О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Авторы ХайВейРедакторы ХайВей


 

Политика и экономика

Не наполняемая чаша

Не наполняемая чаша

ЭкономикаАвтор Серж

9

Один начальник УБОП разъезжает на автомобилях, стоимость которых не позволит ему их купить на свою зарплату даже и за 20 лет работы, другого, уже бывшего, убивают тогда, когда он выходит из самого дорогого ресторана. Что это, слепота от природы или напускная? Кому выгодно ничего не замечать?

Боротьба за евробюджет

ЭкономикаАвтор Appalusa

11

Якщо коротко і по справі – ми, як із старого анекдоту, просто спостерігаємо за фінансовим метушінням, бо нам, навіть в далекій перспективі асоційованому члену Європейського Союзу, найближчим часом це не загрожує. А точніше – до 2013 року.

„Такая корова нужна самому...”

ПолитикаАвтор Розумния

10

Питання „Що робити із „коровою” на ім’я „Криворіжсталь”” із рангу економічних проблем перейшло у ранг політичних?

Схід проти Заходу

ПолитикаАвтор Тимур Глухів

7

На передвиборну пряму вийшли дві "чисті" й діаметрально протилежні ідеї. Партія регіонів Януковича буде експлуатувати потужну східноукраїнську ідею - федералізації і двомовності України. Ідею Західної України просуватиме Українська народна партія Костенка - визнання УПА воюючою стороною. Власне, за ці ідеї голосуватимуть виборці. Щоб країна пересвідчилася, що східноукраїнська ідея в кілька разів потужніша за західноукраїнську.

Міжнародний тероризм

Міжнародний тероризм

ПолитикаАвтор Ярослав ЗАГОРУЙ

7

У другій половині ХХ ст. виникло й набуло значного поширення таке явище, як міжнародний тероризм. Воно не має жодного відношення до звичайного поняття «тероризм», як ми його розуміємо. Міжнародні терористи не ставлять за мету здобути гроші чи славу, вони взагалі є, власне, не терористами, а бойовиками. Терористами їх називають швидше для ярлика, щоб показати, що вони ставлять перед собою цілком меркантильні цілі.

Земельный беспредел Луганска

ПолитикаАвтор Мирина Лучистая

3

Интересы бизнесменов ставятся выше интересов города, его жителей, подрастающего поколения. А продажность чиновников и вовсе не удивляет. С этой проблемой, я уверена, столкнулся не только наш город, а и вся страна. Незаконное строительство различных коммерческих структур стало нормой жизни нашего общества. Когда же мы всё-таки найдём механизмы влияния на власть и её беспредел?

Украинская демократия: фасад без фундамента

Украинская демократия: фасад без фундамента

ПолитикаАвтор prophet

6

Украина далека от того, чтобы считаться демократическим государствам. Путь к этому лежит не просто через реформы, демократизация -это сложный процесс, и его глубинные основания надо искать в обществе и осуществлять её проект за счёт общества. Только в этом случае Украина будет демократией не только по форме, но и по содержанию.

15 жовтня 2005 року – 63 річниця створення УПА: хроніка політичних провокацій

ПолитикаАвтор МаГога

26

В кількості приблизно 300 чоловік ми попрямували до Хрещатику. Бійці “Барсу” нас не пропускали (не зрозуміло чому, адже в нас була заявка на цю акцію), тому ми вирішили проривати їхню оборону. Я знову же був в першій лаві, тому, власне, відчув опір бійців “Барсу”. Перша атака була невдалою і неорганізованою: тільки одиниці рушились, в мене зразу вибили стяг і вдарили по лицю, справа я побачив Сокола (УНА-УНСО А.Шкіля), якого п’ятеро “барсіків” хотіли взяти в кільце (досить відовий “мєнтовський” метод). Хтось ззаду (наче з Тризубу) наказав відступати. Друга атака була більш ефективною: ми, з’єднавшись в клин, під гаслами “УНСО до штурму, УНА до влади” ринули в ряди “барсівців” – на цей раз ми їх прорвали і попрямували до Майдану!

Геноцид по-украински

Геноцид по-украински

ПолитикаАвтор Серж

5

Хорошо, если у пенсионеров есть дети, которые помогают, а что делать одиноким и нетрудоспособным? Влачить жалкое существование, в мирное время, на фоне, когда некоторые просто лопаются от жира, умирать медленной, голодной смертью? Просто жуть берет. Но ведь это не из фильма ужасов, это так живут чьи-то отцы и матери, в нашей с вами стране, в нашей родной Украине, которая так стремится в Европу.

Третій фронт на сім фронтів

Третій фронт на сім фронтів

ПолитикаАвтор Vortex

4

Окупація совєтів – війна з совєтами. Окупація нацистів – війна з нацистами. Насуваються союзники окупантів? Війна з союзниками окупантів. Просто агресор, що прагне скористатися з умов війни та окупувати чужу територію – війна з ним. Рейх, СРСР, Чехословаччина, Румунія, Польща, радянські партизани, польські партизани – 7 фронтів з усіх сторін. Фронти, що лежать як на вогневих рубіжах, так і всередині рідних міст, сіл та лісів.Чи багато Ви можете згадати подібних безпрецендентних випадків безстрашної, відчайдушної та героїчної боротьби?..Та, хто не хоче ходите в атаку - буде ходити в ярмі. Вони в цьому були переконані.

Будьмо!

ПолитикаАвтор Marisa

5

Да, нам непонятна тоска по союзу. Мы не видим в нем ценности. Нас устраивают границы и таможни, и загранпаспорта нас тоже не пугают. Нам нравится наш язык, пусть кто-то на нем думает, а кто-то только учит. Нас не пугает отсутствие запасов нефти и газа. Просто у нас есть своя, сотни лет долгожданная, в тысячах песен воспетая и в наших глазах бесценная Украина.

Фиктивная ссора как политический блеф по-украински

ПолитикаАвтор Kelt

7

Граждане, вам нравится, когда вас дурят? Когда обманывают родные или близкие, коллеги по работе, работники торговли или сферы услуг? Наверное, нет. А когда вас обманывают известные политики?

Психологічна війна: феномен шахідства

ПолитикаАвтор МаГога

9

Саме на ХАМАС я хочу зупинити вашу увагу детальніше. Теракти за допомогою терористів-смертників проводяться підрозділом «Аль-Муджахадун Аль-Фалістиніун» (Святі палестинські бійці). Активістам цього підрозділу в основному від 18 до 27, вони неграмотні, із маргінальних слоїв суспільства, потерпіли від ізраїльскої окупації і тому особливо ненавидять євреїв. Релігійні лідери ХАМАС переконують їх, що, загинувши заради святої цілі – знищення Ізраїлю - вони зразу потраплять до раю.

Ринат Всемогутній: мовчазний олігарх з наполеонівськими амбіціями

Ринат Всемогутній: мовчазний олігарх з наполеонівськими амбіціями

ПолитикаАвтор Ярослав ЗАГОРУЙ

6

Хто такий Ринат Ахметов? На це, здавалося б, просте запитання навіть у Донецьку дають дуже цікаву відповідь: «Президент ФК «Шахтар». Ні більше, ні менше. При цьому називають його на ім’я, але з повагою – Ринат.

НАЦРАДА НЕ РОЗУМІЄТЬСЯ НА СЕКСІ

ПолитикаАвтор Рибальченко

5

Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення, крім суто телевізійних розборок, нещодавно взялася виконувати роботу „радіо-няні”. Відразу дві радіостанції - „Гала-радіо” та Радіо „Кіss FM” - були викликані на килим до Віталія Шевченка і суворо-суворо попереджені. Але ситуація в ЗМІ відрізняється від минулих часів хоча б тим, що кожен, як вміє, показує зуби.

Антитерор по – українськи: на Львівщині тривають міжнародні контртерористичні навчання

Антитерор по – українськи: на Львівщині тривають міжнародні контртерористичні навчання

ПолитикаАвтор Володар

6

Тероризм остаточно перетворився на одну із гостроактуальних глобальних проблем людства у ХХІ сторіччі. А фатальний симбіоз тероризму та екстремізму у будь-яких формах все частіше загрожує безпеці багатьох країн та їх громадян, призводить до істотних політичних, економічних і моральних втрат, здійснює вражаючий психологічний вплив, насамперед на мирне населення. Адже первинний об’єкт тероризму – не ті, що загинули, а ті, що залишились живими. Його мета – не смерть, а масовий страх і деморалізація суспільства. Його інструмент – жертви, а метод – криваве вбивство. Проте найбільше занепокоєння викликає факт використання терористами зброї масового знищення: біологічної, бактеріологічної та хімічної. Саме протидія “хімічному тероризму” стала важливим складовим елементом діяльності спеціальних комітетів ООН, ЄС, НАТО, Ради Європи, ОБСЄ, а також зумовила виникнення Міжнародної Організації із Заборони Хімічної Зброї. Активну участь нашої країни в різноманітних антитерористичних заходах підтверджують перші міжнародні навчання “Joint assistance – 2005” (“Спільна Допомога – 2005”), які тривають цього тижня на базі 232-го Яворівського загальновійськового полігону.

ООН: місія нездійсненна?!

ООН: місія нездійсненна?!

ПолитикаАвтор Володар

4

Основним завданням Організації Об’єднаних Націй є забезпечення міжнародного миру, правове врегулювання військових конфліктів, адекватне реагування під час кризових ситуацій, скорочення і поступове знищення ядерної зброї, патронат над дотриманням політичних, економічних та культурних прав людини. Це витяг із статуту вищезгаданого міжнародного альянсу, який був ратифікований 50 державами світу і набув чинності 24 жовтня 1945 року. Через 60 років такі багатообіцяючі слова викликають, щонайменше, іронічну посмішку, скептицизм і розчарування.

Переработать уголь в бензин – не фантастика, а реальность

ЭкономикаАвтор Мирина Лучистая

5

В США, в штате Монтана, из шлаков делается качественное дизельное топливо для промышленных предприятий, Китай строит пять заводов по получению синтетического продукта, сотрудничая с немецкими фирмами. Теперь очередь за нами…

Кто "крышует" контрабанду?

ПолитикаАвтор Мирина Лучистая

3

Было сказано много отшлифованных и отрепетированных фраз о том, что работа правоохранительных органов кипит вовсю, и есть «чёрный» список, состояший из 28 организаций, занимающихся нелегальной поставкой различных товаров в нашу область. Назвать конкретные имена-фамилиии участники пресс-конференции отказались.

Гра в схованки, або Cучасні реалії пленарних засідань Верховної Ради України

ПолитикаАвтор Александров О.В.

3

Переглядаючи пряму трансляцію ранкового засідання Верховної Ради України (ВРУ), я в черговий раз став свідком майже порожньої зали пленарних засідань.

Есть ли в Украине рабство?

Есть ли в Украине рабство?

ЭкономикаАвтор Серж

7

Мы почему-то все время пишем о том, что бывает с людьми, выехавшими за границу на нелегальный заработок. И рассказываем о страстях, которые происходят там с нашими людьми. Может, показывая, как там нашему человеку плохо, мы не хотим замечать проблем у себя дома?

Народний депутат України, хто ж ти насправді?

ПолитикаАвтор Александров О.А.

5

Прийнята в ніч з 27 на 28 червня Конституція України, незважаючи на всю свою важливість та необхідність, породила багато запитань. Одне з них пов’язано з ч.2 ст.78 Конституції України, що передбачає несумісність депутатського мандату з державною службою.

Битва двух титанов…Ефремов и Данилов о проблеме водообеспечения Луганской области

ПолитикаАвтор Мирина Лучистая

5

«В США люди используют воду из Миссисипи, - парировал губернатор, - очищают и превращают её в питьевую. Вот эта бутылка «Бонаквы» так же прошла много этапов обработки. В мире давно используются такие технологии. Мы хотим опробовать их в нашей области. На современном оборудовании - например от фирмы „Дженерал Электрик”, с которой регион ведет переговоры относительно сотрудничества в этой сфере, можно очистить любую воду и превратить в H2O. Тем более, нам нужно заниматься уменьшением уровня подземных вод, которые постоянно выпирают наверх после закрытия 43 шахт!».

Кому дістанеться скіфське золото?

Кому дістанеться скіфське золото?

ЭкономикаАвтор Розумния

9

Сьогодні Кривий Ріг - це місто-богатир, що простягнулось з півночі на південь на 126 км, що містить 65 великих підприємств , серед них одне із найбільших в Україні – ВАТ “Криворіжсталь”.

Виборча система. Пошук ефективної моделі

ПолитикаАвтор Александров О.А.

5

... універсальної виборчої системи не існує. В залежності від ситуації недоліки можуть стати перевагами і навпаки, оскільки одна й таж сама система може діяти по-різному в різних політичних умовах і ситуаціях. Таким чином, запровадження змішаної виборчої системи зазвичай стає механізмом, що допомагає виявити найбільш прийнятну виборчою систему для певної держави.

1 ... 703 704 705 706 707 708 709

Новые имена

Live

1 час. назад

Виченд Тутс комментирует материал Трагічна ціна перемоги

1 час. назад

Фишман Наталья рекомендует материал НЛО

1 час. назад

Фишман Наталья комментирует материал НЛО

3 час. назад

Элина Данилина рекомендует материал Флоролистически
й роман (ч.1)

4 час. назад

Сергей Кувалда рекомендует материал НЛО

4 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал НЛО

4 час. назад

Вікторія Івченко комментирует материал "Ой лісом луна..."

5 час. назад

Алексей Гусак публикует новость Рада по правах людини у кожній зоні України за рецептом Едуарда Багірова

5 час. назад

antov рекомендует материал Флоролистически
й роман (ч.1)

5 час. назад

antov рекомендует материал Холодне блищить залізо...

5 час. назад

antov рекомендует материал Замріяна музика...

5 час. назад

antov рекомендует материал У пустелі Атакама...

5 час. назад

antov рекомендует материал Бальна зала. Луна. Паркет.

5 час. назад

antov рекомендует материал Тільки зірка зійшла,

5 час. назад

antov рекомендует материал Чого, васале, кинув ти сеньйора?

6 час. назад

antov рекомендует материал Поїдемо в край оголений...

6 час. назад

antov комментирует материал "Ой лісом луна..."

6 час. назад

antov рекомендует материал "Ой лісом луна..."

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО