О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Общество  29 июня 2008 18:00:20

Стоп педофілії

Від свободи до вседозволеності ( безвідповідальності ) всього один крок. Межа, що відділяє поведінку людину від “тваринної” поведінки надзвичайно хитка: один крок і все – царство мороку ницих потягів занурює душу в свої темні води, веде до самознищення, до деградації, відкидає далеко назад, в хащі тваринного животіння.

На сторожі нашої людяності, нашої sapiensості стоїть культура і, зокрема, мораль .Вимучені та виплекані на протязі скількох віків задля одного – бути Людиною...

Хід Історії вносить свої корективи в суспільну мораль людства: одні цінності змінюють інші - те, що заважає руху вперед змінюється на якісно нове, прогресивне. Турбота про дітей, про їхнє психологічне та фізичне здоров’я є однією з фундаментальних цінностей людства, бо діти – це Майбутнє і лише від нас залежить яким воно буде. Але останнім часом нашому Майбутньому загрожує небезпека і прийшла вона звідти, звідки її менше всього чекали – боротьба за права і свободи обернулася намаганням отримати вседозволеність у діях та вчинках.

Підміна свободи вседозволеністю вилилася у те, що тепер невід’ємною частиною нашого життя стали різноманітні психічні відхилення сексуального характеру – гомосексуалізм, садо-мазохізм, зоофілія, педофілія, копрофілія і т.д. і т. п. Але небезпечним є не те, що ці збочення мають місце в нашій реальності ( вони завжди були, є, і будуть, однак їхній відсоток завжди, принаймні до сьогодні, був незначним ), а те що це стає нормою нашого життя, стає звичним; те, що суспільній свідомості нав’язується думка, що це нормально – бути не нормальним !!!

Серед всіх сексуальних збочень виокремлюється, своєї потенційною небезпекою, педофілія, що безпосередньо торкається найменш захищеної вікової групи - дітей.

Якщо говорити коротко, то педофілія – це сексуальне відхилення, сексуальний розлад, характерною рисою якого є статевий потяг дорослої людини до дітей віком від 13 років і менше.

Головна причина небезпечності педофілії полягає в тому, що дії педофіла до дитини в більшості випадків є явною або прихованою формою зґвалтування, тобто сексуальним насиллям. Це спричиняє дуже серйозне довготривале травмування дитячої психіки, що в майбутньому приводить до різноманітних психічних розладів та ускладнень в сфері як особистого, так і суспільного життя. Спроби самогубств, страхи, депресії, маніакально-депресивний психоз, посттравматичний синдром, сексуальні розлади, психічні проблеми загального характеру, зловживання алкоголем і таблетками, що потім переростає у алкоголізм та наркоманію, антисоціальна поведінка та інші проблеми – ось далеко не повний перелік наслідків, які спричинені сексуальним насиллям над дитиною. Показовим є й той факт, що близько 50% засуджених педофілів самі є жертвами сексуального насилля в дитинстві.

На тлі цього плювком в майбутнє виглядають настирні спроби узаконити педофілію в деяких країнах світу. Наприклад, офіційно створені організації з захисту прав педофілів в Англії ( РІЕ в Лондоні ) та США ( NAMBLA в Бостоні ) виступають за надання прав та свобод педофілам, які були б закріплені на законодавчому рівні. Далі всіх пішли Нідерланди. Влітку 2006 року була створена партія “Милосердя, свобода і різноманітність” , одним з головних гасел якої було легалізувати педофілію в країни. Згідно з опитуваннями, ідеї цієї партії підтримало 25 % (!) населення королівства. Це, в перспективі, може обернутися , при ґрунтовній інформаційній обробці населення, тим, що через певний період часу, педофілія в Нідерландах буде узаконена.

Загалом, за даними Всесвітньої Психіатричної Асоціації ( ВПА ) “перше” місце серед країн, вражених, за словами одного журналіста, “вірусом педофілії” займає Японія, на другому місці йдуть Франція та Бельгія, далі – США, Канада, Англія, скандинавські країни та Росія, яка наразі переживає справжній педофілічний бум, особливо це помітно в постійно зростаючій кількості сайтів подібної тематики в російському сегменті Інтернет-простору . Україна ж займає в цьому списку сорок дев’яте місце, але як постачальник порнопродукції подібного роду Україна знаходиться на п’ятому місці, що вказує на наявність серйозної суспільної проблеми і спонукає до відповідних дій зі сторони владних структур.

За словами фахівців ВПА, якщо сто років назад з тисячі чоловіків Землі тільки один виявляв схильність до статевих зносин з неповнолітніми ( переважно, жителі країн Африки та Сходу) то на сьогодні ситуація така, що педофілія змістилася в країни західної цивілізації – Європу та Північну Америку. Кількість педофілів в цих країнах складає майже 40 % серед статевозрілих чоловіків і з кожним роком продовжує зростати.

Уряди багатьох країн світу усвідомлюють всю гостроту проблеми і на законодавчому рівні борються з педофілією , посилюючи кримінальну відповідальність за такого роду дії. Однак такі спроби не приносять бажаного результату, бо педофілія вже стала дуже вигідним міжнародним бізнесом для численних транснаціональних злочинних структур, які заробляють на цьому величезні гроші, зокрема на розповсюдженні порнопродукції в мережі Інтернет. За деякими даними, дитяча порнографія займає третє місце за прибутками після торгівлі наркотиками та зброєю. Щорічно в цей бізнес втягується до 2 мільйонів дітей, і прибутки ділків сягають 1 мільярда на рік.

Інтернет зробив наш світ відкритим, об’єднав його інформацією, зробив одним цілим. Величезні масиви інформації стали доступні багатьом людям. В той же час, Інтернет відкрив двері темним бажанням людини, її тваринній суті. Загнанні суспільною мораллю в глибини психіки, вони повилазили на світ, тішачись тим, що свобода поволі обертається вседозволеністю.

В зв’язку з цим, в 2005 році Англією та Австралією і в листопаді 2006 року Америкою, було впроваджено цілодобове чергування спеціальними службами Інтернет-простору, котрі виявляли осередки педофілії в всесвітній мережі і вживали відповідних заходів щодо їхнього знешкодження.

Також в Америці діють державні сайти, де розміщена інформація про осіб, які скоїли злочини сексуального характеру, включаючи педофілію, і кожен бажаючий може ознайомитися з цією інформацією, а також взнати – чи не проживає поблизу нього педофіл.

Останнім часом Україну все частіше називають раєм для педофілів. Пояснюється це тим, що лояльність Кримінального Кодексу та відсутність чіткого механізму боротьби з цим явищем сприяє тому, що кожного року в Україні кількість таких злочинів збільшується. Також ці обставини роблять привабливими нашу країну для секс-туризму і кількість іноземних педофілів, що відвідують Україну задля своїх втіх, постійно збільшується.

Для вирішення цієї проблеми, в масштабах України, потрібно усвідомлення всього суспільства небезпечності поширення педофілії в країні, усвідомлення тих фатальних наслідків, до яких може привести нехтування нею на всіх рівнях соціального життя.

Безглуздо сперечатися з тим, що наше майбутнє – це наші діти. В їхніх бездонних оченятах, які прагнуть пізнати весь Всесвіт, жевріють зорі Майбуття. Їхні чисті, мов кришталева вода гірського струмка, душі вбирають в себе енерго-інформаційне поле людства, наповнюються знаннями, як та земля, що щедро полита дощем і цілована сонцем дарує Життя молодим паросткам. І лише від нас залежить те, яким буде наше майбутнє.

Якщо не ми, то хто..?

фото з сайтів: http://zn.ua, http://serial.co.ua

 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 6451
delete
Нестор Невідомий
Нестор Невідомий, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +17
Всего комментариев: 44, Всего рецензий: 26
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:58 29/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дякую, пані Маріанно ‘smile‘
19:05 29/06/08
19:10 29/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тетяна Крупа 'Харьков'
Дякую, пані Тетяно ‘smile‘
19:17 29/06/08
Тетяна Крупа Харьков
Тема актуальная и подана отлично! ‘smile‘
19:27 29/06/08
‘confused‘ але не повністю розкрита.... ‘smile‘
19:29 29/06/08
19:29 29/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
плеханов 'Киев'
плеханов Киев
‘smile‘ ‘smile‘
19:30 29/06/08
19:38 29/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чумак 'Харьков'
До технічного боку статті зауважень нема:)
Згоден з автором, що наші закони швидше захищають покидьків від нас, ніж нас від покидьків.
Бо закони старі... ‘sad‘
19:45 29/06/08
19:55 29/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Мендель 'Винница'
згоджуюсь на 100%...хоча мені дивно, що саме ви підняли та розкрили таку тему...Дякую
Менделю, дивного тут немає нічого ‘smile‘ . Дякую...
19:58 29/06/08
01:48 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Нестор, Вы затронули неимоверно важную тему... Вот бы услышали Вас многие... То, что Вы пишете - верно.... и не может быть иначе...
Отлично написанный материал, грамотно преподнесённый, хорошо оформленный...
Дякую, пані Наталю ‘smile‘
08:41 30/06/08
06:39 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Svet 'Киев'
Даже не ожидала, что в этом вопросе !!!- мы в первой десятке по поставке порно... Информация в цифрах - потрясает!
У нас близько 74% населення проживає на порозі бідності слабка законодавча база в цьому питанні. Дивного в цьому, на жаль, немає нічого ‘sad‘
08:42 30/06/08
09:49 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже важлива, актуальна тема. Цілком солідарна з автором.
Насилля над дитиною - це один з найтяжчих злочинів. Це злочин не лише проти людей, але й проти Бога...
Дуже сподобався висновок - сильні й правдиві слова.
Дякую, пані Олено. На жаль, ця проблема вже має місце в нашому суспільстві ‘sad‘ . Але будемо надіятись на краще, тобто на свої власні сили ‘smile‘
10:11 30/06/08
Так, проблема є, й не можна ігнорувати цей факт...
Це суспільна проблема, тому й вирішувати її маємо разом.
Дякую за статтю! ‘smile‘
10:55 30/06/08
Навзаєм, пані Олено ‘smile‘
11:04 30/06/08
10:10 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
10:17 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Важную тему автор поднял. Это зло уже вышло за пределы сознания. Появление интернета - вот главный катализатор этого зла, которое огромной опухолью прочно распустило метастазы в сердцах человековых.
Гадаю, що справа не Інтернеті, бо він без людей ніщо, а головах самих людей...Ось тут все причини наших бід ‘sad‘
10:25 30/06/08
Катализатор ускоряет протекание химической реакции. Вот так и интернет ускоряет и облегчает распространение таких вот "желаний". Сейчас об этом заговорили, потому что уже не надо, как раньше контрабандой на корабле или самолёте везти видеокассеты с отснятым горем человеческим. Очень легко тут же отснятое видео в Бирме тут же передать в Гонолулу. И наоборот. Интернет является средой обитания этого страшного греха человеческого. Жаль, что отслеживать и блокировать такие порнопотоки не представляется возможным.
10:35 30/06/08
Але ж не всякий каталізатор підходить до певного хімічного середовища. З одніє сторони, інтернет - позитив,з іншої негатив, але знаками його безпосередньо наділяє людина, тому й вся проблема в людині.
Як казав Маяковський: Если зажигаются звезды, значит это кому-нибудь нужно. Так і з порноіндустрією. Відслідкувати та блокувати, великої проблеми немає, але це буде боротьба з наслідками, а не з причиною.Попит породжує пропозицію: знищать одні осередки, виникнуть інші. Та й держава часто послугується послугами злочинних тнк.
10:51 30/06/08
13:11 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Муза Лисичка 'Винница'
Дуже важлива тема! Молодець!
18:01 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lavra 'Киев'
Пізнавальний і чудовий матеріал. Є над чим подумати.
Грамотно висвітлена тема.
Дякую, Лавро ‘smile‘
18:29 30/06/08
19:49 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Пробачте за першу оцінку - неуважно виставила... Потрібна "5". Якщо можна, виправте.
20:05 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Наши девушки песрят на самых неблаговидных сайтах в инете... Цифры просто ужасают..
Докотились!!! естор, статья превосходная... Актуальнейшая, правильно написанная...
21:31 30/06/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
В їхніх бездонних оченятах, які прагнуть пізнати весь Всесвіт, жевріють зорі Майбуття. Їхні чисті, мов кришталева вода гірського струмка, душі вбирають в себе енерго-інформаційне поле людства, наповнюються знаннями, як та земля, що щедро полита дощем і цілована сонцем дарує Життя молодим паросткам. ‘best‘
дякую пані Наталю ‘smile‘
21:38 30/06/08
03:39 01/07/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
04:11 01/07/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub 'Киев'
10 патронів, 1000 арештів... Партія снайперів
04:30 01/07/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
В той же час, Інтернет відкрив двері темним бажанням людини, її тваринній суті. Загнанні суспільною мораллю в глибини психіки, вони повилазили на світ, тішачись тим, що свобода поволі обертається вседозволеністю.
11:27 01/07/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Сергей Миркин 'Донецк'
Дякую, Сергію ‘smile‘
15:45 01/07/08
13:50 01/07/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дякую ‘smile‘
15:45 01/07/08
13:50 01/07/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
nmv
nmv
Изв промахнулся
Щас испр
19:31 01/07/08
Я не проти, але ж вкажіть автора ‘smile‘
15:44 01/07/08
12:52 05/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже актуальна стаття! І дуже страшно стає. Для мене стало відкриттям, що комусь спало на думку узаконювати права цих збоченців. В США, очевидно, вже звикли боротися проти дискримінації кого-небудь, але Європа... Вражає просто. та на жаль, мені видається, що поки хтось наживається на на чужих збоченствах, це не в силах припинити нам...
Такі тенденції є побічним продуктом прав та свобод. Це вказує на те, як і останні події міжнародного життя, що людина, за влучним висловом Е. Фрома, вже вийшла з печери, але дух її ще там. Нам ще треба вчитись бути людьми... ‘smile‘
13:03 05/09/08
Обгрунтуйте свою тезу про те, що пороки є плодами демократії, та свободи...
13:34 05/09/08
Хандусенко, очевидно, мечтает об идеальной модели мира в виде глобального красного русскоязычного ГУЛАГа. Ты бы, "таварищ", познакомился хоть по литературе с этим ГУЛАГом, и царившей в нём (и царящей поныне во всех тюрьмах мира) атмосфере морали и нравственности, а тогда бы уже ляпал.
13:49 05/09/08
Держи, мечтатель, подборчку картинок из жизни прорабов строительства самого морального и справедливого в мире общества. Кинь ссылку Камшилину и всем прочим единомышленникам. Глядя на эти картинки, вам будет веселей строчить (на Украину, демократию, либералов и прочих врагов):
http://www.gulag.hu/baldaev/page01.htm
Сайт венгерский, но на картинках подписи по-русски.
Художник - Данциг Сергеевич Баладев, работник "органов", автор книг по татуировкам, фене и быте советских лагерей
14:02 05/09/08
Очевидно, релігійне обрізання дівчаток у деяких мусульманських країнах є Цитата:
основой нравственности
. Або костри інквізиції були основою моралі... ‘clever‘
13:56 05/09/08
13:24 05/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Орест Форко 'Львов'
13:30 05/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
15:53 05/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
К. Юрченко 'Одесса'
21:12 05/09/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

