересічний українець не дочекається, бо поправками на законних підставах правила (конституцію) міняти можуть щодня. Підстава, тому і є підстава…

Серед «реагентів» на події в українському парламенті та на дії сторін мало помічений Мороз, Вітренко та інші забуті та напівзабуті політичні фігури. Повертаючись до заяв ЄЦ, виявляєш для себе «зрадницьку антиукраїнську вісь» - Тимошенко - Янукович – Симоненко - Луценко. Останній просто потрапив через те, що стоїть по середині, і не встиг визначитись(бо стояти треба подалі, щоб не прихопило, або йти за усіма, що звуться “своїми”). Серед висновків ЄЦ є один дуже цікавий, що з Кремля керують лише тими, на кого є “гарне” досьє, тобто на названі вище прізвища. Але і без ЄЦ помітна «політична збірна солянка» з імпічменту від Симоненка та амбітності і ображеності від Януковича та Тимошенко. Дії названих політиків, навіть без танків на вулицях, ЄЦ називає “новітнім ГКЧП”(по-українські це все ж –ДКНС).

А поки, що пішов, оголошений Президентом, відлік часу. Але не відомо лише, що лічить хронометр, час до примирення коаліції, формування нової чи оголошення указу про нові позачергові вибори? Мені здається, що переможе інстинкт самозбереження знаходження при владі, а ми присутні при попереджувальній стрілянині «по горобцях». Але, то все для них, а для на все, що і вчора: інфляція, брехня і жебрацтво. Немає такої ситуація для нас яка б не могла погіршуватись і далі. Коли урагани вгорі, то внизу є лише невдахи над якими він пронісся.

ЄЦ робить заяви, а Юлія Володимирівна пояснює, то говорить не ЄЦ, то думки та слова Президента. Бачите, мовляв. які вони… А народ все бачить… Здається, багато чого розуміє. Але, то не його гра, на жаль. І якщо на чергових виборах не встигнете, панове, підтасувати свою замаслену політичну колоду, за стіл до гри в іншому коні сядуть нові гравці. На жаль, у народу немає грошей, щоб робити високі політичні ставки за тим столом, але і терпець не безмежний.

ЄЦ з своєю миттєвою реакцією, вважає, що прорвався в авангард політики, а інші відстали… Мені здається, що вони всі вичікують у засідці, або ошелешені ураганними швидкостями подій. Але за аналогією подій в природі, слід звернути увагу на те, що ураган мете всіх підряд і без розбору. Жити стає майже цікаво, але не весело для пересічного українця. Всі лише говорять за турботу про нього, але чомусь та турбота помітна у зворотному збоченому напрямку. Ні БЮТ, ні НУНС, ні регіонали ще не зробили українців щасливими, як і природні урагани.

Кого змете політичний ураган ?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4021
Отредактировано: 05-09-2008 [18:07]
delete
Anatolij Avdeev
Anatolij Avdeev, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 9, Всего рецензий: 6
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:59 04/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
А не дороговато ли обходится некомпетентность правительств тем, кто платит налоги? На мой взгляд игра с отставками правительств - это антинародная компания с целью отмывания капитала...
19:18 04/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra Киев
Хтось провокує наших слуг на такі речі,а з-за спини сміються і тішуться. Кому вигідно такі компроміси?...

Ми-лебедині діти. Лободині.
і наші крила гускнуть в лободі...
Ми дихаєм і змалечку полинню,
Щоб в очі заглядать своїй біді.

А поруч нас є реп"яшки хороші.
Не треба їх з собаками ловить-
Аби міцні були в того холоші,
Хто нашим степом схоче походить.

Аби їх виніс,щоб штани не спали,
Аби живим лиш вийшов з лободи...
А там обтруситься і...
реп"яшки пропали!
І ні туди вже їм,і ні сюди.

Покотяться,поплачуться,мов діти,
Чужим словам навчаться крадькома.
І будуть,дурні з того ще радіти,
Що лободи у них тепер нема... Гриценко.
‘best‘ ‘bravo‘ Браво Лавра.
10:38 09/09/08
lavra Киев
Дякую. ‘smile‘
17:43 09/09/08
19:26 04/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
События в ВР напоминают буйство природы после дождя… Словно дармовой кусок хлеба сатирикам – прошёл кислотный дождик и выскакивают грибочки-мухоморы (Витренки, Морозы, Шуфричи и т.д.), а их по шапкам (Луценки, Балоги, да и главного не забыть, садовода…)
Aleksandr Tork Киев
......и пчеловода Ющенко. но это я уже добавляю от себя...... ‘fuuu‘
22:42 06/09/08
Пасічника Наталіє, пасічника(бджоляра з мертвими бджолами).
10:38 09/09/08
11:06 06/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Ні БЮТ, ні НУНС, ні регіонали ще не зробили українців щасливими, як і природні урагани".
Але не варто забувати про історичні факти. Після маловідомої зараз Конотопської битви. коли московські війська були розгромлені вщент під приводом Виговського, розпочався довготривалий період так званої "руїни". Не без допомоги тієї ж Москви, яка організувала селянські заворушення в тилу переможців. Підступно і таємно...
Прохожий Киев
Цитата:
Але не варто забувати про історичні факти.

Вот именно факты. Они - здесь:

http://h.ua/story/126724/
14:40 08/09/08
23:19 08/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
10:36 09/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Якщо політичні сили ПР і БЮТ хочуть парламентську форму правління то для забезпечення вірної моделі зміни влади у двопартійному режимі їм обовязково слід йти на дострокові вибори. А після них вже вносити зміни в Конституцію. Нині їх обєднання в єдину коаліцію тільки заради змін в Конституції є непевним і небезпечним для обох і нівелює майбутню двопартійність.Та й не всі їх симпатики зрозуміють їх, що спричинить відтік голосів на наступних виборах в Парламент і від БЮТ і від ПР. Іх блок у нинішньому парламенті дуже хочеться ьачити пропрезидентським силам, хоча з другого боку для цих сил такий блок є небезпечним ще більше ніж повторні вибори.

Комментарии

Мені здається Тимошенко грає у свою особисту гру. Амбіції можна тамувати довго, яле не завжди... Особливо коли ніби побратими бють по одній щоці і чекають, що підставиш іншу. Не вигідно Юлі бути з ПР - значна кількість її електорату переміщуватиметься до "Свободи", Нашої України (Вже можливо без Самооборони) інших правих. Перед президентськими це занадто ризиковано.
Питання залишається в Балозі (сірі кардинали нажаль стають визначальною ознакою сучасної української політики)
11:16 05/09/08
lavra Киев
Рекомендує цей матеріал
Чому? Рекомендую. Актуальна тема.
06:18 06/09/08
Hmul Kara Эйлат
Рекомендує цей матеріал
17:48 06/09/08
Згоден із ГЛАДАЧЕМ!!
22:43 06/09/08
глядач Одесса
Терпіння має край. ‘read‘
19:13 04/09/08
плеханов Киев
А где ураган? Я точно ЗНАЮ, что над США. ‘cool‘
22:04 04/09/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Дійсно це шахова гра гросмейстерів міжнародного класу.
10:36 09/09/08
Прохожий Киев
Вчора Балогою вирішено було пожертвувати - для наведення мостів з Джульєтою. Ініциатором проголосованого звернення до президента був НУНСівець Стретович - разом з регіоналом Сивковичем).
09:34 06/09/08

Live

2 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дозволь тобою милуватись

24 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дозволь тобою милуватись

28 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дозволь тобою милуватись

32 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Влочега комментирует материал Путіна в Кремлі накрило

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Тарифы и собачий хвост

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Дозволь тобою милуватись

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Дозволь тобою милуватись