О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Международная политика  15 августа 2008 19:03:05

Український Крим - друга Осетія? Чи це лише уява....

Грузинсько-Російський конфлікт ще не згас, а міжнародна ситуація все більш напружується. Голосні заяви міністерств закордонних справ Росії, Грузії, України, США, ряду європейських країн, починають приймати форму ультимативних нот.

Президент України Віктор Ющенко 12 серпня на центральному майдані Тбілісі висловив підтримку грузинському народу: «Дорогі грузинські друзі, пройде час і споглядатимемо ці тяжкі сторінки нашої історії як дорогу, яку мужньо пройшла грузинська нація. Свобода варта того, щоб за неї боротися. Ми завжди повинні пам’ятати, що грузинська нація достойна бути незалежною. Ми приїхали підтвердити вашу суверенність, вашу незалежність, вашу територіальну цілісність. Це є нашими цінностями.

Ви ніколи не будете одні. Я дякую за українські прапори на цьому майдані. Це говорить про те, що нас мільйони. І тому я своє вітання дружньому грузинському народові хотів би закінчити святими словами - незалежна Грузія є, незалежна Грузія вічно буде. Слава кожному із вас, які у самі тяжкі години для своєї вітчизни прийшли на Майдан. Тому слава кожному із вас і слава Грузії».

Виступ політиків 12 серпня на центральному майдані Тбілісі.
Виступ політиків 12 серпня на центральному майдані Тбілісі.

Деякі українські і грузинські політики, зокрема екс-президент України Леонід Кучма та екс-президент Грузії Едуард Шеварднадзе, виступили з критикою офіційної позиції України, наголошуючи на виключній можливості України стати посередником у конфлікті між Грузією та Росією, але після ряду подій та заяв це стало неможливим.

Екс-президент Грузії Едуард Шеварднадзе
Екс-президент Грузії Едуард Шеварднадзе

Висловлювання таких визначних політиків не можна не брати до уваги. Визначення України свого ставлення до конфлікту потягло за собою певні наслідки: як позитивні так і негативні.

Позиція Віктора Ющенка у даній ситуації досить таки чітко визначена: підтримка Грузії у збереженні її суверенітету є ключовою ціллю у стратегічній співпраці двох держав. І хоч під «удар» були поставлені україно-російські відносини, в цілому Віктор Андрійович ,і хотілось би вірити, вся Україна мають виграти в цій складній ситуації.

Рейтинг Президента до початку Грузинсько-Осетинського конфлікту «співав романси», прямуючи до невтішних показників. Але з більш рішучими діями та заявами Віктора Андрійовича та його довірених осіб, рейтинг може почати рости. Українці, які голосували на Президентських виборах у 2005 році, голосували не скільки за кандидата від «помаранчевих» сил, а скільки проти «біло-блакитних» та втручання Росії у внутрішню політику України. Виявивши рішучість, Віктор Ющенко поставив ряд перепон перед Російською Федерацією, зокрема указ щодо пересування Чорноморського флоту по території України(УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 706/2008).

Якщо Президент і його оточення й надалі будуть активно рухатись по вибраному курсу на підтримку грузинського народу можна зробити припущення, що рейтинг Ющенко підніметься на декілька відсотків, а разом з цим і рейтинг «НУ-НСу».

В діях Президента України є не тільки політичний інтерес, а й захист національних інтересів. Наразі розуміння того факту, що Крим є «замороженою точкою»( Л.Кравчук , «Український Форум» від 14 серпня) є всезагальним. Пригадаємо, з чого починалась так звана «Осетинська проблема» для Грузії: Російська Федерація жителям Південної Осетії почала надавати російське громадянство, що, як ви розумієте, суперечить грузинській Конституції.

Аналогічна проблема почала розростатись і в Україні. Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко. Народний депутат наголосив, що формальною причиною участі Росії у конфлікті між Грузією та Південною Осетією була необхідність захисту своїх громадян, які проживають на території невизнаної республіки: «Така ситуація не може не турбувати й Україну, адже містить загрозу для національної безпеки України».

Чорноморський флот РФ
Чорноморський флот РФ

Чи не може ця дана ситуація стати формальним приводом для приєднання Криму до Росії? Хоч би як, але в питанні, яке постане перед українським політикумом у 2017 році, коли за міжнародним договором має бути виведений Чорноморський флот РФ, російські громадяни в Криму можуть стати «запалом» у бомбі уповільненої дії, що була запущена в 2004 році, коли вперше пролунали заяви про вивід іноземних військ з території України.

Дипломатичні зв’язки з Росією є одним із ключових факторів розвитку української економіки. Добросусідство має бути для обох держав ключовим приорітетом. Але зважаючи на ситуацію, яка зараз є у Південній Осетії та оцінюючи причини такого конфлікту, український народ не може бути впевнений у цілковитій безпеці, зокрема в непорушені територіальної цілісності( зокрема після заяв Російського МЗС щодо невизнання територіальної цілісності Грузії) та суверенітету України.

Однозначним виходом з цієї ситуації є налагодження дипломатичних зв’язків з Російською Федерацією на умовах партнерства, та забезпечення своєї безпеки від досить непевного на даний момент сусіда. Гарантами безпеки мають виступити країни-члени НАТО. Зокрема щодо цього питання висловився Президент Естонії Томас Хендрік Ільвес який вважає, що неприйняття Грузії та України до ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО) розв’язало Росії руки, а тому: «Вони повинні негайно прийняти Україну, а також те, що залишилося від Грузії, до НАТО».

Президент Естонії Томас Хендрік Ільвес
Президент Естонії Томас Хендрік Ільвес

Завершуючи цю статтю наведу цитату Т. Ільвеса: «Ми можемо сперечатися з приводу того, хто і що почав перший, але Росія окупувала іншу країну. І хтось у проросійській коаліції в Європейському Союзі має пропустити цю новину через свою голову».

Количество просмотров: 2782
Отредактировано: 16-08-2008 [15:29]
delete
Дмитрий Раимов
Дмитрий Раимов, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 154, Всего рецензий: 13
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:17 15/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra Киев
Україна повинна зайняти таке місце в цьому світі,яке буде гарантувати їй безпеку.
Стаття на даний час є актуальною.
Лавра, на мій погляд,найбезпечніше місце для України-це антарктида:) ‘LOL‘ Українські землі стояли завжди на перетині інтересів держав,ця ситуація не виключення.
19:18 15/08/08
Ненадовго Антарктида стане безпечним місцем. І туди доберуться - добувати поклади горючих корисних копалин...
20:29 15/08/08
Даш,Ви праві:) ‘bravo‘ я в цьому питанні непросвітлений:там є поклади?
20:34 15/08/08
Я - не Даша.... (

Так. Кам*яне вугілля - це з горючих, а також залізні руди та деякі кольорові метали. Більш точно, нажаль, не пригадую. Але Антарктида - останнє джерело ресурсів, яке залишиться людям після освоєння інших континентів.
20:39 15/08/08
я перепрошую!Душа прочитав як Даша:) Я Дмитро,будем знайомці. Я ще раз перепрошую. Антарктид до того часу може розтанути.
21:14 15/08/08
Будемо знайомі - я Уляна. )

Якщо й розтане - то це навіть на краще. )))
Буде відкритий доступ до власне континенту... А то наразі товстий шар криги не дає легких можливостей до освоєння надр...
13:15 16/08/08
а як розстане,то будемо плавати:)поклади накриє воа)
15:49 16/08/08
‘smile‘
Щось придумаємо до того часу ))
16:02 16/08/08
краще поки тут щось налагоджувати:)
16:26 16/08/08
20:41 15/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
плеханов Киев
Якщо Президент і його оточення й надалі будуть активно рухатись по вибраному курсу на підтримку грузинського народу можна зробити припущення, що рейтинг Ющенко підніметься на декілька відсотків, а разом з цим і рейтинг "НУ-НСу".

Примитивизм в подходе к сложным вопросам войны и мира, а также наглые заявления от имени всего народа производят негативное впечатление и значительно снижают рейтинг статьи, а утверждения журналиста о росте авторитета на крови -не выдерживает критики.
заява від імені народу?перепрошую,але тут я Вас не розумію. Щодо авторитету "на крові" теж.Тема є актуальною.
21:15 15/08/08
плеханов Киев
Тема актуальная, но НЕЗАВИСИМЫЙ журналист пули насчет поднятия рейтинга Президента на войне с Россией лить не обязан. ‘evil‘
21:22 15/08/08
я висловлюю свою особисту думку. Матеріал є аналітичний і Ви можете або погоджуватись,або ні.
А чий рейтинг я піднімаю?
21:24 15/08/08
плеханов Киев
"Якщо Президент і його оточення й надалі будуть активно рухатись по вибраному курсу на підтримку грузинського народу можна зробити припущення, що рейтинг Ющенко підніметься на декілька відсотків, а разом з цим і рейтинг "НУ-НСу"."

Это из какого органа высосано? ‘sad‘
21:37 15/08/08
а Ви проаналізуйте самі: електорат Віктора Андрійовича нарікав на "слабохарактерність" обранця. Впевнена позиція у цьому питання і безкомпромісність у переговорах з Росією певно може мобілізувати підтримку з західних областей. Але як вже наголошувалось вище-це можна буде визначити лише після припинення повіні і стабілізації ситуації.
21:41 15/08/08
плеханов Киев
Так Вы так и пишите про электорат (Три процента)
Какая повинь? Очередной кидок и лохотрон за счет бюджета. ‘cool‘
21:44 15/08/08
Ви мене так і не зрозуміли. Електорам Віктора Андрійовича зараз піклується скоріш проблемами ліквідацій наслідків повіні, аніж проблемою грузинсько-осетинського конфлікту. Але жорсткість з Рос.Фед. висвітлюю Президента у зовсім іншому світлі
21:48 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Это у гаранта комплекс неполноценности. Психиатры говорят, что его, скорее всего, за жлобство в армии русские обижали... ‘LOL‘
21:56 15/08/08
де Ви взяли таку інформацію?
22:01 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
А я головой, причём своей, подумал. Ненависть к другому народу и государству на ровном месте не возникает. Естественно, у нормальных людей, умеющих анализировать события.
22:08 15/08/08
хм...Ви праві, не на пустому місці пів-України ненавидить російських окупантів за 3 голодомори та репресії.
22:09 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Ух ты! За пол-Украины готовы ответить? ‘LOL‘
А то, что Гарантишко в партию КПСС вступил, если так ненавидел- это как назвать? ‘LOL‘
22:13 15/08/08
а Ви добре обізнані в історії України?
22:16 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
А фактик прокомментируйте, пожалуйста. И так изящно и завуалированно сделать попытку оскорбить оппонента... Это Вы намекнули, что я шибко умный? Да, я такой - не Вам же одному быть учёным... ‘LOL‘
22:22 15/08/08
я Вас, шановний,не ображав, це Ви дозволяєте собі занадто багато у коментарях.прошу заспокоїтись. повторіть на що саме Ви хочете почути коментар
22:28 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Ладно, если с первого раза неясно: А то, что Гарантишко в партию КПСС вступил, если так ненавидел "оккупантов" - это как назвать?
23:27 15/08/08
Гарантишко?????
23:28 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Да не юлите, политолог! Дайте оценку событию, а потом обвините меня в неуважении. Спрыгивать с вопроса Вас уже научили. Ещё раз вопросец повторить? А то сочту Вас тугодумом...
И всё же: А то, что Гарантишко в партию КПСС вступил, если так ненавидел "оккупантов" - это как назвать?
23:32 15/08/08
Оце вже я починаю вважати Вас далеким від об"єктивності і толерантності. Пояснюйте ,що означає з вашого діалекту "Гарантішко".
І Ви знаєте, але це питання Вам краще буде краще надіслати до Самого Віктора Андрійовича.
Моя особиста думка: політична обстановка. Більшість політиків сучасних пройшли через компартію. Така була система. Треба було виживати. Нова плеяда політиків не була в це замішана. Тому і сподівання народ має на них.
Прошу Вас обирати слова і звернення. НЕ виявляйте свій низький рівень культури. Я сподіваюсь на вашу високоосвідченність
23:37 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Всё ясно - Вы демагог и болтун. Вопросов больше не имею. А Ваш Президент - лицемер. Как и Вы. Выживать... Как Вы о жизни в CCCP судить можете? Членов партии было всего 16 млн. Выживать...
23:42 15/08/08
притніть язика. Ми маємо те,що маємо. У своїй державі я відчуваю себе вільним, а не "рабом імперської ідеології Росії". Толерантне ставлення до російського народо псують такі як ви. навседобре.
23:45 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Бедная жертва... Только чего? ‘LOL‘
23:55 15/08/08
плеханов Киев
А откуда Вы упали, что зашиблись? ‘sad‘
22:22 15/08/08
‘fuuu‘ і більш нічого) ‘sick‘
22:26 15/08/08
Тетяна Крупа Харьков
А Вы?
10:34 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
То, что Ющенко был членом КСПП - это факт. Как и факт, что он служил в погранвойсках, а они в то время были структурой КГБ.

Как и факт, что если бы он был неблагонадежный (как сейчас модно говорить - дисседент еще из люльки), его бы не приняли ни в КПСС, и месил бы он цемент в сстройбате, а не служил в элитных войсках.

Простите, но я историю знаю хорошо да и память еще есть. ‘wink‘
10:37 16/08/08
у ваших знаннях історії сумнівів у мене не виникає, як і ваші неповинні виникати у мою сторону. Пан плеханов так і не пояснив, як залежить військова служюа Ющенка у арміїї та членство в партії, та Грузинсько-Осетинський конфлікт
10:39 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
А вторые пол-Украины считает русских своими кровными братьями... Так чью таки пол-Украины будем слушать???
10:32 16/08/08
а ви не думали про те,що ми всі Українці?
10:38 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Прошу прощения, но Вы первый начали говорить о ЗНАЧЕНИИ поддержки чего-то или кого-то пол-страной.

Странновато выходит, коллега (у меня более 10 лет опыта в политологии тоже): тут мы принимаем значимость категории "пол-Украины", а в другом случае - вспоминаем, что все мы - Украинцы....

Оставьте риторику для сокурсников и митингов.

Я занималась политаналитикой. И не для публики. А для объективного исследования фактов.

Поэтому такие заявления меня в заблуждение не введут. Грубовато ‘confused‘
10:46 16/08/08
тоді ви маєте уяви про регіональну розстановку сил(підтримку окремих політиків по регіонам-процентне співвідношення). І тому повинні мати уяву про дану ситуацію, що пів-України ніколи не підтримає чинного Президента через глибоку заідологізованість. У даному випадку, поради Ніколо Макіавеллі є актуальними у дефініціях державності: міцна влада має бути.
Щодо "Ми всі Українці"-глибока риторика. Але я в ній переконаний. бо всі ми українці,не зважаючи на політичний фактор. ‘read‘
10:51 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Но выше Вы писали, повторяюсь, что Ющенко поддержали пол_Украины, Кучму пол-Украины не признавали (хотя он полномочий не сложил по закону)... Почему Вы тогда не говорили, что мы все - украинцы???
11:32 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Очень внимательно! Знаете ли, дурная привычка все читать внимательно и думать ‘wink‘

Пол-страны отказались от действующего (в рамках закона) президента, поддержали самозванца и политклоуна (это я по поводу присяги), но при этом говорили, что Запад и Восток - вместе.

И это, по Вашему, говорит о единстве?

Я была в другом лагере в те времена. И у нас тоже были единомышленники по всей стране.

Стало быть, и мы не пол-страны, а - Украинцы. Только почему-то те Украинцы желали целые области других Украинцев заключить в объятия колючей проволоки ‘confused‘ Прямо областями... А покойного Кушнарева - объявили сепаратистом только за то, что он позволил себе высказать собственное мнение.

Тут же и прокуратура прибежала. Правда, упокой господи Душу Раба Евгения, ЕП был умный человек. И ничего не получилось у демократов.

А ведь его идеи поддержали тоже пол-страны. Как и присягу...

Странная у вас демократия. ‘clever‘
11:58 16/08/08
а Ви уважно читаєте мої коментарі? складається враження, що ні.
Ми всі Українці!Повторюю-Українці!
І тоді говорили: Схід і Захід разом. Ми живем за демократії. Політичні погляди не міняють громадянства. Правда для Росії це не аргумент
11:34 16/08/08
на Заході хоч не говорили про сеператизм. Чи це ми створювали ПІСУАР?)Півд-східна авт.республіка. Чи це Ющенко че хотів робити,чи це Захід України? Всі ми українці,і ганьба вам ділити в політичному контексті.
12:02 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Ага! Зато публично и цинично приносили присяги ‘cool‘

Но это же для блага страны - поставить себя изначально над законом.

Вон сколько было демократов всех мастей рядышком, которые кричали: "Одобрямс!"

Мне ганьба? За что? За то, что я еще не разучилась думать и анализировать? Да, мое видение не совпадает с мнением модным ныне.

К Вашему сведению, лично для меня сейчас в украине нет политсилы, которая меня бы устроила. Поэтому я делаю гобелены и выращиваю розы на досуге. Для Души.

А страну разваливаю не я ‘wink‘
12:15 16/08/08
досить добре,що ви маєте свою думку.
Троянди це прекрасно)
15:52 16/08/08
поверьте, Дмитро, сложно считать себя одним народом, когда в такие памятные вам моменты майдана нынешняя премьерка обещала половину Украины обнести колючей проволокой и проехать по ней танками..вы наверное не слышали этого месседжа, т.к. на Майдане стояли..я же внимательно смотрела эфиры 5-го канала...
00:39 17/08/08
повторюсь у тому, що ні Ющенко ні Тимошенко не будували нову республіку(або ж автономію)-ПІСУАР
09:32 17/08/08
плеханов Киев
Я вам и пишу, что это обычный дери бан на предстоящую выборную кампанию президентишки. Вы про едте по местам "повини" и увидите, что разрушений почти нет. От силы домов 20 пострадали. ‘cool‘
22:25 15/08/08
Пане плеханов,перестаньте говорити дурниці! Я був на Західній Україні з 25 числа і по 31. На той момент села були затоплені, будинки і мости порушені. Це я бачив на власні очі. Тому Ваші слова можу зараз назвати-брехнею.
22:32 15/08/08
плеханов Киев
Может Вы назовете конкретные адреса разрушенных домов? ‘cool‘
22:47 15/08/08
Долинський,Коломиївський район. (ті , в яких я був)та інші.
Вам треба чіткі факти? яможу вивісити тут фотографії зроблені в ті дні. Якщо не вірите-поїдьте подивіться
23:03 15/08/08
плеханов Киев
Да, количество РАЗРУШЕННЫХ домов и их фото. ‘evil‘
23:12 15/08/08
я з радістю вивішу. А Вам раджу поїхати і подивитись особисто,ато будете кричати і верещати, що я фото підробив
23:18 15/08/08
плеханов Киев
А Вы адреса и фамилии владельцев разрушенных домовладений приложите.

НИКОГДА ЭТОГО НЕ СДЕЛАЕТЕ. ‘cool‘
23:20 15/08/08
а Ви колись до лікаря звернетесь? перестаньте нести дурниці.
23:23 15/08/08
плеханов Киев
Вот, холуй нанятый и показал свою суть. ФУ!!! ‘evil‘ ‘evil‘
23:53 15/08/08
перепрошую за грубість,але ви мене вже своєю невихованістю дістали. фукайте у себе. Тема матеріалу-війна у Грузії. Є точка зору автора. ви маєте право з нею не погодитись,а не казати пакості на всіх, хто думає не так,як ви. пане плеханов, раджу надалі вам думати про те, що ви пишите.
23:56 15/08/08
плеханов Киев
Примитивизм в подходе к сложным вопросам войны и мира, а также наглые заявления от имени всего народа производят негативное впечатление и значительно снижают рейтинг статьи, а утверждения журналиста о росте авторитета на крови -не выдерживает критики.
відповісти ‘cool‘
00:04 16/08/08
необізнаність і недалекоглядність читача.
00:05 16/08/08
так,прийду і скажу, що мене до Вас ,шановний лікарю,направила людина,яка не рахується більш ні з чиєю думкою:) ‘bravo‘ не смішіть)
09:50 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Это надо понимать так:
Если Ющенко и дальше будет жить интересами кума, а не государства (автору, который выше утверждал, что для одобрения достаточно, чтобы полстраны поддержало кого-то, а не закон, отмечу, что в этом случае полстраны Ющенко осуждает. Или это - НЕПРАВИЛЬНЫЕ полстраны и тут надо вспомнить о законах???), не важно, что от России (как стратегического партнера) наша страна зависит больше, чем от грузинского кума (но это же мелочи!), главное, чтобы с хорошей русофобской закваской... Ну тогда его (Президента) будут считать сильной и последовательной личностью ‘LOL‘

Только вот есть еще и Юля. А они будут бороться на следующих президентских выборах в одном поле эллекторальном. Это Вы и без меня знаете. И ее поведение (как бы я не оценивала ее политику) - более взвешенное. А не напоминает то, что говорят о спешке в народе. ‘wink‘
10:30 16/08/08
Я не веду мову зараз,проти кого ми повинні виступити-я навпаки хочу аідкреслити-за що ми повинні боротись. Підтримка грузинського народу в його суверенітеті і цілісності-це підтримка України в її суверенітеті і цілісності. Закон має перестати бути як дишло-абсолютно точно. Але Віктор Андрійович як і Юлія Володимирівна не порушили ні одного закону у підтримці чи непідтримці Грузії або Росії. Може Ви наведете який закон тут порушений7
Щодо Юлії Володимирівни маю свою точку зору. Тільки вчора БЮТ оприлюднив заяву щодо конфлікту в Південній Осетії,уникаючи прямих заяв. Чи це мовчазна підтримка Росії перед президентськими перегонами чи дипломатичний хід-робіть висновки.
10:37 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Я не помню, чтобы я говорила, что кто-то его нарушил. Это был контекст.

Я говорила о стратегических интересах страны.

Видела заявление. Но, 1, оно было сделано не сгоряча, а 2 - как вы выразились, без прямых заявлений.

Что я и говорю: что Юля имеет хоть какие-то мозги, в отличие от президента.

И это ей дает возможность получить поддержку второй пол-страны... Т.е., оттяпать часть народа у левых и ПР.
10:57 16/08/08
Такого роду заяви Юлії Володимирівни можна сприймати і лише як "боротьбу за електорат і прихильність росії".
Стратегічні інтереси у всіх у нас різні,як ви розумієте.
11:00 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Стратегические интересы страны - одни. Это могут быть разные тимошенки, ющенки, януковичи, крупа или раимовы...
11:33 16/08/08
назвіть цей "стратегічний інтерес".
11:37 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Что именно: политические интересы наших лидеров? ‘smile‘
11:50 16/08/08
України
11:51 16/08/08
плеханов Киев
Да, я согласен с Вами, а маленький Митя нет. Это нормально. Комнатная собачка, как правило, мир воспринимает как комнату. ‘cool‘
11:11 16/08/08
я вас попереджав,Плеханов.
11:13 16/08/08
Прохожий Киев
Цитата:
на Заході хоч не говорили про сеператизм.
Смішно, вітаю! Повчить історію України , дізнаєтесь багато нового. Сепаратизм в сучасній Україні почався з Галицької Асамблеї, ще на початку 91р., коли сьогодняшні полум"яні борці за унітарність рвались вискочити з-під влади Москви ОКРЕМО ЗАХИДНИМ РЕГІОНОМ.
12:59 16/08/08
ПОЯСНЮЮ-мова йде про 2004 рік! ПРО 2004, а не 90, чи ба навіть 18 століття! Досить світити знаннями з історії не до місція! Почніть слідкувати за темою і коментарями!
15:50 16/08/08
Прохожий Киев
Мій юний друже! Якщо моя спроба повернути Вас до реальності виявилась марною, мені залишається лише висловити Вам своє щире співчуття з приводу Вашої неадекватної реакції.
Якби Ваші батьки не тягали Вас морозити собі яй...пардон, мозки на Майдан, мені здається реакція Ваша була б трошки іншою. Але, у будь якому випадку(бог свідок - не хотів казати), до точки зору старших треба прислухатись. Повірте їм, вони Вам паганого не бажають, жаліючи Вас. Юнацький максималізм - це здорово, коли він направлений на добру мету...Що стосується - який там зараз рік надворі, я не гірше за Вас це знаю. Просто я, подібно багатьом Вашим опонентам, володію мистецтвом складати факти до купи, а ви цьому тільки вчитесь - оцінки Вашої успішності можете побачити неозброєним оком. Розумному досить... Згадайте лише, як ті самі фігуранти Галицької Асамблеї дружно присягали самозваному президентові Ющенку після його нелегитимної першої присяги у напівпустому залі Верховної Ради у 2004. Якщо Схід це пробачив (у особі своїх обранців), не думаю, що можна сподіватися й надалі на таке. Всякому терпцю приходить кінець...
19:27 16/08/08
мені здається,ви приходити сюди казати пакості,а не читати статі. Прошу Вас-досить блазнювати. є тема на обговорення,якшо вона вас не цікавить-не пишіть
19:31 16/08/08
эхх, помню, наших политологов-студентов...максимализма им не занимать...может, позакрывать эти факультеты нафиг, пока Украина из кризиса не выйдет? ‘wink‘
00:43 17/08/08
не з вашим щастям)
09:36 17/08/08
20:43 15/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Ми можемо сперечатися з приводу того, хто і що почав перший, але Росія окупувала іншу країну. І хтось у проросійській коаліції в Європейському Союзі має пропустити цю новину через свою голову". ‘best‘
Пан Президент Естонії має рацію у даному питанні.
21:16 15/08/08
деякі моменти і поради з радістю врахую. суб"єктивний фактор є. але чи можна вашу оцінку вважати настільки справедливою і об"єктивною?
09:40 16/08/08
09:58 16/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
у некоторых граждан злоба и агрессия ко всему русскому и к России принимает характер заболевания. ЛЕЧИТЬ!
да....цікава думка:) коли громадяни росії демонструть високу культури на нульовому рівні...хм....
10:02 16/08/08
Это элементарно, рейтинг президента и НУНС может повысится, при этом конфронтация с РФ усилится, что приведет к потери
12:53 16/08/08
не призведе. тому що активно проти російська позиція зіграє своє.
15:51 16/08/08
11:06 16/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Мои оценки несколько завышены, считаю, что в ТОП достоин попасть не столько материал автора, сколько комментарии к нему. Пару слов о личном отношении к ситуации я тоже напишу в своем комментарии.
чекатиму.
11:09 16/08/08
Український Крим - друга Осетія? Чи це лише уява....

Ні це сувора реальність сьогоднішнього дня!
Першим актом будет повернення Чорноморськог фолоту до Севастополя попри Указ Президена Ющенко!
Так що усім Вашим опонентам чекати "запаха пороху у Криму" осталось не довго!
12:00 16/08/08
думаю до 2017 року це буде точно вирішено,але з накалос у Грузії ця ситуація може ровзернутись і раніше. до 2010 року наприклад,після виборів президента
12:03 16/08/08
14:10 16/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Украинская политика напоменает человека плюющего против ветра... Если несколько раз долетали лишь брызги - то в последнее время плевки всё чаще возвращаются...
Был Кучма, не нравился своей дипломатичностью по отношению к России - теперь есть радикальный Ющенко, который уже второй раз провоцирует гражданскую войну (чудом удалось избежать вооружёного конфликта в 2004 году, когда был открытый призыв кандидата в президенты силой свергнуть власть)... Кучма должен реально сидеть в тюрьме по доводам Ющенко - Ющенко должен сидеть в соседней камере по логике вещей...
Тетяна Крупа Харьков
Выше в постах меня уведомили, что важнее не закон, а политические реалии и воля половины страны. ‘wow‘ ‘crazy‘
15:03 16/08/08
Как раз таки закон важнее - т.к. живя по политическим реалиям на законы вообще можно не обращать внимания, а значит они не нужны... Зачем присать правила, если их никто не выполняет? ‘dknown‘
19:04 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Кто Вам это сказал? ‘wow‘ Не верьте! Вам соврали...

Не дай бог столкнуться с судебной системой. Особенно, если надо защищать свои интересы, а вторая сторона - действует не по уставу...

Мы такая же правовая держава, как питекантроп - удонченный ценитель музыки Моцарта.
19:37 16/08/08
закон необхідний для правової держави. Ми і є такою державою
19:14 16/08/08
з правовою державою погоджуюсь)сурово,але правда.
А про судову систему я знаю не по плітках-сім"я юристів.
19:38 16/08/08
14:15 16/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Аквілон Хмельницкий
Респект!
Фахово, з висвітлінням ріжних точок зору...
Немає россійської точки зору? А хіба це не український ресурс? ...
російську точку зору виражають пани, що пишуть зверху.
15:48 16/08/08
18:23 16/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Всё-таки молодцы во всей этой ситуации французы – такой рассудительности и дипломатии давно не наблюдала на просторах мировой политики!
не зовсім так...дипломатичність визвана власними інтересами про співпрацю з росією. Французам легше-вони не межують з РФ. ‘clever‘
18:27 16/08/08
Дмитрий - современные ракеты очень легко преодолевают дистанцию в несколько тысяч километров... ‘cool‘ А у Французов есть атомная бомба - так что им тоже есть что терять...
19:02 16/08/08
але після ПРО в польщі,фактично вже немає чого,перестановка сил зараз.
19:03 16/08/08
19:04 16/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
знакомые все люди)знакомые оценки)..знакомый тон статьи)а объективность где?
00:45 17/08/08
Каждый человек в чем-то необъективен (за исключением Вас, разумеется). Еще раз повторюсь, я оцениваю, прежде всего, журналистское мастерство, а не политические взгляды. ‘smile‘
09:28 17/08/08
дуже Вам дякую за підтримку
09:38 17/08/08
це не повідомлення якїсь новини, де має бути об"єктивність,асуб"єктивна думка автора,яку він виклав у статті. зважайте на це
09:37 17/08/08
а ви ж завши об"єктивна)
09:38 17/08/08
19:17 16/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чумак Харьков
‘read‘
как просили, повторяться не буду ‘smile‘
00:46 17/08/08
21:33 16/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
04:36 17/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дипломатичні зв’язки з Росією є одним із ключових факторів розвитку української економіки. Добросусідство має бути для обох держав ключовим приорітетом

Вот это главное.
все, що є корисним Україніє головним
09:32 17/08/08

Комментарии

еще не погасли пожарища в Грузии, а русские военные и мидовцы с азартом, достойным лучшего применения, уже переориентируют свою откровенную злобу, агрессию и имперское неуважение в сторону Украины.
Страшно, что этот воинственный Молох поражает русских журналистов, представителей российской общественности. А демократическая и думающая элита страны подавлена тупой пропагандой путинистов...
Владимир ОЛИЙНЫК, специально для ”Другой Стороны”
http://otherside.com.ua/news/detail.php?id=49544
19:20 15/08/08
Анатолію, думка пана Олійника дуже цікава, але є досить емоційною. Наврядчи можна говорити про всю еліту,яка подавлена так.
19:22 15/08/08
Эргус Ростов-на-Дону
еще не было никаких конфликтов, но пан Анатолий был переполнен злобой к Росии и ко всему русскому.это похоже уже диагноз
09:36 16/08/08
ніякого діагнозу тут немає. Україна ще не забула давню історію знущань і рабства. тому і поведінка така досить обгрунтована. в деяких моментах статття пана Олійника досить таки емоційна, але є виправданою надто емоційною ситуацією на міжнародній арені.
09:41 16/08/08
Ну-у-у... Про "диагноз". Задайтесь вопросом, господин Эргус, о том, что "ещё не было никаких конфликтов", а "Анатолий" - "уже был переполнен злобой"... Начнём с недалёкой истории. Распад СССР - почему? Злоба к России? "Блицкриг" в Чехословакию Советских войск, не поддержанный остальными "демократами". Почему? Злоба к России? Почему ВСЕ бывшие республики "свободные" так не любят Российскую имперскую политику? Почему? Как же так? Все плохие - только Путин и Медведев хорошие. 90% населения Осетии получили российские паспорта - зачем? кому нужно? Севастопольцам навязывают и выдают тоже российские паспорта - зачем? кому нужно? Можно ли назвать хотя бы одну "директиву" власти РФ, направленную именно на уважение етносов, на попытку улучшить их социальное положение - но без вручения российских паспортов? ДО вручения пас портов предложит что-то человечески сочувственное, справедливое, именно как "старший брат"... Вот так - без меркантильных соображений... "Мишенька" оччччень любить лакомиться чужими территориями. Господин Эргус - я люблю россиян. Я часто был в Москве. У меня много там осталось друзей. Но, увы, проимперское промывание мозгов, запрет оппозиции и много такое антидемократическое, "пропутинское" (как "сына" КГБ, а значит и "сталинско-бериевский" наследник. Но ненавижу имперскую политику властей России. Когда к Вам обращаются надменно, с насмешкой, чуть что - сразу ложат руку на кобуру - у Вас же тоже, господин Эргус, возникнет естесственное сопротивление, неприемлемость такого обращения. Не так ли? ‘cry‘
11:15 16/08/08
Эргус Ростов-на-Дону
"... уже переориентируют свою откровенную злобу, агрессию и имперское неуважение в сторону Украины." это ваши слова..- это диагноз, а может просто заказ ...
И не валите все в одну кучу.во времена СССР вы сами состояли в членах...) Одобрямкали и одобрямкали бы до сих пор , если Горбачев свинью Союзу не подложил
12:02 16/08/08
"одобрямс", "одобрямкали" - було таке (і зі мною в СРСР) і та є ще зараз і в Росії. (Немовби "ергуси" були не такі? Чи Ви воюте з босом на роботі?) Звертаю Вашу увагу - ненависть до проімперської політики, до "ленінців", які пробралися до влади і роблять отаке з народом. А ні в Росії, а ні в Україні - ще немає громадянського суспільства. Коли народ дійсно засвоїв, що влада - це він! Завше, усюди кажуть про ненависть до влади, а не до НАРОДУ країни! Гадаю, що російські вояки в Грузії потискують плечима - а що робити, ми виконуємо наказ... Сталін же знаходив таких, хто розстрілював! Це Система. А владу ту почнуть поважати, яка дійсно намагається створити громадське суспільство, яка виховує в народі повагу до свого етносу, на практиці здійснює політику - задля народу. ‘dknown‘ Мою "ненависть" до росіян можна дуже легко опровергнути - подивіться чим я займаюсь, кого і що перекладаю... Це і (в т.ч.)прославляння російської культури. ‘dknown‘ Але, на жаль, Система виховання і царській Росії була така, що І М.Лермонтов, і Л.Толстой - що, як писали про Кавказ? І ми розуміємо - це плоди Системи. Це аж зовсім не викликає ненависть до Лермонтова чи Толстого. Співчуття - так. Розуміння - чому так написано - зрозувміло. Чому Гоголь "російський" письменник - зрозуміло. Чому Нестор Махно видавася лише російською мовою - зрозуміло. Горбачёв нікакую свинью Союзу не подкладывал. Хрущов тоже. Людям понравилась их риторика - вот и вынесли во власть. Они и продолжали свое "поведение", "привычки". Потом уже народ понял... Увы - потом мы все задним числом преумницы.
12:36 16/08/08
А хто ж тутечки не "емоційний"? ‘dknown‘
19:49 15/08/08
об"єктивне забеспечення інформацією має бути.
Емоційні всі, але ті висказування досить не об"єктивні.
19:57 15/08/08
І де? І хто? Надайте адреси "об"єктивної" інформації... ‘dknown‘ Проблемка... ‘dknown‘
20:25 15/08/08
раджу дивитись і читати заяви політиків. а з них робити висновки
20:29 15/08/08
А дякую, пане Дмитріє. Доведеться крім "Пізнайка", "Рецепти для кухні" і мультиків ще щось читати і дивитися. ‘smile‘ Будьмо! ‘smile‘
20:38 15/08/08
Рецепти для кухні?:) "Тварин,які зникають, вносять до Червоної книги, а тих, які ще є в достатній кількості-до "Рецепти для кухні"(Ф.Раневська)
21:18 15/08/08
‘LOL‘ Пані Фаїна була предотепною акторкою... Я її дуже поважав і любив. ‘smile‘
21:36 15/08/08
Анатолію,я маю збірник її афоризмів-цей з неї. Вона не тільки прекрасна акторка, а й гарна і цікава людина.
21:38 15/08/08
Згодний з Вами! Мені дуже подобалося, коли Ф.Раневськая грала в спектаклях з Р.Пляттом. Він дуже цікавий розповідач взагалі - а тутечки ще й про Ф.Раневську розповідав (по ТВ). ‘smile‘
22:16 15/08/08
нажаль,я не обізнаний настільки в її творчосі.
22:17 15/08/08
А я теж - випадково оце чув/бачив. Але, коли почув розповідь Р.Плятта по Ф.Ранєвську - сказав собі: як мені повезло, що випадково попав на цю передачу...
22:47 15/08/08
Раневська дуже цікава персона, зокрема своїм ставленням до людей і життя. надто воно кумедне)
23:02 15/08/08
а Ви все насьільки ж не конструктивний:) ‘fuuu‘ Ви не погоджуєтесь з даним висловлюванням?
21:17 15/08/08
Дякую,буду старатись дивувати вас ще і ще:) Ви,якщо я не помиляюсь, сміялись з мого припущення про ЧФ РФ.(флот Росії). Зараз це актуальна проблема міжнародного маштабу.
Моє припущення щодо рейтингу є абсолютно виваженим. Рішучість і активність Президента В.Ющенка позитивно впливає на його рейтинг. Це можна буде підтвердитись чітко після проведення додаткових досліджень. Вони будуть можливі лише після подолання внутрішньої проблеми-повіні.
21:37 15/08/08
Американську проблему тут ми зараз не обговорюємо. Америку виправдовувати не можна. Але як це стосується чорноморського флоту? ‘read‘
22:00 15/08/08
не бачу паралелей між Південною Осетією і Іраком. Зовсім різні ситуації. Так як ЧФ приймає участь у війні, якою зараз цікавиться старий і новий світи-пересування військ ЧФ до території грузії є актуальною проблемою для обговоренняю
22:35 15/08/08
Я вперше від Вас чую про такий план. Але припускаю його існування через неспинне поширення комунізму у Європі.
Але датування такого плану 1939 роком ...дуже цікаво. Велися переговори між Францією,Англією та Росією в межах Ліги. І Рад.Союз був членом Ліги,наврядчи б такий план би виконався. а далі Ви праві-Гітлер завадив.
А де Ви взяли про цей план?
22:50 15/08/08
звідки це...?
23:05 15/08/08
поцікавлюсь. книга 2000 року випуску-може бути лише припущенням. А документи фальсифікуються зараз пачками. Висновки зроблю, як прочитаю.
23:17 15/08/08
Какая безупречная позиция - ВСЕ, ЧТО МНЕ НЕ НРАВИТСЯ - ФАЛЬСИФИКАЦИЯ. Кстати, как там в отношении книги Нечуй-Левицкого, которую, по Вашим предположениям, тоже фальсифицировали? (Вы обещали найти старое издания).
12:10 16/08/08
вище зроблено припущення. І де ви знов взяли фразу, що мені не подобається. моя позиція досить обгрунтована.
Змушений зізнатись-вона мене не зацікавила, надто великаа кількість інформації щодо грузино-осетинського конфлікту
12:12 16/08/08
Малютухов не професійний історик, а публіцист. Базує свої докази на припущеннях та документах "внутрішнього обігу"-переписках і телеграмах чиновників. це не є фактом.
09:14 16/08/08
в Південній Осетії,якщо я не помиляюсь,немає Нафти та газу(принаймні великих покладів) як в Іраку. Різні ситуації. І різна ціль нападу.
09:42 16/08/08
дякую за довіру) ‘best‘
22:01 15/08/08
зверну увагу ,що в цих регіонах Віктор Андрійович ніколи не користувався великою популярністю. Електорат Президента традиційно на Західній Україні.
09:38 16/08/08
...который плавает сейчас меж крыш своих домов на лодках надувных..надо о своих гражданах думать, а не в чужую страну лезть со своим уставом...
00:28 17/08/08
пожалуй, сто процентов...крымским татарам, которые составляли ранее ющенковский электорат, война-то тоже не нужна...
00:27 17/08/08
Цитата:
що рейтинг Ющенко підніметься на декілька відсотків, а разом з цим і рейтинг "НУ-НСу".


Если для Вас рейтинг президента и НУНС занчит больше, чем судьба и безопастность нашей общей с Вами страны, то такую позицию я не могу назвать конструктивной.
12:05 16/08/08
перестаньте читати між рядків. зроблений політичний прогноз в рамках даної ситуації. Де тут дефініція конструктивізму?
12:07 16/08/08
супер! аплодую!сама так бы не сказала))
00:25 17/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Цитата:
Деякі українські і грузинські політики, зокрема екс-президент України Леонід Кучма та екс-президент Грузії Едуард Шеварднадзе, виступили з критикою офіційної позиції України, наголошуючи на виключній можливості України стати посередником у конфлікті між Грузією та Росією, але після ряду подій та заяв це стало неможливим.


Мнение уважаемое ‘best‘
20:43 15/08/08
з ними погоджусь,але нижче наведений аргумент і проти цих висловлювань-є національний інтерес і інтерес політичний
21:19 15/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Думаю, что национальные интересы - превыше политических. Пример? ‘confused‘

Вот у нас у власти сейчас проамериканские силы. Следовательно, их политинтересами является втягивание Украины в сомнительные авантюры, где нац.интересами и не пахнет.

Прийдут к власти - пророссийские силы. Ситуация - наоборот.

Но Кучма не зря делал упор на многовекторность. Есть укр.поговорка: "Лагідне телятко двох маток ссе".

А мы хотим иметь дешевый газ, при этом поливаем соседей грязью и лезем туда, где нет наших интересов национальных. Если не считать, конечно, нац.интересами кумовство.
09:56 16/08/08
не думаю,що національні інтереси зараз є приорітетом. Да і які вони,ці національні інтереси?їх треба виокремети і поставити як ціль.
Погоджусь з Вами, що ті,хто бореться за владу, підтримує чи одну чи іншу сторони.
Багатовекторність нічого не дала Україні. Поляки взяли чіткий вектор на Європу, але вже у ЄС.І гроші в них і на дорогий газ за європейськими цінами.Так само і прибалтика.
10:00 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Цитата:
не думаю,що національні інтереси зараз є приорітетом


Вы шутите??? ‘wow‘

У любой власти (и это мое святое убеждение) главным приоритетом должны быть именно национальные интересы.

По поводу поляков. Почему-то мои коллеги, польские археологи, не шибко довольны своей университетской зарплатой... ‘confused‘
11:19 16/08/08
ви правильно зауважили-повинні.
а щодо зарплатні-в пострадянському просторі не завжди жалували викладачів та лікарів. Це вам має бути відомим.
З усією повагою до археологів, але їм не часто платять великі гроші. Я можу в данному питанні і помилятись
11:22 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Вы ошибаетесь!

Я начинала свою взрослую жизнь на заводе с 193 руб, работала вожатой в школе - 100 руб, моя стипендия была (при всех "5") - 75 руб... Я подрабатывала гидом-преводчиком в студенчестве за 300 руб.

Метро стоило 5 коп, хлет - 16 коп, автобус из дома в Харьков (18 км от Харькова) - 20 коп....

Учителя в 1986-1988 гг получали при 1,5 ставки выслуга - около 400 руб в сельской школе.

Это сейчас у меня, научного сотрудника университета, ставка 830 грн грязными.

Это я проанализировала только свои личные данные.

За уважение - спасибо ‘wink‘
11:44 16/08/08
тоді оцінюю теперішню ситуацію. Зараз вони нікому не потрібні.
11:46 16/08/08
Ьольшой ошибкой считаю слепо повторять чужой путь. Украина находится на стыке двух цивилизаций. Уверена, что Вы, как политолог, это знаете. Этот фактор НЕОБХОДИМО учитывать.
12:14 16/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Дипломатичні зв’язки з Росією є одним із ключових факторів розвитку української економіки. Добросусідство має бути для обох держав ключовим приорітетом.

О многовекторности Кучма давно говорил. И накала националистических страстей в стране при нём не было. Если бы у него хватило решимости тогда всю оранжевую свору, рвущуюся к кормушке, водомётами разогнать... Так сделали во Франции в своё время.
Ох, не зря всё чаще появляются надписи : "Данилыч, возвращайся"...
21:43 15/08/08
написи ті робились активістами блоку "КУЧМА" на виборах до Верховної Ради і їх актуальність для більшості населення ...самі робіть висновки-вони не подолали 3% бар"єр.
А щодо водометів: Леонід Данилович людина розумна і тому він цього не зробив. Якби так-хто знає,Україна могла стати ще однією гарячою точкою або піти в міжнародну ізоляцію як Білорусія.
21:46 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Да ничего я Вам объяснять не буду. Поймёте потом. А историю Франции 1968 года сами почитайте. Вот как раз применение водомётов и было бы истинной демократией, ибо "демократия - это строжайшее выполнение всех законов". А Гарантишко при ещё легитимном Кучме втихаря в ВР присягу принимал. А это уже госпереворотом и госизменой попахивает.
Да и учат Вас по американским методикам, в которых места анализу нет.
21:53 15/08/08
пояснень я від Вас і не вимагаю. Судячи з усього, для Вас основна проблема усіх бід-Сполучені Штати Америки. Щодо ситуації у Франції я з радістю поцікавлюсь.
Щодо демократії: доводжу до вашого відома, що всі збори людей на столичному майдані є законними і легітимними, так як вони мали дозвіл. Революцією це важко назвати, але держзрадою-навряд.
А щодо навчання: навчаюсь я за болонською системою,яка ніякого стосунку до америки не має. А всі матеріали здебільшого вітчизняних авторів чи історичні матеріали
21:59 15/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Да, "болонка"... Сплошные штампы: Если не Россия, то США. А первым врагом Украины есть сама Украина. И потом, я поражаюсь - вам 19, Вам не с чем сравнивать, но Вы берётесь. Вы же вряд ли и Майдан помните, и предательскую присягу...
Эх, сколько "политолухов" развелось...
Учитесь! Вы, может, и поймёте, что точек зрения может быть много, а не две - Ваша и неправильная.
22:05 15/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Сейчас все вузы работают по болонской системе. ‘cool‘

А вот историей Франции стоит поинтересоваться
10:07 16/08/08
тоді обмінюємось-я ще раз цікавлюс історією Французької республіки,а ви-що таке "помаранчева альтернатива". теж частково пов"язані.
10:13 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
А почему втихаря???
Каха, по-моему очень даже громогласно прикладывались с присягой еще до оглашения официальных результатов. И, действительно, - НИЧЕГО. ЭТО - демократия ‘sick‘

Попробовал бы так поступить тогда Янукович. Охрипли бы наши поборники демократии от криков, что зэк рвется к перевороту.

Но тут - демократ да еще и при солидной жене с приданым ‘confused‘
10:00 16/08/08
а чого ви зачіпате особисте життя? ніхто ж не коментує вашого чоловіка і внутрішню політику у сім"ї.
Згадайте ситуацію в ті дні. Та присяга не мала юридичної сили,лише політичний підтекст
10:01 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Я не помню, чтобы я зацепила чью-то личную жизнь. ‘wow‘

А ситуацию я отлично помню. Как и помню эмиссаров в Харькове в феврале 2004 (мне делали определенные предложения) по подготовке всего этого шоу.

Присяга - это не леденец на палочке. Я давала, как военно-обязанная, присягу на верность Родине и для меня это было очень серьезно. Спросите тех, кто прошел армию. Но не нынешнюю - потешную. Что для них - присяга? Спросите ветеранов 2МВ, почему они били фашистов до Берлина и что для них была присяга?

А тут - клоун, пардон, политический.

Присяга - это серьезнейшее морально-правовое действие. Вы можете подобное представить во Франции или США? Да запинали бы в 3 секунды. И правильно сделали. Нельзя играть такими вещами.

Даже, если очень хочется.
11:25 16/08/08
я вас не розумію. Тоді присягу Віктор Андрійович давав на вірність українському народу.Чи не так? таку саму (на вірність українському народу) може дати кожен патріот України.
Надто багато критики. Погляньте на ситуацію з іншого боку-світ змінюється, слова важать все менше і менше. а гроші навпаки-більше.
11:28 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Тогда пошли и мы с Вами, публично объявим себя президентом и премьером, вломимся в здание ВР и принесем присягу на "верность народу". ‘LOL‘

Критики - нормально ‘cool‘

Мир - меняется, и если для Вас лично деньги выходят как самоцель (слова важать все менше і менше. а гроші навпаки-більше.), то для меня еще есть понятия самодостаточности, чести и самоуважения.
11:38 16/08/08
не читайте на свій лад.Гроші-це засіб. Про мене в попередньому коментарі не було нічого сказано, де ви це взяли?
Яа Ви маєте підтримку 50% 1 народу, щоб так робити?
11:41 16/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Вбухайте в меня столько денег, как в Ющенко на тех выборах, и у меня их будет больше ‘confused‘ ‘wink‘
11:49 16/08/08