О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Авторы ХайВейРедакторы ХайВей


 

Политика и экономика

Будьмо!

ПолитикаАвтор Marisa

5

Да, нам непонятна тоска по союзу. Мы не видим в нем ценности. Нас устраивают границы и таможни, и загранпаспорта нас тоже не пугают. Нам нравится наш язык, пусть кто-то на нем думает, а кто-то только учит. Нас не пугает отсутствие запасов нефти и газа. Просто у нас есть своя, сотни лет долгожданная, в тысячах песен воспетая и в наших глазах бесценная Украина.

Фиктивная ссора как политический блеф по-украински

ПолитикаАвтор Kelt

7

Граждане, вам нравится, когда вас дурят? Когда обманывают родные или близкие, коллеги по работе, работники торговли или сферы услуг? Наверное, нет. А когда вас обманывают известные политики?

Психологічна війна: феномен шахідства

ПолитикаАвтор МаГога

9

Саме на ХАМАС я хочу зупинити вашу увагу детальніше. Теракти за допомогою терористів-смертників проводяться підрозділом «Аль-Муджахадун Аль-Фалістиніун» (Святі палестинські бійці). Активістам цього підрозділу в основному від 18 до 27, вони неграмотні, із маргінальних слоїв суспільства, потерпіли від ізраїльскої окупації і тому особливо ненавидять євреїв. Релігійні лідери ХАМАС переконують їх, що, загинувши заради святої цілі – знищення Ізраїлю - вони зразу потраплять до раю.

Ринат Всемогутній: мовчазний олігарх з наполеонівськими амбіціями

Ринат Всемогутній: мовчазний олігарх з наполеонівськими амбіціями

ПолитикаАвтор Ярослав ЗАГОРУЙ

6

Хто такий Ринат Ахметов? На це, здавалося б, просте запитання навіть у Донецьку дають дуже цікаву відповідь: «Президент ФК «Шахтар». Ні більше, ні менше. При цьому називають його на ім’я, але з повагою – Ринат.

НАЦРАДА НЕ РОЗУМІЄТЬСЯ НА СЕКСІ

ПолитикаАвтор Рибальченко

5

Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення, крім суто телевізійних розборок, нещодавно взялася виконувати роботу „радіо-няні”. Відразу дві радіостанції - „Гала-радіо” та Радіо „Кіss FM” - були викликані на килим до Віталія Шевченка і суворо-суворо попереджені. Але ситуація в ЗМІ відрізняється від минулих часів хоча б тим, що кожен, як вміє, показує зуби.

Антитерор по – українськи: на Львівщині тривають міжнародні контртерористичні навчання

Антитерор по – українськи: на Львівщині тривають міжнародні контртерористичні навчання

ПолитикаАвтор Володар

6

Тероризм остаточно перетворився на одну із гостроактуальних глобальних проблем людства у ХХІ сторіччі. А фатальний симбіоз тероризму та екстремізму у будь-яких формах все частіше загрожує безпеці багатьох країн та їх громадян, призводить до істотних політичних, економічних і моральних втрат, здійснює вражаючий психологічний вплив, насамперед на мирне населення. Адже первинний об’єкт тероризму – не ті, що загинули, а ті, що залишились живими. Його мета – не смерть, а масовий страх і деморалізація суспільства. Його інструмент – жертви, а метод – криваве вбивство. Проте найбільше занепокоєння викликає факт використання терористами зброї масового знищення: біологічної, бактеріологічної та хімічної. Саме протидія “хімічному тероризму” стала важливим складовим елементом діяльності спеціальних комітетів ООН, ЄС, НАТО, Ради Європи, ОБСЄ, а також зумовила виникнення Міжнародної Організації із Заборони Хімічної Зброї. Активну участь нашої країни в різноманітних антитерористичних заходах підтверджують перші міжнародні навчання “Joint assistance – 2005” (“Спільна Допомога – 2005”), які тривають цього тижня на базі 232-го Яворівського загальновійськового полігону.

ООН: місія нездійсненна?!

ООН: місія нездійсненна?!

ПолитикаАвтор Володар

4

Основним завданням Організації Об’єднаних Націй є забезпечення міжнародного миру, правове врегулювання військових конфліктів, адекватне реагування під час кризових ситуацій, скорочення і поступове знищення ядерної зброї, патронат над дотриманням політичних, економічних та культурних прав людини. Це витяг із статуту вищезгаданого міжнародного альянсу, який був ратифікований 50 державами світу і набув чинності 24 жовтня 1945 року. Через 60 років такі багатообіцяючі слова викликають, щонайменше, іронічну посмішку, скептицизм і розчарування.

