Автор Родослав Корченюк | 22:12, 28 января 2017
Просмотров: 2542
Комментариев: 92

ОБЕРЕЖНО, НА САЙТІ ДІЄ ПРОВОКАТОР !

Дарма чекав публікації. Видно "вітер змін" а чи авантюрне " каяття" Провокатора з присмаком підступності змусило повірити цензуру у його святість та правдивість, однак мені так і не дали слова на літ сторінці. Тому друкую цю гумористичну оповідку н
Назар Слюсар Кобеляки
Як бачиш, він знову продовжує вимагати рецензії, але вже не в тебе. Тепер ти йому нафіг не потрібний, а ти скиглиш не зрозуміло чому LOL
14:31 14/09/17
Назаре, я Антова знаю не перший рік. Знаю як людину з багатим життєвим досвідом, патріота України. Безумовно, він має право на власну думку, яку не можна не поважати. У мене також є власне бачення ситуації, так само як і у тебе. Проте, як на мене, Литвиненко яким би він не був запеклим прихильником ідей більшовицьких маразматиків, свої рецензії завжди (!!!) аргументує. На відмінність від більшості "озеленювачів", Анатолія Литвиненка таким назвати не можна. Назаре, зверни увагу на машинальне озеленення навзаєм наших патріотів. Хіба цього чекають автори?
Взагалі, мені здається, що у більшості тутешніх патріотично налаштованих рецензентів щось занадто сильно перемкнуло у свідомості на восьмий день від народження. І саме цей фактор позбавив їх творчості та креативу на все життя.
07:58 15/09/17
"аргументи" Литвиненка на 90% шеляга не варті.
Добре - він не "озеленює".
Зате - очервонює.
sick
20:31 19/09/17
Звичайно, очервонює. Адже це протирічить його поглядам. Проте аргументує по кожній позиції. Інколи такі рецензії Литвиненка є звичайною помстою опонентам, що викликає їх (і моє, в тому числі) обурення. Але це набагато цікавіше, ніж машинальна "зеленка" без жодного слова.
21:21 19/09/17
Янаш Законец Винница
Цікавий досвід про "провокационную деятельность на сайте":початок з МОВИ-конец с ЯЗЫКОМ.

МОВА + ЯЗЫК = російсько-українська+украинско-русский -такие словники + словари=provocatio
=виклик;апеляція
Умова не есть условие.
ДЛЯ тех,кто с ЯЗЫКОМ есть ЦЕЛЬ, а хто з МОВОЮ-може складніше-є і ЦІЛЬ,є і МЕТА.

МОВА=ЯЗЫК? = !!!= PRO-vocation
"Будьте уважніше"!!! Увага это не= Внимание с униманием и пониманием (сложная процедура для господ,когда надо заставить себя господствующую особу внимать другого ,унять свою господствующую личность ,а потом- не дай Бог!-понять,что господство рушится).
Господам-самозванцам в рф-зоне сегодня тяжело без табеля рангов ПетраІ да й панам з метою=ціль.

!БУДЬМО PROACTIVE!(є книги) smile
13:54 14/09/17
Как хорошо, что я на этот сайт почти не захожу. Ненормальный Литвиненко и меня еще год тому или полтора года, обзывал клоном LOL.
Что поделать,если модераторы привествуют сплетни на сайтах dknown

На "цензоре", где бываю частенько, сами автора требуют от сплетниц, типа литвиненка, прекращать или валить на рынок! LOL
14:42 14/09/17
Приєднуюсь до товариства і вважаю, що мерзота Литвиненко давно вже напрацювала на довічний БАН собі - причому, без хреста та навіть червоної зірочки wow
19:38 19/09/17
Не згоден, пане Антов. Литвиненко має залишатись на сайті. Хоча б в якості вовка, щоб вівці з баранами clever не дрімали.
21:24 19/09/17
Та він на вовка не тягне, хіба що на паскудненького комара! LOL
21:31 19/09/17
Хтось відмахнеться, хтось увімкне фумігатор, а хтось прихлопне cool
22:00 19/09/17
Дуже влучно! Щось та станеться!!! LOL LOL LOL
22:08 19/09/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |