О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Авторы ХайВейРедакторы ХайВей


 

Политика и экономика

Торговля по мировым стандартам

ПолитикаАвтор Al-Sihafun

8

После ожесточенно-показательных июньских баталий в Верховной Раде, которые были вызваны поспешным голосованием по инициативе «революционного» Кабинета министров за «сотовские» законопроекты (от украинской аббревиатуры «Світова організація торгівлі» - СОТ), вопрос вступления Украины в общемировой институт либеральной торговли и рыночной экономики всплывал на поверхность общественного сознания. В очередной раз это произошло после недавнего анонсирования предстоящего повторного голосования по данному вопросу. Но если сам процесс вступления, по мнению специалистов, всё с большей скоростью превращается из краткосрочной в долгосрочную перспективу, то такой аспект, как признание украинской экономики рыночной, приобретает большую актуальность.

Блок Литвина: команда перезрілого покоління

ПолитикаАвтор Тимур Глухів

8

Політичний подвиг Литвина дійсно вартий подиву. Маючи шлейф чи не найодіознішої фігури часів Кучми і локомотива неблагозвучної “ЗаЄдУ” – і перетворитися в борця за єдність України! На це спромігся мало хто з “колишніх”. Хоча провідна участь Литвина у смутних політичних процесах старого режиму не менша, ніж того ж Медведчука, покійного Кравченка чи Азарова. Натомість на виборчу пряму вийшов Блок Литвина “Ми”, який узяв на озброєння перевірену технологію: подавати себе як нову силу, насправді будучи скопищем старих кадрів, що опинилися за бортом основних ворогуючих таборів.

Как продавалась сталь

ПолитикаАвтор Свирид Ротмистров

17

Если всё идёт слишком хорошо – значит вас где-то разводят.

Ринат Всемогутній: мовчазний олігарх з наполеонівськими амбіціями. Частина третя. Бізнес-імперія

Ринат Всемогутній: мовчазний олігарх з наполеонівськими амбіціями. Частина третя. Бізнес-імперія

ПолитикаАвтор Ярослав ЗАГОРУЙ

9

У другій половині 1990-х рр. провідні підприємства Донбасу змінюють своїх власників. Група Рината Ахметова починає безроздільно контролювати бізнес Донецької та Луганської областей.

ЛУГАНЩИНА. ФАШИЗМ ПРОЙДЕТ!

ПолитикаАвтор Ярослав Гребенюк

13

Горбатого могила исправит. Но, поскольку исправительно-трудовые колонии так и не стали «домом родным» для фальсификаторов-2004, те подравнивать хребты не спешат. До выборов еще далеко, но в Луганской области, наиболее пострадавшей от усилий «зомби-мэйкеров», уже сейчас так смердит ненавистью.

НДП. Гальванизация мертвых трупов

НДП. Гальванизация мертвых трупов

ПолитикаАвтор Ярослав Гребенюк

9

И пусть читателя не смущает тавтология. Термины «живые мертвецы», «гальванизация» (подключение электричества, например, к дохлой лягушке, в результате чего та потешно дергает лапками) часто употребляют, когда речь идет об отживших свое в Золотой век кучмизма партиях.

Реквієм за Медведчуком

ПолитикаАвтор Тимур Глухів

5

СДПУ(о) - живий символ краху. Ця партія була наймогутніша, в її лави масово линули бізнесмени і чиновники, приналежність до “об’єднаних” була синонімом усесильності, бо членський квиток СДПУ(о) відчиняв усі двері. Партія мала потужну мережу осередків і донорів, і, здавалося, ніщо й ніхто не похитне есдеківського диктату в українській політиці. І раптом за якихось півроку колись наймогутніші в Україні есдеки стали живим уособленням зла. Та на те воно і зло, аби жити вічно...

Зона відчуження, або Справжнє обличчя спеціальної економічної зони „Яворів”

ЭкономикаАвтор Остап Дроздов

8

Найбільш цікаве слово в терміні „вільна економічна зона” - слово „вільна”. Яворівська зона мала бути вільна від податків. Із найблагіших намірів: залучити якомога більше інвесторів, аби підняти з колін депресивний район, в якому основне виробництво з чудовою інфраструктурою - ДГХП „Сірка” - наказало довго жити. Однак реалії СЕЗ „Яворів” (ті, які не потрапляють в оптимістичні звіти) змусили міністра фінансів Пинзеника та багатьох депутатів назвати цю зону злочинною. Чи мали вони рацію?

ЮЛЯ ЗНОВУ АТАКУЄ

ЮЛЯ ЗНОВУ АТАКУЄ

ПолитикаАвтор Віталій Маргалик

82

Після недовгого затишшя Леді Ю. винирнула з води. І вкотре "перестрибнула" в піар-технологіях Віктора Ющенка.

Як важливо опинитися у потрібному місці у потрібний час?

ПолитикаАвтор Розумния

12

Приватизація Криворіжсталі - то результат робот технології, яка була затверджена спеціальними постановами уряду, очолюваного Тимошенко, який не дожив декілька місяців до такої знаменної події, і Єхануров отримав свою тактичну перемогу, адже опинився у потрібному місці, а головне - в потрібний час!

Продаж "Криворіжсталі" реабілітує владу?

ПолитикаАвтор Віталій Маргалик

25

Навіть не віриться, що бодай одна обіцянка з "Майдану" таки реалізувалася не словом, а ділом.

ГЛУХІ І ЩЕ ГЛУХІШІ

ПолитикаАвтор Рибальченко

7

У листопаді минулого року сурдоперекладач з УТ-1 Наталія Дмитрук, оголошуючи результати президентських виборів жестами показала 100 тисячам нечуючих, що їх обманюють і влада сфальсифікувала вибори...

Вакансія: політик

ПолитикаАвтор AstaLaListra

5

Країні не вистачає політиків. Як це не дивно, але так і є. Ні, у нас вистачає депутатів, міністрів, керівників різних адміністрацій та управлінь, але... Але не вистачає політиків як публічних провідників ідей та інтересів суспільства. Ми маємо зараз справу з найбільшою і найскладнішою кадровою кризою в країні. А тепер все по порядку.

Строительный бум в Украине

Строительный бум в Украине

ЭкономикаАвтор Deda Morozova

6

Кому в Украине жить хорошо? Оценивая нынешнее положение вещей, можно смело утверждать, что тем людям, которые решили связать свою жизнь со строительным делом. Ведь за последние несколько лет темпы и объемы строительства значительно возросли. Особенно заметно это в крупных городах, и в Киеве в частности.

Страна восходящей экономики

Страна восходящей экономики

ЭкономикаАвтор Appalusa

2

Несмотря на то, что в течение долгого времени Япония находилась в перманентном состоянии стагнации, последние пятнадцать лет она сумела доказать, что высокие цены на топливо и привязка к экономическому спаду в Америке не в состоянии существенно повлиять на ситуацию в стране...

Ющенко = Янукович?

Ющенко = Янукович?

ПолитикаАвтор Мирина Лучистая

9

"Позиция Виктора Ющенко и лидера «Партии регионов» совпадают. Эпоха кучмизма, к сожалению, продолжается. Идеалы Майдана преданы. И это подтверждает недавно состоявшаяся встреча Президента с олигархами", - прокомментировал последние действия главы государства Дмитрий Монастырский, представитель партии «Батьківщина» в Луганской области.

Спляча красуня по-українськи

ПолитикаАвтор Александров О.А.

4

19 жовтня 2005 року припинилися повноваження дев’яти суддів Конституційного суду України , які відпрацювали відведений законом термін – 9 років. Таким чином, Україна опинилась в досить неприємній ситуації. А саме, орган конституційної юрисдикції став недієздатним.

Как избавиться от парня за десять дней

Как избавиться от парня за десять дней

ПолитикаАвтор nattaha

5

Создатели комедийного фильма с таким названием многого не учли в нелёгком деле избавления от того, кто тебе не нравится. Они не учли фундаментального – твою семью, члены которой могут стать просто ценнейшими воинами на поле неравной битвы.

Непомітні зміни

Непомітні зміни

ПолитикаАвтор Олександр Бобров

8

Завжди дивуюсь, коли люди кажуть що за нової влади нічого не змінилося. Мовляв, як були бандити при владі, так і залишилися. Тільки обличчя інші - суть не змінилася.

Ринат Всемогутній: мовчазний олігарх з наполеонівськими амбіціями. Частина друга. Остання кров

Ринат Всемогутній: мовчазний олігарх з наполеонівськими амбіціями. Частина друга. Остання кров

ПолитикаАвтор Ярослав ЗАГОРУЙ

5

Війна між злочинними угрупованнями досягає критичної точки. 1995 рік. Ахата Брагіна вбивають під час футбольного матчу. Його місце в угрупованні займає Ринат Ахметов. Донецьк переживає нелегкі часи…

Розгерметизований Донбас

Розгерметизований Донбас

ПолитикаАвтор Остап Дроздов

14

…Коли я відїжджав назад до Львова, в Донецьку оголосили надзвичайний стан. Ураган. На моє таксі ледве не впала стара тополя, на вокзалі мене трохи не знесло вітром разом із дверцятами авто, а на пероні за лічені сантиметри від мене гепнувся величезний стенд. Глянувши з купе на донецькі пейзажі, я зловив себе на думці: сюди ж я їхав в очікуванні побачити затятих „біло-голубих”, які з піною в роті кричатимуть: „Януковіч - наш выбор”. І самому собі стало соромно. Ураган пройшовся по моїх стереотипах. Я їхав побачити „зазомбований Донбас” (слова одного львівського діяча), а побачив Донбас інший. Не менш специфічний, ніж Галичина, але більш прямий. Донбас, який мені довелося всього-навсього зрозуміти.

Украинский внешполитдефолт

ПолитикаАвтор prophet

2

Несмотря на декларируемые цели, новая власть не смогла вывести отношения Украины с внешним миром на новый уровень. Причины, факторы и последствия этой внешнеполитической несостоятельности - это то, на чём я сфокусируюю своё внимание в этой статье.

Нафта чи демократія?

Нафта чи демократія?

ПолитикаАвтор Олександр Бобров

2

В дипломатичних колах України переполох - країна опинилася на перетині інтересів кількох країн: Азербайджану, США та власних.

Нашестя варварів

Нашестя варварів

ПолитикаАвтор Appalusa

1

Ні, мова піде не про книгу лауреата Букеровської премії Дж. М. Кутзеє, хоча вона теж варта уваги, щоправда, в іншому аспекті, скоріше, про інтеграцію Сходу та Заходу.

Ющенко за крок до самогубства

ПолитикаАвтор Віталій Маргалик

10

Як зазначають політологи, внаслідок розділення помаранчевого табору жодна з політичних сил не зможе самостійно сформувати Уряд після парламентських виборів. А відтак усім партіям, так чи інакше, доведеться домовлятися з Януковичем. До речі, й Роман Безсмертний заявляв, що подібна співпраця цілком імовірна. То ж виникає запитання: за що, власне, ми боролися на Майдані? За те, щоб знову "жити по понятиям"?

1 ... 702 703 704 705 706 707 708 709

Новые имена

Live