О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Международная политика  26 августа 2008 19:50:24

Південна Осетія і Абхазія за дверима Євросоюзу? (невеликий роздум)

 

Росія визнала незалежність Абхазії та Південної Осетії. Про це у прямому ефірі заявив Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв. За його словами, після подій серпня 2008 року можливості існування Південної Осетії та Абхазії у складі Грузії більше немає. Президент Російської Федерації підписав відповідний наказ ( попередньо щодо цієї постанови проголосувала Державна Дума Росії) та закликав інші країни визнати Південну Осетію і Абхазію.

 

Думки політиків по цьому питанню розділились. БЮТ вважає, що такий крок Росії є неправильним. Натомість, Юрій Бойко, міністр палива та енергетики опозиційного уряду вважає, що РФ вчинила правильно: «Світ має бути послідовним в оцінці незалежних процесів різних народів. І якщо була визнана незалежність Косового, то було б нелогічно сьогодні не визнавати незалежність Південної Осетії і Абхазії. За принципом Косового потрібно так само поступити і щодо Південної Осетії і Абхазії. І Україна повинна зайняти тут абсолютно чітку позицію»( цитата: УНІАН)

Російський миротворець фото:lenta.ru
Російський миротворець фото:lenta.ru

Припускаю, що вустами міністра опозиційного уряду, говорить і вся опозиція на чолі з Віктором Януковичем. На запитання, чому Віктор Федорович не оприлюднив сам таку заяву, можна відповісти так: вичікування вигідних умов. Офіційно опозиція чекає початку вересня і можливої відставки правлячого уряду, а отже і нової коаліції. За цих умов, Партія регіонів об’єднаєтеся з НУНС-ом, яка виступає проти політики Москви та проти визнання Південної Осетії та Абхазії. А отже і «притирань» має бути якомога менше. Але й не висловити свою позицію, щоб зберегти проросійський вектор, опозиціонери не могли.

 

Тепер повернемось до невизнаних республік. Визнання Абхазії та Південної Осетії Російською Федерацією нічого, фактично, не означає. Крім Росії їх поки не визнав ніхто, але і вона може повернути свої слова назад. Якщо Грузія подасть до міжнародного суду на РФ, то останній у судовій залі необхідно буде доводити факти геноциду проти народів невизнаних республік. Як ви розумієте, це досить важко зробити, особливо при тім факті, що таких дій з грузинської сторони не було.

Доведеться Росії пояснювати і чому вона визнає держави-провокатори, які своєю незалежністю загрожують іншим країнам. Так вже є доведений той факт, що і з боку Абхазії і з боку Південної Осетії велись провокаційні дії: обстріл міст і сіл, що знаходяться за межами автономій.

Чи визнає Україна Південну Осетію та Абхазію?

Щоб визнати республіки, необхідне рішення Верховної Ради України, але голосів у опозиції, яка вважається як та, що тримається проросійського вектору, не вистачає. Визнання невизнаних кавказьких республік може створити прецедент у Криму. Зокрема прецедент виникне і на міжнародній арені: Україна досі мовчить щодо Косовського питання.

Санкції

 

Незаперечним є той факт, що Росія не боїться через свою могутність санкцій з боку світової громадськості. Але виключення РФ з елітного клубу: «Велика 8», обмеження російського імпорту, не прийняття до СОТ( світової організації торгівлі) призведе до великих втрат економіки Росії. Чи вистачить у російського керівництва розуму не «трусити» мускулатурою та попіклуватись про добробут громадян( бо саме по ним вдарить економічна нестабільність) - питання залишається відкритим.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 17067
delete
Дмитрий Раимов
Дмитрий Раимов, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 36, Всего рецензий: 11
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

20:00 26/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Юрій Данилець Ужгород
Коротко і ясно
дякую)
20:16 26/08/08
21:18 26/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
дякую!
08:16 27/08/08
22:13 26/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дякую!
08:16 27/08/08
09:07 27/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
10:12 27/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Аквілон Хмельницкий
Гарна аналітична стаття, хоча й закоротка.
Також є певні .. відставання автора від реальності.
Наприклад, зараз ПР готується до коаліції не з НУ, а з БЮТ.
І то є реальність осені 2008 року.
Ви щось плутаєте. Уряд Тимошенко у відставку,а коаліція з БЮТ? просто інформаціна "свиня" в сторону БЮТ.
18:16 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
Я ще з 2002 року усім доводжу, що Тимошенко - проект з Росії.
Риторика, а особливо передвиборча - то для вух людей, які не вміють досліджувати ситуацію з політологічного боку...
Так, у 2002 році усі гроші на передвиборчу рекламу в області йшли через мене. І в мене була можливість зрозуміти що до чого.
Якщо я вам росповім що останні десять років тіньовий штаб БЮТ постійно знаходиться .. у Москві - ви мені не повірете, але ...то є факт.
Розумієте, якщо щось робиться - треба шукати кому це вигідно.
От скажіть - якщо Росія зараз має проблему з власним забезпеченням газом, чи вигідно їй зараз поставляти в Україну газ по старим цінам? - НІ. Але ж так просто цін не підняти. От з‘являється Тимошенко і у ГазПрома з‘являється привід почати зміну цін. При чім зроблено усе настільки чисто, що жодного мінуса у бік Тимошенко якби і немає...

Друге питання - кому вигідно щоб російські податківці ьа правоохоронні відомства не могли свобідно діяти в Україні? - ПРАВИЛЬНО - російському бізнесу, який має в нас інтереси. Він має тут непоганий дах і НІКОЛИ російська податкова не зможе зробити зустрічну перевірку, як то робилося за часів Кучми. І нащо їм то Придністров‘я? Вони собі в Україні не погано облаштувалися.

Якщо Ви запитаєте КОГО САМЕ представляє Тимошенко в Україні з російських бізнес-структур - я відповім. Є така структура АФК "Система". "Система" - це комерційне перетворення так званої "дев‘ятки". Керує ним такий собі пан Євтушенков. Його жінка -рідна сестра жінки Лужкова...
Далі цікавіше! Де основний гаманець АФК "Системи" та так званої групи Лужкова? Московьский Банк Реконструкції та Розвитку (МБРР).
Але звідки він узявся? Ото є допомога пана Полунеєва, який тоді, дев‘ять років поспіль, був виконавчим директором Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Він так ДУЖЕ СИЛЬНО допоміг їм.
А от де він зараз? ... Керує Українською Радою Конкурентоспроможності.
А автор "Українського Прориву" Тимошенко. Доречі, його людина зараз - міністр економіки. Не вірите - зайдіть ан портал Ради Конкурентоспроможності -- www.compete.org.ua
Між іншим, така ж Рада конкурентоспроможності існує і в Росії - правда при Кабінеті міністрів, тобто має державний статус. Такі Ради конкурентоспроможності існують по всіх державах. А світова Рада Конкурентоспроможності - "Давоський Форум". ‘smile‘

Тобто ... в мене не має сумнівів, що президентство Тимошенко - вже вирішене питання. Ні Ахметов, ні Янукович, ні, тим більше, Гайдук, дурнями ніколи не були. Тож ... побачите як усе буде цікаво.
Черговий спектакль вже зрежесовано та зрепетовано. ‘smile‘ ‘evil‘

Безумовно, рядові члени "Батьківщини" цього просто не в змозі проаналізувати. Та й ... ніхто їм не дає такої можливості... ‘smile‘ ‘evil‘ ‘sick‘
18:42 27/08/08
заговорили за Юлію Володимирівну. Наврядче б Кучма садив за грати "проект Росії".
19:43 27/08/08
Раимов, доказательства двойного гражданства предоставлять собираешься?
Или хочешь в компанию к Аквилону?
20:22 27/08/08
тикайте на вулиці, а не під моїми матеріалами. Прочитайте в коментарях.
20:29 27/08/08
Ну и где?
Я задал вопрос. В комментах.
Или ответ это "Не царское дело..."?
Главное - соврать, а доказательства твоего вранья пусть другие собирают?
20:49 27/08/08
читайте:Зачекайте, я хочу почути від вас, що такої ситуації немає. Докажіть. Якщо посольством РФ видаються паспорта ,у тому числі громадянинам України. Офіційні данні Посольства і Консульства РФ.
ТАкож посилаюсь на Анатолія Гриценка.
По друге, в архівах 1 1 ви знайдете інтерв"ю з одним із таких "громадян".
20:59 27/08/08
А ты читать умеешь?
Цитата:
Masan, 18:25 27/08/2008
Цитата:
Зачекайте, я хочу почути від вас, що такої ситуації немає. Докажіть

Ты когда-нибудь слышал, такое слово:
юриспруденция?
Тяжесть доказательства в гражданском праве ложится на утверждающую сторону.
Вот и доказывайте, раз утверждаете.
А иначе - это называется КЛЕВЕТА.


Я не обязан доказывать что факта нет.
А вот тот, кто утверждает, что есть такой-то факт - обязан его доказать.
Или в КНУ ім.Шевченка такое не проходят?
21:18 27/08/08
хм...є така річ,як журналіське припущення.Знаєте. Факти я вам навів-у своїй журналіській діяльності я базувався на тих джерелах. Ваша справа приймати чи не приймати.
а от про юриспунденцію-за наклеп на пана Луценка ви маєто розуміти, що вам може загрожувати.
21:21 27/08/08
Цитата:
а от про юриспунденцію-за наклеп на пана Луценка ви маєто розуміти, що вам може загрожувати.


Опять учимся читать:
Цитата:
Masan, 18:29 27/08/2008
Читай внимательно:
Цитата:
За консультациями - к Луценко, Черновецкому etc.
Где утверждение, что у них израильские паспорта?


Любезный, НАМЕК и УТВЕРЖДЕНИЕ по разному трактуются в праве. Учитесь хорошо, у вас при любом раскладе должен быть как минимум семестр на гражданское право.
Не зная точно, какие дисциплины изучаются при специализации политолог - делаю допущение, что ни криминальное ни процессуальное право вам читать не будут.

Цитата:
хм...є така річ,як журналіське припущення.Знаєте. Факти я вам навів-у своїй журналіській діяльності я базувався на тих джерелах. Ваша справа приймати чи не приймати.


Вы должны знать, что такое диффамация.
Поэтому ДОЛГ журналиста - проверять источники.
И не верить без личной перепроверки НИЧЕМУ.
А если уж хочется что-то сказать, а возможности проверить нет - говорите ЧУЖИМИ словами, например: "По словам издания такого-то, там-то и там-то, произошло то-то и то-то"
И тогда - какие претензии?

Ладно, считаю, что по молодости и неопытности Вы совершили ошибку, которую легко простить.


Закончили, или есть еще вопросы?
21:44 27/08/08
Ви чи ненароком, чи може спеціально, не зрозуміли чіткого меседжу статті: невеликий роздум про сучасну політичну обстановку, базуючись на журналіських розслідуваннях колег. Ще є питання?
І не нервуйте ‘read‘
21:58 27/08/08
Я АБСОЛЮТНО не касался текста статьи.
Речь шла ТОЛЬКО о Вашем комменте, где Вы неосторожно вступили в мой разговор с Аквилоном, подтверждая его тезис о якобы имеющей место выдаче паспортов РФ в Крыму.
Это называется "подписался". Слышали такой термин? ‘wink‘
22:55 27/08/08
ще раз направляю вас до джерел,наведених вище. і не підмінюйте поняття.
23:25 27/08/08
Ладно. Сам напросился.

Вот твои "джерела":
Цитата:

Офіційні данні Посольства і Консульства РФ.
ТАкож посилаюсь на Анатолія Гриценка.
По друге, в архівах 1 1 ви знайдете інтерв"ю з одним із таких "громадян".


Я не гордый. Работать не ленюсь, в отличей от свидомитов.

1. ПосольствО РФ
ТАМ НЕТ И НЕ БЫЛО НИКАКИХ ДАННЫХ о двойном гражданстве.
Читай:
http://www.embrus.org.ua/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=753&mode=thread&order=0&thold=0
- препечатка из "Комсомольской Правды в Украине", КАКИИМ ОБРАЗОМ ПОЛУЧИТЬ ЛЬГОТЫ ПРИ ПЕРЕСЕЛЕНИИ В РФ - это все "официальные данные" про эмиграцию с Украины.

ЭТОТ ФАКТЫ ДВОЙНОГО ГРАЖДАНСТВА?

МИНУС ОДИН/B]
***


2. Анатолий Гриценко.
Цитата:

Гриценко хочет проверить, много ли украинцев прячет у себя русские паспорта
Отечественным спецслужбам необходимо выяснить, сколько украинцев имеют двойное гражданство.

Об этом заявил глава комитета по вопросам национальной безопасности и обороны Анатолий Гриценко после сегодняшнего заседания комитета, на котором рассматривался вопрос, касающийся конфликта между Россией и Грузией.

В частности, депутат отметил, что формальной причиной участия России в вооруженном конфликте против Грузии была необходимость защиты своих граждан, которые проживают на территории Южной Осетии.

"Такая ситуация не может не тревожить и Украину, ведь представляет угрозу для национальной безопасности государства", - подчеркнул Гриценко. В связи с этим он отметил необходимость выявления украинскими компетентными органами лиц, которые незаконно имеют двойное гражданство.

По материалам www.segodnya.ua


ЭТО ФАКТЫ ДВОЙНОГО ГРАЖДАНСТВА?

МИНУС ДВА.

3. "інтерв"ю з одним із таких "громадян"."
Единственное "интервью" по этому поводу - Стратовича

http://www.nuns.com.ua/news/4286/

Можешь его засунуть себе...куда хочешь, в зависимости от твоих свидерастических представлений.

Пока нет подтверждающего документа - это ПРОВОКАЦИЯ И КЛЕВЕТА.

Читай ст.140 ЦПК України. Приводил уже.

ЭТО ТОЖЕ ФАКТЫ ДАОЙНОГО ГРАЖДАНСТВА?
МИНУС ТРИ

Ну, что, свидомит, все твои "джерела" - байки для слабоумных.
Да и сам ты уже фвно деменцией страдаешь.

ДЕЛАЮ ВЫВОД:
По всем трем пунктам "доказательств" приведена откровенная ЛОЖЬ или попытка ПРОВОКАЦИИ, не подкрепленная документами.
Значит, это доказывает ФАКТ того, что

Дмитрий Раимов - ЛЖЕЦ.
02:00 28/08/08
Якщо ви не володієте цими даними, то не значить, що їх немає в мене. На сайті такоїінформації ви не знайдете.
Я не розумію, де ви взяли це висловлюванння Гриценка,при тому ,що він україномовний. Я підозрюю, що ви сфальсифікували їх.
І останє-при чому тут НУНС? я вам казав про 1 1!
Як звинувачувати, так ви завжди гаразд)))))))Читайте уважніше!Докіньця і чітко)
І досить наїєати на моїх читачів. Є здорова дискусія. Ще пару таких коментарів, і я змушений буде заблокувати вам доступ до коментарів на цей матеріал. Грубість і свою "культуру" показуйте у себе в дворі. Навряд поважаючий себе журналіст буде дозволяти собі такі висловлювання, скоріш "шистірка" в штабі партії.
На все добре.
08:42 28/08/08
Аквілон Хмельницкий
Мужик, ты лучше САМ докажы что ты не ЧЕБУРАШКА!
Иначе все будут считать, что так оно есть!

Хотя, ты даже не сможешь доказать, что 2 2=4 ...

ДОСТАЛ БЛИН УЖЕ! ‘smile‘ ‘evil‘
08:07 28/08/08
Прохожий Киев
Вказувати треба, що за інтервью, краще давати посилання. А так - це муляж доказу. До речі - зайшов я на 1 1 - того, про що Ви кажете, не знайшов, натомість наштовхнувся на цікаве відео. Нарізка кадрів з передач одеського каналу в якій аналітик - типовий одесит криє бандерівців і решту націоналістів "незлим тихім словом", не оминаючи при цьому і владу, що їх підтримує. Сам текст з його вуст - ніяка не новина, так думають і говорять багато хто. Цікаве інше. 1 1 подає цей сюжет під назвою "Гра у піддавки з внутрішнім ворогом" http://tsn.ua/analitika/gra-u-piddavki-z-vnutrishnim-vorogom.html Оце так дожились до "свободи слова"! Центральний телеканал, який належить піндосам, займається в Україні пошуком внутрішніх ворогів! Дядько лає агресивних націоналістів, через це його об"являють ВОРОГОМ! Домайданились до ручки...
09:36 28/08/08
якби чемно попросив, то не питання) навів би, ще й пояснив. а так-не маю бажання допомагати такій людині. У нас інформаційне суспільство-нехай шукає, коли розуму не вистачає нормально записати
10:05 28/08/08
Аквілон Хмельницкий
Подивимось. Ще небагато часу лишилося.
Вона, безумовно, стане Президентом.
І по діях її якраз усе буде видно...
08:04 28/08/08
Це короткий роздум.
08:59 28/08/08
Прохожий Киев
Цей пост заблукав, прошу вибачення.(Цитата:
Прохожий, 08:54 28/08/2008Чому б не написати розгорнуту статтю з цього приводу з приведенням даних? Володиючи таким обсягом інформації? Дійте, будь ласка!
) Це стосувалось поста - Цитата:
Аквілон, 18:42 27/08/2008
Я ще з 2002 року усім доводжу, що Тимошенко - проект з Росії. і т.д.
12:43 28/08/08
Прохожий Киев
Чому б не написати розгорнуту статтю з цього приводу з приведенням даних? Володиючи таким обсягом інформації? Дійте, будь ласка!
08:54 28/08/08
Вот это уже интересно :)
12:57 28/08/08
Аквілон Хмельницкий
Розгромну? ...
Питання в тім, що тяжко сказати -що добре, а що погано.
Наприклад, мас-медіа усього світу доводять, що "глобалісти" - це погано. Але чи дійсно так воно є?
Зараз основна ідеологічна канва їх діяльності - "конкурентоспроможність націй". І я, як український націоналіст, як український козак, щиро підтримую цей напрямок.
Чи погано, якщо хтось з наших політиків "дружить з Москвою"? ... в нас майже усі з кимось "дружать".

Єдине, що мені ніколи не подобалось - та локшина, яку вішають людям на вуха. От з тією локшиною ми і боремося...

Тимошенко мусить стати Президентом.
Так, вона здійснить бажанки "простих людей". Справа в тім, що ті бажання - ХИБНІ. Але довести це ми зможемо лише тоді, коли люди пройдуть певний етап.

Тяжко доводити голодному що "корито" - то ще не все. Спершу треба його нагадувати...
09:09 28/08/08
Прохожий Киев
Поки Жулька буде "годувати народ", промисловість розвалиться остаточно! Приймати якісь заходи з модернізації нархоза треба негайно, треба було давним-давно. Інакше всі розмови про розбудову втрачають сенс. А у Жулькіни "Прориви" я особисто не вірю. Вона та БЮТ вже колись влаштовували сайт, на якому кожен бажаючий міг внести пропозиціі, помістити інфу про винаходи і т.д. Прийшла до влади - сайт накрився, контент пропав. Так само і з "Проривом" - балачки, якщо вона нічого не виділяє на розвиток, або виділяє копійки.
12:53 28/08/08
19:02 27/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
19:12 27/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Факты и только факты, и мнение журналиста, с которым нельзя не согласиться:
" Україна досі мовчить щодо Косовського питання".
И здесь промолчит.
Поддержать мнение России, а что кум и дядя СЭМ скажет?
Выступить против России? Нецелеобразно.
К. Юрченко Одесса
Лариса, а что им целесообразность? Давно они по ней зажили?

Молчать? "а что кум и дядя СЭМ скажет?"


Отож. Уже не молчат, а возмущаются на весь мир "грубым нарушением норм"


А В Косово его что не было? ‘wink‘
02:24 28/08/08
19:24 27/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra Киев
Статя актуальна.
21:58 27/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
kiyaha Тернополь
варто уваги
дуже дякую!
22:04 27/08/08
02:21 28/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
К. Юрченко Одесса
Автор! Ау! Отстаем от жизни:

Украина должна поддержать волю народов Абхазии и Южной Осетии к независимости, заявил лидер Партии регионов Виктор Янукович, сообщает пресс-служба партии. По его мнению, признание Россией независимости Южной Осетии и Абхазии - это логическое продолжение процесса, который был основан западными странами относительно признания независимости Косово.

"Еще в феврале этого года я публично выражал свои опасения по поводу того, что такой шаг Запада непременно повлечет за собой цепную реакцию. И мы предупреждали мир об опасности использования двойных стандартов в ситуации с признанием независимости Косово", - сказал он. По словам В.Януковича, провозглашение независимости Косово без согласия на то Сербии фактически разрушило тот порядок, который был установлен в вопросе нерушимости границ после Второй мировой войны, передает "РБК-Украина".

"Мир получил серьезный прецедент по уничтожению Хельсинкских соглашений (1975г.), которые давали гарантии нерушимости государственных границ", - сказал он, добавив, что "прошло всего несколько месяцев, и прогноз исполнился. Как относиться теперь к тому факту, что Россия признала независимость Южной Осетии и Абхазии, народы которых высказались за независимость? Нужно действовать без двойных стандартов - нужно поступить так же, как поступил Запад в отношении к провозглашению независимости Косово. Считаю, что Украина должна принять волеизъявление народов Южной Осетии и Абхазии и признать их независимость".
http://www.warandpeace.ru/ru/news/view/26672/
12:53 28/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Якщо Грузія подасть до міжнародного суду на РФ, то останній у судовій залі необхідно буде доводити факти геноциду проти народів невизнаних республік. Як ви розумієте, це досить важко зробити, особливо при тім факті, що таких дій з грузинської сторони не було.

Доведеться Росії пояснювати і чому вона визнає держави-провокатори, які своєю незалежністю загрожують іншим країнам. Так вже є доведений той факт, що і з боку Абхазії і з боку Південної Осетії велись провокаційні дії: обстріл міст і сіл, що знаходяться за межами автономій."

Это слишком односторонне-прогрузинское заявление. Необходимо сначала дождаться собственно представления этих фактов. Российская сторона свои доказательства уже начала предоставлять. Грузинская сторона пока ответила только частичным их подтверждением (Саакашвили признал запланированный штурм Цхинвала). И не указано, какое отношение к Ю.Осетии имеет ЕС. Что Грузия как целое не предполагалась быть членом ЕС, что Ю.Осетия.

Комментарии

Там Кремль лицемірно мотивував свої дії визнанням права націй на самовизначення. А чим, на вашк думку, можна мотивувати посягання на Крим? ‘sad‘ Російська держава уже існує і другої російської держави світ не визнає. Невдоволені українські росіяни можуть задовольнити усі свої потреби в уже існуючій російській державі. ‘smile‘
20:32 26/08/08
Поясняю, специально для Бендюга: Россия - Великая держава! А Великая держава имеет свою позицию: не позицию шавки, которая не знает кому бы отдаться, и под кого бы лечь, ради того, чтобы иногда можно было потявкать на Слона. И прав Лужков: Севастополь изпокон веков был городом русских моряков. И Крым - часть рооссийского госсударства, которая была передана под юриздикцию Украины, которая была в составе СССР.
А теперь, когда руководство Украины повело себя агресивно по отношению к России, Кремль, как вы выражаетесь, призадумался относительно статуса своей бывшей територии.
Кроме того, я этим летом отдыхал в Крыму. Был свидетелем одной сцены:
в Севастополе, к шиномонтажу подкатила на джипе одна бендеровская морда. И этог чмо вылезя с машины начало качать права относительно державной мовы НАТО и прочей ерунды. Ребята с шиномонтажа оказались умными: молча сделали колесо и после того, как это бендеровское быдло начало из себя корчить европейца, выставили ему счёт - по европейским ценам - 70 Евро.
Вильного украинца тут же перекосило! Начал требовать колесо. Но ребята без оплаты не отдавали. Бендеровец начал скандалить, но получив по роже помчался в милицию. Но к счастью, там тоже оказались настоящие севастопольцы. Чуть не закрыли оголтелого пана. Потом тот всё же вернулся в шиномонтаж, и ещё раз получив по морде, заплатил всё же требуемую сумму и с побитой мордой укатил в неизвестном направлении!
Это я к тому, пане Бендюг, что в Крыму, вас бендеровцев так любят, что вам туда лучше не появляться!
И прав Путин - народ должен сам определиться с кем ему дадьше жить. А Крым, на 95 % - за союз с Россией!
Вот и думайте чем это всё кончится.
Я думаю, что если вы не угомонитесь сами, то вас придётся ставить на место как вашего земляка на джипе: сразу в рыло, чтобы остыли, а потом пинком под зад, туда, откуда вас присоединили в 1939 году.
Не хотите жить по нормальному - дружно, значит придётся рано или поздно вас научить уму разуму!
23:40 27/08/08
Цитата:
Севастополь изпокон веков был городом русских моряков. И Крым - часть рооссийского госсударства, которая была передана под юриздикцию Украины, которая была в составе СССР.

Щей фрагмент вас дуже гарно характеризує як невігласа, з яким нема ніякого сенсу вступати в суперечку. ‘cool‘
02:37 28/08/08
глядач Одесса
Автор правильно підняв питання.Бо прецедент Косово й дав рух в ескалації напружених відносин, а в подальшому й, до війни.Але з Кримом друга справа.Наявність двох паспортів, автоматично позбавляє громадянства.Тож, перевірити невелика справа, тай ніби то вона потихеньку йде. ‘read‘
20:53 26/08/08
Аквілон Хмельницкий
Де-факто багато громадян України мають два паспорти.
Беззубість української влади з цього питання пояснюється ... власним інтересом українських можновладців... ‘evil‘
10:14 27/08/08
Цитата:
Де-факто багато громадян України мають два паспорти.


Святая правда. Причем второй - израильский.
За консультациями - к Луценко, Черновецкому etc.
10:42 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
Количество росийских паспортов больше. Но это - почти тоже самое что и израильский паспорт...
16:34 27/08/08
Не, ну муд..рость аж прет...

Давай. В студию.
Ссылки на официальные документы.

В которых указаны конкретные лица, имеющие двойное гражданство. И в Украине и в России.
Конкретные скан-копии паспортов, российского и украинскога, на одно то же лицо.

Если не предоставишь - ТЫ ЛЖЕЦ.
16:44 27/08/08
Зачекайте, я хочу почути від вас, що такої ситуації немає. Докажіть. Якщо посольством РФ видаються паспорта ,у тому числі громадянинам України. Офіційні данні Посольства і Консульства РФ.
ТАкож посилаюсь на Анатолія Гриценка.
По друге, в архівах 1 1 ви знайдете інтерв"ю з одним із таких "громадян".
18:13 27/08/08
Цитата:
Зачекайте, я хочу почути від вас, що такої ситуації немає. Докажіть

Ты когда-нибудь слышал, такое слово:
юриспруденция?
Тяжесть доказательства в гражданском праве ложится на утверждающую сторону.
Вот и доказывайте, раз утверждаете.
А иначе - это называется КЛЕВЕТА.
Жаль, из УК убрали статью о клевете...
Но зато появилась ст.15,23 ГК. Почитай.
Для ЛЖЕЦОВ полезно.
18:25 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
К счастью, Вы не имеете никакого отношения к гражданскому праву Украины. ‘smile‘
19:05 27/08/08
Это тебе так хочется думать.
Ну что же. Врешь другим - ври и себе.
19:10 27/08/08
А по поводу "интервью" - такой документ можешь...ну употребить в качестве подложки под закуску.

Протокол - вот официальный документ.

Посольство РФ в Украине выдает паспорта на тех же основаниях, что и посольство Украины в РФ. Т.е., на основании официального заявления гражданина, в котором он отказывается от предыдущего гражданства в пользу нового.
Свидомые же ЛЖЕЦЫ нормальную процедуру обычного международного права преподносят как... Слов нет. Есть только выражения.

Так что, будут доказательства, или как? Ждать сколько?
Сроки называй.
18:37 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
Вы хоть бы немного почитали украинское действующее законодательство. ‘smile‘
В отличаи от росийского законодательства, у нас ПРОТОКОЛ - ничто. ‘smile‘
И много много прецидентов в суде, когда исцы ссылались на ПРОТОКОЛ и суд их не брал в рассмотрение.

Или вы имеете в виду "Протоколы СИОНСКИХ МУДРЕЦОВ?", как бы для МАСАДА они в законе! (наверное) ‘smile‘
19:08 27/08/08
Хоть бы на люди свою глупость не высовывал...
Читай, умник:


Цитата:

ГПК України

Стаття 140. Огляд доказів за їх місцезнаходженням

1. Речові та письмові докази, які не можна доставити в суд, оглядаються за їх місцезнаходженням.
2. Про час і місце огляду доказів за їх місцезнаходженням повідомляються особи, які беруть участь у справі. Неявка цих осіб не є перешкодою для проведення огляду.
3. У разі необхідності, в тому числі за клопотанням особи, яка бере участь у справі, для участі в огляді доказів за їх місцезнаходженням можуть бути залучені свідки, перекладачі, експерти, спеціалісти, а також здійснено фотографування, звуко- і відеозапис.
4. Про огляд доказів за їх місцезнаходженням складається протокол, що підписується всіма особами, які беруть участь в огляді. До протоколу додаються разом з описом усі складені або звірені під час огляду на місці плани, креслення, копії документів, а також зроблені під час огляду фотознімки письмових і речових доказів, відеозаписи тощо.
5. Особи, які беруть участь в огляді доказів за їх місцезнаходженням, мають право робити свої зауваження щодо протоколу огляду.
20:03 27/08/08
М кстати.

Не "исцы", а ИСТЦЫ
Не "прецидентов", а ПРЕЦЕДЕНТОВ.

Грамотей, блин нах...
А еще Бауманка...
20:06 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
"А может тебе еще и ключ от квартиры, где деньги лежат?"...
Ильф и Петров - "12 стульев".
19:03 27/08/08
Я получил ответ.

Аквілон никаких доказательств предоставлять не собирается:

Цитата:

Аквілон, 10:14 27/08/2008
Де-факто багато громадян України мають два паспорти.

Аквілон, 16:34 27/08/2008
Количество росийских паспортов больше.

Masan, 16:44 27/08/2008
Давай. В студию.
Ссылки на официальные документы.
Если не предоставишь - ТЫ ЛЖЕЦ.

Аквілон, 19:03 27/08/2008
"А может тебе еще и ключ от квартиры, где деньги лежат?"...


РЕЗЮМЕ:

Аквілон, ТЫ - ЛЖЕЦ.


Подожду еще одного
19:16 27/08/08
Красиво и в точку! ‘smile‘
12:54 28/08/08
Генеральна прокуратура визнала, що другого громадянства, а саме ізраільского, Юрій Михайлович не має, так що все сказане вами-наклеп.
18:14 27/08/08
Читай внимательно:
Цитата:
За консультациями - к Луценко, Черновецкому etc.

Где утверждение, что у них израильские паспорта?
Опять врете?
18:29 27/08/08
глядач Одесса
Теж саме й до Бакая та бувшого єкс міністра МВС.Росія з великими обіймами приймає кримінальних злочинців. ‘read‘
08:47 28/08/08
про Осетію не мовчим, чого це Ви. МЗС вже висловила протест. А по друге-пояснення про Косово написано.Ми не визнали їхньої незалежностиі
08:15 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
Не только грузинам, еще Ичкерии, Хорватии и много кому еще другому.
Украина сегодня на 6-м месте по поставкам оружия.
А кто на первом месте? Конечно Россия!
То сосбственно .. .к чему єтот гнилой базар...
Да, поднимутся Адыги и другие нации и народы Кавказа - конечно оружием их обеспечим... Лучшие танки, пулеметы, автоматы сегодня делаются в Украине!

Вы думаете зря сбили самолет с жидами? Да просто - рекламная акция -- сбивает даже не прицеливаясь!
10:21 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
Уж кто кто, а я могу иметь такое мнение о жидах. ‘smile‘
Поверьте, все правоверные евреи выехали давно в Израиль и поднимают свое государство. Им - РЕСПЕКТ.
А жиды остались и мутят воду в Украине...
Один только ХАБАД чего стоит... ‘smile‘

Или Вы считаете, что последние события в Грузии -не реклама росийского оружия?
Просто что у нас, что в Росии при власти - жиды, им им начехать на какую-либо мораль. Сколько там людей погибнет - для них все - гои.
Вот почему Израиль помогал Грузии финансово? ... ‘smile‘
19:14 27/08/08
ЦРУ: политика России будет становиться все более агрессивной
время публикации:
15 марта 2004 г., 16:26
последнее обновление: 15 марта 2004 г., 16:47
фото версия для печати сохранить в виде файла отправить по почте фото
Инопресса


ЦРУ: политика России будет становиться все более агрессивной
Перевыборы Путина воспринимаются как кульминация процесса централизации власти в Кремле, для которого характерен, в частности, выход на доминирующие позиции определенных российских структур
По заключению разведуправления, Россия под руководством Путина будет стремиться восстановить статус великой державы, частично за счет усиления военной активности и увеличения затрат на оборону

Новое публичное заявление ЦРУ гласит, что агрессивная политика России будет проявляться и внутри страны, и за ее пределами. Жесткая стратегия чеченской войны не смягчится, при этом возможно усиление давления на соседние страны, такие как Грузия и Украина, при опоре на продвигающиеся в эти страны российские энергетические компании.
http://www.newsru.com/world/15mar2004/politics.html
19:02 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
Цитата:
оборвались жизни ни в чем не повинных людей

Нету нивчем не винных людей.
В этом мире все происходит не просто так.
Незнаю, в каких Богов или Бога Вы верете, но всегда можно найти причину. Особенно если учесть, что в любом случае - зона учения была заявлена, то есть как минимум вина пасажиров была в том, что сели они в русский самолет. А ведь могли бы сесть и в "ЭльАир"...
08:11 28/08/08
Прохожий Киев
Цитата:
Якщо Грузія подасть до міжнародного суду на РФ, то останній у судовій залі необхідно буде доводити факти геноциду проти народів невизнаних республік. Як ви розумієте, це досить важко зробити, особливо при тім факті, що таких дій з грузинської сторони не було.
Це ж якім судом ВЖЕ доведено, що - "не було"? Чи це щось на зразок прихованого кадра з голубим черепом? Підкинув словечко ніби ненароком, а у читача у підкорці відклалося...Це так вчать вас зараз?
20:44 27/08/08
плеханов Киев
"Чи вистачить у російського керівництва розуму не "трусити" мускулатурою та попіклуватись про добробут громадян( бо саме по ним вдарить економічна нестабільність) - питання залишається відкритим."

Скорее, правильнее было бы задать вопрос - Хватит ли ума у автора статьи объктивно взглянуть на ситуацию? и перестать делать из себя свободного журналиста. ‘cool‘
21:25 27/08/08
плеханов Киев
Рекомендує цей матеріал
Чому? автор, очевидно, прогрузинский демократ, аналитик и водолитик.
22:13 27/08/08
Цитата:
Якщо Грузія подасть до міжнародного суду на РФ, то останній у судовій залі необхідно буде доводити факти геноциду проти народів невизнаних республік.Як ви розумієте, це досить важко зробити, особливо при тім факті, що таких дій з грузинської сторони не було.


Знаток, блин нах...
Специалист. СВИДЕТЕЛЬ, ЕТМ.
Лично, небось, проверил - не было геноцида. Все живы, все благодарят грызунов...

Куда язык засовывать будем, после предоставления доказательств? А они скурпулезно собираются и оформляются.
08:53 27/08/08
Аквілон Хмельницкий
Загалом, Грузія це вже зробила. Ще може місяць тому...
10:16 27/08/08
Цитата - "Юрій Бойко, міністр палива та енергетики опозиційного уряду вважає, що РФ вчинила правильно: "Світ має бути послідовним в оцінці незалежних процесів різних народів. І якщо була визнана незалежність Косового, то було б нелогічно сьогодні не визнавати незалежність Південної Осетії і Абхазії. За принципом Косового потрібно так само поступити і щодо Південної Осетії і Абхазії. І Україна..." (продовжую логіку Бойка) - повинна визнати незалежність Криму (?????). Незалежність Криму для кого - для Росії?
Який же тоді Бойко міністр опозиційного уряду в Україні - він міністр Росії, як і іже...
Багато хто з простих людей Ваші думки підтримає.
Штука в іншому - корпоративна кругова порука серед певних груп журналістів не менша, а ще більша, ніж кругова пору серед медиків.
І ця журналістська кругова порука є одним зі стовпів, які підтримують політиків-мерзотників.
Вас до такої категорії журналістів нема причин відносити. І за це і вам вдячний. Спасибі за Ваш матеріал.
Мабуть, журналісти мали би цікавитись думкою про себе людей з нежурналістської сфери. Але це вже риса сумління і інша тема.
З повагою.
12:11 28/08/08
Ну и?
ГДЕ ЕЕ ЯЗЫК ТЕПЕРЬ?
10:28 27/08/08
Вова Ровно
а де тут був невеликий роздум? ‘smile‘
12:36 28/08/08
і Ви,плеханов,як без вас)))) якби мені хтось платив, був би не вільний,а так гроші я не отримую ні від кого за статті,особливо від вас,тому і терпіти вас не збираюсь.
21:32 27/08/08

Live

48 мин. назад

Boriwiter Petro комментирует материал философия души

50 мин. назад

Boriwiter Petro комментирует материал Безкарність породжує вседозволеність
!

57 мин. назад

Boriwiter Petro комментирует материал философия души

2 час. назад

antov комментирует материал На воре Путине и кокошник горит!

3 час. назад

Володимир Мілевський публикует статью Безкарність породжує вседозволеність
!

10 час. назад

Барон рекомендует материал философия души

10 час. назад

Прохвессор Анальных наук Кувалда рекомендует материал философия души

11 час. назад

ШАРОМЫГА рекомендует материал философия души

11 час. назад

ШАРОМЫГА комментирует материал философия души

11 час. назад

Boriwiter Petro рекомендует материал философия души

11 час. назад

Наталия Безсонова рекомендует материал Храм

11 час. назад

Наталия Безсонова комментирует материал философия души

11 час. назад

Наталия Безсонова рекомендует материал философия души

11 час. назад

Москаль Геннадий комментирует материал философия души

11 час. назад

Москаль Геннадий рекомендует материал философия души

11 час. назад

Валерия Картава комментирует материал философия души

11 час. назад

Валерия Картава рекомендует материал философия души

12 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Спокуса 2 або Соблазн №4

12 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал философия души

12 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал философия души

12 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал философия души

12 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Спокуса 2 або Соблазн №4

12 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Храм