Переработать уголь в бензин – не фантастика, а реальность

ЭкономикаАвтор Мирина Лучистая

5

В США, в штате Монтана, из шлаков делается качественное дизельное топливо для промышленных предприятий, Китай строит пять заводов по получению синтетического продукта, сотрудничая с немецкими фирмами. Теперь очередь за нами…

Кто "крышует" контрабанду?

ПолитикаАвтор Мирина Лучистая

3

Было сказано много отшлифованных и отрепетированных фраз о том, что работа правоохранительных органов кипит вовсю, и есть «чёрный» список, состояший из 28 организаций, занимающихся нелегальной поставкой различных товаров в нашу область. Назвать конкретные имена-фамилиии участники пресс-конференции отказались.

Гра в схованки, або Cучасні реалії пленарних засідань Верховної Ради України

ПолитикаАвтор Александров О.В.

3

Переглядаючи пряму трансляцію ранкового засідання Верховної Ради України (ВРУ), я в черговий раз став свідком майже порожньої зали пленарних засідань.

Есть ли в Украине рабство?

Есть ли в Украине рабство?

ЭкономикаАвтор Серж

7

Мы почему-то все время пишем о том, что бывает с людьми, выехавшими за границу на нелегальный заработок. И рассказываем о страстях, которые происходят там с нашими людьми. Может, показывая, как там нашему человеку плохо, мы не хотим замечать проблем у себя дома?

Народний депутат України, хто ж ти насправді?

ПолитикаАвтор Александров О.А.

5

Прийнята в ніч з 27 на 28 червня Конституція України, незважаючи на всю свою важливість та необхідність, породила багато запитань. Одне з них пов’язано з ч.2 ст.78 Конституції України, що передбачає несумісність депутатського мандату з державною службою.

Битва двух титанов…Ефремов и Данилов о проблеме водообеспечения Луганской области

ПолитикаАвтор Мирина Лучистая

5

«В США люди используют воду из Миссисипи, - парировал губернатор, - очищают и превращают её в питьевую. Вот эта бутылка «Бонаквы» так же прошла много этапов обработки. В мире давно используются такие технологии. Мы хотим опробовать их в нашей области. На современном оборудовании - например от фирмы „Дженерал Электрик”, с которой регион ведет переговоры относительно сотрудничества в этой сфере, можно очистить любую воду и превратить в H2O. Тем более, нам нужно заниматься уменьшением уровня подземных вод, которые постоянно выпирают наверх после закрытия 43 шахт!».

Кому дістанеться скіфське золото?

Кому дістанеться скіфське золото?

ЭкономикаАвтор Розумния

9

Сьогодні Кривий Ріг - це місто-богатир, що простягнулось з півночі на південь на 126 км, що містить 65 великих підприємств , серед них одне із найбільших в Україні – ВАТ “Криворіжсталь”.

Виборча система. Пошук ефективної моделі

ПолитикаАвтор Александров О.А.

5

... універсальної виборчої системи не існує. В залежності від ситуації недоліки можуть стати перевагами і навпаки, оскільки одна й таж сама система може діяти по-різному в різних політичних умовах і ситуаціях. Таким чином, запровадження змішаної виборчої системи зазвичай стає механізмом, що допомагає виявити найбільш прийнятну виборчою систему для певної держави.

Год микрокредитования в Украине: эфемерные результаты и несбывшиеся мечты

Год микрокредитования в Украине: эфемерные результаты и несбывшиеся мечты

ЭкономикаАвтор Амідал

3

Год 2005 был объявлен годом развития микрокредитования во всей Европе. Европейский Банк Реконструкции и Развития разработал программу помощи государственным структурам разных стран в развитии малого и среднего предпринимательства и готов был предоставить свои финансовые ресурсы по откровенно заниженным процентным ставкам (6-8%). Украина тоже подписала договор со всемирно известным спонсором. Насколько помогло это отечественному бизнесу?

СБУ КОНТРОЛИРУЕТСЯ КРЕМЛЕМ?

ПолитикаАвтор Unter

4

Прошел почти месяц после новых назначений в СБУ, а вместе с этим улетучились надежды на обновление Службы действительно новыми людьми - не имеющими собственного бизнеса, не лоббирующими интересы определенных кланов, с государственным мышлением и системными подходами к решению поставленных задач.

НАС ВСЕХ ПОСАДИЛИ НА СЧЕТЧИК, И СДЕЛАЛИ «ПОВРЕМЕНЩИКАМИ»

НАС ВСЕХ ПОСАДИЛИ НА СЧЕТЧИК, И СДЕЛАЛИ «ПОВРЕМЕНЩИКАМИ»

ЭкономикаАвтор Серж

7

Интересно узнать, кто у нас в Украине был отцом внедрения поминутной оплаты исходящих разговоров с обычных телефонов? Кому первому в голову пришла шальная мысль из наших повседневных телефонных проблем делать бизнес?

Інтерв’ю Президента

ПолитикаАвтор marisha

9

Зустріч Президента України Віктора Ющенка з представниками чотирьох каналів. Чи отримали громадяни України відпові на запитання, що їх турбують?

ПОРА ФИНАНСОВОЙ НЕЗАВИСИМОСТИ СТУДЕНТА

ЭкономикаАвтор Maximum

4

Когда все сессионные «хвосты» подтянуты, городской зной не даёт покоя, а выбраться к морю нет финансовой возможности, большинство современных студентов идёт искать сезонную работу.

Абсурди української влади

ПолитикаАвтор Олександр Бобров

6

Ось сиджу й думаю: чи то його в суд позов подати? На кого? Та на самого ж себе! А чого б і ні? Ось я, наприклад, учора порушив правила дорожнього руху - перетнув подвійну осьову, розвертаючись у забороненому місці! От і нехай суд визнає мої дії неправомірними. А якщо не визнає? Хай тільки спробує!!! По судах затягаю... самого себе...

Чого варте слово Президента?

ПолитикаАвтор Александров О.А.

7

Ющенко Віктор Андрійович. Скільки сподівань і надій було пов’язано з цією особистістю під час Помаранчевої революції. Високі заклики, завіряння поновити дію принципу верховенства права, пропаганда цінностей демократичного суспільства, що безперервно лунали з трибуни Майдану Незалежності, та відраза більшої частини населення України до режиму “кучкізму” привели цю особу на олімп державної влади.

Народ и революциЯ

Народ и революциЯ

ПолитикаАвтор Евгений Наумов

9

В Кабмине Тимошенко были не только «Билозиры и Терёхины», но и люди, которые, по крайней мере, пытались работать для меня, а не только чувствовать себя министром и болтать попусту языком.

Політики взялися за рибальство

ПолитикаАвтор Сергій Решодько

3

„Під час обговорення, а потім прийняття цих рішень на засіданні комітету були присутні лише четверо народних депутатів України, - зазначає Олександр Качний. - Варто підкреслити, що згідно статті 17 Закону України „Про комітети Верховної Ради України” засідання комітетів є правомочними, якщо на них присутня принаймі половина складу членів комітету. Кількісний склад Комітету, як відомо, становить 15 народних депутатів України. Отже, вже можна поставити цілком слушне питання: „Чи становлять ці рішення якусь юридичну вагу?”

МЗС дивиться на все оптимістично

ПолитикаАвтор Jane Kelin

8

Позавчора, 4 жовтня 2005р., у Міністерстві закордонних справ України відбувся брифінг. Основний блок повідомлень був, як завжди, присвячений Європейському союзу та євроінтеграції. Також були анонсовані численні офіційні візити та засідання. Прикметною рисою брифінгу (не враховуючи тієї, що, окрім журналістів провідних ЗМІ України, були також присутні з десяток першокурсників Інституту журналістики) стало підозріло оптимістичне ставлення МЗС України до всього, що відбувалось, відбувається і буде відбуватися.

1 ... 704 705 706 707 708 709 710

Новые имена

Live

34 мин. назад

Геннадий Балашов публикует статью Общество анонимных бедняков

43 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Захурделив...

3 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Захурделив...

3 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Донецк до и после выборов ест свёклу.?

3 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

5 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Захурделив...

5 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

5 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

7 час. назад

antov рекомендует материал БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

7 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

7 час. назад

antov рекомендует материал БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

7 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

7 час. назад

antov публикует статью ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

17 час. назад

Вікторія Івченко рекомендует материал ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

17 час. назад

Вікторія Івченко пишет рецензию на публикацию ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

18 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

19 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Садюга

19 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал Листопад

19 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал Листопад