Первая страница Комментарии под моими фото Фото со мной
Создан: 30 сентября 2018
Изменен: 1 октября 2018

Я кілька років поспіль проходила повз ці шедевральні графіті у переході на Ревуцького і ніколи не помічала їхньої монументальної потворності і незбагненного магнетизму. Очевидно свідомість не була готова до сприйняття сенсів, закладених бесперечно талановитим автором у свої творіння... Але ішов час - і якось, звично проходячи повз ці зображення, помітила і сміливість задуму, і свіжість фарб, і злободенність сюжетів. Бачення по-новому прийшло завдяки переживанням сучасних реалій та набуттю нового досвіду в пізнанні Світу. Так, нарешті, стали зрозумілими деякі символи, вірніше, УСІ ЦІ СИМВОЛИ ВІДКРИЛИСЯ МЕНІ ОДНОЧАСНО ПІЗНІМ ВЕЧОРОМ - КІЛЬКА ДНІВ ТОМУ. І трапився на ту пору навіть співрозмовник, який також цікавився написами і малюнками на стінах міських переходів і будинків. Наша розмова точилася недовго: ЯКУ Ж САМЕ УКРАЇНУ ЗБУДУВАЛИ МИ ЗА ДВАДЦЯТЬ СІМ РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ? Геніальність невідомого Митця вражає. Тут і єгипетські піраміди зі сфінксом, дивним чином трансформованим... І велетень з п'ятикутною зіркою замість обличчя... І багато чого ще.

фото: 15
Создан: 26 марта 2009
Изменен: 30 сентября 2018

Настрій на тлі природи... І серед друзів...

фото: 28
Создан: 21 февраля 2010
Изменен: 21 февраля 2010

Мої фото у колі друзів

фото: 2
Создан: Неизвестно
Изменен: 15 февраля 2010

фото: 13
Создан: Неизвестно
Изменен: 16 января 2010

Ця експозиція була розгорнута у Будинку кіно у вересні минулого року. Політичні карикатури супроводжували подію, пов"язану з кіномистецтвом - демонстрацією документальних фільмів на тему прав людини. Кияни тоді змогли побачити роботи кінорежисерів з різних країн Європи і Азії, а також українських кінодокументалістів.

фото: 31
Создан: Неизвестно
Изменен: 14 ноября 2009

фото: 8
Создан: Неизвестно
Изменен: 14 ноября 2009

Вечірні пейзажі одного літнього вечора

фото: 21
Создан: Неизвестно
Изменен: 14 ноября 2009

Деякі світлини, які не увійшли до фоторепортажу і статті про свято ковалів у Музеї народної архітекетури та побуту в Пирогово.

фото: 11