Рекомендує цей матеріал
18:58 29/06/08
Тетяна Крупа Харьков
Рекомендує цей матеріал
19:10 29/06/08
Вова Ровно
без базара
19:49 29/06/08
Це точно ‘best‘
19:57 29/06/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Бо це треба знати всім, і зробити свій вибір - підтримати чи стояти осторонь - теж треба всім!
02:26 30/06/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Надзвичайно важливо!
09:35 30/06/08
Дякую ‘smile‘
09:46 30/06/08
Стаття актуальна для нашої розбещеної країни. Влада зайнята собою, а не наведенням ладу.
Але вкрай не згодна із наступними рядками:
Цитата:
Межа, що відділяє поведінку людину від “тваринної” поведінки надзвичайно хитка: один крок і все – царство мороку ницих потягів занурює душу в свої темні води, веде до самознищення, до деградації, відкидає далеко назад, в хащі тваринного животіння.

Багато років спостерігаю тварин. Нам би повчитись у них відношенню до своєї малечі. Одні види вигодовують малят іншого. А догляд матері (або й батька, у тих видів, що підіймають малечу разом), дуже часто набагато кращий, ніж у людьських сім‘ях. Навіть якщо природою закладено вбивати чужий приплід, щоб вижив на даній території свій, тварини не знущаються з чужих (або й власних!!!) дітей. Найтваринніша тварина - то людина.
10:18 30/06/08
Софіє, визнаю, що не зовсім точно висловився, але я не ототожнював "тваринну" поведінку з поведінкою тварин, тому й взяв слово в лапки. Це умовна, спрощена негативна конструкція ‘smile‘
10:23 30/06/08
Несторе, Ви ЛЮДИНА! ‘best‘
10:27 30/06/08
‘confused‘ ні, я лише людина ‘smile‘
10:38 30/06/08
Крыся Беляева Черкассы
Підтримую! ‘best‘
16:21 05/09/08
Муза Лисичка Винница
Рекомендує цей матеріал
Чому? Рекомендую!
13:11 30/06/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Бо син моєї колишньої однокласниці теж у халепу втрапив... Це велика біда!
19:46 30/06/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Важливо!
21:32 30/06/08
З законодавчою базою щодо цієї теми всюди біда. Ось пригадала випадок, що спонукав до довгих дискусій італійців. Хлопець 26 років, дівчин(к)а 13. Кохання. Я його мають засудити за педофілію. І він і вона доводять, що це - кохання. Що робити? З одного боку, можна засудити, закон дозволяє. А з іншого?

Закон не забороняє інтимні стосунки між неповнолітніми. Тобто дівки і хлопаки 12-14 років можуть собі займатись інтимом на здоров"я. І ніякої відповідальності. Що робити? Хіба та дівчинина 13 років, чи той хлопець 26, винні, що закохались одне в одного?

Можна сказати, покохав неповнолітню, то чого не почекав, поки не підросте?

Та вона фізіологічно ще й як підросла. А друге: чи багато дівчат будуть незайманими до 18 років? Скажу як жінка. МІФ.
22:02 30/06/08
Звичайно, що є такі випадки і, мабуть, вони не поодинокі. Саме тому до цієї проблеми треба підходити комплексно і всесторонньо.
22:13 30/06/08
‘best‘ ‘best‘ ‘best‘
22:23 30/06/08
До чого тут демократія? ‘dknown‘
13:30 05/09/08
Так їх не має, до чого тут демократія, диктатура, тоталітаризм? Вони всі порожні та беззмістовні без людей. Вся справа в людях...
13:51 05/09/08
Цитата:
Сталин был демократом? Нет, он был диктатором. И в УК каждой союзной республики была статья за гомосексуализм

Во долбодятел (а ещё филином прикидывается) ‘wow‘ А в лагерях массового гомосексуализма, выходит, не было? Причём насильного - это когда опора советского строя - уголовники - насиловали ("петушили") любого неугодного в бараке.
Вообще же, персоне, на одной ветке вещающей о духовности, Боге, религиозности, а на другой - нахваливающей Сталина, можно смело ставить диагноз. И выписывать путёвку в знаменитую палату, в компанию к Камышу Сергелину.
23:32 05/09/08
Цитата:
Вы спец в педерастии
- це ви мені? ‘cool‘
21:44 06/09/08
Цитата:
Я вижу, Вы спец в педерастии. Поэтому прекращаю с Вами спорить.


Это Хандусенко хотел меня подколоть. Не обидно-с ‘smile‘ . В педерастии я не спец, но об элементарных вещах знаю. Например, о массовой педерастии во всех закрытых обществах - особенно в лагерях и тюрьмах, а также и среди священников (они же и по педофилии круто выступают, чему доказательство - целый ряд сексуальных скандалов на Западе; то, что их (таких скандалов) нет у нас - признак того, что эта тема в нашем обществе - табу).
А Хандусенку я просто советую определиться - он или за тоталитаризм с его культом всяческого насилия, и множеством тщательно скрываемых пороков,
либо за свободное общество со множеством соблазнов и извращений, про которые общество по крайней мере знает и борется с переменным успехом?
23:19 06/09/08
Коли Московский комсомолец ще був порядною газетою, то на його шпальтах доволі часто публікувалися матеріали стосовно РПЦ, з приводу педофілії, зйомок та розповсюдження дитячого порно і т.п.
Для України це тема актуальна, але через брак всього, грунтовні дослідення з цієї тематики в нашій країні не проводяться ‘sad‘
23:31 06/09/08
nmv
Рекомендує цей матеріал
Чому? Тому, що це не тільки актуально, а проблема суспільства на рівні СНІДу, раку, туберкульозу та іншого надбання нашої цивілізації та суспільства
13:55 01/07/08
Цитата:
За словами фахівців ВПА, якщо сто років назад з тисячі чоловіків Землі тільки один виявляв схильність до статевих зносин з неповнолітніми ( переважно, жителі країн Африки та Сходу) то на сьогодні ситуація така, що педофілія змістилася в країни західної цивілізації – Європу та Північну Америку.

Який вік вважався повнолітнім 100 років тому? І, до речі, якщо педофілами вважати тих, хто мав статеві зносини або переглядав фото/відер/натуру оголених дівчат/хлопців віком, молодше 18-ти, то педофілів у нас буде чи не половина населення Землі. І якщо 18-річний одружується з 16-річною, то чи є він педофілом? Хотілося б ці моменти прояснити.
13:58 01/07/08
Я ж вказав на це: Цитата:
Якщо говорити коротко, то педофілія – це сексуальне відхилення, сексуальний розлад, характерною рисою якого є статевий потяг дорослої людини до дітей віком від 13 років і менше.
15:43 01/07/08
Вибачаюсь, завтикав
15:49 01/07/08
Я намагався стисло подати інфу, бо якщо описувати повністю всі дрібниці, а їх безліч, то обсяг вийде великий ‘smile‘
15:56 01/07/08
Рекомендує цей матеріал
13:24 05/09/08
Mary L Киев
Рекомендує цей матеріал
14:31 01/07/08
Grand merci ‘smile‘
15:46 01/07/08
Проблема серьёзная и неоднозначная. Понятно, что тяга к явным детям - это изврат, но Наташа Ростова в 14 лет уже была замужем и "рожала как самка".
Западный крен в сторону извращений - это отдельная тема, там вообще какая-то катастрофа начинается в сексуальной жизни общества. Тут тебе и сумасшедшие феминистки, преследующие судами за похотливый взгляд, и общая десексуализация общества на фоне массового ожирения, ранней импотенции и фригидности из-за извращённого образа жизни (бессмысленная работа в офисах, нуль физического напряжения, шопомания и потреблятство - всё это ведёт к убийтсву полового здоровья, а ещё накиньте повальный электронно-магнитный смог от компов, телевизоров и особенно мобильников).
Про японцев вообще молчу -такое впечатление. что более больного на голову общества в мире нет.

Но ещё один аспект проблемы меня давно волнует. Складывается впечатление, что распространение педофилии кому-то очень выгодно, и дело не только в деньгах. Сначала педофилию закинули в интернет, а теперь под предлогом борьбы с нею начинают зажимать этот интернет как сеть, свободную от контроля. Заметьте, что первая кибер-полиция начала именно с отлова педофилов, а уж позже началась борьба с кибер-терроризмом и пр. То есть, имеем что-то вроде борьбы с наркоманией, в которой наркомафию обычно крышуют те, кто с ней борятся.
13:44 05/09/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Це траба знати.
11:49 05/09/08
Дякую, пані Тамаро ‘smile‘
11:53 05/09/08
К. Юрченко Одесса
Рекомендує цей матеріал
Чому? Без коментариев
15:56 05/09/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Рекомендую...
21:12 05/09/08
Яна Ярошук Луганск
Рекомендує цей матеріал
Чому? Вообще-то (это я для всех Хайвеевцев поясняю) Нестор Невидомый закрыл мне возможность для комментирования, и я для него - тоже. Это произошло, очевидно, из-за того, что я живу в Восточной Украине и мои взгляды отличаются от взглядов автора этой статьи.
Однако!!! После прочтения этого материала я не могу удержаться, потому что это первая статья Невидомого, которая мне по-настоящему понравилась. Поэтому я рекомендую статью ВСЕМ! Прочитайте!!! Здесь поднята важная тема, да и сама статья написана отличным языком.
Пы. сы. Дорогая редакция! Как видите, с помощью рекомендации можно прорваться сквозь игнор. Нужно усовершенствовать эту систему, а то вдруг я еще когда-нибудь "не удержусь")))))
12:11 05/09/08
Яно, давайте будемо послідовними. Спочатку Ви мені закрили доступ до коментування, потім я Вам, бо як зі мною так і я. Місцепроживання тут абсолютно ні до чого, бо людина це, за змістом, її вчинки, а не місцепроживання.
Яно, редакції зараз не до цього, вони зайняті більш важливішими справами...
12:41 05/09/08
Скіф Донецк
Рекомендує цей матеріал
Чому? рекомендую
21:16 05/09/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? актуальна проблема
21:47 06/09/08
Хтось намагається зробити наш світ контрольованим.Наркотики, "шмотки", сексуальні девіації і т.д. і т. п. - різноманітні форми контролю над свідомістю.
Десь читав, що на Заході ведуться повномасштабні і серйозно фінансовані роботи з створення віртуальної реальності, що незабаром буде суттєво витісняти реальний світ. Матриця в дії...
14:05 05/09/08

Live

...