Автор Родослав Корченюк | 22:12, 28 января 2017
Просмотров: 2569
Комментариев: 92

ОБЕРЕЖНО, НА САЙТІ ДІЄ ПРОВОКАТОР !

Дарма чекав публікації. Видно "вітер змін" а чи авантюрне " каяття" Провокатора з присмаком підступності змусило повірити цензуру у його святість та правдивість, однак мені так і не дали слова на літ сторінці. Тому друкую цю гумористичну оповідку н
Комуніст , чи авантюрист та шантажист ?

( надіюсь, що після ряду провокативних публікацій на мою адресу , мені хоча б дозволять відповісти феотєтоном !)
Дарма чекав публікації. Видно "вітер змін" а чи авантюрне " каяття" Провокатора з присмаком підступності змусило повірити цензуру у його святість та правдивість, однак мені так і не дали слова на літ сторінці. Тому друкую цю гумористичну оповідку на форумі.

70- літній дідуньо Тольо Літвінєнко, колишній вчитель з його ж слів, раптом засумував у пісочниці ХВ і вирішив дати " послєдній і рєшітєльний бой нацикам" з пролетарським розмахом. До бою він готувався ретельно і довго із запасом знань "підкилимних " провокацій старої комуняцької школи. Заготував декілька клонів "Семена Кастрюлю" і e5ifun вклав їм в уста культурні , високохудожні вислови " Тлумач -
клоняра курвы рогославы корчесракой" та клонище скота кувалды", і пішов їх з усією пролетарською ненавистю розпльовувати у коментах по всій пісочниці. ПРИЧИНУ ВИШУКАВ У ТОМУ, ЩО Я ПОРЕКОМЕНДУВАВ ПУБЛІКАЦІЮ ТЛУМАЧА.
Довелось дідуньові Тольові зауважити, сміючись, про грубу роботу .
Та дідуньо лише ввійшов у смак " побєдітєльного шествія", або , як кажуть" І тут Остапа понесло"…
Наш дідунько на кожному кроці почав всіх підряд звинувачувати у клонуванні та тролізмі. Його лексикон розширився до незвіданих лексичних викрутасів – " корчанутий рогослав", "кувалдо метр", " Сволочега" … Мені, як молодому авторові, звичайно що було приємно поповнити свій словарний запас новими висловами. Та тут дідуньо чомусь перейшов на примітив і автора Міріку почав постійно кликати словом "Корова". Можливо, все таки , у дідуня Тольо зіграла кров його селянська чи згадолось дитинство босоноге голодне, жадібне до кварти молока … Хто зна?
Але я вирішив захистити гарну жінку і вичитавши у когось із авторів дивне слово, що було адресоване нашому дідоньові – КАБИЗДОХ" , застосував його нарешті до нашого любого дідуня.
Слово виявилось липким, наче смола, і чіпко приліпилось до образу " самого авторитного, " як сам себе величає дідуньо, гравця пісочниці. Я не знаю, що воно значить, але дідуньо і ним почав обзивати всіх підряд. А це означає, що воно таки має якусь магічну силу, бо дідуньо дарма б його не вживали.

Ой каюсь, як же ж я каюсь , що застосував це слово "КАБИЗДОХ" !!!

Навіщо воно було мені? Ну, промовчи – кажу сам собі , як мене обзивають на сайті Тримава мої "друзі" "сопляк, "сосунок, "малолітка", "пісюн". Це ті "друзі, що прибігли , наче гуси до води, вчора озеленити "бомбу - каяття" ,що виставив дідуньо у боротьбі з націоналізьмом. Нехай дідуньо Тольо бавиться скільки влізе !

А так він тільки роз"ятрився, або впав в агонію і розіслав всім підряд в "лічку" клич:
" Слізно прошу прийти на мою публікацію і підтримати мене , бо я борюсь із хамством на сайті. А якщо не прийдеш, я проти тебе теж напишу якогось пасквіля і будеш ти ворогом моїм навіки"

Дідуньо так заходилися всім розкидувати цей заклик, що навіть мені прислали!!!

І я подумав: Добре, зайду і я підтримати "нєтлєнку" самого "авторитетного"!
І тільки зібрався зайти, щоб кинути рекомендацію…
А дзуськи! Дідуньо, видно, шмальнув кварту молока від тої КОРОВИ а мо, тільки за вим"ячко потримався, бо дійшов до пам"яті і заблокував мені вхід до себе на сторінку і вхід на форум, де він теж розгорнув комуністичну пропаганду із всієї люті пролетарської !
Весь рік , мій любий дідуньо" обзивав жидів останніми словами , а вчора таки пішов і пустив сьозу під публікацією про "холокост" !!!

І закралась у мене підозра, що самий " геніальний" таки травку покурює…
А можливо комунізм помер, а методи його процвітають?

На форумі старий вояка пішов далі:

Видно, навчив його відвідувач всіх християнських конфесій Юрій Мельник ( Мельника Літвінєнко прокляв аж 14 разів ) " спепеляти" опонентів до тла, бо герой комуністичних гасел виставив всіх моїх друзів , як клонів і відверто почав вимагати від модератора стерти їх з лиця землі ХайВею !!!
Він і раніше вимагав такої кари, бо серед 20-ти друзів залишилось 16 ! Інших огненим вогнем руки модератора з якогось дива, як КЛОНІВ, таки спепелив гад такий!
На дідунів заклик прийшли і мої друзі в тому числі. Вони так і не зрозуміли, що цей старий авантюрист має добрий вишкіл плести інтриги, а за ніби , культурними окулярами ховається мордочка тхора.

Прибігли підтюпцем і москалики наші рідні. А як же ж без них обійдеться? Їм поштурхати валянками "нациків" сам бог москальський велів. Правда, вони ще не знають на що здатний старий тхір ! А тхір , коли вже попав в курник не розбирається, хто по якому кукурікає !
І лище один із моїх друзів не повівся на шантаж дідуня Літвінєнка і пішов поперек власним принципам та виставив переписку із "лічки", якими засобами "культурний та ввічливий " пенсіонер змушує озеленяти власні витвори на сайті.
Читайте на здоровля :

О ТОМ КАК ЛИТВИНЕНКО ШАНТАЖОМ ВЫМОГАЕТ РЕЦЕНЗИИ

Не хотел я рецензировать эту статью, написанную желчным и мстительным человеком. Ну не хотел, прочитав как к едва затронутой теме о Владимире Высоцком, т. Литвиненко пристёгивает личные обиды, как начав две или три недели тому назад провокационную деятельность на сайте, пытается выставить себя эдаким добреньким, философствующим на тему моральности и этики, дедушкой.
Однако, открыв личку понял каким образом господину-товарищу Лнатолию Литвиненко удаётся выклянчивать рецензии. ( Ни разу за всё время на сайте не выставлял личную переписку, но на этот раз, в качестве иллюстрации придётся).
Итак, в этой т.н. "статье" Литвиненко в негативном ключе упомянуты ряд авторов Хайвея. Меня в этом списке не было. Казалось бы: "Ну не вспомнил Литвиненко меня бранным словом, и какое мне дело до всех остальных упомянутых" Именно на это был расчёт отставного большевичка Литвиненко. Это явление хорошо описано Александром Солженицыным в "Архипелаг ГУЛАГ", где рассказывается, как в советских лагерях насаждался принцип "разделяй и властвуй". Каждый зэк, оказавшийся в ГУЛАГе, первым делом научался паскуднейшему правилу "Тебя не &бут - не подмахивай!" - т.е. если не у тебя ворьё отнимает пайку, если не тебя избивают до смерти - не вмешивайся.
На это и был расчёт опытного большевика Литвиненко, когда он отправил мне в личку письмо следующего содержания:

"От
Литвиненко Анатолий
Дата
27.01.2017 10:57
Общение
Приветствую, Сергей!
Написал сегодня статью. Рекомендую ознакомиться:
"Парус! Порвали парус! Каюсь! Каюсь! Каюсь!"
http://h.ua/story/435965/
Когда писал, думал, упоминать ли в статье еще кого-то незлим тихим словом или не надо? Решил: не надо... Хотелось бы видеть под статьей строгую, но справедливую рецензию Кувалды..."(с)

Тут Литвиненко и лизнул похвалой, но сначала мягко пригрозил, мол и тебя, Кувалда мог бы упомянуть в статье.
Не хотелось связываться, и я ответил:

"Кому
Литвиненко Анатолий
Дата
27.01.2017 18:58
Re:Общение
Анатолий, у Вас уже есть 3 рецензии."(с)

Но господин-товарищ Литвиненко снова поставил вопрос, но уже более жёстко:

"От
Литвиненко Анатолий
Дата
27.01.2017 19:14
Re[1]:Общение
Меня интересует мнение Кувалды, желательно в виде рецензии..."(с)

Видя назойливость Литвиненко, попытался отмахнуться от него:
"Кому
Литвиненко Анатолий
Дата
27.01.2017 19:17
Re[2]:Общение
Я не пишу рецензии на заказ"(с)

И тут экс-большевика понесло не по старчески:


"От
Литвиненко Анатолий
Дата
27.01.2017 19:43
Re[3]:Общение
Оп-па! Какой заказ! Заказ предполагает оплату!
Я хотел и хочу окончательно определить: ху есть ху?
Для меня окончательно не ясно, кто же есть Кувалда? Он в стане врагов или с ним можно нормально общаться? Понятно, друзьями мы не станем, но это не так важно, однако ответ на указанные вопросы хотелось бы получить побыстрей. Это заказ?! Если ты не желаешь писать здесь рецензию, то я восприму это твое решение как вариант ответа: ты определенно в стане врагов!"(с)

Понятно теперь как господином-товарищем Литвиненко "выбиваются" рецензии??? - если не напишешь рецензию - ты мой враг!
Такого маразма и вымогательства рецензии я ещё не встречал ни на Хайвее, ни где-либо ещё.

Ну что ж, господин-товарищ Литвиненко... Считайте, что я очень испугался угроз зачислить меня в стан Ваших личных врагов. Поэтому и пишу настоящую рецензию. Думаю, что она достаточно развёрнута и аргументирована, чтобы читатель понял с каким вымогателем он имеет дело и чего стоит писанина автора, если он клянчит на неё рецензии, угрожая "отлучением" от своего дряхлого тела и растёкшейся мысленной желчи.
22:12 28/01/17
Вибачайте, шановне товариство, що життя загнало на форум. Я би волів краще десь на літсторінці надрукуватись, але ж морераторові видніше що пропускати, а що ні!

Декілька днів тому, українофоб Топал паша перейшов на особистість і вилив на мене з відра помийок.
Видно комуністові літвінєнкові сподобалось це і він вирішив підло у формі каяття написати теж пасквілля брехливого смислу, де перекрутив все з ніг на голову.
Мене ж він заблокував, щоб бува я йому не відповів.
Ну, коли на рингові одному боксерові сручують руки назад , то зрозуміло хто переможе!
Вважаю це не справедливим і вимушений писати на форум.
Пишу у глузливому тоні, бо коли пихата та зухвала людинка старого віку так забавляється, то чому б з ціжї забавки не посміятись?
22:21 28/01/17
Родослав, а какой смысл что-то писать о вымогателе, шантажисте и сутяге Литвиненко?
Ходит, клянчит рецензии и рекомендации, провоцирует, угрожает... Хочет славы, так он её, дурную, заслужил.
По своей природе, как и всякий склочник, он трус. Вот и сейчас, гавкнул на меня, набрехал и поставил в игнор. Словно собачка дворовая, заходящаяся истошным лаем из-под забора (игнора). Вот и пускай там сидит, хвастаясь тем, что у него в "друзьях" аж 61 автор Хайвея, ни один из которых не пришёл его поддержать.
Я больше чем уверен, что он сотрёт у себя на странице и мои комментарии, как стёр невыгодные комментарии Боривитра. Через неделю-другую от склочника отвернутся и те, кто сейчас поддзявкивает ему. Иначе и быть не может, ибо кому захочется связываться с патологическим предателем.
Ты знаешь, а это хорошо, когда стареющая собачка сидит за забором и не хватает гнилыми зубками за штанину. Очень хорошо.
23:27 28/01/17
Родослав, а какой смысл что-то писать о вымогателе, шантажисте и сутяге Литвиненко?

Та я б не писав, якби Провокатор не дурив всіх, і не використовував як нацюцюрників!
Ти ж поглянь: Спочатку Топал наркоптав , перейшовши на особистіст - його пропустили
А далі Провокатор і теж пропустили.
Я ж вирішив просто посміятись з ціжї ситуації. Мене не пропустили.
То кому це потрібно?
Хто хоче, принизити?
Та, якщо чесно, то мені плювати на це все, але ж така бридота думає,що воно цабе велике і здатне всіх обдурити!
23:45 28/01/17
Родослав, для этого и существует форум, где можно дискутировать на эти темы. Литвиненко удалось обмануть модератора, написав по сути форумную заметку и выставив её в качестве публикации. Но он обманул на этот раз. Думаю, что в следующий раз, такая "неэвклидова геометрия" у него не проканает.
00:15 29/01/17
Сергію, не факт. Упередженість модераторів вже давно нікого не дивує.
10:00 01/02/17
Серега - игнор -у этого "товарисча" святое.
23:56 28/01/17
Родька, ты чего оправдываешься перед выжившим из ума стариканом.Ему нехрен делать. Обрати внимание кто к нему пришел - одни московиты и пару клонов. Остальные побрезговали. А теперь и подавно никто не зайдет.
23:52 28/01/17
Никому ничего не объясняй- все и так все видят.Забей на него и занимайся творчеством.
23:53 28/01/17
Дима, я с тобой полностью согласен. Забить на этого склочного хрыча - будет самым оптимальным вариантом!
00:10 29/01/17
Не надо хрычу делать бесплатную рекламу- в ТОП попал, теперь на форуме обсуждает. Не жирно ли для одного серого склочника. Может он Родьку выбрал как жертву, зная что шакалы сбегутся кости промывать. ИГНОР и только ИГНОР!!! Посмотрим кого он нового найдет.
Серега, могу отгадать с первого раза, кто следующий LOL wink
00:26 29/01/17
Я не виправдовуюсь, а пояснюю таким людям, як Еліна та Юрій. Вони ж повірили у крокодилячі сльози афериста!
Поглянь навіть Пастер прибіг, якого я бачив 2-3 рази у своєму житті на цьому сайті.
Вони ж вірять у правдивість його слів.
А так я думаю, що в слідуючий раз уже Провокатору ніхто не повірить.
23:59 28/01/17
И объяснять не надо. Ты видел возмущенные рецензии нормальных адекватных людей? Видел. На остальный плюй- они такие же склочные как и сам литвиненко, поэтому подсобили. Меня очень удивили Юрий Ермоленко и Элина. Но Бог с ними.
00:10 29/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Біда Юри і Еліни, що вони занадто добрі, а в людях не розбираються. Юра мен давно в ігнор поставив без причини. А Еліна - гарна тиха бабуся, та тільки її співбратів зачепи...в пантеру перетворюється(а пантера не гарчить, а просто нападає).
17:34 30/01/17
wow
Не бачив її пантерою. Але коли Ви про це кажете - значить так і є!
18:09 30/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
пантери душать свої жертви і нападають тихо і непомітно, але якщо від них відбитися то не перслідують.Тому і пантера.
18:33 30/01/17
А Еліна - гарна тиха бабуся, та тільки її співбратів зачепи...в пантеру перетворюється(а пантера не гарчить, а просто нападає)

Читать полностью: http://h.ua/highforum/5572/1/#72908#ixzz4sZ0YVws3


Очень правильные слова, Боривитер!

Тихая и подлая такая же как и литвинюка!

Я не думаю, что после вчерашнего у нее здесь будет такая сладкая жизнь как была до этого evil
16:05 13/09/17
Петро!Не стоит меня оскорблять и запугивать!Я никого не оскорбила и ничего подлого не сделала!
18:00 13/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Скоро крім України їм і подітися не буде куди: в центрі - мусульмани, на півдні - мусульмани, на скоді - китайці. На півночі - Льодовитий океан...
18:13 13/09/17
Элина Данилина и Юрий Ермоленко - светлые и чистые люди. Знаю их много лет на сайте. Подлость Литвиненко в том, что он попытался обманом и заигрыванием втянуть их в затеянную им же склоку. Но провокатор не учёл того, что его грязь слетает с чистых людей словно пыль с любового стекла движущегося автомобиля. Оттого и бесится.
00:27 29/01/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |