Поиск:

ХайВей » Статьи » Articles » Друга вища освіта у Польщі

Друга вища освіта у Польщі

by: mediagroup
Просмотров: 77
Кол-во слов: 2935
Дата: 24.09.15 Time: 16:10.

Людина, що не вміє зупинятися на досягнутому, постійно рухається вперед, намагається розвиватися у багатьох напрямках, завжди відкривати для себе щось нове та цікаве. Більшість молоді на сьогоднішній день, отримуючи одну вищу освіту, вже замислюється над тим, як ще більш покращити свої знання та вміння. Тому велика кількість сучасних українських студентів отримує і другу вищу освіту, намітивши для себе блискучу кар’єру за тим чи іншим фахом.
Ні для кого не буде новиною те, що серед найкрупніших компаній попитом користуються люди, що отримують освіту за кордоном, - у будь-якій країні Євросоюзу. Європейські вузи завжди вважалися найкращими у світі, і на сьогоднішній день вони не втратили свій авторитет серед студентів та роботодавців. Тому, якщо ви хочете максимально підвищити свій рівень знань та отримати роботу у Європі, то, звісно, другу вищу освіту вам краще отримувати саме за кордоном. Найдоступнішим і, як результат, найпопулярнішим серед української молоді є навчання в Польщі. І зараз ми пояснимо, чому.

По-перше, Польщу та Україну пов’язують дуже дружні та тісні відносини у економічному, соціальному, політичному та культурному аспектах. Тому до молодих українців тут ставляться дуже гостинно та привітно. По-друге, з Польщі дуже зручно добиратися до України, ця дорога не буде займати у вас багато часу, тим більш, що і коштує вона не так дорого, як, наприклад, переліт з США. Тому на канікули та святкові вихідні ви можете легко приїжджати додому, щоб побачитися із рідними та друзями, чи владнати якісь свої справи.
І, по-третє, і цей пункт найважливіший, - дипломи про вищу освіту, отримані у будь-якому польському вузі, високо ціняться у всіх країнах Євросоюзу. Тобто, отримав другу вищу освіту у Польщі, ви можете стажуватися, а потім і працювати у Франції, Австрії, Німеччині та у будь-якій іншій європейській державі. Тож, кажучи простими словами, освіта у Польщі – це ваші двері до Європи і до вашої майбутньої блискучої кар’єри!

І тепер нам треба поговорити з вами про найважливіше, а саме про те, що вам насамперед потрібно, щоб вступити до будь-якого вузу Польщі. І це ж, звісно, знання польської мови, без якого ви не зможете ані навчатися, ані комфортно себе почувати навіть на побутовому рівні. Тому, коли ви прийняли рішення, що поїдете вчитися у Польщу, - вам треба відразу ж задуматися про те, щоб брати уроки польської мови у якомусь навчальному закладі. Сьогодні існує багато мовних центрів, де викладається польська, проте вам треба обрати той заклад, який гарантує вам пристойний рівень знань. Тому, коли ви шукаєте, де вам навчатися, звертайте увагу на викладацький склад, кількість учнів у групі (бажано, щоб їх було не більше 10-ти), учбовий матеріал. Дуже добре, коли мову викладає її носій, він зможе познайомити вас з усіма тонкощами вивчення. Треба відразу сказати, що польська вважається найскладнішою для вивчення мовою, тому викладач повинен знайти підхід до кожного свого учня, щоб надати йому необхідний рівень знань. Саме тому ми й говоримо про те, що група на курсах польської мови не повинна бути надто великою, бо викладач просто не встигне приділити увагу кожному учню.
Звісно ж, сьогодні користується популярністю і польська мова онлайн, що дуже зручно для тих, у кого немає часу на відвідування курсів. Якщо ви будете займатися з хорошим викладачем, то навіть через Інтернет ви отримаєте дійсно якісні знання, які знадобляться вам підчас навчання у Польщі.
Нехай ваші мрії про чудову кар’єру неодмінно збудуться! Нових вам знань та вражень, нехай оточуючий світ завжди відкриває для вас щось нове!

Об авторе:

mediagroup


Рейтинг: 4.0