О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  12 августа 2008 00:58:00

Ющенко, Тимошенко, Янукович: недоторкані «ікони»?

Ющенко, Тимошенко, Янукович: недоторкані «ікони»?
В силу свого роду занять (я політтехнолог) мені доводиться читати новини. Ці потоки різної лабуди рідко дивують або шокують (в нашій державі можливе все), проте інколи забавляють.

От з цікавістю нещодавно прочитав повідомлення про один із тирів в Бердянську. Розважальний процес на стрільбищі був організований таким чином, що кожен охочий представник народу міг пофарбувати пейнтбольними кульками у різні кольори карикатурні зображення своїх «слуг» з числа влади або ж опозиції, дивлячись хто більше набрид і дістав.

Втім тир проіснував недовго. Органи прокуратури зреагували миттєво і доручили СБУ та МВС припинити «народне знущання» над своїми шефами з владного олімпу. Тепер на підприємця, що організував для народних мас таку оригінальну психологічну розрядку скоріш за все очікує кримінальна справа. Воно й зрозуміло, знущання в нашій державі дозволяється лише в одному напрямку, а реверс – це злочин.

Близько року я не був у Запорізькій області. Напевно в цій частині Тавриди вже немає наркопритонів, борделів, каналів незаконної міграції, а також рейдерських атак, хабарництва, дерибану сотень гектарів землі біля моря, корупції держслужбовців і багато чого іншого. Тож можна й попресувати різноманітних креативщиків, всі проблеми ж вирішені і часу вистачає. Цікавий орган ця прокуратура і справи її величні та цікаві. Воістину дивовижна принциповість у вибірковості діянь!

Чого нам тепер очікувати? Скоріше за все спецмашин, що їздитимуть вулицями наших міст і скануватимуть вібрацію наших віконних шибок на предмет політичних анекдотів. Адже немає нічого страшнішого для безпеки держави, ніж приниження громадянами честі й гідності Ющенка, Тимошенко та Януковича шляхом висміювання. Тепер можна і не сподіватися, що в рідному теле-ефірі з’явиться, щось схоже на «Куклы», адже авторам негайно пришиють тероризм чи зраду Батьківщини.

Випадок з політичним тиром чітко продемонстрував - наша так звана «еліта» (будь-то влада чи опозиція) боїться свого народу. Точніше, вона боїться чітко артикульованого ставлення до себе улюблених з боку своїх громадян.

Втім, на мою думку, прокуратори, закриваючи такі тири й переслідуючи їх власників, все ж помиляються. Адже хтось, не вистрілявши свою лють в карикатури, можливо захоче подивитися в приціл на їх прототипи.

Голова дискусійного клубу «Відкрите коло» Микола Єременко

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 6607
delete
Микола Єременко
Микола Єременко, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 6, Всего рецензий: 7
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

09:55 12/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Непоганий матеріал... Можливо й не досить досконалий з погляду журналістики, але примушує задуматися - а це вже дуже важливо...
10:35 12/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тетяна Крупа Харьков
Полностью согласна с автором.
12:13 12/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Знаєте, є моменти, за які б варто було, мабуть, знизити оцінку. Але, можливо це не правильно, але справедливо - я ставлю Вам 5 по всім критеріям.

Але як рецензент, маю декілька зауважень.
Ззовні, матеріал звісно важко назвати аналітичним. однак, це лише поверхове враження. Не знаю, чи зроблено це свідомо, але мені відразу промайнули мотиви антиутопій 1984 Оруела та Чудовий новий світ Хакслі... В той же час .мені здається ви трохи пошкодували тексту...натяк на фельєтон - місцями дуже вдало.
Я дуже обережно ставлюся до такого змісту історій. Але знаючи рефлексію нашої влади, то мені все це дуже нагадало ситуацію за премєрства Януковича, коли постраждав 95 квартал за гумор над вельможами.

Поряд з тим, особисто мені дуже не довподоби поширине сьогодні, вибачте на слові, "колгоспне" відношення до питань політичних, владних і т.д. Звісно, вони (політики) цбого більш ніж заслуговують...і мішені в тірі це ще квіточки. Але ми ж їх обирали, це наш хрест, хай і політичний...

Читаю зараз книжку одного американського автора. У ній він розповідає про тренди суспільно-політичного розвитку суспільства в епоху "пост". Одним із 10 здвігів, він називає зневіру людей у різні інституції, та зосередження на власних силах. Я б не став це підганяти під лінійку громадянського суспільства. Але якщо і так, то переходити до буденного розуміння даного феномену, до хоча б гегельянського...

Мабуть все.
16:51 12/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Коротко и ясно.
17:59 12/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Знаете, Тимошенко не поддерживал никогда, но вот порнофильм с её "зеркалом" возмутил до крайности - так взять и опозорить бытовую сторону человека, который занимает определённый пост в правительстве... Стыдно не за Юлию - стыдно за народ...
19:52 12/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
По поводу реальных выстрелов в политиков в Украине – это врядли… Даже в разгар страстей яйцом ограничились…
Работа понравилась вдумчивостью и скрытым призывом к здоровой дискуссии!
14:03 13/08/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чумак Харьков
‘smile‘

Комментарии

Рекомендує цей матеріал
Чому? Дуже мало написано тому і не оцінюю, але рекомендую. А сміятися з них треба. І навіть якщо наш гуманний непідкупний суд керуючись виключно буквою Закону затвердженого Верховною Радою де більшість депутатів мають бути засудженими за злочини, вас засудить - не бійтеся: ви будете мати можливість поскаржитися в Гаагський суд, ви станете вязнем совісті, в тюрмі з вас не будуть збиткуватися бо там тих з кого ви позбиткувалися - не люблять, та і внукам буде що потім розказати, не сіре життя проживете.
10:18 12/08/08
Тетяна Крупа Харьков
Рекомендує цей матеріал
Чому? Думаю, что надо проводить сатирические акции широкого масштаба... Пусть боятся. Ребята из Бердянска - просто молодцы. И я искренне надеюсь, что они смогут себя отстоять. Жаль, что к ним на помощь не кинулись различного рода "правозахистні" организации. Впрочем, я таковых в Украине нормальных не знаю. А те, с кем сталкивалась - клубы решения частных интересов и высасывания финансов.
10:39 12/08/08
Каха Афилу Днепропетровск
Лично видел в магазинах в Европе набор мишеней для игры в дартс с крикатурами на "видных" мировых политиков. Но Ющенко и Тимошенко там не было... Боятся, видимо... ‘LOL‘
12:52 12/08/08
Ста...а...а...рый анекдот.
Спорят американец и русский о прелестях своей жизни.
Американец выдвигает аргумент:
- Вот мы можем выйти на площадку перед Белым домом и крикнуть: "Кеннеди - ты дурак!"
На что русский отвечает:
- Да запросто. Я вот тоже могу выйти на Красную площадь перед Мавзолеем и крикнуть" Кеннеди - ты дурак!" ‘smile‘

Жизнь меняется в худшую сторону, господа. Скоро подобного рода анекдот не расскажешь. Жаль, ушли те времена когда душу мы отводили за травлей анекдотов! Вот помню, сидим мы в общаге... ‘smile‘ ‘cool‘
16:59 12/08/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Хорошая и правильная статья. Без предвзятости.
15:02 13/08/08

Live

1 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога

19 мин. назад

Ишак Мельник комментирует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

23 мин. назад

Ишак Мельник комментирует материал Украина на приёме у психолога

26 мин. назад

Ишак Мельник комментирует материал Украина на приёме у психолога

26 мин. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Глядишь-Король и гол,и бос...

2 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Украина на приёме у психолога

10 час. назад

Наша Версия публикует статью Віктор Доротенко зумів не злитися з тінню, він проніс через своє життя гордість і честь степняка – Олег Володарський

13 час. назад

sdv публикует статью Хроніка окупації. Футбольний матч в Луганську під прицілом снайпера

16 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Украина на приёме у психолога

17 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"